PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت طلایی ایران خودرو

MagicPC
10-10-2011, 22:34
سلام دوستان حال همه خوبه ؟
یه سوالی داشتم که امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم
به تازگی یه ماشین از ایران خودرو ثبت نام کردیم(206SD V8 لیمیتد سفارشی) که چند روز دیگه انشا ا... میخوایم بگیریم اما این مدل لیمیتد کارت طلایی نداره و یکی از آشناها گفت که با 200 تومانی میشه کارت طلایی هم بگیریم واسش
حالا به نظره شما ارزش داره 200 تومان بدیم واسه کارت طلایی؟اصلا در مورد کارت طلایی و این که چه مزایایی داره و اصلا چی هست میشه توضیح بدین؟:13:

MagicPC
11-10-2011, 21:17
:41:من موندم کسی نمیدونه یا کسی زحمت جواب دادن رو به خودش نمیده

pouria_br
12-10-2011, 00:52
:41:من موندم کسی نمیدونه یا کسی زحمت جواب دادن رو به خودش نمیده
شما یه سر به سایت ایرانخودرو میزدین زودتر به جواب میرسیدی :31:

شما این مسیر رو دنبال کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددامنه ارائه خدمت

مشترکین شرکت امداد خودرو ایران در یکی از سطوح خدمات طلايي دوستاره، سه ستاره، چهار ستاره

و یه سر هم به اینجا بزن برات مفیده :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و همچنین اینجا رو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه باز سوالی داشتی بپرس

mohsenking
25-12-2011, 11:12
سلام دوستان : من از ایران خودرو کارت طلائی گرفته بودم ولی رفتم ابطال کردم به این دلیل که میگفتن خدمات و سرویس دهی خوبی نداره......!
حالا برای بیمه بدنه ماشین کدوم بیمه رو پیشنهاد میکنید؟که هم خدماتش خوب باشه هم بالا ترین خسارت رو پرداخت کنه؟

eeeeeeehsan
01-01-2014, 10:10
سلام دوستان : من از ایران خودرو کارت طلائی گرفته بودم ولی رفتم ابطال کردم به این دلیل که میگفتن خدمات و سرویس دهی خوبی نداره......!
حالا برای بیمه بدنه ماشین کدوم بیمه رو پیشنهاد میکنید؟که هم خدماتش خوب باشه هم بالا ترین خسارت رو پرداخت کنه؟
من با 2 بار سابقه تصادف از بیمه کارآفرینی بدون کوچیک ترین مشکل و دردسری پول گرفتم، اونم بیشتر از هزینه ای که تعمیراتم برداشت. حتماً برید کارآفرینی.

poyyesh
18-01-2014, 13:05
دوستان چه سوالاتی در باره کارت طلایی دارید بپرسید در حد توان پاسخ میدم

f_nn
01-11-2015, 09:20
سلام دوستان
من یک ماه دیگه کارت طلایی 3 ستاره پارسم تمام میشه حالا بنظرتون برم خود ایران خودرو تمدید کنم درصورت استفاده نکردن چقدر تخفیف میخوره یا اگرببرم بیمه بیرون چقدر کدام بهتره؟

Pourya-pc
01-11-2015, 11:30
سلام دوستان
من یک ماه دیگه کارت طلایی 3 ستاره پارسم تمام میشه حالا بنظرتون برم خود ایران خودرو تمدید کنم درصورت استفاده نکردن چقدر تخفیف میخوره یا اگرببرم بیمه بیرون چقدر کدام بهتره؟
نه آقا به چ درد میخوره . تمام هزینه ها رو دریافت میکنن دریغ از یک نکته مثبت .

MCI
22-11-2015, 09:31
در یک کلام
کارت طلایی برای کسانی که زیاد از ماشینشون استفاده میکنن و کیلومتر میندازن صرف داره
در غیر اینصورت به درد نمیخوره اصلا:n39: