PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پورت usb مادر برد

mrezam1366
06-10-2011, 14:16
باسلام

یه مادر برد msi دارم که یه مدتی میشه هر وقت به پورت usb چیزی میزنم ویندز هنگ میکنه و مجبور میشم reset کنم
اگه راه حلی دارین لطف کنین راهنمایی کنین

EXTREME
07-10-2011, 00:07
اگه به پورت جلو میزنین و اینطوری میشه این مشکل میتونه از سیم های یو اس بی جلو باشه
سیم هارو بکنید و روی یه پورت یو اس بی دیگه وصل کنید ولی اگه به عقب وصل میکتنید و باز هم اینطور میشه
باید از اول از همه ویندوز رو عوض کنید اسکن ویروس بکنید همچنین فلش هم باید اسکن ویروس بشه فلش که زده میشه
درایور های سیستم رو به روز کنید و بایوس مین رو آپدیت کنید
درست نشد یا مشکل از پاور هست یامین و بهتره یک کارت یو اس بی بگیرین

mrezam1366
08-10-2011, 10:32
ممنون از راهنمایی شما

zantia2011
12-10-2011, 11:23
با سلام
من یک مادربرد asus p5ld2-x/1333 دارم و از اون روزی که فایل بایوس رو اپدیت کردم usb های مادر برد هنگ میکنند یعنی اگر یک پورت در حال کار باشه و یک پورت دیگر روهم به کار بندازم یکی از پ.رتها مدام قطع و وصل میکنه ضمنا فایل قدیمی مادربرد هم اجازه نمیده که قبلیشو بذارم تا مشکل رفع شود لطفا عزیزان به بنده کمک کنند تا چکارکنم با تشکر

mrezam1366
18-10-2011, 23:21
[QUOTE=zantia2011;6541406]با سلام
من یک مادربرد asus p5ld2-x/1333 دارم و از اون روزی که فایل بایوس رو اپدیت کردم usb های مادر برد هنگ میکنند یعنی اگر یک پورت در حال کار باشه و یک پورت دیگر روهم به کار بندازم یکی از پ.رتها مدام قطع و وصل میکنه ضمنا فایل قدیمی مادربرد هم اجازه نمیده که قبلیشو بذارم تا مشکل رفع شود لطفا عزیزان به بنده کمک کنند تا چکارکنم با تشکر[/QUOT

به نظر من مشکل تو همون بایوس باشه تو به جای اینکه ورژن خود مادر بورد رو آپدیت کنی شاید یه ورژن دیگه رو روی بایوس مادر بورد ریختی و حالا این مشکل رو مادر بردت داره .
در ضمن ورژن مادر برد با مدل اون فرق داره و معمولا در گوشه مادر برد ها یا یه جایی از اون مینویسه مثلا مینویسه rev: 1.01 یا یه چیزی تواین مایه هاست و شما باید دقیقا همون مدل رو با همون ورژن انتخاب کنی
یه بار دیگه این رو امتحان کن شاید مشکلت حل بشه

alik22
28-07-2012, 13:39
من یه مادر بور xfx دارم که یه مدت هست دیگه usbکه وصل میکنی دیگه نمشناسه
لطفا زود جوابی بدید