PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رنجه رنجه (پیکسل پیکسل) نشان دادن ویدیو در بعضی نرم افزار ها در ویندوز

ALI V8
16-10-2011, 11:29
رنجه رنجه (پیکسل پیکسل) نشان دادن ویدیو در بعضی نرم افزار ها در ویندوز:

دوستان در ویندوز من (7) پخش ویدیو در نرم افزارهای KMPLAYER,VLC,MEDIA CLASSIC PLAYER به صورت پیکسل پیکسل نشون میده نه خیلی ولی مشهوده پیکسلها ولی در نرم افزارهای POWER DVD,MEDIA PLAYER ویدیو رو درست نشون میده.میدونید علتش چیه؟در حالی که کارت گرافیکم هم 1 گیگ هستش.

mahi58
16-10-2011, 22:03
دوست عزیز در مورد KM Player که با زدن دکمه F2 و ورود به بخش تنظیمات و تغییر دادن Renderer در قسمت Video Processing می تونید مشکل رو حل کنید (مثلا بذاریدش روی Enhanced Video Renderer). برای بقیه برنامه ها هم توی تنظیمات شون دنبال گزینه مشابه بگردید. البته من شخصا با وجود KM هیچ وقت از چیز دیگه ای استفاده نمی کنم.

ALI V8
17-10-2011, 11:51
دوست عزیز در مورد KM Player که با زدن دکمه F2 و ورود به بخش تنظیمات و تغییر دادن Renderer در قسمت Video Processing می تونید مشکل رو حل کنید (مثلا بذاریدش روی Enhanced Video Renderer). برای بقیه برنامه ها هم توی تنظیمات شون دنبال گزینه مشابه بگردید. البته من شخصا با وجود KM هیچ وقت از چیز دیگه ای استفاده نمی کنم.
ممنون دوست من.گزینه رو پیدا کردم ولی نمیدونم کدوم رندر رو بذارم.گذاشتم روی همون رندر که گفتی دیگه چیزی نشون نداد..مشکل از یه چیز دیگه است .ممنون که یاد دادی مشکل رو پیدا میکنم.کاشکه میشد مدیا پلیر زیرنویس قبول میکرد مثل کی ام پلیر.مشکل اینه که اون نرم افزاری که زیرنویس لود میکنه رنجه نشون میده و اون نرم افزاریه که درست نشون میده زیرنویس لود نمیکنه!

ALI V8
17-10-2011, 12:05
خب درست شد.ممنون.البته تنظیمات کارت گرافیک تغییر دادم.خودم یادم نمیاد چی رو تغییر داد.تنظیمات مربوط به 3d بود. وهمون گزینه رندر که گفتی خیلی خوب شد.باز هم ممنونم.

ah-eli-95
20-10-2011, 22:00
سلام ویندوز اورجینال 7 هوم پریوم رو سیستم من نصبه که جدیدا با km player مشکل اساسی پیدا کرده وقتی نرم افزارو ران میکنم تم ویندوز میره رو basic خودش ... اون قیافه مسخررو میگیره
چند ورژن مختلفو تست کردم...
تنضیمات برنامه رو هم تا جایی که سوادم میرسید عوض کردم

saeed774
20-10-2011, 23:16
سلام ویندوز اورجینال 7 هوم پریوم رو سیستم من نصبه که جدیدا با km player مشکل اساسی پیدا کرده وقتی نرم افزارو ران میکنم تم ویندوز میره رو basic خودش ... اون قیافه مسخررو میگیره
چند ورژن مختلفو تست کردم...
تنضیمات برنامه رو هم تا جایی که سوادم میرسید عوض کردم

شما هم همون تنظیماتی که دوستمون اشاره کردن ، اعمال کن و نوع رندر رو به Enhanced Video Render تغیییر بده .