PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خرید اینترنتی شارژ سیم کارت

mehran_pqqp
11-10-2011, 13:13
سلام
دوستان من 5 روز پیش از سایت همراه اول می خواستم سیم کارت اعتباریم رو 5 هزار تومن شارژ کنم ولی بعد از این که شماره کارت و ... رو وارد کردم و روی دکمه پرداخت کلیک کردم در صفحه ی بعد نوشت تراکنش ناموفق (شکل زیر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد گفتم شاید بانک پارسیان مشکل داره ، یک بار دیگه از طریق بانک ملت مراحل رو انجام دادم و این بار هم به صورت قبل بعد از کلیک روی دکمه پرداخت هزینه ، در صفحه ی بعد وضعیت تراکنش رو زد ناموفق و سیم کارتم شارژ نشد.

بعد وارد اینترنت بانکم شدم دیدم دوتا 5 هزار تومان از حسابم کم شده و شماره مشتری و شماره پیگیری هم تو اینترنت بانکم ثبت شده

همون روز زنگ زدم 09990 و مشکل رو گفتم ، گفت مشکل از سایت ماست و پولتون بعد از 72 ساعت بر می گرده ولی برنگشت ، دوباره زنگ زدم و بعد از کلی بحث و صحبت گفت بعد از 2 هفته پول برمی گرده!گفتم مارو گذاشتید سرکار اگه برنمی گرده بگید برنمی گرده 10 تومن ارزش نداره حداقل سایتتون رو درست کنید کسی زیاد ضرر نکنه که گفت نه بر می گرده!

کسی تا حالا این مورد براش پیش نیومده؟ من که دیگه از سایت همراه اول شارژ نمی خرم از سایت بانک پارسیان می خرم که همونجا رمز شارژ رو بهت میده

joe_satriani
11-10-2011, 18:39
با سلام
نه حتما به حسابتون بر میگیرده.
چون به صورت اتوماتیک انجام میشه.

موفق باشید.

Hamid Reza
11-10-2011, 20:28
سلام
واسه من بارها پيش اومده
ولي به 24 ساعت هم نكشيده برگشته به حساب
ولي خب فرق ميكنه واسه بعضيا بيشتر طول ميكشه

در كل خيالتون راحت
مطمئن باشيد برميگرده به حساب
دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره

mehran_pqqp
12-10-2011, 00:09
با سلام
نه حتما به حسابتون بر میگیرده.
چون به صورت اتوماتیک انجام میشه.

موفق باشید.

سلام
واسه من بارها پيش اومده
ولي به 24 ساعت هم نكشيده برگشته به حساب
ولي خب فرق ميكنه واسه بعضيا بيشتر طول ميكشه

در كل خيالتون راحت
مطمئن باشيد برميگرده به حساب
دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره

فعلا که 9 روز گذشته خبری نشده ، اگه قرار بود برگرده برگشته بود تا الان ، آخه قضیه من شاید فرق کنه پول که کم شده تو اینترنت بانک هم کامل ثبت شده ش.م و ش. پ و شماره سند و ....
ما که بیخیال 10 تومن شدیم فکر کنم بخوام 10 تومن رو بگیرم 20 تومن باید خرج کنم بابت پول تلفن و ...:8:

mehran_pqqp
19-10-2011, 15:59
خیلی جالبه
بعد از 17 روز ، سیم کارتم 10 هزارتومن شارژ شد :18:

joe_satriani
20-10-2011, 22:52
خیلی جالبه
بعد از 17 روز ، سیم کارتم 10 هزارتومن شارژ شد :18:

با سلام
عجب. خیلی جالبه. نادره این طور اتفاقات....

موفق باشید.