PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرانسل یا همراه اول ؟

sina.belyad
09-10-2011, 14:09
سلام به همه ی دوستان.
هدفم از زدن این تاپیک این بود که نظر شمارو راجب برتری این دو اپراتور بدونم.که کدومو ترجیح می دید؟
بعد از شرکت در نظرسنجی اگه توضیح بیشتری هم داشتید ، پست کنید و مارو بی نصیب نذارید.
من خودم گوشیمو وصل میکنم به لپ تاپ و می رم اینترنت.سیم کارتمم ایرانسله.سرعتش بد نیست (بین 15 تا 30 نوسان داره) اما محدودیته دانلود داره فعلا.
امیدوارم شما هم نظراتونو بگید:20:

IRAN_KING
09-10-2011, 15:07
بابا ایرانسل خیلی بهتره فقط یک مشکل داره اینکه خیلی خطوطش شلوغ هست بخاطر این سرعت مییاد پایین....

H00m@N
10-10-2011, 05:57
برعکس سرعت ایرانسل بهتره چون بستش نامحدود نیست!

armin_punisher6
10-10-2011, 12:49
سرعت ایرانسل بیشتره شک نکن.

sina.belyad
12-10-2011, 09:56
برعکس سرعت ایرانسل بهتره چون بستش نامحدود نیست!

من تو همین p30world خونده بودم که چون بسته های همراه اول نامحدود واسه همین سرعتش پایینه و ایرانسل حجم دانلود رو محدود کرده و مشترکاش کم شدن ، در نتیجه سرعتش رفته بالا.
اما یه جای دیگه هم خونده بودم که سرعت همراه اول در بعضی مناطق خیلی بالاست.
اگه دوستان بگن که کدوم مناطق و با چه سرعتی دارن از همراه اول استفاده می کنن ، ممنون می شم.
چون اگه همراه اول خوب باشه ، می خوام یه همراه اول هم بخرم.(به بسته ی نامحدود نیاز دارم)

iman_s
12-10-2011, 12:02
من تو همین p30world خونده بودم که چون بسته های همراه اول نامحدود واسه همین سرعتش پایینه و ایرانسل حجم دانلود رو محدود کرده و مشترکاش کم شدن ، در نتیجه سرعتش رفته بالا.
اما یه جای دیگه هم خونده بودم که سرعت همراه اول در بعضی مناطق خیلی بالاست.
اگه دوستان بگن که کدوم مناطق و با چه سرعتی دارن از همراه اول استفاده می کنن ، ممنون می شم.
چون اگه همراه اول خوب باشه ، می خوام یه همراه اول هم بخرم.(به بسته ی نامحدود نیاز دارم)
من کرج هستم و از همراه اول استفاده میکنم.
در محل کارم سرعت میانگین دانلودم بین 25 تا 30 هست و خونه هم بین 16 تا 20
خیلی هم راضی هستم
راستی یک چیز دیگه همیشه از pn/\ استفاده میکنم تا سرعتم یکنواخت بشه وگرنه بدون pn/\ سرعت خیلی نوسان داره

A.IvI.I.N
12-10-2011, 12:38
تو منطقه ما هردو از نظر gprs و edge داغون هستن.
از نظر انتن دهي هم بدك نيستن.
در كل يه ضرب المثل قديمي هست كه ميگه سگ زرد برادر شغاله :31:

Erfan.B
12-10-2011, 12:50
ايرانشل حداقل مي دونم تو تهران سرعتش كم تر از 128 كيلوبيت نيست ، چيزي بين 16 تا 25 كيلوبايت. به نظرم از شاتل خيلي بهتر هست! فقط مشكلش محدوديت حجمه كه كاش يه بسه افزايشي داشت كه قابل خريدن بودن مثلاً همون گيگي 5 تومن... در كل از تنهاي آخر بهتره! تنهاي آخر در حد دايال آپه ! (تجربه ي شخصي حتي با فعال بئدن edge )

sansi
12-10-2011, 14:11
ايرانسل .
سرعتش مناسبه.قطعي نداشتم تا الان.
دوستاني هم كه ميخوان مشكل حجمشون رو از بين ببرن مي تونن 1 ماهه بگيرن كه 2 گيگ حجمشه و وقتي ديدن داره تموم ميشه روزانه فعال كنن كه حجمش به حجم ماهانه شون اضافه بشه.

italia88
12-10-2011, 20:41
اگه سیستم منطقه تون اج ساپورت باشه سرعت دانلودشون زیاد فرقی نداره ولی پیج باز کردن همراه آخر در بعضی موارد آدم رو پیر میکنه!
در کل بخوایم ایرانشل بهتره!

FC.Barcelona
12-10-2011, 21:23
ایرانسل
همراه اول سرعت دانلود من نهایتا 10 کیلوبایت بود اما با ایرانسل تا 30 هم میره
از اون مهمتر پینگ هست که پینگ گوگل با همراه اول متوسط بین 1000 تا 2000 هست اما با ایرانسل نهایتا 500 هست

..Parsa..
15-10-2011, 18:02
اصلا از هر نظر که بخوای حساب کنی ایرانسل یه سر و گردن بالاتر از همراه اوله
گه اینقدر واسش محدودیت به وجود نمیاورد این همراه اول ، ایرانسل خیلی بهتر از اینا هم خدمات میداد
من همین الان با gprs ایرانسل وصل شدم و هیچ مشکلی هم ندارم ، حداقل سرعت دانلودم 16 هستش

sina.belyad
16-10-2011, 10:43
اصلا از هر نظر که بخوای حساب کنی ایرانسل یه سر و گردن بالاتر از همراه اوله
گه اینقدر واسش محدودیت به وجود نمیاورد این همراه اول ، ایرانسل خیلی بهتر از اینا هم خدمات میداد
من همین الان با gprs ایرانسل وصل شدم و هیچ مشکلی هم ندارم ، حداقل سرعت دانلودم 16 هستش

می خواستم یه همراه اول بخرم واسه اینترنت نامحدودش ولی با توجه به نظرات شما و دوستان به این نتیجه رسیدم که ارزش خرید نداره.همین ایرانسلو فعلا استفاده می کنیم تا ببینیم یه اپراتور بهتر می یاد یا نه:31:

..Parsa..
16-10-2011, 11:04
می خواستم یه همراه اول بخرم واسه اینترنت نامحدودش ولی با توجه به نظرات شما و دوستان به این نتیجه رسیدم که ارزش خرید نداره.همین ایرانسلو فعلا استفاده می کنیم تا ببینیم یه اپراتور بهتر می یاد یا نه:31:

به نظر من به هیچ وجه همراه اول رو فعال نکن ، بخدا من بسته یک ماهه نامحدودش رو فعال کردم فقط نیم ساعت ازش استفاده کردم چون حتی یاهو میل رو هم باز نکرد

Pami
16-10-2011, 20:34
بدون شک سرویس EDGE ایرانسل خیلی خیلی بهتر هست
من تو شمال تو روستاهای شمال با 30KB دانلود داشتم ، یادش بخیر اون زمانا که چیز پی/ان ها زنده بودن راحت کانکت میشدیم بدون افت سرعت !

aminjigar
16-10-2011, 20:43
100 درصد ایرانسل بهتره اصلا شک نکنین من با همراه اول google رو هم نمی تونم

باز کنم شاید بعد سالی

حتی BTS هایی هم که ایرانسل الان داره استفاده می کنه اکثرا Huawei هست که

تو بهترین اپراتورها استفاده می شه ولی همیشه محدود خواهد ماند و قابلیت هاش رو

نمی تونه نشون بده

Alireza_SA
20-10-2011, 13:37
من طبق شنیده هام به ایرانسل رای دادم.

خودم فقط همراه اول دارم و چندان راضی نیستم

resident2011
20-10-2011, 14:41
قطعاً انتنهای ایرانسل جدیدتر و از فناوری بروزتری استفاده می کنند و البته فناوری EDGE رو هم پشتیبانی می کنن ولی حیف حجمیه