PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA Manager 12

صفحه ها : [1] 2

danial86
04-10-2011, 16:51
FIFA Manager 12

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارائه دهنده : EA - Electronic Arts
سبك : Soccer Management
تاريخ عرضه : 28 اکتبر 2011
پاتفرم: PC,PS3,Xbox
ناشر : Bright Future

در 28 اکتبر 2011 (6 آبان 90) نسخه ی 12 فیفا منیجر حاصل تلاش مسئولين الكترونيك آرتز با 11 سال تجربه ارائه ی این بازی منتشر خواهد شد.این بازی اینبار با تغییرات فراوان در بخش آفلاین که شامل حدود 700 ویژگی جدید و بهبود مشکلات قبلی است روانه بازار خواهد شد.نیاز به توضیح ندارد اما در این بازی شما به عنوان مدیر و مربی یک باشگاه فوتبال مدرن کلیه ی وظایف مرتبط از جمله کنترل تاکتیک ها ، تمرینات تیم ، قرارداد اعضای باشگاه ، گسترش باشگاه و ... را بر عهده دارید.تغییرات برجسته ی نسخه ی جدید این بازی تغییر موتور 3دی بازی ، اضافه شدن بیش از 41000 بازیکن جدید ، اضافه شدن 13000 چهره ی جدید ، اضافه شدن مدیریت بازیکنان ، اضافه شدن بخش مدیریت تیم های ملی ، تغییرات عمده در ویرایشگر بازی و ... اشاره کرد.

بخش سه بعدی

نسخه ی جدید در بخش سه بعدی تغییرات فراوانی کرده است.به دلیل اینکه این بخش از محبوبیت بسیاری بین هواداران این بازی برخوردار است تمام تلاش طراحان بازی برای به واقعیت نزدیکتر کردن این بخش صورت پذیرفته است که بطور کامل دستخوش تغییرات فروان گشته و بصورت آزمایشی در این نسخه قرار گرفته است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بخش از این تغییرات به عنوان مثال تغییر در شرایط تعویض ها ، تاکتیک ها ، رفتار مربیان ، رفتار بازیکنان هنگام تعویض(مخالفت با تعویض) و ... می باشد.اینترفیس جدید بازی این امکان را به شما میدهد که تاکتیک مورد نظر را بسرعت در زمین اعمال کنید.

امکانات جدید باشگاه

25 ساختمان جدید با مجموع 289 قابلیت ارتقا به جزییات این بخش اضافه شده است. علاوه بر این سه واحد سنجش محیط زمین تا 120.000 کرسی به طور مستقیم بر اساس باشگاه وجود دارد.
سن ساختمان ها و بازسازی از دیگر امکانات جدید می باشد.ارتقا ساختمان بطور محسوسی در خش های دیگر بازی موثر است که به عنوان بازیکن باید استراتژی لازم برای بخش ساخت و ساز لحاظ شود.

امور مالی

بخش مالی در این نسخه نیز تغییرات فراوانی کرده است.برای خرید بازیکنان بطور مستقیم وابسته به موفقیت های ورزشی باشگاه می باشد.درآمد باشگاه ها از طریق حامیان مالی(اسپانسر) آنها بطور محسوسی بین باشگاه های بزرگ تا کوچک متمایز است.
ورود به بورس اوراق بهادار هم به راحتی امکان پذیر نمی باشد.دراین راه باید با بدست آوردن حامیان مالی و حتی شرکای جدید به پیشرفت های اقتصادی لازم دست پیدا کنید.علاوه بر این روابط با حامیان مالی بسیار فشرده تر شده است که باید راضی نگاه داشته شوند.

بخش نقل و انتقالات

در این بخش شما میتوانید قبل ازخرید بازیکن آن را مورد تست های مختلف قرار دهید و نقاط ضعف و قوت آن پی ببرید.بخش تجزیه و تحلی بازیکنان در تیمهای ملینیز بسیار گسترده ترشده است.پیشرفت هوش مصنوعیدر این بخش باعث شده که ستارگان فوتبال به رحتی قرارداد خود را تمدید نکنند مگر در ازای مبلغ کافی....

سیستم مورد نیاز :

Supported software:
Microsoft XP SP3 (Microsoft Windows 95, Windows 98/ME, Windows 2000 and Microsoft Windows NT are not supported), Microsoft Windows Vista™, Microsoft Windows 7

Minimum hardware requirements:
Windows XP SP3
CPU: Intel Pentium 4 2.4 GHz or equivalent
RAM: 1 GB
Video Card: ATI Radeon 9600 Pro 128MB or greater, NVIDIA GeForce 6600 128MB or greater, Pixel shader 2.0 and above.

Windows Vista™ SP2 / Windows 7
CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz or equivalent
RAM: 1.5 GB
Video Card: ATI Radeon 9600 Pro 128MB or greater, NVIDIA GeForce 6600 128MB or greater, Pixel shader 2.0 and above.

approx. 10 GB available hard disk space
8x DVD-ROM drive
DirectX 9.0c compatible sound card

لیگ ها موجود در این نسخه :

Argentina
Primera División
Australia
Hyundai A-League
Austria
Bundesliga, ADEG Erste Liga
Belgium
Belgium League, Tweede Klasse
Brasil
Liga do Brasil Serie A, Liga do Brasil Serie B
Bulgaria **
A Group
Chile
Primera División, Segunda División **
Colombia
Primera
Cyprus **
A' Katigoria
Denmark
SAS Ligaen, 2. Liga
Ecuador
Primera A, Primera B **
Germany
1. Bundesliga, 2. Bundesliga, 3. Liga, Regionalliga Nord, Regionalliga West, Regionalliga Süd
Egypt
Premier League
England
Barclays Premier League, Coca-Cola Championship, Coca-Cola League One, Coca-Cola League Two, Conference National **, Conference North **, Conference South **
Finland
1. Liiga
France
Ligue 1, Ligue 2, National **
Greece
Super League
Hungary
1. Liga
Ireland
FAI Eircom League, FAI First Division **
Israel
1. Liga, 2. Liga
Italy
Serie A, Serie B, Serie C-A **, Serie C-B **, Serie C2-A **, Serie C2-B **, Serie C2-C **
Mexico
Primera División
the Netherlands
Eredivisie, Eerste Divisie
New Zealand
Football Championship
Norway
Tippeligaen
Northern Ireland **
Premier Division
Paraguay
Primera División
Peru
Primera División
Portugal
Liga Portuguesa, Segunda Divisão **
Romania
Liga I
Russia
Premier Liga, 1. Division
Scotland
Clydesdale Bank PL, Scottish Div 1, Scottish Div 2, Scottish Division 3 **
Schwitzerland
Axpo Super League, Dosenbach Challenge League
Slovenia
1. Liga
South-Korea
K-League
Spain
Liga BBVA, Liga Adelante, 2ªB Grupo I, 2ªB Grupo II, 2ªB Grupo III, 2ªB Grupo IV
Sweden
Allsvenskan
Uruguay
Primera División
USA
Major League Soccer
Wales **
Premier League
South Africa
Premier Soccer League

تصاویری از بازی :

چند ویدئو از بازی :

danial86
04-10-2011, 17:04
ظاهرن که با نسخه 11 زیاد فرقی نداره:19:

Alireza.M67
04-10-2011, 19:33
دداداش عکسات انقدر کوچیکن که با چشم غیر مسلح دیده نمیشن
پسره خوب تمامه حجم اینترنتم پای باز شدن این عکسها رفت ، لطفا یکم کوچیکشون کن

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

t.sunami
06-10-2011, 22:40
به نظر میاد تغییرات محسوس نیست!

وین رونی
06-10-2011, 22:49
اما فکر کنم یه تکونی به گرافیک دادن

danial86
07-10-2011, 11:33
هر سال ازین حرفها میزنن ولی بیشتر به نظر جنبه تبلیغاتی داره.البته تو عکسها به نظر یکم بهتر شده.تا 3 4 هفته دیگه معلوم میشه.

t.sunami
07-10-2011, 11:37
بحث گرافیکش نیست! به نظرم باید از نظر مسایل مدیریتی پیشرفت کنه که به نظر میاد پیشرفت انچنانی نکرده.ولی باز باید صبر کرد تا ببینیم چی میشه

Silva
07-10-2011, 15:26
تاریخ عرضه رسمی اعلام نشده؟؟؟

danial86
07-10-2011, 20:01
3 هفته دیگه بازی میاد یه دمو ندادن ببینیم چه خبره:13:

danial86
08-10-2011, 10:23

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

حجم عکسها رو آوردم پایین که انقدر فحشمون ندین:46:

Silva
09-10-2011, 14:47
من که امیدی ندارم تغییرات محسوسی رو شاهد باشیم ، در قسمت 3D Match که هر سال افتضاحه تفاوت بازیکن ستاره ای امثال مسی با بازیکنای خوب سطح پایین تر مثل ماتا اصلا به چشم نمیاد ،شاید فقط این تفاوت برای مهاجمین به واسطه توانایی گلزنیشون وجود داشته باشه ،بازیکنا از انجام ساده ترین دریبل ها عاجزند. امیدوارم امسال حداقل یه فکری برای سرعت پاس ها بکنند ،چه معنی داره بازیکن LM پاس بلندی با سرعت فرا طبیعی به CD بده و دوباره با همون سرعت پاس بهش برگرده.
از Total Club Manager 2005 که این بازی رو دنبال می کنم ففط Manager 08 تا حدودی به دلم نشست.
ظاهرا نباید منتظر یه انقلاب عظیم در این بازی که ذاتش محبوبه باشیم.

t.sunami
12-10-2011, 23:25
چرا تاپیک خوابیده؟؟ بابا بیاید یه چیزی بگید

Silva
13-10-2011, 01:16
دموی Football manager 2012 اومده ،DL کردم ولی اجرا نشد ، این Fifa manager کی می خواد دموشو عرضه کنه؟؟؟ :41:

Silva
14-10-2011, 02:37
نسخه ی موبایلش اومده ، ریختم تو گوشیم فردا سر کلاس تو دانشگاه بازی می کنم :31:

sisa
14-10-2011, 21:09
بچه ها به نظرتون می ارزه که نسخه اورجینال رو بخرم؟
حدودا چه قیمتی باید باشه؟

lovelyboy342000
15-10-2011, 03:21
من حتما اورجینال میخرم. نسخه دانلودیش باید حدودا 30 دلار باشه. حدودا 40 هزار تومن! بسته به قیمت دلار. اما موندم چجوری. اگه کسی میدونه چجوری لطفا راهنمایی کنه. من تو فکرمه از سایت آمازون بخرم.

danial86
15-10-2011, 09:11
اورجینال خریدن تنها یه مزیت داره فکر میکنم.اونم این که آنلاین مد به راحتی اجرا میشه.دیگع داستانه کرک کردن!آیا بشه آیا نشه؟!!نداره.

lovelyboy342000
15-10-2011, 23:27
اپدیتارم شما در نظر بگیر. دیگه راحت اپدیتو دان میکنیو بازی میکنی. اشکالات بازیم که بعده یه مدت بروز میکنه واسه کرکشه.

bigarash
18-10-2011, 02:34
شديدا منتظرشم!
:)

Silva
18-10-2011, 14:11
3,4 روز دیگه باید صبر کنیم ، 21 اکتبر میاد :46:

alone_boy
19-10-2011, 11:00
نسخه کم حجم بازی:
2.86 گیگ

rose_cute720
19-10-2011, 11:07
نسخه کم حجم بازی:
2.86 گیگ

اینو از کجا آوردی ؟ منظورت از نسخه کم حجم دموی بازیه ؟ آخه دمو هم تازه منتشر شده

Silva
19-10-2011, 12:43
از اینجا هم میتونید دمورو دانلود کنید ،حجمش 1.32 گیگ

FC.Barcelona
19-10-2011, 13:06
کسانی که دمو را دیدند بازی تغییرات مثبتی هم کرده؟

alone_boy
19-10-2011, 15:54
این نسخه ای که من گذاشتم ننوشته بودن نسخه دمو!
فکر کنم نسخه کامل ولی ریپک شده باشه

t.sunami
19-10-2011, 21:31
بازی امده؟؟؟؟؟؟؟

lovelyboy342000
20-10-2011, 01:17
نسخه کامل که هنوز نیومده. دوستان 2 تا سوال:
1. اگه تو این نسخه دمو یه سیو داشته باشی میتونی ادامشو با نسخه اصلی بریم؟
2. کسی هست که بهترین راه خریدن نسخه اورجینال فیفا منیجر 12 رو بصورت کامل بذاره؟ممنون میشم.

vahidgame
20-10-2011, 14:02
امتیازهای بازی:

GameOver.gr 9.5
SpazioGames 9.1
Strategy Informer 9.0
Games.cz 9.0
IGN 9.0
VideoGamer 9.0
3DJuegos 8.3
GameSpot 8.0
Digital Spy 8.0
IncGamers 7.0

rose_cute720
20-10-2011, 19:44
اینم لینک نسخه کامل بازی

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

من تا فردا شب دانلودم تمومه باتوجه به نمرهایی که گرفته بهتر از سالهای قبل باید از آب در بیاد

meab
20-10-2011, 19:55
من الان دانلود کردم 7.2 گیگ حجمشه
اپدیت یکش هم اومده اما نمیدونم کرکش کار میکنه رو اپدیت یا نه
میرم بازی کنم :31:

t.sunami
20-10-2011, 20:39
دوستانی که بازی رو دارن بیان بگن چطوریاست؟؟ تغییرات محسوسه؟؟ :دی

کامل توضیح بدین دیگه!

meab
21-10-2011, 00:03
تغییرات بازی بیشتر توی جزئیات بوده که قبلا توجهی‌ بهش نشده بوده به نظر حرفه‌ای تر از قبل شده و جذاب تر مثلا تمرین سیستمش تغییر کرده و جزیی تر از قبل شده سیستم نقل و انتقال تغییر چندانی نداشته ...
اما اکثر تغییرات بازی مربوط به مسائل مالی هستش که خیلی‌ امکانات بهتری میده و همینطور ساختمان سازی و ورزشگاه که عجیب به دلم نشست و البته فاینانسش حرفه‌ای شده که فک می‌کنم ۱ فصل باید بازی کرد تا توی مسائل مالی‌ کامل یاد گرفت. حتی زندگی‌ شخصی‌ هم تغییراتی داشته که تنوع بیشتری داده مثل بخشی که می‌شه سهام یه باشگاه رو خرید... و یه بخش جدید که بهت وظیفه میده که اگه انجام بدی بت امتیاز میده...
البته باید بگم محیط بعضی‌ یه کم گرفته شده و چشم خسته می‌کنه که این خیلی‌ بده چون نمی‌شه بیشتر از ۴ ساعت بعضی‌ کرد چون کامل خوابت میبره
اگه سٔوالی دارین بپرسین تا بگم

rose_cute720
21-10-2011, 00:08
در مورد 3d توضیح بده لطفا" . فیس ها ی اختصاصی برای بازیکنا طراحی شده یا مثل شماره قبله .

meab
21-10-2011, 01:24
3d هنوزم ضعیفه هر چند کمی پیشرفت داشته گرافیک و چهره ها
از جمله چیزای جدید اینه که قبل بازی با بازیکنا حرف میزنی اگه حرفات حین بازی درست از اب در بیاد اعتماد بازیکنا بیشتر میشه و امتیاز مثبت میگیری وگرنه برعکس
همچنین بعد بازی امار فوق العاده کاملی میده که میشه با انالیزش واسه بازی بعد ترکیب بهتری چید

lovelyboy342000
21-10-2011, 01:33
سلام. دوست عزیز توی 3دی بازیکنا حرکات عجیب غریب انجام میدن؟ تو حمله مثلا یهو پاس بدن دفاع؟ 2. تغییرات تاکتیکی که میدی توی بازی که میبینی واقعا و ملموس اعمال میشه؟
و 3. بازیکنای بزرگ موثر تر از بازیکنای ضعیف تر هستند یا نه؟ مثلا تو منیجر 11 خیلی تو حالت 3 دی بازی بازیکن بزرگ و خوب با ضعیف فرقی نمیکرد و با یک تاکتیک میتونستی تمام تیمارو ببری.
مرسی

meab
21-10-2011, 11:03
سلام. دوست عزیز توی 3دی بازیکنا حرکات عجیب غریب انجام میدن؟ تو حمله مثلا یهو پاس بدن دفاع؟ 2. تغییرات تاکتیکی که میدی توی بازی که میبینی واقعا و ملموس اعمال میشه؟
و 3. بازیکنای بزرگ موثر تر از بازیکنای ضعیف تر هستند یا نه؟ مثلا تو منیجر 11 خیلی تو حالت 3 دی بازی بازیکن بزرگ و خوب با ضعیف فرقی نمیکرد و با یک تاکتیک میتونستی تمام تیمارو ببری.
مرسی
سلام . به نظر دیگه از این حرکات عجیب انجام نمیدن ... تغییرات حتی جزیی هم میشه حس کرد البته این در صورتی هست که بازیکنا حرف شنوی بالایی از سرمربی داشته باشن این همون قسمت صحبت قبل از بازی هستش که جدید اضافه شده و خود سازنده ها هم توضیحات مختصری داده بودن
بازیکنا با توجه به مهارتهاشون و دستورای تاکتیکی که میگیرن تو زمین میتونن عملکرد بهتر یا بدتری داشته باشن اما برای مثال پاسهای ژاوی خیلی خطرناکن یا شوتای کریس یا قدرت بدنی دروگبا ...
البته اگه زیاد از کنار زمین حرف بزنی داور اخراحت میکنه :31: من دو بار اخراج شدم تیمم باخت :41:

rose_cute720
21-10-2011, 13:09
من تازه بازی رو نصب کردم فقط چیزایی که تو دیتابیس بازی دیدم یکمی نا امیدم کرد .
هیچ 3دی فیس جدیدی به بازی اضافه نشده و همون فیس های دو سال قبله
بازهم خبری از اضافه شدن استاف نیم برای کشورهای غیر از انگلیس نیست حتی برای بارسلونا
من فکر میکنم کلا" همونطوری که دوستان گفتن بازم تغیرات خیلی جزیی هست و یه جورایی دارن کم کاری میکننن سازنده های بازی مگه استاف ساختن چقدر کار داره که میپیچونن اینا در واقع همون شماره قبلی رو میدن بیرون و یکم تغیرش میدن

meab
21-10-2011, 13:50
من تازه بازی رو نصب کردم فقط چیزایی که تو دیتابیس بازی دیدم یکمی نا امیدم کرد .
هیچ 3دی فیس جدیدی به بازی اضافه نشده و همون فیس های دو سال قبله
بازهم خبری از اضافه شدن استاف نیم برای کشورهای غیر از انگلیس نیست حتی برای بارسلونا
من فکر میکنم کلا" همونطوری که دوستان گفتن بازم تغیرات خیلی جزیی هست و یه جورایی دارن کم کاری میکننن سازنده های بازی مگه استاف ساختن چقدر کار داره که میپیچونن اینا در واقع همون شماره قبلی رو میدن بیرون و یکم تغیرش میدن
واسه اضافه کردن استاف هر لیگ باید با مسوولین اون لیگ مثلا اتحادیه مربیان توافق کنن که براشون هزینه داره
به نظر من واقعا بهتر از قبل شده بازی

t.sunami
21-10-2011, 14:41
سلام!

نقل و انتقالات چطوره؟؟ یادمه اون اوایل که منیجر11 امده بود من دو سه فصل بازی کردم و همیشه هم جز تیمای بالای جدول بودم ولی هیچ بازیکنی به تیم من نمیامد! مجبور بودم برم بازیکن از تیم های دسته 3-4بخرم:41:

این مشکل توی منیجر 12 جل شده؟؟؟

meab
21-10-2011, 15:37
سلام!

نقل و انتقالات چطوره؟؟ یادمه اون اوایل که منیجر11 امده بود من دو سه فصل بازی کردم و همیشه هم جز تیمای بالای جدول بودم ولی هیچ بازیکنی به تیم من نمیامد! مجبور بودم برم بازیکن از تیم های دسته 3-4بخرم:41:

این مشکل توی منیجر 12 جل شده؟؟؟
نقل و انتقالات بستگی به پرستیژ باشگاه داره هنوز اما به نظر واسه تیمای ضعیف بهتر شده
پرستیژ هر اندازه رتبه بالاتر داشته باشی بالا میاد مخصوصا اگه تو لیگ قهرمانان بری پرستیژ خیلی بالا میاد
مثلا من با استوک سیتی میتونم اول بازی بازیکنایی تا لول 78 بخرم حتی جواد نکونام رو هم خریدم که لولش 75 بود و آفلای رو قرض گرفتم 2 سال از بارسا :31: حالا نمیدونم شما تیمت از استوک هم ضعیفتر بوده ؟؟؟؟

t.sunami
21-10-2011, 17:43
تیمم دست ساز خودم بوده! :دی

یه تیم ساختم بردم توی لیگ انگلستان!

rose_cute720
22-10-2011, 10:56
متاسفانه برخلاف اون چیی که انتظار داشتم به نظر من این نسخه از بازی بهتر که نشده بدتر هم شده . مخصوصا" 3 دی مچ بازی که خیلی ضعیفه حتی بدتر از پارساله حرکات احمقانه بازیکنا باعث میشه که تا آخر بازی فقط حرص بخوری . تعداد پاسای سالم به سختی به 5 میرسه بازیکنا یه استپ ساده نمیتونن بکنن تلاش برای گرفتن توپ خلاصه میشه به تکل های مسخره ای که باعث میشه تعداد کارتای زرد و قرمز بازی زیاد بشه وقتی سانتر میشه و جناح بازی عوض میشه دروازه بان مثل اسکولا فقط بازیکن که توپ بهش میرسه رو دنبال میکنه و از بستن زاویه خبری نیست کامپیوتر هم بیشتر گلاش رو به همین سبک میزنه بازیکن تک به تک میشه ولی از پشت محوطه شوتی میزنه سرعتش انقدر کمه که حتی دروازه بان دو ضرب هم نمیکنه . کلا" 3دی مچ فوق العاده ضعیفه و اصلا" به درد نمیخوره . قسمتای دیگه هم تغیر چشم گیری نکرده و بیشتر شبیه نسخه قبل یه سری جزیات اضافی شده که خیلی فوق العاده نیست

saeidhidari
22-10-2011, 11:40
من دیروز اینترنتی خریدم شاید فردا پس فردا به دستم برسه
در کل دوستان راضی هستن
اخرین نقل انتقال های انجام شده است مثلا فابرگاس به بارسلون امده است ؟

meab
22-10-2011, 13:01
من دیروز اینترنتی خریدم شاید فردا پس فردا به دستم برسه
در کل دوستان راضی هستن
اخرین نقل انتقال های انجام شده است مثلا فابرگاس به بارسلون امده است ؟
اره من که خیلی راضیم
پیچیده تر از قبل شده و مثل قبل راحت نیس و امکانات زیادی میده به منیجر
اره همه ی نقل و انتقالات درسته البته آپدیتی که خود سایت فیفا منیجر داده رو نصب کن اول و بعد کرک کن

aliscan
22-10-2011, 19:38
--------------------------------------
پست حذف شود اشتباه!!
--------------------------------------

t.sunami
22-10-2011, 22:10
الان باری که توی بازار هست کامله؟؟ یا باید دوباره بدبختی بکشیم سر نصبش!؟؟

SevenCity
23-10-2011, 05:30
تازه دانلودم تموم شد
هیچوقت این بازیو انجام ندادم
فقط بخاطر علاقه به کریر فیفا اومدم سمت این بازی یعنی مدیریت کردن تیم هارو دوست دارم
برای یک آماتور پیشنهاد میکنید چیکار کنم که بازی کم کم بیاد دستم؟

meab
23-10-2011, 10:59
تازه دانلودم تموم شد
هیچوقت این بازیو انجام ندادم
فقط بخاطر علاقه به کریر فیفا اومدم سمت این بازی یعنی مدیریت کردن تیم هارو دوست دارم
برای یک آماتور پیشنهاد میکنید چیکار کنم که بازی کم کم بیاد دستم؟
سلام
این بازی با فیفا قابل مقایسه نیست
من اینو بیشتر ترجیح میدم
واسه شروع لول ایزی بذار و تو بخش
club => staff => assign task
کارای زیادی که هست بسپر خیلیاشو به دستیارات تا بعد یکی دو فصل خودت که کامل یاد گرفتی همشو خودت انجام بده و حالشو ببر

lovelyboy342000
24-10-2011, 02:58
دوستان من میخام این بازیو بصورت دانلودی اورجینال بخرم. حوصله این بازیارو سر هر پچ ندارم. چطور میتونم اورجینال بخرم؟ کسی بلد نیست؟ تو آمازون زده 39 دلار. خب چطور این پولو پرداخت کنم. مرسی اگه جوابمو بدین.

danial86
24-10-2011, 09:04
دوستان من میخام این بازیو بصورت دانلودی اورجینال بخرم. حوصله این بازیارو سر هر پچ ندارم. چطور میتونم اورجینال بخرم؟ کسی بلد نیست؟ تو آمازون زده 39 دلار. خب چطور این پولو پرداخت کنم. مرسی اگه جوابمو بدین.
باید حساب بین المللی داشته باشی.مستر کارت.ویزا کارت....اگه اشتباه نکنم فقط بانک پارسیان ازین خدمات داره.البته راه های دیگه هم هست که تو اینترنت سرچ کنی میفهمی.ولی نکنته ای که هست اینه که از اونجایی که ما تحریم هستیم ممکنه ناگهان حسابت بسته بشه و کل پولت بپره.یه راه دیگه هم اینه که اگه کسی داره ازش قرض بگیری و نقدی بهش برگردونی.یا کسی که خارج از ایران باشه بخره برات پست کنه.:13:

meab
24-10-2011, 15:15
این سایت بازی ها رو میده با CD Key اما من تا حالا نخریدم ازش
منیجر هم نداره اما میتونی با مدیر سایت صحبت کنی ببینی چی میگه

Silva
25-10-2011, 01:07
چرا توپ انقدر می خوره به تیرک؟ گلم می خواد بشه می خوره به تیر میره تو دروازه ، توی یه بازی فقط 6 تا تیرک دیدم ، 2 تاش گل شد :18:

lovelyboy342000
25-10-2011, 03:32
چرا توپ انقدر می خوره به تیرک؟ گلم می خواد بشه می خوره به تیر میره تو دروازه ، توی یه بازی فقط 6 تا تیرک دیدم ، 2 تاش گل شد :18:
اینو از فیفا به ارث برده!!!!:31:

p_p_k
29-10-2011, 22:32
سلام. بچه ها رنگ پس زمینه بازیرو نمیشه تغییر داد؟؟ من که هیچی نمیفهمم..... نمیشه یه جوری کرد که نشانه گرموس داشت؟؟؟؟

:19::19::19::19::19::19::19:

lovelyboy342000
02-11-2011, 03:44
یادمه یه بارم تو نسخه های قبلی اینطور شده بود اما یادم نیست چیشد درست شد.

sisa
02-11-2011, 22:01
طبق آماری که گرفتم تو بخش 3d تو هر بازی 5 الی 9 بار توپ به تیرک میخوره !

lovelyboy342000
02-11-2011, 23:39
:19::19::19::19::19::19::19:
تا حالا ندیدم اینکه بازی نشانه ماوس نداشته باشه. اصلا مگه بدون اونم میشه بازی کرد؟ یه نسخه دیگه از بازیو امتحان کن بنظر من

sisa
03-11-2011, 13:22
با رئال تو لیگ
8 بازی 49 گل زده 23 گل خورده . اولم
بهترین خط حمله بدتریخ خط دفاع لیگ !

mss_195
03-11-2011, 21:06
منم همینطوریم..اصلا نتونستم با دفاع کردنش کنار بیام..برعکس 11 که بهترین دفاع همیشه مال من بود..

meab
03-11-2011, 23:40
منم همینطوریم..اصلا نتونستم با دفاع کردنش کنار بیام..برعکس 11 که بهترین دفاع همیشه مال من بود..
من که مشکلی باش ندارم با چلسی 15 تا بازی پشت سر هم کلین شیت کردم
شاید وظایف فردی که به مدافعات دادی خوب نیست

t.sunami
04-11-2011, 16:34
من که مشکلی باش ندارم با چلسی 15 تا بازی پشت سر هم کلین شیت کردم

یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sisa
04-11-2011, 18:02
واقعا مسخرست
میانگین گل زده در هر بازی 6 ، گل خورده در هر بازی 4
کجای دنیا مهاجم 5 تا پشت هم توپ رو از شیش قدم میکوبه تو تیرک
تو یه بازی 14 بار زدم تیرک
کجای دنیا تو هر بازی دروازه خالی مهاجم میزنه اوت
کجای دنیا دو بازی در میون دروازبان پاس رو به عقب گل میخوره

meab
05-11-2011, 00:02
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
clean sheet
گل نخوردن توی بازی رو میگن کلین شیت

soheilnouri
05-11-2011, 02:25
در كل football manager از اين سرتره از لحاظ شبيه سازي و واقعيت فوتبال

soheilnouri
05-11-2011, 09:13
راجع به تمرين ميشه كمك كنيد.....بهتريت چيدمان تمرين چيه؟

mss_195
05-11-2011, 10:57
واقعا مسخرست
میانگین گل زده در هر بازی 6 ، گل خورده در هر بازی 4
کجای دنیا مهاجم 5 تا پشت هم توپ رو از شیش قدم میکوبه تو تیرک
تو یه بازی 14 بار زدم تیرک
کجای دنیا تو هر بازی دروازه خالی مهاجم میزنه اوت
کجای دنیا دو بازی در میون دروازبان پاس رو به عقب گل میخوره

البته تیرک واسه من در حد یکی دو تا در هر بازیه..برای مهاجمات تمرین finishing تعریف کن..خیلی موثره

راجع به تمرين ميشه كمك كنيد.....بهتريت چيدمان تمرين چيه؟

پیشنهادم اینه که حتما گروه های تمرینیتو به سه دسته def،mod و att تقسیم کنی و برای هرکدوم جداگونه تمرین مشخص کنی. از همه مجموعه تمرینات پیش فرضش استفاده کن چون نیازت میشه ولی تجربه نشون داده که قبل از هر بازی بهتره حتما از contain, passing و build up play استفاده کنی..

anon85
06-11-2011, 05:01
سلام،

دوستان در مورد چیت پول، حتما همتون می دونید دیگه اون روش قبلی (وارد کردن عدد منفی) جواب نمیده؛

راهش اینه که همون مراحلُ انجام بدید، ولی جای وارد کردن یه عدد منفی، یه عدد خیلی بزرگ (مثل 44444444444444444444444444444444444444444444) بزارین...

تست شده س؛ جواب داده...

پ.ن. اگه احیانا کسی نمیدونه راهش چطوریه، اینجا واسه FM11 توضیح دادم:

soheilnouri
06-11-2011, 13:31
به نظر شما football manager کلا از fifa manager بهتر نیست....درسته محیط این بازی خیلی بر زرق و برقه و فوتبال منجر خیلی ساده است...اما حس مربیگری رو اونجا بیشتر به ادم القا می کنه

miladborhani
06-11-2011, 16:31
سلام،

دوستان در مورد چیت پول، حتما همتون می دونید دیگه اون روش قبلی (وارد کردن عدد منفی) جواب نمیده؛

راهش اینه که همون مراحلُ انجام بدید، ولی جای وارد کردن یه عدد منفی، یه عدد خیلی بزرگ (مثل 44444444444444444444444444444444444444444444) بزارین...

تست شده س؛ جواب داده...

پ.ن. اگه احیانا کسی نمیدونه راهش چطوریه، اینجا واسه FM11 توضیح دادم:

چیو دقیقا تو بازی بخریم ؟ فایل ها خارج بازی شبیه 11 ؟

anon85
06-11-2011, 18:01
چیو دقیقا تو بازی بخریم ؟ فایل ها خارج بازی شبیه 11 ؟

متوجه منظورت نمیشم؛

میشه بیشتر توضیح بدی؟...

+

همه چیز مثل 11 هست؛ منتها جای وارد کردن یه عدد منفی، باید یه عدد خیلی بزرگ وارد کرد...

miladborhani
06-11-2011, 21:34
متوجه منظورت نمیشم؛

میشه بیشتر توضیح بدی؟...

+

همه چیز مثل 11 هست؛ منتها جای وارد کردن یه عدد منفی، باید یه عدد خیلی بزرگ وارد کرد...

فایل Luxury در FM 12 با Luxury در FM 11 فرق دارند محتویاتشون.
در ضمن داخل بازی Tropical Island وجود نداره مثل 11.
متوجه شدین ؟

anon85
07-11-2011, 02:06
فایل Luxury در FM 12 با Luxury در FM 11 فرق دارند محتویاتشون.
در ضمن داخل بازی Tropical Island وجود نداره مثل 11.
متوجه شدین ؟

بله؛ متوجه شدم...

شما جای tropical island می تونین هر گزینه ی دیگه ای رو انتخاب کنین...

مثلا همین کارُ (وارد کردن یه عدد گُنده؛) با Husky انجام بدید...

meab
07-11-2011, 18:57
بله؛ متوجه شدم...

شما جای tropical island می تونین هر گزینه ی دیگه ای رو انتخاب کنین...

مثلا همین کارُ (وارد کردن یه عدد گُنده؛) با Husky انجام بدید...

bazam farghi nemikone
adade bozorg bezari chi mishe masalan??? aslan dg nemishe un item ro kharid

miladborhani
07-11-2011, 19:21
منم مشکلم همینه که نمیشه خرید،قیمتشون نجومی شده اما قابل خرید نیس،میشه فایل خودتونو آپلود کنید.مرسی

anon85
07-11-2011, 21:06
bazam farghi nemikone
adade bozorg bezari chi mishe masalan??? aslan dg nemishe un item ro kharid

منم مشکلم همینه که نمیشه خرید،قیمتشون نجومی شده اما قابل خرید نیس،میشه فایل خودتونو آپلود کنید.مرسی

دوستان عزیز، من دقیقا عین همین کار ها رو با فایل Furnishing خودم انجام دادم و به راحتی تونستم تو بازی هم بخرمش... (پولم بالای 1 تریلیون یورو شده...)

اینجا هم واستون آپلودش کردم: (کپی ش کنید تو فولدر private_items)

meab
08-11-2011, 11:09
دوستان عزیز، من دقیقا عین همین کار ها رو با فایل Furnishing خودم انجام دادم و به راحتی تونستم تو بازی هم بخرمش... (پولم بالای 1 تریلیون یورو شده...)

اینجا هم واستون آپلودش کردم: (کپی ش کنید تو فولدر private_items)

eyval doros shod
man ke nafahmidam chi shod ama harchi bood damet garm :D

miladborhani
08-11-2011, 14:51
ولی پول زیادیه،کاش کمتر میداد،مثلا 200 میلیون یا یکم بیشتر !

soheilnouri
09-11-2011, 23:19
بازيش افت نكرده نسبت به سال هاي قبل؟

ebllis
18-11-2011, 01:38
salam,dostan gol,adadi ra ke vared mikoonid bayad hatman 44 ta bashan ta javab bede

anon85
18-11-2011, 12:30
salam,dostan gol,adadi ra ke vared mikoonid bayad hatman 44 ta bashan ta javab bede

سلام،

نه دوست عزیز؛

میتونین هر عدد بزرگی که دوس دارین (ترجیحا بیشتر از 20 رقم باشه؛) رو بزارین...

مثلا 1000000000000000000000000

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطف کنید و از این به بعد تو انجمن خواهشا به فارسی تایپ کنید... :20:

ebllis
18-11-2011, 13:48
سلام دوستان .من که کمتر یا بیشتر عدد وارد کردم نشد فقط 44 وارد کردم شد احتمالا واسه بقیه دوستان هم واسه همین جواب نمیداد

a.akhtarirad
20-11-2011, 21:45
سلام

من امروز بازی رو دانلود کردم ولی autorun رو که زدم یه بار اجرا شد و بعد error داد و دیگه اجرا نمیشه.
razor1911 بود.
لطفا کمک کنید

درود

mss_195
22-11-2011, 14:55
نصبت تموم شد و وارد بازی نمیشه یا اصلا نصبم نکردی؟

a.akhtarirad
23-11-2011, 16:30
سلام

اصلا نتونستم نصب کنم.
autorun نصب رو که زدم یه بار نصب شد و error داد و حالا دیگه autorun هم اجرا نمیشه.

درود

ebllis
24-11-2011, 15:48
سلام.برای بهتر شدن بازی تیمتون که گل مفت نخورید وبهتر گل بزنید باید 2مربی استخدام کنید یکی دفاعی باشه دیگری حمله ای تمرین دادنشون بعد توقسمت تمرین بازیکنارو به این 2مربی تقسیم کنید تیم عالی بازی میکنه .حتما امتحان کنید

ebllis
25-11-2011, 12:08
یک روش خوب دیگه.اگه هافبکهای تیمتون پاسکاریشون قویه حتما از پاسهای کوتاه استفاده کنید اگه پاسهاشون ضعیفه حتما باید از پاسهای بلند و ضد حمله وطریقه ریسکی استفاده کرد

rose_cute720
25-11-2011, 20:01
مهاجم های من تک به تک میشن قبل از اینکه وارد محوطه بشن توپ شوت میکنن و مفت تقدیم دروازه بان می کنن ولی مهاجمای کامپیوتر معمولا" تک به تک میشن تا هر جا بتونن جلو میرن بعد شوت میزنن . راهی نیست که درست بشه ؟
(تیک لانگ شوت رو هم برداشتم )

r4004
25-11-2011, 22:23
من نمیتوانم مربی استخدام کنم به نظر شما مشکل از کجا هست

your_star
25-11-2011, 22:40
آپ 2 آمد:

Content of update 2
Let’s talk about the content of this second update for FIFA MANAGER 12. The main focus clearly lies on the eradication of bugs. Every day, we go through our forums (German and international) and collect errors and ideas or suggestions to fix them. They then get prioritized and the work on solving them begins respectively.

Another focal point is the graphical uniformity of the game. This might sound a bit nebulous, but actually leads to more information per screen which is a pro for you as a player. I think that even now (although not all details have been realized) this has a positive effect on the game. In addition, lots of atmospheric details will be added and other graphics will be updated as well.

Further main points for the update are budget improvements and the ability for AI driven clubs to demolish buildings. Players will not be transferred to the second team as frequently as they are now and AI clubs will sign players without a club even more often which consequently leads to a smaller number of players ending their career at an early stage. The AI clubs also prolong contracts sooner than now which also affects the same area.

The bar that is used for the player scouts can be switched on again, there will be more players from other ethnicities then you home clubs’, more spectators will attend games against rivals and staff salaries were reduced, too.

Still in the planning phase is to reduce the frequency of the clause “offer from abroad” and also change the “50% of the market value” part of the clause. Less players will be moved to the reserve team (e.g. at Bayern Munich). Budget allocation will be simplified and a strong accumulation of transfer budget will be avoided.

In general, we are currently conducting extensive long-term tests to check the impact of these changes in the course of 30-40 seasons.

Concerning the 3D mode of the game, we will take a look at the “hold the ball” problem and deal with several smaller fixes.

Which bugs have been fixed / will be fixed?
The problems with reserve teams that happen for example in Spain and Austria are on the very top of our list.

The television funds allocation for relegated and promoted teams has been fixed. Players are now portrayed in the correct order.

The problem concerning the multiple re-naming of the grandstands has been fixed, as well as the issues concerning the financial trust while generating fan assets. The national-team-widgets now work better and we are working hard to better integrate the maintenance costs for youth camps in the budget planning. In addition we made modifications in the player development section, especially at the development of abilities in relation to the position level of players.

Various player pictures will be updated and the update will also contain a updated database.
Feedback and suggestions for the database can be posted here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Downloads / Workbench
These two areas will undergo quite some change in the coming days and weeks. The workbench will be updated and will contain all new options that FIFA MANAGER 12 offers (some interesting new things will be part of the update). In addition, we are working on some sort of “tactical advisor” which will contain tips and tricks for the single areas of the game.

Problems when installing the game
After we encountered problems on the first day, the majority of installation problems can now be tracked down to serial numbers that were entered incorrectly or wrong email addresses that don’t belong to the account. Typical problems concerning the serial number typos are U and V as well as S and 5 or G and 6. Please risk a second view on the code…

Turkish League
The Turkish league is not licensed this year. However, this can change in coming years. We have no direct influence on this issue but we are aware of its importance.

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

من نمیتوانم مربی استخدام کنم به نظر شما مشکل از کجا هست
شما بودجه ی حقوق بازیکنا و مربیات منفی شده.میتونی بازیکن بگیری ولی مربی رو باشگاه نمیزاره!
یا باید تو بخش فاینانس باجت رو تغییر بدی(فصلی یک یا دو بار میشه)و از ساخت و ساز و ترانسفر به حقوق منتقل کنی.یا درخواست بدی همونجا که از رزرو باجت یه ذره بگیری.
یا باید تا آخر فصل صبر کنی برای فصل بعد یا چند تا بازیکن پر حقوق رو بفروش :)

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

مهاجم های من تک به تک میشن قبل از اینکه وارد محوطه بشن توپ شوت میکنن و مفت تقدیم دروازه بان می کنن ولی مهاجمای کامپیوتر معمولا" تک به تک میشن تا هر جا بتونن جلو میرن بعد شوت میزنن . راهی نیست که درست بشه ؟
(تیک لانگ شوت رو هم برداشتم )
اشکالات 3d مد عموما تا آپدیت 3 و 4 باقی میمونه.
برای گل نخوردن باید حتما dm و sw یا anc بذاری تو زمین یا 3 تا cd با دوتا کنار!
برای گل زدن روی سانتر زیاد حساب باز نکن مگه اینکه بالهات خیلی قوی باشن!
برای مهاجم سعی کن finishing و long shot و shot accuracy شون رو تقویت کنی.
و البته کلا text mode رو پیشنهاد میکنم که دچار اعصاب خوردیه 3d نشید

ebllis
26-11-2011, 01:27
دوست عزیز برای استخدام مربی باید حتما یک تیک تو سرچ کردن برای مربی بنامrealestic هست که باید بزنید تا حتما مربیهایی که دوست دارن به باشگاهتون بیاد پیدا کنید بعد تو مذاکره برای قراردادشون باید دستموزدی بهش بدید تا بیا تو باشگاهتون حتما باید تو قسمت دستمزد acceptباشه اگه m,m,mباشه یعنی مربی داره ناز میکنه واسه دستمزد

ebllis
26-11-2011, 01:44
برای بهتر شدن دفاع باید دفاع خطی رو زیاد کنید و فاصله هافبک دفاعیتون رو با دفاع وسط کم کنید و هیچ وقط افساید گیری را تو تاکتیک قرار ندید وبهترین روش گل زدن تو این سری منیجر تک مهاجم و کار نکردن با گوشهاس یعنی اصلا هافبک کنار تو بازی نذارید جاش 2هافبک وسط یا دفاعی با 2هافبک هجومی وبعد تو تنظیم تاکتیک روش بازی را به وسط انتقال دهید با پاسکاری کوتاه و مستقیم یعنی پاس فوکوس وسط .
short pass,directمطمعنا جواب میده امتحان کنید امتحان کردم شد

rose_cute720
26-11-2011, 11:29
اینکه مهاجمای من وقتی تک به تک میشن قبل از وارد شدن به محوطه توپ شوت میکنن مشکل 3دی مچ بازیه ؟ اگه اینطوریه چرا بازیکن کامپیوتر میاد جلو بعد شوت میکنه (تیک لانگ شوت فعال نیست )

ebllis
26-11-2011, 12:24
سلام.اره دوست من در کل همه همین مشکلو دارن در کل این فیفا منیجر از تمامی منیجرهای فیفایه قبلی ضعیفتر شده. اما یک مهاجم نک بزار و تیک target manرو روشن کن و فقط تیکهای run cannall و dribllروشن کن در کل بهتر میشه من خودم تو 3d mode بازی میکنم اینهم بگم که تو این نسخه منیجر تیم به مرور زمان هماهنگ تر و تاکتیکاش قویتر میشه

ebllis
27-11-2011, 16:12
سلام.یه تاکتیک کشف کردم واقعا کولاکه.4تا دفاع که در قسمت تاکتیک باید روند حرکتشونو به عقب بیارید وروند جلو رفتنشونو کم.2هافبک دفاعی یکم جلو تر از دفاعها.رون حرکت حملشونو بکی چپ دیگری راست و روند حرکت دفاعیشوند هر 2 رو میکشید عقب تا وسط 2دفاع اخرتون.1هافبک نفوذی که روند حرکت حملشو تا دروازبان حریف میکشید حتما تکنیکی باشه چون تیکهای forward run , dribllباید روشن باشه.بعدش یک cfودوتاfw که میکشیدشون عقب تا جا دارن بعدش روند حرکتیشونو تا دروازه حریف میکشید.حالت پاس هم نرمال .وای چقد جواب میده چلسی منچستر سیتی با یونایتد ارسنال همرو 5تا6تا میزنم تیمم لیورپوله حتما امتحان کنید پشیمون نمیشید نظرم یادتون نره

ebllis
27-11-2011, 20:48
چزا تاپیک خواییده?یکی یه مطلب جدید بگه

r4004
27-11-2011, 21:08
موقع شروع بازی 5 ستاره بالا هست 5 ستاره زیرش
برای من تا فصل شروع میشه تمام ستاره ها بالای خاموش میشه و هر کاری میکنه جواب نمیده خاموش هست
گزارشگر بازی هم فقط اخر بازی دو ثانیه صداش در میشه

ebllis
28-11-2011, 00:30
موقع شروع بازی 5 ستاره بالا هست 5 ستاره زیرش
برای من تا فصل شروع میشه تمام ستاره ها بالای خاموش میشه و هر کاری میکنه جواب نمیده خاموش هست
گزارشگر بازی هم فقط اخر بازی دو ثانیه صداش در میشه

سلم دوست من.راجب ستاره ها منظورتو نفهمیدم اگه میشه واضح تر بگو اما راجب صدای گذارشگر باید بپرسم بازیرو با سرعت بالا تو 3d mode بازی میکنی؟اگه با سرعت بالا دنبال میکنی که همینجوریه البته گزارشش مشکل داره همش میگه به تیما منچستر یونایتد؟؟؟

your_star
28-11-2011, 06:34
یه باگ جالبی که من کشف کردم اینه که کلاس مربیگریتون یهو میتونه بی دلیل 1 بشه دوباره.من سال 2018 به کلاس 6 رسیدم با بدبختی.اما یهو بی دلیل(فاینانس عالی و همه هم راض فولام رو تبدیل به قطب کردم تو انگلیس!)فصل 2019 دوباره همه تلاشام بر باد رفت الان تو اینفوی باشگاه میزنه همه چی تیم خوبه الا مربی بی کلاسش:31:
حال داشته باشم برم بهشون اطلاع بدم تو آپ 3 درستش کنن(تو 2 که اومده خبری ازش نیست)البته شاید ماله کرک بودنه بازیه.نسخه ام 1.1 هست

---------- Post added at 06:32 AM ---------- Previous post was at 06:28 AM ----------

سلم دوست من.راجب ستاره ها منظورتو نفهمیدم اگه میشه واضح تر بگو اما راجب صدای گذارشگر باید بپرسم بازیرو با سرعت بالا تو 3d mode بازی میکنی؟اگه با سرعت بالا دنبال میکنی که همینجوریه البته گزارشش مشکل داره همش میگه به تیما منچستر یونایتد؟؟؟
اون ستاره ها احتمالا ستاره های مربوط به فرم تیم و نتیجه گیری تیم تا حالا تو این فصل منظور شما هست.
اگه چند بار مساوی کنی یا ببازی از ستاره های فرم کم میشه و اگه ببری برعکس.
اما دومی مربوط به قدرت تیمت و مکان قرارگیریش تو جدوله.اگه مثلا بارسلونا 3وم باشه هم ستاره هاش پر نیست چون انتظار میره اول باشه.
این بحث منچستر هم که جکی هست تو گل زدنها تو سرعت بالا:5:

---------- Post added at 06:34 AM ---------- Previous post was at 06:32 AM ----------

چزا تاپیک خواییده?یکی یه مطلب جدید بگه
کلا بازیهای منیجرینگ که نیاز به یه حداقل حوصله و حداقل زبان هست تو ایران اونقدر طرفدار نداره.تاپیک عموما خوابه!

t.sunami
28-11-2011, 10:38
ما که اخرش هم بازی به دستمون نرسید! پشیمون شدیم:41:

MCSE MAN
28-11-2011, 13:32
سلام به همگی
بعد از ترکوندن فیفا منیجر 11 حالا میخوام برم سراغ 12
دوستان اگه آپدیت و کرکی از بازی اومده رو لطف کنید قرار بدید که یه سره از همین اول با آپدیت شروع کنم
ممنون

your_star
28-11-2011, 15:40
سلام به همگی
بعد از ترکوندن فیفا منیجر 11 حالا میخوام برم سراغ 12
دوستان اگه آپدیت و کرکی از بازی اومده رو لطف کنید قرار بدید که یه سره از همین اول با آپدیت شروع کنم
ممنون
تا حالا 2 تا آپدیت اومده
فقط فعلا آپدیت 1 کرک داره.
بازیو نصب کن.قبل از کرک کردن آپرو از سایت ea یا جای دیگه بگیر نصب کن.کرک 1.1 رو نصب کن.

r4004
28-11-2011, 19:10
اون ستاره ها احتمالا ستاره های مربوط به فرم تیم و نتیجه گیری تیم تا حالا تو این فصل منظور شما هست.
اگه چند بار مساوی کنی یا ببازی از ستاره های فرم کم میشه و اگه ببری برعکس.
اما دومی مربوط به قدرت تیمت و مکان قرارگیریش تو جدوله.اگه مثلا بارسلونا 3وم باشه هم ستاره هاش پر نیست چون انتظار میره اول باشه.
این بحث منچستر هم که جکی هست تو گل زدنها تو سرعت بالا:5:

تو جدول سوم هستم ستاره پایین همشون زرد هست ولی بالا خاموش هست حتی یکشون هم زرد نمیشه

MCSE MAN
28-11-2011, 22:01
خوب منم شروع كردم به بازي. فقط يكي بهم بگه اين دستورات فردي(مثل forward run , dribling , free role و ...) قبل بازي و تو مد 3D كجاست؟؟ تو text mode ديدمش ولي تو بقيه جاها نه

3D mode يه مقدار بهتر شده، خنگ بازي بازيكنا كمتر شده

mss_195
28-11-2011, 23:31
من آپدیت 2 رو با کرک آپدیت 1 اجرا کردم.
اون ستاره هم یکیش season so far هست که مربوط به عملکردت تا به اینجای فصله و پایینیش هم current form هست که وضعیت کنونی تیمت به لحاظ نتایجی که بدست آوردیه.

ebllis
29-11-2011, 01:02
خوب منم شروع كردم به بازي. فقط يكي بهم بگه اين دستورات فردي(مثل forward run , dribling , free role و ...) قبل بازي و تو مد 3D كجاست؟؟ تو text mode ديدمش ولي تو بقيه جاها نه

3D mode يه مقدار بهتر شده، خنگ بازي بازيكنا كمتر شده

سلام.برای تاکتیک فردی باید بری توfirest team پایین صفحه گزینه تاکتیکومیزنی بعد میری روگزینهind که بالای صفحه میباشد کلیک میکنی حالا بازیکنارو میبینی روشون کلیک راست میکنی میبینی که صفحه تاکتیک فردی بازیکن نمایان میشه حالا به هر بازیکن تاکتیک دلخواهرو میدی

your_star
02-12-2011, 16:47
من آپدیت 2 رو با کرک آپدیت 1 اجرا کردم.
اون ستاره هم یکیش season so far هست که مربوط به عملکردت تا به اینجای فصله و پایینیش هم current form هست که وضعیت کنونی تیمت به لحاظ نتایجی که بدست آوردیه.
مشکلی نداره؟>مطمئنی؟
میتونی سیوهای قدیم رو لود کنی؟

mss_195
02-12-2011, 22:33
آره واسه احتیاط از سیوام بکاپ گرفتم ولی لازم نشد..آپدیتو نصب کردم..اجرا نشد..همون کرک آپدیت1 رو کپی کردم..اجرا شد..

MCSE MAN
03-12-2011, 00:12
آره واسه احتیاط از سیوام بکاپ گرفتم ولی لازم نشد..آپدیتو نصب کردم..اجرا نشد..همون کرک آپدیت1 رو کپی کردم..اجرا شد..
خوب آپديت 2 نسبت به 1 چه تفاوت هايي كرده؟؟

meab
04-12-2011, 13:30
عکس چند تا از بازیکنا اضافه شده
فونتا یه کم بهتر شده
در کل بهتر از قبل شده از نظر ظاهری
این چیزاییه که من حس کردم البته وقت نکردم زیاد بازی کنم

anon85
05-12-2011, 17:11

یه لیست از مواردی که تو این آپدیت ها اضافه شده:

آپدیت 1:

آپدیت 2:

mazzi
09-12-2011, 10:53
سلام
بچه ها کرکی که به آپدیت 2 بخوره دارید؟

mss_195
09-12-2011, 15:56
سلام
بچه ها کرکی که به آپدیت 2 بخوره دارید؟

bigarash
14-12-2011, 01:42
موقع نصب آپدیت 2 این ارورو میده:
“This Installation is not possible. There is already a later version of the game installed”
در حالی من هیچ آپدیتی نصب نکردم مشکل از چی میتونه باشه؟

---------- Post added at 02:42 AM ---------- Previous post was at 02:42 AM ----------

موقع نصب آپدیت 2 این ارورو میده:
“This Installation is not possible. There is already a later version of the game installed”
در حالی من هیچ آپدیتی نصب نکردم مشکل از چی میتونه باشه؟

mss_195
14-12-2011, 14:13
ورژن بازیتو توی منو ببین..شاید به هر دلیلی خود بازیت آپدیتو داشته..

bigarash
14-12-2011, 17:00
ورژن بازیتو توی منو ببین..شاید به هر دلیلی خود بازیت آپدیتو داشته..

نه بابا گفتم که آپدیت نکردم!

در هر حال مشکل عجیبیه! :)

rz21
15-12-2011, 19:13
سلام به منیجر باز ها!
من از 06 تا 11 منیجر رو بازی کردم.اصلا از 11 خوشم نیومد.12 بهتر شده ؟؟برم بخرم؟

MCSE MAN
15-12-2011, 20:44
سلام به منیجر باز ها!

سلام
اتفاقا 11 به نظر من خيلي خوب بود ولي 12 يه سري چيزاش بدجوري رو اعصابه
به شدت دفاع ها تعطيلن!! هركاري ميكنم كمتر گل بخورم نميشه كه نميشه
سيستم هاي پيش فرض بازي خيلي كمه.فقط سيستم هاي با 4 مدافع رو داره. بقيش رو بايد خود آدم اديت كنه و سيو كنه

bigarash
16-12-2011, 23:34
سلام
اتفاقا 11 به نظر من خيلي خوب بود ولي 12 يه سري چيزاش بدجوري رو اعصابه
به شدت دفاع ها تعطيلن!! هركاري ميكنم كمتر گل بخورم نميشه كه نميشه
سيستم هاي پيش فرض بازي خيلي كمه.فقط سيستم هاي با 4 مدافع رو داره. بقيش رو بايد خود آدم اديت كنه و سيو كنه

عزیزم پس من چرا همچین مشکلاتی ندارم؟
تو بحث خط دفاعی تجربه خیلی مهمه! سعی کن یه مدافع با تجربه داشته باشی!

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

سلام به منیجر باز ها!

دوست خوبم 12 خیلی بهتر شده مخصوصا Club Facilities
حتما بخر

MCSE MAN
17-12-2011, 00:19
عزیزم پس من چرا همچین مشکلاتی ندارم؟
تو بحث خط دفاعی تجربه خیلی مهمه! سعی کن یه مدافع با تجربه داشته باشی!
حتما بخر
شما رو هارد داري بازي ميكني ديگه؟؟
من اول با رم بازي كردم ولي الآن دارم با منچستر بازي ميكنم. ويديچ و فرديناند فكر نميكنم كم تجربه باشن!

ميشه چندتا عكس از تركيبت،سيستمت،دستورهاي فردي و جدول ليگت بذاري؟؟

messi3
17-12-2011, 14:14
حالا چطوری میشه رفت داخل ورزشگاه بازی کرد من هر کاری کردم نشد بیرون ورزشگاه بازی انجام میشه
کلا همینطوریه یا ...

MCSE MAN
17-12-2011, 15:21
حالا چطوری میشه رفت داخل ورزشگاه بازی کرد من هر کاری کردم نشد بیرون ورزشگاه بازی انجام میشه
کلا همینطوریه یا ...
يعني چي بيرون ورزشگاه بازي انجام ميشه؟؟ يعني با text نشون ميده؟؟
اگه منظورت اينه قبل هربازي ازت ميپرسه كه با چه مدي ميخواي بازي كني. بايد بذاري رو 3D mode

خوب يه مقدار مشكل دفاعيم حل شد. هافبك دفاعيمو چسبوندم به دفاعم جوري كه بعضي وقتا انگار 5تا مدافع دارم!

bigarash
18-12-2011, 03:50
يعني چي بيرون ورزشگاه بازي انجام ميشه؟؟ يعني با text نشون ميده؟؟
اگه منظورت اينه قبل هربازي ازت ميپرسه كه با چه مدي ميخواي بازي كني. بايد بذاري رو 3D mode

خوب يه مقدار مشكل دفاعيم حل شد. هافبك دفاعيمو چسبوندم به دفاعم جوري كه بعضي وقتا انگار 5تا مدافع دارم!

ببین فقط بخاطر تو یه سیو با منچستر درست کردم رو هارد
دفاع اینطوری بود:
RB: Rafael
CD: Vidic
CD: Ferdinand
LB: Evra

جلوی اینا دو تا هافبک دفاعی گذاشتم :
DM: Carrick
DM:Khedira

البته خدیرارو از رئال گرفتم

با این ترکیب دفاعی تو نیم فصل قهرمان شدم تو 19 بازی لیگ 4 گل خورده داشتم
تو لیگ قهرمانان تو 6 بازی فقط یک گل خورده داشنم

کلا این تیم یکی از بهترین تجربه هام بود

راستی یه پیشنهاد:
وقتی با تیمای قوی شروع میکنین سعی کنین تا نیم فصل نیمار رو از سانتوس بگیرین
چون minimum relaese fee داره راحت میشه خریدش

بازم سوالی بود در خدمتم!

soheilnouri
18-12-2011, 14:17
کلا این فیفا منجیر بهتر شده یا نه؟طبیعی تر شده یا نه؟کلا احساس می کنم خیلی کشککی شده....راستی فوبتال منجیر چرا نمیاد؟

وین رونی
18-12-2011, 15:26
کلا این فیفا منجیر بهتر شده یا نه؟طبیعی تر شده یا نه؟کلا احساس می کنم خیلی کشککی شده....راستی فوبتال منجیر چرا نمیاد؟
فوتبال منیجر اومده خیلی وقته من یه پچ ریختم که تا دسته 3 ایران رو هم با بازیکنان واقعی داره(بازیکن و مربی و کمک و پزشک و ...همه واقعی)
به زودی تاپیکش رو میزنم

bigarash
18-12-2011, 17:20

حتما بهتر شده! تو چجوری احساس کردی که کشکی شده؟؟؟؟

soheilnouri
19-12-2011, 17:42
حتما بهتر شده! تو چجوری احساس کردی که کشکی شده؟؟؟؟

کلا نتایجی که بدست میاد تو بازی ها اون چیزی نیست که کار کردی با بازیکنا...یه جوریه...با هر مود بازی یه نتیجه میشه گرفت....

رونی جان بیام خصوصی تو بخون....

soheilnouri
19-12-2011, 18:01
من football manager 2012 بخوام ارجینال بخرم باید از کی بخرم؟

bigarash
20-12-2011, 02:27
کلا نتایجی که بدست میاد تو بازی ها اون چیزی نیست که کار کردی با بازیکنا...یه جوریه...با هر مود بازی یه نتیجه میشه گرفت....

رونی جان بیام خصوصی تو بخون....

به نظر من که اونطوری نیست!

meab
20-12-2011, 20:35
اقا پچ 3 رو کسی کرک واسش داره؟؟؟ یا مثه پچ2 نیاز به کرک نداره؟

A.N.A.P
21-12-2011, 18:21
دوستان Football Manager بهتره یا FIFA Manager ؟

وین رونی
21-12-2011, 18:48
امتحان کن هر دوتا رو.به نظر من فوتبال منیجر چون خیلی آپشن های مربیگری بیشتری داره و تیم رو دستورات و تمرینات شما بازی می کنه.خواستی به این تاپیک هم سر بزن:

Arrowtic
22-12-2011, 22:07
آقا میگم تو قسمت Trainingم چندتا از این موارد آموزشی(مثلا دو و پرشو اینا) رو نمیتونم بردارم پیش فرض تو یه سری روزا هستن.چی کار کنم؟میخوام قسمت ترینینگ هفته جاهاش همه خالی بشن کامل خودم بچینم!
قدم به قدم بگید لطفا!

bigarash
23-12-2011, 15:51

دوست عزیز هرکسی نظر خودشو داره ولی من فیفا رو ترجیح میدم!

MCSE MAN
26-12-2011, 14:39
دوستان بهترين نتيجه اي كه تا به حال گرفتيد چي بوده؟؟
اين براي من:

your_star
29-12-2011, 12:14
شما برای تمرین میتونی حالتهای مختلف رو سیو کنی و اجرا کنی یا تو برمامه ی تمرینی نذاری اسیستنت منیجرت کاری بکنه اونوقت خودت مسئول تمرینات میشی

بچه ها آپدیت 3 رو کسی نصب کرده؟

SAMCRO
29-12-2011, 15:17
من گرفتم اینو ...
ورزن ۱.۰.۰.۰ ه ..
وقتی می رم توی بازی نیو گیم رو می زنم ... تا لیگا رو کم و زیاد می کنم وقتی نکس می زنم می پره بیرون ...
چی کار باید بکنم ؟‌

your_star
29-12-2011, 19:23
من گرفتم اینو ...
ورزن ۱.۰.۰.۰ ه ..
وقتی می رم توی بازی نیو گیم رو می زنم ... تا لیگا رو کم و زیاد می کنم وقتی نکس می زنم می پره بیرون ...
چی کار باید بکنم ؟‌
همچین مشکلی تا حالا نداشتیم
دوباره نصب کن و کرک کن ببین حل میشه؟
شاید اشکال از نسخه ای هست که داری یا دانلود کردی.
در آخر هم بعضا به اکس پی به مشکل میخوره.

SAMCRO
29-12-2011, 22:31
دارم کرکشو می دانم ...
۲ باره که ریختم جواب نداد ...
وینمم ویستاهه ...

Majid393
01-01-2012, 07:09
شما برای تمرین میتونی حالتهای مختلف رو سیو کنی و اجرا کنی یا تو برمامه ی تمرینی نذاری اسیستنت منیجرت کاری بکنه اونوقت خودت مسئول تمرینات میشی

بچه ها آپدیت 3 رو کسی نصب کرده؟

من نصب کردم. یه سری تغییرات جزیی مثل بالا رفتن سرعت حرکت board trust :دي ، اضافه شدن ساعت شنی به mouse (مثه محیط ویندوز Xp ) و ....... ( احتمالا" چیزهایی هم هست که من ندیدم :دي)
اینم لینک دانلود :

2 تا سوال :
این workload next month و send on course چیه ؟ ( تو صفحه ی مشخصات کادر فنی و پزشکی وجود داره )
چحوری میشه کاپیتان رو خود ِ بازی بر اساس leadership بازیکن ها انتخاب نکنه ؟

your_star
01-01-2012, 21:49
من نصب کردم. یه سری تغییرات جزیی مثل بالا رفتن سرعت حرکت board trust :دي ، اضافه شدن ساعت شنی به mouse (مثه محیط ویندوز Xp ) و ....... ( احتمالا" چیزهایی هم هست که من ندیدم :دي)
اینم لینک دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] v36wil2l4k%2FFIFA_Manager_12_v1.0.0.3_Update_Repac k-RazorDOX.rar.html)

2 تا سوال :
این workload next month و send on course چیه ؟ ( تو صفحه ی مشخصات کادر فنی و پزشکی وجود داره )
چحوری میشه کاپیتان رو خود ِ بازی بر اساس leadership بازیکن ها انتخاب نکنه ؟
ممنون
مشکلی نداشت بعد از نصب؟با کرک 1.1 اجرا کردی؟سیوها رو راحت لود کردی؟
اگه staff رو course بفرستی میرن کلاس و اسکیل بالاتری بعضی هاشون پیدا میکنن(یکی مثلا بعد از دو بار کلاس رفتن)
اون دومی رو تا حالا توجه نکردم.فهمیدم میگم

bigarash
03-01-2012, 00:28
ممنون
اگه staff رو course بفرستی میرن کلاس و اسکیل بالاتری بعضی هاشون پیدا میکنن(یکی مثلا بعد از دو بار کلاس رفتن)

دومی یعنی فشار کاریشو میبره بالا. یعنی بیشتر کار انجام میده توی اون پستی که هست عملکردش بهتر میشه ولی میزان استرسش میره بالا!

Majid393
03-01-2012, 07:18
ممنون

نه هیچ مشکلی نداشت.
کرک داخلش بود :

mr_dream81
16-01-2012, 20:27
سلام دوستان
من بازی 12 fifa manager رو نصبش کردم، آپدیتاشو دانلود کردم. اما نصب نمیشه. ارور میده که نمیتونه محل نصبو پیدا کنه. خواهش می کنم راهنمایی کنید. ممنون

Majid393
24-01-2012, 07:25
تو Player Details گزینه Insuracne مربوط به چیه ؟
چرا بعضی از بازیکن ها وقتی چند تا بازی، بازی نمی کنن افت میکنن ؟ نمیشه کاری که بدون افت باشن ؟

anon85
24-01-2012, 11:45
تو Player Details گزینه Insuracne مربوط به چیه ؟
چرا بعضی از بازیکن ها وقتی چند تا بازی، بازی نمی کنن افت میکنن ؟ نمیشه کاری که بدون افت باشن ؟

insurance واسه بیمه مصدومیت بازیکناس...

اگه مصدوم بشن و بیمه باشن، تو دوره ی مصدومیتشون، حقوقشونُ بیمه میده...

+

اگه منظورتون از افت کردن، پایین اومدن فرمشون باشه، درسته؛ همین طوره...

من که واسه بالا نگه داشتن فرم بازیکنام، معمولا friendly با تیمای ضعیف میذارم...

Majid393
25-01-2012, 06:40
اگه منظورتون از افت کردن، پایین اومدن فرمشون باشه، درسته؛ همین طوره...

منظورم آمار ِ (Skills) بازیکن ها هست که میاد پایین.

anon85
25-01-2012, 11:13
منظورم آمار ِ (Skills) بازیکن ها هست که میاد پایین.

خب skill بازیکن ها که معمولا پایین نمیاد، بر عکس با تمرین بالاتر میره... (البته در مورد بازیکنایی که سنشون بیشتر از 30 باشه، این پیشرفت یه خورده سخت تره...)

ولی اگه منظورتون overall یا level بازیکنا باشه، درسته؛ بازی نکردن باعث میشه که level شون پایین بیاد...

کلا پیشرفت بازیکنا با این چن تا فاکتور رابطه مستقیم داره: form, age, experience, tactical education

که همه ی اینا رو تو player detail میتونین ببینین...

این لینک هم راجع به level بازیکن ها توضیح داده: (مال FM11 س، ولی تو FM12 هم همین سیستمه...)

New Level system for EA SPORTS FIFA MANAGER 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

logos
25-01-2012, 11:21
يك سوال ايا ميشه بازي رو به صورت انلاين بازي كرد ؟
با سرچي كه كردم ميگن ميشه (به وسيله فايل اجراييش تو پوشه انلاين) اما من نتونستم اين كارو بكنم
كلا كسي تونسته ؟

mehran_3233
26-01-2012, 02:33
این بازی رمز یا کد تقلب نداره که بشه پول باشگاه رو زیاد کرد ؟ اگر داره میشه توضیح بدین , ممنون

anon85
26-01-2012, 06:54
این بازی رمز یا کد تقلب نداره که بشه پول باشگاه رو زیاد کرد ؟ اگر داره میشه توضیح بدین , ممنون

فایل Furnishing رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fhd9mzajl7hhkkad) دانلود کنین؛ (3 کیلو بایت؛)

کپی ش کنید تو فولدر private_items (تو محل نصب بازی...)

حالا اگه برید تو بازی، تو بخش private life، با خریدن Table Football، به جای اینکه از پولتون کم شه، بهش اضافه میشه...

بعدشم میتونید این پولو بدید به باشگاه... (donate money to club)

logos
26-01-2012, 13:54
اصل اين بازي به اينه كه خودتون بدون تقلب بريد جلو
من 3 فصل بازي كردم فصل 4 ام هستم و تا حالا 19 جام ممكن رو بردم (هر فصل 6 تا باشگاهي با بارسا و يكي هم جام جهاني با انگليس كه البته خيلي شانسي بود) بديش اينه تيم ملي اسپانيا به ادم پيشنهاد نميده :دي
كلا سعي كنيد ساخت و ساز باشگاهتون رو درست پيش بريد بازيكن هاتون رو با قيمت مناسب بفروشيد و بازيكن هارو به قيمت ارزون بخريد

من مشكل تك مهاجم دارم اصولا تعداد گل زدم تو ليگ بالاس اما همه بازيكنام گل ميزنن و اقاي گل از تيم هاي ديگس به نظرتون چي كار ميشه كرد ؟

انلاين رو كسي پيدا نكرد ؟

mehran_3233
26-01-2012, 16:04
فایل Furnishing رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fhd9mzajl7hhkkad) دانلود کنین؛ (3 کیلو بایت؛)

حالا اگه برید تو بازی، تو بخش private life، با خریدن Table Football، به جای اینکه از پولتون کم شه، بهش اضافه میشه...

دستت درد نکنه , از محبتت ممنون

MCSE MAN
26-01-2012, 17:01
اصل اين بازي به اينه كه خودتون بدون تقلب بريد جلو
من 3 فصل بازي كردم فصل 4 ام هستم و تا حالا 19 جام ممكن رو بردم (هر فصل 6 تا باشگاهي با بارسا و يكي هم جام جهاني با انگليس كه البته خيلي شانسي بود) بديش اينه تيم ملي اسپانيا به ادم پيشنهاد نميده :دي
كلا سعي كنيد ساخت و ساز باشگاهتون رو درست پيش بريد بازيكن هاتون رو با قيمت مناسب بفروشيد و بازيكن هارو به قيمت ارزون بخريد

من مشكل تك مهاجم دارم اصولا تعداد گل زدم تو ليگ بالاس اما همه بازيكنام گل ميزنن و اقاي گل از تيم هاي ديگس به نظرتون چي كار ميشه كرد ؟

انلاين رو كسي پيدا نكرد ؟
من خيلي وقته بازي نميكنمش ولي تا چند وقت پيش كه بازي ميكردم هميشه آقاي گل از تيم من بود. حتي اگه قهرمان نميشدم
من 4-1-2-1-2 بازي ميكردم با منچستر و روني تو هر فصل بالاي 50 تا گل ميزد
تنها مشكلم دفاعم بود كه جز اندازه تيم هاي مياني جدول گل ميخورد

logos
26-01-2012, 18:04
من با بارسا با شويه 3-1-2-1-3 (كه از 3 تا هجومي 2 تا وينگرها هستن) بازي مي كنم از نظر دفاعي اوضاع خوبه (البته بعد از خريد كاسياس :دي) و بهترين خط دفاع و حمله هم دارم فقط مساله اينه كه مهاجم نوك مثلا اگه 20 تا بزنه وينگرها و AM هم 10-15 تا ميزنن واسه همينم با اينكه خوب گل ميزنن اقاي گل مال كسي ديگس

كلا زيبايي اين بازي به انلاين بازي كردنش هست ، من چند سال پيش فكر كنم 2003 مال eidos رو انلاين بازي ميكردم خيلي خوب بود
اما الن نميدونم چي كار كنم كه انلاين بشه

amir_rahmani
26-01-2012, 18:18
logos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
برای آنلاین من یادمه توی 7 یا 8 از یکی لیسانس خریدم که تونستم آنلاین بازی کنم
بازم از اهل فن این بازی بپرس یا برو توی سایت خود سازنده اونجا خوب توضیح داده

logos
27-01-2012, 12:33
logos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
برای آنلاین من یادمه توی 7 یا 8 از یکی لیسانس خریدم که تونستم آنلاین بازی کنم
بازم از اهل فن این بازی بپرس یا برو توی سایت خود سازنده اونجا خوب توضیح داده

بدون پول دادن چي كار ميشه كرد

تو اينترنت سرچ كردم راهكار يه سري پيدا كردم اما نشد :دي مي دونم چون بازي ما كرك شدس اين مشكل رو دارم يا مشكل ديگه اي هست

h_13691990
30-01-2012, 17:14
دوستان من امروز فیفا منیجر رو گرفتم ..

آخرین آپدیتش هم از سایتش دانلود کردم .. ولی نمیتونم نصب کنم

FIFA MANAGER 12 could not be located on your system.
Re-install FIFA MANAGER 12 and then run this patch again.

این ارور رو میده ..

باید چیکار کنم؟!

آپدیت نقل و انتقالات ژانویه معلوم نیست کی میاد؟!

h_13691990
31-01-2012, 15:00

این ارور رو میده ..

باید چیکار کنم؟!

دمتون گرم انقدر راهنمایی کردین ...

چه جوری جبران کنم حالا؟ :31:

جون من هیشکی نمیدونه مشکل از چیه یعنی؟!

این که مشکل از کرکه یه جورایی تابلوئه .. ولی اینکه چه جوری حل میشه رو نمیدونم :13:

v.foroughi
31-01-2012, 19:57
سلام .بچه ها از من pdoduct key قبل ورود بازی.چیکار کنم.از یه مغازه گرفتم :)

v.foroughi
31-01-2012, 20:04
سلام .بچه ها از من pdoduct key قبل ورود بازی.چیکار کنم.از یه مغازه گرفتم

v.foroughi
01-02-2012, 01:28

این ارور رو میده ..

باید چیکار کنم؟!

سلام .بچه ها از من pdoduct key قبل ورود بازی.چیکار کنم.از یه مغازه گرفتم ولی dvd رایتی بود.کمک کمک

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

اپدیتارم شما در نظر بگیر. دیگه راحت اپدیتو دان میکنیو بازی میکنی. اشکالات بازیم که بعده یه مدت بروز میکنه واسه کرکشه.

سلام .بچه ها از من pdoduct key قبل ورود بازی.چیکار کنم.از یه مغازه گرفتم ولی dvd رایتی بود.کمک کمک

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

v.foroughi
01-02-2012, 02:26
من گرفتم اینو ...
ورزن ۱.۰.۰.۰ ه ..
چی کار باید بکنم ؟‌
سلام برناممه از من product چیکار کنم؟کمک product chie?

soheilnouri
01-02-2012, 12:05
نظرتون راجع به اين ورژن بازي چيه؟كمي افت نكرده؟

MCSE MAN
01-02-2012, 12:38

سلام
منظورش همون serial number بازيه. تو دي وي دي بگرديد پيداش كنيد

نظرتون راجع به اين ورژن بازي چيه؟كمي افت نكرده؟
بعضي چيزاش بهتر شده و بعضي چيزاش افت كرده
مثلا تو قبلي رو ضربات سر خيلي ميشد گل زد ولي تو اين سري اصلا نميشه!! به جاش از عمق بايد گل زد
دفاع افتضاح شده تو اين نسخه

v.foroughi
01-02-2012, 20:41
مرسی دوستان.حل شد. اما تو دی وی دی نبود.

من تازه کارم به دادم برسین .گاه گداری میپره بیرون باید چیکار کنم درست بشه؟

sisa
13-02-2012, 21:16
سلام بچه ها
منم واسه آپدیت به این مشکل خوردم

Re-install FIFA MANAGER 12 and then run this patch again

چه کار کنم

soheilnouri
13-02-2012, 21:47
به نظر من فوتبال منجیر خیلی بهتر از فیفا منجیر هست....این بازی اصلا روال انجام مسابقه و نتایج منطقی نیست....نظر شما چیه؟دوستمون تو پست قبلی گفت نکات مثبت و منفی داره...خوشحال می شم توضیح بیشتری بدن...:40:

MCSE MAN
13-02-2012, 22:44
به نظر من فوتبال منجیر خیلی بهتر از فیفا منجیر هست....این بازی اصلا روال انجام مسابقه و نتایج منطقی نیست....نظر شما چیه؟دوستمون تو پست قبلی گفت نکات مثبت و منفی داره...خوشحال می شم توضیح بیشتری بدن...:40:
من امسال براي اولين بار فوتبال منيجر بازي كردم. يه 2-3 ماهي هم هست كه ديگه بازي نكردم براي همين درست يادم نيست. با اينكه يه سري چيزاش بهتر از فيفا منيجر بود ولي در كل به نظرم فيفا بهتره

فيفا منيجر چندتا اشكالش رو برطرف كنه عالي ميشه
1.بازيكنا بعضي وقتا تو حمله گيج ميزنن. مثلا دارن تك به تك ميشن يهو برميگردن! يا جلوشون بازه ولي شوت ميزنن (با اين كه تيك long shoot رو آدم نزده)
2.تو اين نسخه به نظرم دفاع خيلي مشكل داشت. مدافعين يه سوتي هايي ميدادن آدم هنگ ميكرد!
3.تو اين نسخه برخلاف نسخه قبل از روي ضربات سر خيلي تك و توك ميشه گل زد
4.بازي همش رو دروازه هاست و وسط زمين توپ رو نگه نميدارن بازيكنا

sisa
13-02-2012, 23:00
من امسال براي اولين بار فوتبال منيجر بازي كردم. يه 2-3 ماهي هم هست كه ديگه بازي نكردم براي همين درست يادم نيست. با اينكه يه سري چيزاش بهتر از فيفا منيجر بود ولي در كل به نظرم فيفا بهتره

فيفا منيجر چندتا اشكالش رو برطرف كنه عالي ميشه
1.بازيكنا بعضي وقتا تو حمله گيج ميزنن. مثلا دارن تك به تك ميشن يهو برميگردن! يا جلوشون بازه ولي شوت ميزنن (با اين كه تيك long shoot رو آدم نزده)
2.تو اين نسخه به نظرم دفاع خيلي مشكل داشت. مدافعين يه سوتي هايي ميدادن آدم هنگ ميكرد!
3.تو اين نسخه برخلاف نسخه قبل از روي ضربات سر خيلي تك و توك ميشه گل زد
4.بازي همش رو دروازه هاست و وسط زمين توپ رو نگه نميدارن بازيكنا

دقیقا موافقم
بیشتر باگهای حالت 3D تو ذوق میزنن وگرنه بقیه چیزاش خیلی خوبه

دوستان کسی مشکلی یا اروری که من گفتم رو نداشت؟
کسی نیست کمکم کنه
:11:

MCSE MAN
13-02-2012, 23:34
دقیقا موافقم
بیشتر باگهای حالت 3D تو ذوق میزنن وگرنه بقیه چیزاش خیلی خوبه

دوستان کسی مشکلی یا اروری که من گفتم رو نداشت؟
کسی نیست کمکم کنه
:11:
براي نصب آپديت چند اين ارور رو داده؟؟
فكر كنم مجبوريد بازي رو پاك كنيد و دوباره نصب كني

sisa
13-02-2012, 23:44
براي نصب آپديت چند اين ارور رو داده؟؟
فكر كنم مجبوريد بازي رو پاك كنيد و دوباره نصب كني
آپدیت 3
من حتی بازی رو آنیستال کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم نشد
حتی الان پیگیرم واسه خرید بازی اورجینال
ولی تو فرومهای خارجی هم خوندم کسایی که اورجینال هم داشتن به این مشکل برخوردن
راه دیگه ای ممکنه باشه؟

MCSE MAN
14-02-2012, 00:03
آپدیت 3
من حتی بازی رو آنیستال کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم نشد
حتی الان پیگیرم واسه خرید بازی اورجینال
ولی تو فرومهای خارجی هم خوندم کسایی که اورجینال هم داشتن به این مشکل برخوردن
راه دیگه ای ممکنه باشه؟
نميدونم والا. من خيلي وقته بازي نميكنم
آپديت 3 رو نصب نكرده بودم. بدون نصب آپديت 3 بازي مشكلي نداره؟؟

sisa
14-02-2012, 00:35
نميدونم والا. من خيلي وقته بازي نميكنم
آپديت 3 رو نصب نكرده بودم. بدون نصب آپديت 3 بازي مشكلي نداره؟؟
نه بدون آپدیت مشکل نداره

aaa1990
14-02-2012, 02:11
دوستان کسی کرک آپدیت 3 رو داره؟

sisa
14-02-2012, 14:20
مرسی دوستان.حل شد. اما تو دی وی دی نبود.

من تازه کارم به دادم برسین .گاه گداری میپره بیرون باید چیکار کنم درست بشه؟

عزیز این product key که قبل از ورود بازی میپرسه رو از کجا گیر آوردی؟

کسی هست یکی از این دوتا لینک رو جای دیگه آپلود کنه؟

mehdiporbaba
15-02-2012, 18:20
دوستان با اینکه من توتال منیجیر دارم این بازی رو انجام می دم اما تو این سری بازی یکم گیج شدم
من تمام قابلیت های که مربی می تونه داشته باشه رو فعال کرده لودم در هنگام شروع بازی اما خمین که به عنوان مربی فصل رو شروع کردم یکسری از گزینه ها و منو ها خاموش هستند و دسترسی بهشون ندارم و دوستهم ندارم از اول برم دوباره این مسیر رو چون با همین سیستم بازی کردم و الان آخرهای فصله و من با 6 امتیاز بیشتر اولم
راهی هست که بشه اون گزینه ها ومنو ها رو فعال کرد؟

sisa
15-02-2012, 22:51
دوستان با اینکه من توتال منیجیر دارم این بازی رو انجام می دم اما تو این سری بازی یکم گیج شدم
من تمام قابلیت های که مربی می تونه داشته باشه رو فعال کرده لودم در هنگام شروع بازی اما خمین که به عنوان مربی فصل رو شروع کردم یکسری از گزینه ها و منو ها خاموش هستند و دسترسی بهشون ندارم و دوستهم ندارم از اول برم دوباره این مسیر رو چون با همین سیستم بازی کردم و الان آخرهای فصله و من با 6 امتیاز بیشتر اولم

لازم به شروع دوباره بازی نیست
تو قسمت ستینگ یه قسمت داره باس بگردی تیک اسیستانت ... رو باس برداری

mehdiporbaba
16-02-2012, 12:24
لازم به شروع دوباره بازی نیست
تو قسمت ستینگ یه قسمت داره باس بگردی تیک اسیستانت ... رو باس برداری

گشتم همین چین چیزی نداشت

your_star
16-02-2012, 17:42
دوستان کسی کرک آپدیت 3 رو داره؟

anon85
16-02-2012, 19:18

موقع شروع بازی و بعد انتخاب لیگ ها و وارد کردن مشخصاتتون، یه بخشی هست که ازتون میپرسه که آیا میخواین فقط رو فوتبال تمرکز کنین و سایر مسایل باشگاهُ بسپرین به staff؛ و دیگه اینکه میخواید private life فعال باشه یا نه...

2 تا گزینه هم هست که اگه اشتباه نکنم به این شکله:

finance assistant

play without simulated private life

که اگه جلوی هر کدوم از این گزینه ها تیک زده باشید، دیگه نمیتونین تو بازی برش گردونین...

اما اگه تیک نخورده باشن، برعکسش میشه تو بازی اون بخش finance assistant رو تو options فعال کرد...

فکر کنم شما حواستون نبوده و موقع شروع بازی تیک finance assistant رو زده بودین...

dogh
17-02-2012, 13:42
دورتمند رو برداشتم بعد از دو فصل تیم رفته تو بدهی :31:
کسی کد پول داره تا من رو نجات بده :31:

dogh
19-02-2012, 02:57
کسی فیفا منجر بازی نمیکنه جواب ما رو بده :19:
دورتمندم ورشکسته شدا :31:

davod_danger666
19-02-2012, 08:00
درود دوستان
یه سوال داشتم.....فیفا با فیفا منیجر چه فرقی داره؟
کدومشو بهتره بگیرم؟

dogh
19-02-2012, 10:39
فیفا برای بازی کردن با تیمه ولی فیفا منجر فقط برای مربی گری و ساختن باشگاه هست
دو سبک متفاوته :10:
حالا جفتشو داشته باش:31:

MCSE MAN
19-02-2012, 10:46
دورتمند رو برداشتم بعد از دو فصل تیم رفته تو بدهی :31:
کسی کد پول داره تا من رو نجات بده :31:
والا من چون كلا از كد زدن تو بازي ها خوشم نمياد،نرفتم سراغش كه ببينم كد براي پول چيه
چيكار كردي كه اينجوري بدهكار شدي؟ هرچي بازيكن دم دستت اومد خريدي؟:31:

من دوباره بعد از 2 ماه شروع كردم به بازي كردن
رم رو برداشتم و 5 بازي اول رو بردم بعد حالا افتادم رو دور باخت. تو اين سري هم ميوفتي رو دور باخت ديگه دراومدن ازش آدم رو پير ميكنه!!

davod_danger666
19-02-2012, 13:12
فیفا برای بازی کردن با تیمه ولی فیفا منجر فقط برای مربی گری و ساختن باشگاه هست
دو سبک متفاوته :10:
حالا جفتشو داشته باش:31:

چه جالب....یه کمی در موردش توضیخ بدین ممنون میشم:10::31:

dogh
19-02-2012, 20:05
والا من چون كلا از كد زدن تو بازي ها خوشم نمياد،نرفتم سراغش كه ببينم كد براي پول چيه
چيكار كردي كه اينجوري بدهكار شدي؟ هرچي بازيكن دم دستت اومد خريدي؟:31:

من دوباره بعد از 2 ماه شروع كردم به بازي كردن
رم رو برداشتم و 5 بازي اول رو بردم بعد حالا افتادم رو دور باخت. تو اين سري هم ميوفتي رو دور باخت ديگه دراومدن ازش آدم رو پير ميكنه!!

بازیکن خریدم باشگاه توصعه دادم :31:
بده به فکر سال بعد بودم:21:
وقتی داری میبازی سیستم رو بزار تمام هجومی :27:
دیگه چی داری از دست بدی :21:
به فکر سال بعدت باش بازیکن توپ نخری سال دیگه چمپیونز رو از دست میدی :41:
رئال و بارسا شوخی ندارن :21:

dogh
19-02-2012, 20:13
چه جالب....یه کمی در موردش توضیخ بدین ممنون میشم:10::31:

فیفا منجر جای مربی قرار میگیری و میتونی برای هر بازی سیستم عوض کنی و بازیکن بخری
تو قسمت آکادی تیمهای نوجوانان و جوانان بازیکن پرورش بدی
تو قسمت ساخت وساز استادیوم ارتقا بدی یا زمین تمرین وهتل وغیره رو ببری سطحش رو بالا
حتی میتونی گزینه خانواده رو فعال کنی و به خانواده ات برسی
حتی مربی تیم ملی هم باشی
تو فیفا میتونی بازی کنی و یک تیم رو در دست بگیری یا یک بازیکن
فرقشون هم اینه که فیفا تو زمین بازی هستی و فیفا منجر تو کنار زمین

MCSE MAN
19-02-2012, 20:38
بازیکن خریدم باشگاه توصعه دادم :31:
بده به فکر سال بعد بودم:21:
وقتی داری میبازی سیستم رو بزار تمام هجومی :27:
دیگه چی داری از دست بدی :21:
به فکر سال بعدت باش بازیکن توپ نخری سال دیگه چمپیونز رو از دست میدی :41:
رئال و بارسا شوخی ندارن :21:
آره وقتي عقبم كه هم نوع سيستم رو تهاجمي ميكنم هم خط دفاعي رو very high ميكنم و هم دفاع كردن رو ميذارم از جلو انجام بدن:31:

بازيكن كه ميخرم ولي به اندازه بودجم و تو پستي كه احتياج دارم
بذار 1-2 فصل جلو برم هم از بازيكنام،هم بودجم و هم از كاپ هايي كه ايشالا ميگيرم عكس ميگيرم و نشون ميدم

شما هم بدون كد بازي كن،ببينم چه ميكني:21:

soheilnouri
19-02-2012, 21:00
اینکه مثلا تو حالت 3d یه نتیجه ایی بدست میاد و تو یه حالت دیگه یه نتیجه دیگه ایی خیلی مشکل بزرگ و غیرقابل حلیه....:13:

dogh
20-02-2012, 12:25
آره وقتي عقبم كه هم نوع سيستم رو تهاجمي ميكنم هم خط دفاعي رو very high ميكنم و هم دفاع كردن رو ميذارم از جلو انجام بدن:31:

بازيكن كه ميخرم ولي به اندازه بودجم و تو پستي كه احتياج دارم
بذار 1-2 فصل جلو برم هم از بازيكنام،هم بودجم و هم از كاپ هايي كه ايشالا ميگيرم عكس ميگيرم و نشون ميدم

شما هم بدون كد بازي كن،ببينم چه ميكني:21:

دارم اخراج میشم مسئولین مدام تذکر میدن :41:
خب با 20 میلیون کارم درست میشه :31:
تو رو خدا نذارین اخراجم کنن :31:

مرسی از توصیه ات رفتم وام گرفتم حالا باید چهارساله پس بدم وام رو :21:

dogh
20-02-2012, 12:31
اینکه مثلا تو حالت 3d یه نتیجه ایی بدست میاد و تو یه حالت دیگه یه نتیجه دیگه ایی خیلی مشکل بزرگ و غیرقابل حلیه....:13:

خب بازی با بازی فرق داره ممکنه یه بازی ببازی یه بازی هم ببری مقابل همون تیم :31:
مشکل از اینه که لود میزنی :41:
قشنگی بازی به اینه که لود نزنی :21:

MCSE MAN
20-02-2012, 12:56
دارم اخراج میشم مسئولین مدام تذکر میدن :41:
خب با 20 میلیون کارم درست میشه :31:
تو رو خدا نذارین اخراجم کنن :31:

مرسی از توصیه ات رفتم وام گرفتم حالا باید چهارساله پس بدم وام رو :21:
1 سال ساخت و ساز نكني و بازيكن هم نخري هم بدهيت جبران ميشه و هم بودجه داري براي سال بعدش

mehran_3233
20-02-2012, 18:20

sisa
21-02-2012, 15:03
بالاخره آپدیت 3 رو نصب کردم
ولی وقتی رفتم تو بازی هیچ تیمی پرچم نداشت
تو قسمت ادیتور بازی هم تو club setting قسمت badge که مربوط به آرم یا پرچم نداشت و به جاش یه مربع سیاه بود
زیرشونم تو قسمت current file نوشته not availabe
خیلی عجیبه
نمیدونم چرا اینجوری شده
چه کار کنم؟

dogh
21-02-2012, 15:25
آپدیت رو حتما بد ریختی تو بازی
پاکش کن ببین درست میشه
بدون آپدیت دلچسب تره

anon85
22-02-2012, 00:10
بالاخره آپدیت 3 رو نصب کردم
ولی وقتی رفتم تو بازی هیچ تیمی پرچم نداشت
تو قسمت ادیتور بازی هم تو club setting قسمت badge که مربوط به آرم یا پرچم نداشت و به جاش یه مربع سیاه بود
زیرشونم تو قسمت current file نوشته not availabe
خیلی عجیبه
نمیدونم چرا اینجوری شده
چه کار کنم؟

والا من بدون آپدیت بازی می کنم، ولی یه سوال؛ شما آپدیتُ از سایت رسمی دانلود کردین؟ اگه آره که قاعدتا نباید مشکل از آپدیت باشه و احتمالا مشکل از کرکیه که استفاده میکنین...

آپدیت رو حتما بد ریختی تو بازی
پاکش کن ببین درست میشه
بدون آپدیت دلچسب تره

آپدیتُ جایی نمیریزن؛
یه فایل نصبیه...
+
شما هم بهتره دنبال یه تاپیک دیگه بگردین واسه اسپم دادن...

h_13691990
22-02-2012, 18:51
دوستانی که موفق شدن آپدیت 3 رو نصب کنن .. یه کمک هم به ما بکنن .. همچنان درگیرم من !

این کرک هم که دوستمون 2 صفحه قبل گذاشته بود به دردم نخورد .. باز هم همون ارور رو میده :13:

یکی دقیق برا من توضیح میده باید چیکار کنم؟!

کسی نمیدونه جایی آپدیت نقل و انتقالات ژانویه رو گذاشته یا نه؟

:40::40:

Dark Shine
22-02-2012, 20:14
بـا تـاتنهـام شـروع کـردم 5 بـازی اول رو بـاختـم ، اخـراج شـدم .
استـوکــ سیتـی خریـد منـو سـال اول باهـاش مقـامِ 9ــم رو گـرفتـم .
امسـال اوایـل 4 ــم بـودم ولـی الـان همینطـور دارم میبـازم .
کسـی راهنمـایی خـاصـی داره بکنــه ؟!
سـر زنـی فوق العـاده ضعیـف شـده .

dogh
23-02-2012, 12:56
والا من بدون آپدیت بازی می کنم، ولی یه سوال؛ شما آپدیتُ از سایت رسمی دانلود کردین؟ اگه آره که قاعدتا نباید مشکل از آپدیت باشه و احتمالا مشکل از کرکیه که استفاده میکنین...

آپدیتُ جایی نمیریزن؛
یه فایل نصبیه...
+
شما هم بهتره دنبال یه تاپیک دیگه بگردین واسه اسپم دادن...

خیلی پروفسوری :31:
تاپیک برای تو :5:

your_star
25-02-2012, 01:57
1.بازی با آپدیت کاملا روند منطقی و درستی داره(با یه مقدار چشم پوشی 3d اش هم قابل قبوله).این دوستایی که میگن بدون آپدیت بهتره لطفا دلیل بیارن برای حرفی که میزنن.هزار جور مشکل ریز و درشت مخصوصا تو کلاب فسیلیتیز و فاینانس و مدیریت حل شده.بماند به روز شدن و کامل شدن اطلاعات.این رو هم بر اساس تجربه تو باز با هر 4 نسخه ی موجود امسال میگم.(الان تو بازی سال 2039 هستم).حدود 1 گیگا بایت تغییر تو انجین و اطلاعات بازی تقریبا مشه گفت بازی رو بی اشکال کرده.
2.برای نصب آپدیتها:
-بازی رو نصب کنید
-اگر بازی بعد از نصب اتو کرک هست فایل ارجینال رو تو محل نصب بریزید(تو همین تاپیک باید باشه)
-آپدیتها رو اجرا کنید(اگه بازی کرک شده باشه اجرا نمیشه یا اجرا میشه و کرش میشه)
-کرک آپدیت رو بریزید تو محل نصب(صفحه ی قبل گذاشتم) و بازی رو اجرا کنید.من هم تو لپ تاپ و هم تو کامپیوتر بدون مشکل به همین صورت بازی رو آپدیت کردم.

h_13691990
25-02-2012, 09:05
1.
2.برای نصب آپدیتها:
-بازی رو نصب کنید
-اگر بازی بعد از نصب اتو کرک هست فایل ارجینال رو تو محل نصب بریزید(تو همین تاپیک باید باشه)
-آپدیتها رو اجرا کنید(اگه بازی کرک شده باشه اجرا نمیشه یا اجرا میشه و کرش میشه)
-کرک آپدیت رو بریزید تو محل نصب(صفحه ی قبل گذاشتم) و بازی رو اجرا کنید.من هم تو لپ تاپ و هم تو کامپیوتر بدون مشکل به همین صورت بازی رو آپدیت کردم.

ممنون دوست عزیز .. برای من اتو کرکه ولی تو این تاپیک فایل اصلی رو پیدا نکردم .. میشه یه لینک بهم بدین برای دانلود؟!

مرسی

meyson44
25-02-2012, 09:34
یه سوال داشتم بچه ها. به من میگه نمیتونی بازیکن بخری چون بدهکاری. ولی من بودجه باشگاهم 65 میلیون هست. چجوریاس؟

من قرض هم نگرفتم.

کدوم قسمت باید برم و ببینم که بدهکاریم چقدره و اینکه چجوری پرداخت کنم؟

Zlatan_ibra
25-02-2012, 13:10
سلام دوستان یه سوال دارم خواهشا زود جواب بدین
من منیجر 12 ر ونتونستم پیدا کنم بخرم
الان 11 رو دارم /راهی هست که بشه نقل و انتقالاتش رو آپدیت کنیم به 12؟

پچ3 برای 11 ارزش دانلود داره؟نقل و انقالات تا کی درست میشه؟

mr_dream81
25-02-2012, 14:44
سلام بر دوستان گلم.
من هنوز نتونستم مشکل نصب آپدیت رو حل کنم. بازی رو نصب کردم. اما آپدیتاش نصب نمیشه و ارور میده که دوباره بازی رو نصب کنید. اینکارم کردم نشد.
please help me

mohammad_tezar
26-02-2012, 19:23
سلام میشه کمکم کنید من بعد کلی گشتن بازی رو گیر اوردم نصب کردم ولی بعد ازن که اولش لیگارو انتخاب میکنم از بازی خارج میشه میشه بگید چی کارش کنم درست شه

bigarash
27-02-2012, 15:45
سلام میشه کمکم کنید من بعد کلی گشتن بازی رو گیر اوردم نصب کردم ولی بعد ازن که اولش لیگارو انتخاب میکنم از بازی خارج میشه میشه بگید چی کارش کنم درست شه

سلام
بازی کرک نشده به خاطر همونه!
کرک بازی رو نصب کن درست میشه!

bigarash
27-02-2012, 15:56
یه سوال داشتم بچه ها. به من میگه نمیتونی بازیکن بخری چون بدهکاری. ولی من بودجه باشگاهم 65 میلیون هست. چجوریاس؟

من قرض هم نگرفتم.

کدوم قسمت باید برم و ببینم که بدهکاریم چقدره و اینکه چجوری پرداخت کنم؟

میشه دقیقا جمله ی انگلیسیشو بنویسی تا بتونم راهنماییت کنم؟

mohammad_tezar
27-02-2012, 19:23
سلام
بازی کرک نشده به خاطر همونه!
کرک بازی رو نصب کن درست میشه!

بازی اتو کرک بود واسه tgameteam
میشه یه کرک بزارید و بگید دقیقا چی کارش کنم درست شه؟
چون من 2 تا کرک دانلود کردم بازم همونجوریه

meyson44
28-02-2012, 11:13
واسه بدهی این پیغام رو میده

you can't sign this player at the moment because of your transfer conditions.due to your finacial situation you're facing serious restrictions

چیکار باید بکنم؟

bigarash
28-02-2012, 15:08
بازی اتو کرک بود واسه tgameteam
میشه یه کرک بزارید و بگید دقیقا چی کارش کنم درست شه؟
چون من 2 تا کرک دانلود کردم بازم همونجوریه

اگه تو گوگل سرچ کنی کرکای مختلفی پیدل میکنی دوست من!

bigarash
28-02-2012, 15:14
واسه بدهی این پیغام رو میده

you can't sign this player at the moment because of your transfer conditions.due to your finacial situation you're facing serious restrictions

چیکار باید بکنم؟

ببین دوست من وقتی میگی 65 میلیون بودجه دارم این دلیلی نمیشه که بتونی بازیکن بخری، بهتر توضیح بدم، اون بودجه ی کل توئه همونطور که میدونی تو این بازی بودجه ی باشگاه به چند قسمت تقسیم میشه، بودجه حقوق بازیکنان و کارکنان، بودجه ی ترانسفر، بودجه ی ساخت و ساز باشگاه، بودجه ی متفرقه (که کمترینه) و همیشه مدیریت 10 درصد از کل بودجه رو به عنوان بودجه ی رزرو برای مواقع ضروری ذخیره میکنه!
احتمال داره که بودجه ی ترانسفر شما تموم شده یا این که بودجه ی حقوق منفی شده! تو صفحه ی financial status میتونی این موارد رو کنترل کنی تو بخش budget changes میتونی بودجه ی هر کدوم از لون بخش ها رو کم و زیاد کنی!
بازم اگه سوالی داشتی در خدمتم!

mohammad_tezar
29-02-2012, 00:20
بجه ها یکی نسخه سالم بازیو داره میتونه واسه من بفرسته؟هزینش هرچقدر شد نوکرتونم هستم میدم
جون هرجا میرم پیدا نمیکنم

bigarash
29-02-2012, 15:11
بجه ها یکی نسخه سالم بازیو داره میتونه واسه من بفرسته؟هزینش هرچقدر شد نوکرتونم هستم میدم
جون هرجا میرم پیدا نمیکنم

یه فروشگاه اینترنتی هست من خودمم از اونجا خریدم. پیغام خصوصیتو چک کن!

saeedblack
05-03-2012, 10:22
یکی کمک کنه من نسخه repack از سایت -------------.com گرفتم فقط زبان روسی داره کسی راهی بلده زبانش انگلیسی بشه؟ممنون.

anon85
05-03-2012, 15:02
یکی کمک کنه من نسخه repack از سایت -------------.com گرفتم فقط زبان روسی داره کسی راهی بلده زبانش انگلیسی بشه؟ممنون.

سلام،

FIFA Manager بر عکس Football Manager گزینه ای برای تغییر زبان بازی (داخل محیط بازی) نداره؛

شما باید نسخه انگلیسی رو تهیه و نصب کنید...

بردیا
07-03-2012, 17:04
منم بالاخره این نسخه رو گرفتم
این نسخه که باگای قبلیو نداره نه؟
لازم به آپدیتش که نیست نه؟
یکی آپدیت نقل و انتقالات رو تا این ماه اگر داره بزاره که خودم لازم نباشه دستی انجامش بدم:دی

پچ بوندسلیگا رو هم دانلود کردم،تا دسته 3 آلمان رو هم مشخصات کامل مربیا و کادر مدیریتیشون رو داره،فقط عکساشو خودم باید درست بکنم که اکثرشونو از نسخه قبلی که خودم درست کردم دارم

Majid393
08-03-2012, 01:15
سلام
چطوری ؟ :دي

پچ بوندسلیگا رو هم دانلود کردم،تا دسته 3 آلمان رو هم مشخصات کامل مربیا و کادر مدیریتیشون رو داره،فقط عکساشو خودم باید درست بکنم که اکثرشونو از نسخه قبلی که خودم درست کردم دارم

این پچ رو چجوری میشه وارد کرد ؟
بقیه ی لیگها هم پچ داره ؟

بردیا
08-03-2012, 16:07
سلام
چطوری ؟ :دي

این پچ رو چجوری میشه وارد کرد ؟
بقیه ی لیگها هم پچ داره ؟

سلام مجید:31:

برو اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط زبانش آلمانیه ها:دی
من خودم با بکس اونجا ایشتخن پیشتخن میکنم به کمک گوگل:دی
من پج لیگ ایران رو هم ریختم
به صورت ستاپی هستش،خودش اتومات نصب میشه
فقط باید ادیتور رو باز بکنی و رایت و سیو بکنی بعد نصب کردنش که تغییراتش عمل بکنه

Silva
08-03-2012, 20:30
یه سوال ، چرا سطح بازی در حالت 3D وقتی میذاریم رو Highlights یا goal با زمانی که Full match بازیو نگاه می کنیم اینقدر تفاوت فاحش داره؟؟؟ رو Highlights تمام دریبل ها و پاس ها دقیق انجام میشه ولی تو Full match بازیکنا نای پاس دادن ندارن !!!

p_p_k
10-03-2012, 22:33
سلام. بچه ها هیچ بازیکنی رو با قیمت پایین نمیتونم بخرم چرا؟؟؟؟

مثلا تیمم رئاله ولی بازیکنارو با قیمت 20 میلیون به بالا باید بخرم که علامت تعجبم میزاره جلو انتقاله.....

nikaan
11-03-2012, 16:47
سلام

من یه مشکل دارم ... اونم اینه که نسخه ای که دانلود کردم زبان انگلیسی نداره و روسی هست :13:

اگه میشه لطف کنید پک زبان انگلیسیشو واسم قرار بدین ... آخه هرچی گشتم پیدا نکردم :41:

p_p_k
11-03-2012, 18:07
سلام. بچه ها من اول فیفارو که نصبیدم نشانه گر موس داشت و منوهاش پیدا بود..... ولی ویندوز عوض کردم دوباره که نصب کردم نشانه گر موس نداره و منوهاش پیدا نیست...... باید موسو تکون بدم تا منوها رنگی بشه و روشون کلیک کنم..... مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟ نمیشه کاری کرد نشانه گر داشته باشه؟؟؟؟؟

اول بازی که میخواد شرو شه فک میکنم باید 3 تا 3 تا عکس بازیکنارو بیاره رو صفحه که ماله من صفیده و اونجا هم که مینویسه please any key صفحه کامل سیاست....بعدم که موس نداره....

bigarash
12-03-2012, 11:48

مثلا تیمم رئاله ولی بازیکنارو با قیمت 20 میلیون به بالا باید بخرم که علامت تعجبم میزاره جلو انتقاله.....

وقتی مربی یه تیم ثروتمند مثل رئال باشی وقتی میخوای از یه تیم دیگه بازیکن بخری به قیمت پایین راضی نمیشن!

dogh
12-03-2012, 12:58

دو حالت میتونی با همون قیمت بخری
بازیکنایی که تو لیست فروشن رو بخری که حتی میتونی ارزونتر هم بخری
یکی از scout های تیم رو بفرستی با بازیکن مورد نظر صحبت کنه تا متقاعدش کنه اون بازیکن هم با باشگاه صحبت کنه و بزارنش تو لیست فروش و با همون قیمت بخریش :31:

soheilnouri
12-03-2012, 13:18
چند ماه از بازی گذشته رضایت دارین از بازی؟

بردیا
13-03-2012, 16:17
کسی میدونه چطوری میشه تیمهای ملی رو کادر مربیگریشونو درست کرد؟

dogh
17-03-2012, 16:03

کادر مربی گریشون که تکمیله
دقیقا منظورتون چیه

mss_195
18-03-2012, 17:39
من چند وقته اینجا نبودم..کشف جالبی کردم..تا حالا به خواص فایل config.big در محل نصب بازی پی بردید؟ اگه نه حتما یه سری بهش بزنید..میتونید یه سری از تنظیمات، توی 3d رو عوض کنید تا بازی طبیعی تر بشه..

Silva
18-03-2012, 21:09
من چند وقته اینجا نبودم..کشف جالبی کردم..تا حالا به خواص فایل config.big در محل نصب بازی پی بردید؟ اگه نه حتما یه سری بهش بزنید..میتونید یه سری از تنظیمات، توی 3d رو عوض کنید تا بازی طبیعی تر بشه..

این فایلی که گفتی رو با چه برنامه ای میشه باز کرد؟

Silva
18-03-2012, 21:22
خب الان تونستم با final big editor این فایلی که گفتی رو باز کنم اما به نظر خیلی پیچیده میاد ،باید برنامه نویسی بلد باشی انگار

anon85
18-03-2012, 21:23
این فایلی که گفتی رو با چه برنامه ای میشه باز کرد؟

من با اجازه دوستمون جواب میدم...

notepad

mss_195
18-03-2012, 23:31
با notepad یا هرچی که بتونه text نشون بده..یه سری مواردو تعریف کرده و بعدش بهشون مقدار داده، با تغییر مقدارش تفاوت حاصل میشه! مثلا یه خطش نوشته:

0 = no crazy CPU through passes 1 = crazy CPU through passes

حالا زیرش نوشته:

CPUTHROUGHPASSES = 1
اینجا اگه بجای 1 بزاری 0 میزان پاسهای توی عمق خاصی که توی بازی به اسم crazy CPU through passes تعریف شده و توسط حریفت شکل میگیره کم میشه و در نتیجه گل خورده تو کمتره و تا جایی که من میدونم اکثر ملت از تعداد نجومی گلهای خوردشون دلخورن.

green ahmad
19-03-2012, 05:03
سلام خدمت همه دوستان
من بازی امروز بعد از مدتها تونستم بازی رو گیر بیارم و نصب کنم, اما چند تا از فایلها درست نصب نمیشه و بازی اجرا نمیشه.
اگه کسی میتونه فایلهای مورد نظر رو واسم میل کنه خیلی ممنون میشم.

فایلهایی که لازم دارم اینا هستن : zdata_33.bh , zdata_32.bh , zdata_31.bh , zdata_33.big , zdata_32.big , zdata_31.big

که تو مسیر "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA MANAGER 12\data" قرارا دارن.

mss_195
21-03-2012, 15:24
حجمش بالای 100mb میشه

green ahmad
21-03-2012, 23:39
اوه! چه خبره؟
حالا من چیکار کنم؟ راهی نداره؟

بردیا
23-03-2012, 17:01
کادر مربی گریشون که تکمیله
دقیقا منظورتون چیه

تکمیل هست ولی درست نیست
یعنی مثلا یواخیم لو سرمربی آلمان نیست یا پراندلی مال ایتالیا و .....

mmashark
25-03-2012, 11:51
سلام،

FIFA Manager بر عکس Football Manager گزینه ای برای تغییر زبان بازی (داخل محیط بازی) نداره؛

شما باید نسخه انگلیسی رو تهیه و نصب کنید...

اگه ممکنه 1 نفر که زبان بازیش انگلیسیه فایل Translations.huf رو از C:\Program Files\FIFA Manager 12\fmdata\eng جایی آپلود کنه و لینکشو بزاره مشکل حل میشه و نیازی به دانلود دوباره نیست

soheilnouri
27-03-2012, 10:14
دیتا بیس و گیم پلی فوتبال منجیر خیلی بهتر از فیفا منجیر هست...فیفا فقط رنگ و لعاب خوشگلی داره

anon85
27-03-2012, 18:25
دیتا بیس و گیم پلی فوتبال منجیر خیلی بهتر از فیفا منجیر هست...فیفا فقط رنگ و لعاب خوشگلی داره

دیتا بیس چرا، ولی گیم پلی فکر نکنم...

+

علاوه بر اون رنگ و لعاب خوشگل که می فرمایین، FIFA Manager بخش 3d قوی ای داره که Football Manager نداره... (که اونم به برکت موتور 3d بازی FIFA ست...)

soheilnouri
28-03-2012, 00:38
دیتا بیس چرا، ولی گیم پلی فکر نکنم...

+

علاوه بر اون رنگ و لعاب خوشگل که می فرمایین، FIFA Manager بخش 3d قوی ای داره که Football Manager نداره... (که اونم به برکت موتور 3d بازی FIFA ست...)

=====================

ادم تو فوتبال منجیر حس مربیکری و واقعی تری داره تا فیفا منجیر

anon85
28-03-2012, 04:56
=====================

ادم تو فوتبال منجیر حس مربیکری و واقعی تری داره تا فیفا منجیر

به هر حال این نظر شماست و منم به نظرتون احترام میذارم...

ولی شخصا FIFA Manager رو ترجیح میدم...

+

تاپیک Football Manager هم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ست...

bigarash
16-05-2012, 13:18

برو تو بخش staff میتونی اخراجشون کنی و کادر جدید بگیری!

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

چند ماه از بازی گذشته رضایت دارین از بازی؟

من که راضیم! انشا الله خدا هم ازش راضی باشه! :31:

amin22majidi
22-05-2012, 14:22
سلام خدمت دوستان ...
میخوام کمک کنم به اونایی که مشکل توی این بازی دارن ! حالا از هرجایی شده یعنی از نصب تا بازی کردندیدم ی سری دوستان مشکل زبان دارن که روسی هست و ... , و همچنین دیدم که پاسخ درستی به ایم موضوع داده نشده , گفتم از این مشکل شروع به کار کنم!
خوب میریم سراغ اصل مطلب
اونایی که مشکل زبان دارن این فایلی که من لینکش رو گذاشتم دانلود کنن و در مسیر : x:/fifa manager12/fm data بریزن ( توجه : x به معتی درایوی که بازی رو ریخته اید هست ) !
به همین سادگی مشکل زبانتون حل میشه!!
سوالی داشتید بپرسید من در خدمتم!!

Alireza.M67
23-05-2012, 10:02
دوستان من بازی رو با آپدیت 3 بازی می کردم .
ویندوز رو عوض کردم و دوباره بازی و آپدیت 3 رو نصب کردم .
اما حالا موقع لود می نویسه که ورژن بازی شما با ورژن سیو ها متفاوته و لود نمیشه !!!
فقط یدونه سیوم لود میشه اونم همونیه که بدون آپدیت بازی می کردم ...
کسی راه حلی داره ؟

soheilnouri
23-05-2012, 14:13
کلا یکی خیلی بازی کرده بیان یه ریویو و تحلیل مبسوط انجام بده از بازی...من ماله سال های 99 تا 2003 شو می رفتم...اما دیگه رضایتمو جلب نکرد.

al1371
30-05-2012, 19:54
خسته نباشید من بازی فیفا منیجر 2012 خریدم توی محیط بازی لگوی تیم ها نیست اگر امکانش هست لگوی تیم ها رو بگذارید پیشاپیش متشکرم.

gesed
06-06-2012, 08:09
سلام بچه ها
آقا من یه مشکلی دارم تو این بازی ک خیلی آزارم میده اینه ک تو ترانسفر زمانی ک من یه بازیکن میخرم وقتی میاد تو تیم در همه بازی های حذفی لیگ قهرمانا و همه جام ها بازی میکنه به جز بازی ها لیگ من چیکار کنم؟

gesed
06-06-2012, 08:23
جواب نمیدید

amin22majidi
07-06-2012, 15:52
اون لیگ ها هم قانونای خاص خودشون رو دارن مثل ایران که نمیشه بیشتر از 3 بازیکن خارجی توی زمین باشه
1-توی لیگ های اروپایی بازیکن باید یا از خود اون کشور باشه یا فقط اون تیم میتونه چند بازیکن غیر بومی توی زمین داشته باشه ( البته بعد 2 سال بازی کردن توی اون لیگ دیگه جزء سهمیه خارجی حساب نمیشه )
2- ممکنه وسط فصل بازیکن رو جذب کرده باشی
در این صورت اون بازیکن به دلیل اینکه در اول فصل جزء 24 بازیکنی که باید به فدراسیون معرفی کنی نبوده نمیتونه توی لیگ بازی کنه ( تا فصل بعد که اسمش جزء اون 24 نفر باشه)
شرمنده دیر جواب دادم!!