PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Binding Of Isaac

aha2012
11-10-2011, 14:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب یه بازی دیگه از team meat
team meat که سازنده ی super meat boy بوده اندفعه یه بازی دیگه به نام the binding of isaac زده که مثل بازی meat boy یه بازی پلتفرمر هست
بازی حالو هوای Bomberman و داره و آدمو سرگرم میکنه-شخصیتها هم مثل meat boy گوشتی هستند که شما باید با اشکهای خودتو دشمنانتونو نابود کنید آخر هر مرحله هم یه boss داره

تنها ایرادش اینه که save نداره،کسی تونست سیو بازیو پیدا کنه به منم بگه:31:

میتونید از این سایت بازیو دان کنید
حجم فایل:71 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتصاویری از بازی:

raya2
11-10-2011, 22:16
بازیه خیلی اعــتیــادآوریه ولی در عین حال کمی سخته و احتیاج به حوصله داره. چون مناطق و آیتمهای درون بازی هر دفعه بصورت تصادفی آماده میشند و باید انقدر بازی کردی که یکدفعه شانسی, آیتمهای خوبی دست آدم بیاد (آیتمهای خوبی مثل قویتر شدن تیر اشکها یا بال در آوردن و ...) - بازی یک پایان اصلی و 10 پایان!! کوتاه داره - هر چه قدر که تو بازی پیشرفت کنی, آیتمها و شخصیتهای بیشتری آزاد میشن

یه بازی پلتفرمر هست

این بازی پلتفرمر نیست یعنی تو بازی سکویی نیست که بخوای بپری - بازی دوربین ایزومتریک داره و از این لحاظ شبیه بازیهای قدیمی زلدا هست

تنها ایرادش اینه که save نداره،کسی تونست سیو بازیو پیدا کنه به منم بگه

این بازی به هیچوجه Save نداره و اگه ببازی باید دوباره از اول مرحله ی یک ! بازی رو شروع کنی

MobinS
11-10-2011, 22:34
البته دوربین ایزومتریک که فقط تعریف شده هست برای اجسام سه بعدی... میشه گفت 2D هست...

Layken
11-10-2011, 23:44
امید جان مرسی بابت تاپیکت ولی یه دستی به برو روش بکش حتما تا کیفیت بهتری داشته باشه
تجربه خودتو حتی به صورت نقد می تونی بزاری تو صفحه اول
به تو نباید گفت که این چیزهارو :31:

این امار هم قابل توجه هستش

shahin_mp3
11-10-2011, 23:52
اين واقعا سيو نداره هر چي ميريم دوباره از اول بريم :31:

marmolak kocholo
02-06-2012, 22:06

این بازی واقعاً فوق العادست! اوایل که بازی رو گرفته بودم، همین جوری تفریحی چند دست بازی کردم و بعد ولش کردم. اما هی میدیدم تو استیم مردم میرن بازی میکنن! Play Time ها هم همه بالای 20 ساعت! پیش خودم میگفتم این بازی چیه که اینا این همه بازی میکنن!
گذشت تا اینکه چند روز پیش DLC جدید بازی منتشر شد و به خودم گفتم بهترین موقع ـست که بازی رو شروع کنم، رفتم اوریج خورش کردم و از بعد از ظهر دارم بازیش میکنم :31:.
بزارید یه توضیحی در مورد بازی بدم.

The Binding of Isaac توسط McMillan ساخته شده، ایشون قبلاً هم در ساخت بازی Super Meat Boy نقش اساسی داشتن. در مورد داستان و موضوع ساده بازی هم یه توضیحی بدم:

اسحاق ( آیزاک ) و مادرش درون یک خونه کوچک روی تپه زندگی ساده و راحتی داشتن، اسحاق نقاشی میکشید با اسباب بازی هاش بازی میکرد و مادرش هم برنامه های تلوزیونی (مذهبی) نگاه میکرد. همه چی خوب بود تا زمانی که مادر اسحاق صداهایی
از طرف خدا میشنید. خدا به او میگفت که پسرش توسط گناهان به فساد کشیده خواهد شد و باید اون رو از این خطر نجات داد. مادر اسحاق هم به این حرف گوش کرده و هرچی که اسحاق داشته رو ازش میگیره. بار دیگه صدای خدا میاد که به مادر میگه روح پسر هنوز هم
در معرض فساد هست و باید اون رو از تمام چیزهای شیطانی دور کرد و او باید با گناهانش اعتراف کنه! مادر به این حرف هم گوش میکنه و پسر رو در اتاقی زندانی میکنه تا اینکه برای بار آخر خدا به مادر اسحاق میگه که تو هر کاری که من گفتم رو انجام دادی و حالا برای اینکه
ایمانت رو به من نشون بدی و ثابت کنی که من رو بیشتر از همه چی دوست داری باید به من قربانی بدی و اون قربانی هم باید اسحاق باشه! مادر این حرف رو هم اطاعت میکنه و یک چاقو برمیداره تا اسحاق رو بکشه ولی اسحاق از شکاف در این صحنه رو میبینه و راهی پیدا نکینه جز اینکه به زیرزمین خونشون بره!

از اینجاست که داستان شروع میشه!! زیرزمین این خونه یک دنیایی با اتاق های (غارهای) مختلف هست که هر بار قدم به این اتاق ها میزارید دشمنان و آیتم ها اتفاقات جدید براتون رخ میده. شما در طول بازی باید مراحل رو با کشتن غول هایی به اتمام برسونید و به
عمق پایین تر برید، شما در ابتدای بازی 3 قلب بیشتر ندارید که میتونید با گرفتن آیتم و کشتن غول ها تعداد اون هارو بیشتر کنید. اگر تمام قلب هاتون رو از دست بدید، میمیرید و دوباره به اول بازی بر میگردید...

ویژگی های کلیدی بازی:

غارهایی که به صورت رندوم ساخته میشن، آیتم ها، دشمن ها و غول ها همه به صورت رندوم در بازی قرار داده میشن و شما یک مرحله رو 2 بار به یک شکل نخواهید دید.
بیشتر از 100 آیتم گوناگون که تعدادی از اون ها به شما قدرت هایی میدن و تعداد دیگه صرفاً جنبه ظاهری دارن.
50 نوع دشمن که هرکدوم برای خودشون توانایی های به خصوصی دارن و هرچه قوی تر بشن آیتم های خوبی دراپ میکنن.
بیشتر از 20 باس.
4 چبتر که به 8 مرحله محدود شدن.
3 کلاس قابل باز کردن.
پایان های متفاوت.
هزاران آیتم، باس و دشمن و ... قابل باز کردن.

چند روز پیش بسته الحاقی بازی به اسم Wrath of the Lamb برای بازی منتشر شد که ویژگی های اون به صورت زیر است:

بیشتر از 100 آیتم جدید ( که میشه 235 تا در کل )
بیشتر از 5 چپتر جدید
بیشتر از 20 دشمن جدید
بیشتر از 15 باس جدید
بیشتر از 6 نوع اتاق جدید
بیشتر از 6 نوع آیتم مرموز جدید
بیشتر از 5 موزیک جدید برای بازی توسط Danny B
25 اچیومنت جدید
نوع جدیدی از آیتم ها، Trinket ـها
چلنج مد جدید که 10 تا مرحله منحصر به فرد هستش. برای باز کردن محتویات...
کارکتر جدید، (Samson (The Beserker
فاینال چپتر و پایان جدید
هزاران اتفاق جدید که به صورت رندوم صورت خواهد گرفت.
و البته چندین Super Secret جدید! برای پیدا کردنشون خوش شانس باشید...

در کل حتماً بازی رو تجربه کنید واقعاً بازی زیبایی هستش...

marmolak kocholo
03-06-2012, 16:00
چندتا عکس از اتاق های جالب بازی رو براتون میزام...

اینجا اتاق معامله با شیطان هستش و من رو میبینید که یه آیتم خفن خریدم!
اتاق معامله با شیطان به این صورت هستش که 2 تا آیتم جلوتون قرار میده که بعضاً آیتم های کمیاب و خوبی هستن. شما این آیتم هارو میتونید با دادن قلب هاتون بخرید!
این اتاق زمانی پدیدار میشه که شما غول Basement 2 رو بدون اینکه جونی ازتون کم بشه بکشید.

اتاق قلب! همون طور که میبینید تو این عکس من عینک تو چشممه و به خاطر همین اتاق های مخفی رو میتونم ببینم! تو این اتاق چندین قلب گذاشته شده که شما میتونید جونتون رو پر کنید.

اینجا هم اتاق قمار هستش! تو این اتاق چندین وسیله هستش که نمونش رو تو دنیای واقعی حتماً دیدید :31: سمت راستی در صورتی که هر 3 تا خونه شکل هم در بیان بهتون کلید، فلب، مگس و بمب میده...
سمت راست یه دستگاهی هستش که شما نصف قلبتون رو بهش میدید و بهتون سکه میده تا تو شانس خودتون رو امتحان کنید. اون پایین هم همون قول یا پوچ خودمون هستش که بهتون کلید، فلب، مگس و بمب میده.
تو این اتاق کارای خفنی میشه کرد که اگه مشتاق بودید بهتون میگم...

این عکس هم همینطوری گرفتم! به تعداد سکه هایی که گرفتم دقت کنید :31: ( این یکی از اون کارای خفنی هست که میشه تو اتاق قمار انجام داد )

marmolak kocholo
04-06-2012, 16:53

نمرات بازی چون در این تاپیک گذاشته نشده بود برای یادآوری میذارم...

