PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک هارد اکسترنالم شناسای نمیشه

masab77
19-10-2011, 15:19
تورو خدا کمکم کنید هارد اکسترنال WD دارم که سه ماهه خریدم هیچ ضربه ای هم نخورده روی لبتابم وصلش میکنم صدای هارد که داره کار میکنه میاد ولی چراغش روشن نمیشه روی سیستمهای دیگه هم تست کردم چراغشم روشن میشد ولی اصلا شناسایی نمیشه تورو خدا کمک کنید هاردمم 1 ترابایته

Hamed DC
24-10-2011, 17:48
تورو خدا کمکم کنید هارد اکسترنال WD دارم که سه ماهه خریدم هیچ ضربه ای هم نخورده روی لبتابم وصلش میکنم صدای هارد که داره کار میکنه میاد ولی چراغش روشن نمیشه روی سیستمهای دیگه هم تست کردم چراغشم روشن میشد ولی اصلا شناسایی نمیشه تورو خدا کمک کنید هاردمم 1 ترابایته
دوست عزیز هارد رو با سی دی ویندوز بالا بیارین.
اگر هارد بالا اومد:
در قسمت انتخاب فرمن NTFSرو انتخاب و اجازه بدین هارد با سطح پایین فرمت بشه.
بعد به داخل محیط ویندوز برین و هارد رو امتحان کنید.

اگر در محیط نصب ویندوز هم بالا نیمود:
اگر این شاریط برای شما پیش بیاد،به مشکل اساسی خوردین.
هارد شما فریمور پریده.
پس باید فریمور هارد رو آپدیت کنید .این کار 50.000تومان هزینه بر میداره.
و برای انجامش هم نیاز به یکسری وسایل خاص هست.

1navid
24-10-2011, 18:57
همه کارایی که دوستمون گفت بکن اگه نشد ببر سازگار برات تعویض می کنند

elaheh slm
26-10-2011, 00:10
من حدود یک ساله از هارد دیسک adata sh93 استفاده میکنم، امروز دیدم که کامپیوتر اونو به عنوان یه درایو میشناسه ولی وقتی روش کلیک میکنم درخواست فرمت فایل رو میده. من روی این هارد دیسک ۴۰۰ گیگا بایت اطلاعات مهم دارم، خواهش میکنم هرکس میتونه کمکم کنه، نمی خوام فرمتش کنم.

Hamed DC
26-10-2011, 01:04
من حدود یک ساله از هارد دیسک adata sh93 استفاده میکنم، امروز دیدم که کامپیوتر اونو به عنوان یه درایو میشناسه ولی وقتی روش کلیک میکنم درخواست فرمت فایل رو میده. من روی این هارد دیسک ۴۰۰ گیگا بایت اطلاعات مهم دارم، خواهش میکنم هرکس میتونه کمکم کنه، نمی خوام فرمتش کنم.
دوست عزیز هارد رو در محیط SafeModeهم بالا آوردین؟؟؟
اگر در این محیط هم این مشکل همچنان پابرجاست باید کل اطلاعات هارد رو فرمت کنید.
فرمت سطح پایین.
بیش از 90درصد اطلاعات قابل بازیابی هست.
به شرطی که بعد از قرمت روی هارد اطلاعات تازه ریخته نشه تا اطلاعات قبل به لایه های زیرین نرن.

JING3LKHAN
27-10-2011, 21:12
کلا هارد های وست همشون همین طوری شدن ...دقیقا همین مشکلو منم داشتم تو پست هام بگردی هست و 3 تا از دوستامم همین مشکلو دارن.بده گارانتی واست تعویض میکنن چون کاریش نمیشه کرد...وست ها دیگه داغون شدن

Hamed DC
27-10-2011, 21:50
کلا هارد های وست همشون همین طوری شدن ...دقیقا همین مشکلو منم داشتم تو پست هام بگردی هست و 3 تا از دوستامم همین مشکلو دارن.بده گارانتی واست تعویض میکنن چون کاریش نمیشه کرد...وست ها دیگه داغون شدن
منم تقریبا با حرف شما موافقم.
من خودم یه هارد 17ماه پیش خریدم.
وسترن.تا حالا هم مشکلی نداشته.
سریهای جدیدی که وارد ایران شدن زیاد جالب نیستن.!!!!

Hamid h
28-10-2011, 10:35
با عرض سلام به همه شما دوستان عزیز،مدیران و کاربران محترم..
من یه مشکل برام پیش اومده که به مرز افسردگی و دیوانگی رسیدم، با توجه به اینکه خارج از کشورهست م و دسترسی به جایی ندارم که هم اطمینان کنم و هم بتونم مشکلمو بر طرف کنم ، از همتون خواهش میکنم که دوستانه کمکم کنبد..
من یه هارد اکسترنال western digital my passport essential 500 gb usb3 دارم که هرچی اطلاعات داشتم رو ریختم توش ، بهتر بگم همه زندگیم توشه که اگه واقعان از دستشون بدم دق میکنم!
چند وز پیش به خاطر 1 اشتباه احمقانه روی درایو هاردم کلیک راست کردم و format رو زدم که سریع متوجه شدم و cancel کردم و حتی کابل usb هارد رو هم سریع کشیدم، اما الان هرچی دوباره میخوام بازش کنم این پیام رو میده:
You need format the disk in drive L: before u can use it و چون نمیخوام که هاردم فرمت بشه cancel رو میزنم ، گفتم شاید یه راهی باشه! اسم درایو هم عوض شده Local Disk L اما وقتی درایو میاد بالا همون پسورد قدیمی رو میخواد! وقتی هم که propeties رو میزنم هر دو حجم پر و خالی درایو رو به صورت 0 bytes نشون میده!
توی بد شرایطی هستم خواهش میکنم راهنماییم کنید ! نمیخوام کار به فرمت و ریکاوری بکشه چون اطمینانی بهش نیست و خاطرات و فیلم های طولانی و اطلاعات زیادی توش هست که مطمعنا قابل ریکاوری نیست..
منتظرم که انشا اله با کمک شما و این سایت مشکلم حل بشه..
من اینجارو مرتبا چک میکنم و اگه کسی هم تونست برادرانه کمکم کنه ای ایمیل منه : golan_gara@yahoo.com (golan_gara@yahoo.com)

Hamid h
28-10-2011, 10:44
من یه مشکل برام پیش اومده که به مرز افسردگی و دیوانگی رسیدم، با توجه به اینکه خارج از کشورهست م و دسترسی به جایی ندارم که هم اطمینان کنم و هم بتونم مشکلمو بر طرف کنم ، از همتون خواهش میکنم که دوستانه کمکم کنبد..
من یه هارد اکسترنال western digital my passport essential 500 gb usb3 دارم که هرچی اطلاعات داشتم رو ریختم توش ، بهتر بگم همه زندگیم توشه که اگه واقعان از دستشون بدم دق میکنم!
چند وز پیش به خاطر 1 اشتباه احمقانه روی درایو هاردم کلیک راست کردم و format رو زدم که سریع متوجه شدم و cancel کردم و حتی کابل usb هارد رو هم سریع کشیدم، اما الان هرچی دوباره میخوام بازش کنم این پیام رو میده:
You need format the disk in drive L: before u can use it و چون نمیخوام که هاردم فرمت بشه cancel رو میزنم ، گفتم شاید یه راهی باشه! اسم درایو هم عوض شده Local Disk L اما وقتی درایو میاد بالا همون پسورد قدیمی رو میخواد! وقتی هم که propeties رو میزنم هر دو حجم پر و خالی درایو رو به صورت 0 bytes نشون میده!
توی بد شرایطی هستم خواهش میکنم راهنماییم کنید ! نمیخوام کار به فرمت و ریکاوری بکشه چون اطمینانی بهش نیست و خاطرات و فیلم های طولانی و اطلاعات زیادی توش هست که مطمعنا قابل ریکاوری نیست..
من اینجارو مرتبا چک میکنم و اگه کسی هم تونست برادرانه کمکم کنه ای ایمیل منه : golan_gara@yahoo.com (golan_gara@yahoo.com)

Hamed DC
28-10-2011, 13:03
با سلام
شما دو اشتباه مرتکب شدین:
اول اینکه عملیات فرمت رو نمیه ماره قطع کردین.
اگر تا آخر فرمت میشد اطلاعات به یک لایه زیر تر میرفتند و در بازیابی بهتر نتیجه میداد.
دوم اینکه کابل رو جدا کردید!!!
اگر این کار رو در هین عملیات فرمت انجام دادین به پارتیشنها صدمه زدین.پس به خوبی فرمت نمیشه.
شما باید هارد رو به طورکامل یه بار دیگه فرمت کنید.
که با این فرمت اطلاعات به لایه سوم میره که در بازیابی یه نه به مشل میخورین.
ولی تنها راه ممکن برای شما بازیابی هست.

Moh3en7a
11-11-2011, 22:44
سلام دوستان، برای من هم مشکلی همانند مشکل دوستان پیش اومده و وقتی هارد رو به سیستم وصل میکنم اررور زیر رو میده:
You need format the disk in drive G: before u can use it
آقای حامد خان گفتن که باید هارد رو فرمت سطح پایین بکنی
آیا منظور ایشون همون Quick ّFormat هست ؟

و خواهشا میشه یه نرم افزار ریکاوری خوب هم بهم معرفی کنید؟
پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

Hamed DC
12-11-2011, 07:56
سلام دوستان، برای من هم مشکلی همانند مشکل دوستان پیش اومده و وقتی هارد رو به سیستم وصل میکنم اررور زیر رو میده:
You need format the disk in drive G: before u can use it
آقای حامد خان گفتن که باید هارد رو فرمت سطح پایین بکنی
آیا منظور ایشون همون Quick ّFormat هست ؟

و خواهشا میشه یه نرم افزار ریکاوری خوب هم بهم معرفی کنید؟
پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم
سلام.
دوست عزیز شما در ابتدا هارد رو با نرم افزار HDD Low Level Format Tool فرمت سطح پایین کنید.
بعد بانرم افزار HDD Regenerator 2011 بدسکتور گیری رو انجام بدین.
البته بهتره قبل از فرمت پارتیشن اصلی به صورت کامل پاک بشه.
توضیح: فرمت سطح پایین با فرمت سریع یا Quick ّFormat که با خود ویندوز انجام میشه فرق داره.
فرمت سزح پایین لایه های زیرین رو نیز فرمت میکنه و هارد به حالتی که تازه خریدین، تبدیل میکنه(وضع تراکها و سکتورها رو).
برای ریکاوری هم میتونید از نرم افزار Recovet MyFileاستفاده کنید.

saadatyar
15-12-2013, 22:52
با سلام
شما دو اشتباه مرتکب شدین:
اول اینکه عملیات فرمت رو نمیه ماره قطع کردین.
اگر تا آخر فرمت میشد اطلاعات به یک لایه زیر تر میرفتند و در بازیابی بهتر نتیجه میداد.
دوم اینکه کابل رو جدا کردید!!!
اگر این کار رو در هین عملیات فرمت انجام دادین به پارتیشنها صدمه زدین.پس به خوبی فرمت نمیشه.
شما باید هارد رو به طورکامل یه بار دیگه فرمت کنید.
که با این فرمت اطلاعات به لایه سوم میره که در بازیابی یه نه به مشل میخورین.
ولی تنها راه ممکن برای شما بازیابی هست.

دوستان برید توی دیسک منیجمنت دستکاری کنید بدون فورمت درست میشه