PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن آثار نوشته ها در قسمت جستجوی ویندوز

soroori2
08-10-2011, 19:29
سلام

چطور ی میتونیم رد پای کلماتی رو که در قسمت سرچ ویندوز جستجو کردیم از بین ببریم ؟

A M ! N
08-10-2011, 22:56
سلام

چطور ی میتونیم رد پای کلماتی رو که در قسمت سرچ ویندوز جستجو کردیم از بین ببریم ؟
سلام..
ابتدا از بخش تنظیمات windows search تیک گزینه ی Auto Complete رو بردار..
برای پاک کردن History ها هر نوعی که باشه اینترنتی، ویندوز یا گوگل هم از برنامه ی زیر کمک بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته راه رجیستری هم داره که شما انجامش نده..:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Search Assistant\ACMru\5603\
به آدرس بالا که میریم بعد سمت راست تمامی نتیجه های جستجو هست که میتونی همشون رو کلا delete کنی.
موفق و :11:موئید باشین

soroori2
09-10-2011, 21:09
سلام..
ابتدا از بخش تنظیمات windows search تیک گزینه ی Auto Complete رو بردار..
برای پاک کردن History ها هر نوعی که باشه اینترنتی، ویندوز یا گوگل هم از برنامه ی زیر کمک بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته راه رجیستری هم داره که شما انجامش نده..:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Search Assistant\ACMru\5603\
به آدرس بالا که میریم بعد سمت راست تمامی نتیجه های جستجو هست که میتونی همشون رو کلا delete کنی.

سلام

این بخش تنظیمات windows search کجاست ؟من xp دارم .

A M ! N
09-10-2011, 21:14
سلام

این بخش تنظیمات windows search کجاست ؟من xp دارم .
من الان seven دارم و دقیقا یادم نمیاد اسم گزینش چی بود ولی همون جایی(درهمون منوهای سمت چپ که مربوط به سرچ هست) که میخوای اسم وارد کنی برای سرچ پایینش چندتا گزینه هست که با یکم گشتن به راحتی میتونی پیدا کنی
فکر کنم نوشته باشه:search setting
یه همچین چیزی بعد گزینه ی auto complete رو خاموش میکنی

soroori2
09-10-2011, 22:15
سلام

با تشکر ازشما .من انجام دادم ولی و قتی اون رو غیر فعال کنیم دوباره نشون میده من دنبال راهی هستم که اصلا نشون نده و قابل بازیابی نباشه ؟

Masоud
09-10-2011, 23:55
سلام

با تشکر از امین جان.

به قسمت Internet Options اینترنت اکسپلورر رفته و در سربرگ Content روی دکمه ی Auto Complete کلیک کن.

اول همه ی تیک ها رو فعال کن سپس دو دکمه ی Clear Forms و Clear Passwords رو بزن.

بعد از این کار همه ی تیک هارو بردار و پنجره ها رو OK کن.

روش بالا برای IE 6 هستش. برای IE ورژن 7 و یا 8 در پنجره ی Internet Options روی در سربرگ General در قسمت Browsing History روی دکمه ی Delete کلیک کن.

سپس در پتجره ای که باز میشه روی دکمه ی Delete All کلیک کن تا همه شون پاک شن.

اگر هم میخوای هر باز که از IE خارج میشی اتومات هیستوری پاک بشه در قسمت Browsing History تیک گزینه ی زیر رو فعال کن :

Delete Browsing History on exit

موفق باشید :40:

A M ! N
10-10-2011, 00:51
سلام
لطف داری مسعود جان:11:

من نمیدونستم که شما میخواید کلا غیر فعالش کنین..توی پست اول گفتین که چطور اینارو از بین ببریم من هم راهش رو تقدیمتون کردم و اما:
در اینترنت هم اگه توی تنظیمات این تیکی که pointer ماوس روش هست رو برداری کلا غیر فعال میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما من راهی سراغ ندارم که بشه از طریق رجیستری کلا این Function که مربوط به search ویندوز میشه رو غیر فعال کرد ولی
این راه رو از طریق gpedit.msc چک کن :
در run تایپ کن : gpedit.msc و از پنجره ی باز شده در بخش user configuration گزینه ی administrative templates رو بزن و از این شاخه هم windows components و سپس windows explorer ، حالا:
در سمت راست این آیتم رو پیدا کن:
Turn off display of recent search entries in the Windows Explorer search box
و روی اون دابل کلیک کن و گزینه ی Enabled رو فعال کن و ok کن و خاارج شو...

این کار رو هم انجام بده:
روی دکمه ی Start راست کلیک کن و Properties رو بزن
بعد Customize رو میزنی و به تب advanced میری آخر کادر یک بخش مربوط به Recent document میبینی که دکمه ی Clear داره و یک تیک میبینی که اون رو برمیداری..

soroori2
10-10-2011, 17:59
سلام

با تشکر از امین جان.

به قسمت Internet Options اینترنت اکسپلورر رفته و در سربرگ Content روی دکمه ی Auto Complete کلیک کن.

اول همه ی تیک ها رو فعال کن سپس دو دکمه ی Clear Forms و Clear Passwords رو بزن.

بعد از این کار همه ی تیک هارو بردار و پنجره ها رو OK کن.

روش بالا برای IE 6 هستش. برای IE ورژن 7 و یا 8 در پنجره ی Internet Options روی در سربرگ General در قسمت Browsing History روی دکمه ی Delete کلیک کن.

سپس در پتجره ای که باز میشه روی دکمه ی Delete All کلیک کن تا همه شون پاک شن.

اگر هم میخوای هر باز که از IE خارج میشی اتومات هیستوری پاک بشه در قسمت Browsing History تیک گزینه ی زیر رو فعال کن :

Delete Browsing History on exit

موفق باشید :40:

سلام و با تشکر من قبلا این کارها رو کردم ولی از تو سرچ ویندوز پاک نشده و به محض اینکه میخوام یه چیز ی

که مثلا با h شروع میشه رو سرچ کنم تمام کلماتی که با m سرچ کردم نشون داده میشه.

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

سلام
لطف داری مسعود جان:11:

من نمیدونستم که شما میخواید کلا غیر فعالش کنین..توی پست اول گفتین که چطور اینارو از بین ببریم من هم راهش رو تقدیمتون کردم و اما:
در اینترنت هم اگه توی تنظیمات این تیکی که pointer ماوس روش هست رو برداری کلا غیر فعال میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما من راهی سراغ ندارم که بشه از طریق رجیستری کلا این Function که مربوط به search ویندوز میشه رو غیر فعال کرد ولی
این راه رو از طریق gpedit.msc چک کن :
در run تایپ کن : gpedit.msc و از پنجره ی باز شده در بخش user configuration گزینه ی administrative templates رو بزن و از این شاخه هم windows components و سپس windows explorer ، حالا:
در سمت راست این آیتم رو پیدا کن:
Turn off display of recent search entries in the Windows Explorer search box
و روی اون دابل کلیک کن و گزینه ی Enabled رو فعال کن و ok کن و خاارج شو...

این کار رو هم انجام بده:
روی دکمه ی Start راست کلیک کن و Properties رو بزن
بعد Customize رو میزنی و به تب advanced میری آخر کادر یک بخش مربوط به Recent document میبینی که دکمه ی Clear داره و یک تیک میبینی که اون رو برمیداری..

سلام و ممنون

اون تیک هم نبود ولی باز نشون داده میشه .من قصد ندارم غیر فعال کنم میخوام اونهایی رو که تا حالا سرچ کردم پاک کنه .

tajrobenik
12-10-2011, 04:25
سلام

........... نرم افزار CCleaner رو بهتون پیشنهاد می‌دم...

dani11
02-03-2013, 13:39
با سلام
یکی از بهترین راههای پاک کردن ردپای اینترنت در ویندوز :
وقتی در منوی استارت computer را باز میکنیم و در صفحه باز شده در قسمت search computer عبارت search تایپ شود، پس از مدتی عبارات سرچ شده در اینترنت نمایش داده میشوند که ردپاهای ما را نشان میدهند، با روش زیر همگی پاک میشوند:

control panel > indexing option > click modify
انتخابب گزینه های change selected location
کلیک ok
(بازگشت به منوی قبل توسط سیستم) کلیک advanced
منوی جدید کلیک Rebuild
بعد از مدتی .... نفس راحت (ممکن است زمانی طول بکشد، این روش مشکلی برای سیستم من پیش نیاورد اما مسوولیت بروز اشکال در سیستم شما با خودتان):n01::n01::n10::n10: :n18::n18: