PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر iOS

emadpumad
14-10-2011, 16:14
دو روش برای آپدیت Idivice شما هست اولی مستقیم و از طریق نرم افزار آیتیونز که فریمور توسط آیتیونز دانلود میشه و بعد از اون روی دستگاه شما پیاده سازی میشه. (که این روش اصلا توصیه نمیشه )
برای هر دو روش احتیاج به v p ان دارید
لینکها مربوط به آخرین فریمور رسمی ارایه شده توسط کمپانی اپل هست.(ios5)
و روش دیگه اینه که شما فایل فریمور مربوط به دستگاهتون رو ابتدا از این لینک
برای آیپد 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنسخه 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای آیپد 2 wifi

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ورژن 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای آیپد 2 3G
نسخه 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنسخه 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کرده برنامه آیتیونز را اجرا کرده دستگاه رو به pc وصل میکنید بعد از اینکه دستگاه شما توسط برنامه آیتیونز شناسایی شد بر روی اسم دستگاه کلیک کرده.
دکمه shift در ویندوز و دکمه control در مک را نگه داشته و بر روی گذینه restor کلیک میکنید در پنجره باز شده آدرس فای دانلود شده که حتما باید پسوند.ipsw داشته باشه رو میدید .
و وای میسید تا عمل ریستور انجام بشه.
برای روش اول هم بعد از اینکه بر روی اسم دستگاه خود در آیتیونز کلیک کردید گذینه Update رو میزنید که برای انجام Update از این طریق احتیاج به V پی ان دارید.
پس روش دوم توصیه میشه.
دوستان توجه بفرمایند که حتما برای آپگرید به نسخه 5 حتما باید آخرین نسخه از نرم افزار آیتیونز رو هم داشته باشند .
جهت دانلود نسخه 10.5 آیتیونز به لینک زیر بروید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه دوستان توصیه میکنم به محض اینکه آپ گرید کردند حتما از sh sh یک بک آپ بگیرند برای این کار میتوانید از نرم افزار تاینی آمبرلا استفاده کنید
لینک آخرین نسخه از این نرم افزار
برای ویندوز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای مک

قبل از ریستور رفتن به DFU Mode میتونه 50% ارور هارو Fix کنه ...

1-iDevice را با سیم به کامپیوتر وصل کنید و حتماً صدای connect وdisconnect شدن رو بشنوید.(از خود PC )
2- iDevice را خاموش کنید.
3-دو دکمه home + power را دقیقا برای 10 ثانیه با هم نگه دارید
4- دگمه power را ول کرده ولی همچنان home را نگه دارید و به کامپیوتر نگاه کنید تا زمانی که کامپیوتر دستگاهتان را به عنوان یک USB device بشناسد و چند لحظه بعدش آیتونز آیپد شما را detect (شناسائی ) خواهد کرد.
دوستان عزیز باید توجه کنن که با سوالات تکراری انجمن رو شلوغ نکنن وسعی کنن ابتدا انجمن رو بگردند اگه جواب سوالات خودشون رو پیدا نکردن اون وقت سوال خود رو مطرح کنند.
Hamid..God
14-10-2011, 22:16
من فایل رو دانلود کردم برا ipad 2 wifi حجمش 724.115 مگابایت بود موقع آپ دیت اشکال 3009 رو گرفت حالا باید چی کار کنم؟

Hamid..God
14-10-2011, 22:22
خبر بد (البته برا خودم) یه نفر یه جا گفت باید ریستور کنم منم نمیدونم چرا اصلا هواسم نبود و اشباهی به جای نسحه ی 4 آدرس فایل نسخه ی 5 رو به آیتونز دادم فایل ios4 هم خرابه حالا باید چی کار کنم؟
سریع قلبم الان تقریبا تو دهنمه!!!!

emadpumad
15-10-2011, 01:37
خبر بد (البته برا خودم) یه نفر یه جا گفت باید ریستور کنم منم نمیدونم چرا اصلا هواسم نبود و اشباهی به جای نسحه ی 4 آدرس فایل نسخه ی 5 رو به آیتونز دادم فایل ios4 هم خرابه حالا باید چی کار کنم؟
سریع قلبم الان تقریبا تو دهنمه!!!!
شما مشکلت رو درست و کامل مطرح بفرما تا اونو حل کنیم

dracula_killer
15-10-2011, 01:40
من فایل رو دانلود کردم برا ipad 2 wifi حجمش 724.115 مگابایت بود موقع آپ دیت اشکال 3009 رو گرفت حالا باید چی کار کنم؟
اول کار ارور داد دیگه؟
اگه اینطوره که باید بگم ایتونز نمی تونه به سرور متصل بشه،فایروال خودت رو چک کن واگه همه چی اوکی بود حتما فایل hosts رو دست کاری کردی که باید بری و تمام آی پی های gs.apple.com رو پاک کنی

Hamid..God
15-10-2011, 10:34
از روش دانلود کامل فایل آپدیت و دکمه ی شیفت+آپ دیت استفاده کردم
اول شیفت آپدیت رو زدم مشکل 3009 رو داد (کد مشکل بود)
بعد ریستور شیفت رو زدم اشتباهی به جای ورژن 4 رو فایل ورژن 5 کلیک کردم که همه چی از رو آیپد پاک شد و بعد مشکل 21 رو داد و آیپد رفت رو حالت ریکاوری

dracula_killer
15-10-2011, 10:39
از روش دانلود کامل فایل آپدیت و دکمه ی شیفت+آپ دیت استفاده کردم
اول شیفت آپدیت رو زدم مشکل 3009 رو داد (کد مشکل بود)
بعد ریستور شیفت رو زدم اشتباهی به جای ورژن 4 رو فایل ورژن 5 کلیک کردم که همه چی از رو آیپد پاک شد و بعد مشکل 21 رو داد و آیپد رفت رو حالت ریکاوری

الان رو ریکاوری لوپ گیر کرده؟
ببین باید دقیقا بدونم چه زمانی ارور 21 رو داده،اواخر کار بوده؟اگه اواخر بوده می تونم تبلتتو بیارم بالا و بعد یادت بدم دانگرید کنی

Hamid..God
15-10-2011, 12:45
ok
الان خودم بالا آوردمش ولی 5 رو نتونستم روش بریزم الان روش 4.3.5 نسبه دوباره خاستم به 5 آپدیت کنم ولی این بار دقیقا بعد از اکسترکت کردن فایل ارور 3002 رو داد
موقع آپ دیت حتی اگه فایل 700 مگی رو داشته باشم باید به اینترنت وصل باشم؟

emadpumad
15-10-2011, 14:58
ok
الان خودم بالا آوردمش ولی 5 رو نتونستم روش بریزم الان روش 4.3.5 نسبه دوباره خاستم به 5 آپدیت کنم ولی این بار دقیقا بعد از اکسترکت کردن فایل ارور 3002 رو داد
موقع آپ دیت حتی اگه فایل 700 مگی رو داشته باشم باید به اینترنت وصل باشم؟

بله حتما بايد به اينتر نت وصل باشيد
من در موقع آپديت وي p ان هم فعال بود نمي دونم ربط داشته يا نه.
ارور ٣٠٠٢ مواقعي كه آيتيونز توانايي اتصال به سايت gs.apple.com رو نداره نمود پيدا ميكنه.
آگر فايل host خودتون رو تغيير داديد اون رو به حالت اول بر گردونيد و به اينترنت متصل باشيد و مجددا به ٥ آپ گريد كنيد
اگر بازم مشكلي داشتيد مطرح كنيد

Hamid..God
15-10-2011, 18:26
ممنون این هاست رو چه طوری باید به حالت اول برگردونم؟

emadpumad
15-10-2011, 18:58
ممنون این هاست رو چه طوری باید به حالت اول برگردونم؟
به مسیر زیر برید
C:\Windows\System32\drivers\etc
و بر روی فایل host رایت کلیک کنید و گذینه cut رو انتخاب کنید سپس در دسکتاپ past کنید
فایل هاست را به وسیله برنامه notepad باز کنید و به این شکل تغییر دهید

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost
#74.208.10.249
gs.apple.com

سپس تغییرات انجام شده رو سیو کنید و از برنامه خارج بشید و فایل رو به محل قبلی انتقال بدید
و مجددا اقدام به ریستور کنید

Hamid..God
15-10-2011, 19:53
یعنی باید هرچی از قبل بوده رو پاک کنم این رو جاش بزارم؟

dracula_killer
15-10-2011, 20:35
دوست من به این کاری ه می گم خوب دقت کن:
شما مسیری که emadpumad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز گفتند رو دنبال کن:
بعد فایل hosts رو روش راست کلیک کن و تو تب secuirty تمامی permission ها رو allow کن(در صورتی که ویندوز 7 داشته باشی)
بعد با notepad بازش کن و هر چی آی پی مربوط به اپل و آیتونز می بینی پاک کن و بعد هم سیوش کن،به همین راحتی

dragon2410
15-10-2011, 20:59
من از صبح هرچی خواستم با هود آیتونز آپدیت کنم نشد
فایل دومی رو ئاسه Ipad2 wifi دانلود کردم حالا وقتی میخوام ریستور یا آپدیت کنم این ارور رو میده:

Hamid..God
15-10-2011, 21:37
شاید فایل کامل دانلود نشده یه بار دیگه دانلود کن ببین چی میشه

emadpumad
15-10-2011, 22:47
من از صبح هرچی خواستم با هود آیتونز آپدیت کنم نشد
فایل دومی رو ئاسه Ipad2 wifi دانلود کردم حالا وقتی میخوام ریستور یا آپدیت کنم این ارور رو میده:

درود برشما
این ارور به خاطر اینه که فایل شما به صورت کامل دانلود نشده و مشکل از دانلود منیجر شماست یک بار دیگه با دانلود منیجر internet download manager امتحان بفرمایید

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

شاید فایل کامل دانلود نشده یه بار دیگه دانلود کن ببین چی میشه
مشکل شما مرتفع شد؟

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

یعنی باید هرچی از قبل بوده رو پاک کنم این رو جاش بزارم؟
فرقی نمیکنه میتونید پاک کنید و میتونید فقط ip هارو پاک کنید

dragon2410
15-10-2011, 23:07
درود برشما
این ارور به خاطر اینه که فایل شما به صورت کامل دانلود نشده و مشکل از دانلود منیجر شماست یک بار دیگه با دانلود منیجر internet download manager امتحان بفرمایید

ممنون
اما اول که خواستم دانلود کنم خود موزیلا با برنامه خودش واسم اومد واسه دانلود اما من رفتم با IDM دانلود کردم خیلی هم از حد معمول دانلودش بیشتر طول کشید و کامل دانلود شد.. حال چه کنم؟ شما لینک دیگه ای ندارید که از اون دانلود کنم؟

emadpumad
16-10-2011, 00:53
ممنون
اما اول که خواستم دانلود کنم خود موزیلا با برنامه خودش واسم اومد واسه دانلود اما من رفتم با IDM دانلود کردم خیلی هم از حد معمول دانلودش بیشتر طول کشید و کامل دانلود شد.. حال چه کنم؟ شما لینک دیگه ای ندارید که از اون دانلود کنم؟
درود بر شما
لینکها سالم و تست شدست و مربوط به سایت اپل هست
مجددا دانلود کنید مشکلتون حل میشه

Hamid..God
16-10-2011, 10:20
مشکل من که حل نشد الان رو همون 4.3.5 هستم فکر کنم باید v.p.n داشته باشم(میشه یخ راهنمایی بکنین که از کجا میتونم گیر بیارم؟)

emadpumad
16-10-2011, 16:18
مشکل من که حل نشد الان رو همون 4.3.5 هستم فکر کنم باید v.p.n داشته باشم(میشه یخ راهنمایی بکنین که از کجا میتونم گیر بیارم؟)

فقط ميتونم بگم كه با يك گشت و گذار داخل ايران ميتونيد بگيريد به علت رعايت قوانين از توضيح بيشتر معضورم

dragon2410
16-10-2011, 16:41
درود بر شما
لینکها سالم و تست شدست و مربوط به سایت اپل هست
مجددا دانلود کنید مشکلتون حل میشه

سلام
من دوباره فریمور رو دانلود کردم اما بازم همون ارور رو میده چه کنم؟؟؟

وقتی هم با خود ایتونز میزنم رو آپدیت این ارور رو میده (وی p ان هم وصله)

emadpumad
16-10-2011, 17:32
سلام

درود بر شما
الان مشکل قبلی شما که خرابی فایل دانلود شده بود بر طرف شده.
ااین پیغام به شما داره میگه که برنامه آیتیونز توانایی اتصال به سرور سایت اپل رو ندارد.
برای بر طرف کردن این مشکل اینکارهایی رو که میگم انجام دبدید و دوباره با فایل دانلود شده ریستور کنید.
فایر وال و آنتی ویروس خودتون رو دی اکتیو کنید.
احتمالی که وجود داره اینه که مشکل از سرور وی پی n شما هم باشه بایک سرور آمریکا کانکت شید .
اگر وی پی n آمریکا ندارید میتونید از اکانت های تست استفاده کنید چون فقط برای لحظه ابتدایی که میخواهد چک کند که آیا این فریمور آخرین فریمور ارایه شده توسط سایت اپل هست یا نه لازم به کانکت شدن به سایت اپل هست.
اگر باز هم همون پیغام 2 پست بالاتر رو میده مطمین باشید که مشکل از فریمور دانلود شده توسط شماست !
من خودم از این فریمور استفاده کردم و مشکلی باهاش نداشتم.
و از اونجایی که این لینک برای سایت اپل هست و یک لینک معتبر و مستقیم هست احتمال خرابی لینک و جود نداره و لی شما باز میتونید از یک لینک دیگه استفاده کنید.
باید توجه داشته باشید که آیتیونز شما حتما باید نسخه نهایی باشه و 10.5 باشه .
آیا آیتیونز شما آخرین نسخه هست؟

emadpumad
16-10-2011, 17:38
سلام

لینک دانلود نسخه نهایی برنامه آیتیونز به پست اول اضافه شد.

dragon2410
16-10-2011, 22:03
لینک دانلود نسخه نهایی برنامه آیتیونز به پست اول اضافه شد.

آره برادر نسخه 10.5ــه

ممنون اما عزیز دل اون ارور دومی رو وقتی میده که میخوام بدون شیفت اپدیت کنم... ولی وقتی با شیفت میگیرم همون ارور اول رو میده
فایروال و انتی ویروسم خاموش کردم درست نشد و همون ارورهارو میده
ویp ان هم حدودا 15تا سرور دارم که اکثرشون امریکا هستن و با همشون امتحات کردم
دیگه باید چیکار کنم؟

dracula_killer
16-10-2011, 22:19
آره برادر نسخه 10.5ــه

ممنون اما عزیز دل اون ارور دومی رو وقتی میده که میخوام بدون شیفت اپدیت کنم... ولی وقتی با شیفت میگیرم همون ارور اول رو میده
فایروال و انتی ویروسم خاموش کردم درست نشد و همون ارورهارو میده
ویp ان هم حدودا 15تا سرور دارم که اکثرشون امریکا هستن و با همشون امتحات کردم
دیگه باید چیکار کنم؟

اگه تمام راه ها رو امتحان کردی و جواب نگرفتی باید بری سراغ کاستوم فریمور ها

dragon2410
16-10-2011, 22:30
اگه تمام راه ها رو امتحان کردی و جواب نگرفتی باید بری سراغ کاستوم فریمور ها

نه کاستوم فریمور ها خیلی ضد حال میباشند با 3جی اس زیاد باهاش به مشکل خوردم :41:
گفتیم آیپد2 بگیریم دیگه از شر آنلاک کردن و جیل کردن و اینا همه راحت مشیم :41::19:
شانسه ما داریم؟

yums
17-10-2011, 10:16
سلام.من چه جوری می تونم به فریمور قبلی برگردم؟

emadpumad
17-10-2011, 10:28
نه کاستوم فریمور ها خیلی ضد حال میباشند با 3جی اس زیاد باهاش به مشکل خوردم :41:
گفتیم آیپد2 بگیریم دیگه از شر آنلاک کردن و جیل کردن و اینا همه راحت مشیم :41::19:
شانسه ما داریم؟

شما برنامه آيتيونز و پاك كن كامل دوباره نصب كن

Hamid..God
17-10-2011, 13:31
درود بر شما

احتمالی که وجود داره اینه که مشکل از سرور وی پی n شما هم باشه بایک سرور آمریکا کانکت شید .
اگر وی پی n آمریکا ندارید میتونید از اکانت های تست استفاده کنید چون فقط برای لحظه ابتدایی که میخواهد چک کند که آیا این فریمور آخرین فریمور ارایه شده توسط سایت اپل هست یا نه لازم به کانکت شدن به سایت اپل هست.
آیا آیتیونز شما آخرین نسخه هست؟

این قسمت که قرمز کردم یعنی چی؟و اینکه چه طوری باید این کار رو انجام بدم؟

emadpumad
17-10-2011, 16:05
این قسمت که قرمز کردم یعنی چی؟و اینکه چه طوری باید این کار رو انجام بدم؟

بعضي از فروشندگان وي پي ... اين امكان رو به خريدار ميدن كه قبل از خريد از اكنت تست استفاده كنه بهصورت رايگان به دليل احترام به قوانين از هر گونه بحث دى گر در اين را بطه خود داري كنيد
با تشكر

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

سلام.من چه جوری می تونم به فریمور قبلی برگردم؟

اگر فايل ش ش يا ( shsh ) دستگاه خود را در نسخه قبلي ذخيره داشته باشيد امكان Downgrade وجود دارد در غير اين صورت امكان پذير نيست!

yums
18-10-2011, 12:40
اگر فايل ش ش يا ( shsh ) دستگاه خود را در نسخه قبلي ذخيره داشته باشيد امكان Downgrade وجود دارد در غير اين صورت امكان پذير نيست!
بیشتر توضیح می دید؟ باید چکار کنم؟

dragon2410
18-10-2011, 21:30
شما برنامه آيتيونز و پاك كن كامل دوباره نصب كن

باز هم نشد :41:

emadpumad
18-10-2011, 22:25
باز هم نشد :41:
شما با یک کامپیوتر دیگه چک کن

dragon2410
21-10-2011, 14:14
میشه یکی لینک دانلود آیتونز ویندوز 32bit رو بذاره؟؟؟ مال من 64bit هستش و نمیتونم از خود apple.com دانلود کنم
میخوام با یک سیستم دیگه تست کنم که اون 32bit و اینترنت adls نداره
ممنون

emadpumad
21-10-2011, 17:02
میشه یکی لینک دانلود آیتونز ویندوز 32bit رو بذاره؟؟؟ مال من 64bit هستش و نمیتونم از خود apple.com دانلود کنم
ممنون

درودبرشما
اينو گير آوردم ولي نسخه ١٠.٣ هست

dragon2410
22-10-2011, 00:19
درودبرشما
اينو گير آوردم ولي نسخه ١٠.٣ هست

ممنونم دوست عزیز ولی واسه io5 باید نسخه آخری باشه :41:

Stream
22-10-2011, 01:43
ممنون

هم نسخه 32 بیت هست و هم 64 بیت.

yas_6969
22-10-2011, 11:22
خوب سلام من بخش آیپد و نمیدونم چرا تازه دیدم :31:
به هر حال پست ها رو یه نظر سریع خوندم سعی میکنم یه راه معرفی کنم که دوستان راحت آپدیت کنند.
اول از همه این لینک آخرین ورژن آیتونز:(دوستانی که میگن از سایت اپل نمیتونیم بگیریم داخل ویندوز باید از اینترنت اکسپلور استفاده کنید و مک از سافاری)

مک:
appldnld.apple.com/itunes10/041-2597.20111011.pigve/itunes10.5.dmg
ویندوز 32 بیتی
appldnld.apple.com/iTunes10/041-2598.20111011.9Cp3o/iTunesSetup.exe
ویندوز 64 بیتی

خوب بعد میریم سراغ آپدیت دوست عزیزمون 2تا راه گفتن برای این موضوع حالا من یه راه دیگه میگم اونم اینه که به آیتونز کلک میزنیم و میایم فایل ipsw و در شاخه ای که آیتونز دانلود میکنه میریزیم و وقتی که روی آپدیت میزنیم تا میاد دانلود کنه میبینه فایل هست و شروع به آپدیت میکنه.
این روش به درد کسایی میخوره که دوست دارن آپدیت کنند و نمیخوان ریستور کنند تا برنامه ها و موزیک هاشون پاک بشه.
و اینکه دوستانی که مشکل با چیز پی ان دارن و نمیتونن 700 مگابایت و با اون بگیرن.
البته برای اول کار نیاز به یه شیلتر شکن دارید که نرم افزار های ساده مثل اولترا هم جواب میده.

1-اوا از همه دستگاه و وصل کنید و چیز پی ان هم وصل باشه بعد روی آپدیت بزنید تا شروع به دانلود کرد کنسل کنید.
2- حالا فریموری که دانلود کردید و به این شاخه که میگم بریزید.

On Windows XP :
Documents and Settings\<User>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

On Windows Vista/Windows 7:
Users\<User>\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

On Mac:
~/Library/iTunes/iPhone Software Updates

حالا برنامه و باز کنید و روی آپدیت بزنید و از آپدیت قانونی و ساده لذت ببرید.
امیدوارم مفید باشه.
موفق باشد.:40:

emadpumad
22-10-2011, 13:04
به هر حال پست ها رو یه نظر سریع خوندم سعی میکنم یه راه معرفی کنم که دوستان راحت آپدیت کنند.
اول از همه این لینک آخرین ورژن آیتونز:(دوستانی که میگن از سایت اپل نمیتونیم بگیریم داخل ویندوز باید از اینترنت اکسپلور استفاده کنید و مک از سافاری)

مک:
ویندوز 32 بیتی
ویندوز 64 بیتی

خوب بعد میریم سراغ آپدیت دوست عزیزمون 2تا راه گفتن برای این موضوع حالا من یه راه دیگه میگم اونم اینه که به آیتونز کلک میزنیم و میایم فایل ipsw و در شاخه ای که آیتونز دانلود میکنه میریزیم و وقتی که روی آپدیت میزنیم تا میاد دانلود کنه میبینه فایل هست و شروع به آپدیت میکنه.
این روش به درد کسایی میخوره که دوست دارن آپدیت کنند و نمیخوان ریستور کنند تا برنامه ها و موزیک هاشون پاک بشه.
البته برای اول کار نیاز به یه شیلتر شکن دارید که نرم افزار های ساده مثل اولترا هم جواب میده.

1-اوا از همه دستگاه و وصل کنید و چیز پی ان هم وصل باشه بعد روی آپدیت بزنید تا شروع به دانلود کرد کنسل کنید.

On Windows XP :
Documents and Settings\<User>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

On Mac:

امیدوارم مفید باشه.
درود برشما
و
با تشكر از اين آموزش شما
بايد به اطلاع شما برسونم كه هنگام ريستور آهنگها و فيلمهاتون پاك نخواهد شد

yas_6969
22-10-2011, 13:29
شک نکنید که هنگام ریستور آهنگ ها و ویدئو ها پاک میشه بک آپ هم که میگیرید نمیاره.
البته آهنگ ها ویدئو ها در حالتی که به صورت دستی ریخته باشید پاک میشه ولی اگه دستی نباشه پاک میشه ولی با یه سینک ساده دوباره میاد

emadpumad
22-10-2011, 17:25
شک نکنید که هنگام ریستور آهنگ ها و ویدئو ها پاک میشه بک آپ هم که میگیرید نمیاره.
البته آهنگ ها ویدئو ها در حالتی که به صورت دستی ریخته باشید پاک میشه ولی اگه دستی نباشه پاک میشه ولی با یه سینک ساده دوباره میاد

دوست گرامي من تو اين مدت حد اقل ٢٠ بار ريستور كردم كه فقط و فقط يك بار موزيك هام رو انتقال دادم از كامپيوترم به آيپد.
و از اونجايي كه درايو c كامپيوترم جا نداشت حتي بك آپ هم نگرفته بودم .
منم مثل شما فكر ميكردم بعد از ريستورآهنگام و فيلمام پاك ميشه كه خوش بختانه پاك نشد.
البته فيلمهايي كه به وسيله برنامه playerx نگاه ميكردم پاك شده بود ولي فيلمهايي كه در ويديو بود خير.
ميتونيد خودتون دوباره امتحان كنيد

dragon2410
23-10-2011, 13:29

مک:
ویندوز 32 بیتی
ویندوز 64 بیتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب بعد میریم سراغ آپدیت دوست عزیزمون 2تا راه گفتن برای این موضوع حالا من یه راه دیگه میگم اونم اینه که به آیتونز کلک میزنیم و میایم فایل ipsw و در شاخه ای که آیتونز دانلود میکنه میریزیم و وقتی که روی آپدیت میزنیم تا میاد دانلود کنه میبینه فایل هست و شروع به آپدیت میکنه.

On Windows XP :

On Mac:

امیدوارم مفید باشه.

این روش هم جواب نداد :41:
این ارور میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

yas_6969
23-10-2011, 21:13
شما اول کار برای اینکه به سرور اپل وصل بشه از چیز چی ان استفاده کن

dragon2410
23-10-2011, 22:01
شما اول کار برای اینکه به سرور اپل وصل بشه از چیز چی ان استفاده کن
استفاده کردم دوست عزیز اما نمیشه :41:

emadpumad
24-10-2011, 00:38
استفاده کردم دوست عزیز اما نمیشه :41:
درودبر شما
تمامی این مشکلاتی که برای شما پیش اومده راه حل داره
و تمامی راه حل ها رو هم ضمن بر رسی گفتیم.
اون ارور در پست قبلی خبر از این میده که نرم افزار آیتیونز در بر قراری ارتباط با سرور مشکل داره به این دلیلکه کمپانی اپل کشور مارو تحریم کرده همون طور که عرض شد برای رفع این مشکل باید شما از روش تغییر آیپی استفاده کنید اگر همچنان شما همین مشکل رو دارید اون v پی انی که استفاده میکنید همچنان با سایت اپل یا برعکس کمپانی اپل با اون مشکل داره .
پس میتوان نتیجه گرفت که شما به طور قطع در یک جای کار به درستی عمل نمیکنید.
باید یاد آوری کنم که نرم افزار های دور زدن فیل تری نگ کار v پی ان را انجام نخواهد داد و شما باید حتما از این روش برای تغییر آیپی استفاده کنید
اضافه میکنم که ممکن است که فایل host شما ویرایش شده باشه باید اون رو به حالت اول باز گردونید.
اگر نکات گفته شده انجام گردد این مشکل مطمینان بر طرف خواهد شد

dragon2410
24-10-2011, 15:46
همه اینارو انجام دادم حتی با یه سیستم دیگه هم تست کردم اما نمیشه همون ارور ها رو میده
و p ان هم درسه سرور امریکا 10تا سرور آمریکا هم دارم ولی نمیشه :41:

emadpumad
24-10-2011, 22:20
همه اینارو انجام دادم حتی با یه سیستم دیگه هم تست کردم اما نمیشه همون ارور ها رو میده
و p ان هم درسه سرور امریکا 10تا سرور آمریکا هم دارم ولی نمیشه :41:
درود بر شما
اگر از shsh فریمور کنونی بک آپ دارید یک بار به نسخه کنونی ریستور کنید و پس از آن مجددا به 5 ریستورکنید

dragon2410
25-10-2011, 00:24
درود بر شما
اگر از shsh فریمور کنونی بک آپ دارید یک بار به نسخه کنونی ریستور کنید و پس از آن مجددا به 5 ریستورکنید
shsh ندارم

SIMON137
25-10-2011, 01:11
روی حرفم با دوستانی هست که قصد جیل کردن ندارن یا کلا جیل نمی کنن

بدون شک دستگاهتون رو به iOS 5 ارتقا بدید ، قابلیت های اضافه شده بسیار جالب و کار آمد هست ، نمونه از اونها ، بهبود سافاری است که واقعا خوب شده ، عدم نیاز به استفاده از دکمه Home و سوایچ بین برنامه ها به آسانی تمام ، جدا شدن کیبورد و تقسیم اون به دو بخش برای تایپ بهتر ، آی مسیج و ...

PNC
25-10-2011, 21:19
سلام
بچه ها من بدون مشکل آپدیت کردم چون تازه هم خریدم چیزی توش نداشتم.نیازی هست sh sh کنم ؟

emadpumad
25-10-2011, 23:51
سلام
بچه ها من بدون مشکل آپدیت کردم چون تازه هم خریدم چیزی توش نداشتم.نیازی هست sh sh کنم ؟
درود برشما
یک بار پست اول رو با دقت مطالعه کنید

yas_6969
27-10-2011, 22:33
در ضمن دوستان مشکل شیلتر بودن سرور اپا حل شده و دیگه شیلتر نیست :8:

yums
28-10-2011, 02:56
میشه یکی منو راهنمایی کنه؟ من می خوام اپدیت کنم ولی بعد بتونم برگردم به همین فریمور.میشه کامل توضیح بدید باید چکار کنم؟

emadpumad
28-10-2011, 09:55
میشه یکی منو راهنمایی کنه؟ من می خوام اپدیت کنم ولی بعد بتونم برگردم به همین فریمور.میشه کامل توضیح بدید باید چکار کنم؟

درود
Ios كنوني شما چنده؟
Shsh از اون داري؟

mehrdadonline
29-10-2011, 02:14
من ایپد 2 با ورژن 4.3.3 دارم که جیل نشده. الان میخوام به ios 5 اپدیت کنم. میخواستم بیبینم اگه اپدیت کنم ایا برنامه هایی که نصب کردم پاک میشن یا نه؟ همچنین چجوری میتونم از همین ورژنی که الان دارم sh sh بگیرم که بعدا بتونم downgrade کنم؟ ممنون.

emadpumad
29-10-2011, 02:40
من ایپد 2 با ورژن 4.3.3 دارم که جیل نشده. الان میخوام به ios 5 اپدیت کنم. میخواستم بیبینم اگه اپدیت کنم ایا برنامه هایی که نصب کردم پاک میشن یا نه؟ همچنین چجوری میتونم از همین ورژنی که الان دارم sh sh بگیرم که بعدا بتونم downgrade کنم؟ ممنون.
درود بر شما
پاسخ سوال شمارو اینجا میدم شاید بدرد کسه دیگری هم بخوره
اگر به ios 5 آپگرید کنید برنامه هاتونو با همون آیتیونزو اپل آیدی قبلی سینک کنید تماما به نسخه جدید منتقل میشه.
شما نمیتونید الان از shsh 4.3.3. بک آپ بگیرید برای این کار دیر شده الان فقط میتونید از shsh 5 بک آپ بگیرید.
و در این صورت دانگرید منتفی میشه ولی میتونید در این نسخه جیلبریک کنید

mehrdadonline
29-10-2011, 17:52
ممنون که جواب سوال منو دادید. ولی من خیلی وارد نیستم اگه یکم بیشتر توضیح بدید ممنون میشیم. این قسمتی که های لایت شده رو متوجه نشدم.

درود بر شما
اگر به ios 5 آپگرید کنید برنامه هاتونو لا همون آیتیونزو اپل آیدی قبلی سینک کنید تماما به نسخه جدید منتقل میشه.
شما نمیتونید الان از shsh 4.3.3. بک آپ بگیرید برای این کار دیر شده الان فقط میتونید از shsh 5 بک آپ بگیرید.

برای اینکه سینک کنم باید چیکار کنم؟ یعنی اول اپدیت کنم به 5 و بعد سینک کنم یا قبل از اپدیت لازمه که کار خاصی انجام بدم؟

emadpumad
29-10-2011, 18:47
ممنون که جواب سوال منو دادید. ولی من خیلی وارد نیستم اگه یکم بیشتر توضیح بدید ممنون میشیم. این قسمتی که های لایت شده رو متوجه نشدم.

درود بر شما
اگر به ios 5 آپگرید کنید برنامه هاتونو لا همون آیتیونزو اپل آیدی قبلی سینک کنید تماما به نسخه جدید منتقل میشه.

برای اینکه سینک کنم باید چیکار کنم؟ یعنی اول اپدیت کنم به 5 و بعد سینک کنم یا قبل از اپدیت لازمه که کار خاصی انجام بدم؟

درود
اين تاپيك رو مطالع كنيد شايد متوجه سينك كردن بشيد

yums
31-10-2011, 02:17
4.3.3
نه نمى دونم shsh چى هست
ممنون مي شم راهنمايى كنيد

emadpumad
31-10-2011, 16:50
4.3.3
نه نمى دونم shsh چى هست
ممنون مي شم راهنمايى كنيد

درود برشما كاربر محترم
پست ٩٢٨ اين تاپيك رو مطالعه كنيد
من پيشنهاد ميكنم تا قبل از جيلبريك شدن آيپد ٢ در آي او اس ٥ بر روي ٤.٣.٣ بمونيد
البته اگه جيلبريك براتون مهم و كاربردي هست .
در حال حاظر آيپد ٢ تنها در فريمور ٤.٣.٣ جيلبريك ميشود.
اميد وارم كمكي كرده باشم

yums
31-10-2011, 21:38
خوندم يعنى الان نمى تونم shah بگيرم?
بازم ممنون از راهنماييتون

emadpumad
02-11-2011, 00:39
خوندم يعنى الان نمى تونم shah بگيرم?
بازم ممنون از راهنماييتون
خیر نمیتونید الان از shsh 4.3.3 بک آپ بگیرید.
الان فقط میتونید از 5 بک آپ بگیرید که پیشنهاد می کنم این کارو حتما انجام بدید

mehrdadonline
02-11-2011, 07:32
لطفا اموزش کار با نرم افزار tinyumbrella برای shsh گرفتن رو بگذارید. ممنون

abc2
02-11-2011, 14:42
اقا من خواستم اپدیت کنم وقتی ادرس فایل دانلود شده رو میدم این ارور رو میزنه مشکل چیه دوباره دانلود کردم درست نشد ؟! :
The ipad could not be restored because the frimware is not compatible
فک کنم یکی از بچه ها هم این مشکلو داشت

emadpumad
02-11-2011, 18:26
اقا من خواستم اپدیت کنم وقتی ادرس فایل دانلود شده رو میدم این ارور رو میزنه مشکل چیه دوباره دانلود کردم درست نشد ؟! :
فک کنم یکی از بچه ها هم این مشکلو داشت
فایل کامل دانلود نشده .
مجددا اون رو دانلود کنید ترجیحا با برنامه internet download manager

raeesi
02-11-2011, 21:25
کمی به متن ارور توجه کنید:

فیرمویر اشتباهی داتلود شده، توجه کنید که فیرمویر نسخه wifi با wifi+3G فرق میکنه

emadpumad
02-11-2011, 22:00
کمی به متن ارور توجه کنید:

فیرمویر اشتباهی داتلود شده، توجه کنید که فیرمویر نسخه wifi با wifi+3G فرق میکنه

خير اين مشكل براي مشكل در دانلود فريمورهست

raeesi
02-11-2011, 23:24
روزانه حدود 5-10تا iDevice آپگرید میکنم و تابحال هروقت این ارور رو گرفتم، چک کردم دیدم فیرمویر رو اشتباه انتخاب کردم.
متن ارور هم همینو میگه
not compatible
یعنی سازگار نیست!

emadpumad
03-11-2011, 00:34
روزانه حدود 5-10تا iDevice آپگرید میکنم و تابحال هروقت این ارور رو گرفتم، چک کردم دیدم فیرمویر رو اشتباه انتخاب کردم.
متن ارور هم همینو میگه
not compatible
یعنی سازگار نیست!

درود برشما
من تشکر میکنم از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار ما میگذارید.
معنی جمله رو متوجه شدم ولی این مشکل برای من هم چندین بار پیش اومده بود در هنگام اپ گرید و بعد از دانلود همون فریمور مشکلم حل شد .

abc2
03-11-2011, 14:21
دوستان فایل رو با IDM دان کردم و دوبار هم اینکارو کردم هنوز مشکل پابرجاست . امکانش هست اشتباهی لینک داده باشید emadpumad جان ؟چون من لینکی که شما دادید گرفتم یعنی ماله ipad 2 wifi
update :
الان لینک شمارو چک کردم عماد جان دیدم که لینکی که برای ipad 2 wifi و wifi+3G گذاشتید یکی هست مشکل در این نیست !؟

emadpumad
03-11-2011, 16:25
بنده خودم از اين دو لينك استفاده كردم دوست عزيز و كاربران زيادي هم دانلود كردن و در قسمت نظارات خصوصي تشكر كردند و گذارشي مبني بر خرابي يا مشكل دار بودن لينكها داده نشده ولي اگر احساس ميكنيد لينكها مشكل داره از لينك زير استفاده كنيد صد در صد تست شده و مخصوص آيپ٢ وايفاي

abc2
03-11-2011, 17:18
بنده خودم از اين دو لينك استفاده كردم دوست عزيز و كاربران زيادي هم دانلود كردن و در قسمت نظارات خصوصي تشكر كردند و گذارشي مبني بر خرابي يا مشكل دار بودن لينكها داده نشده ولي اگر احساس ميكنيد لينكها مشكل داره از لينك زير استفاده كنيد صد در صد تست شده و مخصوص آيپ٢ وايفاي

اتفاقا عماد جان من این لینک رو همین یه ساعت پیش پیدا کردم و گذاشتم برا دانلود فردا تستش میکنم حجمش هم با اونی که از شما گرفتم فرق داره امتحان میکنم ببینم درسته میشه یا نه .:40:
اقا یه سوال داشتم میخواستم بدونم این مشکل باتری که میگن تو ios 5 هست خیلی مشکل سازه ؟ چقدر عمر باتری کم میشه مثلا ؟

emadpumad
03-11-2011, 18:25
اتفاقا عماد جان من این لینک رو همین یه ساعت پیش پیدا کردم و گذاشتم برا دانلود فردا تستش میکنم حجمش هم با اونی که از شما گرفتم فرق داره امتحان میکنم ببینم درسته میشه یا نه .:40:
اقا یه سوال داشتم میخواستم بدونم این مشکل باتری که میگن تو ios 5 هست خیلی مشکل سازه ؟ چقدر عمر باتری کم میشه مثلا ؟
درود
به هیچ وجه تا کنون با شازرژ باطری مشکل نداشتم و علا رغم استفاده بسیار زیاد همچنان مثل قبل عالی هست
مشکل که مرتفع شد اطلاع رسانی کنید لطفا

dragon2410
03-11-2011, 22:20

مشکل منم همینه اگه حل شد بگو چیکار کردی مرسی :11:

abc2
03-11-2011, 22:54
مشکل منم همینه اگه حل شد بگو چیکار کردی مرسی :11:
حتما دوست عزیز :46:

درود
به هیچ وجه تا کنون با شازرژ باطری مشکل نداشتم و علا رغم استفاده بسیار زیاد همچنان مثل قبل عالی هست
مشکل که مرتفع شد اطلاع رسانی کنید لطفا
منم نمیدونم اخبارشو خوندم حتی خوده اپل هم به این مشکل اعتراف کرده و قراره تا هفته های دیگه ورژن 5.01 رو بده بیرون که مشکل توش رفع شده .

emadpumad
04-11-2011, 00:51
حتما دوست عزیز :46:

منم نمیدونم اخبارشو خوندم حتی خوده اپل هم به این مشکل اعتراف کرده و قراره تا هفته های دیگه ورژن 5.01 رو بده بیرون که مشکل توش رفع شده .
درود
پس شما سعی کن زود تر آپ گرید کنی و از نسخه 5 shsh بگیری چون زمزه هایی پیرامونه جیلبریک آیپد 2 در 5آی اواس 5 به گوش میرسه !

abc2
04-11-2011, 10:27
اقا من این نسخه رو دانلود کردم و رفت تو نصب ولی تو preparing restore ارور داد نوشته بود unknown error 14 حالا گفته دستگاه رو باید ریستور کنم تا itunes دوباره بشناسه منم گذاشتم ریستور بشه ولی توی گزینه هاش زده restore همراه با update به نسخه جدید انجام میشه دیگه منم گذاشتم خودش هرچی میدونه دانلود کنه ببینیم چی میشه . اگه باز دانلود کرد گیر داد چطوری بدون اپدیت کردن ریستور کنم به 4.3.5 ؟

درود
پس شما سعی کن زود تر آپ گرید کنی و از نسخه 5 shsh بگیری چون زمزه هایی پیرامونه جیلبریک آیپد 2 در 5آی اواس 5 به گوش میرسه !
عماد جان بخوام shsh بگیرم باید قبل از ریختن دوباره app ها و ویدئو و عکسو و ... باشه ؟ بعد چگونه shsh بگیرم یه اموزش هم بزارید ممنون .

Update :

اقا من بیخیال شدم و از روش 1 شما ، اقا عماد استفاده کردم یعنی روش مستقیم . و گذاشتم خود iTunes اپدیت کنه و با این روش تونستم به ورژن 5 اپدیت کنم ios رو . به نظر من خود itunes بزارید اپدیت رو انجام بده بهتره بدون دردسر خودش هم ریستور کرد هم اپدیت . :31:

dragon2410
04-11-2011, 15:01
اقا من بیخیال شدم و از روش 1 شما ، اقا عماد استفاده کردم یعنی روش مستقیم . و گذاشتم خود iTunes اپدیت کنه و با این روش تونستم به ورژن 5 اپدیت کنم ios رو . به نظر من خود itunes بزارید اپدیت رو انجام بده بهتره بدون دردسر خودش هم ریستور کرد هم اپدیت . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون دوست عزیز ولی مال من از همون روش هم نمیشه :41:
شاید 5.0.1 بیاد درست بشه نمیدونم.......

abc2
04-11-2011, 15:41
ممنون دوست عزیز ولی مال من از همون روش هم نمیشه :41:
شاید 5.0.1 بیاد درست بشه نمیدونم.......

دوست عزیز شما این فایلو تست کن ببین رو دستگات جواب میده .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو من دانلود کردم اولش برام ارور نداد و رفت برای اپدیت ولی اخرای کار ارور داد که مجبور شدم از روش اول اپدیت کنم . شما امتحان بکن شاید رو ماله شما جواب داد . این فایل با اونیکه تو پست اول این تاپیک هست فرق داره . برا من اون اولیه اصلا برا نصب هم نمیرفت ولی این رفت ولی اخراش گیر کرد . :46:

آقا یکی بگه چطوری SHSH بگیرم . نرم افزار بعلاوه یه اموزش ممنون

emadpumad
04-11-2011, 20:52
دوست عزیز شما این فایلو تست کن ببین رو دستگات جواب میده .

اینو من دانلود کردم اولش برام ارور نداد و رفت برای اپدیت ولی اخرای کار ارور داد که مجبور شدم از روش اول اپدیت کنم . شما امتحان بکن شاید رو ماله شما جواب داد . این فایل با اونیکه تو پست اول این تاپیک هست فرق داره . برا من اون اولیه اصلا برا نصب هم نمیرفت ولی این رفت ولی اخراش گیر کرد . :46:

آقا یکی بگه چطوری SHSH بگیرم . نرم افزار بعلاوه یه اموزش ممنون

درود بر شما
لينك دانلود آخرين نسخه تايني آمبرلا در لينك اول هست شما اونو دانلود كنيد
براي اجراي تايني امبرلا احتياج داريد كه كلارينت جاوا بر روي كامپيوترتون نصب باشه ميتونيد اون رو از سايت java دانلود كنيد بعد از دانلود و نصب تايني رو اجرا كنيد سپس دستگاهتون رو به كامپيوتر متصل كنيد و بعد كه تايني دستگاه شما رو شناخت گذينه save shsh رو بزنيد ضرف چند ثانيه از اون بك آپ ميگيره به همين راحتي!
برااي shsh گرفتن تنها چيزي كه مهم هست آخرين نسخه ارايه شد در وب هست يعني شما تنها ميتونيد shsh دستگاهتون رو بگيريد وقتي كه همون نسخه روي وب باشه و كاري به فيلم و موزيك و ... نداره اين فايل حجمش به يك مگ نميرسه

abc2
05-11-2011, 14:26
درود بر شما
لينك دانلود آخرين نسخه تايني آمبرلا در لينك اول هست شما اونو دانلود كنيد
براي اجراي تايني امبرلا احتياج داريد كه كلارينت جاوا بر روي كامپيوترتون نصب باشه ميتونيد اون رو از سايت java دانلود كنيد بعد از دانلود و نصب تايني رو اجرا كنيد سپس دستگاهتون رو به كامپيوتر متصل كنيد و بعد كه تايني دستگاه شما رو شناخت گذينه save shsh رو بزنيد ضرف چند ثانيه از اون بك آپ ميگيره به همين راحتي!
برااي shsh گرفتن تنها چيزي كه مهم هست آخرين نسخه ارايه شد در وب هست يعني شما تنها ميتونيد shsh دستگاهتون رو بگيريد وقتي كه همون نسخه روي وب باشه و كاري به فيلم و موزيك و ... نداره اين فايل حجمش به يك مگ نميرسه

آقا عماد من نرم افزار رو ریختم و بعد دستگاه رو وصل کردم و شناخت بعد رو اسم دستگام کلیک کردم و سیو ش.ش رو زدم و یه خطی اون پایین پر شد تموم شد همین ؟ تو قسمت Advanced هم رفتم دیدم محل سیو کردنش توی یه فولدریه به نام .shsh الان اون فولدر رو باید تو هاردم نگه دارم ؟ حجمش 1.5 مگ توش دوتا فولدر هست به نام cache و known_device . توی cache یه فایل 1.5 مگی هست ولی تو فولدر دومی هیچی نیست .

emadpumad
05-11-2011, 18:03
آقا عماد من نرم افزار رو ریختم و بعد دستگاه رو وصل کردم و شناخت بعد رو اسم دستگام کلیک کردم و سیو ش.ش رو زدم و یه خطی اون پایین پر شد تموم شد همین ؟ تو قسمت Advanced هم رفتم دیدم محل سیو کردنش توی یه فولدریه به نام .shsh الان اون فولدر رو باید تو هاردم نگه دارم ؟ حجمش 1.5 مگ توش دوتا فولدر هست به نام cache و known_device . توی cache یه فایل 1.5 مگی هست ولی تو فولدر دومی هیچی نیست .
درود بر شما
بله شما الن از shsh دستگاهتون بک آپ گرفتید فقط بینید داخل روت فولدر shsh فایلی به نام 1811286516559-ipad2,2-5.0gm.shsh ذخیره شده یا نه؟
ممکنه اعداد قبل از اون متفاوت باشند.

abc2
05-11-2011, 20:51
درود بر شما
بله شما الن از shsh دستگاهتون بک آپ گرفتید فقط بینید داخل روت فولدر shsh فایلی به نام 1811286516559-ipad2,2-5.0gm.shsh ذخیره شده یا نه؟
ممکنه اعداد قبل از اون متفاوت باشند.
اگه منظورتون همون فولدر شش هست كه نرم افزار ساخته توي فولدر cache يه فايلي هست با فرمت jar file كه اسمش هست lib-win و داخله فولدر known-device هم يه فايلي هست با فرمت plist file كه اسمش مانند كد هست ولي اين اسمي كه گفتين توش نيست . يعني نگرفته ؟

emadpumad
05-11-2011, 21:24
اگه منظورتون همون فولدر شش هست كه نرم افزار ساخته توي فولدر cache يه فايلي هست با فرمت jar file كه اسمش هست lib-win و داخله فولدر known-device هم يه فايلي هست با فرمت plist file كه اسمش مانند كد هست ولي اين اسمي كه گفتين توش نيست . يعني نگرفته ؟
درود
یک بار دیگه این اسم فایلی رو که براتون نوشتم رو از راست به چپ بخونید و جستجو کنید .
اگر وقتی که شما دکمه save shsh رو زدید نشون داد که آی اواس 5 رو براتون بک آپ گرفته و خط پایینی هم تا انتها رفت و به شما done داد انجام شده .
فقط باید فایل مورد نظر رو تشخیص بدید

abc2
06-11-2011, 00:57
درود
یک بار دیگه این اسم فایلی رو که براتون نوشتم رو از راست به چپ بخونید و جستجو کنید .
اگر وقتی که شما دکمه save shsh رو زدید نشون داد که آی اواس 5 رو براتون بک آپ گرفته و خط پایینی هم تا انتها رفت و به شما done داد انجام شده .
فقط باید فایل مورد نظر رو تشخیص بدید
الان دوباره زدم که shsh بگیره ، رفتم تو قسمت کنسول دیدم این ارور رو میده
Cydia dose not have your shsh for ipad 2 wifi 4.3 . there is no way for you to get them . sorry . you are jusy too late
این ارور رو هی میده تو کنسول ولی اون 4.3 هی تغییر میکنه به مثلا 4.3.4 - 5.0gm - 5.0b4 - 5.0b7 - 5.0b3 و ... مشکل چیه ؟

Update :

اقا الان رفتم تو قسمت advanced و تیک request shsh from cydia رو برداشتم حالا یه فایل دیگه اضافه تو فولدر shsh به نام 2390150218510-ipad2,1-5.0gm با پسوند .shsh این همونه یا نه حجمش هم 6 کیلوبایته .

emadpumad
06-11-2011, 19:21
الان دوباره زدم که shsh بگیره ، رفتم تو قسمت کنسول دیدم این ارور رو میده
Cydia dose not have your shsh for ipad 2 wifi 4.3 . there is no way for you to get them . sorry . you are jusy too late
این ارور رو هی میده تو کنسول ولی اون 4.3 هی تغییر میکنه به مثلا 4.3.4 - 5.0gm - 5.0b4 - 5.0b7 - 5.0b3 و ... مشکل چیه ؟

Update :

اقا الان رفتم تو قسمت advanced و تیک request shsh from cydia رو برداشتم حالا یه فایل دیگه اضافه تو فولدر shsh به نام 2390150218510-ipad2,1-5.0gm با پسوند .shsh این همونه یا نه حجمش هم 6 کیلوبایته .
درود
بله حال این فایل رو کپی کنید و در یک جای امن نگه داری کنید تا در صورت لزوم بتونید دوباره ازش استفاده کنید

yums
14-11-2011, 16:50
دوستان فكر كنم ios٥ جيل شده. Redsnow 0.9.9b7
درسته؟

emadpumad
14-11-2011, 18:12
دوستان فكر كنم ios٥ جيل شده. Redsnow 0.9.9b7
درسته؟

درود
اين جيلبريك از نوع تدر و براي همه آي ديوايسا بجز آيپد ٢ و آيفون ٤ s ميباشد

yums
01-12-2011, 12:31
دوستان من ipad 2 ورژن 4.3.3 دارم جیلبریک هم شده،میخوام آپگرید کنم به ios5 ،میخوام بدونم برنامه هام پاک میشن یا نه؟
مرسی از راهنماییتون.

emadpumad
02-12-2011, 17:33
دوستان من ipad 2 ورژن 4.3.3 دارم جیلبریک هم شده،میخوام آپگرید کنم به ios5 ،میخوام بدونم برنامه هام پاک میشن یا نه؟
مرسی از راهنماییتون.

درود بعد از آپ گريد يك بار سينك كنيد برنامه ها بر ميگردند

emadpumad
15-12-2011, 18:38
فریمور 5.0.1 در پست اول آپدیت شد

Dj_aghamajid
18-12-2011, 13:06
سلام دوستان
یک خبری امروز دیدم، گفتم اینجا خدمتتون عرض کنم. شاید بدرد بخوره و مشکل خیلی ها رو حل کنه.
اما تست نکردم. اساتید لطفا بررسی کنن.

تیترش اینه: چگونه از 5.01 و 5 به 4.3.3 داونگرید کنیم. اینجوری راحت میشه جیلبرک کرد.

emadpumad
18-12-2011, 23:16
سلام دوستان
یک خبری امروز دیدم، گفتم اینجا خدمتتون عرض کنم. شاید بدرد بخوره و مشکل خیلی ها رو حل کنه.
اما تست نکردم. اساتید لطفا بررسی کنن.

تیترش اینه: چگونه از 5.01 و 5 به 4.3.3 داونگرید کنیم. اینجوری راحت میشه جیلبرک کرد.

دوست گرامي اين روش چيزه خاصي نداره و با داشتن فايل shsh ميتونيد دانگريد كنيد

Dj_aghamajid
19-12-2011, 12:48
سلام
یعنی نمیشه از 4.3.5 به 5.01 آپگرید کنیم و از 5.01 به 4.3.3 داونگرید کنیم؟

emadpumad
19-12-2011, 21:32
سلام
یعنی نمیشه از 4.3.5 به 5.01 آپگرید کنیم و از 5.01 به 4.3.3 داونگرید کنیم؟
درود بر آقا مجید
شما تنها به ورژنی میتونید دانگرید بکنید که از فایلهای shsh مربوط به اون نسخه بک آپ داشته باشید
و تنها به ورژنی میتونید آپ گرید بکنید که آخرین نسخه ارایه شده توسط کمپانی باشه به عنوان مثال الان شما نمیتونید به نسخه 5 آپ گرید کنید چون الان 5.0.1 رلیز شده

Dj_aghamajid
19-12-2011, 23:48
ممنونم آقا عماد
راستش تو اون خبر که خدمتتون دادم، نوشته بود که از ورژن 5.01 هم میتونیم به 4.3.3 داونگرید کنیم، درسته؟ نمیدونم شاید تیترش غلط هست؟!!
الان اگه من برم 4.3.5 رو به 5.01 آپدیت کنیم و از اونجا به 4.3.3 داونگرید کنم، نمیشه؟
اگه هم اون تیتر اشتباه که هیچی، شرمنده.
ممنونم از شما

emadpumad
20-12-2011, 01:51
ممنونم آقا عماد
راستش تو اون خبر که خدمتتون دادم، نوشته بود که از ورژن 5.01 هم میتونیم به 4.3.3 داونگرید کنیم، درسته؟ نمیدونم شاید تیترش غلط هست؟!!
الان اگه من برم 4.3.5 رو به 5.01 آپدیت کنیم و از اونجا به 4.3.3 داونگرید کنم، نمیشه؟
اگه هم اون تیتر اشتباه که هیچی، شرمنده.
ممنونم از شما
دوشت گرامی همونطور که قبلا گفتم این کار زمانی امکان پذیر هست که از shsh نسخه 4.3.3 بک آپ داشته باشید
که اگه نمیدونید shsh چیه یه سرچ تو فروم بکنید متوجه میشید

mmbbzz
29-12-2011, 17:27
سلام
مخواستم بدونم ipad1 هم اپگرید میشه؟
ios5 را میتوان بر روی ipad1 ریخت؟

navidcod
29-12-2011, 17:48
سلام
مخواستم بدونم ipad1 هم اپگرید میشه؟
ios5 را میتوان بر روی ipad1 ریخت؟

بله ..........

emadpumad
29-12-2011, 20:49
آي او اس ٥ براي تمام آي دي وايس ها به جز آيفون ٣g و ٢g ارايه شده

mmbbzz
01-01-2012, 21:39
سلام

میخواستم بدونم عمر ipad چقدر است آیا ارزشش رو داره نزدیک به یک میلیون براش بدیم

عمر باطری آن چند سال است اگر باطری آن خرای بشه از کجا گیر بیاریمش؟!

emadpumad
01-01-2012, 22:48
سلام

میخواستم بدونم عمر ipad چقدر است آیا ارزشش رو داره نزدیک به یک میلیون براش بدیم

عمر باطری آن چند سال است اگر باطری آن خرای بشه از کجا گیر بیاریمش؟!
درود بر شما
لطفا سوال خودتون رو در تاپیک های مربوطه بپرسید این تاپیک هیچ ربطی به موضوع سوال شما نداره

vahid6489
07-01-2012, 17:03
سلام میخواستم ببینم میتونم از برنامه های که خودم دانلود نکردم (مجانی ها)بریزم رو آیپدم؟

emadpumad
07-01-2012, 21:26
سلام میخواستم ببینم میتونم از برنامه های که خودم دانلود نکردم (مجانی ها)بریزم رو آیپدم؟
درود بر شما
به فروم پیسی خوش آمدید
این کار رو در صورتی میتونید انجام بدید که اپل آیدی و پسورد شخصی که app ها رو دانلود کرده داشته باشید و در کامپیوتر خودتون آتورایز کنید

danienigma
13-02-2012, 15:01
ککککممممممممممممممک دوستان ایپدم اررور 21 داد ا

چیکارش کنم؟؟؟؟

اینم عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emadpumad
15-02-2012, 00:52
ککککممممممممممممممک دوستان ایپدم اررور 21 داد ا

چیکارش کنم؟؟؟؟

اینم عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما الان دقیقا میخوای چیکار کنی؟
روی چه فریموری هستی و می خوای به چه فریموری بری؟

JoWkErsSs
22-02-2012, 16:41
دو روش برای آپدیت Idivice شما هست اولی مستقیم و از طریق نرم افزار آیتیونز که فریمور توسط آیتیونز دانلود میشه و بعد از اون روی دستگاه شما پیاده سازی میشه. (که این روش اصلا توصیه نمیشه )
برای هر دو روش احتیاج به v p ان دارید
لینکها مربوط به آخرین فریمور رسمی ارایه شده توسط کمپانی اپل هست.(ios5)
و روش دیگه اینه که شما فایل فریمور مربوط به دستگاهتون رو ابتدا از این لینک
برای آیپد 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنسخه 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای آیپد 2 wifi

ورژن 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای آیپد 2 3G
نسخه 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنسخه 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کرده برنامه آیتیونز را اجرا کرده دستگاه رو به pc وصل میکنید بعد از اینکه دستگاه شما توسط برنامه آیتیونز شناسایی شد بر روی اسم دستگاه کلیک کرده.
دکمه shift در ویندوز و دکمه control در مک را نگه داشته و بر روی گذینه restor کلیک میکنید در پنجره باز شده آدرس فای دانلود شده که حتما باید پسوند.ipsw داشته باشه رو میدید .
و وای میسید تا عمل ریستور انجام بشه.
برای روش اول هم بعد از اینکه بر روی اسم دستگاه خود در آیتیونز کلیک کردید گذینه Update رو میزنید که برای انجام Update از این طریق احتیاج به V پی ان دارید.
پس روش دوم توصیه میشه.
دوستان توجه بفرمایند که حتما برای آپگرید به نسخه 5 حتما باید آخرین نسخه از نرم افزار آیتیونز رو هم داشته باشند .
جهت دانلود نسخه 10.5 آیتیونز به لینک زیر بروید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه دوستان توصیه میکنم به محض اینکه آپ گرید کردند حتما از sh sh یک بک آپ بگیرند برای این کار میتوانید از نرم افزار تاینی آمبرلا استفاده کنید
لینک آخرین نسخه از این نرم افزار
برای ویندوز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای مک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان عزیز باید توجه کنن که با سوالات تکراری انجمن رو شلوغ نکنن وسعی کنن ابتدا انجمن رو بگردند اگه جواب سوالات خودشون رو پیدا نکردن اون وقت سوال خود رو مطرح کنند.
ممنون از آموزش !

رفتن به DFU Mode رو فراموش کردید در آموزشتون !

1-iDevice را با سیم به کامپیوتر وصل کنید و حتماً صدای connect وdisconnect شدن رو بشنوید.(از خود PC )
4- دگمه power را ول کرده ولی همچنان home را نگه دارید و به کامپیوتر نگاه کنید تا زمانی که کامپیوتر دستگاهتان را به عنوان یک USB device بشناسد و چند لحظه بعدش آیتونز آیپد شما را detect (شناسائی ) خواهد کرد.

emadpumad
22-02-2012, 16:47
ممنون از آموزش !

رفتن به DFU Mode رو فراموش کردید در آموزشتون !

درود بر شما
دوست گرامی برای آپگرید نیازی نیست که دستگاه رو به دی اف یو و ریکاوری مود ببرید
JoWkErsSs
22-02-2012, 17:35
درود بر شما
دوست گرامی برای آپگرید نیازی نیست که دستگاه رو به دی اف یو و ریکاوری مود ببرید
اگر دقت کرده باشید اول بیشتر آموزش ها گفته اند که به دی اف یو ببرید ... و کاری هست که دیگه همه میدونن ...
اکثر اوقات کاربران به ارور برخورد میکنن که دی اف یو به اونا کمک میکنه تا ارور هارو برطرف کنند .
خود بنده در حین آپگرید به ارور برخورد کردم که با دی اف یو فیکس شد .

emadpumad
22-02-2012, 20:09
اگر دقت کرده باشید اول بیشتر آموزش ها گفته اند که به دی اف یو ببرید ... و کاری هست که دیگه همه میدونن ...
اکثر اوقات کاربران به ارور برخورد میکنن که دی اف یو به اونا کمک میکنه تا ارور هارو برطرف کنند .
خود بنده در حین آپگرید به ارور برخورد کردم که با دی اف یو فیکس شد .
من که موقع آپ گرید و آپدیت تا حالا به مشکلی بر نخوردم و لی به هر حال لازم هست که یوزر اطلاع داشته باشه
پس این نکته رو به پست اول اضافه میکنم

emadpumad
12-11-2012, 17:17
Up..........

amirkhan_0o0
25-06-2013, 15:43
سلام
آیپد 2 سلولار خواهر زاده ام دستمه که می خوام از ورژن 4.3 به 6.1 ببرمش اپل آی دیش رو روی لپتاپم زدم وقتی می خوام آپدیت کنم می گه اطلاعاتت پاک می شه راهی نیست کاری کرد که نرم افزارها نره تو باقالی ها ؟
سرور سریعی برای آپدیت وجود نداره؟
ممنون

hormozan m
25-06-2013, 16:46
سلام
آیپد 2 سلولار خواهر زاده ام دستمه که می خوام از ورژن 4.3 به 6.1 ببرمش اپل آی دیش رو روی لپتاپم زدم وقتی می خوام آپدیت کنم می گه اطلاعاتت پاک می شه راهی نیست کاری کرد که نرم افزارها نره تو باقالی ها ؟
سرور سریعی برای آپدیت وجود نداره؟
ممنون

سلام . اولا فعلا فقط میتونید به 6.1.3 آپگرید کنید که اگر جیلبریک براتون مهمه اینکار رو نکنید ! ( برای 6.1.3 و 6.1.4 آیفون 5 جیلبریک ارائه نشده )

دستگاه رو وصل کنید به آیتونز و بکاپ بگرید !

اول باید توضیح بدید برتامه ها چطور نصب شده ! دستگاه جیلبریک هست ؟

اگر نیست که به صورت OTA آپدیت میکنید هیچ چیز پاک نمیشه !

اگر جیلبریک هست که باید کل فریمور را دانلود کنید و با آیتونز ریستور کنید !

اگر هم دادید بیرون براتون برنامه نصب کردن و جیلبریک هم هستن همه چیز پاک میشه !

amirkhan_0o0
25-06-2013, 18:58
سلام . اولا فعلا فقط میتونید به 6.1.3 آپگرید کنید که اگر جیلبریک براتون مهمه اینکار رو نکنید ! ( برای 6.1.3 و 6.1.4 آیفون 5 جیلبریک ارائه نشده )

دستگاه رو وصل کنید به آیتونز و بکاپ بگرید !

اول باید توضیح بدید برتامه ها چطور نصب شده ! دستگاه جیلبریک هست ؟

اگر نیست که به صورت OTA آپدیت میکنید هیچ چیز پاک نمیشه !

اگر جیلبریک هست که باید کل فریمور را دانلود کنید و با آیتونز ریستور کنید !

اگر هم دادید بیرون براتون برنامه نصب کردن و جیلبریک هم هستن همه چیز پاک میشه !
ممنون
نه بابا جیل بریک نشه و از اپ استوره برنامه ها
وقتی آیتونز رو باز می کنم می گه باید کامپیوتر برای سینک کردن آتورایز شه! وقتی می زنم اتورایز می گه قبلاً 5 تا سیستم آتورایز شده حالا باید یکیشون رو دی آتورایز کنی! من بعید می دونم توی 5 تا پی سی آتورایز شده باشه.
جریان TA چیه؟؟:n26:

eAmin
25-06-2013, 22:33
ممنون
وقتی آیتونز رو باز می کنم می گه باید کامپیوتر برای سینک کردن آتورایز شه! وقتی می زنم اتورایز می گه قبلاً 5 تا سیستم آتورایز شده حالا باید یکیشون رو دی آتورایز کنی! من بعید می دونم توی 5 تا پی سی آتورایز شده باشه.

شما باید به تنظیمات اکانتتون از طریق iTunes وارد بشید و بدنبال Deauthorize all بگردید. با کلیک کردن روی اون و Authorize دوباره مشکلتون برطرف میشه.

hormozan m
25-06-2013, 22:46
ممنون

خوب اگر جیلبریک نکردین که دیگه راحته ! اول برای اطمینان با آیتونز بکاپ بگیرید ! بعد آیپد رو به اینترنت وصل کنید به اینترنت و به Setting > general > update برید و بذارید چک کنه و شما آپدیت رو بزنید !

با این روش اطلاعات و اپ ها بدون تغییر میمونن !

ota هم به این روش آپدیت میگن ( on the air )

در ضمن اگر اپ ها رو با id خودتون خریدید ولی با کامپیوتری به غیر از کامپیوتری که اپ ها رو با اون نصب کردید سینک کنید اپ ها و... پاک میشن چون اصلاعات و فایل های ipa فقط در سیستم که برانامه ها با اون نصب شدن ذخیره میشن !

amirkhan_0o0
26-06-2013, 02:36
خوب اگر جیلبریک نکردین که دیگه راحته ! اول برای اطمینان با آیتونز بکاپ بگیرید ! بعد آیپد رو به اینترنت وصل کنید به اینترنت و به Setting > general > update برید و بذارید چک کنه و شما آپدیت رو بزنید !

با این روش اطلاعات و اپ ها بدون تغییر میمونن !

ota هم به این روش آپدیت میگن ( on the air )

در ضمن اگر اپ ها رو با id خودتون خریدید ولی با کامپیوتری به غیر از کامپیوتری که اپ ها رو با اون نصب کردید سینک کنید اپ ها و... پاک میشن چون اصلاعات و فایل های ipa فقط در سیستم که برانامه ها با اون نصب شدن ذخیره میشن !
ممنون چون ورژن آی او اس 4.3 هست فکر کنم OTA نداشته باشه
چون توی جنرال که می رم گزینه ای به نام پدیت نداره!
ولی به آی تیونزی که تازه روی یه پی سی جدید وصل کرده ام و اتورایزش کرده ام وصل می کنم ازم می پرسه که می خوای آپدیت کنی؟
این طوری اطلاعاتم نمی پره؟
حجم آپدیت چقدره؟
ممنون

hormozan m
26-06-2013, 15:15
ممنون چون ورژن آی او اس 4.3 هست فکر کنم OTA نداشته باشه
چون توی جنرال که می رم گزینه ای به نام پدیت نداره!
ولی به آی تیونزی که تازه روی یه پی سی جدید وصل کرده ام و اتورایزش کرده ام وصل می کنم ازم می پرسه که می خوای آپدیت کنی؟
این طوری اطلاعاتم نمی پره؟
حجم آپدیت چقدره؟
ممنون

سلام . خواهش میکنم درسته iOS 4 نداره ! شما باید کل فریمور که حدودا 1 گیگ حجم داره رو دانلود کنید .

اطلاعات پاک میشن اگر با کامپیوتر شما سینک بشه !

شما اول با کامپیوتری همیشه باهاش سینک میکردین بکاپ بگیرید و بعد آخرین نسخه آیتوتز رو از سایت اپل بگیرید ! آیپد رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید و SHIFT+RESTORE بزنید و فریمور رو به آیتونز بدید !

اگر با کامپیوتر اولیه بک آپ رو برگردونید هیچ چیز پاک نمیشه !

amirkhan_0o0
26-06-2013, 16:51
سلام . خواهش میکنم درسته iOS 4 نداره ! شما باید کل فریمور که حدودا 1 گیگ حجم داره رو دانلود کنید .

اطلاعات پاک میشن اگر با کامپیوتر شما سینک بشه !

شما اول با کامپیوتری همیشه باهاش سینک میکردین بکاپ بگیرید و بعد آخرین نسخه آیتوتز رو از سایت اپل بگیرید ! آیپد رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید و SHIFT+RESTORE بزنید و فریمور رو به آیتونز بدید !

اگر با کامپیوتر اولیه بک آپ رو برگردونید هیچ چیز پاک نمیشه !

ممنون
چون این بنده خدا تا به حال آیپد رو به هیچ پی سی ای وصل نکرده، یا باید بی خیال آپدیت بشه و یا این که سافت هاش که همه هم رایگان هستند رو از نو از اینترنت بگیره!!
راستی این لینک برای آیپد 2 سلولار هست؟

hormozan m
26-06-2013, 18:43
ممنون
چون این بنده خدا تا به حال آیپد رو به هیچ پی سی ای وصل نکرده، یا باید بی خیال آپدیت بشه و یا این که سافت هاش که همه هم رایگان هستند رو از نو از اینترنت بگیره!!
راستی این لینک برای آیپد 2 سلولار هست؟

خواهش . یعنی اپ ها رو با خود آیپد از اپ استور گرفته ؟ آیپد خودش اپ ها رو به pc منتقل میکنه ! البته در iOS 4 برای فعال کردن آیپد باید حنما به PC وصل بشه. بله لینک سلولار هست !

تمام فریمور ها در تاپیک فریمور ها موجوده !:n10:

amirkhan_0o0
26-06-2013, 19:02
خواهش . یعنی اپ ها رو با خود آیپد از اپ استور گرفته ؟ آیپد خودش اپ ها رو به pc منتقل میکنه ! البته در iOS 4 برای فعال کردن آیپد باید حنما به PC وصل بشه. بله لینک سلولار هست !

تمام فریمور ها در تاپیک فریمور ها موجوده !:n10:
بله همین جوری از اپ استور و با استفاده از آیتونز آیپد گرفته.
وقتی ایپد رو به آیتونز وصل می کنم. این پیغام میاد:

و وقتی دانلود و آپدیت رو می زنم می گه:

و بعد از کانتینیو:
می گه اپلیکیشن هات پاک نمی شه!
یعنی قضیه اوکی هست؟
بعد این صفحه میاد:

که من فعلا بی خیال شدم!
می خواستم ببینم این مسیر مشکلی نداره و آیپد اطلاعاتش حفظ می شه؟
شرمنده که اینقدر سوال می پرسم چون خیلی با محصولات اپل کار نکرده ام و دست به عصا پیش می رم!
ممنون

hormozan m
26-06-2013, 22:52
خواهش ميكنم . شما كلا اين رو كنسل كن و سينك كن ببين ترنسفر ميكنه اپ ها رو ! در ضمن با اين روش خيلي طول ميكشه چون آيتونز بايد حدود يك گيگ رو دانلود كنه ! شما فريمور رو خودت با دانلود منيجر بگير و shift+ restore بزن !

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

amirkhan_0o0
26-06-2013, 23:04
اوکی از لحاظ زمان مشکلی ندارم
وقتی آیپد رو وصل می کنم می بینم نوشته syncing یا همچین چیزی!
از کجا بفهمم اپ ها اومد روی لپتاپ؟
اگه سینک نکرد همین راه رو برم؟ پاک نمی کنه اپ ها رو؟
چون بر فرض شب می گذارم تو دانلود ظهر بر می دارم!
----------------
ویرایش:
اپ ها داره میاد:
عکس و فیلم ها هم با این روش بکاپ گرفته می شه انشالله!

------------------------------------------------------------
ویرایش:
دارم لینک شما رو دانلود می کنم! آیپده 64 گیگ هست. البته اینجور که تحقیق کردم نبایستی فرقی بکنه.
فرمودید بعدش باید به اینترنت وصل شم؟
سا*کس می خواد؟

راستی کدوم یکی ریستورها رو بزنم؟
1 یــــــــا 2 ؟؟

بسیار معذرت می خوام از این که سوالام زیاد شد!
--------------------------
یه تلاشی کردم توی preparing ipad for restore گیر می کنه و بعد ارور 1604 می ده و می ره تو ریکاوری مود و با تاینی آمبرلا از ریکاوری خارجش می کنم!(چون بلد نیستم همین جوری خارجش کنم!)
توی فروم های خارجی نوشته بود پورت یو اس بی رو عوض کن اما مشکل حل نشد.
مشکل از کجاست؟

Mool Tee
27-06-2013, 06:50
اوکی از لحاظ زمان مشکلی ندارم
وقتی آیپد رو وصل می کنم می بینم نوشته syncing یا همچین چیزی!
از کجا بفهمم اپ ها اومد روی لپتاپ؟
اگه سینک نکرد همین راه رو برم؟ پاک نمی کنه اپ ها رو؟
چون بر فرض شب می گذارم تو دانلود ظهر بر می دارم!
----------------
ویرایش:
اپ ها داره میاد:
عکس و فیلم ها هم با این روش بکاپ گرفته می شه انشالله!

------------------------------------------------------------
ویرایش:
دارم لینک شما رو دانلود می کنم! آیپده 64 گیگ هست. البته اینجور که تحقیق کردم نبایستی فرقی بکنه.
فرمودید بعدش باید به اینترنت وصل شم؟
سا*کس می خواد؟

راستی کدوم یکی ریستورها رو بزنم؟
1 یــــــــا 2 ؟؟

فایل رو باید جایی کپی کنم یا خودش ازم می خواد توی براوز مسیر بهش بدم؟
منظورتون رویه گفته شده در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست؟
این نگه داشتن شیفت چیکار می کنه؟
بسیار معذرت می خوام از این که سوالام زیاد شد!
--------------------
ارور 1602 و بعد در حین ریکاوری 1604 رو دیدم
آیپد خاموش شده و وقتی پاور رو نگه می دارم عکس یه یو اس بی میاد که به آیتونز وصل می شه و بعد خاموش می شه
زدم به شارژ اون عکس موند سر جاش
در واقع آیپد توی ریکاوری مد گیر کرده
چیکار کنم؟
سلام به شما ! اگه ایپدت جلبریک نشده هست از توی خود ایپد در Softwae Update اپگرید کن! اطلاعاتتم میمونه

amirkhan_0o0
27-06-2013, 08:01
در این صورت می خواد بکاپ بگیره که کلی جا می خواد که من روی لپتاپم اینقدر جا ندارم!!
البته علیک السلام

hormozan m
27-06-2013, 11:41
سلام به شما ! اگه ایپدت جلبریک نشده هست از توی خود ایپد در Softwae Update اپگرید کن! اطلاعاتتم میمونه

سلام . البته این دوستمون در ios 4 هستن و همون طور که میدونید ota نداره !

در این صورت می خواد بکاپ بگیره که کلی جا می خواد که من روی لپتاپم اینقدر جا ندارم!!
البته علیک السلام

سلام . برای اطمینان همیشه پرا کسی روشن باشه ! بک آپ ار کمرا رول میگیره !

اگر عکس ها و فیلم ها رو میخواید میتونید دستی استخراج کنید !

برای ارور ها در تاپیک iPad 2 جواب دادم !

خودش فایل ها رو در آدرس زیر ذخیره میکنه : C:\Users\Hormozan\Music\iTunes

در ضمن شما restore رو بزن نه restore back up . اون برای برگردوندن بک آپ هست !

shift + restore هم برای موقعی هست که شما فریمور رو دارید !

سوالی بود بگید ! :n10:

Lord VøľĐęmÕřţ
30-05-2015, 09:25
سلام دوستان یه مشکل بزرگ
من یه ipod touch 4g دارم که ios 6.1.6 هست و بخاطر آپدیت نکردنش به ios های بالاتر قفل شده و بالا نمیاد و فقط همون سیب اولش میاد کمکم کنین که به کدوم ios باید اپدیتش کنم اخه ios 7 و 8 رو پشتیبانی نمیکنه:n28: