PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NBA 2K12

Amir.prs
10-10-2011, 22:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام بازی: NBA Basketball 2012
پلتفورم : pc
ژانر: Sport (Basketball) / 3D
سال انتشار:October 07,2011
ناشر: 2K Sports
حمایت توسط : Visual Concepts
درجه بندی سنی : Pegi 3

سال گذشته استودیوی ۲K Sports، جوایز بسیار زیادی برای بهترین بازی بسکتبال تاریخ، NBA 2K11 دریافت کرد. با این حال،۲K11 بهترین بازی ورزشی سال پیش نبود و فیفا ۱۱ از EA Sports توانست در مراسم Spike VGAجایزه ی ارزشمند بهترین بازی ورزشی سال را از آن خود کند. اما امسال همه چیز فرق خواهد کرد. ۲K Sports تمام توان و تمرکز خود را بر روی NBA 2K12 گذاشته است تا نه تنها بهترین بازی بسکتبال، بلکه بهترین بازی ورزشی سال شود و به نوعی پشت حریف قدرتمند خود فیفا ۱۲ را به خاک بمالد. با اینکه فیفا ۱۲ رقیب بسیار قدرتمندی است، اما ۲K12 نیز ویژگی های منحصر به فردی دارد که او را در این مسیر یاری می دهد. هوش مصنوعی بازی هم دچار تغییرات عمده ای شده است. به طور مثال، روش های دفاع منطقه ای، که دالاس موریکس در بازی فینال مقابل میامی هیت، از آن ها استفاده می کرد، اکنون با دقت و ظرافت بیشتری اجرا می شوند.یکی از مسائلی که در نسخه ی سال گذشته بسیار آزار دهنده بود، توپ ربایی و منحرف کردن توپ توسط مدافعان حریف بود.گویی آن ها دارای حسی شبیه به اسپایدرمن بودند که در بعضی مواقع حتی بدون نگاه کردن به توپ آن را می رباییدند! تیم سازنده ی بازی خود به این مشکل اعتراف کرده است. اکثر بازیکنان هنگام بازی پس از اینکه تیم حریف فرصت حمله ی خود را از دست داد، به سرعت گاردهای خود را به جلو می برند تا پس از ریباند توپ، بازیکن هم تیمی به آن ها که در فضای خالی وسیعی قرار دارند، پاس دهد و به این ترتیب امتیاز ساده ای بگیرند. طراحان بازی در ۲K sportsبرای جلوگیری از چنین کاری به هوش مصنوعی قدرت توپ ربایی بالایی داده بودند. یکی از مهم ترین تغییرات ایجاد شده در بازی، طراحی موتوری جدید برای فیزیک می باشد که همانند فیزیک ۳۶۰در فیفا، برخورد ها را واقعی تر می کند.این تغییر در بازی بسیار حائز اهمیت است، چرا که در نسخه ی گذشته اکثر برخوردهای فیزیکی از پیش طراحی شده و تصنعی بود. اما در نسخه ی جدید، بسته به قد، وزن و محل برخورد دو بازیکن، شاهد برخوردهای بسیار واقعی تری هستیم.تاثیر قابل توجه دیگر این سیستم جدید، حرکت زنده ی توپ است.

منبع عکس ها : -------------.com

hamed30
11-10-2011, 11:57
امروز مگه 11 Oct نیست پس چرا خبری از بازی نیست ؟
در ضمن اسم تاپیک رو بزاری NBA 2K12 فکر میکنم بهتر باشه آخه نوشتید NBA Basketball 2012 با تشکر .

Amir.prs
11-10-2011, 18:51
امروز مگه 11 Oct نیست پس چرا خبری از بازی نیست ؟
در ضمن اسم تاپیک رو بزاری NBA 2K12 فکر میکنم بهتر باشه آخه نوشتید NBA Basketball 2012 با تشکر .

تو ایران هم اومدش داداش کجایی :27:

afshin_baranii67
11-10-2011, 23:55
بازی چندین روز هست که توی ایران هم موجوده ، لطفا اسم تاپیک رو هم درست کنید ! حیف نیست بهترین بازی ورزشی سال تاپیکش 1 صفحه هم جلو نرفته باشه ؟!

basketball
12-10-2011, 00:16
یک جوانمرد هست ترینر مای پلیر رو بزاره؟

این یکی رو چی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h_starboy
12-10-2011, 08:35
من pes دانلودش فردا تموم شه میرم تو کار دانلود این بازی . تا هفته بعد نصب میکنم ببینم چطوریه . میگن امسال خیلی بازی خوبی شده ؟!!!!!
درسته ؟ نظر دوستانی که بازی کردن چیه ؟

hamed30
12-10-2011, 10:48
تو ایران هم اومدش داداش کجایی :27:
من که تو مشهد هرجا رو گشتم پیداش نکردم :18:
واسه همه بازی ها یکی دو ماه مونده به عرضه تاپیک میزنن دیدم تاپیک نداره تو بازار هم پیداش نکردم گفتم حتما نیومده هنوز .:13:

hoomi_gta
12-10-2011, 13:31

Kit_Kat
14-10-2011, 17:45
این بازیه چجوریه؟ یک بازیکن میسازی و همش با اون میری جلو یا مثل فوتبال تمام لیگهای معتبر توش هست و مثل مستر لیگ میشه یک تیم ورداشت و بازی کرد؟
راستی تیم ملی ایران هم داه؟
حدادیم توش هست؟

Amir.prs
14-10-2011, 19:52
این بازیه چجوریه؟ یک بازیکن میسازی و همش با اون میری جلو یا مثل فوتبال تمام لیگهای معتبر توش هست و مثل مستر لیگ میشه یک تیم ورداشت و بازی کرد؟
حدادیم توش هست؟

نه کنترل تمام کارکتر ها به عهده خود بازیکن هستش

و تیم ایران رو هم داره :10:

Kit_Kat
14-10-2011, 20:05
نه کنترل تمام کارکتر ها به عهده خود بازیکن هستش

و تیم ایران رو هم داره :10:
پس حتما باید دانلودش کنم:11:

Mostafa NBA
14-10-2011, 21:05
حدادیم توش هست؟

بازی خیلی کامل هست. خیلی مود های متفاوتی داره مثلاً شما میتونید یک بازیکن بسازید و از مبتدی ترین رده های بسکتبال شروع کنید و پیشرفت کنید به صورت خیلی واقع گرایانه.

هم اینکه میتونید یک تیم رو انتخاب کنید و توی لیگ NBA بازی کنید و روند معمولی رو طی کنید با کنترل بر تمامی بازیکن های تیم :11:

Silva
14-10-2011, 21:09
ایران کجا بود بابا ، این فقط 30 تا تیم لیگ NBA رو داره :19:

Kit_Kat
14-10-2011, 21:21
ایران کجا بود بابا ، این فقط 30 تا تیم لیگ NBA رو داره :19:
جدی؟
یعنی اصلا تیم ملی نداره؟
تیمای باشگاه های اروپا چی؟

Silva
14-10-2011, 21:41
نه ، فقط 30 تیم لیگ NBA

Kit_Kat
15-10-2011, 07:42
نه ، فقط 30 تیم لیگ NBA
با این حجم زیادی که داره من فکر کردم هزارتا لیگ داره مثل فیفا 12...
پس توش چی ریختن که انقدر حجمش زیاد شده؟ ...مگه30تا تیم ان بی ای و لباس تیم ها و چهره ی بازیکن ها و چنتا ورزشگاه رو هم چند گیگ میشه؟
توی سخه هی قبلی هم همیشه اینطوری بوده ؟

hamed30
15-10-2011, 12:08
دوستان اسم بازی NBA 2k12 هست یعنی لیگ بسکتبال آمریکا معنیش اینه که فقط تیم های لیگ NBA رو شامل میشه مثل تمامی نسخه های قبلیش خبری از تیم ملی توش نیست .

hamed30
15-10-2011, 12:33
با این حجم زیادی که داره من فکر کردم هزارتا لیگ داره مثل فیفا 12...
پس توش چی ریختن که انقدر حجمش زیاد شده؟ ...مگه30تا تیم ان بی ای و لباس تیم ها و چهره ی بازیکن ها و چنتا ورزشگاه رو هم چند گیگ میشه؟
توی سخه هی قبلی هم همیشه اینطوری بوده ؟
دوست عزیز گرافیک عالی این بازی رو با فیفا مقایسه میکنید ؟ گیم پلی متنوع وگزارش فوق العاده ان بی ای رو جای دیگه ای دیدید ؟ چنتا ورزشگاه؟ :18: شما به 30 تا ورزشگاه با اون همه جزئیات بیرون و کنار زمین میگید چند تا ورزشگاه؟
به نظر شخصی بنده بهترین بازی ورزشی که تا به حال بازی کردم NBA 2k10,11,12 بوده . :40:
:10:

Kit_Kat
15-10-2011, 13:48
دوست عزیز گرافیک عالی این بازی رو با فیفا مقایسه میکنید ؟ گیم پلی متنوع وگزارش فوق العاده ان بی ای رو جای دیگه ای دیدید ؟ چنتا ورزشگاه؟ :18: شما به 30 تا ورزشگاه با اون همه جزئیات بیرون و کنار زمین میگید چند تا ورزشگاه؟
به نظر شخصی بنده بهترین بازی ورزشی که تا به حال بازی کردم NBA 2k10,11,12 بوده . :40:
:10:
ولی حیف شدا.. حالا مگه چی میشد 4تا تیم دیگه غیر از ان بی ای هم اضافه میکردن:13:
ولی اینطور که شما ازش تعریف میکنی و با اون همه طرفدارای بسکتبال توی امریکا باید بازیه توپی باشه و حتما ارزش دانلود رو داره فقط از نظر گیم پلی که گفتین ، با دسته راحت میشه بازی کرد یا اینکه واسه یادگرفتن بازی زمان زیادی لازمه؟ آخه من تا حالا هیچ گونه بازیه بسکتبالی نداشتم...

hamed30
15-10-2011, 17:54
ولی حیف شدا.. حالا مگه چی میشد 4تا تیم دیگه غیر از ان بی ای هم اضافه میکردن:13:
ولی اینطور که شما ازش تعریف میکنی و با اون همه طرفدارای بسکتبال توی امریکا باید بازیه توپی باشه و حتما ارزش دانلود رو داره فقط از نظر گیم پلی که گفتین ، با دسته راحت میشه بازی کرد یا اینکه واسه یادگرفتن بازی زمان زیادی لازمه؟ آخه من تا حالا هیچ گونه بازیه بسکتبالی نداشتم...
در خوب بودنش که شکی نیست ولی به سلیقه شما هم بستگی داره .
با دسته که به نسبت کیبورد خیلی راحت تره ولی یاد گرفتن تمام حرکات و تاکتیک ها حتی با دسته یکمی سخته ولی جوری نیست که از یاد گرفتنش ناامید بشید تو قسمت تمریناتش میتونید حرکات کلیدی و پر کاربرد رو تمرین کنید .
درضمن تو قسمت my player بعد از بازی rookie showcase با مربی دو سه تا تیم مصاحبه میکنید و مثل بازی های نقش آفرینی شمایید که با انتخاب گزینه های پیش روتون میتونید تیمتون رو انتخاب کنید و بعدشم مراسم draft 2011 هست که خیلی باهاش حال کردم نسبت به 2k11 بهتر بود البته هنوز وقت نکردم بیشتر بازی کنم ولی مطمئنم نسبت به 11 متحول شده .(از این رو به این رو شده ).

CATALONIA
15-10-2011, 18:50

بازی به نظرم نسبت به نسخه ی قبل فرق چندانی نکرده ... واین به دلیل اینه که نسخه ی قبل اشکال خاصی نداشت .. یه کم به نظرم گیم پلی بازی طبیعی تر شده و بازی به مراتب سخت تر ... شوت های به سمت سبد خیلی طبیعی تر شده و در کل بازی باز هم شبیه ساز تر شده ...
از نظر گرافیک تغییر چندانی توی بازی ندیدم .. ولی بخش Greatest که به بازی اضافه شده و با اسطوره های گذشته بازی میکنی خیلی لذت بخشه ..
در آخر واقعا EA میدونست که نمیتونه با این بازی رقابت کنه .. برای همین دیگه بسکتبال تولید نکرد و این بازی سلطان بازی های بسکتبالیه دیگه ...

Mammad Prince
15-10-2011, 19:51
آقا یه سوال ! این بازی رو با کیبورد هم می شه راحت بازی کرد ؟! :31::31:
مثلا مثل فیفا که با دسته راحت تره ولی با کیبورد هم می شه خوب بازی کرد ، هست ؟!

alone_boy
15-10-2011, 20:42
توی این نسخه هم مثل نسخه قبلی شوت زدن و پاس دادن هیچ نوار باری نداره؟
آخه نسخه 11 شوت زدن خیلی سخت بود و هر چی دکمه شوت رو بیشتر میگرفتی شوتت تند تر بود

hamed30
15-10-2011, 21:09
آقا یه سوال ! این بازی رو با کیبورد هم می شه راحت بازی کرد ؟! :31::31:
مثلا مثل فیفا که با دسته راحت تره ولی با کیبورد هم می شه خوب بازی کرد ، هست ؟!
فکر نکنم راحت بشه بازی کرد به صورت خیلی ساده میشه ولی بصورت حرفه ای نه .
به هر حال هر جور راحتی

Amir.prs
15-10-2011, 23:02
تبریک میگم به تمام دوست داران این بازی بازی
از نظر گیم پلی و شبیه سازی و کیفیت در تمام بازی ها اول شد
این خبر از مجله معتبر Game World بود که گفتم

gta6767
16-10-2011, 19:49
سللام این بازی از gamespot چه امتیازی گرفت؟

Pessimist
16-10-2011, 20:22
واقعا ناراحتم از اینکه میبینم تاپیک بازی به این جذابی همش سه تا صفحه داره:19:

من الان چهار سالی میشه که NBA2K بازی میکنم و انصافا این بازی رو بیشتر از فیفا و کونامی دوست دارم چون اولا : گرافیک بازی فوق العادست و خیلی به واقعیت نزدیک تره

دوما: گزارشگر خیلی خوبی داره

سوما: هر سال نسبت به سال قبل تغییرات بیشتری داره.

خداییش یه بار بازی کنید ببینید چقدر جذابه.

جدی؟
یعنی اصلا تیم ملی نداره؟
تیمای باشگاه های اروپا چی؟

سلام
تو این بازی فقط تیم های حاضر تو مسابقات NBA حضور دارن و خبری از تیم ملی نیست.

سللام این بازی از gamespot چه امتیازی گرفت؟

کاری به امتیاز گیم اسپات نداشته باش خودت یه بار امتحان کن.

gta6767
16-10-2011, 22:25
من خودم دارم این بازی را و هر روز هم دارم بازی میکنم شما بگو gamespot چه امتیازی داده؟

hamed30
16-10-2011, 22:59
واقعا ناراحتم از اینکه میبینم تاپیک بازی به این جذابی همش سه تا صفحه داره:19:

من الان چهار سالی میشه که NBA2K بازی میکنم و انصافا این بازی رو بیشتر از فیفا و کونامی دوست دارم چون اولا : گرافیک بازی فوق العادست و خیلی به واقعیت نزدیک تره

دوما: گزارشگر خیلی خوبی داره

سوما: هر سال نسبت به سال قبل تغییرات بیشتری داره.

خداییش یه بار بازی کنید ببینید چقدر جذابه.

سلام
تو این بازی فقط تیم های حاضر تو مسابقات NBA حضور دارن و خبری از تیم ملی نیست.

کاری به امتیاز گیم اسپات نداشته باش خودت یه بار امتحان کن.

تازه همینم بعد از انتشار بازی دوست عزیز Amir.prs زحمتش رو کشیدن . بازی هایی مثل PES وFIFA یارو هنوز تصمیم نگرفته بسازتش واسش تاپیک میزنن اینجا بعد از انتشارش تازه تاپیکش شده سه صفحه .منم از NBA 2K9 دارم دنبالش میکنم تا قبل از خریدنش همیشه فوتبال بازی میکردم و فکر میکردم بهترین بازی ورزشی همونه ولی کار بجایی رسید که حتی بازی های فوتبال جام جهانی و جام قهرمانان رو هم نگاه نکردم و نمیکنم دیگه از فوتبال بدم میاد:31: فقط بسکتبال:40:
گرافیکش تو بازی های ورزشی از همه بهتره.
گزارشگرش که بعضی وقت ها جوری گزارش میکنه که فکر میکنی راستی راستی بازی زنده و واقعیه .
و همون طوری که گفتید هر سال نسبت به نسخه قبل تغییرات زیادی داره و یه مود جدید به بازی اضافه میشه و سال به سال به یه بسکتبال واقعی نزدیک تر میشه .

تو قسمت my player اسمی رو که واسه بازیکنتون انتخاب میکنید اگه اخطار your player contains inappropriate language نده گزارشگر بازیکنتون رو با همون اسم صدا میکنه ولی نمی دونم مشکل چیه که مجری مراسم draft 11 فقط شماره و پست بازیکنم رو میگه اسمش رو نمیگه ؟!

gamespot --یلتره و بنده چیز پی ان ندارم هر کی داره یه سری بزنه ببینه به این بازی چه نمره ای داده .

Zaghan_13
16-10-2011, 23:24

این شیلتر نیست...

Amir.prs
16-10-2011, 23:54
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین شیلتر نیست...

اره راست میگه ...یلتر نیست :31:

Pessimist
17-10-2011, 12:39
تازه همینم بعد از انتشار بازی دوست عزیز Amir.prs زحمتش رو کشیدن . بازی هایی مثل PES وFIFA یارو هنوز تصمیم نگرفته بسازتش واسش تاپیک میزنن اینجا بعد از انتشارش تازه تاپیکش شده سه صفحه .منم از NBA 2K9 دارم دنبالش میکنم تا قبل از خریدنش همیشه فوتبال بازی میکردم و فکر میکردم بهترین بازی ورزشی همونه ولی کار بجایی رسید که حتی بازی های فوتبال جام جهانی و جام قهرمانان رو هم نگاه نکردم و نمیکنم دیگه از فوتبال بدم میاد:31: فقط بسکتبال:40:
گرافیکش تو بازی های ورزشی از همه بهتره.
گزارشگرش که بعضی وقت ها جوری گزارش میکنه که فکر میکنی راستی راستی بازی زنده و واقعیه .
و همون طوری که گفتید هر سال نسبت به نسخه قبل تغییرات زیادی داره و یه مود جدید به بازی اضافه میشه و سال به سال به یه بسکتبال واقعی نزدیک تر میشه .

تو قسمت my player اسمی رو که واسه بازیکنتون انتخاب میکنید اگه اخطار your player contains inappropriate language نده گزارشگر بازیکنتون رو با همون اسم صدا میکنه ولی نمی دونم مشکل چیه که مجری مراسم draft 11 فقط شماره و پست بازیکنم رو میگه اسمش رو نمیگه ؟!

gamespot --یلتره و بنده چیز پی ان ندارم هر کی داره یه سری بزنه ببینه به این بازی چه نمره ای داده .

با نظرت کاملا موافقم منم قبل از شماره 9 همش کونامی و فیفا بازی میکردم ولی از اون به بعد کلا گذاشتم کنار و فقط بسکتبال.

در مورد گرافیک هم باهات موافقم خداییش در نوع خودش بی نظیره.

راستی سال قبل اگه اشتباه نکنم دریک رز از تیم شیکاگو به عنوان MVp فصل انتخاب شد و مسئولان 2k همیشه عکس بهترین بازیکن فصل قبل رو میزدن رو بازی اما این بار کوبی برایانت رو زدن.کسی میدونه اشکال از چیه؟

شاید جلد این بازی که من گرفتم تقلبیه؟؟؟

راستی دوستان امتیاز این بازی تو سایت گیم اسپات 8.5 هست یه نگاه به این لینک بندازید.

hamed30
18-10-2011, 09:14
با نظرت کاملا موافقم منم قبل از شماره 9 همش کونامی و فیفا بازی میکردم ولی از اون به بعد کلا گذاشتم کنار و فقط بسکتبال.

در مورد گرافیک هم باهات موافقم خداییش در نوع خودش بی نظیره.

راستی سال قبل اگه اشتباه نکنم دریک رز از تیم شیکاگو به عنوان MVp فصل انتخاب شد و مسئولان 2k همیشه عکس بهترین بازیکن فصل قبل رو میزدن رو بازی اما این بار کوبی برایانت رو زدن.کسی میدونه اشکال از چیه؟

شاید جلد این بازی که من گرفتم تقلبیه؟؟؟

راستی دوستان امتیاز این بازی تو سایت گیم اسپات 8.5 هست یه نگاه به این لینک بندازید.

بازی که من گرفتم عکس derrick rose هست . زیاد جدی نگیرید اینجا یه عکس از اینترنت میگیرن رو یه کاغذ A4 چاپ میکنن میشه کاور بازی .
8.5 نمره خوبیه ولی اگه 9 میدادن عادلانه تر بود .

amir_k2m
18-10-2011, 21:06
ماله من عکس کاورش جردنه.این بازی یه جورایی هیجان نداره من nba live رو بیشتر دوست داشتم خوب هیجانی داشت اما نمیدونم یعد nba live 10 نسخه 11 و12 کجا رفت!

hamed30
19-10-2011, 12:04
ماله من عکس کاورش جردنه.این بازی یه جورایی هیجان نداره من nba live رو بیشتر دوست داشتم خوب هیجانی داشت اما نمیدونم یعد nba live 10 نسخه 11 و12 کجا رفت!
دوست عزیز معلومه که کجا رفت به تاریخ پیوست :31: EA اگه میدونست که میتونه با این سری از بسکتبال رقابت کنه حتما نسخه 11 و12 رو می ساخت .
شما منظورت از هیجان چیه: راحت امتیاز گرفتن، هر شوتی بزنی چه دو یا سه امتیازی بره تو سبد ، توپ ربایی بی درد سر ،دفاع و حمله آسون اگه منظورت ایناست که تو این بازی دنبالش نگرد .
بازی رو حداقل رو درجه All Star بازی کن بعد ببین هیجان داره یا نه . من تو نسخه 11 این بازی قسمت My Player بازی های Play Off مخصوصا بازی فینال اینقدر هیجان داشتم که بعد بازی قلبم داشت میومد تو دهنم . تازه گیم پلی این سری نسبت به قبلش واقعی تر شده .جو استادیوم ها و عکس العمل تماشاچی ها و گزارشگر نسبت به اتفاقات تو زمین خیلی بهتر شده و به بازی هیجان میده . صحبت هام کاملا دوستانه هست و هیچ قصد بی احترامی ندارم .
با تشکر .

اگه رو کاور بازی دقت کنی نوشته : 1#

amir_k2m
19-10-2011, 14:35
دوست عزیز معلومه که کجا رفت به تاریخ پیوست :31: EA اگه میدونست که میتونه با این سری از بسکتبال رقابت کنه حتما نسخه 11 و12 رو می ساخت .
شما منظورت از هیجان چیه: راحت امتیاز گرفتن، هر شوتی بزنی چه دو یا سه امتیازی بره تو سبد ، توپ ربایی بی درد سر ،دفاع و حمله آسون اگه منظورت ایناست که تو این بازی دنبالش نگرد .
بازی رو حداقل رو درجه All Star بازی کن بعد ببین هیجان داره یا نه . من تو نسخه 11 این بازی قسمت My Player بازی های Play Off مخصوصا بازی فینال اینقدر هیجان داشتم که بعد بازی قلبم داشت میومد تو دهنم . تازه گیم پلی این سری نسبت به قبلش واقعی تر شده .جو استادیوم ها و عکس العمل تماشاچی ها و گزارشگر نسبت به اتفاقات تو زمین خیلی بهتر شده و به بازی هیجان میده . صحبت هام کاملا دوستانه هست و هیچ قصد بی احترامی ندارم .
با تشکر .

اگه رو کاور بازی دقت کنی نوشته : 1#
خب حیف شد چون من با گارنت از پشت منطقه پنالتی اسلمپ دانک میزدم مثل خر میکوبید توی سوراخ حتی جردنم نمیتونست اینطوری بزنه:31:من عاشق سلتیکم اما این nba 2k فرق داره:13:اما از اینکه جمیل اونیل اومده تویه تیمم خیلی خوشحالم:31::40:

hamed30
19-10-2011, 16:21
خب حیف شد چون من با گارنت از پشت منطقه پنالتی اسلمپ دانک میزدم مثل خر میکوبید توی سوراخ حتی جردنم نمیتونست اینطوری بزنه:31:من عاشق سلتیکم اما این nba 2k فرق داره:13:اما از اینکه جمیل اونیل اومده تویه تیمم خیلی خوشحالم:31::40:
با گارنت :18: جمیل اونیل کیه ؟:18: نکنه منظورت شکیل او نیل(shakil o nil ) هست . پس معلوم شد بسکتبالش اصلا با واقعیت جور نبوده .

amir_k2m
19-10-2011, 18:34
با گارنت :18: جمیل اونیل کیه ؟:18: نکنه منظورت شکیل او نیل(shakil o nil ) هست . پس معلوم شد بسکتبالش اصلا با واقعیت جور نبوده .
:31:داداش شکیل اونیل.خودش که بازنشسته شد الان داداشش داره بازی میکنه.نه خداییش خیلی رله بود اما با این nba2k سخت میشه ارتباط برقرار کرد:13:بعد این جریانه 1#چیه؟نوشته فروشی!!!!

hamed30
19-10-2011, 22:46
:31:داداش شکیل اونیل.خودش که بازنشسته شد الان داداشش داره بازی میکنه.نه خداییش خیلی رله بود اما با این nba2k سخت میشه ارتباط برقرار کرد:13:بعد این جریانه 1#چیه؟نوشته فروشی!!!!
#1 یعنی شماره یک تو همه بازی های بسکتبال و به نظر من همه بازی های ورزشی . راستش خودمم به این جمیل ی که نوشتی شک کردم گفتم نکنه به شکیل ربطی داره یه سرچی کردم تو نت چیزی پیدا نکردم گفتم شاید اشتباه لپی بوده شرمنده .
یه چند مدتی بزن تو کارش بعد اگه نیومدی بگی live چه مزخرفی بود .:31:

Damian
20-10-2011, 13:24
فکر میکنم اشتباهی رخ داده
منظورتون احتمالا جرمین اونیله که هیچ نسبتی با شک نداره و از سال 2010 هم در بوستونه

kambiz_mbi
22-10-2011, 20:48
سلام به همه

خدایی بازی NBA2k11 رو صبح تا شب بازی میکردم

من خیلی از دنیا عقب بودم پس :31:

امروز تازه فهمیدم نسخه جدیدش اومده

باید بخرمش

myplayer اش خیلی حال میده اونجوری که من شنیدم این سری از قبلیاش باحال تره

خدا کنه اینجوری باشه چون من اون سری رو تا 6 فصل رفته بودم:18:

دیگه حالمو داشت بد میکرد:31:

این سری یه حقوقی بهمون بدن که عالیه

hamed30
23-10-2011, 09:30
سلام به همه

خدایی بازی NBA2k11 رو صبح تا شب بازی میکردم

من خیلی از دنیا عقب بودم پس :31:

امروز تازه فهمیدم نسخه جدیدش اومده

باید بخرمش

myplayer اش خیلی حال میده اونجوری که من شنیدم این سری از قبلیاش باحال تره

خدا کنه اینجوری باشه چون من اون سری رو تا 6 فصل رفته بودم:18:

دیگه حالمو داشت بد میکرد:31:

این سری یه حقوقی بهمون بدن که عالیه
حقوق اولیه بعنوان بازیکن روکی خیلی کمه و تقریبا تا چند هفته ای نمی تونی با اون پول کاری بکنی اما بعد از یک فصل دیگه فکر کنم حقوق خوبی بدن ولی خب به هرحال چیزایی که واسه فروش گذاشته خیلی جالب نیست .
قسمت MP درسته بهتر شده ، اول از همه اینکه یه سری اسم و فامیلی رو میتونی واسه بازیکنت انتخاب کنی که گزارشگر وگوینده سالن تو رو به اون اسم صدا کنن .مثلا من اسم بازیکنم رو گذاشتم Chris Jordan که گزارشگر بازیکنم رو Jordan و گوینده سالن بعد از امتیاز گرفتنش اونو chris jordan صدا میکنه که الان اینطوری خیلی بهتر شده تو سری های قبلی یا شمارش رو میگفتن یا باید اسم مستعار انتخاب میکردی .
چهره بازیکن رو خیلی بهتر از قبل میشه ساخت .
دیگه اول کار دوسه تا بازی خسته کننده و پنج بازی تمرینی برای یک تیم وجود نداره یه بازی Rookie Showcase هست که بعد از بازی با سه تا از تیم های لیگ مصاحبه میکنی هر کدوم دو تا سئوال میپرسن وباید جوابشون رو بدی تا ببینی تو مراسم Draft کدومشون تو رو انتخاب میکنن . بعدشم میری تو لیگ NBA بازی میکنی .
سه تا هدف اصلی تو بازی واسه بازیکنت قرار میده و درجریان بازی باز یه سری اهداف دیگه ای واست مشخص میکنه .مثلا میگه دقایق باقی مونده کوارتر رو هیچ اشتباهی نکن . تو بازی هم هر کا مثبتی انجام بدی همونجا بهت Skil Point میده یا برعکس و ...... یه سری چیزای دیگه که خودتون بازی میکنین و میبینین .

Persian_Gun's
24-10-2011, 15:17
سلام..
بالاخره تونستم اجرا کنم!
واااااااای چقدر سخته یه گلم نتونستم بزنم!
یکی بیاد یاد بده سر گیجه گرفتم!

hamed30
24-10-2011, 16:30
سلام..
بالاخره تونستم اجرا کنم!
واااااااای چقدر سخته یه گلم نتونستم بزنم!
یکی بیاد یاد بده سر گیجه گرفتم!
با دسته بازی میکنید یا کیبورد ؟

Persian_Gun's
24-10-2011, 17:47
کیبورد..
البته اگه با دسته راحت تره با دسته بازی کنم؟

Amir.prs
24-10-2011, 19:04
تبریک یکی به جمعمون اضافه شد :31:

Persian_Gun's
24-10-2011, 19:31
بابت تبریک مرسی..
حداقل راهنمایی میکردی!

offlineinternet
24-10-2011, 22:14
دکمه ها رو تنظیم کن تا راحت تر باشه
ولی گرافیکش خیل بدتر شده نسبت به قبل
و گل زدن اسون:31:

Amir.prs
25-10-2011, 14:41

:18::18::18::18:

hamed30
25-10-2011, 22:12
کیبورد..
البته اگه با دسته راحت تره با دسته بازی کنم؟
مطمئنا با دسته راحت تره .
در مورد راهنمایی هم که دکمه های کیبورد یا دسته رو اونجوری که میخوای تنظیم کن بعد برو تو قسمت تمرین بازی با اون راهنمایی های پایین صفحه حرکات رو تمرین کن .
دکمه های پر کاربرد هم اینا هستن : pass که خب معلومه چیه fake pass که جنبه فریب حریف رو داره نشون میده میخواد پاس بده post up که پیک گرفتن و اینجور چیزاست shoot هم که شوته sprint که دویدنه clutch هم که بازیکن حریف رو موقع دفاع میگیره icon pass برای پاس دادن به یه بازیکن خاص .

hamed30
26-10-2011, 11:11
گرافیکش که با نسخه 11 فرق چندانی نکرده شاید نسخه 11 و 12 نسبت به 10 یه کمی گرافیکشون پایین تر باشه ولی بازم خیلی خوبه .
شما بازی رو با چه درجه سختی بازی میکنید ؟ با درجه hall of fame بازی کردید تا حالا . من تو my player با درجه سختی all star تو امتیاز گرفتن یکمی کارم سخت شده .

kambiz_mbi
26-10-2011, 21:13
بالاخره خریدم

دمش گرم بازی نسبت به سری قبل یکمی تغییر جالبی کرده فک کنم نسخه های بعدی بهتر هم بشه

ولی این سری خیلی بهتر از قبلیه

سری قبلی خیلی یکنواخت شده بود وقتی یه بازیکن حرفه ای میشدی مثلا تو کنفرانش غرب بازی میکردی نمیتونستی بری تو یه تیم دیگه همش ضد حال بود

من دوس داشتم برم heat بازی کنم میرفتم lakers حالمو به هم میزد:20:

kambiz_mbi
26-10-2011, 21:21
واسه اونایی که به نظرشون بازی سخته

یه چند تا چیز میگم که واستون آسون تر شه

اول از همه اینه که شما بهتره شوت زدنو یاد بگیرید چون حتی اگه یه آماتورم باشید در موقعیت های خالی میتونید شوت بزنید و توپو گل کنید که یکمی حرفه ای تر شدید تو ترافیک و بین بازیکنا هم میتونید توپو وارد سبد کنید

بهترین روش شوت زدن:

بهتون پیشنهاد میکنم واسه اینکه بتونید مسیره شوتتون رو مشخص کنید حتما نمائه شوت رو on کنید که وقتی شوت میزنید بهتون نشون بده که خوب زدید یا بد

و حتما اینو بدونید شوت زدن با بازیکنائه مختلف فرق داره

مثلا mike miller زود شوت میزنه و توپو رها میکنه و مایکل جوردن نورمال و شکیل اونیل دیرتر و ....

ولی در کل باید به دسته بازیکنتون نگاه کنید که کجا دکمه مخصوصه شوتو ول کنید بهترین موقعیت واسه رها کردن دکمه شوت وقتیه که دستایه بازیکونتون بالا سرش باشه و در این شرایط شما شوت استاندارد میزنید و توپتون به احتمال زیاد میره تو سبد:46:
مثلا من دکمه مربع رو واسه شوت داشتم و با مایکل جردن حدود دو ثانیه مربع رو نگه میداشتم و بعد ول میکردم که شوته استانداردش بود و میرفت تو سبد

زدن اسلم دانک: اول که باید حتما بازیکنتون قادر به زدنش باشه و برای بهتر زدن اسلم دانک باید قدرت پرش و اسلم دانک بالا باشه که گاهی رو سره بقیه بپریدو دانک بزنید یا همون contact dunk واسه این کار باید دکمه مخصوصه دویدن رو نگه دارید و دکمه شوتو بزنید
(واسه من L1+مربع بود)

alley oop:اینو مطمئنم همه دوس دارید انجام بدید من که عاشقشم چون وقتی یه نفر داره حرکت میکنه به سمته سبد توپو میندازی هوا واسش و اونم توپو میترکونه تو سبد و گزارشگرم کلی با این کارت حال میکنه

واسه این کار باید دکمه ای که شما با اون به عنوان کلاچ یا همون حرکات دریبل استفاده میکنید رو نگه دارید و دکمه fake pass رو بزنید که وقتی توپ رفت واسه طرف باید همون دکمه اسلم دانک رو بزنید تا اون بپره و توپ بترکونه تو سبد :31:
( واسه من R1+مثلث بعد L1+مربع بود)

راستی یه شرایطی هم دارید که میتونید ازا ون به راحتی استفاده کنید و حریفو گول بزنید:27:

مثلا تک به تک شدین اول که یادتو باشه به سمتی برید که خالی تره و بدوید و به نشانه اسلم دانک به هوا بپرید و وقتی خواست بلاک کنه دوباره دکمه شوتو بزنید تا بازیکنتون اسلم دانک نشون بده ولی به شکل ساده یا لی آپ وارده سبد کنه

حتما یادتون باشه که زود دکم شوتو رها نکنید چون توپ به این سادگی ها نمیره تو سبد

kambiz_mbi
28-10-2011, 11:26
آقا من موندم هیچکی نمیخواد اینو بازی کنه :31:

این سری خیلی سخته گل زدن دهنم سره all star سرویس شد:39:

ولی در کل حال میده

هر کی خوات skill point رو -- کنه بهم بگه تا بهش یاد بدم که skillpoint رو از 500 به 9999999 برسونه:11:
تا تمام level هاشو پر کنه

البته اینجوری مزش ببیشتره و کاملا رو اعصاب تر :19:

offlineinternet
29-10-2011, 00:13
ولی یه لیگ برمیداری بازی کنی با یه تیم
چطوری باید بازیکن خرید؟

hamed30
29-10-2011, 11:22

ولی در کل حال میده

هر کی خوات skill point رو -- کنه بهم بگه تا بهش یاد بدم که skillpoint رو از 500 به 9999999 برسونه:11:

یه سری حرکاتی مثل spin و crossover و غیره رو تو سری 9 و 10 با زدن یه دکمه بصورت دوبار پشت سر هم انجام میداد ولی الان دقیقا نمی دونم چجوری میشه اینکار هارو انجام داد واسه خیلی از حرکات مثل spin layup و spin dunk و .... باید دسته رو حالت آنالوگ باشه وگرنه نمیشه .
باز حداقل یه بخشی بنام training camp تو این سری گذاشتن که تمام حرکات رو بصورت عملی آموزش میده ولی خب همه آموزش ها رو باید یه کله بری چون سیو نمیشه .
حالا شما نمیدونی این حرکات رو چطور باید انجام داد ؟

Amir.prs
29-10-2011, 14:16
من بالاخره تونستم اون حرکتی که خودمم تو بسکتبال میزنم اینجا هم بزنم واقعا حال کردم

هوک رو سبد اسلم دان چرخشی از روی سر بازیکن

تو هیچ کدوم از نسخه ها نتونسته بودم این کار رو بکنم
واقعا میگم خیلی ..........

kambiz_mbi
29-10-2011, 16:49
یه سری حرکاتی مثل spin و crossover و غیره رو تو سری 9 و 10 با زدن یه دکمه بصورت دوبار پشت سر هم انجام میداد ولی الان دقیقا نمی دونم چجوری میشه اینکار هارو انجام داد واسه خیلی از حرکات مثل spin layup و spin dunk و .... باید دسته رو حالت آنالوگ باشه وگرنه نمیشه .
باز حداقل یه بخشی بنام training camp تو این سری گذاشتن که تمام حرکات رو بصورت عملی آموزش میده ولی خب همه آموزش ها رو باید یه کله بری چون سیو نمیشه .
حالا شما نمیدونی این حرکات رو چطور باید انجام داد ؟

من crossovero با استفاده از R1 +بالا میزنم البته باید در حالت دویدن باشیدوگرنه نمیشه

تازه اونم بستگی به تنظیم شما داره مثلا من cluch رو با r1 تنظیم کردم گفتم R1 بزنید اگه واسه شما دکمه دیگه ایه اون رو بزنید

crossover به سمت ای مختلف هم باید به سمت مورد نظر در حالت دویدن بزنید

من تو nba2k11 راحت دریبل میزدم ولی اینجا خیلی سخته مخصوصا contact dunk زدن

فعلا که زیاد وقت نشد بازی کنم ولی اگه ترفنداشو یاد گرفتم حتما بهتون میگم

ولی آنالوگ بودن دسته که باید حتما باشه وگرنه نمیشه کلا با دسته بازی کنیم

چون شک ها نقشه اصلی رو تو بازی ایفا میکنه

مثلا اگه بازیکنتون بتونه دانک 360 درجه بزنه وقتی توپ دسته چپتون باشه بدوید شوک سمت راست رو به چپ ببرید دانک 360 میزنه

یا مثلا پریدن از رو نقطه پنالتی که باید حتما دانک مایکل جردن رو داشته باشید و بدوید و شوک سمته راستو به بالا بزنید ( باید توپ دسته چپ باشه ) از رو نقطه پنالتی میپره

ضمنا spin dunk و spin layup هم شوکه سمته راست رو میاره پایین و حتما باید بدویی تا دانک بزنه و اگه میخواید layup باشه باید بدون دویدن باشه و با استفاده از R1 یا همون دکمه کلاچ

kambiz_mbi
29-10-2011, 16:54
ولی یه لیگ برمیداری بازی کنی با یه تیم
چطوری باید بازیکن خرید؟

حقیقتش من همیشه my player بازی کردم ولی تا چند وقت دیگه بهتون میگم البته اگه بشه خرید:46:

aha2012
29-10-2011, 17:46
سلام
بچه ها چطوری میشه دریبل کرد؟
Ltو میگیرم ولی هرچی B و Y میزنم جواب نمیده.
دریبلی میخوام که هی بره چپ بره راست_یا دور خودش بچرخه بره جلو.
با کدوم دکمه هاست؟
بعد چه موقع باید توپو بندازی سمت تور تا رفیقت بپره رو هوا و توپو بندازه تو تور؟با کدوم دکمه هاست و چه موقع؟
Tnx

kambiz_mbi
29-10-2011, 18:11
سلام
با کدوم دکمه هاست؟
بعد چه موقع باید توپو بندازی سمت تور تا رفیقت بپره رو هوا و توپو بندازه تو تور؟با کدوم دکمه هاست و چه موقع؟
Tnx

سلام

اول که پیشنهاد میکنم با دسته بازی کنید

اگه تنظیمشو میخواید بهم بگید تا واستون تصویری بگم که مثل من تنظیم کنید تا بتونید کاملا مثل من اونا رو اجرا کنید

خب اول که دریبل به چپ . راست:

دکمه ای که مربوط به cluch هستش ( واسه من R1 ) هستش رو بگیرید و بدوید و فلش ها رو به سمتای مختلف ببرید

ولی من پیشنهاد میکنم که قبله اینکه بدوید R1 رو نگاه دارید و در حالت ایستاده فلش رو به هر سمتی دوس دارید ببرید و بلافاصله که تکنیکو تکمیل کردید دکمه L1 یا دویدن رو بزنید و بعدش با همون R1 به سمت ها مختلف برید تا حرفتون گیج شه گاهی اونقده این روش تاثیر داره که وقتی به راست میرید حریفتون اونقده گیج میشه که به چپ میره:20:
دوره خودش بچرخه:

تو این سری یه سری حرکت های جالب اضافه کردن مثل دوبار زدن دکمه مخصوصه دویدن ( واسه من L1) که یه لحظه میچرخه و به حریف پشت میکنه توپو به زمین میزنه و و بعدش به سمته دلخواه برید
که خود به خود به سمته سبد بر میگرده و به سمته مورد نظرتون برمیگرده و موقعیت شوت زنی درست میشه

یه چرخش هس که اصلا پیشنهاد نمیکنم بزنید چون معمولا یا خطای شارژ میشه یا اونا توپتو رو میدزدن

به این شکله:

باید دکمه شوک رو زمانی که داخل محوطه پنالتی هستید به سمته پایین نگه دارین منظورم شوکه مخصوصه شوته یا همون شوکه سمته راست که میچرخه و اگه به سبد برسه دانک میزنه و اگه نرسه شوت که یه کوچولو سخته

و سوال آخرتون باید بگم که:

اون شرایط خاصی داره

اولیش اینه که باید یارتون حتما آزاد باشه دوم اینکه به سمته سبد بدوئه و سوم شما باید دکمه کلاچ ( R1 من) + مثلث رو بزنید تا توپ به سمته سبد واسه یارتون پرت شه و بعدش باید با یارتون بدوید و مربع یا همون دکمه شوت بزنید (L1 + مربع واسه من)

من خودم با این آخریه خیلی حال میکنم خدایی گزارشگر داد میزنه و تماشاچیا هم تشویق میکنن و صحنه آهسته رو میبینی بیشتر حال میده:27:

Alex Fera
29-10-2011, 19:58
چرا این جا رو منتقل نمیکنید،ما یه فصلم با ممفیس گریزلیز رفتیم.................

kambiz_mbi
29-10-2011, 22:13
آقا من اینهمه نظر دادم چرا تایید نمیشه:20:

hamed30
30-10-2011, 12:19
حقیقتش من همیشه my player بازی کردم ولی تا چند وقت دیگه بهتون میگم البته اگه بشه خرید:46:
منم این بازی رو میخرم فقط واسه MP . واسه خرید بازیکن یادمه تو نسخه 9 که mp نداشت و من لیگ رو بازی میکردم یه بخشی داشت بنام Trade که معنیش میشه معاوضه یه بازیکن از تیم خودت میذاشتی تو لیست یه بازیکنم انتخاب میکردی که باهاش معاوضه کنی ، که مطمئنا تو این نسخه که نسبت به 9 خیلی پیشرفت داشته میتونی بازیکن بخری یا بفروشی .

hamed30
30-10-2011, 12:25
سلام
با کدوم دکمه هاست؟
Tnx
به نظر من با دسته (البته رو حالت آنالوگ) قسمت Training Camp رو بازی کنید خیلی چیزا یاد میگیرید ، این بخش تازه به بازی اضافه شده و تمام حرکات رو آموزش میده بصورت عملی و صد در صد تضمینی زیر نظر اساتید بزرگی از جمله مایکل جردن :31:

Kit_Kat
01-11-2011, 18:32
سلام دوستان...
من الان این بازی رو نصب کردم و خیلی خیلی خوشم اومد واقعا عالیه....
فقط رفتم تو تنظیمات دسته و همه ی دکمه هارو جا به جا کردم ببینم اونی که میخوام میشه یا نه آخه بازیکنام نه با آنالوگ و نه با دکمه های جهت نما حرکت نمیکردن ، حالا همه ی تنظیماتشو به هم ریختم و گزینه ی دیفالت هم نداره...
لطفا یکی از دوستان تصویری توضیح بده که کدوم عمل رو واسه کدوم دکمه ها بزاریم و یک خواهش دیگه هم داشتم این که بگید هر کدوم ازون اعمالی که واسشون دکمه انتخاب میکنیم چی هست و چکار میکنه...(ممنون میشم با عکس توضیح بدین)

basketball
01-11-2011, 19:06
به نظر من با دسته (البته رو حالت آنالوگ) قسمت Training Camp رو بازی کنید خیلی چیزا یاد میگیرید ، این بخش تازه به بازی اضافه شده و تمام حرکات رو آموزش میده بصورت عملی و صد در صد تضمینی زیر نظر اساتید بزرگی از جمله مایکل جردن :31:
تو بخش مای پلیر میگی دیگه؟
خود جردن میاد یاد میده؟
دقیقا کدوم پکیج رو باید بخرم؟

aha2012
01-11-2011, 19:32
سلام

اول که پیشنهاد میکنم با دسته بازی کنید

اگه تنظیمشو میخواید بهم بگید تا واستون تصویری بگم که مثل من تنظیم کنید تا بتونید کاملا مثل من اونا رو اجرا کنید

خب اول که دریبل به چپ . راست:

دکمه ای که مربوط به cluch هستش ( واسه من R1 ) هستش رو بگیرید و بدوید و فلش ها رو به سمتای مختلف ببرید

ولی من پیشنهاد میکنم که قبله اینکه بدوید R1 رو نگاه دارید و در حالت ایستاده فلش رو به هر سمتی دوس دارید ببرید و بلافاصله که تکنیکو تکمیل کردید دکمه L1 یا دویدن رو بزنید و بعدش با همون R1 به سمت ها مختلف برید تا حرفتون گیج شه گاهی اونقده این روش تاثیر داره که وقتی به راست میرید حریفتون اونقده گیج میشه که به چپ میره:20:
دوره خودش بچرخه:

تو این سری یه سری حرکت های جالب اضافه کردن مثل دوبار زدن دکمه مخصوصه دویدن ( واسه من L1) که یه لحظه میچرخه و به حریف پشت میکنه توپو به زمین میزنه و و بعدش به سمته دلخواه برید
که خود به خود به سمته سبد بر میگرده و به سمته مورد نظرتون برمیگرده و موقعیت شوت زنی درست میشه

یه چرخش هس که اصلا پیشنهاد نمیکنم بزنید چون معمولا یا خطای شارژ میشه یا اونا توپتو رو میدزدن

به این شکله:

باید دکمه شوک رو زمانی که داخل محوطه پنالتی هستید به سمته پایین نگه دارین منظورم شوکه مخصوصه شوته یا همون شوکه سمته راست که میچرخه و اگه به سبد برسه دانک میزنه و اگه نرسه شوت که یه کوچولو سخته

و سوال آخرتون باید بگم که:

اون شرایط خاصی داره

اولیش اینه که باید یارتون حتما آزاد باشه دوم اینکه به سمته سبد بدوئه و سوم شما باید دکمه کلاچ ( R1 من) + مثلث رو بزنید تا توپ به سمته سبد واسه یارتون پرت شه و بعدش باید با یارتون بدوید و مربع یا همون دکمه شوت بزنید (L1 + مربع واسه من)

من خودم با این آخریه خیلی حال میکنم خدایی گزارشگر داد میزنه و تماشاچیا هم تشویق میکنن و صحنه آهسته رو میبینی بیشتر حال میده:27:
دمت گرم کامبیز.من خودم با X360 بازیش میکنم و میدونم با دسته خیلی راحتتره:20:
در ضمن تو تو بازی سنتر هم هستی نه؟

hamed30
01-11-2011, 23:38
تو بخش مای پلیر میگی دیگه؟
خود جردن میاد یاد میده؟
دقیقا کدوم پکیج رو باید بخرم؟
نه تو منوی اصلی بازی قسمت Game Modes اون پایین یه گزینه ای هست بنام training camp که با یه برچسب New کاملا مشخصه .
مایکل حرکات مربوط به انواع شوت رو آموزش میده البته زیاد اهمیتی نداره کی آموزش میده چون بیشتر باید به دکمه هایی که باید بزنی توجه کنی تا مربیت .
نیاز به خریدن چیزی نیست .
:40:

hamed30
02-11-2011, 00:12
سلام دوستان...
من الان این بازی رو نصب کردم و خیلی خیلی خوشم اومد واقعا عالیه....
فقط رفتم تو تنظیمات دسته و همه ی دکمه هارو جا به جا کردم ببینم اونی که میخوام میشه یا نه آخه بازیکنام نه با آنالوگ و نه با دکمه های جهت نما حرکت نمیکردن ، حالا همه ی تنظیماتشو به هم ریختم و گزینه ی دیفالت هم نداره...
لطفا یکی از دوستان تصویری توضیح بده که کدوم عمل رو واسه کدوم دکمه ها بزاریم و یک خواهش دیگه هم داشتم این که بگید هر کدوم ازون اعمالی که واسشون دکمه انتخاب میکنیم چی هست و چکار میکنه...(ممنون میشم با عکس توضیح بدین)
اینکه دسته شما هیچ رقمه کار نمی کرده شاید مشکل از دسته بوده یا درایورش نصب نبوده چون به هرحال باید یک کدومش کار میکرد .
تصویری که فعلا واسم مقدور نیست ولی سر فرصت اینکار رو میکنم . خلاصه عملکرد دکمه ها اینه :

در زمان حمله / دفاع / حمله بدون توپ ( بازی کردن با یک بازیکن )

sprint : دویدن
clutch : هل دادن بازیکن حریف زمان حمله / گرفتن بازیکن حریف
A : پاس / عوض کردن بازیکن (غیر از بخش my player ) / درخواست توپ
B : پاس دروغی واسه گول زدن . / پیک گرفتن (سد راه )
C : شوت / توپ ربایی steel / درخواست شوت از بازیکن خودی
D : نمی دونم اینو چجوری توضیح بدم یه جورایی پشت کردن به بازیکن حریف و رفتن به سمت سبد و آماده شدن برای شوت زدن . / بلاک و ریباند (block , rebound) / ریباند

basketball
02-11-2011, 00:41
نه تو منوی اصلی بازی قسمت Game Modes اون پایین یه گزینه ای هست بنام training camp که با یه برچسب New کاملا مشخصه .
مایکل حرکات مربوط به انواع شوت رو آموزش میده البته زیاد اهمیتی نداره کی آموزش میده چون بیشتر باید به دکمه هایی که باید بزنی توجه کنی تا مربیت .
نیاز به خریدن چیزی نیست .
:40:
چون تو مای پلیر هم این گزینه هست

basketball
02-11-2011, 00:51

ولی در کل حال میده

چطور اسکیل پوینت رو افزایش بدیم؟

Kit_Kat
02-11-2011, 11:26
اینکه دسته شما هیچ رقمه کار نمی کرده شاید مشکل از دسته بوده یا درایورش نصب نبوده چون به هرحال باید یک کدومش کار میکرد .
تصویری که فعلا واسم مقدور نیست ولی سر فرصت اینکار رو میکنم . خلاصه عملکرد دکمه ها اینه :

در زمان حمله / دفاع / حمله بدون توپ ( بازی کردن با یک بازیکن )

sprint : دویدن
clutch : هل دادن بازیکن حریف زمان حمله / گرفتن بازیکن حریف
A : پاس / عوض کردن بازیکن (غیر از بخش my player ) / درخواست توپ
B : پاس دروغی واسه گول زدن . / پیک گرفتن (سد راه )
C : شوت / توپ ربایی steel / درخواست شوت از بازیکن خودی
D : نمی دونم اینو چجوری توضیح بدم یه جورایی پشت کردن به بازیکن حریف و رفتن به سمت سبد و آماده شدن برای شوت زدن . / بلاک و ریباند (block , rebound) / ریباند
نه نگفتم دستم کار نمیکنه...گفتم دکمه های جهت نما و آنالوگ کار نمیکنه یعنی وقتی توپ دسته بازیکنای منه نمیتونم باهاش جلو برم و فقط باید پاس بدم یا شوت کنم یا...
و مثلا واسه این که توپو بگیرم باید دکمه یL1 (همون دکمه ای که توی فوتبال بازیکن ها باهاش سریع تر حرکت میکنند) رو باید بگیرم.
این تنظیمات جهت رو اگه لطف کنین بگین و این دکمه های L1,L2,R1,R2 رو هم کارهاشونو بگید لطفا ....
مرسی

Pessimist
02-11-2011, 22:05
سلام بچه ها

یکی از کاربران فعال انجمن موسیقی زحمت کشیده و آهنگ های بازی های NBA2K11 و همینطور NBA2K12 رو واسه دانلود گذاشته.

در کل به نظر من بهترین آهنگ ها رو بازی NBA2K10 داشت هنوز که هنوزه تحت تاثیر زیبایی های آهنگ های اون بازی هستم.آهنگ اهتزاز در پرچم با صدای کنعان عبدی رو برای اولین بار از طریق همین بازی شنیدم.

hamed30
02-11-2011, 22:16
نه نگفتم دستم کار نمیکنه...گفتم دکمه های جهت نما و آنالوگ کار نمیکنه یعنی وقتی توپ دسته بازیکنای منه نمیتونم باهاش جلو برم و فقط باید پاس بدم یا شوت کنم یا...
و مثلا واسه این که توپو بگیرم باید دکمه یL1 (همون دکمه ای که توی فوتبال بازیکن ها باهاش سریع تر حرکت میکنند) رو باید بگیرم.
این تنظیمات جهت رو اگه لطف کنین بگین و این دکمه های L1,L2,R1,R2 رو هم کارهاشونو بگید لطفا ....
مرسی
خب وقتی نه جهت نما نه آنالوگ کار نمیکنه یعنی یه مشکلی داره دیگه .
دکمه های جهت رو تو تنظیمات واسه بالا و پایین چپ و راست نوشته LS یا همون left stick .
واسه من R1 همون cluth هست
R2 دویدن sprint از اون دوتای دیگه هم استفاده نمیکنم .

kambiz_mbi
02-11-2011, 23:24
دمت گرم کامبیز.من خودم با X360 بازیش میکنم و میدونم با دسته خیلی راحتتره:20:
در ضمن تو تو بازی سنتر هم هستی نه؟

نه ولی فک کنم یکی دوتایی پست دادم

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

چطور اسکیل پوینت رو افزایش بدیم؟

با استفاده از cheat engin آدرس skill point رو پیدا کن بعد به هر عددی که میخوای تغییر بده

البته شرمنده فعلا دسته ندارم کامل بگم ولی تا فردا بهت آموزش تصویریشو میگم که راحت درستش کنی؟

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

مرسی

حتما بهت میگم

ولی از رو بد شانسی دسته من دسته دوستمه تا فردا ازش پس میگیرم تنظیماتمو واست عکس میگیرم بهت میدم که مثل من درستش کنی که اگه دریبلی فنی چیزی یاد گرفتم خواستم یاد بدم باهام هماهنگ باشیم

kambiz_mbi
02-11-2011, 23:32
راستی قبل از اینکه یادم بره

چند تا آموزش تصویری تا فردا یا پس فردا بهتون میگم که مشکلات ابتدایی حل شه با هم این بازی رو بترکونیم

فقط باید دسته بیاد دستم فک کنم اونقده اینو بازی نکردم یادم بره:31:

شوخی کردم در کل بازی توپه تا آخرش یادم میمونه

فردا اینارو به احتمال 80 درصد میزارم

آموزش -- بازی و گرفتن 999999999 اسکیل پوینت

تنظیماته راحت دسته

فعلا اینا رو داشته باشید تا من ببینم چی میشه از این جدیده در آورد:27:

hamed30
03-11-2011, 10:37
به این فایل PDF هم یه نگاه بندازین بد نیست .

downloads.2kgames.com/nba2k12/manual/NBA_2K12_ext_Manual_PC_final.zip

Kit_Kat
03-11-2011, 12:58
به این فایل PDF هم یه نگاه بندازین بد نیست .

downloads.2kgames.com/nba2k12/manual/NBA_2K12_ext_Manual_PC_final.zip

مرسی فقط این BASIC OFFENSE با BASIC DEFENSE چه فرقی داره ، کلا یعنی چی؟

hamed30
03-11-2011, 14:32
مرسی فقط این BASIC OFFENSE با BASIC DEFENSE چه فرقی داره ، کلا یعنی چی؟
offense یعنی حمله defence هم یعنی دفاع منظورش حرکات اصلی دفاع و حمله هست .

Pessimist
03-11-2011, 16:52
دوستان کسی میدونه شیوه درست اسلم دانک زدن با پاس های alley oops رو میدونه؟

من بعضی وقتها پاس میدم و بازیکن موقعیت خوبی داره اما توپ رو تو سبد نمیزنه و به اوت میره.

کلا شیوه اسلم دانک زدن با این روش تو این نسخه و نسخه قبلی با بقیه نسخه ها تفاوت های زیادی داره.

molaali
03-11-2011, 19:46
چطوری میشه این بازی رو به صورت on line بازی کرد؟
Kit_Kat
03-11-2011, 19:50
آقا جهت هارو تنظیم کردم و درست شد فقط من چون با کلین های جهت نما عادت دارم روی اونا تنظیم کردم ولی با اونا خیلی سخته،باید بزارمش روی آنالوگ ها.....
ولی بازی خیلی خیلی سخته یعنی من بعد یه 40 - 50تایی امتیاز که حریف گرفت یک 3امتیازی گل کردم :دی
البته اینم بگم که من شوت رو گذاشته بودم روی دکمه ی مربع یاشماره4 دسته ، ولی هروقت میخواستم شوت بزنم یکی مانع میشد واسه همین مجبور بودم از راه دور شوت کنم که تحت هیچ شرایطی نتونستم حتی یکیش رو هم گل کنم ، تا اینکه با آنالوگ سمت راست جهت بالا رو زدم و دیدم بازی یه جوری شد انگار یه کمی سرعت ائمد پایین و یه چیزایی اومد سمت راست تصویر! خلاصه اون آنالوگ سمت راست جهت بالاسو که زدم دیدم از راه خیلی دور یک شوت زد و در عین ناباوری و زیبایی توپ گل شد:31:
حالا نمیدونم کدوم تنظیمات بوده که این گزینه رو روی آنالوگ سمت راست گذاشته؟ ولی میخواستم بدونم اون چیزایی که گفتم سمت راست تصویر میاد چیه؟

Pessimist
03-11-2011, 23:07
چطوری میشه این بازی رو به صورت on line بازی کرد؟
برای اینکه بخوای آنلاین بازی کنی حتما باید نسخه اورجینال این بازی رو تهیه کرده باشی چون اینطور که من شنیدم با بازی های کپی نمیشه آنلاین بازی کرد.

کلا بعید میدونم کسی 70 یا 80 هزار تومن بده بابت بازی اورجینال:31:

hamed30
04-11-2011, 09:08
آقا جهت هارو تنظیم کردم و درست شد فقط من چون با کلین های جهت نما عادت دارم روی اونا تنظیم کردم ولی با اونا خیلی سخته،باید بزارمش روی آنالوگ ها.....
ولی بازی خیلی خیلی سخته یعنی من بعد یه 40 - 50تایی امتیاز که حریف گرفت یک 3امتیازی گل کردم :دی
البته اینم بگم که من شوت رو گذاشته بودم روی دکمه ی مربع یاشماره4 دسته ، ولی هروقت میخواستم شوت بزنم یکی مانع میشد واسه همین مجبور بودم از راه دور شوت کنم که تحت هیچ شرایطی نتونستم حتی یکیش رو هم گل کنم ، تا اینکه با آنالوگ سمت راست جهت بالا رو زدم و دیدم بازی یه جوری شد انگار یه کمی سرعت ائمد پایین و یه چیزایی اومد سمت راست تصویر! خلاصه اون آنالوگ سمت راست جهت بالاسو که زدم دیدم از راه خیلی دور یک شوت زد و در عین ناباوری و زیبایی توپ گل شد:31:
حالا نمیدونم کدوم تنظیمات بوده که این گزینه رو روی آنالوگ سمت راست گذاشته؟ ولی میخواستم بدونم اون چیزایی که گفتم سمت راست تصویر میاد چیه؟
شما یه کاری می تونی بکنی فایل settings منو بگیر بریز تو محل سیو بازییت بعد دیگه به جهت ها کار نداشته باش بقیه رو درست کن .

Kit_Kat
04-11-2011, 09:56
شما یه کاری می تونی بکنی فایل settings منو بگیر بریز تو محل سیو بازییت بعد دیگه به جهت ها کار نداشته باش بقیه رو درست کن .

نه دیگه جهت ها درسته فقط .... نمیدونم چجوری توضیح بدم شما اگه ممکنه یک بار دیگه سوالمو دقیق دقیق بخون منظورم یک چیزایی هست که میاد کنار صفحه ...اونا چیه؟

hamed30
04-11-2011, 22:36
نه دیگه جهت ها درسته فقط .... نمیدونم چجوری توضیح بدم شما اگه ممکنه یک بار دیگه سوالمو دقیق دقیق بخون منظورم یک چیزایی هست که میاد کنار صفحه ...اونا چیه؟

اگه منظورتون اینه که این استراتژی بازی هست شما مثلا میتونید با زدن دکمه A به زننده شوت فشار بیارید .
عکس رو از اینترنت گرفتم فکر نکنید بازی به این بیکیفیتی هست :31:اصلا فکر میکنم واسه PC نباشه .

basketball
05-11-2011, 02:06
دوستان چطور میشه بخش Training Camp رو ریستارت کرد؟ چون میخوام تمرین های قبلی رو دوباره برم

Kit_Kat
05-11-2011, 12:21
اگه منظورتون اینه که این استراتژی بازی هست شما مثلا میتونید با زدن دکمه A به زننده شوت فشار بیارید .
عکس رو از اینترنت گرفتم فکر نکنید بازی به این بیکیفیتی هست :31:اصلا فکر میکنم واسه PC نباشه .

آره آره دقیقا همینه...یک چیزایی زدم که اینا جابه جا شد انگار نمیدونم!
فقط سوالم اینه که چرا وقتی این میاد رو صفحه ، سرعت یه جوری میشه دوربین انگار عوض میشه و یکم انگار صحنه آهسته میشه!! واسه شما هم اینجوریه؟
راستی گزینه هاشم معرفی کنید ممنون میشم..:11:

hamed30
05-11-2011, 17:35
آره آره دقیقا همینه...یک چیزایی زدم که اینا جابه جا شد انگار نمیدونم!
فقط سوالم اینه که چرا وقتی این میاد رو صفحه ، سرعت یه جوری میشه دوربین انگار عوض میشه و یکم انگار صحنه آهسته میشه!! واسه شما هم اینجوریه؟
راستی گزینه هاشم معرفی کنید ممنون میشم..:11:
راستش من فقط وفقط MP بازی میکنم نمیدونم کند شدن سرعت قضیش چیه ولی گزینه هاش اگه همینا باشه که مربوط به دفاع هست و به ترتیب ایناست :
A : فشار روی شوت زن
B :بستن محدوده پینت یا همون منطقه رنگی جلوی سبد .
X : تمرکز روی بازیکنای اصلی و ستاره تیم حریف
Y :فشار دائمی .
LT : تصمیم مربی (پیش فرض)

basketball
06-11-2011, 01:41
حامد جواب سوال منم رو بده

hamed30
06-11-2011, 09:25
حامد جواب سوال منم رو بده
شرمنده هنوز جواب قطعی واسش پیدا نکردم .
من هنوز training camp رو تموم نکردم همین امشب تمومش میکنم ببینم مشکلش کجاست .
تو یه سایت خارجی اینو نوشته بودن نمیدونم منظورش چیه چون میگم هنوز تمومش نکردم

After completion of training camp, if you want to go back in and work on a certain aspect within the shooting camp like the step back jump shot, you have to complete the entire shooting drill over in ORDER just to get to the specific area you want to work on.

درضمن یه سری به محل سیو بازی بزنید شاید اونجا سیوی مربوط به training camp باشه اگه بود پاکش کن تا بتونی دوباره اون قسمت رو بری.

amir_k2m
07-11-2011, 10:44
دوستان چطور میشه دریپ زد؟یه سوال دیگه پاسی که رو هوا بگیریش بکوبی توی گل چطوریه؟ممنون

Amir.prs
07-11-2011, 11:46
یکی یه لینک دانلود بهم بده

Kit_Kat
07-11-2011, 16:49
من از دانلودها دانلودش کردم خیلی عالیه...

italia88
07-11-2011, 21:09

برای دانلود این گیم ، بهنرین جا همین سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خودمونه چون سرعتش به نسبت بقیه سایتا بهتر بود من خیلی راحت و بدون قطعی گرفتمش ...

Pessimist
08-11-2011, 13:31
دوستان چطور میشه دریپ زد؟یه سوال دیگه پاسی که رو هوا بگیریش بکوبی توی گل چطوریه؟ممنون

فکر کنم منظورتون زدن اسلم دانک باشه درسته؟

برای انجام این کار تو ایکس باکس اگه درست یادم باشه باید دکمه های Rt+B رو بزنید تا پاس alley oops بندازه و علاوه بر این یه بازیکن شما باید زیر سبد موقعیت مناسبی داشته باشه.

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

فکر کنم منظورتون زدن اسلم دانک باشه درسته؟

برای انجام این کار تو ایکس باکس اگه درست یادم باشه باید دکمه های Rt+B رو بزنید تا پاس alley oops بندازه و علاوه بر این یه بازیکن شما باید زیر سبد موقعیت مناسبی داشته باشه.

در مورد دریبل زدن هم که دوستان تو صفحات قبل به صورت کامل توضیح دادن.

gladiator2714
05-12-2011, 00:47
برای آنلاین بازی کردن،بعد از وصل شدن به اینترنت از منوی بازی Online رو انتخاب کن و بعد از وارد کردن تاریخ تولد و نام کاربری و رمز عبور،یه ایمیل معتبر وارد کن.لازم نیست تو قسمت CD-KEY چیزی بنویسی.بعد از انتخاب بازیکن و اتمام ثبت نام یه ایمیل حاوی لینک فعال سازی برات میاد که باید رو اون لینک کلیک کنی.
بعد از اون اکانتت فعال شد و با ورود به بازی و انتخاب ONline از منو می تونی آنلاین بازی کنی.
موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed30
10-12-2011, 17:47
برای آنلاین بازی کردن،بعد از وصل شدن به اینترنت از منوی بازی Online رو انتخاب کن و بعد از وارد کردن تاریخ تولد و نام کاربری و رمز عبور،یه ایمیل معتبر وارد کن.لازم نیست تو قسمت CD-KEY چیزی بنویسی.بعد از انتخاب بازیکن و اتمام ثبت نام یه ایمیل حاوی لینک فعال سازی برات میاد که باید رو اون لینک کلیک کنی.
بعد از اون اکانتت فعال شد و با ورود به بازی و انتخاب ONline از منو می تونی آنلاین بازی کنی.
موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی همینجور مفته میشه آنلاین بازی کرد ؟:18:

kambiz_mbi
26-12-2011, 07:56
بچه ها سلام خیلی وقت بود نت نداشتم ولی الان اومدم

این ترینر رو من ساختم اسکیل پوینت رو واستون 99999999 میکنه

کافیه اینو باز کنید و بعد بازی رو باز کنید و شماره 1 (num1=همون که بغله کیبورده) بزنید تا 999999 بشه بعد که هر چقدر ازش استفاده کنید بازم 999999 میمونه شرمنده نمیشد از محیط بازی عکس گرفت همیشه سیاه میوفتاد وگرنه واستون آموزش میزاشتم

offlineinternet
27-12-2011, 22:39
بچه ها تاحالا کسی تونسته تو یه بازی بایه بازیکن بیشتر از ۳۳ تا گل سه امتیازی بزنه
یا امتیاز بیشتر از ۱۱۵ فقط با یه بازیکن بگیره

کلا کسی چنین رکوردهایی داره؟

kambiz_mbi
27-12-2011, 22:51
بچه ها تاحالا کسی تونسته تو یه بازی بایه بازیکن بیشتر از ۳۳ تا گل سه امتیازی بزنه
یا امتیاز بیشتر از ۱۱۵ فقط با یه بازیکن بگیره

کلا کسی چنین رکوردهایی داره؟

من زدم ولی فقط امتیازو گل سه امتیازی 20 تا زدم

ولی اشتباهی زدم نمیدونستم یه قسمت داره واسه خداحافظی زدم YES خدافظی کرد بازی تموم شد:13:

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

بچه ها سلام خیلی وقت بود نت نداشتم ولی الان اومدم

این ترینر رو من ساختم اسکیل پوینت رو واستون 99999999 میکنه

کافیه اینو باز کنید و بعد بازی رو باز کنید و شماره 1 (num1=همون که بغله کیبورده) بزنید تا 999999 بشه بعد که هر چقدر ازش استفاده کنید بازم 999999 میمونه شرمنده نمیشد از محیط بازی عکس گرفت همیشه سیاه میوفتاد وگرنه واستون آموزش میزاشتم

راستی از ایم ترینر استفاده کنید حالشو ببرید تو دو سه جا به کارتون میاد:21:

offlineinternet
29-12-2011, 23:26
دوستان میگم کسی میدونه کدوم شبکه ها مسابقات nba رو پخش میکنه{منظورم ماهواره هست}؟

offlineinternet
30-12-2011, 22:48
کسی نیست اینجا

offlineinternet
31-12-2011, 07:11
الو سلام کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بردیا
07-03-2012, 16:26
آخرین نسخه بسکتبالی که بازی کردم 2001 بود فکر کنم که فوق العاده بودش
الان اینو خریدم و یه دست هم تستی زدم
بدک نبودش،هر چند کنترلش یه کم گیج کنندست بدون دسته
اسلک دانک چطوری میزد؟توی ستینگش من فقط شوت رو دیدم که کلید مخصوص داره

kambiz_mbi
08-03-2012, 13:39
آخرین نسخه بسکتبالی که بازی کردم 2001 بود فکر کنم که فوق العاده بودش
الان اینو خریدم و یه دست هم تستی زدم
بدک نبودش،هر چند کنترلش یه کم گیج کنندست بدون دسته
اسلک دانک چطوری میزد؟توی ستینگش من فقط شوت رو دیدم که کلید مخصوص داره

داداش باید بدویی بعد شوت بزنی

دمت گرم این تاپیکو آوردی بالا:31:

سوالی بود مطرج کن خودم واست شرحش میدم

راستی contact دانک خیلی بهتره اگه دور خیز داری و به شکل مایل داری به سبد میرسی بدو و شک مخصوص شوت رو به پایین بکش که رو سره مرده دانک بزنی البته این بستگی به قدرت دانک و پرش و قد (هم خودت هم شخص) و استندینگ دانکت داره:10:

بردیا
08-03-2012, 16:20
مشکل اینجاست که جوی استیکم در حال حاضر پیش کسیه
البته گفتم بیاره برام
تا چندنفر رو ساپورت میکنه که بازی کنیم؟
مثل تنیس هست که 4نفری بشه بازی کرد؟

positional play یا pick controlموقع حمله دقیقا چیکار میکنه؟
آرایش بازیکنا رو عوض میکنه؟
clutch چی هستش؟

milad_takjoo
08-03-2012, 17:24
دوستان این بازی دونفره هم میشه؟
با دسته های عادی هم میشه بازی کرد؟

kambiz_mbi
08-03-2012, 18:04
مشکل اینجاست که جوی استیکم در حال حاضر پیش کسیه
البته گفتم بیاره برام
تا چندنفر رو ساپورت میکنه که بازی کنیم؟
مثل تنیس هست که 4نفری بشه بازی کرد؟

positional play یا pick controlموقع حمله دقیقا چیکار میکنه؟
آرایش بازیکنا رو عوض میکنه؟
clutch چی هستش؟