The A.V. Club - 10/10
Gameblog.fr - 10/10

Destructoid - 9.5/10
GameCritics - 9.0/10
Games.cz - 9.0/10
CD-Action - 9.0/10
Eurogamer - 9.0/10
IncGamers - 9.0/10
GamePro - 9.0/10
DarkZero - 9.0/10
Vandal Online - 9.0/10
GameSpy - 9.0/10
Multiplayer.it - 8.8/10
4Players.de - 8.7/10
PC Gamer - 8.5/10
GamingTrend - 8.5/10
Pelit (Finland) -8.4/10
Everyeye.it - 8.4/10
GamingXP - 8.3/10
PC Gamer UK - 8.3/10
GameSpot - 8.0/10
Edge Magazine - 8.0/10
GamesRadar - 8.0/10
Meristation - 8.0/10
Machinima - 8.0/10
Game Informer - 8.0/10

SpazioGames - 7.5/10
IGN - 7.5/10
LEVEL (Czech Republic) - 7.0/10
Da Gameboyz - 7.0/10

متای بازی هم از 30 نقد 84 هستش ا

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

برای اطلاع دوستان، یکی از چیزایی که تو این DLC اضافه شده قلبِ نصفه سفید هستش. این قلب سفید رو میتونید از اتاق های مخفی یا اتاق قمار به صورت شانسی بدست بیارید. اگه 2 تا از این قلب های نصفه ی سفید پیدا کنید
تبدیل میشن به یک قلب قرمز و اگه یه قلب نصفه سفید داشته باشید و اون مرحله رو تموم کنید و برید مرحله بعد تبدیل بازم تبدیل میشه به قلب قرمز...

تو پست بعدی در مورد اتاق قمار صحبت می کنم :31:

marmolak kocholo
05-06-2012, 23:31
خب قرار بود که در مورد اتاق قمار و ترفندهاش یه توضیحی بدم...

تو این اتاق 2 تا وسیله هستش که اکثراً شبیه شکل بالا هست ولی بعضی اوقات یه دستگاه دیگه هم اضافه میشه که شبیه گوی گردان ـه.
اگه شما سکه به اندازه کافی داشته باشید و از دستگاه سمت چپ زیاد استفاده کنید، بعد از چندبار استفاده میترکه و بهتون آیتم های مختلف میده که اگه خوش شانس باشید یکی از اون آیتم ها اسکناس هست!
با گرفتن اسکناس، تعداد سکه های شما به 99 میرسه و با خیال راحت میتونید مصرفشون کنید که خیلی خیلی تو طول بازی به دردتون میخوره...
حالا اگه شما، سکه به اندازه کافی نداشته باشید می تونید از بمب برای ترکوندن اون دستگاه استفاده کنید، البته اگه از بمب استفاده کنید، فکر میکنم کیفیت آیتم ها کاهش پیدا میکنه!
دقیقاً شما میتونید همین ترفندهارو روی دستگاه سمت راست به کار بگیرید و اگه شانس باهاتون یار باشه چندین قلب از جمله قلب سفید، قرمز و Soul Heart بهتون میده...
این هم یه عکس که از اسکناس گرفتم...

یه مطلب دیگه هم بگم که شاید تو بازی به دردتون بخوره! همیشه تو اتاق هایی که میرید یه نگاه به سنگ ها بندازید و اگه سنگ تیره با یه ضربدر (مثل تصویر زیر) دیدید بترکونیدش که آیتم های خوبی ازش درمیاد. اکثر اوقات صدقچه طلا یا نقره ای بهتون میده...

silent-assassin
07-06-2012, 21:16
سلام

میگم این بازی کی تموم میشه؟ من یه بار 4-5 تا مپ؟! رفتم جلو تموم نمیشد که

marmolak kocholo
11-06-2012, 14:27
سلام

میگم این بازی کی تموم میشه؟ من یه بار 4-5 تا مپ؟! رفتم جلو تموم نمیشد که
کلا بازی 5 مرحله هستش که چندین پایان مختلف هم داره! از یه طرف یه سری مپ های Challenge هم داره !

=-=-=-=-=-=-=-=-=-

بعد از 18 ساعت بازی کردن، بالاخره همین چند دقیقه پیش بازی رو تموم کردم! در واقع یکی از پایان های بازی رو دیدم!
واقعاً از درون لذت بردم وقتی غول آخر رو کشتم! خیلی حال داد :31:
این اچیومنت هم در نوع خودش جزو لذت بخش ترین اچیوها هستش :31:

این اتاق هم دیشب کشفش کردم، اتاق فرشته هست که آیتم های فوق العاده ای میده!!

marmolak kocholo
18-06-2012, 18:02
فکر میکنم همتون Dr.Fetus رو تو Super Meat boy یادتون هست! ( همونی که دهنمون رو سرویس کرد :31: )
تو Binding of Isaac یک آیتم به اسم Dr Fetus وجود داره ~> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به نظرم یکی از بهترین آیتم های بازی هست! جوری که اگه بتونید بگیریدش تقریباً باید بازی رو تموم شده بدونید...
این هم شکلی که بعد از گرفتن این آیتم به اون تغییر پیدا میکنید:

این هم خود Super Meat Boy که داره دور ما میچرخه :31: ( عکسش هم که زدن به دیوار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )