PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استن بای شدن سیستم به صورت خودکاررر

xfati
12-10-2011, 23:08
سلام دوستان ... ویندوز 7 دارم ... قبلانا مقدار حافظه رم که استفاده میشد حدود 1 گیگ و خورده ایی بود ...
ولی جدیدا همش رو 2 گیگ و حتی بالاتر هم میره ...با اینکه هیچی تو محیط ویندوز باز نکردم همون 2 گیگه چه برسه به اینکه بخام یه برنامه هم بیارم بالا و بدتر از اونم اینکه یهو تو همون موقع ها که حدود 2 گیگ رم داره استفاده میشه بخام یه برنامه سنگین مثل انتی ویروس باز کنم سیستم اتوماتیک استن بازی میشه ...
به نظر خودم دلیلش اینه : من برنامه ایی نصب کردم که شبیه ساز ویندوز هست و 1 گیگ رم رو بهش اختصاص دادم برای اون ویندوز که با برنامه Oracle VM VirtualBox اونو اجرا میکنم ...ایا ممکنه وقتی که از اون برنامه استفاده نمیکنم داره همون 1 گیگ رم رو استفاده میکنه ؟؟؟؟
ولی تا جایی که دیدم وقتی فشار به سیستم زیاد میشه استن بای میشه ... شایدم استن بای نباشه ولی وقتی سیستم اینجوری میشه به کلی خاموش میشه ولی وقتی روشنش میکنم تمام برنامه هاییی که در حال اجرا بوده هنوزم هستن و پاک نشدن ...میشه کمکم کنید

Amir Varasteh
13-10-2011, 21:31
سلام.

باید Virtual Machine ی که داری رو Shutdown کنی تا رم رو رها کنه. اگه Pause بزنی یا Suspend یا Sleep کنی، رم رو آزاد نخواهد کرد و مشکل شما هم دقیقا همینه.

موفق باشی.