PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی رایانه ای *****

NINJA0098
19-10-2011, 16:13
به نام ایزد یکتا

نام بازی : رویا
سبک : شوترسوم شخص

سازندگان: حسن فخاری , رضا عظیمی , محمد حسین بابایی

هدف : مجموعه بازی های مستقل

میزان تکمیل پروژه : حدود 70 درصد

داستان :
شخصی به اسم کامیار توی کما درگیر تخیلات و افکارشه که .....

آخرین اطلاعات بصری بازی:

شات اول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشات دوم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا در نظر سنجی زیر شرکت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NINJA0098
19-10-2011, 18:49
گفتم بهتره اطلاعات رو جدا بزارم(برای رعایت کپی رایت : دی) واسه ی همین تو این پست میزارمش

طراحی مرحله دیگری از بازی توسط رضا عظیمی:

اینم یه انفجار که یه بشکه که سره راه هست رو باید بترکونه که میبینید تیکه های بشکه هم پریده ( تو عکس درست مشخص نیست ) :

اینم پارتیکل پشه :

پارتیکلها هم همه از خودمه . اتیش هم بخار گرما که ازش بلند میشه مشخصه

Reza Azimy_RW
19-10-2011, 20:16
چی قطع میشه ؟ لنگه تو ایم حسن برنامه نویسیشو کرده . منم که طبق قولم هر چی مدل خاستی تا حالا زدم اگه بازم خاستی بگو / گرفتی ما رو ؟!(اعصاب واسه ادم نمیزارید که :دی )

منم هیچی حالیم نیست فقط میدونم باید برا مجموعه این تموم شه . همین . حرفی هست ؟ ( حساب ببر :دی )

parvizamd
19-10-2011, 20:31
خدا بگم چیکار کارت بکنه نینجا خدا شکرو این همه آپلودر داریم..:31:
up.-------------.com
up.--------.ir
persiangig.com
upnload.com

هیچ کدومشون شیلتر نیستن....

NINJA0098
20-10-2011, 11:33
چی قطع میشه ؟ لنگه تو ایم حسن برنامه نویسیشو کرده . منم که طبق قولم هر چی مدل خاستی تا حالا زدم اگه بازم خاستی بگو / گرفتی ما رو ؟

یادت رفت قرار بود چی به چی باشه ؟!
قرار بود کارای انیم تری و کد هایی که نوشتینو بدین بهم .... بعد قرار بود برای بازی یه اسم انتخاب کنیم .... بعد قرار بود داستان کلی رو بهم بگین که بتونم یه GDD جمع کنم براش که بتونم لول طراحی کنم .....
الان فقط همون سه چهارتا مدلو بهم دادین ..... چیزی نه مشخص کردین نه دادین.....
درسته؟

منم هیچی حالیم نیست فقط میدونم باید برا مجموعه این تموم شه . همین . حرفی هست ؟

تو پ.خ هماهنگ میکنم برای چت تا قبل از گذاشتن اطلاعات با هم هماهنگ شیم ....

Reza Azimy_RW
21-10-2011, 11:23
دوستان اونور هنوز دنیا تموم نشده ؟!:دی

NINJA0098
22-10-2011, 14:09
خوب من کار لول دیزاین رو شروع کردم ....
هنوز اسم برای بازی در نظر نگرفتیم ..... داستان مشخصی هم وجود نداره ....(حالا ببینین من چجوری دارم لول میزنم !!!)
کدنویسی اسلحه وپلیر تا جایی که میدونم تموم شد ....
بازی که یه حالت بصری گرفت میزارم همینجا .....

silsin
22-10-2011, 19:29
چی شد حسین ؟ چیزی هنوز نساختی / ؟؟ من به رضا هم گفتم من اول باید ببینم محیط رو چه جوری ساختین اونموقع از جون مایه میزارم واسه بازی:31:

NINJA0098
22-10-2011, 21:21
چی شد حسین ؟ چیزی هنوز نساختی / ؟؟ من به رضا هم گفتم من اول باید ببینم محیط رو چه جوری ساختین اونموقع از جون مایه میزارم واسه بازی

من که دارم مدلینگ میکنم .... رضا هم فکر کنم از دیشب زد تو کار مدلینگ .... ما مشغولیم ....
:8:

MobinS
22-10-2011, 21:45
بازی که بدون داستان اولیه و قوی و طراحی گیم پلی خفن شروع نشه به هیچ جا نمیرسه...
من همیشه 3 ماه وقت روی داستان بازی می ذارم تا قوی ترین شکل اون رو روایت کنم... این طوری پیش نرید... یا خوب پیش نمیره ، یا اگه بره آخرش چیز خوبی به دست نمیاد...

NINJA0098
22-10-2011, 22:57
بازی که بدون داستان اولیه و قوی و طراحی گیم پلی خفن شروع نشه به هیچ جا نمیرسه...
من همیشه 3 ماه وقت روی داستان بازی می ذارم تا قوی ترین شکل اون رو روایت کنم... این طوری پیش نرید... یا خوب پیش نمیره ، یا اگه بره آخرش چیز خوبی به دست نمیاد...
سه مااااااااااااه:18:
ما باید سه چهار روزه نهایتا یه هفته ای تمومش کنیم .......
کلا لول دیزاین با منه .... منم یه سری چیزا تو ذهنم هست حالا پیادش میکنم ببینیم چجوری میشه .... خوب نشد تجربه میشه و ضعفا رو میگیریم تو کار گروهی .....تو بازی بعدی بهترش میکنیم .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parvizamd
23-10-2011, 06:23
یه نکته خیلی مهم به نظر من
داستان خوب نیاز به صحنه سنیماتیک خوب نیاز داره که اونم نیاز به انیموتور خوب یا موشن کیچر داره!

MobinS
23-10-2011, 19:05
خب عزیز من... می تونی شخصیت هاتو انسان نکنی تا دیگه خیلی راحت از این مشکل هم رد شی...
درضمن داستان خوب اون داستانی نیست که اکشن تر باشه ، سینماتیک تر باشه ، سینمایی باشه... داستان های خفن مثل داستان های سلینجر می تونه آروم ولی پرمحتوا باشه... اصلا استدلال درستی نیست...

NINJA0098
23-10-2011, 19:18
خب عزیز من... می تونی شخصیت هاتو انسان نکنی تا دیگه خیلی راحت از این مشکل هم رد شی...
درضمن داستان خوب اون داستانی نیست که اکشن تر باشه ، سینماتیک تر باشه ، سینمایی باشه... داستان های خفن مثل داستان های سلینجر می تونه آروم ولی پرمحتوا باشه... اصلا استدلال درستی نیست...
نمی خوایم یه بازی پر محتوا بسازیم .... میخوایم یه سری المان طنز توش باشه و بیشتر یه تمرین باشه برای کارگروهی ....
اگه هر کدوممون تنها میخواستیم بسازیم مطمئنا تا الان تموم شده بود .... منتها کار گروهی اونم تو نت که میدونی چجوریه .....

silsin
23-10-2011, 19:41
اوووووووو
موشن کپچر دیگه چه سیغه ایه .
اقا اول این بازی هدف این بود یکی از بازی های ایرانی رو طنزش کنیم . بعد عوض شد شد فقط طنز خالی الان هم یکمی صبر کنی میسازیمیش . دیگه اینقدر دم و دستگا ه نمی خواد که . ما که نمی خوایم یه بازی در حد المپیک بسازیم که یه چیزی می خوایم بسازیم که ملت سرگرم شن همین!

Reza Azimy_RW
23-10-2011, 19:44
درسته . خداییش اصلا هماهنگ نبودیم اگه نه کاره 5 روز بود . مدل کاراکتر و اینام زده شده که الان دو تا شات ازش میزارم . البته هنوز متریال و ... ندادیم بهش :

کاراکتر اصلی :

دشمن :

NINJA0098
25-10-2011, 10:58
خوب از اونجایی که هنوز مستنداتی ارائه نکردیم .... برای شروع فضای بازی رو معرفی میکنم ....

اول میخواستم بازی رو با فضای آینده -فضایی تو مایه های mass effect2 بزارم و یه سری مدل هم زدم منتها با نوع کاراکتر و این که میخواستیم طنز باشه گفتم بهتره فضای روستایی ایرانی باشه ...
این یه شات برای خالی نبودن عریضه .....
درواقع نوع مدلایی که قراره استفاده بشه رونشون میده .... مدلای رضا که برسه دیزاینو شروع میکنم .....

hadi665
25-10-2011, 11:11
سایتت قیلتره خوشگل پسره : دی

NINJA0098
25-10-2011, 11:35
سایتت قیلتره خوشگل پسره : دی

اصلاحیدم .....

پست اول ویرایش شد
نظر بدین

فرشته‌ی مهربون
25-10-2011, 17:45
[/QUOTE]درسته . خداییش اصلا هماهنگ نبودیم اگه نه کاره 5 روز بود . مدل کاراکتر و اینام زده شده که الان دو تا شات ازش میزارم . البته هنوز متریال و ... ندادیم بهش .[QUOTE]

مدلات خیلی خوبن اما به پیشانهاد من با ZBrush 4 بزن خیلی با کیفیته آسونه سادهس و مهمتر از همه مخصوص ساخت کاراکتره.
اگه خواستید خودمم میتونم.
موفق باشید.:46:
راستی نمونه اش آواتارام البته خیلی ساده اس.
:5:
اینم یه نمونه ی ساده ی دیگه:

NINJA0098
25-10-2011, 18:01
مدلات خیلی خوبن اما به پیشانهاد من با ZBrush 4 بزن خیلی با کیفیته آسونه سادهس و مهمتر از همه مخصوص ساخت کاراکتره.
موفق باشیدبی خیال ... میخوایم دورهم به کارمون بخندیم ... همین کاراکتر باحال تره .....وگرنه بهتشم می تونستیم بزنیم .....
به هر حال ممنون بابت کمکت ....

خوب اینم اولین متریال بازی .... متریال کاهگل برای دیوار خونه ها .... اگه خوب نیس بگین عوضش کنم ...

در مورد این که بازی سیاه و سفید باشه یا رنگی هم یه نظری بدین ....
درضمن این اصلا دیزاین نیست فقط برای اینه که ببینیم سیاه و سفید بهتره یا رنگی ....

ویرایش"---- به دلیل سیستم مزخرف شیلترینگ ایران و پی سی وردلینک و شات سالم تو کامنت بعدی ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NINJA0098
25-10-2011, 18:17
اه ...چرا همه قیلترن ؟
این سیاه و سفید :

اینم رنگی :

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

پست اول ویرایش شد

Reza Azimy_RW
25-10-2011, 19:21
موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی نمونه اش آواتارام البته خیلی ساده اس.درسته عزیز
ولی همونطور که حسین گفت نیازی نیست به مدل پر جزییات . بازیهای فانتزی همینن دیگه :دی

راستی داداش سیاه سفید بهش نمیاد. کلا بازی فانتزی رنگی و رنگای روشن خیلی بهش میاد . منم یه سری چیز میخاستم اپلود کنم دیگه میزارم فردا با اونا بقیه مدلا رو برم کافی نت اپلود کنم

silsin
25-10-2011, 22:41
می گم محمد حسین کشته منو این داستان سرایت . ولی با هر وجود دارمت . فقط هنوز نگفتین دیگه چی می خواین که من کد نویسی کنم

NINJA0098
26-10-2011, 11:08
می گم محمد حسین کشته منو این داستان سرایت .
آره همه میگن ...!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی با هر وجود دارمت
میخوامت ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط هنوز نگفتین دیگه چی می خواین که من کد نویسی کنم __________________
راستش من اصلا نمیدونم تو تا حالا چی رو آماده کردی .... واسه همین گفتم من لولو طراحی میکنم میدم خودت سر همش کن ....
تو پ.خ هماهنگ میکنیم ....

hadi665
26-10-2011, 21:04

آفرین خیلی قشنگ شده
یه حسو حال جالبی داره

ادامه بدینش

parvizamd
27-10-2011, 15:13
راستش خیلی جالب شده ولی زردیش یکم چشم ام می زنه:31:

Reza Azimy_RW
27-10-2011, 15:34
عینک افتابی بزن :دی

NINJA0098
27-10-2011, 16:07
راستش خیلی جالب شده ولی زردیش یکم چشم ام می زنه
این اصلا لول نیست ... فقط برای متریال وانتخاب سیاه و فید یا رنگ بودنش زدم....(حدود 3 دقیقه ای)

NINJA0098
27-10-2011, 19:14
خوب..... خبرای جدید ...
من به صورت طرح روستای ایران قدیم (تو مایه های روستا های یزد ) یه لول زدم که اصلا به دلم ننشست ....

واسه همین کلا میخوام لولو به صورت medieval یا همون قرون وسطا طراحی کنم ..... میخوام از آبجکتای خود یو دی کی هم استفاده کنم .....اصلا مارو چه به انحصاری مدل زدن .....
البته مدلای خوبی رضا زد ....
سکانس زیر یه سری از مدلا رو که رضا و خودم زدیم و متریالشو زدم وآماده برای استفاده تو لوله مشخصه ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط میمونه یه داستان پر محتوای دیگه که باید یه فکری براش بکنم : دی

NINJA0098
27-10-2011, 19:28
پست اول ویرایش شد
داستان و آخرین اطلاعات بازی به روز شد

Reza Azimy_RW
27-10-2011, 20:01
ولی حسین با همونا سریش کن مدلای یو دی کی خیلی خیلی خز شده . در ضمن خوب هم شده حسین ارزششو نداره از مدلایه یو دی کی استفاده کنیم برای کیفیت بیشتر

NINJA0098
27-10-2011, 20:47
ولی حسین با همونا سریش کن مدلای یو دی کی خیلی خیلی خز شده . در ضمن خوب هم شده حسین ارزششو نداره از مدلایه یو دی کی استفاده کنیم برای کیفیت بیشتر

ولی خود اپیک اجازه رو داده .... بعدشم این مدلا برای من و شمایی که هی توشیم خز شده وگرنه کسی که قراره بازی کنه فقط میخواد بازی کیفیت خوبی داشته باشه ....
بازم ببینیم بقیه نظرشون چیه .... حالا یه تصممی میگیریم. ....به نظرم این کارو بکنیم بهتره .....

MobinS
27-10-2011, 21:22
لول دیزاین فوق العاده هست... تکسچر ها عالی ، متریال فوق العاده مدل ها هم خیلی خفنن... نور پردازی هم عالیه! کلا خیلی بیست ساختین...
داستان اولی که خیلی شاهکار بود... از اثر های استاد براتیگان و تولستوی هم زیبا تر بود... فقط یک چیزی ... این داستان های پرمحتوا رو این جا هدر نده ، برو یک رمانی چیزی بزن ، شاید یک نوبل ادبیاتی چیزی برنده شدی...

NINJA0098
27-10-2011, 21:56
ول دیزاین فوق العاده هست... تکسچر ها عالی ، متریال فوق العاده مدل ها هم خیلی خفنن... نور پردازی هم عالیه! کلا خیلی بیست ساختین...
نظر لطفته ....
(جنبه نداریم تعریف نکن)

داستان اولی که خیلی شاهکار بود... از اثر های استاد براتیگان و تولستوی هم زیبا تر بود... فقط یک چیزی ... این داستان های پرمحتوا رو این جا هدر نده ، برو یک رمانی چیزی بزن ، شاید یک نوبل ادبیاتی چیزی برنده شدی... __________________
چرا تو فکرشم ... فقط نمی دونم چرا هرچی زور میزنم نمیتونم داستان کوتاه بنویسم ...همشون عین داستان همین بازی خیلی طولانی و چند جلدی و چند لایه میشن ....: دی

aliscan
27-10-2011, 22:02
سلام
ایول حسین جان خیلی باحال شده،خسته نباشید میگم تا اینجای کار:11:هم حسین جان هم رضا جان:46:

امیدوارم اینو کامل کنید همین جور نصفه ولش نکنید:21:

Good Luck

NINJA0098
27-10-2011, 22:17
سلام
ایول حسین جان خیلی باحال شده،خسته نباشید میگم تا اینجای کار هم حسین جان هم رضا جان
ممنان .....
حسنو یادت رفت .... حسن یه سری چیزای باحال داره (تو برنامه نویسی و یه سری چیزای دیگه)که قراره تو بازی بعدی ازشون استفاده کنیم(بگو ایشالله) ..... حالا به گیم پلی میرسیم....

امیدوارم اینو کامل کنید همین جور نصفه ولش نکنید
خدا از دهنت بشنوه .... البته اگه بچه ها نظراتشونو بریزن زودتر میتونیم رو این مسائل مثلا استفاده از مدل های خود یو دی کی رو تصمیم گیری کنیم تا طراحی مرحله رو تموم کنیم .....

Hotsun
27-10-2011, 22:34
هر چند هر دو محیط متاسفانه ظاهرش قشنگشون گول زننده هست و ایراد توشون پیدا میشه ولی بازم اینکه چنین کیفیتی رو در آوردین تحسینتون میکنم :46: (البته بیشتر UDK رو به خاطر کیفیت رندر بالاش تحسین میکنم :31: )
هر صحنه فاینال شد بگین تا ببینم اگه هر چیزی داشت بهتون بگم که کمکی کرده باشم :5:

NINJA0098
28-10-2011, 10:29
هر چند هر دو محیط متاسفانه ظاهرش قشنگشون گول زننده هست و ایراد توشون پیدا میشه ولی بازم اینکه چنین کیفیتی رو در آوردین تحسینتون میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته بیشتر UDK رو به خاطر کیفیت رندر بالاش تحسین میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
هر صحنه فاینال شد بگین تا ببینم اگه هر چیزی داشت بهتون بگم که کمکی کرده باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این صحنه فاینال نیست ولی اگه تو متریال ایرادی میبینی یا تو نور پردازی حتما همین الان بگو تا بعدا دوباره کار نشه ....
البته لطفا ....

parvizamd
28-10-2011, 10:41
بچه ها جو گیر شدم....(به خاطر آهنگ جدید یاس)...

از چی بگم ؟
از این گرافیک خفن
از چی بگم؟
این متریال فشنگ
از چی بگم....

بچه ها شوخی کردم :31:(انصافا عجب شعری خونده.).
کارتون خیلی خفنه ولی به نظر من سوم شخص کار کنید خفن تره.

MobinS
28-10-2011, 11:37
چون کارکترتون می خواد نقش fun اصلی ماجرا رو اجرا کنه به نظرم سوم شخص بهتره...

Reza Azimy_RW
28-10-2011, 12:22
100 درصد . سوم شخصه

3Dmajid
28-10-2011, 12:53
بچه ها خسته نباشید خوب دارید پیش میرید :11:

فقط یه کم توضیح بدید این شاتی که از بازی گذاشتید، همه ی مدلارو خودتون طراحی کردید ؟

چیاش طراحی شده و چیا آماده بوده ؟

داستان بازی خیلی جای پیشرفت داره ... همین که پلایر قراره توی خواب یکی بازی کنه پس شما میتونید محیط های خیلی خلاقانه ای رو طراحی کنید و دستتون بازه ... فقط اینم مشخص کنید که چرا باید ما تو خواب این یارو بازی کنیم هدف بازی چیه ؟ :31:

Hotsun
28-10-2011, 13:03
این صحنه فاینال نیست ولی اگه تو متریال ایرادی میبینی یا تو نور پردازی حتما همین الان بگو تا بعدا دوباره کار نشه ....
خب ببین تو صحنه اولی که حالت روستا داره دیوارها مثل پارچه ای شدن که روش یه مایعی براق ریخته شده (یعنی پارچه مانندیش باید رفع بشه + براق بودنش)
توی طرح دومی هم زمینش یه جوریه که انگار دیواره و یه مقداری آب ریخته شده روش و در حال پایین اومدنه :31:
بعد دو تا بلوک سیمانی با چاپ رنگی فلشی هست که آدم ببینه میگه داستان بازی مال 2011 به بعده :31:البته به داستانتون بر میگرده که نمیدونم تو چه زمانی اتفاق میوفته :20:
بعد یه قسمتایی مثل اون بشکه گردا خیلی حس چوب بودن دارن ولی بقیه چوب ها تعریفی ندارن و در ضمن اون همه بشکه چوبی اگه تو واقعی بذاری رو هم چون اینور و اونورش یه چیزی به عنوان نگه دارنده نداره ولو میشه و همه میریزه کناره ها :31:(میخواستم بگم که حواسم به این چیزا هست صحنه فاینالتون رو از اول با دقت به این چیزا بسازید.)

البته لطفا ....
این چه حرفیه این انجمن ها برای همیاری همدیگر ساخته شدن :46:

فقط میدونی چیه!!!
من دادم یکی از بازی هام رو داداشم که بازی ساز نیست بازی کنه بعد فقط رفت همه رو کشت بازی رو تموم کرد وساطاش بود که گفتم بهش ببین اینجا ها رو لجن کاری کردم با بقیه جاها فرق داره چقدر باحاله اونم گفت ول کن...
این حرف رو به عنوان یه گیمر که فقط بازی میکنه زد که اکثر مردم هم همینطور هستن و این کارا و جزئیات رو توی پروژه های بزرگ تر انجام میدن که بعداً منتقدایی که بهشون دقت میکنن از بازی تعریف کنن و نمره بالا بدن و اینجوری مردم میرن میخرن بازی رو ولی این در حالیه که برای مجموعه مستقل اونم تو وقتی که خودتون گفتین(یه هفته)خیلی منطقی نیست بسیار پر جزئیات کار کنین هر چند رزومه کاری هم محسوب میشه این کار.
به هر حال من منظورم اینه که به جای متریال و تکسچر و مدل و محیط خفن اگه معمولی بذارین در عوض گیم پلیتون روون و خوب باشه می ارزه. :46:
میزان کار بر روی پروژه رو هدف,هزینه,زمان و نیروی کار در وحله اول تعیین میکنن.:5:

NINJA0098
28-10-2011, 13:29
خب ببین تو صحنه اولی که حالت روستا داره دیوارها مثل پارچه ای شدن که روش یه مایعی براق ریخته شده (یعنی پارچه مانندیش باید رفع بشه + براق بودنش)نکته خوبی بود ..... منخودم متجه اون شدم و تو متریالای بعدی رفعش کردم .... منتها کلا نتونستم یه روستای خوب (اونجوری که دلم میخواست) بسازم .... واسه همین فضا رو کلا مثل شات دومی کردم .....

توی طرح دومی هم زمینش یه جوریه که انگار دیواره و یه مقداری آب ریخته شده روش و در حال پایین اومدنهمتریال زمین اصلا این نیست .... اینو همینطوری گذاشتم .... ولی اگه همین یکم تایلشوبیشتر کنم خیلی بهتر میشه ....

بعد دو تا بلوک سیمانی با چاپ رنگی فلشی هست که آدم ببینه میگه داستان بازی مال 2011 به بعده .البته به داستانتون بر میگرده که نمیدونم تو چه زمانی اتفاق میوفتهآره دیگه ...گفتم که قبلا میخواستیم بازی تو مایه های مس افکت 2 باشه ...بعد تصمیم به اون فضای روستای ایران قدیم شد .... الانم تازه به این فضا راضی شدیم ....
بعدشم بازی تو خواب طرف اتفاق می افته مهم نیست چجوری باشه ....
میخوایم بیشتر تو این بازی رو کار گروهی کار کنیم ... بعد این بازی یه بازی دیگه(اگه بشه) میخوایم کار کنیم که تو اون بیشتر روی این قضیه وقت میزاریم ....

عد یه قسمتایی مثل اون بشکه گردا خیلی حس چوب بودن دارن ولی بقیه چوب ها تعریفی ندارن و در ضمن اون همه بشکه چوبی اگه تو واقعی بذاری رو هم چون اینور و اونورش یه چیزی به عنوان نگه دارنده نداره ولو میشه و همه میریزه کناره ها (میخواستم بگم که حواسم به این چیزا هست صحنه فاینالتون رو از اول با دقت به این چیزا بسازید.)متریال همون بشکه رو میخواستم بدونم به نظرتون چوریه ...
درمورد جزئیاتم فکر نکنم وقت کنیم بهش برسیم ... ولی سعی میکنیم .... یه فیلم از بازی که بزارم بیشتر متوجه میشید ....

من دادم یکی از بازی هام رو داداشم که بازی ساز نیست بازی کنه بعد فقط رفت همه رو کشت بازی رو تموم کرد وساطاش بود که گفتم بهش ببین اینجا ها رو لجن کاری کردم با بقیه جاها فرق داره چقدر باحاله اونم گفت ول کن...
این حرف رو به عنوان یه گیمر که فقط بازی میکنه زد که اکثر مردم هم همینطور هستن و این کارا و جزئیات رو توی پروژه های بزرگ تر انجام میدن که بعداً منتقدایی که بهشون دقت میکنن از بازی تعریف کنن و نمره بالا بدن و اینجوری مردم میرن میخرن بازی رو ولی این در حالیه که برای مجموعه مستقل اونم تو وقتی که خودتون گفتین(یه هفته)خیلی منطقی نیست بسیار پر جزئیات کار کنین هر چند رزومه کاری هم محسوب میشه این کار.
به هر حال من منظورم اینه که به جای متریال و تکسچر و مدل و محیط خفن اگه معمولی بذارین در عوض گیم پلیتون روون و خوب باشه می ارزه. بخش برنامه نویسی رو کلا حسن میخواد انجام بده واسه همین به من مربوط نمیشه و من دارم تو بخشی که به خودم مربوطه سعیمو میکنم کارخوبی بدم ....
ولی تو صحنه های سینماتیک بازی سعی میکنم جذاب و جالب باشن .....

فقط یه کم توضیح بدید این شاتی که از بازی گذاشتید، همه ی مدلارو خودتون طراحی کردید ؟
به غیر از خونه آره ... همه رو خودمون زدیم .... ون میوه های لیمو و سبزی رو هم واسه انجینه منتها من یهه مقدار تغییرش دادم (که مشخصه).

داستان بازی خیلی جای پیشرفت داره ... همین که پلایر قراره توی خواب یکی بازی کنه پس شما میتونید محیط های خیلی خلاقانه ای رو طراحی کنید و دستتون بازه ... فقط اینم مشخص کنید که چرا باید ما تو خواب این یارو بازی کنیم هدف بازی چیه ؟
گفتم که بازی یه بازی طنزه و سعی میکنم حد اقل لبخند رو بزنین .....زیاد رو داستان مانور نمیدیم ....
شما تو نظر سنجی شرکت کنین تا من زودتر دموی بازی رو براتون بزارم اونوقت یه چیزی بشه ....

دوستان اگه تو نظر سنجی زیر شرکت کنین ممنونتون میشیم .....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه از مدلای انجین استفاده نکنیم باید این مدلا رو خودمون بزنیم و کارمون طول میکشه .... تازه خود اپیک هم برای استفاده اجازه داده.....ولی خواهش میکنم منطقی نظر بدین .....

NINJA0098
29-10-2011, 14:40
دهنم آسفالت شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه هر بار بیلد 1ساعت ونیم طول میکشه .....
با این حال کیفیتو یکم پایین آوردم و تونستم بیس یه شهر کوچیکو بزنم .....
منو رو هم حذفیدم فعلا ....
توی بازی هم منویی وجود نداره ......تا ببینم وقت میکنم یه کاریش بکنم ؟
حجم بازی خیلی زیاد شد .... 390 مگ قبل از نصب و 480 مگ بعد نصب ....

من دیگه غلط بکنم بازی یه هفته ای و 10 روزه بسازم .....
آبجکتا رو که بریزم تو لول و دو سه بار بیلدش کنم .... بعد میرم سراغ تغییر پلیر و دشمنا و یه جوری سرهمشون میکنم تا آخر هفته آماده بشه ....
رضا ...من فقط دستم بهت نرسه .....

Hotsun
29-10-2011, 14:53
من بررسی کردم دیدم توی خروجی های UDK یه سری فایل حدود 30 مگ یا بیشتر فایل اضافی وجود داره شما برین توش بگردین هر چی به نظرتون اومد اضافیه کاتش کنین یه جای دیگه اگه تو بازی رفت و مشکل نداشت پس اضافی بوده اگه نرفت یا مشکل داشت پس اشتباه کات کردین برش گردونین سر جاش.

NINJA0098
29-10-2011, 15:29
من بررسی کردم دیدم توی خروجی های UDK یه سری فایل حدود 30 مگ یا بیشتر فایل اضافی وجود داره شما برین توش بگردین هر چی به نظرتون اومد اضافیه کاتش کنین یه جای دیگه اگه تو بازی رفت و مشکل نداشت پس اضافی بوده اگه نرفت یا مشکل داشت پس اشتباه کات کردین برش گردونین سر جاش.
دوتا پکیج همراه با پکیجای مربوط به بازی بیلد میشه و تو پک نهایی قرار میگیره ....
بازی خروجی exe میده نمیتونم ازش جداش کنم باید تو فایل ini تغییر ایجاد کنم ... الان وقت ندارم .... ولی سعیمو میکنم درستش کنم ....
میخواستم بازیو دو مرحله ای کنم ولی مثل این که نمیشه .... همین یه مرحله رو تموم کنم باس نماز شکر بخونم ....

Reza Azimy_RW
29-10-2011, 19:08
خوب دوستان قرار شد مرحله دو رو من لول دیزاینشو انجام بدم . تا کارا سریعتر پیش بره . پس اگه میحیطا شبیه به هم در نیومد ....
خلاصه اینکه حسین میدم به خودت خروجی بگیر

NINJA0098
30-10-2011, 18:09
خوب اطلاعات جدید :
*
من برای مرحله ی یک (یا دو حالا بعدا مشخص میشه) یه شهر به مساحت 300 کیلومتر مربع ساختم .... البته محدود ....
و همچنین آبجکتای خونه ها توش کلون سازی شدن ..... اونم واسه این بود که حجم بازی خیلی زیاد نشه ....
دارم رو جزئیات شهر کار میکنم که قابل قبول باشن ...

تو تصویر زیر نمای شهرو از بالا می بینین نسبت به پلیر ...که همونطور که مشخصه اصلا پلیر توش دیده نمیشه .. درواقع پلیر همون ابزار جابجاییه و چون خیلی کوچیکه از پلیگاناش چیزی معلوم نیست : دی

NINJA0098
30-10-2011, 19:03
بازم اطلاعات جدید .....
دارم محیط شهرو کار میکنم ....
شهر زیاد فضای باز نیست ولی خوب سیستمم بیشتر نمیکشه ... دهنم اسفالته واسه هر بار بیلد کردن .....تا جایی که ببینم زیاد افت فریم پیدا نمیکنه آبجکت میریزم ...

این یه شات دیگه از شهر :

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

اون خط قرمز وسط واسه بیلدر براشه ... از تو ادیتور شات گرفتم اینطوری شد ...اشکال از lens flare نیست ..... خودم تازه دیدم : دی

silsin
30-10-2011, 19:18
محمد حسین واقعا دلم می خواد از هیجان ببندمت به فحش :31: خیلی قشنگ شده. دمت گرم....:19:

NINJA0098
30-10-2011, 19:39
محمد حسین واقعا دلم می خواد از هیجان ببندمت به فحش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی قشنگ شده. دمت گرم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همیشه همینجوری تعریف میکنی : دی

parvizamd
30-10-2011, 19:51
اولین بار که حسن اینجوری از چیزی تعریف می کنه.....
بچه ها فکر کنم کریسس بسازیم حسن فحش تکنیکی بهمون بده:31:

اسپم.
شوخی کردم.

MobinS
30-10-2011, 20:57
عالی شده! همیشه صحنه رو طوری نگه دار که نور مستقیم بخوره تو دوربین ... خیلی خیلی قشنگ می کنه صحنه رو... منظورم همون shaft نور خورشید هست...

NINJA0098
30-10-2011, 21:03
عالی شده! همیشه صحنه رو طوری نگه دار که نور مستقیم بخوره تو دوربین ... خیلی خیلی قشنگ می کنه صحنه رو... منظورم همون shaft نور خورشید هست...

ممنون بابت نظرت
خوب همیشه باشه که تابلوئه ..... بعدشم برای این کار باید از چند تا نور مختلف تو جهات مختلف استفاده کنم که هم بازی سنگین میشه هم این که نمیشه از لایت شفت تو جهات مختلف استفاده کرد ....لایت شفت یعنی همین دیگه ....
میتونم از lens flare استفاده کنم ولی فکر کنم تو فضای باز نباید از لنز فلیر زیاد استفاده کنم ....
ولی قدرت و گستره ی افکتو بالا بردم که بیشتر نشون داده بشه .....

Reza Azimy_RW
30-10-2011, 22:20
یکم از تعریفاتونو هم واسه من نگه دارید :دی فردا منم یه عکس از لول دیزاینینیگیگ خودم میزارم :5::27:

NINJA0098
30-10-2011, 22:23
راستی پست اول ویرایش شد ...یکم رسمی تر شد (به دلایلی)

NINJA0098
30-10-2011, 22:35
دوستان تو نظر سنجی زیر شرکت کنین (نیاز دارم :دی)

Reza Azimy_RW
30-10-2011, 22:49
نه از مدلالی اماده استفاده نکن(:دی) ! منم همه از همون مدلا استفاده کردم چه نیازیه سطح بازی رو بیاریم پایین ؟ با همونا میشه یه طراحی خوب کرد . مدل کم نداریم که ؟ بعدا یکی بازی رو بازی کرد خداییش مسخرس !

حسنی خیلی خوب زدیا خوداییش . کیفوردم . مگه چشه میخای با مدلایه اماده گند بزنی بره ؟!:دی

NINJA0098
30-10-2011, 23:16
نه از مدلالی اماده استفاده نکن([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ! منم همه از همون مدلا استفاده کردم چه نیازیه سطح بازی رو بیاریم پایین ؟ با همونا میشه یه طراحی خوب کرد . مدل کم نداریم که ؟ بعدا یکی بازی رو بازی کرد خداییش مسخرس !

حسین خیلی خوب زدیا خوداییش . کیفوردم . مگه چشه میخای با مدلایه اماده گند بزنی بره ؟

تو چته ؟!!!!!! امشبم مثل این که یه چیزیت میشه ..... نظر سنجی یه سوال کلی در مورد کیفیت گرافیکی بازی بود ...

Reza Azimy_RW
30-10-2011, 23:35
تو چته ؟ روزی یه نظر سنجی راه میندازی ادمو گیج میکنی :دی

NINJA0098
31-10-2011, 08:16
تو چته ؟ روزی یه نظر سنجی راه میندازی ادمو گیج میکنی

این یه دلیلی داره که بعدا بهت میگم ....فعلا جو منفی ایجاد نکن بزار بچه ها نظرشونو بدن کار دارم ....

Reza Azimy_RW
31-10-2011, 15:59
فقر و بی کسی به معنای واقعی کلمه 2
به روایت تصویر :

silsin
31-10-2011, 16:17
:31: رضا الان حالت خوبه؟ :31:
خوبی تخصص من اینه که کار رندری ندارم :27:

anti-military
31-10-2011, 16:51
کارت و پشتکارت خیلی خوبه
فقط بازی سازی تو ایران برعکسه کشورهای دیگه هست . همه جا اول گیم پلی و برنامه نویسی بازی رو انجام میدن بعد میرن سراغ گرافیک تو ایران فقط صحنه رئال تایم میسازن :31:

این نحوه کار کردن از اصول حرفه ای دوره و کار به ثمر نمیرسه . به نظر من از وقتتون یکم اصولی تر استفاده کنید تا تو آینده بتونید حداقل یه شرکتی چیزی بزنید و دیگه تو خونه کار نکنید

واسه بازیهای سه بعدی حتما لازمه که انیماتورها و برنامه نویس ها و طراح ها کنار هم قرار بگیرن تا بتونن کار کنن و کار همدیگه رو کامل کنن . البته این ساخت محیط های رئال تایم هم خوبه اما نمیشه بهش گفت بازی سازی

Reza Azimy_RW
31-10-2011, 23:59
این نحوه کار کردن از اصول حرفه ای دوره و کار به ثمر نمیرسه کاره اصولی کاره تخصصیه که هر هر کس تخصص مربوط به خودشو به کار ببره . ما هم سعی میکنیم تو بخشه مورد نظر کیفیت رو بالا ببریم حسنم تو برنامه نویسی . اینم اینجوریه دیگه چیه په

اینم مال من که البته مثه اینکه قرارم نیست بره تو بازی . یعنی من زدم بعد حسین گفت خودم میزنم نمیدونم چی شد نشد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید=

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه انفجار که یه بشکه که سره راه هست رو باید بترکونه که میبینید تیکه های بشکه هم پریده ( تو عکس درست مشخص نیست ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم پارتیکل پشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارتیکلها هم همه از خودمه . اتیش هم بخار گرما که ازش بلند میشه مشخصه
البته دیگه روش کار نمیکنم چون فک نکنم بره تو بازی

راستی ممنون یشم نظراتونو بگید :11:

Prince_ of _Persia
01-11-2011, 09:14
کارت و پشتکارت خیلی خوبه
فقط بازی سازی تو ایران برعکسه کشورهای دیگه هست . همه جا اول گیم پلی و برنامه نویسی بازی رو انجام میدن بعد میرن سراغ گرافیک تو ایران فقط صحنه رئال تایم میسازن

این نحوه کار کردن از اصول حرفه ای دوره و کار به ثمر نمیرسه . به نظر من از وقتتون یکم اصولی تر استفاده کنید تا تو آینده بتونید حداقل یه شرکتی چیزی بزنید و دیگه تو خونه کار نکنید

واسه بازیهای سه بعدی حتما لازمه که انیماتورها و برنامه نویس ها و طراح ها کنار هم قرار بگیرن تا بتونن کار کنن و کار همدیگه رو کامل کنن . البته این ساخت محیط های رئال تایم هم خوبه اما نمیشه بهش گفت بازی سازی

سلام داش مصطفی گل .یادت می یاد مصطفی جان من قبلا چقدر رو تاکید داشتم که اول گیم پلی و بسازیم بعد بریم سراغ گرافیک :27:

بچه ها بازی تا کی حاضر می شه . مجموعه داره حرکت می کنه ها :31:
بازی قشنگی شده از لحاظ بصری . اگه از لحاظ گیم پلی هم خوب و روون باشه مطئنم که می ترکونه .

