PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کمک !!!

masoud365
18-10-2011, 19:40
سلام
یه مشکل بزرگ دارم که داره دیونم میکنه :44::44:
2 روزه که کامپیوتر رو تا کانکت میکنم به اینترنت شروع میکنه به مصرف اینترنت
تمام پهنای باندم رو گرفته :37: windows update هم غیر فعال کردم و update آنتی ویروس رو
همه برنامه ها بستست اما باز اینترنت مصرف میشه
اگه راهی میدونید کمکم کنید البته شاید سوالم خیلی ابتدایی باشه اما من رو دیونه کرده :9:

masoud365
19-10-2011, 16:18
یعنی کسی نمیتونه کمک کنه:44:
برنامه ای هست که نشون بده کدوم بخش کامپیوتر داره از اینترنت استفاده میکنه؟؟؟:45:

parisa6628
20-10-2011, 19:30
سلام

من چند وقت پیش این سیستمم این مشکل رو پیدا کرد. توی همین فاروم مطرح کردم، جواب این بود که :

1. ممکنه مشکل از ویروس باشه

2. یک نرم افزار روی سیستم داره به صورت پنهانی خودش رو آپدیت میکنه.

من انتی ویروسم قوی و اپدیت شده داشتم و احتمال ویروس رو صفر میدونستم! ولی با کمال تعجب متوجه شدم که مشکل از internet browser ام هست. فایرفاکس استفاده میکردم. پاکش کردم و کروم نصب کردم درست شد! ولی تقریبا 3 گیگ اینترنتم رو در عرض چند روز از دست دادم! ( اول تصور میکردم که سوء استفاده از خطم ) داره صورت میگیره که اینطور نبود!

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

در مورد نرم افزار من du meter رو نصب کردم. که میزان اینترنت مصرفی رو نشون میداد. ولی اینکه کدوم نرم افزار داره استفاده میکنه نشون نمیداد!

joe_satriani
20-10-2011, 22:56
سلام

من چند وقت پیش این سیستمم این مشکل رو پیدا کرد. توی همین فاروم مطرح کردم، جواب این بود که :

1. ممکنه مشکل از ویروس باشه

2. یک نرم افزار روی سیستم داره به صورت پنهانی خودش رو آپدیت میکنه.

من انتی ویروسم قوی و اپدیت شده داشتم و احتمال ویروس رو صفر میدونستم! ولی با کمال تعجب متوجه شدم که مشکل از internet browser ام هست. فایرفاکس استفاده میکردم. پاکش کردم و کروم نصب کردم درست شد! ولی تقریبا 3 گیگ اینترنتم رو در عرض چند روز از دست دادم! ( اول تصور میکردم که سوء استفاده از خطم ) داره صورت میگیره که اینطور نبود!

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

در مورد نرم افزار من du meter رو نصب کردم. که میزان اینترنت مصرفی رو نشون میداد. ولی اینکه کدوم نرم افزار داره استفاده میکنه نشون نمیداد!

با سلام
دوست عزیزم نرم افزار netlimiter رو برای نشان دادن اینکه کدوم نرم افزار و دستگاه از اینترنت استفاده میکنه نصب کنید.

موفق باشید.

masoud365
21-10-2011, 18:19
دوستان از هر دو تون ممنونم :20: