PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shank 2

marmolak kocholo
18-10-2011, 21:57
ســـــــــازنده:
Klei Entertainment
ناشــــــــــــــر:
Electronic Arts
نویســــــــنده:
Marianne Krawczyk
پلتـــــــفرم ها:
Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
تاریخ انتشـار:
Q1 2012 (US)l
ســــــــــــبک:
Beat-'Em-Up
مـــــــــــــدها:
Single-player, Multiplayer, Cooperative
درجــــه بندی:
ESRB: M

رسـانه/توزیع:
Digital download

Shank 2 Hands-On Preview

زمانی که اولین شنک توسط سازنده اون یعنی Klei Entertainment ساخته شد به دلیل استایل خاص و فانتزی که داشت کلی مورد تحسین و تمجید منتقدان قرار گرفت ولی در ازای اون برای نداشتن بخش 2 نفره آنلاین و مولتی پلیر همچنین گیم پلی تکراری و کنترل سختش مورد انتقاد هم واقع شد. در همین راستا خبر از ساخت Shank 2 به طور رسمی تایید شد و طبیعتاً همه انتظار برطرف شدن این مشکلات رو در این نسخه خواهیم داشت. این پیش نمایش چکیده نکاتی از چند دقیقه بازی کردن نویسنده این ریویو هست که براتون ترجمه کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shank 2 بر مبنای قسمت اول و به همون شکل لذت بخش، درست با همون استایل فانتزی و منحصر به فرد خودش که بیان گر فیلم های جنوب غربی دهه ی 70 امریکا بود همراه با داستان درگیر کننده تر و فضاهای جدیدتر ساخته خواهد شد و به همین دلیل مطمئناً طرفداران این بازی چندین برابر از اون بیشتر لذت خواهند برد اما در کنار اینها روش بازی کردن در آن بهبود بیشتری یافته، اسلحه ها در آن زیادتر شده و در طول بازی سوپرایزهای بیشتر منتظر بازیباز خواهد بود.
کنترل بازی نیز بهبود پیدا کرده و ازادی عمل بیشتری به شما خواهد داد، مخصوصاً در مواقعی که می خواهید به دشمن در زوایای مختلف شلیک کنید! برای مثال در نسخه قبلی وقتی دشمن از پله ها پایین میومد خیلی سخت میشد دقیق اون رو نشونه گرفت و بهش شلیک کرد، ولی حالا با تنظیماتی که برای آنالوگ دسته قرار داده شده به راحتی می تونید تو زوایای مختلف دشمن رو هدف بگیرید و از بین ببرید.
یکی دیگه از نکاتی که میشه به اون اشاره کرد و یکی از مهمترین مواردی که شمارو تو مبارزات سر پا نگه میداره سیستم کانتر جدید هست! در صورتی که شما در زمان درست حرکت کنید می تونید دشمن رو گرفته و از اسلحش برای کشتن خودش استفاده کنید که این صحنه ها همراه با یک انیمشن عالی هست. شما این کار رو تا حدودی در باس فایتینگ ها هم می تونید انجام بدید ولی در اونجا این کار باس رو نمیکشه ولی میتونه آسیب زیادی بهش برسونه و بازی رو چندین برابر براتون لذت بخش تر کنه!

یکی دیگه از مواردی که باید در موردش صحبت بشه بخش مولتی پلیر بازی هست، این بخش تا حدود خیلی کمی در نسخه قبلی وجود داشت که شامل یک قسمت 2 نفره میشد که فقط در حالت محلی قابل انجام بود و به بازیکن دسترسی انجام بازی در حالت آنلاین رو نمیداد! ولی تو این قسمت شما هم مولتی پلیر دارید که به صورت آنلاین هست و هم بخش 2 نفره دارید که به دو صورت آفلاین و آنلاین قابل انجام هست! مدی که در حال حاضر تایید شده مد Survival یا همون نجات یافتن که در اون شما باید به همراه یارتون موج هایی از دشمن هارو در تعدادی از مپ ها پشت سر بزارید. مپ هایی که در اون بازی خواهید کرد به همراه یک آبجکت ثانویه هستند! در این آبجکت دشمن ها سعی دارن برای نابودی صندوقچه های کلید برای نواحی مختلف بمب هایی کار بزارن که شما باید جلوی اون هارو بگیرید! بعد از اتمام تمامی موج ها باید اطمینان حاصل کنید که بمبی کار گذاشته نشده، در غیر این صورت تا وقتی که دیر نشده باید سریعاً خنثی بشه!
بعد از هر 5 راند یک بار شما با یک باس مواجه میشید، برای کشتن این کاراکتر نیاز به کار تیمی زیادی هست، همون طور هم که میدونید با گذروندن راندهای مختلف به شما پول داده میشه که باهاشون میتونید آیتم های مختلف از قبیل turret یا مین و ... بخرید که در مواقع مبارزه با باس هایی از این قبیل خیلی به کارتون میاد! در ضمن باید گفت هیچ محدودیت زمانی برای کشتن غول ها وجود نداره، رکوردی که تیم سازنده ثبت کرده 15 دقیقه مقاومت و گیم اسپات 8 دقیقه تونسته جلوی باس دووم بیاره!

گیم اسپات در آخرِ هَندز آنی که برای Shank 2 داشته اظهار امیدواری کرده و گفته این تستی که از بازی انجام کردیم خیلی لذت بخش بوده و همین که شاهد تغییرات و برطرف شدن مشکلات شماره قبلی بودیم خودش جای امیدواری داره...
اون طور که پیش بینی شده این بازی در اوایل سال 2012 در 3 پلتفرم Xbox Live Arcade, the PlayStation Network و PC منتشر خواهد شد.

------------------------

منبع:
Shank 2 Hands-On Preview
gamespot.com/xbox360/action/shank-2/news/6336939/shank-2-hands-on-preview?mode=previews

------------------------

Videos:

Shank 2 - Announcement Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

------------------------

Screen Shots:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
18-10-2011, 22:59
نسخه ی اول این بازی واقعا به من حال داد.خیلی از بازی خوشم اومد.دو نفره ی بازی هم جالب بود.فقط کاش قطع عضو هم تو بازی داشت
این نسخه هم امیدوارم آنلاینش راحت باشه و به راحتی بشه بازیش کرد
خلاصه منتظر این نسخه هم هستیم:20:

matrix_3s
27-10-2011, 22:11
خیلیا دنبال بازی 3بعدی و گرافیک خفن هستن اما این بازی با اینکه دوبعدیه خیلی جالبه و یادمه وقتی نسخه اول اومده بود اکثر بچه های فروم عکس shank رو واسه آواتار یا تو امضا گذاشته بودن.......
منم هم یکی از منتظران این بازی خفن هستم
ممنون بابت تاپیک.........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali722
24-11-2011, 21:55
من حالم از نسخه قبلیش بهم خورد ولی مولتیش بد نبود البته ابن فقط نظر من هست چون برای من اولویت داستان زیبا و دوم گرافیک عالی باشد که جفتش نداشت.:41:

Arrowtic
25-11-2011, 15:57
گرافیک عالی نداشت؟!گرافیک که همش نباید سه بعدی باشه آخه!
به نظرم یکی از قشنگ ترین قسمتای نسخه قبل همون گرافیکش بود!گرافیک 2 بعدی هنری با رنگ بندی های عالی!

reza207
01-12-2011, 21:31
دوستان کسی نمیدونه کی مییاد؟

نسخه اول که خیلی خوب بود یادمه وقتی دانلودش کردم نشستم تا صبح بازیش کردم

خلاصه خیلی باهاش حال کردم

EngineeR EhsaN
13-12-2011, 23:35
من که از اینجور سبک بازی خیلی خوشم میاد ، نسخه اولش که عالی بود ایشالله دومش عالیتر باشه!
Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

marmolak kocholo
07-01-2012, 13:51
ویدئو جدید از گیم پلی بازی رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید.
به همه پیشنهاد می کنم این ویدئوی کوتاه رو ببینید! به وضوح میشه تغییرات مثبت تو گیم پلی و انیمشن رو دید!
من خودم چند روزه دارم دوباره شنک رو میرم واقعاً این بازی قشنگه حالا ببینید با این تغییرات می خواد چی بشه...
امیدوارم داستانش هم مثل نسخه اول جذاب باشه! کلی حال میکردم وقتی میدیدم مثل کیل بیل ساختنش D:

Shank 2 - UnCut Gameply Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fvideo%2F34643552%3Ftitle%3D0%26amp%3Bbyline%3D0%2 6amp%3Bportrait%3D0)

mjorh
07-01-2012, 15:08
بازیش خیلی جالبه ..اصن فک نمیکردم اینجوری باشه (تو عکسا ب نظر ضایع میاد)

B3HZ@D
07-01-2012, 15:24
تریلر رو دیدم...عجب بازیه زیباییه :8:
یک سوال : نسخه اول این بازی برای PC هم منتشر شده بود ؟!
دیگه دوره بازی های سه بعدی سر اومده :31: بازی های مثل limbo , braid و همین shank جذابیت بیشتری دارن :8:

Killzone2
07-01-2012, 15:33
تریلر رو دیدم...عجب بازیه زیباییه :8:
یک سوال : نسخه اول این بازی برای PC هم منتشر شده بود ؟!
دیگه دوره بازی های سه بعدی سر اومده :31: بازی های مثل limbo , braid و همین shank جذابیت بیشتری دارن :8:
بله منتشر شده...
+
دقیقا! اینطور بازی ها واقعا از جزابیت بیشتری برخوردار هستن:20:

narotu
07-01-2012, 17:12
واقعا شماره یکش جالب بود
با فضای دو بعدیش از سه بعدیها بهتر بود

reza207
15-01-2012, 23:16
Klei Entertainment تریلر جدیدی از بازی شانک 2 داده که تو این تریلر میبینیم که بازی چقدر خشن تر شده

تریلر در مورد گیم پلی و طرز مبارزات و اسلحه های بازی است

برای دانلود تریلر با کیفیت hd 70 mb اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

برای دانلود تریلر با کیفیت 20mbاینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

اینم عکسهای جدید که از روی تریلر هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
19-01-2012, 12:10
نسخه یک خیلی باحال بود
من به شخصه خیلی باش حال کرد
سریع و جذاب و البته فان
یه چند دست هم دو نفره با دوستم بازی کردم خیلی حال داد
یه قصاب بود خیلی داغون بود به سختی ردش کردم
ولی خداییش نسخه یک خیلی باحال بود
این هم خیلی با حاله:46:

marmolak kocholo
19-01-2012, 18:56
خب تاریخ انتشار بازی هم مشخص شد،
Shank 2 در تاریخ 8 فوریه بر بروی شبکه های PSN و XBL قرار خواهد گرفت.
قیمت بازی هم 800 MS یا € 9.99 هست...

silent-assassin
19-01-2012, 19:29
خب تاریخ انتشار بازی هم مشخص شد،
Shank 2 در تاریخ 8 فوریه بر بروی شبکه های PSN و XBL قرار خواهد گرفت.
قیمت بازی هم 800 MS یا € 9.99 هست...
پس Steam چی؟

marmolak kocholo
19-01-2012, 21:39
پس Steam چی؟
فعلاً خبری ازش نیست!

silent-assassin
20-01-2012, 08:56
مسئولان شرکت EA تایید کردند که عنوان Shank 2 در تاریخ ۸ فوریه سال جاری برای کنسول ها و در شبکه های PSN و Xbox Live عرضه خواهد شد و برای PC نیز یک روز قبل یعنی در تاریخ ۷ فوریه منتشر میشود.

Malware
20-01-2012, 18:41
EA تایید کرد دنباله‌ی بازی اکشن دو بعدی Shank ماه بعد عرضه می‌شود. بر اساس این خبر Shank 2 هجدهم بهمن برای XBLA،PSN و PC منتشر می‌شود.
عنوان جدید استودیو Klei که 800 امتیاز مایکروسافت یا 9.99 دلار خواهد بود، ادامه‌ای بر داستان Shnak است. هم‌چنین مد جدید survival به شما اجازه می‌دهد با دوستان خود به آنلاین و یا split-screen بازی را به صورت co-op انجام دهید.
منبع:

Malware
20-01-2012, 18:59
Docks Gameplay

marmolak kocholo
24-01-2012, 19:45
تریلر جدید از بازی

Shank 2 - Gameplay Clip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fvideo%2F35302798%3Ftitle%3D0%26amp%3Bbyline%3D0%2 6amp%3Bportrait%3D0)

Killzone2
03-02-2012, 11:12
تریلر جدید

Shank 2 trailer reveals survival mode footage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EngineeR EhsaN
05-02-2012, 23:45
واسه پی سی رو دیسک عرضه میشه؟

reza207
07-02-2012, 10:44
بالاخره سایت ign بازی شانک 2 رو نقد کرد که نمره خوبی نصبت به 1 گرفته

IGN 8.5/10

marmolak kocholo
07-02-2012, 18:25
بازی برای PC لیک شده ولی هنوز خبری از کرک نیست.
ویرایش:
کرک شد!

sajad-tnt
07-02-2012, 20:58
سـلام دوسـتان.
لـینک دانـلود بـازی Shank 2 هـمراه بـا کـرک در بـخش "دانـلود بـازی" قـرار گـرفت.
Shank 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مـوفق باشـ:40:ـید!.

smallfrank
07-02-2012, 21:32
هنوز واسه 360 لیک نیومده ؟
قرار بود امروز بیاد که......

EngineeR EhsaN
09-02-2012, 00:00
چه زود اومد!! نسخه بلک باکس منتشر نشده؟

AlexMercer
09-02-2012, 06:57
من دانلود کردم چطوری 2 نفره میشه عشقش فقط به همونه!

Zaghan_13
09-02-2012, 12:40
این بازی قسمت دونفره که توی یک مانیتور بازی کنیم داره؟

من دانلود کردم چطوری 2 نفره میشه عشقش فقط به همونه!

منظور شمام همین بود دیگه نه؟

mehdiporbaba
09-02-2012, 12:54
لینک دانلود بازی بازی اومد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی نقطه چین بزارید a s a n d o w n l o a d

AlexMercer
09-02-2012, 12:54
این بازی قسمت دونفره که توی یک مانیتور بازی کنیم داره؟

منظور شمام همین بود دیگه نه؟

بله.

بله داره. منتها بر خلاف نسخه قبل که قسمت co op خودش به تنهایی یک خط داستانی جدا داشت اینبار فقط میشه co op رو در حالت survival mode بازی کرد ( اولین گزینه local .... ) , و قسمت campaign تک نفرست و فقط یک خط داستانی داره.

Zaghan_13
10-02-2012, 13:00
بله.

بله داره. منتها بر خلاف نسخه قبل که قسمت co op خودش به تنهایی یک خط داستانی جدا داشت اینبار فقط میشه co op رو در حالت survival mode بازی کرد ( اولین گزینه local .... ) , و قسمت campaign تک نفرست و فقط یک خط داستانی داره.

قسمت اول رو شما بازی کردی؟
جالبه دونفره داستانش رو بازی کنم؟

mjorh
10-02-2012, 16:07
تو قسمت منوی دو نفره چرا دسته کار نمی کنه ؟ فقط میشه یه نفر یه اسلحه برداشت!

AlexMercer
10-02-2012, 16:12
قسمت اول رو شما بازی کردی؟
جالبه دونفره داستانش رو بازی کنم؟

بله قسمت اول در حالت دو نفره هم داستان جالبی داره . بیشتر لذتش به 2 نفره بازی کردنه:46:

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

با شوک میشه:31:

mjorh
10-02-2012, 16:42
بله قسمت اول در حالت دو نفره هم داستان جالبی داره . بیشتر لذتش به 2 نفره بازی کردنه

پس بریم یکو بگیریم !

:31:
خو همون نمیشه دیگه!

reza207
10-02-2012, 18:32

میشه فکر کنم باید یکم از بازی اصلی رو بری تا اون دختره ازاد شه بعد بشه میتونی دختره رو انتخواب کنی؟

ایناهاش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم تموم شد رفت پی کارش ولی مرحله اخر تو هارد کمی سخت بود اینجا گیر کرده بودم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone_boy
10-02-2012, 19:16
انصافا بازی جالبیه.گرافیک خیلی قشنگی داره.رنگ و ایناش هم جالبن
اکشنها و نوع کشتن دشمنا هم تنوع خوبی دارن و اونا هم به قشنگی بازی کمک کردن
فقط یه سوال:
چطوری میشه بازیو از اونجا که قبلا رسیدیم دوباره ادامه بدیم؟

Fate2646
11-02-2012, 16:05
بازی به شماره قبل ربط داره داستانش ؟از امکاناتش چی اسلحه جدید اضافه شده؟

mjorh
11-02-2012, 16:47
میشه فکر کنم باید یکم از بازی اصلی رو بری تا اون دختره ازاد شه بعد بشه میتونی دختره رو انتخواب کنی؟

آره شد...مرسی

ولی حیف که دونفررو نمیشه تو داستان اصلی رف...

pooriya_hp
11-02-2012, 18:38
آخه بازیش باحاله ....

میخوام بریزم رو لپ تاپ داداشم ( کانفیگش همونه )

حیفـــــ شد !

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

دیسکـــ این بزای برای x360 وجود داره ؟

CRIS Joon CR7
11-02-2012, 18:48
آخه بازیش باحاله ....

میخوام بریزم رو لپ تاپ داداشم ( کانفیگش همونه )

حیفـــــ شد !

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

دیسکـــ این بزای برای x360 وجود داره ؟
نه نیومده
تا الان که خبری نیست ولی میاد:11:

alone_boy
12-02-2012, 21:15
این Razor رو چجوری شکستش بدیم؟

lMlOlHlSlElNl
13-02-2012, 21:55
این Razor رو چجوری شکستش بدیم؟
razor که خیلی راحته
این دفعه غولاش مثل سری قبل نیست که روش خاصی داشته باشه هوش مصنوعیش بهتر شده فقط نکتش اینجاس که یه خورده که زدیش(تقریبا نصف خونش که رفت) بالای سر همه غولا مینویسه grab دکمشو رو کیبرد نمیدونم ولی با دسته میشه L2 یا R2 یقشو میگیری بعد بقیشو خود کامپیوتر زحمت میکشه حدودا یک سومه خونشو میبره
ولی در کل اگه دستت تو فرار که با چاقو یا شمشیر یا اره برقی بزنی و در بری سریع نیست با چاقو پرتابی بزن تقریبا تمام غولا رو با چاقو پرتابی میشه کشت

Arrowtic
15-02-2012, 21:36
داستانش چه قدر به نسخه قبل مربوطه؟

shahi-007
15-02-2012, 22:32
این چرا هر وقت دگمه حمله رو می زنم برمیگرده و به سمت چپ حمله می کنه؟!
آخه معمولاً حریف سمت راست آدمه
مشکل از کرکه؟

Torch Bearer
16-02-2012, 16:22
داستانش چه قدر به نسخه قبل مربوطه؟
من كه هيچ ارتباطي نديدم...
كلا نسخه قبلي شنگ دنبال يك انتقام شخصي بود(به سبك Kill Bill:31:)

GAMELAIN
16-02-2012, 22:24
این چرا هر وقت دگمه حمله رو می زنم برمیگرده و به سمت چپ حمله می کنه؟!
آخه معمولاً حریف سمت راست آدمه
مشکل از کرکه؟

نه داداش مشکل از بازی نیست

فلش موس هر طرف باشه به همون طرف حمله میکنه اگه جلو باشه جلو حمله میکنه و اگر عقب باشه به سمت عقب حمله میکنه !!

از من میشنوی اگه دسته داری با دسته بازی کن خیلی راحته دکمه ها هم لازم نیست تنظیم کنی خودش اتو ماتیک تنظیم هست

Zaghan_13
18-02-2012, 20:31
دوستان من یک رو دانلود و بازی کردم ... زیاد جذبم نکرد...اگه بخوام نمره بدم 6 خوبه واسش.
شماره دو چقدر باحال تره که دانلودش کنم؟
به 7 برسه خوبه .. دانلود میکنم ولی اگه زیاد توفیری نمیکنه که دانلود نکنم الکی .. میرم alan wake رو دانلود میکنم و لذتشو میبرم:31:

Angel Of Darkness
19-02-2012, 13:52
من به اسکریپ ه**ک ساختم که کل کاراکترارو باز میکنه و اینجا گزاشتم:
تا چند ساعت دیگه ادمینش هکو رو سایت میزاره و میتونید دانلودش کنید
اسم :Unlocker
به نام : sts studio
اگه وقت بود یه complete unlocker درست می کنم

اینم لینک مستقیمش با ورزن game copy world فرق داره یه مقداری :

اینم مبدل شانک به کرینا تو سینگل پلیر با 4 آپشن اگه خواستین بگین براتون آپ کنم اینم تو گیم کپی گزاشتم :

در ضمن آنلوک اسلحشم نوشتم:13:

msi674
20-02-2012, 09:22
بازیش خیلی جذاب بود فقط حیف ک زود تموم شد :41: نتونستم همه شخصیتاشو هم ازاد کنم

---------- Post added at 09:22 AM ---------- Previous post was at 09:21 AM ----------

کسی میدونه چه جوری میشه مولتی پلیر بازی کرد ؟

lMlOlHlSlElNl
20-02-2012, 17:12
بازیش خیلی جذاب بود فقط حیف ک زود تموم شد :41: نتونستم همه شخصیتاشو هم ازاد کنم

---------- Post added at 09:22 AM ---------- Previous post was at 09:21 AM ----------

کسی میدونه چه جوری میشه مولتی پلیر بازی کرد ؟
مولتی پلیر فقط در حالت survival میشه بازی کرد

lMlOlHlSlElNl
20-02-2012, 17:28
اینم لینک مستقیمش با ورزن game copy world فرق داره یه مقداری :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Frdxv79t9pnxu)

استاد من طبق گفته خودتون پوشه دیتا رو ریختم تو شاخه اصلی پوشه شانک ولی اتفاقی نیوفتاد!

Angel Of Darkness
21-02-2012, 01:04
استاد من طبق گفته خودتون پوشه دیتا رو ریختم تو شاخه اصلی پوشه شانک ولی اتفاقی نیوفتاد!

من برا یه سری مشکلا نسخه gamecopy رو عوض کردم که کاربرا دوچار مشکل نشن احتمالا شما اینجا نداختی :

Program Files (x86)\Shank 2\bin
مسیر درست اینه :
Program Files (x86)\Shank 2
و برا اطمینان بیشتر فایل skins.lua رو از پوشه unlock بردار و کپی کن اینجا :
Program Files (x86)\Shank 2\data\bootstrap
ریپلیس کن کار میکنه
بازم کار نکرد سیواتو وردار یا یه نیو گیم با پروفایل جدید بزنی کار میکنه همش باز میشه شاید سیوتو با اطلاعات قبلی لود میکنه تو فرومای دیگه مشکلی بهم نگفتن
من 5 دقیقم شانکو بازی نکردم اما کل کاراکترا بازن با همین اسکریپتی که ادیت کردم :

lMlOlHlSlElNl
21-02-2012, 17:27
عالی بود استاد قشنگ کار کرد

EngineeR EhsaN
25-02-2012, 20:24
کسی نمیدونه اینو چطوری میشه آنلاین بازی کرد؟

p30worldapm
28-02-2012, 22:55
کسایی که بازی می کنن یت کردن، لطفا بگن که کرسر موسشون چه جوریه و آیا چاقو رو سمت کرسر موس پرت می کنه یا پایین تر از اون؟
کسی بازی رو از بازار انقلاب نخریده؟ کسی مشکل پرت کردن چاقو تو زمین نداره؟ من 3 تا کرک امتحان کردم تو همش این مشکل رو دارم!

Davood_titan
03-03-2012, 11:26
این سیو کردنش چطوریه ؟؟

lMlOlHlSlElNl
03-03-2012, 15:00
کسایی که بازی می کنن یت کردن، لطفا بگن که کرسر موسشون چه جوریه و آیا چاقو رو سمت کرسر موس پرت می کنه یا پایین تر از اون؟
کسی بازی رو از بازار انقلاب نخریده؟ کسی مشکل پرت کردن چاقو تو زمین نداره؟ من 3 تا کرک امتحان کردم تو همش این مشکل رو دارم!
فکر کنم اشکال از تنظیمات موس باشه با دسته امتحان کن احتمالا درست باشه

این سیو کردنش چطوریه ؟؟
خودش سیو میکنه نیازی نیست کاری بکنی
موقع بازی رو campaign و مرحله ای که بازی کردی انتخاب کن
البته سیو بین مرحله نداره اگه خارج شی باید از اول مرحله رو بازی کنی

milad_takjoo
14-03-2012, 21:10
دوستان اولین مرحله ای که خود شنک نیستی و اون دختره هستی تو کشتی غول آخر رو چجوری باید کشت؟

MobinS
17-03-2012, 00:11

نقد و بررسی بازی

Shank 2

بازی های پلتفورمر قدیمی ترین و یکی از پر طرفدار ترین سبک های بازی بوده و می باشد. اولین ویدئوگیم ها تاریخ در این سبک بوده اند. در گذشته به علت نبود امکانات بازی های اولیه معمولا در این سبک ساخته می شدند که از مشهور ترین آن ها می توان به Super Mario اشاره کرد. از ویژگی های این سبک از بازی دوربین دو بعدی آن می باشد. در گذشته به علت نبود امکانات و تجهیزات پیشرفته نمی توانستند یک بازی سه بعدی را پیاده کنند ، پس به سمت بازی های دو بعدی روی می آوردند. اما پس از مدتی که سبک های سه بعدی مانند شوتر اول شخص (First Person Shooter) در صنعت بازی سازی رواج یافت بازی سازان کم کم این سبک را فراموش کردند. البته بعد از مدتی که بازی های سه بعدی به یک اثر معمولی تبدیل شدند دوباره این سبک قدیمی خودش را نشان داد. بازی سازان در این مرحله دیگر سعی به ساخت بازی های دو بعدی نمی کردند ، بلکه با قابلیت سه بعدی سازی توانستند بازی های پلتفورمی زیبایی را درست کنند. از ویژگی های مهم و شاید مهم ترین ویژگی این سبک دوربین خاص آن است که فقط در یک مسیر حرکت می کند. گه گاهی دوربین بالا و پایین هم می رود ولی هرگز دوربین به جلو و عقب حرکت نمی کند. مسیر حرکت هم معمولا از چپ به راست می باشد. امروزه با شاهد بازی های زیادی در این سبک از بازی هستیم که حال با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته امروزی توانسته اند خروجی عالی را توزیع کنند. از سری بازی هایی که همان سبک کلاسیک پلتفورمر را انتخاب کرده ولی با استنفاده از امکانات امروزی یک اثر پیشرفته و حرفه را به باز بازان ارائه داده اند سری بازی Shank می باشد. نسخه ی اول این بازی یکی از موفق ترین بازی های هم سبک خودش بود که توانست پیشرفت و فروش عظیمی داشته باشد.
از ویژگی های سری بازی Shank ، خشونت زیاد آن می باشد. در این سری از بازی خون و خون ریزی به مقدار زیادی دیده می شود که می توان گفت مهم ترین ویژگی آن محسوب می شود. خشونت زیاد آن باعث شده است که این بازی را کمی از دیگر بازی های هم سبک خودش متمایز تر و جذاب تر کند. مانند هر بازی پلتفورمر در این سری شما می بایستد از چپ به راست بروید ، از مانع ها بپرید تا به انتهای مرحله برسید. اما گیم پلی بازی به همین سادگی ها نیست.
مهمترین و زیباترین بخش این سری بازی بخش گیم پلی آن می باشد. سازندگان بازی توانسته اند به خوبی این قسمت بازی را درست کنند. در نسخه ی یک این بازی ما شاهد یک گیم پلی جذاب و روان و سریع بودیم که توانسته بود در کل گیم پلی اعتیاد آوری را رقم بزند. در بازی شما حرکت می کنید ، می پرید ، با اسلحه ی اصلی تان دشمنان خود را شنک ( Shank) می کنید ، با اسلحه ی دومتان می توانید به سمت دشمنانتان شلیک کنید و یا به سمتشان چاقو پرتاب کنید ، با اسلحه ی بزرگتان هم می توانید دشمنانتان را ضربه بزنید. به عنوان مثال یکی از معروف ترین اسلحه های بزرگ بازی اسلحه "اره برقی" می باشد که با استفاده از آن می توانید دشمنان خود را تیکه و پاره کنید. همچنین می توانید نارنجک یا کوکتول مولوتوو به سمت دشمنان خود پرتاب کنید. در طول مراحل بازی شما بخش ها و استیج های جالبی را می بینید که با توجه به فکرتان می توانید آن جا را بهتر رد کنید. به عنوان مثال چند سرباز را در گوشه ای می بینید که ایستاده اند و صحبت می کنند. کنار آن ها بشکه ای از نفت وجود دارد ؛ شما می توانید با شلیک به آن بشکه به راحتی بدون نیاز به درگیری آن ها را از بین ببرید. همچنین در بازی پازل ها و بخش های فکری نیز وجود دارد که البته به علت اکشن بودن بازی زیاد به این بخش اهمیت خاصی داده نشده است و معمولا بخش های پازلی بازی بسیار آسان می باشد. از دیگر ویژگی های مهم بازی بخش باس فایت (Boss Fight) های آن می باشد. در این بخش ها دشمنی قدرت مند که رئیس (باس) خوانده می شود به روبروی شخصیت اصلی می آید و بازی باز باید سعی کند آن را از بین ببرد. این بازی در این بخش ها بسیار عالی کار شده است. اما این نکاتی که گفته شد همه در نسخه ی قبلی این بازی هم وجود داشت و شاید علت اصلی شهرت زیادی که کسب کرد وجود این ویژگی ها در خود بود. اما این نسخه چه چیز جدید ارائه داده است؟ مهم ترین ایرادی که می توان از بخش گیم پلی بازی گرفت تکراری بودن آن می باشد. معمولا بازی بازی که نسخه قبلی Shank را بازی کرده و این سری امکانات و گیم پلی را تجربه کرده است ، منتظر یک گیم پلی و ویژگی های جدید ، علاوه بر نکات مثبت شماره یک بازی ، در نسخه ی دوم آن می باشد. اما شنک 2 نتوانسته بود ویژگی ها و المان های جدید زیادی را به خودش اضافه کند. در نسخه ی دوم سری Shank هم همان گیم پلی و مکانیسم قبلی را شاهد بودیم. ضربه ها همان ها بود ، اسلحه ها بیشترشان تکراری بودند و دوباره مثل قبل همان سیستم نبرد ها وجود داشت. در نبرد شما ضربه می زنید ، تیر می زنید و گه گاهی حمله های حریفتان را تبدیل به ضد حمله ی خود می کنید. همچنین بخش باس فایت این نسخه نسبت به نسخه ی قبلی بسیار افت کرده است. در این نسخه باس فایت ها ساده تر شده اند و معمولا وقت گیر هستند تا سخت یا فکری. شاید اگر نسخه ی Shank 2 نسخه ی اول بازی می بود ، گیم پلی را عالی می توانستیم حساب کنیم ، ولی به علت پیشرفتی که در این نسخه نداشته و بیشتر گیم پلی همان گیم پلی قبلی و تکراری می باشد ، این بخش بازی را نمی توان عالی حساب کرد.
داستان بازی شاید برای این سری بازی های پلتفورمر و اکشن خوب باشد ، ولی در کل نسبت به بازی های هم زمانه خود بسیار ضعیف کار شده است. به نظر بنده سبک بازی ربطی به داستان بازی ندارد و نمی توان گفت چون سبکش اشکن خالص است ، نیاز به داستان قوی ای ندارد. داستان بازی بسیار ساده و بچگانه می باشد ، به طوری که شخصیت اصلی بازی با یک اتوبوس به یک کشور آمریکای جنوبی سفر می کند. هدف سفر وی هم آزادی دوستش از دست دیکتاتور حاکم اون کشور می باشد. داستان بازی بسیار بچگانه و سطح پایین نوشته شده است و همان طور که گفته شد نمی توان گفت که این داستان نسبت به سبکش خوب نوشته شده است.
بخش بعدی بازی بخش صداگذاری آن محسوب می شود. این بخش نسبت به بخش های دیگر بازی عالی ساخته شده است . Sound Effect هایی که در گوشه و کنار بازی گذاشته شده باعث جذاب شدن هرچه بیشتر بازی شده است. شاید اگر این بازی را بدون صدا بازی کنید نصف لذت خود را از دست بدهید. صدای حمله ها و ضربه ها ، تیر زدن ها و فریاد ها زیبا و خوش موقع پخش می شوند. تنها مشکل این قسمت بازی موسیقی متن آن می باشد. موسیقی متن آن خوب انتخاب شده ولی تنوع کمی دارد. معمولا موسیقی ها یک Loop کوتاه هستند که دوباره تکرار می شوند و دارای تنوع خاصی نیستند. در طول بازی یک موسیقی را زیاد می شنوید و اگر توجه کنید شاید از تکراری بودن آن لذت نبرید. ولی در کل موسیقی ها عالی ساخته و انتخاب شده اند. در کل موسیقی ها به فضای کلی می خورند و حتی به پردازش آن نیز کمک می کنند.
بخش آخر بازی بخش گرافیک آن می باشد. گرافیک بازی بسیار زیبا و حرفه ای ساخته شده است. عکس بک گراند بازی بسیار حرفه ای انتخاب شده است. طراحی شخصیت ها و دشمنان بازی همگی عالی و حرفه ای درست شده و بسیار در خروجی بازی تاثیر گذاشته اند. همچنین افکت انفجار ها و پرت شدن ها قشنگ ساخته شده اند. هنگامی که بازی باز به یکی از حمله های حریفتان را ضد حمله می زند ، اطراف شخصیت اصلی بلور و تار می شود. این یکی از زیباترین افکت های بازی محسوب می شود. همان طور که گفته شد بازی پر از خون و خون ریزی می باشد که این بخش هم از نظر گرافیکی عالی ساخته شده است. تنها مشکل اصلی بخش گرافیک اپتیمایز نشدن آن می باشد. با توجه به این که گرافیک سنگینی بازی ندارد و اجسام آن همگی دو بعدی هستند اما نیاز به سیستم قوی می باشد و در هر سیستمی راحت بالا نمی آید. در گوشه و کنار نبرد ها و بازی هم شاهد افت فریم شدید به همین علت هستیم. شاید این بازی نسبت به خیلی از بازی ها سیستم پایین تری می خواهد ، اما در نسبت به ابجکت های درون بازی ، هنگام اجرای بازی سرعت کامپیوتر خیلی بیشتر از حد خودش گرفته می شود.
در کل اگر بخواهیم به بازی نمره ای بدهیم ، به بخش گیم پلی آن نمره ی 32 از 40 ، به بخش داستان آن 10 از 20 ، به بخش صداگذاری آن 17 از 20 و به بخش گرافیکی آن 18 از 20 تعلق می گیرد. در کل نمره ی بازی :

77/100

شاید بازی شنک 2 به تنهایی و خارج از سری ، بازی قوی ای به حساب بیاید ، اما به علت این که نسبت به نسخه ی قبلی خود پیشرفتی نداشته است و نتوانسته آن چیزی که امید می رفته باشد ، بازی ای تکراری محسوب می شود. اگر نسخه ی یک این نسخه از بازی را بازی نکرده اید حتما این نسخه به شما پیشنهاد می شود. حتی اگر نسخه ی یک را بازی کرده اید خرید بازی شنک 2 را به شما پیشنهاد می کنم. هرچه باشد بازی ای قدرت مند و حرفه ای حساب می شود.

Angel Of Darkness
05-05-2012, 17:38
به درخواست دوستان دوباره آنلوکریو که ساختم آپ کردم :

mjsijal
17-05-2012, 12:23
سلام.من بازی shank2 رو نصب میکنم ولی اجرا نمیکنه eror میده کرکش هم میریزم ولی باز نمیاد .چیکار کنم؟میشه راهنمایی کنید؟ممنون

lamso1388
07-08-2012, 11:37
نسخه ی اول این بازی واقعا به من حال داد.خیلی از بازی خوشم اومد.دو نفره ی بازی هم جالب بود.

سلام آخر فروم باز
تو نسخه اول بازی shank دقیقا چطور میشه دونفره بازی کرد؟
خیلی ممنون

masoud hard
08-08-2012, 07:25
منم دارم دان میکنمش یک گیگ و 350 مگ امیدوارم خوب باشه و ارور مرور نده آمییییین :42: میخواستم بدونم میشه با گیم پد بازیش کرد؟ فکر کنم بیشتر حال بده یه بازی تو همین سبک اومده اگه خواستید لایک کنید:12: بزارم:11:

aha2012
08-08-2012, 08:26
منم دارم دان میکنمش یک گیگ و 350 مگ امیدوارم خوب باشه و ارور مرور نده آمییییین :42: میخواستم بدونم میشه با گیم پد بازیش کرد؟ فکر کنم بیشتر حال بده یه بازی تو همین سبک اومده اگه خواستید لایک کنید:12: بزارم:11:

بله میشه با جوی پد بازیش کرد.اون بازی هم اسمشو بگو

Mohammad Yek110
08-08-2012, 11:28
با گیم پد ایکس باکس 360 من بازی کردم

moh3en_sh
08-08-2012, 12:39
سلام لینک دانلود نسخه ایکس باکسو می خوام

masoud hard
08-08-2012, 14:51
بله میشه با جوی پد بازیش کرد.اون بازی هم اسمشو بگو
DEAD LIGHT البته هنوز نیومده ولی خیلی شبیه شانکه و گرافیکه بهتری داره ولی اکشن کمی داره و بیشتر پازل های فکری یعنی معماست ولی بازم قشنگ و جالبه ولی شانک به خاطر اکشن خاصش قشنگ تره

moh3en_sh
12-08-2012, 01:34
کسی لینک نسخه ایکس باکس shank 2 رو نداره؟