PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خیلی عجیب در آپلود کردن... لطفا راهنمایی بفرمائید

MaliN
10-10-2011, 21:17
سلام من اینترنت دو مگ اسیاتک دارم با آپلود 512 که توی سرویسم تعریف شده...
تو دانلود خداییش مشکلی ندارم حتی 3 مگ رو هم برای دانلود میده... مشکل من با آپلود کرد فایل هست

به طور معمولی بدون ف/ی/ل/ت/ر/ش/ک/ن سرعت آپلودم از 11 کیلوبایت بالاتر نمیره
ولی وقتی بعد تست هزارتا و/ی/پ/ی/ا/ن با فقط و فقط یه و/ی/پ/ی/ا/ن سرعت آپلودم شد 512 الان برام سوال شده چرا من نمیتونم با ارتباط مستقیم به سرعتم برسم به شرکت هم زنگ زدم همینارو گفتم میگه مشکل از ما نیست و هزارتا چرت و پرت دیگه که اگر مشکل از ما بود سرعت آپلودت با و/ی/پ/ی/ا/ن هم باید همون 11 کیلوبایت میشد!!
این نکته رو هم بگم از فیسبوک گرفته تا پرشین گیگ خودمون آپلودم با ارتباط مستقیم سرعتش پایینه...
الانم که و/ی/پ/ی/ا/ن ها اختلال دارم مشکل من دو چندان شده....

حالا اگر از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم... خیلی داستان برام حالگیری شده!!:41:

التماس دعا
یاعلی

R.P.G
10-10-2011, 22:05
من یه مدت اصلا نمتونستم آپلود کنم مومدمو عوض کردم اوکی شد. شما هم یه امتحان بکن.

MaliN
11-10-2011, 10:29
من یه مدت اصلا نمتونستم آپلود کنم مومدمو عوض کردم اوکی شد. شما هم یه امتحان بکن.

ممنون ولی مودمم رو تازه خریدم چند ماهی بیشتر نیست... مدل D-Link 2640U هست وایرلس... بعد با همین مودم طبق روشی که بالا گفتم قبل اختلال مخابرات تو فیلترینگ مشکلی نبود ولی الان شدیدا......

بازم ممنونم دوست خوبم..

alivw71
11-10-2011, 11:04
اپلود 16 که خوبه. vpn سرعت واقعی رو نشون نمیده . بلکه سرعت پورت خودشو نشون میده.
واسه من که الان 5 کیلوبایته.
سرعت اپلود رو پایین مبندن تا نتونیم فایل یا ویدئو انور بفرستیم.

MaliN
11-10-2011, 14:17
اپلود 16 که خوبه. vpn سرعت واقعی رو نشون نمیده . بلکه سرعت پورت خودشو نشون میده.
واسه من که الان 5 کیلوبایته.
سرعت اپلود رو پایین مبندن تا نتونیم فایل یا ویدئو انور بفرستیم.

دوست خوبم مشکل من رو متوجه نشدی... من عرض کردم با و/ی پ/ی ا/ن 512 رو آپلود میکنم سرعتش هم دروغی نیست و مشخص هست که وقتی یه فایل 50 مگی رو توی بیست دقیقه اپلود میکنه دیگه دروغی نمیشه... من سوالم این هست که مشکل از کجاست که آپلود 512 رو اینترنتم تعریف شده است توی تست هم جواب میده ولی برای موقعی که بدون و/ی پ/ی ا/ن هستم سرعتم اصلا خوب نیست و بیشتر از سرعت 11 کیلوبایت نمیتونم آپلود کنم

از راهنمایی شما هم ممنونم :)

arashpour
12-10-2011, 01:18
منم آسیاتک دارم و از این مشکلات فراوان. محدودیت سرعت آپلود از طرف خودشون هست. قبلا اینطور نبود مدتی هست تا میتونن محدود میکنن. مشکل نه از طرف شما هست و نه مودم. مخصوصا با توجه به نکته ای که در مورد و/پ/ن فرمودید. پیشنهاد میکنم تا میتونید با پشتیبانی تماس نگیرید. به شعورتون توهین میکنن بیشتر (البته 2،3 نفری در قسمت پشتیبانی هستن که واقعا کارشون حرف نداره)

MaliN
15-10-2011, 17:48
ممنون از همه دوستان مشکلم نرم افزاری بود چند ماهی که این مشکل رو داشتم توجه نکرده بودم این مشکل از وقتی هست که برنامه cFos Speed 6.61 رو نصب کردم الان پاکش کردم و به جاش ورژن cFos Speed 4.5 رو نصب کردم درست شد :) در همه حالت خداروشکر سرعتم برگشت به 512 برای آپلود... 2 تا 3 مگ هم دانلود...

جناب آرش پور هم درست می فرمایند واقعا اسیا تک بد جواب آدم رو میده و شاکی میکنه آدمو... البته من قبلش داتک داشتم اونم همینطور بود... فقط هم به خاطر رفتار بدشون و سرعت پایین داتک سیستمش رو قطع کردم...

در هر صورت ممنونم از دوستای خوبم که وقت گذاشتن :)

التماس دعا
یاعلی

omidlolo
30-03-2013, 18:12
ظاهرا مشکل از همون نرم افزاره
پاک بشه بهتر میشه

sajjadfatehy
12-06-2014, 11:26
ظاهرا مشکل از همون نرم افزاره
پاک بشه بهتر میشه

راست میگه این آقا ؛:goatee:
خیلی ببخشید این حرفو میزنم این برنامه دیو س:grrr: :grrr::grrr::grrr:اینترنتو میدزده و ما مثلا برای اینکه سرعتمونو زیاد کنه گول میزنه؛:thumbsdow
یه ماهه گرفتارم ؛ آخر سر دیدم هم ایجا شما گفتید هم هاردم پر شده بود پاکش کردم درست شد. لا مصب داشتم سکته میزدم که مبادا مودم ی که 2-3 ماهه خریدم خراب شده باشه بازم تشکر از تاپیکت ممنون.:n12::n12::n12::n12:
اینم تست بعدی من >> سرعت 512 با دانلود 70 و آپلود 32 :) پینگمم خدارو شکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]