PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با 2 مودم رو یک خط

amirkalak6
11-10-2011, 23:29
سلام

دوستان من از اینترنت خودم به طبقه بالاییا دادم و براشون سیم تلفن کشیدم و وصل کردم به مودمشون حالا وقتی مودم من روشنه برای اونا کار نمیکنه چه مشکلی داره؟ باید چیکار کنم درست بشه همزمان بتونیم کار کنیم

hasanoooooooo
12-10-2011, 01:36
عزیزم 2 مودم بر روی یک خط جواب نمیده . دلیلشم روشنه. به خط شما در 1 لحظه فقط 1 ایپی تعلق میگیره.
راه حل شما اینه که بری یه کابل شبکه مخصوص (از همونی که پشت مودمت زدی به متراژ لازم بخری و مودم رو در حالت ppoe تنظیم کنی تا هر 2 تایی بتونی د بدون مشکل از اینترنت استفاده کنید. یا
یه مودم wifi بخری و اونو ppoe کنی و طبقه بالاییهاتوننمم بتونن استفاده کنن . فکر نکنم مشکلی برای سیگنال بوجود بیاد....
هر مشکلی بود با پیام خصوصی به من اطلاع بده رفیق!
یا حق

amirkalak6
12-10-2011, 08:20
آخه میخوام 2تا باشه تا هر موقع من نیستم اونا روشن کنن و استفاده کنن

hp980
12-10-2011, 09:05
آخه میخوام 2تا باشه تا هر موقع من نیستم اونا روشن کنن و استفاده کنن

خب مودم رو تو حالت ppoe تنظيم ميكني و وقتي هم كه شما نيستي فقط كافيه مودم رو خاموش نكني تا اونا استفاده كنن!!

amirkalak6
12-10-2011, 14:38
نه دیگه پس هیچ راهی نیست برای استفاده از 2 تا مودم

alyy
12-10-2011, 16:54
دوست عزیز شما تو پست اول گفتی همزمان استفاده کنید و تو پست سوم گفتی وقتی شما نباشی اونا استفاده کنن
اگه منظورت پست اول هست که هیچ راهی نداری به جز همون حرفی که دوستمون گفت یعنی با یه کابل شبکه دیگه همزمان استفاده کنی البته اگه سیستم هاتون وایرلس داشته باشه با یه مودم وایرلس هم میشه
واگه منظورت پست سوم هست که خوب شما به راحتی میتونی با دوتا مودم وصل بشی فقط وقتی شما نیستی باید مودمت رو خاموش کنی تا طبقه بالایی استفاده کنه

amirkalak6
12-10-2011, 20:59
نه خوب وقتی من هستم خبر ندارم اوناهستن یا نه اونام همینطور که کار نمیکنه واسه هر کدوممون روشن باشه

پس همزمان نمیشه ولی شاید نشد نداشته باشه یجوری پیداش کنم:31: