PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در ریکاوری اطلاعات

imanit
21-10-2011, 00:48
با سلام
من یه هارد 500گیگ ساتا سامسونگ دارم
نمی دونم چی شد که وسط آپدیت کردن آنتی ویروس یه پیامی بر فرمت کردن درایو D رو داد .
من رو سیستمم دو هارد دارم یکی 80 و دیگری 500 که هارد 500 رو به دو پارتیشن تقسیم کردم
که امروز بعد از نصب مجدد ویندوز درایو D از هارد 80 دومین درایوم بود به آخرین درایو منتقل شده
بعد از راه اندازی مجدد سیستم بعد از آرم ویندوز یک سری از اطلاعات رو در صفحه سیاه(آبی) پاک شدن
بعد از استفاده از نرم افزار های ریکاوری و پارتیشن بندی متوجه شدم هارد به 3 پارتیشن که یه پارتیشن 85 گیگ قابل نمایش و 80 گیگ و 320 گیگ هم بصورت مخفی و بدونه پازتیشن در آمده.
بعد از ریکاوری اطلاعات درایو دوم هارد 500 قابل برگشت می باشد ولی اطلاعات درایو اول که حاوی اطلاعات خیلی مهم هستش رو بالا نمیاره .
اگه میشه یه راهنمایی کنید تا این اطلاعات مهم رو برگردونم
خیلی خیلی مهمه

Hamed DC
24-10-2011, 17:45
سلام
با چه نرم افزاری اطلاعات رو بازیابی کردین؟؟؟

Hamid h
28-10-2011, 10:46
با عرض سلام به همه شما دوستان عزیز،مدیران و کاربران محترم..
من یه مشکل برام پیش اومده که به مرز افسردگی و دیوانگی رسیدم، با توجه به اینکه خارج از کشورهست م و دسترسی به جایی ندارم که هم اطمینان کنم و هم بتونم مشکلمو بر طرف کنم ، از همتون خواهش میکنم که دوستانه کمکم کنبد..
من یه هارد اکسترنال western digital my passport essential 500 gb usb3 دارم که هرچی اطلاعات داشتم رو ریختم توش ، بهتر بگم همه زندگیم توشه که اگه واقعان از دستشون بدم دق میکنم!
چند وز پیش به خاطر 1 اشتباه احمقانه روی درایو هاردم کلیک راست کردم و format رو زدم که سریع متوجه شدم و cancel کردم و حتی کابل usb هارد رو هم سریع کشیدم، اما الان هرچی دوباره میخوام بازش کنم این پیام رو میده:
You need format the disk in drive L: before u can use it و چون نمیخوام که هاردم فرمت بشه cancel رو میزنم ، گفتم شاید یه راهی باشه! اسم درایو هم عوض شده Local Disk L اما وقتی درایو میاد بالا همون پسورد قدیمی رو میخواد! وقتی هم که propeties رو میزنم هر دو حجم پر و خالی درایو رو به صورت 0 bytes نشون میده!
توی بد شرایطی هستم خواهش میکنم راهنماییم کنید ! نمیخوام کار به فرمت و ریکاوری بکشه چون اطمینانی بهش نیست و خاطرات و فیلم های طولانی و اطلاعات زیادی توش هست که مطمعنا قابل ریکاوری نیست..
منتظرم که انشا اله با کمک شما و این سایت مشکلم حل بشه..
من اینجارو مرتبا چک میکنم و اگه کسی هم تونست برادرانه کمکم کنه ای ایمیل منه : golan_gara@yahoo.com (golan_gara@yahoo.com)

Hamed DC
28-10-2011, 13:23
با عرض سلام به همه شما دوستان عزیز،مدیران و کاربران محترم..
من یه مشکل برام پیش اومده که به مرز افسردگی و دیوانگی رسیدم، با توجه به اینکه خارج از کشورهست م و دسترسی به جایی ندارم که هم اطمینان کنم و هم بتونم مشکلمو بر طرف کنم ، از همتون خواهش میکنم که دوستانه کمکم کنبد..
من یه هارد اکسترنال western digital my passport essential 500 gb usb3 دارم که هرچی اطلاعات داشتم رو ریختم توش ، بهتر بگم همه زندگیم توشه که اگه واقعان از دستشون بدم دق میکنم!
چند وز پیش به خاطر 1 اشتباه احمقانه روی درایو هاردم کلیک راست کردم و format رو زدم که سریع متوجه شدم و cancel کردم و حتی کابل usb هارد رو هم سریع کشیدم، اما الان هرچی دوباره میخوام بازش کنم این پیام رو میده:
You need format the disk in drive L: before u can use it و چون نمیخوام که هاردم فرمت بشه cancel رو میزنم ، گفتم شاید یه راهی باشه! اسم درایو هم عوض شده Local Disk L اما وقتی درایو میاد بالا همون پسورد قدیمی رو میخواد! وقتی هم که propeties رو میزنم هر دو حجم پر و خالی درایو رو به صورت 0 bytes نشون میده!
توی بد شرایطی هستم خواهش میکنم راهنماییم کنید ! نمیخوام کار به فرمت و ریکاوری بکشه چون اطمینانی بهش نیست و خاطرات و فیلم های طولانی و اطلاعات زیادی توش هست که مطمعنا قابل ریکاوری نیست..
منتظرم که انشا اله با کمک شما و این سایت مشکلم حل بشه..
من اینجارو مرتبا چک میکنم و اگه کسی هم تونست برادرانه کمکم کنه ای ایمیل منه : golan_gara@yahoo.com (golan_gara@yahoo.com)
سلام
دوست عزیز پاسخ ارسال شد.
لطفا دیگه پستهای تکراری ندین!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

imanit
03-11-2011, 19:49
دوستان مشکلم با این برنامه حل شد و اطلاعاتم کامل برگشت .
EASEUS.Data.Recovery.Wizard.Professional.5.5.1.Ret ail

Hamed DC
10-11-2011, 13:42
ممنون از اطلاع رسانی:40: