PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung Galaxy Nexus » دومین همکاری مشترک گوگل و سامسونگ ، با آندروید 4.2

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

mehdi30nema
28-06-2012, 15:15
آقا قیمت ها باز کشید بالا .
دی جی کالا 810 تومان کردش دو ساعت پیش 780 بودا . البته ناگفته نماند که دلار هم امروز به 1980 رسید ( نرخ حواله نقدی از هنگ کنگ ) .

MOHAMMAD2010
28-06-2012, 15:19
چرا این صفحش انقد توه؟ مثل نئو میمونه
یعنی چی !؟
اگه منظورت انحنا هست که باید بگم نصف زیبایی این گوشی به همین انحانایی هست که داره ( صفحشم انحنا داره )

ha789di
28-06-2012, 15:32
رام jelly bean هم اومد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته غیر رسمی هست

.:PAR3A:.
28-06-2012, 19:38
JellyBean ریختم. :X
خیلی بیشتر از وقتی که از iOS 5 رفتم iOS 6 هیجان زده شدم.
فوق العاده روون شده ، انیمیشن ها یه مقداری تفاوت کردن و به نظرم عالی شدن.
هرچند تحت هیچ شرایطی یک آپدیت ماژور حساب نمیشه.
یه نرم افزار به اسم Google (!) اضافه شده که هنوز باهاش کار نکردم ، ولی مثل اینکه یه جور Assistant ــه.
الان JellyBelly Rom ریختم ، اصلا امکانات شخصی سازی نداره و فعلا کار با گوشیو شروع نکردم ، دارم موداکو دانلود میکنم بعد از اون بیشتر خبر میدم.

28-06-2012, 19:42
آقا این نکسوسه الان رسید دستم فقط اندرویدش 4.0.2ـــه آپدیت هم نمیکنه میگه آپدیته اینم مشخصاتش:

Baseband version
I9250XXKK6

Kernal version
زیاده حسش نیست بنویسم:دی

Buiid number
ICL53.I9250JPLA1

چجوری آپدیتش کنم؟ چون واسه خودم نیس نمیخوام رامو اینا واسش بریزم... ولی اگه رام عوض کردنش دردسر نداشته باشه شاید کردم...

چرا این صفحش انقد توه؟ مثل نئو میمونه:دی

ویرایش:

رفتم یکم سرچ کردم این یکجو تکجو دیگه چه مسخره بازی ایه :دی

S3مو سه سوت روت کردم انقد جنگولک بازی نداشت ریکاوریو روت همه باهم یه جا نصب شد....

Galaxy Nexus Toolkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بگیر ، خودش هم روت میکنه ، هم CWM میریزه ، هم ملّق میزنه ، هم آپدیت میکنه ، خلاصه هر کار بگی میکنه. :دی
رام ریختنش هم دردسر نداره ، خودش بوت لودر رو آنلاک میکنه و روت میکنه و CWM میریزه ، بعدش راحت میتونی AOKP یا حتی رام های JellyBean بدون دردسر بریزی واسش.

MOHAMMAD2010
28-06-2012, 20:11
JellyBean ریختم. :X
خیلی بیشتر از وقتی که از iOS 5 رفتم iOS 6 هیجان زده شدم.
فوق العاده روون شده ، انیمیشن ها یه مقداری تفاوت کردن و به نظرم عالی شدن.
هرچند تحت هیچ شرایطی یک آپدیت ماژور حساب نمیشه.
یه نرم افزار به اسم Google (!) اضافه شده که هنوز باهاش کار نکردم ، ولی مثل اینکه یه جور Assistant ــه.
الان JellyBelly Rom ریختم ، اصلا امکانات شخصی سازی نداره و فعلا کار با گوشیو شروع نکردم ، دارم موداکو دانلود میکنم بعد از اون بیشتر خبر میدم.

البته هنوز رسمی نیست
ایشالا رسمیش بیاد کاستوم های عالیه aokp یا black ice رو نصب کنیم حال کنیم

HamiD-Xfors
28-06-2012, 20:32
من چجور میتونم از مارکت برنامه بردارم ؟ تو قسمت ثبت میمونه!

h!tman
28-06-2012, 21:04
بیخیال مارکت شید
از مارکت های دیگه استفاده کنید
مثل بازار و 1mobile market

HamiD-Xfors
28-06-2012, 22:18
بیخیال مارکت شید
از مارکت های دیگه استفاده کنید
مثل بازار و 1mobile market
نصب نمیکنه! میگه برای امنیت گوشی بلاکه برو از مارکت بردار! البته من از نت برداشتم!

Pedram_mrn
28-06-2012, 22:25
یعنی چی !؟
اگه منظورت انحنا هست که باید بگم نصف زیبایی این گوشی به همین انحانایی هست که داره ( صفحشم انحنا داره )

نه انحناشو که دوست دارم باحاله... فقط مثل گوشی های دیگه صفحه نمایش زیر انگشتت نیس انگار تو ویترینه:D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

h!tman
28-06-2012, 22:32
نصب نمیکنه! میگه برای امنیت گوشی بلاکه برو از مارکت بردار! البته من از نت برداشتم!
گوشیت فارسیه؟
اگر آره توی همون صفحه ای که میگه امنیت بلاک شده ! گزینه دیگری به جز اوکی هم داره (نمیدونم معادل فارسیش چیه! ولی احتمالا باید تنظیمات باشه )
واردش که شدی تیک اولی رو بزن . در انگلیسی Unknown Resources و در فارسی احتمالا اسم منابع ناشناس داره )

HamiD-Xfors
29-06-2012, 01:15
farsi nis:41:

na fagat gozine cancel va setting hast:37:

HamiD-Xfors
29-06-2012, 01:18
گوشیت فارسیه؟
اگر آره توی همون صفحه ای که میگه امنیت بلاک شده ! گزینه دیگری به جز اوکی هم داره (نمیدونم معادل فارسیش چیه! ولی احتمالا باید تنظیمات باشه )
واردش که شدی تیک اولی رو بزن . در انگلیسی Unknown Resources و در فارسی احتمالا اسم منابع ناشناس داره )

are dorost shod mamnun! :40:

:12:

Pedram_mrn
29-06-2012, 05:43
بچه ها مت هرکاری میکنم این نکسوسه بلوتوث نمیگره.... باهاش Pairهم هستم .....فقط روگوشیه من میزنه کانکشن فیلد....فایل میفرسه ولی نمیگیره !!! الان رام aokp build 40 روش ریختم قبلش ام که رامه رسمی روش بود همین بود...!!
داستانش چیه ؟

29-06-2012, 13:34
بچه ها مت هرکاری میکنم این نکسوسه بلوتوث نمیگره.... باهاش Pairهم هستم .....فقط روگوشیه من میزنه کانکشن فیلد....فایل میفرسه ولی نمیگیره !!! الان رام aokp build 40 روش ریختم قبلش ام که رامه رسمی روش بود همین بود...!!
داستانش چیه ؟

چه فایلیه؟! من تا الان 7 تا فایل JPG و 1 فایل MP3 رو امتحان کردم و مشکل نداشتم ، ولی زیاد شنیدم این مشکلو .

Amir Varasteh
29-06-2012, 13:46
داستانش چیه ؟

سلام.

فایل APK نمیگره. فرمتش رو عوض کن و بعد بفرست.

درضمن اگه یه راهنمای خوب برای ریختن رام داری بهم بده. من میخوام AOKP بریزم اما نه بلدم و نه جرأت میکنم.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Pedram_mrn
29-06-2012, 14:02
این مشکلو تو یه گوشی های سونی ام دیده بودم ولی چون تو کاستوم رام اینطوری بود گفتم شاید مشکلی داشته باشه....

دیروز هرکاری کردم نمیگرفت حتی jpg رو!!! الان تست کردم. فقط APK رو نگرفت که فرمتشو عوض کردم درست شد...

این رامه عجب چیز خفنیه دلم نکسوس خواست...:31:

راستی یه سوال مهم تو نت خیلی دیدم میگن از فولدر efs بکاپ بگیرید ولی من این فولدرو ندارم تو S3 هست ولی تو این اونجا نیست!!!! جاش فرق میکنه؟

با این برنامه GNEX Tool بک آپ گرفتم اولش میزنه چنین فایلی نداری بعدش یه فایل efs.img برات بکاپ میگیره به efs.tar که میرسه میگه موجود نیست؟

الان مشکلی متوجه گوشیه؟

-----------------------------------

احساس میکنم تاچش یکم ضعیفه تو گلکسی اس تو بعضی از رام ها بسته به کرنلش میشد حساسیت تاچشو کم و زیاد کرد... اینم همچین چیزی داره؟

29-06-2012, 17:01
سلام.

فایل APK نمیگره. فرمتش رو عوض کن و بعد بفرست.

درضمن اگه یه راهنمای خوب برای ریختن رام داری بهم بده. من میخوام AOKP بریزم اما نه بلدم و نه جرأت میکنم.

GNex Toolkit رو که تو 2 تا پست قبلی لینک دادم بگیر ، متوجه میشی بقیشو ، یه آپشن داره خودش روت میکنه بوت لودر آنلاک میکنه ریکاوری میریزه ، کارش که تموم شد رام رو دانلود کن و بریز رو گوشی.
حالا گوشی رو خاموش کن ، جفت دکمه های والیوم رو بگیر و گوشی رو روشن کن ، توی صفحه ای که میاد یکی از دکمه های والیوم رو انقدر بزن که به Recovery Mode یا همچنین چیزی برسی ، اونو بزن میری تو ریکاوری ، بعدش Install zip from sdcard رو بزن ، بعد گزینه اولی ، بعد زیپ رو انتخاب کن و تمومه.
هیچ جای نگرانی نیست ، احتمال مشکل بوجود اومدن خیلی خیلی کمه. در بدترین حالت با فستبوت دوباره یه رام رسمی میریزی و تموم میشه.

Amir Varasteh
29-06-2012, 22:11
یه چیزی. وقتی AOKP بریزی، نرم افزارها و تنظیمات گوشی پاک میشه؟

------------------------------------

چزی که فهمیدم اینه که اول گوشی روت میشه و سپس رام رو میریزی. درسته؟

----------------------------------

برای Root کردن طبق لینک زیر عمل کنم درسته؟

پس از روت کردن طبق لینک بالا، نرم افزار SuperUser اضافه میشه و حالا گوشی Root هست.

تا اینجا درسته؟

بعد چطوری AOKP بریزم؟ یه لینک آموزش بدین لطفا.
Gnex toolkit واسه همین AOKP ریختنه؟
-------------------------------------

سوال بعد اینکه ClockworkMod Recovery چیه؟

30-06-2012, 17:26
یه چیزی. وقتی AOKP بریزی، نرم افزارها و تنظیمات گوشی پاک میشه؟

------------------------------------

چزی که فهمیدم اینه که اول گوشی روت میشه و سپس رام رو میریزی. درسته؟

----------------------------------

برای Root کردن طبق لینک زیر عمل کنم درسته؟

پس از روت کردن طبق لینک بالا، نرم افزار SuperUser اضافه میشه و حالا گوشی Root هست.

تا اینجا درسته؟

بعد چطوری AOKP بریزم؟ یه لینک آموزش بدین لطفا.
Gnex toolkit واسه همین AOKP ریختنه؟
-------------------------------------

سوال بعد اینکه ClockworkMod Recovery چیه؟
من تو پست بالاییه کشک سابیدم احیانا؟! :|
هیچ کاری نیاز نیست بکنی.
فقط Galaxy Nexus Toolkit رو بگیر ، یه گزینه داره که خودش همه اینکارارو اتوماتیک انجام میده.
بعد از اون هم طبق کارایی که گفتم رام رو بریز.
تمام اطلاعات هم میپره ، ولی میتونی با Titanium Backup ، بکاپ بگیری ازشون.

h!tman
30-06-2012, 17:47
سریعتر شدن و البته استفاده بیشتر از ریسورس در جیلی بین مثل این که محسوسه
تبریک به نکسس دار ها . سرعت و روونی رو میتونید توی ویدئو جی اس ام آرنا مشاهده کنید

Amir Varasteh
30-06-2012, 23:29
من تو پست بالاییه کشک سابیدم احیانا؟! :|
هیچ کاری نیاز نیست بکنی.
فقط Galaxy Nexus Toolkit رو بگیر ، یه گزینه داره که خودش همه اینکارارو اتوماتیک انجام میده.
بعد از اون هم طبق کارایی که گفتم رام رو بریز.
تمام اطلاعات هم میپره ، ولی میتونی با Titanium Backup ، بکاپ بگیری ازشون.

اوکی مرسی. سوال آخر اینکه اون Gapps رو هم لازم نیس بریزیم؟

HamiD-Xfors
01-07-2012, 01:35
از طریق NFC چطور میشه چیزی فرستاد؟

HamiD-Xfors
01-07-2012, 01:35

01-07-2012, 12:13
اوکی مرسی. سوال آخر اینکه اون Gapps رو هم لازم نیس بریزیم؟
چرا چرا یادم نبود ، رام هایی که تو توضیحاتشون گفته که باید GApps بریزی رو حتما gapps رو مثل خود رام از ریکاوری بعد از اینکه رام رو ریختی بریز.

Amir Varasteh
01-07-2012, 12:31
چرا چرا یادم نبود ، رام هایی که تو توضیحاتشون گفته که باید GApps بریزی رو حتما gapps رو مثل خود رام از ریکاوری بعد از اینکه رام رو ریختی بریز.

آهان. اوکی پس من یه جمع بندی بکنم.

اول آنلاک.

دوم روت.

سوم به محیط Recovery میری و Install From SD میزنی و قایل zip رام AOKP رو انتخاب میکنی و شروع میکنه به نصب.

دوباره میری به محیط Recovery و install from SD و این دفعه قایل Zip نرمافزارها Gapps رو انتخاب میکنی تا نصب کنه.

اگه نکته ای نیست شروع کنم؟

malkemid
01-07-2012, 14:05
آهان. اوکی پس من یه جمع بندی بکنم.

اول آنلاک.

دوم روت.

سوم به محیط Recovery میری و Install From SD میزنی و قایل zip رام AOKP رو انتخاب میکنی و شروع میکنه به نصب.

دوباره میری به محیط Recovery و install from SD و این دفعه قایل Zip نرمافزارها Gapps رو انتخاب میکنی تا نصب کنه.

اگه نکته ای نیست شروع کنم؟

همینه...بعد از نصب خود رام نیازی به ریبوت شدن برای نصب gapps هم نیست...می تونی اونم بعدش فلش کنی

Pedram_mrn
01-07-2012, 14:47

واسه منم سواله هرکاری کردم نتونستم بفرستم(NFC روشن بود Android Beam روشن بود wifi Direct روشن بود S Beam هم که مال اس3 هست رو روشن کردم ولی فقط وب پیجو لینک مارکت واین چیزا رو تونستم شر کنم) کسی نا حالا تونسه عکس یا یه فایل بفرسته؟
برنامه تو مارکت براش نیست؟

nw_nk
01-07-2012, 15:55
سلام

خود گوشی (خام) برنامه ای برای یادداشت (Note) داره؟ تو منو هاش چیزی پیدا نکردم.

Amir Varasteh
01-07-2012, 21:13
خب ب ب بچه ها AOKP Build 40 ریختم!!

چقدر فرق کرد واقعا!!!! :O

ممنون از همه!

یه سوال دیگه اینکه چطور کرنل رو فلش کنم؟ اونم همینطور دانلود کنم و Install zip from sdcard ؟؟

h!tman
01-07-2012, 22:16
آره.
نیازی به وایپ نیست

01-07-2012, 23:07
سلام

خود گوشی (خام) برنامه ای برای یادداشت (Note) داره؟ تو منو هاش چیزی پیدا نکردم.
خیر ، باید خودتون نصب کنید. :)

Amir Varasteh
01-07-2012, 23:13
اگه با Gnex Toolkit از Appها بکاپ بگیری و بعد از نصب AOKP اونها رو Restore کنی مشکلی پیش میاد؟

02-07-2012, 00:38
اگه با Gnex Toolkit از Appها بکاپ بگیری و بعد از نصب AOKP اونها رو Restore کنی مشکلی پیش میاد؟
تست نکردم ، میخوای یه بار هم با تیتانیوم بکاپ بگیر هم با تولکیت ، بعد با تولیکت ریستور کن خبر بده ، اگه شد که شد ، نشد با تیتانیوم بزن.

HamiD-Xfors
02-07-2012, 01:39
واسه منم سواله هرکاری کردم نتونستم بفرستم(NFC روشن بود Android Beam روشن بود wifi Direct روشن بود S Beam هم که مال اس3 هست رو روشن کردم ولی فقط وب پیجو لینک مارکت واین چیزا رو تونستم شر کنم) کسی نا حالا تونسه عکس یا یه فایل بفرسته؟
برنامه تو مارکت براش نیست؟
unaro chejuri kardi? :31:

man unam balad nistam taze gereftam!

dustam gushisho migire poshtesh vibre mide vali hichi nemishe! :41:

Pedram_mrn
02-07-2012, 02:49
اول یه کیبورد فارسی نصب کن تا بنت نکردن NFC پیش کش:31:

تو ستینگز زیر وای فای نوشته مُر... وب پیچو که خیلی راحت شر میکنه وقتی ویبره زد صفحه گوشیتو تاچ کن حله...

Amir Varasteh
02-07-2012, 11:33
بچه ها من احساس میکنم بعد از نصب رام گوشیم یکم گرم میشه و مصرف باتریش هم بیشتر شده! هر دو دقیقه یک درصد کم میشه!

کرنل Franco ریختم لانچر یه سره هنگ میکرد. دوباره همون Faux ریختم.

چیکار کنم به نظرتون؟ همون رام Stock بریزم؟ :(

ha789di
02-07-2012, 15:39
بچه ها من احساس میکنم بعد از نصب رام گوشیم یکم گرم میشه و مصرف باتریش هم بیشتر شده! هر دو دقیقه یک درصد کم میشه!

کرنل Franco ریختم لانچر یه سره هنگ میکرد. دوباره همون Faux ریختم.

چیکار کنم به نظرتون؟ همون رام Stock بریزم؟ :(
رام 4.1 بریز

Pedram_mrn
02-07-2012, 15:42
من کرنل عوض نکردم...
مصرف باتریش هم بد نبود ولی اصلا داغ نمیکرد...
شما رامو یه بار دیگه از ریکاوری نصب کن فقط فکتوری ریست و وایپ دالویک کش کن بعدشم گپس رو نصب کن...

HamiD-Xfors
02-07-2012, 15:51
اول یه کیبورد فارسی نصب کن تا بنت نکردن NFC پیش کش:31:

تو ستینگز زیر وای فای نوشته مُر... وب پیچو که خیلی راحت شر میکنه وقتی ویبره زد صفحه گوشیتو تاچ کن حله...

مرورگرو شر ميكنه؟!

Pedram_mrn
02-07-2012, 17:36
مرورگرو شر ميكنه؟!

آره
----------------
بچه ها تو این رام مصرف باتری وقتی باهاش کار میکنی خوبه ولی وقتی یه گوشه میمونه خودش باتری مصرف میکنه از دیشب تا ظهر 15 درصد مصرف کرده!!!

فکر نکنم عادی باشه؟ چه کرنلی بریزم؟ لینک بدین ممنون میشم....

02-07-2012, 19:55
آره
----------------
بچه ها تو این رام مصرف باتری وقتی باهاش کار میکنی خوبه ولی وقتی یه گوشه میمونه خودش باتری مصرف میکنه از دیشب تا ظهر 15 درصد مصرف کرده!!!

فکر نکنم عادی باشه؟ چه کرنلی بریزم؟ لینک بدین ممنون میشم....
من شب تا صبح 2 درصد کم میکنم !
من فرنکو کرنل استفاده میکنم ، توی XDA هست.

hassanshaikhi
02-07-2012, 22:32
سلام دوستان
توی قسمت data usage که نگاه میکنم android os حدود 180mb مصرف کرده توی 2 روز. این andorid os واسه چی این همه از اینترنت استفاده میکنه؟ cload backup هم غیر فعال هست. sync هم فکر نکنم این همه استفاده داشته باشه

Amir Varasteh
02-07-2012, 23:25
پارسا AOKP بیلد 40 بریز ببین چطوره؟

درضمن گوشیم خیلی گرم میشه! چیکار کنم؟؟

Amir Varasteh
04-07-2012, 18:37
گوشیم رو فلش زدم 4.0.4 stock!

مرده شور AOKP رو ببره. همش هنگ و مشکل و گرما! :|

nw_nk
05-07-2012, 17:07
برنامه های تست شده رو اینجا قرار بدیم یا تو برنامه های کاربردی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیرمجموعه اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟

h!tman
05-07-2012, 19:21
فکر کنم اینجا باید باشه قاعدتا

hsein
06-07-2012, 14:21
سلام
توی ایران اومده این نکسوس (شرمنده من نتونستم همه صفخات رو بخونم اما انگار از صحبتهای بچه ها اومده ) ؟ با گارانتی پارس مایکروتل هست؟ قیمت؟

h!tman
06-07-2012, 14:28
با گارانتی نیست
بدون گارانتی 750

hsein
07-07-2012, 01:25
مثل بقیه گوشی های سامسونگ گارانتی بین الملل اش رو پارس مایکروتل قبول می کنه؟

h!tman
07-07-2012, 02:19
اگر همه گوشی ها گارانتی بین المملی رو قبول میکنه . پس اینم میکنه دیگه
با دفتر مایکروتل تماس بگیرید

Mohammad Yek110
07-07-2012, 15:34
سلام
اینم بزرگترین مشکلات این گوشی و اسمارتفون های پرفروش دیگه:

hsein
09-07-2012, 01:06
اگر همه گوشی ها گارانتی بین المملی رو قبول میکنه . پس اینم میکنه دیگه
با دفتر مایکروتل تماس بگیرید

من حضوری پارس مایکروتل سهرودی - مطهری تهران بودم
یه خانمی یه گوشی آورد گارانتی تقلبی بهش انداخته بودند (بعد از چک کردن سریال نامبر و لیبل فهمیدند) مسئولش بهش گفت شما گارانتی تون غیر واقعی و فرعی هست منتهی به خاطر باقی بودن مدت گارانتی بین الملل تون کارتون رو انجام میدیدم رایگان
پرسیدم گفتن کارانتی بی الملل از زمان ساخت ، تو ایران هم معتبر شده با پارس مایکروتل

h!tman
09-07-2012, 10:29
درباره نکسس نپرسیدید؟:دی

hsein
10-07-2012, 01:14
درباره نکسس نپرسیدید؟:دی

اون موقع هنوز از وجود این هلو اطلاع نداشتم
چقدر وقته معرفی شده؟ این قضیه مال یکی دو ماه پیش هست

h!tman
10-07-2012, 01:38
نکسس فکر کنم 9ماه هست معرفی شده

hsein
10-07-2012, 12:39
نکسس فکر کنم 9ماه هست معرفی شده

پس من دیر افتخار آشناییشون رو داشتم
راستی این که مموری نمی خوره بد نیست؟! چقدر از 8 گیگش در اختیار هست؟

h!tman
10-07-2012, 12:44
16 گیگه
حدود 13گیگ در دسترسه
کابل OTG میخوره

hsein
10-07-2012, 22:18
16 گیگه
حدود 13گیگ در دسترسه
کابل OTG میخوره
شرمنده otg چی هست؟؟ :دی

alihashtaad
10-07-2012, 23:21
شرمنده otg چی هست؟؟ :دی مخفف USB On-The-Go یعنی میتونی حافظۀ جانبی مثل فلش یا هارد به گوشی وصل کنی بوسیله کابل مخصوص

h!tman
10-07-2012, 23:26
شرمنده otg چی هست؟؟ :دی
یک کابل با یک رابط کوچولوئه
به راحتی تو جیب جا میشه
با یک فلش میتونی مثلا فیلمی که میخوای رو بریزی روش و ببینی

hsein
11-07-2012, 11:12
تبلت nexus 7هم این رو پشتیبانی می کنه؟
چقدر خوبه!

h!tman
11-07-2012, 11:17
فکر کنم بله. یک قابلیت نرم افزاریه

ha789di
11-07-2012, 11:51
طی روزهای آینده jelly bean واسه نکسوس به صورت رسمی میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xus-news-4502.php

kmr1352
11-07-2012, 11:54
11 July, 2012 | Comments (35) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Post your comment ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تبريک به دارندگان گالاکسی نکسوس

Android 4.1 Jelly Bean rolling out to GSM Galaxy Nexus

We are not even mid-way through July and Google has already initiated the process of releasing the Android 4.1 Jelly Bean update to Nexus devices as promised at the Google I/O.

The first device to receive the update will be the GSM variant of the Galaxy Nexus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (maguro). Users of this device will see the notification for the update in the next few days. If you are running the version of Jelly Bean provided on the developer units at Google I/O you will still receive this update as it is newer than the developer version.
After updating, you will see all the features shown off at the Google I/O, including Project Butter, Google Now, improved notifications, improved homescreen, improved keyboard, improved camera app and many more. You can find out more about them in our preview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Other devices such as the CDMA Galaxy Nexus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (toro), Nexus S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and the Motorola XOOM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) will receive the update shortly after the GSM Galaxy Nexus.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xus-news-4502.php

Ali_Best
11-07-2012, 12:57
کم کم آپدیت دیوایس های موتورولا هم داره به سرعت پشت سر سری های نکسس و زود تر از گوشی های دیگه قرار میگیره :)

2ehsan
11-07-2012, 21:15
یه سوال برام پیش اومده که یک گوشی مثل گلکسی نکسوس تا چند بازی گیم لافت می تونه با روانی کامل اجرا کنه؟ کسی جواب بده ممنون میشم
بهترین چیپست برای بازی های گیم لافت کدومه کدومش بیشتر -- کردن

M@hdi-B
11-07-2012, 21:22
گلکسی نکسوز تاپیک داره بهتره تو تاپیک بپرسید:

2ehsan
11-07-2012, 22:53
یه سوال دارم اینکه این گلکسی نکسوس چند تا بازی گیم لافت رو بدون مشکل اجرا میکنه
و دیگه بهترین چیپست برای بازی های اچ دی چیه فراوانی کدوم بیشتره

hsein
11-07-2012, 23:20
آخ آخ که امروز از نزدیک دیدمش اونم نه یکی دوتا ،( یه دوتا رفیق داریم دوقولو اند رفتن جفتنشون دلار فرستادن از آمریکا براشون آوردند) سفید بود
جلوش فوق العاده است یعنی از هلو رد کرده ، پشتش هم قشنگه اما نه به قشنگی جلوش
سفیدش ایران هست؟
سفیدش چنده؟

h!tman
11-07-2012, 23:29
کم کم آپدیت دیوایس های موتورولا هم داره به سرعت پشت سر سری های نکسس و زود تر از گوشی های دیگه قرار میگیره :)
یعنی مخصوصا زووم. هر چی اپدیت بود سه سوت براش میومد. الان که عالی تر شده

یه سوال دارم اینکه این گلکسی نکسوس چند تا بازی گیم لافت رو بدون مشکل اجرا میکنه
و دیگه بهترین چیپست برای بازی های اچ دی چیه فراوانی کدوم بیشتره
هیچ مشکلی نخواهد داشت. حداقل تا نکسس بعدی!
بحث فراوانی هم نیست. با یک نرم افزار زپرتی میشه بازی همه چیپ ها رو روی بقیه هم اجرا کرد
اما بازی های Tegra3 خوبن!
قوی ترین هم Mali هست

آخ آخ که امروز از نزدیک دیدمش اونم نه یکی دوتا ،( یه دوتا رفیق داریم دوقولو اند رفتن جفتنشون دلار فرستادن از آمریکا براشون آوردند) سفید بود
سفیدش ایران هست؟
سفیدش چنده؟
سفیدش کمه. باید خیلییییییییییی گشت . باید حدود 800 باشه
به نظرم مشکیش چون یک دسته قشنگ تره

E.G_band
11-07-2012, 23:40
سفید اگه بگردی 750 هم گیر میاد.

منتظرم که یه 100 تومن دیگه افت داشته باشه..... یعنی میشه؟؟؟؟:42:

h!tman
11-07-2012, 23:55
تو ایران ؟ صد تومن ؟ افت ؟ :دی

hsein
12-07-2012, 07:37
تو ایران ؟ صد تومن ؟ افت ؟ :دی

یه جوری می گید تو ایران ؟ افت ؟ که انگار ایران همه قیمت هاش منطقی و ثابته :دی
یهو دیدی فردا 100 تومن هم گرون شد:دی
حالا جدی این پایین تر که بعیده بیاد؟! چون این دوست من از آمریکا گرفته بود 400 دلار ( + 8% حق صراف) به تومن میشه حدود 800000 اصلا چه جوری 750 می فروشند؟

-----------------------------

وای که وقتی خاموشه چه ابهتی داره ، یا لحظه ای که می خواد روشن شه ...
صفحه اش گوریلا گلس ضد خش هست؟

Amir Varasteh
12-07-2012, 11:26
حالا جدی این پایین تر که بعیده بیاد؟! چون این دوست من از آمریکا گرفته بود 400 دلار ( + 8% حق صراف) به تومن میشه حدود 800000 اصلا چه جوری 750 می فروشند؟

دلار بانکی.

MOHAMMAD2010
12-07-2012, 11:55
سفیدش ایران هست؟
سفیدش چنده؟

من خودم سفید دارم
به نظرم سفیدش خیلی قشنگ تره

سفید 750 !؟ :31:
عزیز الان مشکیشو جاهای ارزون دارن بین 780-800 میدن !
سفیدش که حدود 30-40 تومن گرون تره !

h!tman
12-07-2012, 12:02

-----------------------------

وای که وقتی خاموشه چه ابهتی داره ، یا لحظه ای که می خواد روشن شه ...
صفحه اش گوریلا گلس ضد خش هست؟
صفحش گوریلا نیست ولی ضد خش هست
یک مدل دیگه از صفحه های ضد خش

توی امریکا قیمت ها نامعقول تر از بقیه کشور هاست.
چون حدود 10الی 15 درصد ازشون مالیات میگیرن

===
یک چیز جالب
Galaxy nexus Verizon نسخه 16گیگ نداره
32گیگه
یــــــــنی این امریکای جهان خواری که الان ما داریم میزنیم تو دهنش؛ دهنشو سرویس=))

Mohammad Yek110
12-07-2012, 12:14

منتظرم که یه 100 تومن دیگه افت داشته باشه..... یعنی میشه؟؟؟؟:42:

با این وضعیت بازار ایران از محالات به حساب میاد:دی

E.G_band
12-07-2012, 14:12
دلار بانکی.

دلار بانکی کجا بوده.........تازه می خوان دلاری که کالاهای لوکس مثل همین گوشی بی صاحاب رو با دلار 5000 تومنی بیارن.(البته هنوز تصویب نشده)

سفید 750 !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
عزیز الان مشکیشو جاهای ارزون دارن بین 780-800 میدن !
سفیدش که حدود 30-40 تومن گرون تره !

نه من 740 مشکی رو قیمت دارم.البته نمی خوام بخرم وگرنه تا حالا گرفته بودم.

با این وضعیت بازار ایران از محالات به حساب میاد:دی

نمی دونم والله.ولی داشت می رسید به 650 نامردا دوباره کرم ریزی کردن رفت بالا.

MOHAMMAD2010
12-07-2012, 14:47
شما کلا همیشه قیمت هایی رو که اعلام میکنی پایینه !
احتمالا اون جاهایی که میگی قیمت اولیه شون اینه و بعدش به بهانه فعال سازیو این جور چیزا 50-100 تومن میگیرن !
یا شاید هم آنلاک نیستن !
اگه نه احتمال نداره آنلاکشو الان این قیمت بدن !
------------------------------------------------------------------

عزیز همون زمانم هیچ وقت به 650 نرسید !
ارزون ترینش رو فکر کنم امثال من با قیمت 700-720 خریدن ( دیگه کسی ارزون تر نخریده )
شما کلا تو رویایی

h!tman
12-07-2012, 15:02
دلار بانکی کجا بوده.........تازه می خوان دلاری که کالاهای لوکس مثل همین گوشی بی صاحاب رو با دلار 5000 تومنی بیارن.(البته هنوز تصویب نشده)

بخر عزیزم. ایران درست بشو نیست. به امید دلار خوب نباشید

Ali_Best
12-07-2012, 15:04

دوست من شما هنوز به این اعتقاد دارید که این نشست ها و پیامدهای منفی دنبالش روی قیمت ها تاثیر نداره؟
برای یکی از بچه ها چند روز قبل از نشست سفیدشو از آل دیجیتال خریدیم 720... بعد از اون قیمت ها به شدت بالا رفت (شدیدا پیگیر اخبار هم بودیم!)

E.G_band
12-07-2012, 16:54
شما کلا همیشه قیمت هایی رو که اعلام میکنی پایینه !
احتمالا اون جاهایی که میگی قیمت اولیه شون اینه و بعدش به بهانه فعال سازیو این جور چیزا 50-100 تومن میگیرن !
یا شاید هم آنلاک نیستن !
اگه نه احتمال نداره آنلاکشو الان این قیمت بدن !
------------------------------------------------------------------

عزیز همون زمانم هیچ وقت به 650 نرسید !
ارزون ترینش رو فکر کنم امثال من با قیمت 700-720 خریدن ( دیگه کسی ارزون تر نخریده )
شما کلا تو رویایی

من نمی دونم شما قیمتایی که دارین از کجاست ولی قیمت هایی که من می گیرم کاملا معتبره و آنلاک و غیر آنلاکشو تشخیص می دم دیگه..................

من دقیقا یادم 680 تومن هم جایی رو داشتم که بخرم.بعدشم اینکه من از علائدین اینجور جاها قیمت نمی گیرم از 3-4 تا عمده فروش که پخش می کنن و خودشون از دبی مستقیم میارند می پرسم.

توی رویا هم نیستم چون دقیقه به دقیقه تمام قیمت ها و مسائل رو دنبال می کنم.از چند وقت قبلش به بچه هایی که توی تاپیک ارزو سکه هستن گفتم که آقا تحریما داره شروع می شه قیمتا به شدت می ره بالا.

حالا شما که خریدین دیگه حرص خوردن نداره که........

Mohammad Yek110
12-07-2012, 16:55
من نمی دونم شما قیمتایی که دارین از کجاست ولی قیمت هایی که من می گیرم کاملا معتبره و آنلاک و غیر آنلاکشو تشخیص می دم دیگه..................

من دقیقا یادم 680 تومن هم جایی رو داشتم که بخرم.بعدشم اینکه من از علائدین اینجور جاها قیمت نمی گیرم از 3-4 تا عمده فروش که پخش می کنن و خودشون از دبی مستقیم میارند می پرسم.

توی رویا هم نیستم چون دقیقه به دقیقه تمام قیمت ها و مسائل رو دنبال می کنم.از چند وقت قبلش به بچه هایی که توی تاپیک ارزو سکه هستن گفتم که آقا تحریما داره شروع می شه قیمتا به شدت می ره بالا.

حالا شما که خریدین دیگه حرص خوردن نداره که........

اصن شاید بره بالا و تا چند ماه دیگه پایین نیاد
کسی که توانایی مالیشو داره اگه زیاد طولش نده بهتره

hassanshaikhi
12-07-2012, 20:13
دوستان به نظرتون واسش محافظ صفحه بگیرم؟ چون چند خش روش افتاده. محافظ روش نصب کنم حساسیت تاچ و وضوحش کم نمیشه؟؟

Pedram_mrn
12-07-2012, 21:33
حتما محافظ صفحه بگیر. حساسیت تاچ احتمالا کم میشه ولی محسوس نیست خیلی... حتما نوع شفافشو بگیر که کیفیت صفحه نمایشو از دست ندی.

13-07-2012, 04:58
دوستان به نظرتون واسش محافظ صفحه بگیرم؟ چون چند خش روش افتاده. محافظ روش نصب کنم حساسیت تاچ و وضوحش کم نمیشه؟؟

حتما بگير كه صفحش خيلي ضعيفه ، واسه من تو 3 كاملا ماه نابود شده. :(

چرا جديدا AOKP ها انقدر درب و داغون شدن؟! :| بيلد 32 از اين 40 استيبل تره والا ، بيلد 40 زدم اومدم مسافرت پدرمو در آورده. :|

h!tman
13-07-2012, 09:31
حتما بگير كه صفحش خيلي ضعيفه ، واسه من تو 3 كاملا ماه نابود شده. :(

چرا جديدا AOKP ها انقدر درب و داغون شدن؟! :| بيلد 32 از اين 40 استيبل تره والا ، بيلد 40 زدم اومدم مسافرت پدرمو در آورده. :|

باهاش خوب رفتار کن خب:دی

هنوز تو کف نسخه وریزون هستم :|
تبعیض چقدر؟:دی

Faramarz-1
14-07-2012, 13:21
یه سوال برام پیش اومده که یک گوشی مثل گلکسی نکسوس تا چند بازی گیم لافت می تونه با روانی کامل اجرا کنه؟ کسی جواب بده ممنون میشم
بهترین چیپست برای بازی های گیم لافت کدومه کدومش بیشتر -- کردن

سلام دوست عزیز، با توجه به اینکه پردازنده گرافیکی گلکسی نکسوس از نوع PowerVR SGX540 هست و نمایشگر آن 1280x720 پیکسل رزولیشن داره تمام گیم های HD رو نمیتونه به خوبی Galaxy S II که پردازنده گرافیکی Mali-400MP (چهارهسته‌ای) داره و البته در رزولیشن 800x480 پیکسل اجرا میکنه که بسیار سرعت رو میبره بالا در عملکرد، همین پردازنده گرافیکی یعنی Mali-400MP رو در گلکسی نوت استفاده کردن که به دلیل اینکه رزولیشنش رو بردن بالا 1280x800 پیکسل به شدت عملکرد گلکسی نوت نسبت به S2 پایین اومده تا جایی که بعضی گیم هایی که در گلکسی اس2 حدود 57 فریم میدادن در گلکسی نوت 30 فریم میدادن. البته عملکرد گلکسی نکسوس هم خیلی خوبه و 90 درصد گیم ها رو راحت و با فریم بیشتر از 35 میتونه اجرا کنه اما 10 درصد گیم به شدت گرافیکی رو نمیتونه خوب اجرا کنه، اگر از لحاظ سخت افزاری میخاید بهتون Galaxy S2 البته مدل i9100 خالی و نه i9100G چون جدیداً سامسونگ یک مدل G رو داده بیرون که پردازنده گرافیکیش از نوع PowerVR SGX540 هست یعنی همونی که در Galaxy Nexus هست و به قدرتمندی Mali-400MP چهارهسته‌ای در ورژن اصلی هست نیست. ولی اگر میخاید گوشی بگیرید که هم نمایشگر HD داشته باشه و هم گرافیکش نمایشگر HD رو به خوبی ساپورت کنه و همه گیم ها رو عالی اجرا کنه اولین پیشنهاد Galaxy S3 هست چرا که گرافیکش از نوع Mali-400MP ولی با فرکانس به شدت تقویت شده هست تا جایی که گیمی رو که در galaxy note حدود 30 فریم میداد در S3 راحت 55 فریم داده. یک انتخاب دیگر هم HTC One X هست که از لحاظ سخت افزاری به S3 نمیرسه ولی خوب قیمتش ارزون تره البته از لحاظ قدرت از note و nexus قویتره.

15-07-2012, 05:22
دیشب گوشیم پیغام آپدیت جلی بین OTA داد. :P به افتخارش. ( : |

2ehsan
15-07-2012, 14:48
گوگل گفته که با اندروید 4.1 خیلی روانتر میشه سیستم سبکتره اینا چی آیا تغییرات خاصی انجام میشه
و میخواستم بدونم که در مقایسه با ادرنو 225 (وان اس) چطوره ؟
اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم

h!tman
15-07-2012, 17:17
Adreno 225 دو برابر از powerVR SgX540 قوی تره

Faramarz-1
15-07-2012, 21:12
بله جناب h!tman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست می‌گن، Adreno 225 بسیار قویتر از SGX540 هست، البته در نظر داشته باشید وقتی HTC One S میگیرید از نوع معمولی باشه (یعنی One S خالی) چون اچ تی سی یک ورژن با سی‌پی‌یو 1.7 گیگاهرتز زده (مدل One S C2) که چیپش Snapdragon S3 هست و گرافیکش Adreno 220 هست که ضعیفتره و در گیم و نر افزار عملکرد خیلی ضعیفتری نسبت Adreno 225 و در کل چیپست‌های Snapdragon S4 (یعنی همونایی که گرافیک Adreno 225 یا Adreno 320 دارن) داره.

HamiD-Xfors
15-07-2012, 23:58
اپدیت اومده؟

Amir Varasteh
16-07-2012, 00:17
Update 4.1 اومده. به منم Notification داد 142 مگ هجمشه.

فعلا نمیخوام آپدیت کنم... منتظرم ببینم ملت نظرشون چیه راجع به 4.1 . اگه اوکی بود فلش میکنم.

MOHAMMAD2010
16-07-2012, 11:00
فعلا نمیخوام آپدیت کنم... منتظرم ببینم ملت نظرشون چیه راجع به 4.1 . اگه اوکی بود فلش میکنم.
جالبه نظر شما !
یعنی فکر میکنی میشه آپدیت جدید گوگل بد باشه !؟

16-07-2012, 11:38
خود رام استاک که محشره ، ولی مود هاش زیاد درست حسابی نیستن ، مثلا یه تم ریختم دیگه پاور منو نمیاد ، وقتی هم پاور منو میریزم تمه قاطی میکنه. :|

Ali_Best
16-07-2012, 19:20
دوستان لینک دانلود رام اصلی جلی بین هست؟
اگه هست لطفا بذارید و یه کوچولو هم واسه نصبش توضیح بدید

پ.ن: یه تعداد برچسب ان اف سی موجود هست. کسی خواست پخ بده

16-07-2012, 21:49
دوستان لینک دانلود رام اصلی جلی بین هست؟
اگه هست لطفا بذارید و یه کوچولو هم واسه نصبش توضیح بدید

پ.ن: یه تعداد برچسب ان اف سی موجود هست. کسی خواست پخ بده
OTA بگیرید.
اینم یه رام استاک ، روت شده و دئودکس شده ، هیچ تغییرات دیگه ای نداره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حوصله ی پیدا کردن ایمیج فست بوت نداشتم شرمنده ، ولی اگه لازمه بگین پیدا میکنم. :)

Ali_Best
16-07-2012, 23:59
به درخواست آقا محمد، دو تصویر از برچسب های ان اف سی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک خرید این محصول در آمازون:
Amazon.com: Mifare Ultralight NFC Tags (10 tags): Everything Else ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلا تو ایران نیست!

HamiD-Xfors
17-07-2012, 14:31
من از وقتي گرفتم ميگه آپديته! ماله من نسخه 4.0.2

E.G_band
17-07-2012, 14:33
nfc چه فایده ای داره؟؟؟

h!tman
17-07-2012, 14:54
جایگزین امنی برا بلوتوث. همینطو میشه براش برنامه تعریف کرد و ازش به عنوان کیف پول استفاده کرد

mr_khodaei2008
17-07-2012, 16:20
سلام

من میخام احتمالا این گوشی را بخرم

میخاستم بهم کمک کنید و از معیب این گوشی بگید و به نظرتون چطوره بخرمش یا نه

قیمتش الان چنده . ؟ اندروید 4 به راحتی روش جواب میده ؟؟؟؟

Ali_Best
17-07-2012, 16:37
سلام

من میخام احتمالا این گوشی را بخرم

میخاستم بهم کمک کنید و از معیب این گوشی بگید و به نظرتون چطوره بخرمش یا نه

قیمتش الان چنده . ؟ اندروید 4 به راحتی روش جواب میده ؟؟؟؟
اولین گوشی که خوراکش اندروید 4 و 5 و 6 هست همین گوشیه! :دی
چون از سری اختصاصی گوگل هست

عیب هاش از نظر من:
صدای خروجی اسپیکرش کمی ضعیفه
اسلات مموری نداره و شما 13.5 گیگ بیشتر فضا ندارید
روشنایی صفحه کمی پایینه
ولی تو این قیمت بهترین گوشی ممکن هست
شک نکنید!

h!tman
17-07-2012, 16:41
روشنایی صفحه هم مقیاس اندازه گیری داره . مثلا نسبت به GS Advance خیلی بهتره. نسبت به S2 خیلی خیلی خیلی نامحسوس کمتره. زیاد چیزی نیست که بشه روش مانور داد

nw_nk
17-07-2012, 17:27
اسپیکرش علاوه بر ضعیفی جای بدی (دقیقا تو برآمدگی) قرار گرفته و زیاد پیش میاد خفه بشه
روشنایی صفحه خوبه و کیفیتش هم فوق العاده هست

milad_gasemi
17-07-2012, 18:07
با سلام خدمت همه دوستانی که نکسوس دارن...
من می خوام این گوشی رو بعد از کلی تحقیق بخرم..تنها چیزی که یکمی دلسردم میکنه اینه که رم خور نیست..ازتون خواهش میکنم همه ی اون چیزایی که باید موقع خرید بهش توجه کنم رو بگین..باید چه چیزایی رو چک کنم؟راستی شما تا حالا مشکل حافظه نداشتین؟

Ali_Best
17-07-2012, 18:31
روشنایی صفحه هم مقیاس اندازه گیری داره . مثلا نسبت به GS Advance خیلی بهتره. نسبت به S2 خیلی خیلی خیلی نامحسوس کمتره. زیاد چیزی نیست که بشه روش مانور داد

ولی رضا، نسبت به ریزر به شدت محسوسه :دی

2ehsan
17-07-2012, 18:33
چرا وان اس که دو هسته ای هست از چهار هسته ای وان ایکس قویتره
تو هر بنچ مارکی نگاه میکنم وان اس بهتره
دیگه مدرکی پیدانکردم که وان ایکس بهتره هر کس پیدا کرد به ما هم بگه

MOHAMMAD2010
17-07-2012, 18:53
اسپیکرش علاوه بر ضعیفی جای بدی (دقیقا تو برآمدگی) قرار گرفته و زیاد پیش میاد خفه بشه
نمیدونم من چرا به نظرم صداش اصلا ضعیف نیست ! هیچ نرم افزار اضافه هم روش نصب نکردم !
شما توقعتون فکر کنم در حد 5800 و اینا باشه !

h!tman
17-07-2012, 20:03
ولی رضا، نسبت به ریزر به شدت محسوسه :دی
خوب Super amoled advanced از خود Plus هم روشن تره. اون کلا 50%اش هم برای بیرون کافیه:دی

Faramarz-1
17-07-2012, 21:57
بله دوست عزیز، وان ایکس از وان اس تو عملکرد ضعیف تره البته این رو هم باید در نظر گرفت که وان ایکس صفحه نمایش HD داره و برنامه ها و بازی ها رو در رزولیشن 1280x720 پیکسل (HD) اجرا می‌کنه در حالی که وان اس رزولیشن صفحه اش 960x540 پیکسل هست البته زیاد فرقی ندارند چون وان ایکس 0.4 اینچ بزرگتره و در ضمن تکنولوژی ساخت صفحه نمایش وان اس از نوع پیشرفته Super AMOLED هست. اگر به دنبال سخت افزار بسیار قوی هستید و بودجه اش رو هم دارید. One S (البته نوع معمولی و نه نسخه C2) یکی از بهترین گزینه هاست...

2ehsan
17-07-2012, 22:23
از htc انتظار نداشتم
یعنی قیمت بالای وان ایکس =کند تر بودن .صفحه نمایش بدتر.و درعوض صفحه نمایش hd
واقعا که

Ali_Best
17-07-2012, 22:51
از htc انتظار نداشتم
واقعا که

کند بودن که اصلا محسوس نیست. یه مقدار لگ هست که کلا اندروید همینه
صفحه نمایش خاص وان ایکس رو خیلی ها میگن از led بهتره! (حتی از اس3)
اچ دی که خوبه! الآن همه دارن میرن سراغ فول اچ دی

پ.ن: شما باید در کل مقایسه کنی... مثلا وقتی صفحه اچ دی باشه یعنی وضوح بالا میره ولی کار بیشتری از سخت افزار میکشه
دقت داشته باشید که وان اس رو هم خوب راجع بهش تحقیق کنید. یه مشکلی (فک کنم وای فای) رو تو تاپیکش بهش اشاره کردند......

h!tman
17-07-2012, 23:04
کند بودن که اصلا محسوس نیست. یه مقدار لگ هست که کلا اندروید همینه
صفحه نمایش خاص وان ایکس رو خیلی ها میگن از led بهتره! (حتی از اس3)
اچ دی که خوبه! الآن همه دارن میرن سراغ فول اچ دی

پ.ن: شما باید در کل مقایسه کنی... مثلا وقتی صفحه اچ دی باشه یعنی وضوح بالا میره ولی کار بیشتری از سخت افزار میکشه
دقت داشته باشید که وان اس رو هم خوب راجع بهش تحقیق کنید. یه مشکلی (فک کنم وای فای) رو تو تاپیکش بهش اشاره کردند......
البته علی جان وایفای مال وان اکس بود. به نظرم هنوزم S LCD 2 به SaMoled نمیرسه.حداقل مدل های Advanced و HD و Plus

از htc انتظار نداشتم
واقعا که
عزیز کند تر بودن کجا بود:دی تفاوت محسوسی ندارند! در ضمن وان اکس بهتر از وان اس هست . به خاطر صفحه HD و ساپورت بهتر تگرا 3

بله دوست عزیز، وان ایکس از وان اس تو عملکرد ضعیف تره البته این رو هم باید در نظر گرفت که وان ایکس صفحه نمایش HD داره و برنامه ها و بازی ها رو در رزولیشن 1280x720 پیکسل (HD) اجرا می‌کنه در حالی که وان اس رزولیشن صفحه اش 960x540 پیکسل هست البته زیاد فرقی ندارند چون وان ایکس 0.4 اینچ بزرگتره و در ضمن تکنولوژی ساخت صفحه نمایش وان اس از نوع پیشرفته Super AMOLED هست. اگر به دنبال سخت افزار بسیار قوی هستید و بودجه اش رو هم دارید. One S (البته نوع معمولی و نه نسخه C2) یکی از بهترین گزینه هاست...
S LCD2 به نظرم بهتر از Super Amoled معمولی هست

amir200812
18-07-2012, 00:37
1:رزولیشن 1280 در 720 حدود 80% پیکسل بیشتری نسبت به 960در 540 داره و این یعنی 80% کار بیشتر!
2:تا جایی که اطلاع دارم در ONE S از SUPER AMOLED معمولی استفاده شده.

سلام دوست عزیز، با توجه به اینکه پردازنده گرافیکی گلکسی نکسوس از نوع PowerVR SGX540 هست و نمایشگر آن 1280x720 پیکسل رزولیشن داره تمام گیم های HD رو نمیتونه به خوبی Galaxy S II که پردازنده گرافیکی Mali-400MP (چهارهسته‌ای) داره و البته در رزولیشن 800x480 پیکسل اجرا میکنه که بسیار سرعت رو میبره بالا در عملکرد، همین پردازنده گرافیکی یعنی Mali-400MP رو در گلکسی نوت استفاده کردن که به دلیل اینکه رزولیشنش رو بردن بالا 1280x800 پیکسل به شدت عملکرد گلکسی نوت نسبت به S2 پایین اومده تا جایی که بعضی گیم هایی که در گلکسی اس2 حدود 57 فریم میدادن در گلکسی نوت 30 فریم میدادن. البته عملکرد گلکسی نکسوس هم خیلی خوبه و 90 درصد گیم ها رو راحت و با فریم بیشتر از 35 میتونه اجرا کنه اما 10 درصد گیم به شدت گرافیکی رو نمیتونه خوب اجرا کنه، اگر از لحاظ سخت افزاری میخاید بهتون Galaxy S2 البته مدل i9100 خالی و نه i9100G چون جدیداً سامسونگ یک مدل G رو داده بیرون که پردازنده گرافیکیش از نوع PowerVR SGX540 هست یعنی همونی که در Galaxy Nexus هست و به قدرتمندی Mali-400MP چهارهسته‌ای در ورژن اصلی هست نیست. ولی اگر میخاید گوشی بگیرید که هم نمایشگر HD داشته باشه و هم گرافیکش نمایشگر HD رو به خوبی ساپورت کنه و همه گیم ها رو عالی اجرا کنه اولین پیشنهاد Galaxy S3 هست چرا که گرافیکش از نوع Mali-400MP ولی با فرکانس به شدت تقویت شده هست تا جایی که گیمی رو که در galaxy note حدود 30 فریم میداد در S3 راحت 55 فریم داده. یک انتخاب دیگر هم HTC One X هست که از لحاظ سخت افزاری به S3 نمیرسه ولی خوب قیمتش ارزون تره البته از لحاظ قدرت از note و nexus قویتره.

1:پردازنده گرافیکی NEXUS و I9100G فقط اسمشون برابر هست! از نظر قدرت از زمین تا آسمون متفاوت هستند!(ولی اینو حق داری که از MALI400 MP4 که روی I9100 بود ضعیف تر هستند!)
2:فرکانس کاری MALI400 MP4 که روی NOTE و S3 هست برابره(هر 2 روی 400 MHz ست شدن)
3:این افت فریم که فرمودید در این حدی هم که میگید نیست! در تست هایی که S2 حدود 50 تا 55 فریم گرفته، NOTE حدود 44 45 فریم گرفته! که در اندروید 4 از این هم بهتر شده!
این در حالی هست که رزولیشن حدود 3 برابر افزایش پیدا کرده!

در مورد مقایسه S3 با NOTE باید اینم در نظر گرفت که رزولیشن S3 از NOTE کمتر هست(حدود 10%) و از طرفی هم پردازنده قویتری هم داره! پس طبیعی هست که کارایی خیلی بهتری داشته باشه!

در کل نظر شخصی من اینه که MALI400 MP4 که روی NOTE و S2 و S3 هست قدرت خیلی بالایی داره ولی در S2 و NOTE بدلیل قدرت پایینتر پردازنده های مرکزی نمیتونست قدرت خودش رو نشون بده، ولی در S3 این مشکل تا حد زیادی حل شده.

mr_khodaei2008
19-07-2012, 16:13
دوستان بین این گوشی و اس 2 کدوم را پیشنهاد میکنید و. میخام کم نیاره تو پردازش و بازیها . اس 2 اندروید 4 را خوب جواب میده ؟

malkemid
19-07-2012, 17:13
دوستان بین این گوشی و اس 2 کدوم را پیشنهاد میکنید و. میخام کم نیاره تو پردازش و بازیها . اس 2 اندروید 4 را خوب جواب میده ؟

اس 2 بهتره...بله اس 2 اندروید 4 رو به خوبی جواب میده...رسمی هم ارائه شده براش

h!tman
19-07-2012, 17:41
زیاد مقایسه این و S2 خوب نیست.
این HD هست و طبیعتا جی پی یو ضعیف تر.
ولی گوشی گوگله و همین الان َآندروید 4.1 داره

Amir Varasteh
19-07-2012, 18:33
بچه ها کسی 4.1 رو فلش زده؟

خوبه؟

MOHAMMAD2010
19-07-2012, 20:41

معلومه عزیز نکسوس بهتره
s2 فقط سخت افزار قوی تری داره که در عمل وقتی در آینده ساپورت نشه زیاد به کار نمیاد !
-----------------------------------------------------------------------------

1:پردازنده گرافیکی NEXUS و I9100G فقط اسمشون برابر هست! از نظر قدرت از زمین تا آسمون متفاوت هستند!
چون فرکانس gpu نکسوس بالاتره از زمین تا آسمون با هم فرق دارن ؟

malkemid
19-07-2012, 21:20
معلومه عزیز نکسوس بهتره
s2 فقط سخت افزار قوی تری داره که در عمل وقتی در آینده ساپورت نشه زیاد به کار نمیاد !
-----------------------------------------------------------------------------

چون فرکانس gpu نکسوس بالاتره از زمین تا آسمون با هم فرق دارن ؟

عزیز اگه دقت کنی دوستمون گفته می خواد تو بازی و کارای سنگین کم نیاره..خود شما هم که میگی اس ۲ قویتره..ساپورت هم که مطمئنا رسمی یا غیر رسمی ساپورت میشه حالا حالا ها
دیگه چجوری نکسوس تو پردازش بهتره؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

ha789di
19-07-2012, 21:29
بچه ها کسی 4.1 رو فلش زده؟

خوبه؟

در یک کلام فوق العاده شده دیگه لگ مرد

Sent From My Galaxy Nexus Jelly Bean

MOHAMMAD2010
19-07-2012, 21:37
دیگه چجوری نکسوس تو پردازش بهتره؟
نگفتم پردازش بهتره !
در ضمن همیشه ساپورت رسمی مهمه اگه نه برای hd2 هم 4.1 اومده !
در کل با توجه به قیمت و امکانات خرید s2 به جای نکسوس اشتباهه

malkemid
19-07-2012, 22:17
وقتی این دوستمون دنبال پردازش بهتره و شما نکسوس رو پیشنهاد میدی خوب معنیش همینه!
در ضمن اس ۲ تا الان که ساپورت رسمی شده وباز هم در بحث پردازش و بازی و اینها دیگه همه می دونن رام کاستم بهتر عمل می کنه و آزادی عمل بیشتری با نصب کرنلهای مختلف و اورکلاک و اینها داره

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Amir Varasteh
19-07-2012, 23:37
در یک کلام فوق العاده شده دیگه لگ مرد

Sent From My Galaxy Nexus Jelly Bean
بی زحمت لینکش رو به من بده دانلود کنم.

h!tman
20-07-2012, 00:34
شما وایرلس رو روشن کنی
آپدیت دیوایس >یک پیام میده که به صورت OTA دیوایس رو آپدیت کنید . و دیگر هیچ
110-120مگ دانلود میکنه و گوشی شما به اندروید جلی بین آپدیت میشه

Amir Varasteh
20-07-2012, 00:38
نیاز به وایپ نیست؟

h!tman
20-07-2012, 01:16
نه
هیچی هم پاک نمیشه.

ha789di
20-07-2012, 12:30
بی زحمت لینکش رو به من بده دانلود کنم.
این لینکش که از ریکاوری نصب میشه فقط قبلش رسمی 4.0.4 imm76i رو نصب کن وبعد ای فایل رو نصب کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Varasteh
20-07-2012, 13:20
این لینکش که از ریکاوری نصب میشه فقط قبلش رسمی 4.0.4 imm76i رو نصب کن وبعد ای فایل رو نصب کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون گذاشتم دانلود.

من الان 4.0.4 رسمی دارم. اما Unlock و Root هست گوشیم.

برای فلش زدن این نیاز به وایپ هست یا نه؟

soha is the beSt
21-07-2012, 20:30
سلام
من این گوشی رو وقتی گرفتم روی ورژن 4.0.2 بود اما نمیتونم از توی خود گوشی به 4.1 اپدیت کنم
کسی کمک میکنه؟

Amir Varasteh
22-07-2012, 01:32
4.1.1 ریختم فوق العاده شد!!!!!!!!

ha789di
22-07-2012, 10:20
سلام
من این گوشی رو وقتی گرفتم روی ورژن 4.0.2 بود اما نمیتونم از توی خود گوشی به 4.1 اپدیت کنم
کسی کمک میکنه؟
راحت از همون لینک بالا آپدیت کن تا گوشیت بشه موشک:31:

HamiD-Xfors
22-07-2012, 23:54
شما وایرلس رو روشن کنی
آپدیت دیوایس >یک پیام میده که به صورت OTA دیوایس رو آپدیت کنید . و دیگر هیچ
110-120مگ دانلود میکنه و گوشی شما به اندروید جلی بین آپدیت میشه
واسه من هیچی نشون نمیده!

kmr1352
23-07-2012, 10:14
دوستان واسه من پیغام اومد برای آپدیت ولی بعد از آپدیت شدن ورژن شده 4.0.4
باید باز هم صبر کنم تا 4.1 بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnam_roli
23-07-2012, 11:57
سلام

چرا نمیشه فایل های mkv اچ دی رو درست باز کرد؟؟ یا صدا نداره یا تصویرش پرش داره....

الان به 4.1.1 هم آپدیت شد ولی هنوز مشکلش پا بر جاس...

MOHAMMAD2010
23-07-2012, 14:57
سلام

چرا نمیشه فایل های mkv اچ دی رو درست باز کرد؟؟ یا صدا نداره یا تصویرش پرش داره....

برنامه mx player رو بریز با اون راحت اجرا میشه

Amir Varasteh
23-07-2012, 18:20
بچه ها شما مشکل وایرلس ندارین؟

من 4 5 متر که از مودم وایرلس دور میشم، آنتن وایرلس گوشی نصفه میشه! شماها این مشکل رو ندارین؟

behnam_roli
23-07-2012, 19:09
برنامه mx player رو بریز با اون راحت اجرا میشه

نشد...

کلی برنامه دیگه رو هم امتحان کردم ولی نشد...

شما با همین برنامه مشکلتون حل شد؟

23-07-2012, 19:22
سلام

کرنل رو عوض کنید ببینید درست میشه؟!
من همین الان تست کردم یه فایل رو ، مشکلی نداشتم.

من 4 5 متر که از مودم وایرلس دور میشم، آنتن وایرلس گوشی نصفه میشه! شماها این مشکل رو ندارین؟
نه من این مشکل رو ندارم و اتفاقا به نظرم آنتن این از آیپاد تاچم قوی تره.

h!tman
23-07-2012, 19:33

بستگی به مودم هم داره

behnam_roli
23-07-2012, 19:34
کرنل رو عوض کنید ببینید درست میشه؟!
من همین الان تست کردم یه فایل رو ، مشکلی نداشتم.

چجوری میشه دقیقا؟!

Amir Varasteh
23-07-2012, 20:24
نه من این مشکل رو ندارم و اتفاقا به نظرم آنتن این از آیپاد تاچم قوی تره.
الان مودم وایرلس تو چیه؟

Amir Varasteh
23-07-2012, 20:25
بستگی به مودم هم داره
مودم شما چیه؟ مشکل ندارین باهاش؟

h!tman
23-07-2012, 20:28
من D link دارم جلوش هم بعضی اوقات یک خط کم میشه: دی

23-07-2012, 20:29
الان مودم وایرلس تو چیه؟
Shuttle Tech

MOHAMMAD2010
23-07-2012, 21:46
نشد...

کلی برنامه دیگه رو هم امتحان کردم ولی نشد...

شما با همین برنامه مشکلتون حل شد؟

من مشکلی باهاش نداشتم
شما آخرین ورژنشو ریختی ؟

behnam_roli
23-07-2012, 22:37
آره MX video player pro 1.6j

MOHAMMAD2010
24-07-2012, 12:30
کی مشخص میشه نکسوس بعدی رو کدوم شرکت میزنه ؟ ( گالکسی نکسوس کی مشخش شد سامسونگ میزنه ؟ )

HamiD-Xfors
24-07-2012, 13:35
4.1.1 ریختم فوق العاده شد!!!!!!!!

چجوری ریختی؟

h!tman
24-07-2012, 14:28
کی مشخص میشه نکسوس بعدی رو کدوم شرکت میزنه ؟ ( گالکسی نکسوس کی مشخش شد سامسونگ میزنه ؟ )
2-3 ماه قبل از IO گوگل شایعش اومد. احتمالا 9 ماه بعد شروع میشه عرضه نکسس جدید. فعلا که نکسس 7 هست:)

Amir Varasteh
24-07-2012, 14:36
چجوری ریختی؟

يكي دو صفحه قبل رو ببين يكي لز دوستان يه لينك گذاشته. اونو دانلود كردم. بعد رفتم از ريكاوري نصبش كردم. البته بايد گوشيت آنلاك و روت باشه. توضيح بيشتر خواستي بگو.

SPY.07
24-07-2012, 14:54
دوستان واسه من پیغام اومد برای آپدیت ولی بعد از آپدیت شدن ورژن شده 4.0.4
باید باز هم صبر کنم تا 4.1 بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آپدیت ِ 4.1 به صورت OTA فقط برای ورژن 4.04 میاد.
حالا شما صبر کنید ببینید میاد یا نه. (ولی فکر کنم محدودیت زمانی داشت!)
اگه نشد از لینک پست 881 استفاده کنید.

mr_khodaei2008
24-07-2012, 16:06
ااق تو اصفهان این گوشی را فقط 3 تا مغازه دارن . چرا تو بورس نیست

یه سوال : این گوشی فارسی فابریک روش هست یا نه مغازه داره میگفت ندارن و نمیشه هم روش ریخت ؟

Ali_Best
24-07-2012, 16:38

شک نکن موتو میزنه محمد جان :)

ااق تو اصفهان این گوشی را فقط 3 تا مغازه دارن . چرا تو بورس نیست

یه سوال : این گوشی فارسی فابریک روش هست یا نه مغازه داره میگفت ندارن و نمیشه هم روش ریخت ؟

آیس کریم همگی فارسی رو ساپورت میکنند
حالا میخواد ورژن اروپا باشه آسیا باشه یا جای دیگه

HamiD-Xfors
24-07-2012, 18:50
يكي دو صفحه قبل رو ببين يكي لز دوستان يه لينك گذاشته. اونو دانلود كردم. بعد رفتم از ريكاوري نصبش كردم. البته بايد گوشيت آنلاك و روت باشه. توضيح بيشتر خواستي بگو.

دانلود کردم! دیگه بقیشو نمیدونم! :41: از کجا بدونم انلاک ؟!

ماله من ver 4.0.2
kernel: 3.0.8

h!tman
24-07-2012, 19:01
روت هستید ؟ توی اپلیکیشن هاتون چیزی به نام Super User هست.؟!
راستی امیر جان مطمئنی این روت نیاز داره ؟ از ریکاوری خود گوشی نصب نمیشه؟!

Amir Varasteh
24-07-2012, 19:02
دانلود کردم! دیگه بقیشو نمیدونم! :41: از کجا بدونم انلاک ؟!

ماله من ver 4.0.2
kernel: 3.0.8

پس يكم سرچ كن كه چطوري ميشه گوشي رو آنلاك و روت كرد. گوگل دات كام:)

MOHAMMAD2010
24-07-2012, 20:55
2-3 ماه قبل از IO گوگل شایعش اومد. احتمالا 9 ماه بعد شروع میشه عرضه نکسس جدید. فعلا که نکسس 7 هست:)

یعنی مثلا چند ماه دیگه مشخش میشه ؟ تو پاییز ؟
---------------------------------------------------------------------------

شک نکن موتو میزنه محمد جان
من که واقعا دوست دارم نکسوس بعدی رو موتو بزنه :20:
هر چند اگه هر شرکت بزنه گوشی بعدی من نکوسسه ولی دوست دارم موتو باشه

h!tman
24-07-2012, 20:57
طرفای بهار میشه حدودا
تو پاییز شایعش میاد که البته ضایع هست موتو میزنه
چون زیر مجموعه رسمی گوگل شد! ماه پیش
در حالی که نکسس قبلی 10ماه پیش ساخته شد

MOHAMMAD2010
24-07-2012, 21:29
طرفای بهار میشه حدودا
تو پاییز شایعش میاد که البته ضایع هست موتو میزنه
چون زیر مجموعه رسمی گوگل شد! ماه پیش
در حالی که نکسس قبلی 10ماه پیش ساخته شد

چقدر بد من فکر کردم واسه اول سال میلادی تو بازار میاد !

iLive
26-07-2012, 01:54
یه شایعاتی بود که مثل اینکه بازم سامسونگ قراره بزنه، البته یه شایعه ی دیگه ای هم بود که قراره همه شرکت های شاخ یه ورژن از گوگل فون بزنن!

h!tman
26-07-2012, 11:37
شایعه دوم قوی تره این که چند دیوایس عرضه بشه
برای این که شرکت ها راحت تر بتونن آندروید رو برای بقیه دیوایس هاشون بدن
ولی فلگشیپ اصلی بعدی گوگل حتما موتو خواهد بود. قوی ترینش! مثل تغییر مدیریت موتورولا موبیلیتی و عرضه Atrix HD! که جزو 5گوشی برتره

MOHAMMAD2010
26-07-2012, 12:25
گوگل هر سال یه گوشی داده بیرون !
پس 2012 هم میده دیگه !؟
پس نکسوس بعدی تو زمستون امسال باید بیاد نه تو بهار

h!tman
26-07-2012, 12:46
اصولا معرفی یک محصول گوگل پروسه 9ماه یا 10ماهه رو طی میکنه
یک ماه پیش نکسس 7 معرفی شد پس بعدی حدودا بهاره

SPY.07
26-07-2012, 22:17
دوستانی که به اندروید 4.1 آپدیت کردن، برنامه هایی که از قبل رو گوشی بوده راحت اجرا میشه یا ارور میده ؟
الان مثلاً viber اجرا نمیشه فکر کنم ...

ha789di
26-07-2012, 22:51
دوستانی که به اندروید 4.1 آپدیت کردن، برنامه هایی که از قبل رو گوشی بوده راحت اجرا میشه یا ارور میده ؟
واسه من فقط با viber مشکل داره

Ali_Best
27-07-2012, 05:14
ولی دیوایس های سری نکسوس یه مشکلی دارند که برای ما ایرانیا معنا داره اینکه حافظه داخلی و فقط نهایتا 16 گیگ میذارند روشون
و مموری هم که نمیخوره اصلا و برای ما میتونه آزار دهنده باشه
همین یه عامل برای یکی مثل من سبب میشه دور این سری نرم!

27-07-2012, 14:55
اصولا معرفی یک محصول گوگل پروسه 9ماه یا 10ماهه رو طی میکنه
یک ماه پیش نکسس 7 معرفی شد پس بعدی حدودا بهاره
نکسس 7 تبلته ، فکر نمیکنم ربطی به این داشته باشه ، اواخر پاییز باید معرفی بشه.

Amir Varasteh
27-07-2012, 15:01
Viber منم مشکل داره...

Retired User
31-07-2012, 16:25
سلام
قیمت 32 گیگ چه قدره؟

31-07-2012, 17:26
سلام
قیمت 32 گیگ چه قدره؟
32 گیگ به تعداد بسیار بسیار اندک تولید شد و اصلا فکر پیدا کردنش رو نکنید. :)

Retired User
31-07-2012, 17:33
32 گیگ به تعداد بسیار بسیار اندک تولید شد و اصلا فکر پیدا کردنش رو نکنید. :)
خوب من 16 گیگ برام کمه
یعنی کلا بی خیال شم اس 2 بگیرم؟

Mohammad Yek110
31-07-2012, 17:59
خوب من 16 گیگ برام کمه
یعنی کلا بی خیال شم اس 2 بگیرم؟

ظاهرا چاره دیگه ای نیست ...:41:

Retired User
31-07-2012, 18:17
ظاهرا چاره دیگه ای نیست ...:41:
من آندروید نداشتم تا حالا
حجم هر بازی یا نرم افزار چه قدره؟
فیلم هارو باید تبدیل به فرمت خاصی کرد یا اصلی رو کپی میکنیم؟
میخوام بدونم مثلا یه فیلم 500 مگی حجمش کمتر میشه رو گوشی یا نه

Amir Varasteh
31-07-2012, 19:22
من آندروید نداشتم تا حالا
حجم هر بازی یا نرم افزار چه قدره؟
فیلم هارو باید تبدیل به فرمت خاصی کرد یا اصلی رو کپی میکنیم؟
میخوام بدونم مثلا یه فیلم 500 مگی حجمش کمتر میشه رو گوشی یا نه
حجم بازی و نرم افزار بستگی داره دیگه... نرم افزار 200 کیلوبایتی داریم، 20 میگی و 50 مگی هم داریم.

فیلم ها هم همونطور که تو کامپیوتر هست میتونی کپی کنی تو گوشی و ببینی.

31-07-2012, 19:30
نرم افزار و بازی همونطور که امیر گفت از 200 کیلوبایت داریم تا 2 گیگ !
اگه این حافظه براتون کمه همون برید سراغ S II.

Retired User
31-07-2012, 20:09
متاسفانه از ظاهر نکسوس خوشم اومده دی:
همین که دکمه فیزیکی نداره خودش کلی می ارزه
---
بفرمایید که مشهد کجا مطمئن تره واسه خرید
و اینکه موقع خرید و بعدش به چیا باید توجه کنم
یعنی بعضی فروشنده ها یه سری پیشنهاد ها میدن ، لوازم جانبی چی باید بگیرم(از این اتصال هایی که واسه ماشینه در ایران هست؟ )
و گوشی رو باید چه تستهایی بکنم
ممنون

noisymind
31-07-2012, 21:06
ببخشید منم تا حالا اندروید نداشتم :31:. این نکسوس و کلا گوشیهای خود گوگل هم روت و اینا میشه و همه چی راحت روش نصب میشه؟

Mohammad Yek110
31-07-2012, 22:50
اگه فیلم میخواین ببینین که فکر نکنم جواب بده ...

Amir Varasteh
01-08-2012, 02:07
متاسفانه از ظاهر نکسوس خوشم اومده دی:
همین که دکمه فیزیکی نداره خودش کلی می ارزه
---
بفرمایید که مشهد کجا مطمئن تره واسه خرید
و اینکه موقع خرید و بعدش به چیا باید توجه کنم
یعنی بعضی فروشنده ها یه سری پیشنهاد ها میدن ، لوازم جانبی چی باید بگیرم(از این اتصال هایی که واسه ماشینه در ایران هست؟ )
و گوشی رو باید چه تستهایی بکنم
ممنون
من از خیابون تقی آباد خریدم پاساژشو یادم نیست. 2 3 جا بیشتر نداره.

برچسب صفحه 100% بخر. من نخریدم فکر میکردم خش نمیفته اما افتاد!

واسه تست هم باید دعا کنی که سالم باشه چون معمولا گوشی رو از مغازه ببری بیرون دیگه تمومه!

Amir Varasteh
01-08-2012, 02:08
ببخشید منم تا حالا اندروید نداشتم :31:. این نکسوس و کلا گوشیهای خود گوگل هم روت و اینا میشه و همه چی راحت روش نصب میشه؟
سلام.

آره اوکیه مشکلی نداره.

Amir Varasteh
01-08-2012, 02:09
اگه فیلم میخواین ببینین که فکر نکنم جواب بده ...
چرا جواب نده؟

من هر شب فیلم + زیرنویس فارسی رو تو گوشیم میبینم.

Retired User
01-08-2012, 02:16
من از خیابون تقی آباد خریدم پاساژشو یادم نیست. 2 3 جا بیشتر نداره.

برچسب صفحه 100% بخر. من نخریدم فکر میکردم خش نمیفته اما افتاد!

واسه تست هم باید دعا کنی که سالم باشه چون معمولا گوشی رو از مغازه ببری بیرون دیگه تمومه!
گاجره برم چه طوره؟
از این قابهایی که پشت گوشی قرار میگیره(ضربه گیر) لازمه؟
اینی که ساخت کدوم کشوره و اینا رو هم معمولا فروشنده ها زیاد دروغ میگن مثلا این اصل کره است
تو بازار الان کدوم کشور تولید کرده؟
نرم افزارهای اندروید رو هم بخرم یا با اینترنت دانلود کنم(نامحدوده اینترنتم) ؟
ممنون

01-08-2012, 07:31
گاجره برم چه طوره؟
اینی که ساخت کدوم کشوره و اینا رو هم معمولا فروشنده ها زیاد دروغ میگن مثلا این اصل کره است
ممنون
اگه یه کیس برای گوشی بگیرید مسلما از نبودش بهتره!
در مورد کشور تولید کننده هم حساسیت به خرج ندین ، مهم نیست.
نرم افزار ها رو هم به نظر من دانلود کنین.
برای تست گوشی هم سیمکارت بندازین و فکتوری ریست کنین ، گوشی که ریبوت شد ببینین بدون مشکل (پین کد خواستن) بالا میاد و سیمکارت رو میشناسه یا نه.
مطالعه این لینک هم خالی از لطف نیست :

Amir Varasteh
01-08-2012, 12:22
گاجره برم چه طوره؟
ممنون
اون موقع که من خریدم گاجره نداشت.

کشور ساخت هم مهم نیست. مال من ساخت چینه.

نرم افزار ها رو هم دانلود کن. لازم نیست بخری. چون روز به روز ورژن جدیدشون میاد و اونایی که خریدی بعد از 1 ماه قدیمی میشن.

MOHAMMAD2010
01-08-2012, 13:27
چرا جواب نده؟

me too ......

Mohammad King
01-08-2012, 15:05
سلام

دوستان از گوشیشون راضی هستن؟

میخوام بگیرم میخوام بدونم مشکلی باهاش نداشتن؟>

Mohammad Yek110
01-08-2012, 15:10
چرا جواب نده؟

من منظورم خوره های فیلم هست که معمولا فیلم های زیاد با کیفیت توی گوشیشون دارن
از بعد حافظه گفتم

noisymind
01-08-2012, 16:51
یک سوال دیگه ; این گوشی چون روش سنس یا تاج وایز نداره و به قول معروف اندروید خالص! داره ، سرعتش نسبت به هم رده خودش با رابط کاربری بالاتره؟

Retired User
01-08-2012, 18:31
فقط چند تا چیز جا موند
اینارو هم توضیح بدید فردا میرم میگیرم
ضربه گیر
لوازم جانبی
گارانتی
و اینکه رو سفیدش بیشترلک و اثر انگشت میفته یا سیاهش
ممنون

milad_gasemi
01-08-2012, 19:26
فقط چند تا چیز جا موند
ضربه گیر
لوازم جانبی
گارانتی
ممنون
دوست عزیز منم تازه 2 روزه که این گوشی رو خریدم..خیلی صفحه با کیفیت داره..رنگ سیاهش طوری نیست که لک برداره..فقط به شرطی که موقع خرید یه محفظ صفحه بگیری..ساخت گوشی طوریه که سخت لک برمیداره..اگه اشتباه گفتم اساتید درست بفرماین..

Mohammad King
01-08-2012, 23:22
سلام

دوستان امروز این گوشی رو خریدم خیلی ازش راضیم تا اینجا...

من خریدمش 810 ولی امروز دلار گرون شده بود کلن گوشی هم گرون شده بود جاهای دیگه 850 میدادن . این مغازه داری که ازش گوشی رو خریدم بنده خدا خبر نداشت! :دی

دوستان شماره هایی که سیو هستن رو سیم کارتم باید از کجا بیارمشون؟؟

hassanshaikhi
01-08-2012, 23:30
سلام

من خریدمش 810 ولی امروز دلار گرون شده بود کلن گوشی هم گرون شده بود جاهای دیگه 850 میدادن . این مغازه داری که ازش گوشی رو خریدم بنده خدا خبر نداشت! :دی

توی people که رفتی قسمت option بورو بعد import/export رو بزن بعد import from sim card

Mohammad King
01-08-2012, 23:42
توی people که رفتی قسمت option بورو بعد import/export رو بزن بعد import from sim card

3 تا گزینه داره:

creat a new contact

sign in to an account

import coantacts froam a file

Mohammad Yek110
02-08-2012, 00:00
سلام

در مورد رنگ و گارانتی و .. توضیح میدین ؟
ممنون : )

Mohammad King
02-08-2012, 00:04
در مورد رنگ و گارانتی و .. توضیح میدین ؟
ممنون : )

رنگ گوشی مشکی هست اما پشتش تقریبن نقره ای تیره میشه گفت...

گارانتی هم من از مغازه دار سوال کردم گفت این گوشیو کم وارد میکنن برای همین با گارانتیش پیدا نمیشه ...گفت این گوشیا خرابی ندارن که نیاز به گارانتی داشته باشه...از نظر من گارانتی تو ایران هم معنا نداره!!!

فقط گوشی 1 ماه ضمانت داره

mehdi30nema
02-08-2012, 10:18
رنگ گوشی مشکی هست اما پشتش تقریبن نقره ای تیره میشه گفت...

گارانتی هم من از مغازه دار سوال کردم گفت این گوشیو کم وارد میکنن برای همین با گارانتیش پیدا نمیشه ...گفت این گوشیا خرابی ندارن که نیاز به گارانتی داشته باشه...از نظر من گارانتی تو ایران هم معنا نداره!!!

فقط گوشی 1 ماه ضمانت داره

مبارکه . بیزحمت یه ریویو هم بزار تا ببینیم از گوشی راضی هستی یا نه .

hsein
02-08-2012, 11:39
سلام
محض اطلاع دوستان
گارانتی پارس مایکروتل خیلی جوابگو خوبه ، نگید گارانتی معنی نداره
من خودم دیروز (روز آخر گارانتی ام بود) گوشی ام رو بردم هم تعمیر کردند (تعویض قطعه) هم گوشی آکبند جایگزین دادند با رفتار خیلی خوب
در ضمن گارانتی اینترنشنال سامسونگ هم توسط پارس مایکروتل پذیرش میشه
می تونید ببرید گوشی تون رو چک می کنن مدت باقی مونده گارانتی بین اللمل رو

02-08-2012, 11:45
یک سوال دیگه ; این گوشی چون روش سنس یا تاج وایز نداره و به قول معروف اندروید خالص! داره ، سرعتش نسبت به هم رده خودش با رابط کاربری بالاتره؟
اینترفیس خودش که از تاچ ویز سنگین تره ، ولی از سنس خیلی سبک تره. ولی حتی روی ICS هم من اصلا لگ احساس نکردم ، روی JB هم که لگ وجود خارجی نداره دیگه. :دی

فقط چند تا چیز جا موند
ضربه گیر
لوازم جانبی
گارانتی
ممنون
ضربه گیر بگیرید بهتره ، هر چند پشت گوشی اصلا خط و خش نمیافته.
لوازم جانبی یه کابل USB On The Go (به طرف بگید برای سامسونگ میخوام) و یه اسکرین پروتکتور حتما بگیرید.
این گوشی هم گارانتی نشده توی ایران ، توصیه میکنم هیچ اسمارت فونی رو هم با گارانتی نخرید.
به خاطر مات بودن هم هیچ کدوم اونقدرا لک نمیگیرن.

Retired User
02-08-2012, 13:59
ضربه گیر بگیرید بهتره ، هر چند پشت گوشی اصلا خط و خش نمیافته.
لوازم جانبی یه کابل USB On The Go (به طرف بگید برای سامسونگ میخوام) و یه اسکرین پروتکتور حتما بگیرید.
این گوشی هم گارانتی نشده توی ایران ، توصیه میکنم هیچ اسمارت فونی رو هم با گارانتی نخرید.
به خاطر مات بودن هم هیچ کدوم اونقدرا لک نمیگیرن.

لطف کنید قیمتهای اینارو هم بگید دستم باشه + رنگ مشکی گوشی

02-08-2012, 16:48
لطف کنید قیمتهای اینارو هم بگید دستم باشه + رنگ مشکی گوشی
کابل OTG بیشتر از 7 تومن گفت نخرید.
قاب هم بستگی داره ، تا 100 تومنم هست!
اسکرین پروتکتور هم همینطور ، ولی اون جنسای بنجلی که توی ایران هست بیشتر از 10 تومن براش ندید.
قیمت گوشی هم باید 800-850 باشه.

milad_gasemi
02-08-2012, 17:39
دوستان من می خواستم گوشیم رو روت کنم که اول انلاک کردم..دیگه نتونستم بکاپ داشته باشم واسه همین دوباره برگردوندم لاک..ولی سرعت گوشیم یکمی کمتر شده..وقتی روشن میکنم یکم طول میکشه تا ویبره بزنه روشن شه..خیلی خراب کاری کردم؟

Mohammad King
03-08-2012, 00:03
سلام

دوستان گفته بودن نظرمو راجع بع گوشی بدم

به نظر من تا اینجاش گوشی خوب بوده من نتونستم ایرادی ازش در بیارم...به جز باتری که کمی زود خالی میکنه!!!البته نمیدونم شاید چون من زیاد با گوشی کار میکنم این طوریه من خیلی با گوشی SMS میدم حالا نمیدونم از نظر دوستان طبیعیه زود خالی شدن باتری.

کلن کار کردن با گوشی یه حس خوبی بهت میده انگار هرچی بخوای میتونی ازش در بیاری :دی سرعت گوشی توی کار با برنامه ها و بازی ها بالاست من ندیدم که تا حالا گوشی جایی کم بیاره! فقط یکم قسمت بالای گوشی داغ میشه!!!

این فناوری ناویگشن هم خیلی جالبه گوشیمو دادم دست یکی از دوستام خودش سن سیشن داشت از این فناوریش با کیفیت صفحه نمایشش کف کرده بود!

در کل گوشی به نظر من تا حالا خواسته های منو کامل تونسته انجام بده

Mohammad King
03-08-2012, 00:14
دوستان من لانچر گرفتم میخوام با لپ تاپ با بولوتوث بریزم تو گوشی نمیریزه ولی عکس آهنگ...میریزه کلن با فایلهای APK مشکل داره نمیتونم بریزم جریانش چیه

Mohammad King
03-08-2012, 09:27
دوستان گوشی رو میزنی به شارژ باید از کجا بفهمی شارژش تموم شده تا گوشی رو از شارژ بکشیم؟

EHSANRF
03-08-2012, 09:51
دوستان گوشی رو میزنی به شارژ باید از کجا بفهمی شارژش تموم شده تا گوشی رو از شارژ بکشیم؟

برو مسیر زیر نوشته
Settings/Battery
یا اینکه از نرم افزارهای مدیریت باتری استفاده کن که وقتی فول بشه آلارم بزنه.

ارسال شده از Galaxy Nexus با استفاده از تپاتالک 2

Mohammad King
03-08-2012, 10:15
خود گوشی نشون نمیده که فول شده باتری؟
نمیشه جوری فهمید که گوشی باتریش فول شده از برق بکشمش!

الان رفتم به اون مسیر نوشته 100%full

MOHAMMAD2010
03-08-2012, 11:11
خود گوشی نشون نمیده که فول شده باتری؟
نمیشه جوری فهمید که گوشی باتریش فول شده از برق بکشمش!

الان رفتم به اون مسیر نوشته 100%full

رو صفحه اول لاک اسکرین میزنه charged اگه شارژش تموم شده باشه
پیشنهاد میکنم به 4.1.1 هم آپدیت کن اونوقت تازه میفهمی سرعت و روونی یعنی چی

Mohammad King
04-08-2012, 17:02
سلام

دوستان s2 بهتر هست یا نکسوز؟

MOHAMMAD2010
04-08-2012, 18:40
سلام

دوستان s2 بهتر هست یا نکسوز؟

از لحاظ سخت افزار و دوربین تو عکس s2
ولی از لحاظ ساپورت - طراحی زیبا تر - صفحه نکسوس

h!tman
06-08-2012, 09:31
همچنین کیفیت صفحه نمایش نکسس.
روشنایی و شارپی صفحه نمایش s2

milad_gasemi
06-08-2012, 16:43
با سلام خدمت دوستان..
من این گوشی رو بیشتر به خاطر دیدن فیلم تو ماشین به خاطر کیفیت صفحه نمایش عالیش خریدم..ولی الان حتی با نصب mx هم فیلم های اچ دی رو با لگ بسیار زیاد نشون میده..مثل اینکه اسلوموشون هستش..راستی یکی میگفت به خاطر جی پی یوی ضعیفش هست که نشون نمیده..میگفتن که اس 2 به روونی نشون میده..آیا این حرف واقعیت داره..خواهشا یکی راهنماییم بکنه..

06-08-2012, 17:45
با سلام خدمت دوستان..
من این گوشی رو بیشتر به خاطر دیدن فیلم تو ماشین به خاطر کیفیت صفحه نمایش عالیش خریدم..ولی الان حتی با نصب mx هم فیلم های اچ دی رو با لگ بسیار زیاد نشون میده..مثل اینکه اسلوموشون هستش..راستی یکی میگفت به خاطر جی پی یوی ضعیفش هست که نشون نمیده..میگفتن که اس 2 به روونی نشون میده..آیا این حرف واقعیت داره..خواهشا یکی راهنماییم بکنه..
احتمالا مشکل از رام / کرنلتون هست. رام و کرنلتون چیه؟!
من با 1080 هم مشکل ندارم! 720 رو هم که تک هسته ای ها پخش میکنن. :)

milad_gasemi
06-08-2012, 19:54
رامم رام رسمی گوگل هستش یاکجو..4.1.1.کرنلم 3.031 .یه روز پیش نرم افزار mx رو نصب میکرد الان موقع نصب این ارور رو میده out of space نمیدونم چه بلایی داره سرش میاد..تازه خریدم ها یه هفته نشده..اینم بگم یه ساعت پیش یهو صفحه قرمز رنگ میومد میرفت که زود فکتوری ریست کردم..راستی شما با نرم افزار خود گوشی 1080 میبینید؟ کمکم کنید تو رو خدا..

Mohammad King
06-08-2012, 21:13
سلام دوستان گوشی باید چه قدر شارژ نگه داره؟؟؟

من sms زیاد میدم با گوشی

06-08-2012, 22:14
رامم رام رسمی گوگل هستش یاکجو..4.1.1.کرنلم 3.031 .یه روز پیش نرم افزار mx رو نصب میکرد الان موقع نصب این ارور رو میده out of space نمیدونم چه بلایی داره سرش میاد..تازه خریدم ها یه هفته نشده..اینم بگم یه ساعت پیش یهو صفحه قرمز رنگ میومد میرفت که زود فکتوری ریست کردم..راستی شما با نرم افزار خود گوشی 1080 میبینید؟ کمکم کنید تو رو خدا..
من با MX تست کردم فقط ، نمیدونم ایرادتون از چی میتونه باشه!

h!tman
06-08-2012, 22:30
خود پلیرش هم بدون لگ 1080 پخش میکنه

milad_gasemi
07-08-2012, 10:10
یعنی میگین گوشیم ایراد داره؟از چیش میتونه باشه؟نه تو 4.02 که رو خودش بود باز میکرد نه رو 4.04 که خوده گوشی دانلود کرده بود..الانم که خودم 4.1.1 رو دانلود کردم و زدم روش باز نمیکنه..با پلیر خودش که اصلا 1080 رو باز نمیکنه..با mx هم گیر داره...تو رو خدا کمکم کنید..تازه گوشی بخر..اینطوری بشه..چیکار کنم؟

mehdi30nema
07-08-2012, 14:38
با dick player امتحان کن ، صد در صد جواب میده . پلیر خیلی قویی هست .

HamiD-Xfors
07-08-2012, 16:19
واسه یکی از دوستام که تازه گرفته همون روز آپدیت 4.1 داده من یه ماهه گرفتم تازه 4.0.4 به من داده این چجوری میشه؟

Retired User
07-08-2012, 17:10
سلام
من گوشی رو چند روز دیگه سفارش میدم (800 برسه دوباره)
ساعت میزنه چندروز پیش 808 بود دوساعت 829 الان 855
اینجا ایرانه واقعا لول

اولین کاری که باید بکنم روت کردنه؟
تمام تاپیک رو خوندم دی: غیر از چند صفحه اول که قبل از اومدن گوشی صحبت روت کردن بود پست اموزشی دیگه ای درباره روت پیدا نکردم
بهترین روش واسه روت کردن چیه؟
ویرایش:
اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کردم
از همین روش باید برم؟
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نوشته مرحله دوم فارسی سازیه
نکسوس که از اول این مورد رو داره درسته؟
بعد باید چی کار کنم؟
----
پ.ن:برادرم دو سه هفته پیش یه گوشی lg میخره p970 یارو 570 میندازه بهش(قیمت الان دی جی 450 اه ) لول
با نرم افزار و کاور و.... 730 میگیره ازش
واسه همین میخوام خودم همرو یاد بگیرم
سرم اینجوری کلاه نره

ممنون

milad_gasemi
07-08-2012, 19:12
یعنی میگین گوشیم ایراد داره؟از چیش میتونه باشه؟نه تو 4.02 که رو خودش بود باز میکرد نه رو 4.04 که خوده گوشی دانلود کرده بود..الانم که خودم 4.1.1 رو دانلود کردم و زدم روش باز نمیکنه..با پلیر خودش که اصلا 1080 رو باز نمیکنه..با mx هم گیر داره...تو رو خدا کمکم کنید..تازه گوشی بخر..اینطوری بشه..چیکار کنم؟
اینم نیست اصلا...یکی به درد من برسه ..:41:

malkemid
07-08-2012, 19:20
سلام
من گوشی رو چند روز دیگه سفارش میدم (800 برسه دوباره)
ساعت میزنه چندروز پیش 808 بود دوساعت 829 الان 855
اینجا ایرانه واقعا لول

اولین کاری که باید بکنم روت کردنه؟
تمام تاپیک رو خوندم دی: غیر از چند صفحه اول که قبل از اومدن گوشی صحبت روت کردن بود پست اموزشی دیگه ای درباره روت پیدا نکردم
بهترین روش واسه روت کردن چیه؟
ویرایش:
اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کردم
از همین روش باید برم؟
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نوشته مرحله دوم فارسی سازیه
نکسوس که از اول این مورد رو داره درسته؟
بعد باید چی کار کنم؟
----
پ.ن:برادرم دو سه هفته پیش یه گوشی lg میخره p970 یارو 570 میندازه بهش(قیمت الان دی جی 450 اه ) لول
با نرم افزار و کاور و.... 730 میگیره ازش
واسه همین میخوام خودم همرو یاد بگیرم
سرم اینجوری کلاه نره

ممنون

عزیز فارسی که خود اندروید از آیس کریم به بعد بصورت دیفالت داره.

برای روت کردن هم بسته به ورژن رامی که نصب هست الان رو گوشیت و می خوای روت کنی...باید فایل cf-root مربوط به خودشو دانلود کنی و از طریق اودین فلش کنی.تمام

malkemid
07-08-2012, 19:23

عزیز نگران نباش بعیده مشکل سخت افزاری داشته باشه...

حالا شما وردار یه رام رسمی دیگه روش فلش کن...احتمالا خوب میشه...فکتوری ریست گاهی جواب نمیده

07-08-2012, 20:09

برای روت کردن هم بسته به ورژن رامی که نصب هست الان رو گوشیت و می خوای روت کنی...باید فایل cf-root مربوط به خودشو دانلود کنی و از طریق اودین فلش کنی.تمام
Galaxy Nexus Toolkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بگیرید ، هر کاری لازمه رو بدون دردسر میتونین انجام بدین.

Retired User
07-08-2012, 20:57

خدائیش چه قدره پست رو خوندی؟ دی:
من میگم تازه میخوام بگیرم
از طریق چی؟
انگلیسی بنویسید آدم بفهمه خوب لول

Galaxy Nexus Toolkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بگیرید ، هر کاری لازمه رو بدون دردسر میتونین انجام بدین.

خوب دقیقا چه کاری لازمه؟
مثلا اپگرید گوشی چه طوریه؟
دونه دونه باید برم بالا تا به jelly bean برسم؟

Mohammad King
07-08-2012, 23:58
چه وقت به طور رسمی آپدیت 4.1 برای گوشی میاد که از طریق آپدیت خود گوشی آپدیت کنیم؟

h!tman
08-08-2012, 00:01
اومده ، پیغام OTA میده

Mohammad King
08-08-2012, 00:12
یعنی چی؟؟؟باید چی کار کرد؟

واس من پیغامش نمیاد!!!

nw_nk
09-08-2012, 18:31
واسه من که پیغام داد 40 مگ دانلود کرده و با تایید 4.0.2 تبدیل به آخرین ورژن ICS یعنی 4.0.4 شد. فعلا هم خبری از 4.1 نیست و با Check پیغام Up To Date میده. گمونم مربوط به منطقه گوشی باشه. منم عجله ای برای آپدیت ندارم و از اشکالاتی که رفع شد مثل تشخیص شماره، امکاناتی که اضافه شد مثل حالت های دکمه پاور و کارایی که بالا رفت مثل دوربین راضیم.

Volume Down + Power

54175

54176

Screenshot

hassanshaikhi
09-08-2012, 21:51
با سلام خدمت دوستان..

توی mxplayer واسه اینکه گیر نکنه decoder رو بزار روی s/w decoder اگه روی این حالت هم لگ داشته باشه یعنی cpu کم میاره که باید از H/W decoder استفاده کنی
حالت H/W از GPU واسه رندر استفاده میکنه و حالت S/W از CPU واسه رندر استفاده میکنه. وقتی روی S/W باشه استفاده از باطری خیلی زیاد میشه. حالت S/W fast mode باعث کاهش کیفیت فیلم میشه.
روی حالت H/W decoder نباید هیچ لگی باشه ولی توی mxplayer واسه یعضی فیلما لگ داره یه جور باگ باید باشه واسه خودمم پیش اومده یه فیلم 800mb با bitrate 700kbit روی H/W لگ داره در حالی که یه فیلم 11gig 1080p با bitrate 10mbit کوچکترین لگی نداشت واسم. پس ربطی به قدرت سخت افزار این گوشی نداره که بگیم ضعیف هست.
فکر میکردم mxplayer قویترین برنامه باشه ولی با چند تست که گرفتم انگار مشکل داره یا حداقل روی این گوشی.H/W decoder که استفاده میکنه از همون خود سیستم هست اگه فیلمی توی گالری لگ داشته باشه توی mxplayer هم لگ داره ولی با دو برنامه دیگه dice player و bsplayer همون فیلمی که توی mxplayer با لگ نشون میداد توی این دو برنامه خیلی راحت بدون افت فریم نشون میداد.

milad_gasemi
10-08-2012, 14:14
توی mxplayer واسه اینکه گیر نکنه decoder رو بزار روی s/w decoder اگه روی این حالت هم لگ داشته باشه یعنی cpu کم میاره که باید از H/W decoder استفاده کنی
حالت H/W از GPU واسه رندر استفاده میکنه و حالت S/W از CPU واسه رندر استفاده میکنه. وقتی روی S/W باشه استفاده از باطری خیلی زیاد میشه. حالت S/W fast mode باعث کاهش کیفیت فیلم میشه.
روی حالت H/W decoder نباید هیچ لگی باشه ولی توی mxplayer واسه یعضی فیلما لگ داره یه جور باگ باید باشه واسه خودمم پیش اومده یه فیلم 800mb با bitrate 700kbit روی H/W لگ داره در حالی که یه فیلم 11gig 1080p با bitrate 10mbit کوچکترین لگی نداشت واسم. پس ربطی به قدرت سخت افزار این گوشی نداره که بگیم ضعیف هست.
فکر میکردم mxplayer قویترین برنامه باشه ولی با چند تست که گرفتم انگار مشکل داره یا حداقل روی این گوشی.H/W decoder که استفاده میکنه از همون خود سیستم هست اگه فیلمی توی گالری لگ داشته باشه توی mxplayer هم لگ داره ولی با دو برنامه دیگه dice player و bsplayer همون فیلمی که توی mxplayer با لگ نشون میداد توی این دو برنامه خیلی راحت بدون افت فریم نشون میداد.

بله کاملا درست می فرمایین..ولی من فیلم 480 رو به راحتی تو mx میتونم ببینم..وباh/wبه خوبی باز میکنه..ولی یه فیلم 720 که 893 Kbps بیت ریتش هست رو با لگ زیاد باز میکنه..و اینکه اصلا هیچ فیلم 1080 رو درست باز نمیکنه...ولی نرم افزار dice به راحتی فیلم اول رو که 720 به راحتی باز میکنه..خیلی روون..ولی 1080 رو نه باز نمیکنه...پس شما میگین پردازش فیلم ربطی به قوی یا ضعیف بودن گرافیک نداره؟پس چرا s2 باز میکنه؟شما میگین چاره ای دیگه نداریم تا فیلم های 1080 یا 720 با کیفیت ببینیم؟

MOHAMMAD2010
10-08-2012, 16:09
یعنی چی؟؟؟باید چی کار کرد؟

واس من پیغامش نمیاد!!!

جداگانه خودتون آپدیت کنین کاری که من کردم
فایل رام 4.1.1 الان جداگانه برای فلش هست

Mohammad King
10-08-2012, 18:28
بله کاملا درست می فرمایین..ولی من فیلم 480 رو به راحتی تو mx میتونم ببینم..وباh/wبه خوبی باز میکنه..ولی یه فیلم 720 که 893 Kbps بیت ریتش هست رو با لگ زیاد باز میکنه..و اینکه اصلا هیچ فیلم 1080 رو درست باز نمیکنه...ولی نرم افزار dice به راحتی فیلم اول رو که 720 به راحتی باز میکنه..خیلی روون..ولی 1080 رو نه باز نمیکنه...پس شما میگین پردازش فیلم ربطی به قوی یا ضعیف بودن گرافیک نداره؟پس چرا s2 باز میکنه؟شما میگین چاره ای دیگه نداریم تا فیلم های 1080 یا 720 با کیفیت ببینیم؟

با برنا مه ی
BSPlayer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه امتحانی کن ببین نشون میده...

من الان فیلم های 1080 رو خیلی راحت حتا با پلیر خود گوشی راحت باز میکنم

hassanshaikhi
10-08-2012, 19:12
منظور من توی این گوشی بود اینکه بعضی فیلما با لگ نشون میده دلیل این نیست که گرافیک این گوشی کشش نداره و کم میاره نه اینکه کلا پردازش فیلم ربطی به گرافیک نداره. چون وقتی یه فیلم 720p با بیت ریت 800kbit با لگ نشون میده ولی یه فیلم 1080p با بیت ریت 10 برابر رو به راحتی بدون کوچکترین لگ پخش میکنه این نشون میده مشکل سخت افزاری نیست و نرمافزاریه.یه فیلم 1080p با خود گالری گوشی خیلی روون نشون میداد ولی یه فیلم 1080p دیگه با لگ نشون میداد واقعا نمیدونم مشکل از چی هست .
با diceplayer انگار نمیشه فیلم 1080p پخش کرد ولی با bsplayer به راحتی پخش میکنه فقط مشکلی که باهاش داشتم زیرنویس فارسی رو نشون نمیداد.

h!tman
10-08-2012, 19:56
Mobo player چطور؟
توی XDA هم یک تاپیک توی قسمت General گوشی G nexus بزن

hassanshaikhi
10-08-2012, 20:50
Mobo player چطور؟
توی XDA هم یک تاپیک توی قسمت General گوشی G nexus بزن
همین الان تستش کردم خیلی داغونه

Mohammad King
13-08-2012, 13:12
سلام

دوستان پردازنده ی گرافیکی این گوشی چی هست؟

Punisher_2008
13-08-2012, 13:18
سلام

دوستان پردازنده ی گرافیکی این گوشی چی هست؟
سلام..
Power-vr540

milad_gasemi
13-08-2012, 17:54
موبو پلیر اصلا قابلذقیاس با dice نیست..خیلی ضعیف هستش...

mehdi30nema
13-08-2012, 20:59
موبو پلیر اصلا قابلذقیاس با dice نیست..خیلی ضعیف هستش...

دوست عزیز شما بالاخره مشکل پخش ویدئوهای HD تون حل شد ؟

چون منم شاید این گوشی را بخرم و دیدن ویدئو hd برام خیلی مهمه .

Mohammad King
13-08-2012, 23:29

من هیچ مشکلی با ویدئو های HD ندارم HD 1080 رو خیلی راحت بدون مشکل پخش میکنه

saeedsh7j
13-08-2012, 23:48
میشه بگید قیمت این گوشی الان چنده؟

اگه بخوام از اینترنت بخرم میشه بگید کدوم سایت بهتره؟

Amir Varasteh
14-08-2012, 00:23
میشه بگید قیمت این گوشی الان چنده؟

اگه بخوام از اینترنت بخرم میشه بگید کدوم سایت بهتره؟
alldigitall.ir

milad_gasemi
14-08-2012, 11:09

نه دوست عزیز حل نشده..ولی فک کنم این مشکل فقط تو گوشی من دیده میشه..آخه کسی نگفته که این مشکل رو داره..تازگی ها اصلا هیچکدوم از پلیر هام حتی 3gp رو هم نشون نمیدن...یا mkv رو مثل اینکه گوشی ارور میده..نمیدونم چشه!!!اگه میشه عزیزان کمکم کنند...به نظرتون امکان داره ویروس افتاده باشه؟یا مشکل جدی تری داره؟

h!tman
14-08-2012, 11:55
توی موبایلستان،آندروید.آی آر و یا XDA بپرسید

Mohammad King
14-08-2012, 13:54
سلام دوستان میخوام این بازیو داتلود کنم:
آسفالت 7 ...

کدوم گیم دیتا رو باید برای این گوشی بگیرم؟ anreo یا mali?