PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش تنظیم GPRS گوشیهای آندروید!

atlas-m
10-10-2011, 19:50
سلام.من به تازه گی یک گوشی تحد سیستم عامل آندروید خریدم. مدلش هست Sony Ericsson Xperia mini pro. در تنظیمات مربوط به GPRS و اینترنت دچار مشکل شدم. خط من همراه اول هست و برای تنظیمات به سایت همراه اول رفتم. درخواست ارسال تنظیمات کردم. گوشی منو به صورت اتوماتیک شناخت و برام تنظیمات را ارسال کرد ولی در هنگام ذخیره سازی تنظیمات ارسالی گوشی من خطای زیر رو میده:

There was a problem with the configuration message.
Your phone setting have not been updated.

چیکارش کنم؟

لطفا در صورت امکان تنظیمات مربوط به بخش Mobile networks بزارید تا من هم با توجه به تنظیمات شما گوشی تنظیم کنم. "خط من همــــــــراه اول هست." :20:

ممنون. :20:

atlas-m
10-10-2011, 21:32
من با توجه به راهنمایی سایت همرا اول خواستم Access Point درست کنم و تمام فیلدهای اون رو هم با توجه به سایت پر کردم ولی از من MCC و MNC هم می خواهد که در سایت همراه اول چیزی در رابطه با آنها نیست. در هر صورت من اطلاعات صوری در این فیلدها قرار دادم و Save کردم ولی Access Point من ذخیره نشد.

I Am Gangster
10-11-2011, 15:41
سریال گوشیتو به 8008 میفرستی اونم تنزیماتو برات میفرسته ولی ایرانسل بعد روشن کردن گوشی خودش مدل رو تشخیص میده و تنزیماتو میفرسته !
ولی همون سریال گوشیتو به 8008 بفرستی تمومه !
ولی یه راه دیگه داری میتونی به سایت همراه اول مراجعه کنی و در اونجا هس که مدل گوشی و... رو وارد میکنی !
برات تنظیمات فرستاده میشه !

ئظا
08-03-2012, 15:32
نمیدونم مشکلت حل شده یا نه
ولی راه حلش اینه
میری تو :
setting>wireless and networks>mobile networks>access point names
دکمه منو رو میزنی و new apn رو ست میکنی
به ترتیب از بالاname رو میزنی mcinet و apn هم mcinet و proxy رو طبق چیزی که تو سایت دیدی تا پایین تنظیم میکنی
درست میشه

metalboys
30-04-2012, 00:41
نمیدونم مشکلت حل شده یا نه
ولی راه حلش اینه
میری تو :
setting>wireless and networks>mobile networks>access point names
دکمه منو رو میزنی و new apn رو ست میکنی
به ترتیب از بالاname رو میزنی mcinet و apn هم mcinet و proxy رو طبق چیزی که تو سایت دیدی تا پایین تنظیم میکنی
درست میشه

نیازی به ------ نیست فقط mcinet رو در apn تنظیم کنید .

CV30
25-08-2013, 12:02
همین اسم تاپیک رو تو گوگل سرچ کن در چند دقیقه همه چی میاد دستت .

atlas-m
25-08-2013, 16:07
این سوال مال خیلی وقت پیش بوده. الان من گوشی رو مدتاهاست فروختم!!
سیم کارتم مشکل داشت. قبلی را انداختم دور یکی دیگه گرفتم (تعویض سیم کارت) بعدش به راحتی تنظیمات روی گوشی ذخیره شد!