تا اونجا که من میدونم فک کنم بیشتر بشه بازی کرد چون به هر مقدار که بخوای میتونی یوسر کونتلور بسازی فک کنم 4 نفری بشه:46:
postional معنیش میشه مکان و جایگاه دقیقا میشه باهاش تغییر جا بدی پیک کردن هم اینه که یه نفر رو میاری جلو حریفتو بگیره که تو فرار کنی

آرایش بازیکنا عوض میشه ولی هر بازیکنی پست حرفه ایش بازی کنه بهتر توپ وارد سبد میکنه

کلاچ هم حرکت معکوس هستش که وقتی مثلا L1 رو بزنی یه لحظه حریف رو فریب میده و بعد میتونی فرار کنی

دوستان این بازی دونفره هم میشه؟
با دسته های عادی هم میشه بازی کرد؟

با دسته عادی متاسفانه نمیشه چون شوک ها خیلی مهم هستن

بردیا
09-03-2012, 21:39
دالاس رو انتخاب کردم برای بازی کردن به خاطر نویتزکی
عجب بازیکنیه
با میامی هیت بازی کردم 59-52 باختم بازیو اونم با 3امتیازیایی که درک مینداخت واسم
بدون جوی استیک خیلی سخته

kambiz_mbi
09-03-2012, 23:25
آره بدون دسته تا فرز بشی خیلی سنگینه بازیش

من دقیقا برعکس شما تیم میگیرم:31:

من میامی بابت لبرون جیمس با دالاس فقط به خاطر اینکه پلی آف باختیم

ولی با جوی استیک مطمئن باش با اختلاف 20 30 تا مبریشون البته اگه زیاد سخت بازی نکنیا:31:

ashk1377
11-03-2012, 11:49
کمک!! من wide screen دارم رزولوشنم به بازی نمی خوره چی کار کنم؟

kambiz_mbi
11-03-2012, 14:40
الان منظورتون رو کامل متوجه نشدم

اگه وارد بازی میشید و تصویر ناجور wide screen نمیاد برید تو تنظیمات گرافیکیش راحت درستش کنید

بردیا
11-03-2012, 17:44
اولین بردمو بالاخره مقابل لیکرز به دست آوردم
55-52
یه دقیقه آخر قلبم تو دهنم بود
چون جلو بودم همش روم خطا میکردن و پنالتی میدادن،منم از شانس خوبم همشو مینداختم تو سبد
ثانیه آخر کوبی برایانت یه دونه سه امتیازی انداخت گفتم رفت تو سبد ولی روش خود و دورش چرخید ولی نرفت تو:دی
با نویتزکی 25امتیاز گرفتم توی کوارترای 5دقیقه ای

بردیا
11-03-2012, 17:45
اولین بردمو بالاخره مقابل لیکرز به دست آوردم
55-52
یه دقیقه آخر قلبم تو دهنم بود
چون جلو بودم همش روم خطا میکردن و پنالتی میدادن،منم از شانس خوبم همشو مینداختم تو سبد
ثانیه آخر کوبی برایانت یه دونه سه امتیازی انداخت گفتم رفت تو سبد ولی روش خود و دورش چرخید ولی نرفت تو:دی
با نویتزکی 25امتیاز گرفتم توی کوارترای 5دقیقه ای

persianpop
05-04-2012, 11:41
سلام مسابقات اسلم دانک این بازی داره ؟؟؟؟؟

مثل نسخه 11 ؟؟؟

aminrafael3
06-04-2012, 12:26
یکی میتونه راهنمائی کنه دسته رو نمیتونم وش تنظیم کنم

WOLF PACK
15-04-2012, 15:02
دوستان من نسخه ریپک بازی رو دانلود کردم کرک هم ریختم ولی رو بازی کلیک میکنم یه صفحه سیاه برای 1 ثانیه میاد و میره و بازی اجرا نمیشه!!!
چیکار کنم؟؟

shayan3785
16-04-2012, 13:48
دوستان میگم کسی میدونه کدوم شبکه ها مسابقات nba رو پخش میکنه{منظورم ماهواره هست}؟
سلام : شبکه های canal+sports sky sports 1& 2 espn america که همشون hd هستند در ماهواره هاتبرد که البته باید با ----- های اچ دی باز کنید . تا الان تموم بازیهای میامی رو من با این سه شبکه دیدم

WOLF PACK
18-04-2012, 12:33
دوستان این پرتاب سه امتیازی چجوری باید زد؟؟هرچی میزنم نمیره ولی کامپیوتر هرچی میزنه امتیاز میگیره...در مورد دفاع هم یه توضیحی بی زحمت بدید...

kambiz_mbi
19-04-2012, 22:40
دوستان این پرتاب سه امتیازی چجوری باید زد؟؟هرچی میزنم نمیره ولی کامپیوتر هرچی میزنه امتیاز میگیره...در مورد دفاع هم یه توضیحی بی زحمت بدید...
سلام دوست عزیز

پرتاب 3 امتیازی با دو امتیازی فرقی نداره اصلی ترین چیزی که مهم هستش اینه که پرتابت سبز باشه و درست پرتاب شه اگه بد پرتاب کنی توپ داخل نمیره و یه چیز دیگه باید بازیکنت قدرت پرتاب سه امتیازیش هم زیاد باشه

دفاع دو جوره؟

block که شما حریفتون رو داخل موقعیت شوت قرار میدید و بعد اینکه شوت زد میپرید و توپ رو بلاک میکنید و بستگی داره چه دکمه ای واسه بلاک تعریف کرده باشید مثلا من دکمه 2 رو واسه بلاکم تعریف کردم که شوت زد سریع 2 رو میزنم و بلاک میکنم

یه ترفند باحال: همیشه حریفتون اومد داخل محوطه پنالتی و نزدیک سبد در اکثر مواقع توپ رو شوت نمیکنه و اول ترس میده پس گولش رو نخورید و صب کنید برای بار دوم که بعد ترس شوت میزنه بپرید و شوتش رو بگیرید

steal: بازیکنایی میتونن خوب توپ ربایی کنن که قدرت دفاعشون بالا باشه قدرت دفاع مثل: steal ,speed و... یه چند تایی هم بود که یادم رفت اسمشون چیه ولی هر چی defence دیدی باید بالا باشه دیگه :31:
و وقتی میخوای توپ ربایی کنی دو صورت داره:

یک هنگام پاس دادن حریف توپ رو بقاپی : معمولا این ترفند فوق العادست همیشه حدود دو قدم از حریفت فاصله بگیر و بین دو یاری که احتمال میدی به هم پاس بدن واستا و وقتی پاس داد توپ ربایی کن

یکی هم تن به تن هستش که اصلا پیش نهاد نمیکنم کسی که آماتور بازی میکنه بزنه چون معمولا خطا میشه

هر وقت روبه رو کسی هستی بیشتر از دو بار دایره نزن چون سومیش خطائه:46:
صب کن تا حریفت روبروت بایسته و بعد که توپش به زمین رسید بلافاصله دایره کوتاه بزن نگه نداری که خطا میشه اگه دیدی حریفت خیلی شاخه بی خیالش شو چون بازم خطائه ولی من از کوبی برایانت 6 تا steal زدم :27:

یه مدت بازی کنی اونقده بازی آسون میشه که ادم مثل آب خوردن دفاع میکنه من رکوردام اینه

20 تا سه امتیازی تو یه بازی

12 تا steal

6 تا block:13:(خیلی کمه)
10 تا پاس

112 امتیاز تو یه بازی:27:(اینو برنی که خیلی حال میده یه پوستر واست میسازن که خیلی باحاله)

یه فصل کامل به عنوان بهترین بازیکن هفته و ماه و فصل و ... شدم بهترین بازیکن فصل و بهترین دفاع و mvp و جالبش اینجائه که همه اینا الان پاک شدن :31:ویندوز عوض کردم سیوم رو بر نداشتم و رفت دیگه هم حسش نیومد بازی کلا تو پی سی نصب کنم

ولی این همه رکورد میزنی فصل رو با بد بختی تموم میکنی بعد همیشه ی خدا بی پولی:18:

ای کاش مسابقات اسلم دانک هم میزاشتن که بازی تو my player کامل میشد:27:

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

سلام مسابقات اسلم دانک این بازی داره ؟؟؟؟؟

مثل نسخه 11 ؟؟؟

متاسفانه خیابونیشو خیلی کوتاه و ساده کردن اصلا هیچی نداره

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

یکی میتونه راهنمائی کنه دسته رو نمیتونم وش تنظیم کنم

به سختی.......:31:

Amin_0913
04-05-2012, 12:00
سلام
من نهفمیدم چطوری پنالتی بزنم

kambiz_mbi
04-05-2012, 12:26
سلام
من نهفمیدم چطوری پنالتی بزنم

سلام دوست عزیز شما بخوای پنالتی بزنی همه چیز بستگی به گاردت داره و شیوه زدنت

کلا یه ترفند بیشتر نداره اون رو باید با ضربات و خراب کردن مکرر یاد بگیری

مثلا تو my player من ضربه پنالتی که میزنم همون ضربه هستش که خودش انتخاب کرده چون یکی از ساده تریناشه

حدود 3 ثانیه نگه میدارم و پرتاب میکنم

البته به ثانیه متکی نباشید بهتره سعی کنید قلقش بیاد دستتون نگه دارید تا دستاش بیاد بالا و قصد پرتاب کنه بلافاصله خواست توپ رو رها کنه دکمه شوت رو رها کنید

البته این 2012 یکم پرتاب رو سخت تر کرده ولی بازم با تمرین حله

من تو 2011 همه پرتابام گل بود

سعی کنید با حوصله باشید چون کلا این بازی با 1 یا 2 روز یاد گرفته نمیشه سعی کنید حله:10:

BaziDon
04-05-2012, 15:04
با گیم پد بازی میشه ؟

kambiz_mbi
04-05-2012, 16:18
هم با اون هم با کیبورد عزیز

EngineeR EhsaN
21-08-2012, 22:56
راهی نداره بشه ویبره کنترلر رو قطعش کرد؟ هی باید بکشیم بیرون از یو اس بی!

محسن بوفون
20-11-2015, 18:01
سلام :
شما بازي کامپوتري nba2k12
رو بازي کرديد ؟؟؟
ـــــــــــــــــــــــــ ـ
اگه بازي کرديد
روش کار با ترينر بازي به چه شکليه ؟؟؟
من میخوام قسمت SKILL POINTS رو بالا ببرم
ولی نمیتونم
این جمیل من هست اگه امکانش هست کمکم کن
mohsenbuffon1@gmail.com

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محسن بوفون
20-11-2015, 18:05
ترینر بازی رو کسی داره

محسن بوفون
20-11-2015, 18:17
kambiz_mbi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :
به خاطر ترینر که گذاشتی ممنونم