PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل ایرانسل از گوشی به لب تاب و وصل شدن به نت...چگونه؟؟

Meek
05-10-2011, 20:01
سلام عزیزان :11:
من دانشگاه شهرستان قبول شدم و اونجا امکان Adsl نیست

دارم هم تا فردا پس فردا میرم شهرستان ممنون میشم بهم بگید چه طور میشه؟

من یه چیزایی در موردش شنیدم ولی هیییییییییچ اطلاعی ندارم چه طور میشه این کار رو کرد؟

گوشیم N73 نوکیا هست میتونم وصلش کنم به لب تاب و از طریق اینترنت گوشی با لب تاب به نت وصل بشم؟
شنیدم ایرانسل یه همچین خدماتی داره؟

چه جوریه؟
از مدیران میخوام تاپیک رو قفل نکنند چون من دارم راهی شهرستان میشم و وقت چندانی ندارم :11:
اگر هم تاپیک رو قفل میکنید حداقل یه اطلاعی از نحوه این کار بدید بعد تاپیک رو قفل کنید :11:

من هیچی بلد نیست

ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنید!

MR. Garcia
05-10-2011, 22:38
تو جعبه ی موبایلتون یه CD هست مخصوص موبایلتون و توش یه نرم افزار هست به اسم PC Suite !!!
اون رو روی کامپیوترتون نصب کنید و موبایل رو به کامپیوتر وصل کنید و از داخل همون نرم افزار گزینه ی Connect to Internet رو بزنید !!!
خودش براتون یه کانکشن ویژه میسازه که بعد از اون میتونید ازش استفاده کنید !!! :20:

Meek
05-10-2011, 23:22
با تشکر از شما

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

حالا چند تومن هزینش هست؟
از کجا متوجه بشم دارم از بسته مخصوص زیر استفاده میکنم؟

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

این رو یکی از دوستان زحمت کشیدند و برام فرستادند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

با تشکر از فرصتی که گذاشتید

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

من اگر با روشی که شما گفتید انجام بدم آیا یعنی از بسته ای که عکسش در بالا هست استفاده کردم یا از شارژ گوشی؟

hosein300
05-10-2011, 23:26
با سلام
به دو روش می تونین با سیم کارت به اینترنت وصل بشین

روش اول : همون روشی هست که دوستمون فرمودند یعنی با استفاده از نرم افزار PC SUITE یا OVI SUITE که همراه گوشی سی دی اش موجوده و بعد از اتصال

روش دوم : بعد از اتصال گوشی به کامیپوتر یک اتصال یا همون dial up connection جدید از داخل ویندوز در کنترل پنل ایجاد می کنید(شبیه همونی که قبلا با دایل اپ ایجاد می کردیم ) در قسمت propertis نوع مودم رو مدل گوشیتون انتخاب می کنین و قسمت user & password رو خالی می زارین در قسمت phone number شماره *98# رو تایپ می کنین و سپس روی dial کلیک می کنین تا به اینترنت وصل بشین
فقط قبل از استفاده از هر دو روش حتما باید تنظیمات اینترنت رو گوشیتون نصب شده باشه . برای دریافت تنظیمات به صورت اتوماتیک *140*3*6# ok و برای سیم کارت دائمی *130*3*6# ok رو شماره گیری کنید. بعد از دریافت اسمس تنظیمات اونا رو ذخیره کنین اگه هنگام ذخیره کردن از شما رمز یا پین خواست کد 1234 رو وارد کنین و تنظیمات رو ذخیره کنین