PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انستیتو ملی بازی سازی

AMIR REZAs
07-10-2011, 19:56
سلام
خب اگر این چند روزه به سایت بنیاد یا دنیای بازی رفته باشید حتما این خبر رو شنیدید ، یه سری آموزشهای تخصصی که حتی اگر اونا رو طی کنید و بالای 17 سن داشته باشید دیپلمش هم بهتون میدن

خب خود خبر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میتونید واسه جلسه توجیهی ثبت نام کنید

3dmotion
16-10-2011, 17:11
اینا هنوز نتونستن یه 2 تا بازی درست مدیریت کنن با این همه ادعا و پول هنوز هیچی نشده انستیتو زدن اونم از نوع ملیش.
با با اینا خیلی رودارن .

NINJA0098
17-10-2011, 12:13
سلام
من تو رسانه هاي ديجيتال باهاشون صحبت كردم كلا اطلاعاتشون نه در زمينه ي مديريت و نه بحث علمي از از 100 30 هم نيست تازه ميخوان بيان ياد بدن.....
اونجا با يكي كه شايد بهتره اسمشو نگم داشتم صحبت ميكردم گفتم تو آموزشاي udk تا چه سطحي ياد ميدين گفت كاملا حرفه اي ....
لپتاپمو در آوردم 10 دقيقه اي واسش يه سري متريال و پارتيكل و نور و اين چيزا زدم آخرش گفتم خوب من چقدر مشكل دارم لازمه ثبت نام كنم بر ميگرده ميگه شما جايي تدريس ميكني؟:18:
همونجا لپتاپو جمع كردم رفتم ..... من نميدونم چيكار ميكنن تو بنياد ولي بازم براي شروع ميشه روش حساب كرد....

3dmotion
17-10-2011, 12:16
خدا اخر عاقبت صنعت بازی سازی مملکت رو به همراه بازیسازاش ختم به خیر کنه؟

silsin
17-10-2011, 12:21
سلام
من تو رسانه هاي ديجيتال باهاشون صحبت كردم كلا اطلاعاتشون نه در زمينه ي مديريت و نه بحث علمي از از 100 30 هم نيست تازه ميخوان بيان ياد بدن.....
اونجا با يكي كه شايد بهتره اسمشو نگم داشتم صحبت ميكردم گفتم تو آموزشاي udk تا چه سطحي ياد ميدين گفت كاملا حرفه اي ....
لپتاپمو در آوردم 10 دقيقه اي واسش يه سري متريال و پارتيكل و نور و اين چيزا زدم آخرش گفتم خوب من چقدر مشكل دارم لازمه ثبت نام كنم بر ميگرده ميگه شما جايي تدريس ميكني؟:18:
همونجا لپتاپو جمع كردم رفتم ..... من نميدونم چيكار ميكنن تو بنياد ولي بازم براي شروع ميشه روش حساب كرد....

جون من واقعا؟ :13: خب بیکارینا بیاین خودم بهتون درس میدم تازه مجانی هم هست :27: