PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته رویایی اینترنت ایرانسل بگیرم یا همراه اول ؟

Meek
06-10-2011, 19:17
سلام
من میخوام یکی از بسته های GPRS ایرانسل یا همراه اول را بگیرم.

ولی نمیدونم کدام را بگیرم.

ایرانسل دو گیگ ماهیانه 10 تومان
همراه اول نامحدود ماهیانه 10 تومان

قیمت ها یکی هست
حجم ایرانسل محدود هست و حجم همراه اول نامحدود
سرعت ایرانسل بهتر از همراه اول هست

شما کدام را پیشنهاد می دهید؟

میدونم شاید بگید جفتش مزخرفه ولی اگر قرار باشه از یکی از اینها استفاده کنم کدام بهتره؟

با تشکر میشم.

subliz
06-10-2011, 21:35
من ديروز چهارمين بسته ماهانه ايرانسلم رو فعال كردم
تو اين سه ماه هيچ وقت نتونستم از تمام حجمم استفاده كنم
3 راه براي استفاده وجود داره يا تو خود موبايل استفاده كني يا موبايل رو به كامپيوتر وصل كني يا از مودم مخصوص سيم كارت استفاده كني
2 حالت اول محدوديت خودش رو داره و آخري محدوديت هزينه
پس در هر حالت بعيده مشكلي با 2 گيگ داشته باشين

بهترين روش برا انتخاب اينه :
اگر تو منطقتون پوشش EDGE وجود داره بي شك ايرانسل
اگر وجود نداره با اختلاف كمي باز هم ايرانسل چون پوشش GPRS بهتري داره هم چنين قطعي كمتر
تازه 10 تومن هم تو مبلغي كه هر از گاهي به مشتركين پر مصرف جايزه داده ميشه موثره !

..Parsa..
06-10-2011, 21:46
من همراه اول فعال کردم اما 10 دقیقه بیشتر ازش استفاده نکردم چون سرعتش افتضاح بود اما الان 3ماهه که دارم از ایرانسل استفاده میکنم واقعا هم ازش راضیم هرچند که محدودیت حجمیش واقعا آزار دهندس

Meek
06-10-2011, 21:59
با تشکر از دوستان عزیز
من از دیشب تا حالا میخواستم بسته یک روزش برای ایرانسل را بگیرم که کد را میزدم ارور میداد شبکه الان در دسترس نیست ولی حالا زدم و مسیج داد که اعتبار شما کافی نیست در حالی که 4800 تومان شارژ داشتم!!!!!!!!!!!!!!!

حالا دو تا سوال دیگر

1-وقتی از بسته ها استفاده کنیم اگه بخوایم ببینیم چه قدر مونده و این کد پی گیری را که بزنیم حجم باقی مانده را نشون میده یا شارژ باقی مانده؟
مثلا اگر من 15 هزار تومان شارژ کنم و 10 هزار تومانش بدم برای بسته....با اون 5 هزار تومن باقی ماندش میشه کارهایی مثل زنگ و مسیج انجام داد؟
منظورم در همان محدوده 2 گیگ هست.یعنی اگر از 2 گیگ بیشتر استفاده نکنم دیگه از اون 5 تومن چیزی که کم نمیکنه.نه؟
حجمی کم میکنه دیگه یا دقیقه ای؟

2- من 4800 تومان شارژ دارم الان....
الان میخوام برای امتحان یک بسته GPRS یک روزه ایرانسل بخرم که هزار تومنه....کد رو که وارد کردم مسیج اومد اعتبار شما کافی نیست و شارژ کنید....

مگه حداقل اعتبار برای خرید بسته هزار تومنی gprs چنده؟؟
برای بسته یک ماهه چنده؟

با تشکر از فرصتی که دوستان می گذارند

subliz
06-10-2011, 22:03
من همراه اول فعال کردم اما 10 دقیقه بیشتر ازش استفاده نکردم چون سرعتش افتضاح بود اما الان 3ماهه که دارم از ایرانسل استفاده میکنم واقعا هم ازش راضیم هرچند که محدودیت حجمیش واقعا آزار دهندس

آقا پارسا من هم گفتم در هر صورت ايرانسل بهتره
چه پوشش EDGE چه سطح پوشش اينترنت چه قطعي كمتر
من ركورد 18 كيلوبايت رو ثبت كردم

Masoud-Susa
06-10-2011, 22:10
آقا پارسا من هم گفتم در هر صورت ايرانسل بهتره
چه پوشش EDGE چه سطح پوشش اينترنت چه قطعي كمتر
من ركورد 18 كيلوبايت رو ثبت كردم
ـایید میشه سرعت ایرانسل خیلی بهتر از همراه اوله وبصرفه تر هم هست....

منم سرعت 30 رو با ایرانسل ثبت کردم ! :20:

subliz
06-10-2011, 22:52
ـایید میشه سرعت ایرانسل خیلی بهتر از همراه اوله وبصرفه تر هم هست....

منم سرعت 30 رو با ایرانسل ثبت کردم ! :20:

چيكار كردي ؟ ايرانسل رو ديوونه كردي !
چجوري به اين ركورد رسيدي ؟
منطقه ؟ وسيله استفاده ؟ موبايل ؟

subliz
06-10-2011, 22:58
با تشکر از دوستان عزیز
من از دیشب تا حالا میخواستم بسته یک روزش برای ایرانسل را بگیرم که کد را میزدم ارور میداد شبکه الان در دسترس نیست ولی حالا زدم و مسیج داد که اعتبار شما کافی نیست در حالی که 4800 تومان شارژ داشتم!!!!!!!!!!!!!!!

حالا دو تا سوال دیگر

1-وقتی از بسته ها استفاده کنیم اگه بخوایم ببینیم چه قدر مونده و این کد پی گیری را که بزنیم حجم باقی مانده را نشون میده یا شارژ باقی مانده؟
مثلا اگر من 15 هزار تومان شارژ کنم و 10 هزار تومانش بدم برای بسته....با اون 5 هزار تومن باقی ماندش میشه کارهایی مثل زنگ و مسیج انجام داد؟
منظورم در همان محدوده 2 گیگ هست.یعنی اگر از 2 گیگ بیشتر استفاده نکنم دیگه از اون 5 تومن چیزی که کم نمیکنه.نه؟
حجمی کم میکنه دیگه یا دقیقه ای؟

2- من 4800 تومان شارژ دارم الان....
الان میخوام برای امتحان یک بسته GPRS یک روزه ایرانسل بخرم که هزار تومنه....کد رو که وارد کردم مسیج اومد اعتبار شما کافی نیست و شارژ کنید....

مگه حداقل اعتبار برای خرید بسته هزار تومنی gprs چنده؟؟
برای بسته یک ماهه چنده؟

با تشکر از فرصتی که دوستان می گذارند

محدوديت از اول حجمي بود چه با بسته رويايي چه بي بسته !
برا بسته يه روزه 1000 تومن شارژ كافيه ! ايراد از جاي ديگه است
بهتر با مركز ايرانسل تماس بگيريد !

Amirdb
06-10-2011, 23:26
من یک بسته یک روزه گرفتم!
سرعتش فرق داره واسه شهرهای مختلف؟
یعنی الان کلان شهر شیراز با شهرهای دیگه فرق میکنه؟!

Masoud-Susa
06-10-2011, 23:29
چيكار كردي ؟ ايرانسل رو ديوونه كردي !
چجوري به اين ركورد رسيدي ؟
منطقه ؟ وسيله استفاده ؟ موبايل ؟
هیچی کار خاصی نکردم ! :31:
انتن منطقه که خلوت باشه و کسی استفاده نکنه سرعت بالا میره خب! :46:

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

یک بار دیگر امتحان کردم درست شد.یک بسته یک روزه خریدم :11:
سرعتش خوبه اینجا.
سرعت بستگی به مکان هم داره یا همه شهرها یکیه؟
مثلا ما کلان شهر اصفهان هستیم اگه ببرم یکی از شهرهای کوچک اطراف باز هم همین سرعت را داره؟
این یک روزه را برای امتحان خریدم
با سپاس
آره سرعت به مکان هم وابسته است...
معمولا تو شهرهای کوچیک سرعت بیشتره :20:

Meek
06-10-2011, 23:33
درست شد یک ماهه گرفتم

subliz
06-10-2011, 23:39
یک بار دیگر امتحان کردم درست شد.یک بسته یک روزه خریدم :11:
سرعتش خوبه اینجا.
سرعت بستگی به مکان هم داره یا همه شهرها یکیه؟
مثلا ما کلان شهر اصفهان هستیم اگه ببرم یکی از شهرهای کوچک اطراف باز هم همین سرعت را داره؟
این یک روزه را برای امتحان خریدم
با سپاس

پوزش ميخوام اينو ميگم ولي شما فعلا آماتورين و مونده كه به تجربه ما برسين !

قاعدتا بسته شما بايد از امروز حساب شه ! در حالي كه كمتر از 30 دقيقه تا روز بعد مونده ! و احتمالا ضرر خواهيد كرد !
مگر اينكه تو حالت خوشبينانه اين حالت در نظر گرفته نشه
پ.ن : معمولا بسته ها از ابتداي روزانه در نظر گرفته ميشن فارغ از ساعت فعال سازي ! پس بهتره 12 شب به بعد فعال كنيم
سرعت به دو عامل بستگي داره
1 پوشش EDGE كه اكثر كلان شهرها دارن و تقريبا 2 برابر ميشه سرعت
2 تراكم مشتركين تحت پوشش هر آنتن

subliz
06-10-2011, 23:47
هیچی کار خاصی نکردم ! :31:
انتن منطقه که خلوت باشه و کسی استفاده نکنه سرعت بالا میره خب! :46:

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

آره سرعت به مکان هم وابسته است...
معمولا تو شهرهای کوچیک سرعت بیشتره :20:

بهتره اينجوري جملتون رو تكميل كنيد كه شهرهاي كم تراكم با پوشش EDGE !
و الا محاله به 15 برسن !

30 KiloByte * 8 = 240 KiloBit !!!???

Amirdb
06-10-2011, 23:54
پوزش ميخوام اينو ميگم ولي شما فعلا آماتورين و مونده كه به تجربه ما برسين !

قاعدتا بسته شما بايد از امروز حساب شه ! در حالي كه كمتر از 30 دقيقه تا روز بعد مونده ! و احتمالا ضرر خواهيد كرد !
مگر اينكه تو حالت خوشبينانه اين حالت در نظر گرفته نشه
پ.ن : معمولا بسته ها از ابتداي روزانه در نظر گرفته ميشن فارغ از ساعت فعال سازي ! پس بهتره 12 شب به بعد فعال كنيم
سرعت به دو عامل بستگي داره
1 پوشش EDGE كه اكثر كلان شهرها دارن و تقريبا 2 برابر ميشه سرعت
2 تراكم مشتركين تحت پوشش هر آنتن

خوب مگه بسته 24 ساعته نیست؟

الان من 11 شب که گرفتم تا 11 فردا شب میتونم استفاده کنم دیگه درسته؟

subliz
07-10-2011, 00:03

خدمتتون عرض كردم فعال سازي بر حسب روزه نه ساعت !
تمام ساعات يه روز حساب ميشن ! چه صبح چه شب
چون موقع پيگيري هم مينويسي مهلت شما تا ( ساعت 24 ) فلان روزه !
اين كد رو بزنيد ميفهميد چي ميگم

*140*3*7*3*1#

Amirdb
07-10-2011, 00:10
خدمتتون عرض كردم فعال سازي بر حسب روزه نه ساعت !
تمام ساعات يه روز حساب ميشن ! چه صبح چه شب
چون موقع پيگيري هم مينويسي مهلت شما تا ( ساعت 24 ) فلان روزه !
اين كد رو بزنيد ميفهميد چي ميگم

*140*3*7*3*1#

الان رد شدیم دیگه از دیروز درسته؟:31:
این کد رو زدم میگه 126510 ریال اعتبار دارید و تا تاریخ 15 مهر 90 فرصت دارید ازش استفاده کنید!
یعنی چی الان این؟:31:

البته الان وصل نمیشه....فکر کنم مشکل همین باشه که فرمودین!
تجربه خوبی شد ممنون!:11:

subliz
07-10-2011, 00:21
الان رد شدیم دیگه از دیروز درسته؟:31:
این کد رو زدم میگه 126510 ریال اعتبار دارید و تا تاریخ 15 مهر 90 فرصت دارید ازش استفاده کنید!
یعنی چی الان این؟:31:

البته الان وصل نمیشه....فکر کنم مشکل همین باشه که فرمودین!
تجربه خوبی شد ممنون!:11:

اون عدد معادل تقريبي 120 مگ ه !
معمولا تا 1 بامداد ميشد استفاده كرد كه نامردا تو اونم دست بردن !
اول روزانه ٢00 مگ تو 3 روز بود
هفتگي 800 مگ
و ماهانه 2.5 گيگ كه ...

sansi
07-10-2011, 00:22

سلام...
بله بسته هاي 1 روزه 24 ساعته حساب ميشن.هر زمان كه فعال كنيد تا 24 ساعت بعدش ميتونيد استفاده كنيد.اگه انتن دهي خوب باشه سرعت بالايي هم خواهد داشت.
به نظرم اگه ميخوايد هزينه ي كمي داشته باشيد ولي مزاياي بيشتري ببريد از طرح هاي كم مصرف استفاده كنيد.4950 تومن 1 ماهه علاوه بر 400 مگابايت 200 اس ام اس هم داره.
يه چيز ديگه اگه يه بسته رو فعال كنيد و توي اون 1 ماه نتونيد از همه ي حجمتون استفاده كنيد اگه دوباره يه بسته ي ديگه فعال كنيد حجم باقي مونده به حجم جديد اضافه ميشه.(از اينش خوشم اومده :دي)

subliz
07-10-2011, 00:32
سلام...
بله بسته هاي 1 روزه 24 ساعته حساب ميشن.هر زمان كه فعال كنيد تا 24 ساعت بعدش ميتونيد استفاده كنيد.اگه انتن دهي خوب باشه سرعت بالايي هم خواهد داشت.
به نظرم اگه ميخوايد هزينه ي كمي داشته باشيد ولي مزاياي بيشتري ببريد از طرح هاي كم مصرف استفاده كنيد.4950 تومن 1 ماهه علاوه بر 400 مگابايت 200 اس ام اس هم داره.
يه چيز ديگه اگه يه بسته رو فعال كنيد و توي اون 1 ماه نتونيد از همه ي حجمتون استفاده كنيد اگه دوباره يه بسته ي ديگه فعال كنيد حجم باقي مونده به حجم جديد اضافه ميشه.(از اينش خوشم اومده :دي)

دوست عزيز ممنون كه اين آپشن رو يادآوري كرديد

مدیر‌سایت
07-10-2011, 00:36
همراه اول edge داره؟

Amirdb
07-10-2011, 00:38
دوست عزيز ممنون كه اين آپشن رو يادآوري كرديد ولي من بالغ بر 10 بار بسته فعال كردم و تماما روزانه بود نه بر حسب ساعت كه خودش يه نوع كلاهبرداريه !
خودشون هم فرمودن كه مهلتشون تا پايان 15 مهره ! و 15 ام كي تموم ميشه ؟

فکر کنم نمیشه چیز دقیقی گفت چون الان وصل شد باز!:31:

شاید هر دفعه یه طور باشه....اینجا ایران است!:31:

سرعتش اومد پایین نسبت به نیم ساعت پیش فکر کنم به خاطر شبانست!

ممنونم از دوستان :11:

sansi
07-10-2011, 00:43
خودشون هم فرمودن كه مهلتشون تا پايان 15 مهره ! و 15 ام كي تموم ميشه ؟

خب منظور از بسته هاي 1 روزه يا همون 24 ساعته همينه ديگه!!از زمان فعال كردن تا 24 ساعت بعد.ايشون ساعت 11 شب ديروز فعال كردن تا 11 شب امروزم ميتونن استفاده كنن.

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

فکر کنم نمیشه چیز دقیقی گفت چون الان وصل شد باز!

شاید هر دفعه یه طور باشه....اینجا ایران است!

جاي گوشيتو عوض كن تا سرعتش بره بالا.انتن دهي نقطه خيلي تاثير داره.من تا 22 كيلو رو هم داشتم توي دانلودام.

subliz
07-10-2011, 00:44
فکر کنم نمیشه چیز دقیقی گفت چون الان وصل شد باز!:31:

شاید هر دفعه یه طور باشه....اینجا ایران است!:31:

ممنونم از دوستان :11:

بهتون توصيه ميكنم ملاكتون شارژ بسته باشه !

Amirdb
07-10-2011, 00:50
راستی دوستان الان چه طور میتونم از کانکشن VPN که روی سیستم هست استفاده کنم؟
میشه اصلا استفاده کرد؟
چون من گوشی رو وصل کردم به پی سی!

subliz
07-10-2011, 00:51
خب منظور از بسته هاي 1 روزه يا همون 24 ساعته همينه ديگه!!از زمان فعال كردن تا 24 ساعت بعد.ايشون ساعت 11 شب ديروز فعال كردن تا 11 شب امروزم ميتونن استفاده كنن.

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

جاي گوشيتو عوض كن تا سرعتش بره بالا.انتن دهي نقطه خيلي تاثير داره.من تا 22 كيلو رو هم داشتم توي دانلودام.

من معذرت ميخوام فكر كردم پنج شنبه 15 ام بود
حق با شماست
اما اوني هم كه گفتم اتفاق افتاده كه گفتم خدمتتون

Masoud-Susa
07-10-2011, 00:59
میشه اصلا استفاده کرد؟
V P N های با پورت pptp و l2tp که رو ایرانسل تعطیله ! میمونه یه SSTP که اونم الان سرعتش داغون شده ! :31:

subliz
07-10-2011, 01:01
میشه اصلا استفاده کرد؟

شرمنده اخلاق ورزشيت اين يه مورد هيچ اطلاعي ندارم
ولي هيچ فرقي بين كانكشن موبايل و ديال آپ نيست
سرعت ايرانسل همين جوري هم پايين بود چيز پي ان هم كه بياد چه شود !

مدیر‌سایت
07-10-2011, 13:31
V P N های با پورت pptp و l2tp که رو ایرانسل تعطیله ! میمونه یه SSTP که اونم الان سرعتش داغون شده ! :31:
sstp رو چطور با ویندوز 7 باید کانکشن درست کرد؟

cuteetuc
08-10-2011, 10:21
گوشي من نوكيا 7230 هستش.سيستم عامل نداره و گوشي فقط جاوا داره؟!چجوري ميتونم به لپ تاپ وصلش كنم و از اينترنت همراه اول استفاده كنم؟؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

cuteetuc
08-10-2011, 10:44
از htc smart چجوري به عنوان مودم براي استفاده از اينترنت ايرانسل در لپ تاپ استفاده كرد.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

cuteetuc
08-10-2011, 15:01
دوستان زكات علم آموختن است.:10:...دوستان و اساتيد لطف كنيد راهنمايي كنيد.

H00m@N
10-10-2011, 05:50
سلام...

سلام
این کد کم مصرفه چیه؟

sansi
11-10-2011, 14:15
گوشي من نوكيا 7230 هستش.سيستم عامل نداره و گوشي فقط جاوا داره؟!چجوري ميتونم به لپ تاپ وصلش كنم و از اينترنت همراه اول استفاده كنم؟؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام..
اول برنامه ي pc suite رو نصب، بعد گوشي رو با كابل وصل كنيد connect to the internet v رو بزنيد البته قبل از اين كارها بايد تنظيمات gprs همراه اول رو توي گوشيتون داشته باشيد.

sansi
11-10-2011, 14:46
سلام
این کد کم مصرفه چیه؟

سلام ...
5#*1*7*140*

Amirdb
13-10-2011, 12:30
سلام دوستان....من دیشب میخواستم گوشی یکی از دوستان رو به لپ تاپش وصل کنم که بشه باهاش وصل شد به نت (از طریق همین بسته ایرانسل)....چون سی دی pc suite رو نداشت رفتم (یا گم کرده بود!) رفتم براش سی دی بخرم به طرف که گفتم سی دی pc suite رو میخوام یه سی دی بهم داد که وقتی اومدم دیدم که سی دی OVI بود!

گوشیش C5 نوکیا هست و من اطلاعات زیادی مورد این گوشی نداشتم....بعد سی دی رو که نصب کردم هرچی گشتم گزینه ای برای کانکت شدن پیدا نکردم!

حالا سوالم اینه که سی دی رو اشتباه داده؟؟ این ovi همون کار pc suite رو میکنه یا کلا جداست؟

بعد من خودم سی دی برنامه pc suite رو دارم.....همراه گوشی خودم موقعی که گرفته بودم این روش بود....حالا میخواستم بپرسم میتونم واسه نوکیا C5 هم همین رو استفاده کرد یا نه (برای وصل شدن به نت)؟
گوشیم نوکیا N73 هستش!

ممنونم!

M S F
13-10-2011, 13:08
سلام دوستان....من دیشب میخواستم گوشی یکی از دوستان رو به لپ تاپش وصل کنم که بشه باهاش وصل شد به نت (از طریق همین بسته ایرانسل)....چون سی دی pc suite رو نداشت رفتم (یا گم کرده بود!) رفتم براش سی دی بخرم به طرف که گفتم سی دی pc suite رو میخوام یه سی دی بهم داد که وقتی اومدم دیدم که سی دی OVI بود!

گوشیش C5 نوکیا هست و من اطلاعات زیادی مورد این گوشی نداشتم....بعد سی دی رو که نصب کردم هرچی گشتم گزینه ای برای کانکت شدن پیدا نکردم!

حالا سوالم اینه که سی دی رو اشتباه داده؟؟ این ovi همون کار pc suite رو میکنه یا کلا جداست؟

بعد من خودم سی دی برنامه pc suite رو دارم.....همراه گوشی خودم موقعی که گرفته بودم این روش بود....حالا میخواستم بپرسم میتونم واسه نوکیا C5 هم همین رو استفاده کرد یا نه (برای وصل شدن به نت)؟
گوشیم نوکیا N73 هستش!

ممنونم!

فرقي نداره من الان با ovi suite كانكت شدم، اگر ovi suite رو باز كني همون بالا منو ها يك كره زمين ميبيني همونو بزني ديگه بقيه اش راحته،اگر هم ovi suite يا پي سي سوئيت نداشتي گوشيتو با كابل به كامپيوتر وصل كن بعد چند لحظه صبر كن تا كامپيوتر گوشيتو بشناسه،بعد كه شناخت برو تو قسمت كانكشن يك كانكشن دايال آپ بساز و جاي يوزر و پسورو رو خالي بزار.فقط قسمت دايال يا همون شماره ،اينو وارد كن *99# ، بعد كانكت رو بزن به اينترنت وصل مي شه!:20:

Amirdb
13-10-2011, 21:36
فرقي نداره من الان با ovi suite كانكت شدم، اگر ovi suite رو باز كني همون بالا منو ها يك كره زمين ميبيني همونو بزني ديگه بقيه اش راحته،اگر هم ovi suite يا پي سي سوئيت نداشتي گوشيتو با كابل به كامپيوتر وصل كن بعد چند لحظه صبر كن تا كامپيوتر گوشيتو بشناسه،بعد كه شناخت برو تو قسمت كانكشن يك كانكشن دايال آپ بساز و جاي يوزر و پسورو رو خالي بزار.فقط قسمت دايال يا همون شماره ،اينو وارد كن *99# ، بعد كانكت رو بزن به اينترنت وصل مي شه!:20:
ممنونم....
فقط در کل میخوام بدونم این pc suite من که مال N73 هست....مال C5 رو هم میخونه یا نه؟

:11:

sansi
13-10-2011, 22:25
ممنونم....
فقط در کل میخوام بدونم این pc suite من که مال N73 هست....مال C5 رو هم میخونه یا نه؟

بله ميخونه..

Amirdb
23-10-2011, 12:04
سلام دوستان
من قبلا وصل کردن گوشی به کامپیوتر رو امتحان کرده بودم با پی سی سوئیت و به راحتی وصل میشد به نت.

ولی الان همون مرحله رو که با لپ تاپ میرم.گوشیم رو شناسایی میکنه ولی توی قسمت پی سی سوئیت که میخوام وصل شم به نت قسمت کانکت که میزنم....میزنه:no modem found

روش دوم هم که میخوام بدون پی سی سوئیت برم و کانکشن بسازم و با *99# وارد بشم هم اصلا مودم گوشیم رو پیدا نمیکنه که بخوام اون رو انتخاب کنم و کانکشن بسازم که وارد بشم!

همه مراحلی هم که اینجا گفته شده امتحان کردم ولی طبق توضیحات بالا نمیشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به نظرتون مشکل از کجاست؟

ممنونم!

CHETORE
23-10-2011, 12:34
دوستان عزیز به هیچ وجه همراه اول نگیرید سرعت دانلود 5 کیلوبایت

ولی ایرانسل 30 کیلوبایت سرعت دانلود داره تازه وبگردی اون هم سریع تر هست و 10 تومن میدی 2 گیگ میگیری و اگه دانلود کنی 2 روز نمیشه تموم میشه ؟اصلا دنبال همراه اول نرید .فعالسازی ایرانسل *140*3*7*3*3# البته اینجا برعکس شده و 10تومان به بالا شارج کنید و این کد رو ارسال کنید و بعد از 5 دقیقه براتون فعال میشه ؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

سلام دوستان
من قبلا وصل کردن گوشی به کامپیوتر رو امتحان کرده بودم با پی سی سوئیت و به راحتی وصل میشد به نت.
ولی الان همون مرحله رو که با لپ تاپ میرم.گوشیم رو شناسایی میکنه ولی توی قسمت پی سی سوئیت که میخوام وصل شم به نت قسمت کانکت که میزنم....میزنه:no modem found
روش دوم هم که میخوام بدون پی سی سوئیت برم و کانکشن بسازم و با *99# وارد بشم هم اصلا مودم گوشیم رو پیدا نمیکنه که بخوام اون رو انتخاب کنم و کانکشن بسازم که وارد بشم!
همه مراحلی هم که اینجا گفته شده امتحان کردم ولی طبق توضیحات بالا نمیشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظرتون مشکل از کجاست؟
ممنونم!

حتما پی سی سوییت رو نصب بکن و قبلش گوشی به لب تاپ وصل نباشه و یه ریستارت بکن و بعد گوشی رو به کابل وصل کن و برو تو تنظیمات شبکه اون رو اضافه کن و کانکشنش رو بساز

Amirdb
23-10-2011, 18:42
دوستان عزیز به هیچ وجه همراه اول نگیرید سرعت دانلود 5 کیلوبایت

ولی ایرانسل 30 کیلوبایت سرعت دانلود داره تازه وبگردی اون هم سریع تر هست و 10 تومن میدی 2 گیگ میگیری و اگه دانلود کنی 2 روز نمیشه تموم میشه ؟اصلا دنبال همراه اول نرید .فعالسازی ایرانسل *140*3*7*3*3# البته اینجا برعکس شده و 10تومان به بالا شارج کنید و این کد رو ارسال کنید و بعد از 5 دقیقه براتون فعال میشه ؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

حتما پی سی سوییت رو نصب بکن و قبلش گوشی به لب تاپ وصل نباشه و یه ریستارت بکن و بعد گوشی رو به کابل وصل کن و برو تو تنظیمات شبکه اون رو اضافه کن و کانکشنش رو بساز

ممنونم

ولی من دقیقا همین کار رو کردم باز هم همون میزنه modem not found ....

دوستان به نظرتون مشکل از چیه؟

Amirdb
25-10-2011, 19:09
ممنونم

ولی من دقیقا همین کار رو کردم باز هم همون میزنه modem not found ....

دوستان به نظرتون مشکل از چیه؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

rouzbeh_ziafati
30-10-2011, 00:23
پولتون رو تو جیب این مخابرات بی صاحب نریزید . من یه اشتباه بزرگ کردم گول تبلیغ دانلود نا محدود رو خوردم و 10 تومن رو ریختم جیب این راهزنان قرن 21ام ؛ ایرانسل با سرعت 25 کیلوبایت وصل میشدم ، این همراه اول که اصلا تو مرکز شهر ما (همدان) edge رو ساپورت نمیکنه ! و سرعتم انقدر پایین هست که بعضی مواقع از لود کردن مسنجر هم معذوره ! واقعا متاسفم برای خودم و مملکتم ، تو مملکتی که مخابرات هر غلطی می خواد میکنه و هیچکی صداش درنمیاد ... خط تلفنی که پولش رو از تک تک افراد گرفته رو pcm میکنه و نعمت adsl رو از مردم میگیره ، مجبوریم بریم طرف وایمکس که مودم گرانش با پوشش بسیار ضعیفش آدم رو فقط افسرده تر میکنه یا همین به اصطلاح تعرفه های رویایی ایرانسل با سرعت 25 کیلوبایت با محدودیت 2گیگ که باهاش نمیشه یه فیلم هم دانلود کرد ! برامون شده نهایت نعمت و خوشی ...
بازهم متاسفم

osmaan
30-10-2011, 00:36
پولتون رو تو جیب این مخابرات بی صاحب نریزید . من یه اشتباه بزرگ کردم گول تبلیغ دانلود نا محدود رو خوردم و 10 تومن رو ریختم جیب این راهزنان قرن 21ام ؛ ایرانسل با سرعت 25 کیلوبایت وصل میشدم ، این همراه اول که اصلا تو مرکز شهر ما (همدان) edge رو ساپورت نمیکنه ! و سرعتم انقدر پایین هست که بعضی مواقع از لود کردن مسنجر هم معذوره ! واقعا متاسفم برای خودم و مملکتم ، تو مملکتی که مخابرات هر غلطی می خواد میکنه و هیچکی صداش درنمیاد ... خط تلفنی که پولش رو از تک تک افراد گرفته رو pcm میکنه و نعمت adsl رو از مردم میگیره ، مجبوریم بریم طرف وایمکس که مودم گرانش با پوشش بسیار ضعیفش آدم رو فقط افسرده تر میکنه یا همین به اصطلاح تعرفه های رویایی ایرانسل با سرعت 25 کیلوبایت با محدودیت 2گیگ که باهاش نمیشه یه فیلم هم دانلود کرد ! برامون شده نهایت نعمت و خوشی ...
بازهم متاسفم
به جای این حرفا دوست عزیز بهتره فرهنگ مون رو درست کنیم (البته من با شما نیست چون شما رو اصلا نمیشناسم در کل دارم میگم ) وقتی ایرانسل اومد بدون محدودیت داد همه شاهد این بودیم که تو نت مسابقه دانلود از موبایل شروع شده بود و با هم کل میذاشتمن که من انقدر گرفتم تو کم آوردی!!! خوب مسلما اون اپراطور منابع نا محدود نداره که غصه پهنای باند نداشته باشه برای همین برای بار دوم که این سرویس رو میده مثل همون آدما برخورد میکنه تا قدر اون نعمت رو بدونن

italia88
30-10-2011, 18:32
بازهم متاسفم

متاسفانه مشکل اینترنت همراه اول اینه که اگه منطقه شما edge رو ساپورت نکنه (البته حتما میدونید که edge همراه اول با ایرانسل متفاوته چون به تجهیزات آنتن مربوط میشه ) باید بی خیال استفاده ازش بشید چون سرعت اینترنت همراه اول بدون edge از دایالاپ هم کمتره !!:41:

rouzbeh_ziafati
30-10-2011, 20:14
به جای این حرفا دوست عزیز بهتره فرهنگ مون رو درست کنیم (البته من با شما نیست چون شما رو اصلا نمیشناسم در کل دارم میگم ) وقتی ایرانسل اومد بدون محدودیت داد همه شاهد این بودیم که تو نت مسابقه دانلود از موبایل شروع شده بود و با هم کل میذاشتمن که من انقدر گرفتم تو کم آوردی!!! خوب مسلما اون اپراطور منابع نا محدود نداره که غصه پهنای باند نداشته باشه برای همین برای بار دوم که این سرویس رو میده مثل همون آدما برخورد میکنه تا قدر اون نعمت رو بدونن

مخابراتی که از منابع نامحدود مادی و معنوی داره سود میبره و میشه گفت نبض اطلاعات و ارتباطات کشور دستش هست اگر نامحدود هم بده با سرعت 128 کیلوبایت دانلود هم بده مطمئن باش ککش نمیگذه
اگر امثال من نمی تونند adsl داشته باشند چرا که حضرات برای اینکه جیبشون بیشتر پر بشه یک خط رو به چند نفر فروختند (PCM) ، و به دلیل گران بودن مودم های wimax و همچنین کیفیت پایینشون ، مجبورند از ایرانسل با محدودیت دانلود 2 گیگ درماه و سرعت نهایت 25 کیلوبایت استفاده کنند ... اینا همش حق که ذایل میشه و کسی هم نیست که این حق رو فریاد بزنه
تا وقتی مردم مملکت ما از حقوق خودشون بی خبرند و به ناچیز ترین چیزها قانع هستند مسلمه که اربابان قدرت و ثروت هم هرطور که دوست داشته باشند باهاشون برخورد می کنند

aria_electric_fars
04-11-2011, 09:33
سلام دوستان

من می خوام یه گوشی کیبورد دار بخرم مخصوص اینترنت حالا فقط می خواستم بدونم هزینه ی gprs ایرانسل یا همراه اول اصلا به صرف هست یا نه؟؟؟ اگر به صرفه هست کدوم اپراتور بهتره و مقرون به صرفه تره؟؟؟

با تشکر