PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی اینترنتی اعتیاد آور مزرعه رایگان من (نسخه فارسی)

funphoto
17-10-2011, 15:02
مزرعه رایگان من نام یکی از محبوب ترین بازی های اینترنتی است که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان دارد. نسخه های این بازی اینترنتی تاکنون برای 21 کشور راه اندازی شده است که آخرین آنها به زبان فارسی و برای ایران تهیه شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چرا مزرعه رایگان من ؟
بازی مزرعه رایگان من به خاطر جذابیت گرافیکی، مشارکت با سایر بازیکنان به واسطه خرید و فروش محصولات کشاورزی و دامپروری، همچنین سادگی بازی یکی از اعتیاد آور ترین بازی های اینترنتی حال حاضر می باشد.
در این بازی شما در نقش یک فرد روستایی صاحب زمین کشاورزی و مرغداری هستید.شما می توانید با کاشت میوه ها، سبزیجات، درختان و همچنین پرورش حیوانات کسب درآمد کنید. همیشه مشتریانی هستند که در طول بازی مایل به خرید محصولات شما می باشند.
در ضمن می توانید برای سایر بازیکنان قرارداد بفرستید تا محصولات خودتان را به آنها بفروشید یا اینکه آنها را در بازار به فروش برسانید.
واحد پول این بازی "پولک" نام دارد که در طول بازی با آن سر و کار دارید.
بازیکنان می توانند با خرید اجناس تزئینی مانند مترسک یا صندلی مزرعه خودشان را تزئین کنند.همچنین کلبه روستایی خود را به سلیقه خوشان با فرش، ساعت، حیوانات اهلی و .. زیبا تر کنند.
شما می توانید لینک مزرعه یا کلبه خود را به دوستانتان بدهید تا آنها به مزرعه یا کلبه شما امتیاز دهند.
این بازی یک بازی شبیه سازی شده اقتصادی از زندگی روستایی هست که بازیکنان می توانند علاوه بر سرگرم کردن خود به رقابت با سایر بازیکنان جهت کسب امتیاز و پول بیشتر بپردازند.
در مراحل بالاتر بازیکنان می توانند انجمن های کشاورزی تشکیل دهند و بنا های دیگری مثل کارخانه شکلات سازی، کارخانه ریسندگی، کارخانه پنیر سازی، کارگاه نجاری، کارخانه عسل سازی و ... راه اندازی کنند و محصولات متنوع تری تولید کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و بازی کردن به سایت زیر مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

funphoto
18-10-2011, 16:30
آدرس بازی مزرعه داری مزرعه رایگان من:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
09-11-2011, 19:06
جالبه.من ثبت نام كردم.كنار پيج هاي ديگه حالا يه پيج هم براي اين بازي باز ميذارم ببينم چي ميشه.در كل جالبه.ممنون.

ArshinP
13-12-2011, 21:50
بابا این خیلی داغونه!مثل نی نی ها برو بدر بخر بعد بفروش
همین
آدم اصلا جذبش نمیشه

saeed_2007r
14-12-2011, 02:04
بابا این خیلی داغونه!مثل نی نی ها برو بدر بخر بعد بفروش
همین
آدم اصلا جذبش نمیشه
بازی مسخره ای ولی یکم بازی بکنی جالب تر میشه.
ممنون دوست عزیز

aliloveblog
10-02-2012, 00:06
منم اینجا هستم و دارم بازی میکنم
لولم هم 16 هست