PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصبِ net Framework3.

vosh
20-10-2011, 15:31
سلام.
دوستان من دیروز «فرهنگِ فارسیِ عمید» رو خریدم که یک سی‌دی با خودش داشت ... نصب کردم و متأسفانه با این پیامِ خطا روـ به ـ رو شدم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواستم دات نت فریم ورک رو نصب کنم که با این پیام مواجه شدم!
به بخشِ windows feature که رفتم، اصلاً چیزي به نامِ net framework. وجود نداشت در حالي که خودِ سایتِ مایکروسافت در بخشي که به توضیحِ windows feature پرداخته، به طورِ پیشفرض، دات نت رو قرار داده

مایکروسافت:
ویندوزِ من:

حالا من چي‌کار کنم؟
ضمناً ویندوزِ من x64 هست!

jafarian
20-10-2011, 16:07
ویندوز شما سری ultimate هست ؟ اول پنجره cmd رو توحالت run as administrator اجراکنید بعدش فرمان sfc/scannow داخلش تایپ کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده ببینید رفع مشکل میشه دیدین بازم مورد دار بود dvd ویندوز خودتون داخل دستگاه قراربدین ویندوز یک repair کنید بارم اگر به همون صورت بود از ورژن Microsoft .NET Framework 3.0 که تو سایت پایین هست استقاده کنید ببینید رفع اشکال میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vosh
21-10-2011, 14:33
ویندوز شما سری ultimate هست ؟ اول پنجره cmd رو توحالت run as administrator اجراکنید بعدش فرمان sfc/scannow داخلش تایپ کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده ببینید رفع مشکل میشه دیدین بازم مورد دار بود dvd ویندوز خودتون داخل دستگاه قراربدین ویندوز یک repair کنید بارم اگر به همون صورت بود از ورژن Microsoft .NET Framework 3.0 که تو سایت پایین هست استقاده کنید ببینید رفع اشکال میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
بله ultimate هست. آقا مشکلِ من هنوز حل نشده! همه‌یِ این کارها رو انجام دادم. دی‌وی‌دیِ ویندوز رو که گذاشتم پیام داد این ورژن از ویندوز قابلِ repair نیست!
net 3.0. رو هم پیش‌تر نصب کرده بودم. در پستِ اول یک عکس هم گذاشتم از اروري که هنگامِ نصب داد.

jafarian
21-10-2011, 14:53
واسه چی نتونید repair کنیدمگه ویندوزتون اورجینال باشه که پیغام بده وگرنه repair میشه درضمن اون ورژن 64 بیتی که داخل اون سایت آدرسش هست دان کنید و نصب کنید وقتی که dvd ویندوز میزارین بصورت بوت بالا میاین باید گزینه repair your computer انتخاب کنید .