PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور می توان پرینت پیام های سیم کارت ایرانسل رو در دو ماه گذشته گرفت؟

Colton
20-10-2011, 20:16
سلام

چه راه هایی برای گرفتن پرینت پیام های ارسال شده و دریافت شده از طریق یه سیم کارت اعتباری ایرانسل وجود داره؟ همینطور پرینت ریز مکالمات.

سند سیم کارت به نام خودمه و سیم کارت و قابش هم موجوده.

با تشکر

mr_khodaei2008
22-10-2011, 18:20
اگه منظورت متن پيامها باشه كه ممكن نيست و بايد دستور قضايي داشته باشيد

اگر هم فقط پرينت ريز مكالمات و sms ها را بخاهيد بايد بريد شركت ايرانسل كه باز هم فكر نكنم به اين راحتي ها بدن

BEHZAD2007
22-10-2011, 19:10
سلام

چه راه هایی برای گرفتن پرینت پیام های ارسال شده و دریافت شده از طریق یه سیم کارت اعتباری ایرانسل وجود داره؟ همینطور پرینت ریز مکالمات.

سند سیم کارت به نام خودمه و سیم کارت و قابش هم موجوده.

با تشکر

مثل اینکه ایرانسل اینکارو عملی کرده با مراجعه به شعب منتخب ایرانسل میتونید ریز مکالماتو بگیرید
موفق باشید

Colton
22-10-2011, 23:50
از لطفتون ممنونم دوستان

اگه منظورت متن پيامها باشه كه ممكن نيست و بايد دستور قضايي داشته باشيد

اگر هم فقط پرينت ريز مكالمات و sms ها را بخاهيد بايد بريد شركت ايرانسل كه باز هم فكر نكنم به اين راحتي ها بدن

مثل اینکه ایرانسل اینکارو عملی کرده با مراجعه به شعب منتخب ایرانسل میتونید ریز مکالماتو بگیرید
موفق باشید

گرفتن دستور قضایی کار سختیه؟ وقتی که سند سیم کارت به نام خودمه و سیم کارت و قابش هم دستمه؟

شرکت ایرانسل تو شهر ما شعبه نداره. فقط نمایندگی داره . نمایندگی می تونه کاری انجام بده؟

BEHZAD2007
22-10-2011, 23:54
اره همون نمایندگی هم میتونه به شرطی که بهش ابلاغ شده باشه

BEHZAD2007
23-10-2011, 00:19
ریز مکالمات سیم کارت اعتباری
كلیه مشتركین سیم كارت های اعتباری می توانند در صورت نیاز به دریافت ریز مكالمات خود، با در دست داشتن اصل مدرك شناسایی (كارت ملی) خود به یكی از مراكز خدمات ایرانسل مراجعه کرده و پس از احراز هویت، با پر نمودن فرم مربوطه پرینت ریز مكالمات سیم‌كارت خود را دریافت نمایند.

تعرفه ارائه ریز مكالمات برای مشتركین اعتباری مبلغ ۵۰۰ ریال به ازای هر برگ می باشد. همچنین مبلغ ۰۰۰‚۳ ریال برای كپی کردن اطلاعات بر روی CD اخذ خواهد شد.

برای اطلاع از فهرست مراکز خدمات مشترکین ایرانسل، اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این لیست نمایندگیهاست

Colton
23-10-2011, 12:10
ریز مکالمات سیم کارت اعتباری
كلیه مشتركین سیم كارت های اعتباری می توانند در صورت نیاز به دریافت ریز مكالمات خود، با در دست داشتن اصل مدرك شناسایی (كارت ملی) خود به یكی از مراكز خدمات ایرانسل مراجعه کرده و پس از احراز هویت، با پر نمودن فرم مربوطه پرینت ریز مكالمات سیم‌كارت خود را دریافت نمایند.

تعرفه ارائه ریز مكالمات برای مشتركین اعتباری مبلغ ۵۰۰ ریال به ازای هر برگ می باشد. همچنین مبلغ ۰۰۰‚۳ ریال برای كپی کردن اطلاعات بر روی CD اخذ خواهد شد.

برای اطلاع از فهرست مراکز خدمات مشترکین ایرانسل، اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لیست نمایندگیهاست

متاسفانه تو لیست فوق شهر ما وجود نداره. حتی استان ما هم نیست. هیچ کار دیگه ای نمی شه انجام داد؟

FC.Barcelona
23-10-2011, 12:24
متاسفانه تو لیست فوق شهر ما وجود نداره. حتی استان ما هم نیست. هیچ کار دیگه ای نمی شه انجام داد؟
نه متاسفانه

BEHZAD2007
23-10-2011, 12:29

متاسفانه این از شانس شماست ولی ایرانسل قول داده از طریق اینترنت هم به صورت فایل pdf ارسال کنه ولی زمان میبره موفق باشید

سلمان خوبزاده
16-06-2012, 17:58
چگونه می توان پرینت اsmsایرانسل راگرفت

bluetooth
17-06-2012, 17:08
ریز مکالمه و اس ام اس فقط شامل تماس هایی می شه که خودت گرفتی تماس های دریافتی رو به هیچ کس نمی دن ! الکی دنبالش نرو مگه پای قتلی چیزی در میون باشه ....! که اونم دست شما نمی دن....!

Soroush-S
15-07-2012, 10:59
من میخوام sms هایی که از سیمکارتم فرستادم رو پرینت بگیرم . به دستور قضایی که نیاز ندارم ؟ ضمنا قاب سیمکارتم ندارم فقط سیمکارت بنام خودم هست.

epsilon88
15-07-2012, 18:18
سلام دوستان تورو خدا زود جوابمو بدین سیم کارت من به نام یکی دیگس و اون رفته پرینت مکالمات و اس ام اس هامو گرفته ایا میتونه متن اس ام اس رو بگیره؟من باید چیکار کنم؟راهی برای غیر فعال کردنش وجود داره؟توروخدا راهنماییم کنین.

mr_khodaei2008
20-07-2012, 16:07
اولا برو سیم کارتت را بنام خودت بکن تا این مشکلا نشه

بعدشم . متن اس ام اس را به هیچ عنوان پیرینت نمیشه البته برا ماها هیچ جوری و بهمون میگن نمیشه هر اپراتوری که میخاد باشه باشه پس نگران نباش

mr_khodaei2008
20-07-2012, 16:07
اولا برو سیم کارتت را بنام خودت بکن تا این مشکلا نشه

بعدشم . متن اس ام اس را به هیچ عنوان پیرینت نمیشه البته برا ماها هیچ جوری و بهمون میگن نمیشه هر اپراتوری که میخاد باشه باشه پس نگران نباش

Jasmin2014
09-07-2013, 18:28
ببخشید من متوجه نشدم یعنی نمیشه متن اس ام اس هارو پرینت گرفت؟یعنی فقط شماره هایی که بهش اس ام اس دادیم رو میشه پرینت گرفت؟
:n04::n04: