PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ Sony Ericsson Hazel

Punisher_2008
20-10-2011, 14:11
سلام..
واقعا جای این گوشی اینجا خالیه...
خب به علت اینکه به زودی خدمت سربازی رو در پیش داریم گفتم فعلا از دنیای موبایل و سیستم عامل ها یک حدود 2 سال خدافظی کنم..:41::41:
برای همین گوشی ویندوز فون خودمو برای فروش گذاشتم و امروز رفتم یک گوشی ارزونتر که زیر 200 باشه بگیرم..
که یکی از دوستان بنده این گوشی رو بهم پیشنهاد داد...
از ویژگی های خوب این گوشی مثل:
gps-wifi
دوربین 5 مگاپیکسل و فلش led و فوکوس خودکار و فیلم برداری vga با سرعت 30 فرم.
ال سی دی 2.6 اینچ با پوشیش ضد خش و کیفیت بالا.
طراحی عالی و خوش دست بودن.
باطری قوی.
ساپورت جاوا به طور کامل.
پشتیبانی مرورگر گوشی از فلش و سرعت بالا.
کارت حافظه micro sd ساپورت تا 16 گیگ.

قیمت این گوشی 180 تومان هست..

تنها عیبی که در این گوشی دیدم بلندی صداش کمه. ولی کیفیت بالایی داره..

سوالی بود در بنده در خدمتم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

biodream
25-04-2012, 17:04
سلام
من نمی تونم با وای فای این گوشی از اینترنت استفاده کنم.شبکه وایرلس رو پیدا می کنه وصل هم میشه ولی مرورگرش اینترنت رو باز نمی کنه.
کمک.

arashsard
11-05-2012, 14:00
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان گل. من سونی اریکسون مدل هازل دارم. وقتی میخوام شکلک انیمیشن متحرک همراه اس ام اس بفرستم تبدیل به ام ام اس میشه. کلافم کرده. همه تنظیماتشم رفتم ولی درست نمیشه. جالبه وقتی کسی واسم انیمیشن میفرسته مثل گوشی خودش واسم میاد. و وقتی همونو ری سند میکنم مشکلی نیست. تورو خدا یکی کمکم کنه....

arashsard
11-05-2012, 15:54
سلام
من نمی تونم با وای فای این گوشی از اینترنت استفاده کنم.شبکه وایرلس رو پیدا می کنه وصل هم میشه ولی مرورگرش اینترنت رو باز نمی کنه.
کمک.

شما وقتی مرورگر گوشیتو باز کردییه آچار فرانسه سمته چپ پایین صفحه هست اونو انتخاب انتخابش کردی آچار فرانسه تبدیل میشه به چمدون..بعد چمدون رو انتخاب کن.الا یه سری گزینه میاد.آخرین گزینه تنظیم ها رو انتخاب کن..بعد از منو بالا برو سراغ وصل شدن. . بعد از گزینه اتصال با استفاده از: شبکه وایر لسی که میخوای ازش استفاده منی انتخاب کن. البته اینو باید قبلا روو گوشیت رمزشو وارد کرده باشه و از اتصالش مطمئن باشی یعنی توو منو بالای گوشیت عکس شبکه وایرلست باشه.بعد اوکی کن و مجاز بودن شبکه محلی رو بله انتخاب کن. بعد مرورگرتو دوباره باز کن و ببین کارت راه میوفته یا نه.