NINJA0098
01-11-2011, 18:59
عذر خواهی از جمع به خاطر دو روز نبودنم .... (رفته بودیم سفر با رفقا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم مال من که البته مثه اینکه قرارم نیست بره تو بازی . یعنی من زدم بعد حسین گفت خودم میزنم نمیدونم چی شد نشد من کی گفتم نمیزاریم تو بازی ؟!!! باز یه دوروز نبودم معرکه گرفتی : دی
تازه فردا دارم مپو آپ میکنم برات بفرستم خودت خروجی بگیری ...(قضیه ی تهرانو که کنسل کردی:19: )
طراحیت خیلی قشنگ شده ....:10:

کارت و پشتکارت خیلی خوبه
فقط بازی سازی تو ایران برعکسه کشورهای دیگه هست . همه جا اول گیم پلی و برنامه نویسی بازی رو انجام میدن بعد میرن سراغ گرافیک تو ایران فقط صحنه رئال تایم میسازن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه بازیهای سه بعدی حتما لازمه که انیماتورها و برنامه نویس ها و طراح ها کنار هم قرار بگیرن تا بتونن کار کنن و کار همدیگه رو کامل کنن . البته این ساخت محیط های رئال تایم هم خوبه اما نمیشه بهش گفت بازی سازی سلام برادر مصطفی .....
اتفاقا ما داریم خیلی تخصصی کار میکنیم .... من و رضا قرار نبود رو برنامه نویسی دخالت کنیم واسه همین داریم کار خودمونو میکنیم ...
برنامه نویسی هم تا حدودی آماده شده و تقریبا داره کامل میشه ....
الان در حال حاظر بزرگترین مشکل کار گروه فعلی ما آپلود و دانلود فایلا برای رسیدن به همدیگه هست که بازی سر هم بشه ...
کار بازی فکر کنم تمومه .... فقط همین سرهم شدن و خروجی گرفتنش مونده که تموم بشه ....
خوب اولین بازی گروهی ما توی نت هست ... مطمئنا تو کارای بعدی کم کم کارمونو بهتر میکنیم.....
فقط برای دونستن ایرادامون حتما به نظرات شما نیاز داریم (مخصوصا انتقاد) ....
کلا ممنونم که حداقل کارمونو دنبال کردین .....

بچه ها بازی تا کی حاضر می شه . مجموعه داره حرکت می کنه هاوالله بازی تقریبا کامله ..... خروجی گرفتن مونده برای بازی و رسوندن بهتون ....
شما کامل شده بدونش ....حدود دو روز وقت بدی بازی رو میرسونیم ....
راستش احتمالا میایم تهران من و رضا (سعی میکنیم) ....

بازی قشنگی شده از لحاظ بصری . اگه از لحاظ گیم پلی هم خوب و روون باشه مطئنم که می ترکونه .
ممنون ...ولی راستش خودمون انتظار یه کار بهتر رو داشتیم که به خاطر نا هماهنگیمون نشد ...
به غیر این رو بازیای بعدی ما هم حساب کنین ....
فعلا:10:

Prince_ of _Persia
01-11-2011, 20:54
سلام برادر مصطفی .....
اتفاقا ما داریم خیلی تخصصی کار میکنیم .... من و رضا قرار نبود رو برنامه نویسی دخالت کنیم واسه همین داریم کار خودمونو میکنیم ...
برنامه نویسی هم تا حدودی آماده شده و تقریبا داره کامل میشه ....
الان در حال حاظر بزرگترین مشکل کار گروه فعلی ما آپلود و دانلود فایلا برای رسیدن به همدیگه هست که بازی سر هم بشه ...
کار بازی فکر کنم تمومه .... فقط همین سرهم شدن و خروجی گرفتنش مونده که تموم بشه ....
خوب اولین بازی گروهی ما توی نت هست ... مطمئنا تو کارای بعدی کم کم کارمونو بهتر میکنیم.....
فقط برای دونستن ایرادامون حتما به نظرات شما نیاز داریم (مخصوصا انتقاد) ....
کلا ممنونم که حداقل کارمونو دنبال کردین .....

خیلی خوبه که شما به صورت گروهی کار کردید. نتیجه هم تا بدین جا رضایت بخش بوده. همین تجربه کار گروهی اونم اینترنتی خودش یک دنیا ارزش داره برای کارهای بعدیتون .

والله بازی تقریبا کامله ..... خروجی گرفتن مونده برای بازی و رسوندن بهتون ....
شما کامل شده بدونش ....حدود دو روز وقت بدی بازی رو میرسونیم ....
راستش احتمالا میایم تهران من و رضا (سعی میکنیم) ....

خیلی خوبه . پس من منتظرم که بازیتون رو بهم برسون. اگه هم تهران اومدین ما در خدمتیم. :10:
موفق باشید :11:

NINJA0098
01-11-2011, 22:10
پست دوم ویرایش شد

3Dmajid
01-11-2011, 23:15
خیلی خوبه ...
با عکسایی که گذاشتین خیلی حال کردم :31:
مخصوصا اون که شبه :10:
ولی همه چی با عکس مشخص نمیشه.
باید بازی کرد تا فهمید.
من این پکیج رو میخرم :11:

NINJA0098
02-11-2011, 10:36
منو وسط بازی هم اضافه شد ....فقط یه مشکلی داره اون دکمه ی exit دوباره پلیرو از پلیر استارت respawn میکنه .... یه چیز تو مایه های رستارت بازیه ....الان نمیرسم با فلش منو رو فارسی کنم یا تغییر بدم ....
کلا برای خروج از بازی باید دکمه ی tab رو زد و exit رو تایپ کرد .... وقت نمیشه درستش کنم .... : دی

NINJA0098
02-11-2011, 18:58
سلام به همه

از اونجایی که حجم شهر طراحی شده ی من خیلی زیاد بود من و رضا تصمیم گرفتیم لول من حذف بشه و جاش من یه مرحله ی سبک تر اضافه کنم به بازی ....
تا حجم بازی کلا از 300مگ بیشتر نشه (حد اقل) ....
برای همین دارم رو یه مرحله جدید کار میکنم ....
فردا رضا مپ خودشو میرسونه به من و منم از کل بازی خروجی میگیرم ... میفرستم برای مجموعه ....
البته یه سری مشکلات اساسی داریم هنوز که شاید کلا گیم پلی و سبک بازی رو مجبور بشم تغییر بد م...
خلاصه این که احتمالا بازی یه سری تغییرات میکنه ... که تا فردا شب بازی کامل میشه ...

فعلا:10: