PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث مربوط پیرامون سیستم GPS ( مسیریاب ) خودرو

alex_pk
04-10-2011, 10:06
سلام
من خیلی به یه جی پی اس نیاز دارم چون گاهی اوقات مسیر رو گم می کنم
کلا یه چیز خیلی ضروریه برای من
یه مدلی معرفی کنید که امکانات خیلی خوبی داشته باشه
من خودم یدونه بیرون دیدم مارشال 501 امکاناتش بد نبود قیمتش هم 150 بود حدودا
من چون زیاد وارد نیستم نمیدونم امکاناتشون کافیه یا نه برای من.
یه مدل هم قبلا یکی از دوستام گرفته بود مگا فورس خیلی امکانات داشت قیمتش یادم ینست.

می خوام این موارد رو حتما داشته باشه
موقعی که داریم می ریم به سمت مقصد به صورت تصویری و صوتی یا فیلم های آموزشی از طریق اعلام جهت حرکت راهنمایی کنه مثلا بگه بپیچ به چپ
نقشه کلیه راه ها و جاده ها و راه های فرعی با جزئیات کامل و یک طرفه یا دوطرفه بودن راه ها با قابلیت بروز رسانی
بتونه نزدیکترین پمپ بنزین ها و تعمیرگاه ها و یا هتل ها و... رو پیدا کنه
انتخال کوتاهترین و سریعترین مسیر از بزرگراه و غیر بزرگراه
دسترسی آسان به اطلاعات لحظه ای ترافیک و مشخص کردن ترافیک و رهیابی از معابر کم ترافیک
نمایش آنلاین ترافیک داخل شهری
و....
مرسی.

Royce
07-10-2011, 15:31
به نظر من کاملترین نقشه هارو برای ایران فعلا برند "مگافورس"داره.میتونید برید توی سایتش و لیست قابلیتها و قیمتشونو زده.یکی از دوستام داشت واقعا کارایی بالایی داشت.پشتیبانی خوبی هم دارن

alex_pk
07-10-2011, 16:07
بله مگا فورس مارک معتبریه و امکانات خوبی هم داره ولی متاسفانه یه مقدار قیمتش برای من بالاست.
دنبال دستگاهی هستم که زیر 200 تومن باشه

دو مدل مارشال رو تو سایت ها دیدم یکی GPS Marshal ME-G501 که قیمتش حدود 150
یکی GPS Marshal ME-G501 NEW که امکانات خیلی بهتری داره و قیمتش حدود 180

من اگر بخوام بین این دوتا انتخاب کنم ، دومی رو انتخاب می کنم چون این امکاناتی که بالا گفتم ، تقریبا 90 درصدشون رو داره.
فقط موضوع اینه که من مغازه هارو که دیدم اکثرا اولی رو داشتم و وقتی در مورد دومی میگفتم اظهار بی اطلاعی می کردن

کجا رو پیشنهاد می دید برای خرید که هم مطمئن باشه و از لحاظ قیمت مناسب باشه؟ (شماره نمایندگیش رو دارید؟)
این امکانات مدل جدید:

ME-G501
صفحه نمایشTouch Screen LCD 5
قابلیت نصب آسان بر روی کلیه خودروها
قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث Car Kit
دارای دیکشنری سخنگو فارسی، ماشین حساب و بازی
دارای کتاب الکترونیک و امکان پخش فایل های فلش
مجهز به فرستنده FM و امکان پخش موزیک از باندهای خودرو
قابلیت انتخاب صدای گوینده به زبانهای مختلف
قابلیت پخش موزیک با فرمت های mp3,WMA, WAV
Avi,WMV, asf,mpeg, MP4قابلیت پخش فیلم با فرمت های
قابلیت نمایش عکس با فرمت های Jpg, PNG
مجهز به نقشه کلیه راهها و شهرهای ایران بالغ بر 40 شهر کشور با قابلیت به روزرسانی هر 90 روز یکبار و امکان اضافه شدن نقشه سایر کشورهای دنیا
راهنمای گردشگری در تمام ایران به همراه مسیریابی جاذبه های گردشگری ایران

بیش از 1000 مرکز گردشگری بهمراه داده های تصویری و متنی در 2 گیگابایت رم (2GB SD RAM)
حاوی 1200 مکان دوربین کنترل سرعت در سرتاسر راههای کشور
دارای 2 گیگابایت حافظه داخلی

قابلیت اضافه کردن نقشه کلیه کشورها و شهرهای مهم دنیا
مجهز به نقشه کلیه راه ها و شهرهای ایران با قابلیت زبان جستجو به فارسی و لاتین
ارتباط با مکان یاب GPS و نمایش موقعیت فعلی روی نقشه
راهبری کاربر برای رسیدن به مقصد به صورت تصویری ، صوتی و فیلم های نمایشی
انتخاب کوتاه ترین و سریعترین مسیر
نمایش سرعت و جهت حرکت، همچنین طول و عرض و ارتفاع مکانهای جغرافیایی
اعلام هشدار دهنده و پیشنهاد مسیر در کمتر از 4 ثانیه
نمایش سه بعدی(3D)
نمایش اماکن عمومی(اعم از مراکز خرید - رستورانها و اماکن گردشگری)
نمایش تخمین زمان و مسافت تا مقصد
امکان اضافه کردن مکان های مورد علاقه بر روی نقشه
مجهز به سیستم ذخیره مسیرهای سفر
دارای چندین زمینه نمایشگر نقشه و تنظیم خودکار نور صفحه با محیط شب
مرور نقشه و مسیریابی در یک صفحه
راهبری کاربر برای رسیدن به مقصد به صورت صوتی ، تصویری و شبیه سازی مسیر
بهینه سازی مصرف سوخت با انتخاب کوتاهترین و یا سریعترین مسیر
نمایش سرعت و جهت حرکت
نمایش طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع
اعلام هشدار در صورت افزایش سرعت از حد مجاز
مسیریابی مجدد در صورت انحراف از مسیر اصلی ( درکمتر از 2 ثانیه )
نمایش اماکن عمومی(اعم از مراکز خرید - رستورانها - بانکها - سینماها - پمپ بنزین... )
نمایش تخمین زمان و مسافت تا مقصد
امکان اضافه کردن مکان های مورد علاقه بر روی نقشه جهت سهولت و رفتن به آن نقاط
کتاب الکترونیک (ebook)
دیکشنری
دارای نقشه بروز شده کلیه راه های ایران
آبادان ، اسلام شهر، اصفهان ، اهواز ، آذرباییجان غربی(ارومیه) ، بابل ، بندرانزلی ، بوشهر ، تبریز ، تهران ، چهارمحال بختیاری (شهرکرد) ، خراسان جنوبی (بیرجند) ، خراسان رضوی(مشهد) ، خراسان شمالی(بجنورد) ، خرمشهر ، خوی ، زنجان ، سیستان بلوچستان (زاهدان) ، فارس (شیراز) ، قزوین ، قم ، کاشان ، کرج ، کرمان ، کرمانشاه ، کردستان (سنندج) ، کیش ، گرگان ، گرمسار ، گیلان (رشت) ، لاهیجان ، لرستان (خرم آباد) ، مازندران (ساری) ، مرکزی (اراک) ، نوشهر ، هرمزگان (بندرعباس) ، همدان ، ورامین ، یزد
دارای یکسال گارانتی
متعلقات: کیف مخصوص - دفترچه آموزش فارسی – پایه نگهدارنده دستگاه - قلم اضافه- شارژر برق شهری- شارژر فندکی - کابل اتصال به کامپیوتر- محافظ LCD - هدفون

LCD 5 InchTouch Screen
Wnidows CE 6/0
FM Transmitter
Bluetooth
Video Format:Avi,WMV, asf,mpeg, MP4
Audio Format:MP3 , Wma

ess_1362
07-10-2011, 18:53
سلام
منم خیلی وقت هست که دنبال یک GPS خوب می گردم
انشالاه که بتونیم با هم یک مدل خوب پیدا کنیم
من توصیه می کنم یک نگاه به لینک زیر بندازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Royce
08-10-2011, 16:54
فک کنم بچه ها مگافورس و 250 چوب خریده بودند.ساخت آلمان هم هستن.هر چند وقت یبار هم نمایندگیشون واستون نقشه هاشو رایگان آپدیت میکنه.سایتشون هم سرچ کنید هست.
در مورد مارشال اطلاعی ندارم

ehsan_wwe
19-10-2011, 19:14
مارشال تقلبيه اصلا شركت مارشال ميگه كه دزديه همچين چيزيو نزده

بگذريم
با يه قيمت پايين كيفيت بالا گارمين المان خوبه با 4 اينچ ال سي دي

گارمين 4 فك كنم اسمشه يا دبليو 4

alex_pk
16-11-2011, 13:10
سلام
تقلبی هم باشه باز امکانات خوبی داره
یکی از دوستای من چند ماه پیش دو سه مدل پایینتر رو گرفت فعلا که راضیه منم از همین طریق با مارشال آشنا شدم.

دوستان سایت مارشال قیمت این مدل رو 155 زده
GPS Marshal ME-G501 NEW

فکر می کنم بهترین مدل مارشال همین باشه
501 دونوعه یکیش همینی که لینک گذاشتم یکیش هم این

که اولی امکانات بهتری داره ،
هم به عنوان G501 NEW و هم به عنوان G501 B میشناسن.

یه مدل هم دیدم تو سایت زده ME-G502
ولی کلا که چک کردم دیدم امکاناتش از G501 NEW کمتره

در کل امروز می خوام برم GPS Marshal ME-G501 NEW رو بگیرم 155 تومن ، بعد میگم که اط لخاظ امکانات و... خوبه یا نه.
اگه جایی با قیمت بهتر میدن معرفی کنید.

alex_pk
17-11-2011, 15:39
سلام
خوب من دیروز GPS Marshal ME-G501 NEW رو به قیمت 155 تومن خریدم ،
اول بگم تو اینترنت خیلی فروشگاه ها هست که این دستگاه رو میفروشن من از marshal.ir خریدم ، به شرکتش تو خیابون آزادی مراجعه کردم و تحویل گرفتم.
ولی پیشنهاد می کنم اگر خواستید بگیرید از marshalgps.com بگیرید؛ چون تو یه قسمتی از زیر منو های دستگاه اسم این سایت نوشته شده گویا پخش اصلی توسط این سایته.

به طور کلی امکانات دستگاه قابل قبوله... ولی پیشنهادم اینه که اگر کسی میتونه هزینه بیشتری کنه بره سراغ مگا فورس.

ضعف ها:

شارژ دستگاه زود تموم میشه و برای یه مسیر طولانی باید حتما از شارژ فندکی استفاده کنید.
پخش فایل های ویدئوییش خیلی قوی نیست ، یعنی از کدک های قدیمی استفاده میکنه و رزولیشن فایل باید انقدر پایین باشه که دستگاه بتونه بدون لگ بخونه.
اسپیکرش برای فایل های صوتی مثل موزیک و... ضعیفه ولی برای مسیر یابی صدا مناسبه ، هرچند صدای هدفون تقریبا مناسبه
زیر نور آفتاب خوندن دستگاه خیلی سخت میشه.
همچنین دستگاه زاویه دید خوبی نداره ولی در عوض میشه دستگاه رو کامل در زمان رانندگی به سمت خودمون بگیریم که این مشکل رو نداشته باشیم
گاهی اوقات امواج رو دریافت نمیکنه یا طول میکشه دریافت کنه.
سه حالت داره برای مسیر ، کوتاه ترین ، سریعترین ،پیاده که روی کوتاه ترین مسیر بجحای اینکه دقیقا کوتاه ترین مسیر رو انتخاب کنه میاد یه دور کامل میزنه ،

البته ممکنه سیاست خاصی داشته باشه مثلا برای فرار از محدوده طرح ترافیک یا زوج و فرد و....

امکانات خوب:

میتونید از طریق بلوتوث ، دستگاه رو به موبایلتون وصل کنید و راحت هر کاری که با موبالتون انجام میدید با این دستگاه انجام بدید مثل تماس و ....
میتونید از طریف اف ام ترانسیمیتر یه فرکانس رو به دستگاه بدید و صدای دستگاه رو روی پخش ماشین داشته باشید (با گرفتن فرکانس فوق از طریق پخش)
ادرس دهی و کلا کارهای مربوط به جی پی اس تقریبا راحته و اگر یه مسیری رو اشتباه برید در عرض چند ثانیه مسیر جدید رو مشخص میکنه ،
و تا زمانی که به مقصد برسید هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی کاملا راهنمایی میکنه که مثلا 100 متر جلوتر به چپ بپیچید و از راست حرکت کنید.
3 زبون انگلیسی ، فارسی ، آذری داره که برای فارسی 1 مرد و دو زن صحبت می کنن.
شبیه سازی مسیر هم گزینه جالبیه ، یعنی قبل از حرکت ، از مبدا تا مقصد رو بصورت گرافیکی نمایش میده که کجا باید برید و کجا باید بپیچید و....

وسایلی که باید همراهش باشه
کیف (که نه جنس جالبی داشت نه کاملا دستگاه توش فیت میشد!) ، هدفون ، شارژ فندکی ، شارژ برقی ، کابل USB ، دو گیگ رم ،
قلم اضافه ، اسکرین پروتکتور که همچین جنس خاصی هم نبود اصلا میتونید ازش استفاده نکنید چون خودش یه محافظ داره.
+ پایه برای ماشین و دفترچه.

سوالی داشتید در خدمتم.

ali reza 222
17-11-2011, 17:09
سلام
حالا این مگافورس چه برتریهایی نسبت به مارشالی که شما خریدید داره؟
ممنون

iranesabz
09-12-2011, 00:20
سلام

دوستان منم دنبال خرید یه دستگاه هستم. طبق بررسی هایی که کردم بنظر میاد گارمین ازهمه بهتره. ولی یه مشکل. به خاطر تحریم ها سایتش ایران رو فیلتر کرده. آیا کسی اطلاعاتی درمورد این دستگاه داره؟

مرسی

sourena
09-12-2011, 00:37
شما یه سر برو پایتخت یا جمهوری .... سعی کن یه گارمین پیدا کنی ....

گارمین بهترین GPS دنیا هستش!

yashgin128
09-12-2011, 05:42
سلام
میگم gps وجود داره که بطور مخفی تو ماشین نصب بشه و در هر لحظه بتونیم از طریق اینترنت ماشین رو ردیابی کنیم؟
(بهترین کاربردش رو واسه دزدیده شدن ماشین فک کنم باشه.)

amirkhan_0o0
09-12-2011, 10:28
سلام
میگم gps وجود داره که بطور مخفی تو ماشین نصب بشه و در هر لحظه بتونیم از طریق اینترنت ماشین رو ردیابی کنیم؟
(بهترین کاربردش رو واسه دزدیده شدن ماشین فک کنم باشه.)
نیاز به جی پی اس نیست!
قرار بود همراه اول یک سری سیم کارت مخصوص این کار ارائه کنه که به طور مخفی توی ماشین نصب شه
نمی دونم ارائه کرد یا نه؟؟

filtrmiltr
17-02-2012, 19:32
مارشال چطوره؟

alex_pk
18-02-2012, 02:06
کار رو راه می ندازه
تو جی پی اس های ارزون کارش خوبه.

tanaz1448
10-03-2012, 16:35
سلام
دوستان من میخوام جی پی اس مارشال بخرم اما نمیدونم کدوم مدل بهتره میشه راهنماییم کنید(میخوام قیمتش از160 هزارهم بیشتر نباشه بعد ازکدوم سایت بخرم بهتره؟؟؟)

alex_pk
10-03-2012, 17:22
GPS Marshal ME-G501 NEW بهترین مدل مارشال بود تا چند ماه پیش احتمالا هنوز هم جزو بهتریناشه
502 از این امکاناتش کمتره
من اینو 155 خریدم.

این پست رو بخون:
#8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*hamedkhatar*
28-04-2012, 13:08
سلام
ماشین دوستم Lexus RX 350 هستش بعد میخواد نقشه ایران رو برای GPS دانلود و نصب کنه از کجا میتونم آموزش و نقشه ها رو براش بگیرم؟ یا اگه برنامه خاصی بشه روش نصب کرد لطفا راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

Wallet
03-05-2012, 08:28
بچه ها gps برای موبایل اگه ایرانی باشه بهتر نیست از اینکه gps مارشال بخریم که نقشه هاش درست نیست ؟ آخه نقطه ضعف هایی که گفتن خیلی هم کم نبود.

alex_pk
03-05-2012, 09:56
این با مال موبایل زمین تا آسمون فرق می کنه
امکانتش خیلی بیشتره این.
90 درصد نقشه هاش درسته برای اون 10 درصد هم قاعدتا هر چند وقت یبار آپدیت میاد که 5 درصدش رو حل می کنه 5 درصد بقیش هم خطا در نظر بگیر.

کلا من راضیم نسبت به هزینه ای که کردم.
اگه بتونید بیشتر هزینه کنید که مدل های خیلی بهتر از مارشال هم هست.

*hamedkhatar*
06-05-2012, 21:47
سلام
برای 206 V8 فقط یه GPS بخوام بگیرم که نقشه ایران و همه شهرها رو داشته باشه فارسی رو هم ساپورت کنه با آدم هم حرف بزنه منظورم Navigation هستش
چی باید بگیرم و چقدر باید هزینه بکنم؟
و دلم میخوام مثل عکس زیر دقیقا اونجا نصب بشه چون هر جای دیگه باشه خیلی مسخره و دست و پا گیر میشه

ممنون از دوستان

sparts
14-05-2012, 11:12
سلام.واسه پرايد111 يه مدل ضبطي كه gps هم داشته باشه رو ميتونين پيشنهاد بدين(بنظرم اومد مشكل جا واسه نسب داشته باشه.داره؟)؟.بنظرتون gps موبايل كار مسير يابي رو در حدgpsانجام ميده؟يا اينكه كلا فقط باي يه gpsدا بخرم؟چه ماركي بخرم؟قيمت مهمه ولي كارايي بيشتر

*hamedkhatar*
14-05-2012, 17:29
سلام.واسه پرايد111 يه مدل ضبطي كه gps هم داشته باشه رو ميتونين پيشنهاد بدين(بنظرم اومد مشكل جا واسه نسب داشته باشه.داره؟)؟.بنظرتون gps موبايل كار مسير يابي رو در حدgpsانجام ميده؟يا اينكه كلا فقط باي يه gpsدا بخرم؟چه ماركي بخرم؟قيمت مهمه ولي كارايي بيشتر

در مورد موبایل بله کار GPS رو به خوبی میتونه انجام بده البته بستگی به گوشیتون داره مثلا من اندروید خیلی عالی چند تا مسیری که بلد نبودم رو با ماشین رفتم ولی خیلی خطرنامه چون هی باید دستت بگیری و هواست پرت میشه یه هو تصادف میکنی پس GPS بهتره چیزی باشه که تو دیدت باشه و خیلی لازم نباشه سرت رو برگردونی

در مورد بقیه سوالها من نمیدونم

KAON202Z
10-07-2012, 03:26
با سلام خدمت دوستان
من یه ضبط برای ام وی ام 530 گرفتن فابریک کارخانه دارای جی پی اس ولی متاسفانه نرم افزار جی پی اس رو نذاشتن روش فقط یه رم دادن روی ضبط و گفتن از بیرون نرم افزار اونو تهیه کن به خیلی جاها سرزدم ولی متاسفنه جوابی نگرفتن خواهش میکنم منو راهنمایی کنین ممنون .

Master89
16-07-2012, 11:47
سلام
اول بگم تو اینترنت خیلی فروشگاه ها هست که این دستگاه رو میفروشن من از marshal.ir خریدم ، به شرکتش تو خیابون آزادی مراجعه کردم و تحویل گرفتم.
ولی پیشنهاد می کنم اگر خواستید بگیرید از marshalgps.com بگیرید؛ چون تو یه قسمتی از زیر منو های دستگاه اسم این سایت نوشته شده گویا پخش اصلی توسط این سایته.

به طور کلی امکانات دستگاه قابل قبوله... ولی پیشنهادم اینه که اگر کسی میتونه هزینه بیشتری کنه بره سراغ مگا فورس.

ضعف ها:

شارژ دستگاه زود تموم میشه و برای یه مسیر طولانی باید حتما از شارژ فندکی استفاده کنید.
پخش فایل های ویدئوییش خیلی قوی نیست ، یعنی از کدک های قدیمی استفاده میکنه و رزولیشن فایل باید انقدر پایین باشه که دستگاه بتونه بدون لگ بخونه.
اسپیکرش برای فایل های صوتی مثل موزیک و... ضعیفه ولی برای مسیر یابی صدا مناسبه ، هرچند صدای هدفون تقریبا مناسبه
همچنین دستگاه زاویه دید خوبی نداره ولی در عوض میشه دستگاه رو کامل در زمان رانندگی به سمت خودمون بگیریم که این مشکل رو نداشته باشیم
سه حالت داره برای مسیر ، کوتاه ترین ، سریعترین ،پیاده که روی کوتاه ترین مسیر بجحای اینکه دقیقا کوتاه ترین مسیر رو انتخاب کنه میاد یه دور کامل میزنه ،

البته ممکنه سیاست خاصی داشته باشه مثلا برای فرار از محدوده طرح ترافیک یا زوج و فرد و....

امکانات خوب:

میتونید از طریق بلوتوث ، دستگاه رو به موبایلتون وصل کنید و راحت هر کاری که با موبالتون انجام میدید با این دستگاه انجام بدید مثل تماس و ....
میتونید از طریف اف ام ترانسیمیتر یه فرکانس رو به دستگاه بدید و صدای دستگاه رو روی پخش ماشین داشته باشید (با گرفتن فرکانس فوق از طریق پخش)
ادرس دهی و کلا کارهای مربوط به جی پی اس تقریبا راحته و اگر یه مسیری رو اشتباه برید در عرض چند ثانیه مسیر جدید رو مشخص میکنه ،
و تا زمانی که به مقصد برسید هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی کاملا راهنمایی میکنه که مثلا 100 متر جلوتر به چپ بپیچید و از راست حرکت کنید.
شبیه سازی مسیر هم گزینه جالبیه ، یعنی قبل از حرکت ، از مبدا تا مقصد رو بصورت گرافیکی نمایش میده که کجا باید برید و کجا باید بپیچید و....

کیف (که نه جنس جالبی داشت نه کاملا دستگاه توش فیت میشد!) ، هدفون ، شارژ فندکی ، شارژ برقی ، کابل USB ، دو گیگ رم ،
قلم اضافه ، اسکرین پروتکتور که همچین جنس خاصی هم نبود اصلا میتونید ازش استفاده نکنید چون خودش یه محافظ داره.

سوالی داشتید در خدمتم.

سلام رفیق
یک عکس میگیری از gpsت ببینیم کجای ماشینت میگذاریش ؟

بردیا
22-08-2012, 18:07
سلام
من میخواستم یه دستگاه GPS مخصوص خودرو بخرم
بودجم هم بین 200 تا 400 هستش
یه سری مدل رو تو اینترنت دیدم مثل hugel p2p800 و مارشال g501 و مگافورس t50
هرکدوم اکثر خصوصیاتی که براش زدن مشابه هستش و اکثرا هم ادعا میکنن که سیستم قابلیت آنلاین ترافیک رو به صورت لحظه ای دارن و سخنگوی فارسی و نقشه دقیق شهرها و ...
حالا میخواستم ببینم که کدوم مناسب تر هستش
من خودم امکانات هوگل رو که میخوندم به نظر خیلی خوب میومد با اینکه قیمتش شاید نصف مگافورس باشه

AC/DC
23-08-2012, 14:59
سلام دوستان
من تا حالا کلا با GPS کار نکردم، یه مقدار نوبم :دی
الان من یک جی پی اس Marshal ME-G501 خریدم، ولی وقتی میرم تو قسمت Navigation، همش میگه "منتظر دریافت امواج ماهواره..." یعنی کن چقدر باید صبر کنم آخه ؟؟! :دی
ممنون میشم کمک کنید ....

Master89
29-08-2012, 20:50
سلام دوستان
به نظر شما مارشال 501 خوب نیست ؟
نظرتون در مورد مگافورس G50 , H50 چیه ؟ قیمت روز بازارش رو کسی داره ؟

D r i v e r
29-08-2012, 21:02
سلام
GPS که بشه به پخش های ایندش پایونیر وصلش کرد چی هست؟
مرسی

sdsab22
03-09-2012, 14:24
با سلام
آیا GPS برای خودرو وجود داره که بشه نقشه های Google Map رو ریخت توش یا از طریق سیم کارت به اینترنت وصل شه و نقشه رو نشون بده. چون واقعا این Google Map دقیق هست نقشه هاش نسبت به این نقشه های مارشال و ... تازه قابلیت دانلود آنلاین داره. من یه چیزی میخوام مثل موبایل باشه دقیقا ولی GPS ماشین باشه!

majid_98
08-09-2012, 16:18
سلام دوستان
بنده چند روز پیش یه GPS marshal me-500b خریدم ازش هم راضیم اما نقشه هاش 100% بروز نیست
حالا چند تا سوال از دوستان دارم
اولا این که میشه بهش انتن خارجی متصل کرد یاخیر؟
دوم ایا کارت حافضه sd روی این gps ها هست یا خیر؟
ایا کسی نقشه جدید و کامل این gps هارو داره؟
ممنون

chekmate
09-09-2012, 23:13
سلام دوستان.
نظرتون راجع به رهياب مدل Tp435c كه تو سايت آپكو گذاشته چيه؟ كسي استفاده كرده؟ امكاناتش چطوره؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hami32
21-09-2012, 12:42
سلام.
بله مدل جی پی اس 206 من همویه که شما میگید مال شرکت آپکو. خوبه راضی کنندس. امکانات زیادی هم داره. البته من خودم نخریدمش خودروی من آپشن دار بود برام فرستاده بودن از ایران خودرو

leon scott kendy
23-09-2012, 01:12
سلام به دوستان
رفقا من دنبال یک قطعه gps هستم که نمی خوام نقشه و مسیر رو اینا رو نشون بده می خوام این قطعه رو تو ماشین یا یک جاییش بزارم و وقتی ماشین رو می دم دست یکی
بتونم اون رو از اینترنت ببینم الان کجاست
این قطعه رو از کجا می تونم پیدا کنم چی هست ؟؟؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید

alken
23-09-2012, 08:25
سلام به دوستان
رفقا من دنبال یک قطعه gps هستم که نمی خوام نقشه و مسیر رو اینا رو نشون بده می خوام این قطعه رو تو ماشین یا یک جاییش بزارم و وقتی ماشین رو می دم دست یکی
بتونم اون رو از اینترنت ببینم الان کجاست
این قطعه رو از کجا می تونم پیدا کنم چی هست ؟؟؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید
یه سایت هست به نام
که میتونی ازش استفاده کنی و یه کم هزینه داره ولی باید جالب باشه رهگیری بصورت لایو هم داره

leon scott kendy
24-09-2012, 13:23
یه سایت هست به نام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که میتونی ازش استفاده کنی و یه کم هزینه داره ولی باید جالب باشه رهگیری بصورت لایو هم داره

سلام رفیق من دنبال یک قطعه ی gps هستم اینجا که فقط نرم افزار موبایل می فروشه من دنیال یک قطعه هستم که بزارم تو ماشین و بتونم انلاین ببینم کجاست
ممنون می شوم دوستان راهنماییم کنند

biodream
26-09-2012, 11:16
فکر کنم این چیزیه که می خوای:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/151/%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

biodream
26-09-2012, 11:19
سلام

ضعف ها:

امکانات خوب:

سوالی داشتید در خدمتم.

سلام
میشه از کناره ها و پشت دستگاه عکس بذاری.
الان پس از چند مدت دستگاه خوب کار میکنه؟

biodream
26-09-2012, 11:21
سلام

ضعف ها:

امکانات خوب:

سوالی داشتید در خدمتم.

ورودی داره که بشه بهش دوربین وصل کرد مثلا موقع دنده عقب ازش استفاده کرد؟

biodream
26-09-2012, 11:25
GPS Marshal ME-G501 NEW بهترین مدل مارشال بود تا چند ماه پیش احتمالا هنوز هم جزو بهتریناشه
502 از این امکاناتش کمتره
من اینو 155 خریدم.

این پست رو بخون:
#8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GPSهای مارشال ساخت کجاست؟ چینی که نیست؟

Ship Storm
29-10-2012, 00:22
سلام دوستان
یه آزرا گرفتیم نو قسمت نویگیشن که میری نقشه دبی و امارات رو نشون میده میخوام بدونم چطوری میتونم نقشه ایران رو روش نصب کنم چون فکر کنم نقشه ایران روش نصب نیست
قبلا رو نویگیشن سوناتای یکی از دوستانم نقشه ایران و تهران کاما فعال بود پس حتما روشی داره برای فعال سازی و ریختن نقشه به روی دستگاه
ممنون و با تشکر

mohamad skystar
29-10-2012, 21:23
سلام دوستان
یه آزرا گرفتیم نو قسمت نویگیشن که میری نقشه دبی و امارات رو نشون میده میخوام بدونم چطوری میتونم نقشه ایران رو روش نصب کنم چون فکر کنم نقشه ایران روش نصب نیست
قبلا رو نویگیشن سوناتای یکی از دوستانم نقشه ایران و تهران کاما فعال بود پس حتما روشی داره برای فعال سازی و ریختن نقشه به روی دستگاه
ممنون و با تشکر

دوست من نقشه های ایران برای پخش خودروهای خارجی به طور فابریک تعریف نشده
شما باید دستگاه GPS رو مجزا نصب کنید و به پخش خودرو وصل کنید .

Ship Storm
31-10-2012, 22:48
محمد جان بطور فابریک حالا نباشه هم ایرادی نداره
فقط من دیدم یه عده رفتن دانلود کردن نقشه ها رو و ریختن رو نویگیشن ماشین و الان خیلی خوب داره جواب میده و همه مسیر ها رو هم نشون میده دقیق

sepehr200543
21-11-2012, 00:30
سلام معمولا سیستم های چند منظوره و بخصوص نویگیشن ها در قسمت ست اپ یا ستینگ امکان انتخاب کشور مورد نظر و زبان و سایر تنظیمات رو دارن که باید تنظیم بشن و خیلی هاشون از زبان فارسی هم نوشتاری و هم مکالمه پشتیبانی میکنن بهتر به راهنمای همراه دستگاه مراجعه کنید

resident
26-11-2012, 19:31
سلام،

سوال اول:
دوستان به نقشه های ایران و تهران برای استفاده در SD رم GPS یه ماشین نیاز دارم. کسی نسخه نقشه های iGO یا GARMIN رو داره؟
ترجیحا iGO، چون ماشین از iGO پشتیبانی میکنه؛ و GARMIN رو فقط جهت تست استفاده میکنم.
(این که ماشین چی و چه سالی هست و... بماند، برای عدم انحراف تایپیک نگفتم؛ من فقط به نقشه های iGO نیاز دارم، مرسی)

سوال دوم:
(این یه سوال جداگانه ست) : کسی نقشه های مزدا3 جدید 2012 رو داره؟ میتونه برام آپلود کنه:sq_12:؟

مرسی:sq_9:

m6120
13-12-2012, 15:19
سلام نقشه های gps marshal رو از کجا میشه پیدا کرد:n16:؟

collector
14-12-2012, 13:42
معتبرترين مارك Gps در ايران هموم مگا فورس فرانسه است كه امكانات بالايي نسبت به سايرين داره و پشتيباني داخلي خوبي هم داره قمتش هم از 250 هست تا 500 بسته به بوجتون ميتونيد انتخاب كنيد

sia0368
22-12-2012, 09:30
میخوام gps بخرم با مشخصات زیر:
1_نقشش کامل باشه و حداقل 6 ماه یک بار آپدیت بشه و خیابونهای یک طرفه و دو طرفه رو هم تو سیستمش داشته باشه
2_راهنمای صوتی داشته باشه که نیاز به دیدن صفحه نباشه (فارسی باشه بهتره ولی انگلیسی هم بود مهم نیست)
3_قبل از رسیدن به خیابون یا بزرگراه مورد نظر که قراره توش بپیچیم حداقل 50 متر زودتر اعلام کنه تا فرصت تغیر لاین داشته باشم(شنیدم بعضیهاش به محض رسیدن به خیابون اعلام میکنه به سمت راست بپیچید)
4_حداقل 2 ساعتی شارژ نگه داره
5_قابلیت انتخاب مقصد از روی نقشه رو داشته باشه شبیه google maps(بعضیهاش فقط با سرچ متنی اسم مقصد کار میکنند که اگر اسم دقیق اون مکان رو ندونی نمیتونی سرچ کنی)
لطفا فقط کسایی که gps دارن و حداقل یه سالی استفاده کردند نظر بدن چون اطلاعات سایتها زیاد اعتباری نداره

miladreyahi
25-12-2012, 10:03
سلام
من gps marshal 431 خریدم بد نیست . فقط نقشه می خواد که فکر کنم با همکاری دوستان درست میشه . فکر کنم اگه فایل داخل فولدر map عوض کنیم بشه . هنوز انجام ندادم ولی اگه کسی هست که gps اپدیت باشه و این فایل به اشتراک بزاره ممنون میشم

miladreyahi
25-12-2012, 10:05
سلام دوستان
بنده چند روز پیش یه GPS marshal me-500b خریدم ازش هم راضیم اما نقشه هاش 100% بروز نیست
حالا چند تا سوال از دوستان دارم
اولا این که میشه بهش انتن خارجی متصل کرد یاخیر؟
دوم ایا کارت حافضه sd روی این gps ها هست یا خیر؟
ایا کسی نقشه جدید و کامل این gps هارو داره؟
ممنون
سلام
شما این gps کی خریدی

bluetoothm
29-12-2012, 01:22
من آپدیت برج 8/2012 رو دارم اگه تو نت پیدا کردید چه بهتر اما اگر درخواست دانلود زیاد باشه تا اپ کنم

miladreyahi
31-12-2012, 08:53
من آپدیت برج 8/2012 رو دارم اگه تو نت پیدا کردید چه بهتر اما اگر درخواست دانلود زیاد باشه تا اپ کنم

اگه بزارید ممنون میشم فقط اپ چه مدلیه از من 431 است

ownam
11-02-2013, 23:58
بچه ها کسی 405 با رهیاب رو خریده ؟ میخوام یه عکس ببینم که کجا قرار میگیره و خوب هست یا نه ؟ و اینکه راضی هستین میارزه یا نه ؟ اگه یه عکس هم بزارین ازش روی 405 ممنون میشم

Amin4All
16-03-2013, 11:15
دوستان من نقشه های مدل MARSHAL GPS ME-G431 رو میخام .
چیکار باید کرد تا نقشه رو نشون بده .به اینترنت وصل شد یا نقشه ها رو دانلود کرد و توش ریخت ؟

ihnd4
07-04-2013, 20:58
سلام.
چند تا سوال دارم خدمت اساتید.
لطف میکنید جواب بدید.

1. جی پی اسی که گوشی های موبایل نسل های جدید (مثل اندروید) دارند در عمل چه تفاوتی با جی پی اس هایی که اختصاصا برای ماشین درست شدن دارن؟
2. من دنبال دستگاه جی پی اسی برای ماشین هستم که صفحه نمایش به اندازه کافی بزرگ داشته باشه، که در حین رانندگی به راحتی دیده بشه، بزرگ ترین صفحه نمایش ها چقدر هست؟
3. یک چیزی که ذهن منو به خودش مشغول کرده اینه که من با جی پی اس موبایلم به راحتی کار میکنم و خودم با برنامه ای مستقیم از روی نقشه های گوگل برای هر منطقه ای که بخوام تا هر زومی که بخوام نقشه می سازم و روی گوشی استفاده میکنم. آیا بین دستگاه های جی پی اس ماشین مدلی هست که با نرم افزارهای اندروید کار بکنه؟
4. اینطور که من فهمیدم اکثر جی پی اس های ماشین برای آپدیت محتاج شرکت فروشنده هستند. مدلی وجود نداره که دست ما را در انتخاب نرم افزار نقشه و تولید نقشه برای هر منطقه ای که می خوایم باز بذاره؟
5. سوال آخرمم اینه که اگر هیچ کدوم از مورد های بالا وجود نداره نهایتا جی پی اسی وجود داره برای ماشین که نقشه اش نقشه ی گوگل باشه؟ (من از گارمین و این مزخرفات به شدت بیزارم. عاشق گوگل و نقشه هاشم.)

با تشکر از شما.

6. یه سوال دیگه الان یادم اومد، بین جی پی اس گوشی با ماشین توی قدرت آنتن دهی و دریافت امواج ماهواره تفاوتی هست یا نه؟ یعنی منظورم اینه که می تونم امیدوار باشم تو مناطقی که جی پی اس گوشی به سختی قابل دریافت هست جی پی اس ماشین با راحتی دریافت بشه؟

مرسی.

ess_1362
23-04-2013, 22:46
خوب
فکر می کنم بیش از یک سال پیش بود که در این تاپیک اعلام کردم قصد خرید یک دستگاه gps خودرویی را دارم
و باز هم طبق معمول یکسال و نیم وقت گذاشتم برای تحقیق و تفحص و ....:n02:
تا بالاخره مدلی را که مد نظرم بود را انتخاب کردم و megaforce h50 را خریدم
دستگاه ظاهرا ساخت آلمان هست و هر جایی را چک کردم اثری از کشور دوست و برادر(چین ) نبود!!
کارتن و بسته بندی تقریبا مناسب بود و شامل اسند ، شارژر عادی ، شارژر خودرو ، رابط usb بود
کار کردن با منوی دستگاه کمی پیچیده هست ولی با کار کردن مداوم این پیچیدگی میشه گفت کمی بهتر برطرف میشه
استند دستگاه به خوبی و با قدرت به شیشه جلو نصب میشه و میشه گفت اصلا به این راحتی جدا نخواهد شد
نکته ای که اینجا به نظرم می رسه این هست که سیم شارژر خودرو کمی ممکن هست برای یکسری از خودروها کوتاه باشه ولی روی L90 خودم کاملا فیت بود. نه کوتاه بود و نه بلند که آزار دهنده باشه
صفحه نمایش دستگاه کاملا شفاف و مناسب هست و با brightness متوسط و تنظیمات کارخانه تقریبا در زیر نور شدید هم قابل خواندن هست
این دستگاه قابلیت پخش فایل های mp3 , pm4 , flv , avi , wma و چنند تا فایل دیگه را هم داره که بد نیست البته اینکه از چه رزلوشنی پشتیبانی کنه متاسفانه تست نشد چون اصلا این کاربرد مد نظر من نبود و نخواهد بود.
و اما رسیدیم به کارایی دستگاه
این دستگاه برای فعالیت مناسب و استاندارد نیاز به ارتباط با حدعقل 4 ماهواره داره ولی در حالت عادی با 12 ماهواره در تماس هست.
نقشه های موجود در دستگاه در زمان تست که همین امروز بود میشه گفت بالغ بر 98% بروز هست حتی کوچه ها!!
پس از نصب دستگاه در خودرو و وارد کردن مقصد حرکت را در یک مسیر 8 کیلومتری درون شهر در ساعات اوج ترافیک آغاز کردم
دستگاه چند حالت را برای شما مشخص می کنه : 1-نزدیک ترین راه 2-مسیر اتوبان
میشه گفت دقت این دستگاه حدودا 5 متر هست حالا شاید با تلورانس 3 متر
نکته جالب در این تست این بود که دستگاه لگ نداشت و بر اساس سرعت خودرو قبل از رسیدن به تقاطع یا انحراف هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی هشدار لازم در خصوص تغییر مسیر را به شما اعلام می کنه
به عنوان مثال به سرعت 75 کیلومتر بر ساعت از فاصله 2 کیلومتری در صفحه نمایش در سمت چپ هم جهت تغییر مسیر و هم فاصله تا تقاطع را به شما نمایش میده و از 500 به پایین هم به شما هشدار صوتی میده

اگر بخوام نکات مثبت و منفی را خلاصه اعلام کنم به صورت زیر می گم :
نکات مثبت :
-سرعت دستگاه
-دقت مناسب دستگاه
-بسته بندی و امکانات جانبی

نکات منفی :
-سیم شارژر خودرو کوتاه است
-منوی دستگاه کمی پیچیده هست
-میزان نگه داشتن شارژ دستگاه کم هست
-قابلیت جستجوی نام خیابان در تهران بسیار خوب عمل می کنه ولی متاسفانه برای شهرستان خیلی خوب نیست

موارد بالا را صرفا جهت بیان نقاط قوت و ضعف دستگاه به عنوان یک نقد آماتور بیان می کنم تا سایر دوستانی که قصد خرید چنین دستگاه هایی را دارند بتوانند تصمیم مناسبی را اتخاذ کنند.

علی0441
15-05-2013, 20:19
با سلام خدمت دوستان
من یه ضبط برای ام وی ام 530 گرفتن فابریک کارخانه دارای جی پی اس ولی متاسفانه نرم افزار جی پی اس رو نذاشتن روش فقط یه رم دادن روی ضبط و گفتن از بیرون نرم افزار اونو تهیه کن به خیلی جاها سرزدم ولی متاسفنه جوابی نگرفتن خواهش میکنم منو راهنمایی کنین ممنون .

با سلام دوست عزیز منم مثل شما دچار چنین مشکلی هستم
مناز بانه 1پخش تصویری با مدل pionner765' گرفتم وبا GPSاون مشکل دارم میگن باید نرم افزارشو نصب کنید
خواهشا اگر تونستی پیداش کنی به منم خبر بده مرسی اینم ادرس من ali_alizadeh613@yahoo.com

ess_1362
18-05-2013, 10:00
با سلام دوست عزیز منم مثل شما دچار چنین مشکلی هستم
مناز بانه 1پخش تصویری با مدل pionner765' گرفتم وبا GPSاون مشکل دارم میگن باید نرم افزارشو نصب کنید
خواهشا اگر تونستی پیداش کنی به منم خبر بده مرسی اینم ادرس من ali_alizadeh613@yahoo.com

همچین نرم افزاری نداریم
کلا نرم افزار های بازار یا با پشتیبانی آندرویید هستن یا ویندوز
درحالی که پخش خودرو ها اصلا os درست و حسابی ندارند
و البته این سری نرم افزار بدلیل copy right قابل نصب نیستن و چون مدل خاصی هستن شما نمی تونی کسی را پیدا کنی که اینها را کرک کنه!!
ضمن اینکه همچین ضبطی هم فعلا در بازار نداریم چون خود تراشه و لوازم آلات gps حجم به نسبت بالایی را می گیرند
این سری ضبط ها قابلیت پشتیبانی از سری محصولات navigation box را دارند که باید بصورت جدا بخرید و اگر lcd ضبط دارای touch screen باشه که چه بهتر در غیر اینصورت باید با کنترل از راه دور استفاده کنید
توصیه می کنم اگر ضبط شما ورودی صدا و تصویر داره از مدل های سخت افزاری قدرتمند حاضر در بازار با خروجی صدا و تصویر استفاده کنی که دقت و پشتیبانی به مراتب بهتری نسبت به این برند های بی کیفیت دارند
مدلهای زیر نمونه هایی از navigation box برای خودرو ها هستند

a6543210
29-05-2013, 17:37
سلام
سوالی داشتم خدمت شما
یک دستگاه هست که واسه ساختمان سازی ازش استفاده می کنیم.این دستگاه هم بیشتر مواقع بیرون تو خیابون هست و با یه وسیله مثل ماشین خاور یا جرثقیل می شه جابه جاش کرد و روش قفل یا یه سیستم امنیتی که نزاره دستگاه جابجا بشه نداره و متاسفانه احتمال اینکه کسی بخواد این دستگاه رو شب بدوزدند زیاده.واسه همین می خوام روش یه سیستم امنیتی نصب کنم تا بتونم اگه دزدیده شد بفهمم جاش کجاست.مثل حالت gps.
ولی نحوه نصب رو دستگاه و وسایل مورد نیاز رو نمی دونم.ممنون می شم راهنمایی کنید چطور عمل کنم و این سیستم رو روش نصب کنم.
اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین ممنون می شم.
با تشکر

ahmad0551
23-07-2013, 02:28
خوب
فکر می کنم بیش از یک سال پیش بود که در این تاپیک اعلام کردم قصد خرید یک دستگاه gps خودرویی را دارم
و باز هم طبق معمول یکسال و نیم وقت گذاشتم برای تحقیق و تفحص و ....:n02:
تا بالاخره مدلی را که مد نظرم بود را انتخاب کردم و megaforce h50 را خریدم
دستگاه ظاهرا ساخت آلمان هست و هر جایی را چک کردم اثری از کشور دوست و برادر(چین ) نبود!!
کارتن و بسته بندی تقریبا مناسب بود و شامل اسند ، شارژر عادی ، شارژر خودرو ، رابط usb بود
کار کردن با منوی دستگاه کمی پیچیده هست ولی با کار کردن مداوم این پیچیدگی میشه گفت کمی بهتر برطرف میشه
استند دستگاه به خوبی و با قدرت به شیشه جلو نصب میشه و میشه گفت اصلا به این راحتی جدا نخواهد شد
نکته ای که اینجا به نظرم می رسه این هست که سیم شارژر خودرو کمی ممکن هست برای یکسری از خودروها کوتاه باشه ولی روی L90 خودم کاملا فیت بود. نه کوتاه بود و نه بلند که آزار دهنده باشه
صفحه نمایش دستگاه کاملا شفاف و مناسب هست و با brightness متوسط و تنظیمات کارخانه تقریبا در زیر نور شدید هم قابل خواندن هست
این دستگاه قابلیت پخش فایل های mp3 , pm4 , flv , avi , wma و چنند تا فایل دیگه را هم داره که بد نیست البته اینکه از چه رزلوشنی پشتیبانی کنه متاسفانه تست نشد چون اصلا این کاربرد مد نظر من نبود و نخواهد بود.
و اما رسیدیم به کارایی دستگاه
این دستگاه برای فعالیت مناسب و استاندارد نیاز به ارتباط با حدعقل 4 ماهواره داره ولی در حالت عادی با 12 ماهواره در تماس هست.
نقشه های موجود در دستگاه در زمان تست که همین امروز بود میشه گفت بالغ بر 98% بروز هست حتی کوچه ها!!
پس از نصب دستگاه در خودرو و وارد کردن مقصد حرکت را در یک مسیر 8 کیلومتری درون شهر در ساعات اوج ترافیک آغاز کردم
دستگاه چند حالت را برای شما مشخص می کنه : 1-نزدیک ترین راه 2-مسیر اتوبان
میشه گفت دقت این دستگاه حدودا 5 متر هست حالا شاید با تلورانس 3 متر
نکته جالب در این تست این بود که دستگاه لگ نداشت و بر اساس سرعت خودرو قبل از رسیدن به تقاطع یا انحراف هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی هشدار لازم در خصوص تغییر مسیر را به شما اعلام می کنه
به عنوان مثال به سرعت 75 کیلومتر بر ساعت از فاصله 2 کیلومتری در صفحه نمایش در سمت چپ هم جهت تغییر مسیر و هم فاصله تا تقاطع را به شما نمایش میده و از 500 به پایین هم به شما هشدار صوتی میده

اگر بخوام نکات مثبت و منفی را خلاصه اعلام کنم به صورت زیر می گم :
نکات مثبت :
-سرعت دستگاه
-دقت مناسب دستگاه
-بسته بندی و امکانات جانبی

نکات منفی :
-سیم شارژر خودرو کوتاه است
-منوی دستگاه کمی پیچیده هست
-میزان نگه داشتن شارژ دستگاه کم هست
-قابلیت جستجوی نام خیابان در تهران بسیار خوب عمل می کنه ولی متاسفانه برای شهرستان خیلی خوب نیست

موارد بالا را صرفا جهت بیان نقاط قوت و ضعف دستگاه به عنوان یک نقد آماتور بیان می کنم تا سایر دوستانی که قصد خرید چنین دستگاه هایی را دارند بتوانند تصمیم مناسبی را اتخاذ کنند.
سلام..
دوست عزیزمگه این چی پی اس ها مستقیم به باطری وصل نیستن برای
شارژگرفتن؟
من گوشی اندرویددارم با جی پی اس آپدیت..فقط به خاطراین که
اگه مرتب فعال باشه شارژکم میارم میخواستم جی پی اس خودرویی بگیرم..
میشه بهتربگی این جریان شارژشون چه جوریه؟
بعداگه دوستان کسی مگافورس داره دس دوم که قصدفروش داره
پیام بده به من ..
ممنون

felfel_h7
23-07-2013, 02:44
سلام دوستان
من یه پراید 111 دارم چند روز دیگه هم میخوام برم مسافرت واسه همین حتما میخوام یه دستگاه GPS خودرویی بگیرم .ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار باید کنم
بازم مرسی

hamidR15
24-07-2013, 10:41
سلام دوستان
من یه پراید 111 دارم چند روز دیگه هم میخوام برم مسافرت واسه همین حتما میخوام یه دستگاه GPS خودرویی بگیرم .ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار باید کنم
بازم مرسی

سلام حبيب جان.
بهترين مارك اين دستگاه ها مگافورس بود كه مدتيه شركتش نياورده. مارشال درجه دوم هم هست ولي اغلب دستگاههاي تو بازار ايراد داره. من توصيه ميكنم فعلا نگير تا ببينيم مگافورس كي مياد بازار.

alex_pk
24-07-2013, 14:15
من این مارشالی که نزدیک 2 سال پیش گرفتم هنوز ازش استفاده می کنه و کلی به کارم میاد طوری شده که دیگه اصلا مسیر هارو دقت نمیکنم! به خاطر همین اسم و مکان خیابون هارو زود یادم میره
کارم رو راحت کرده این دستگاه

ولی خوب من همیشه دنبال یه موردی بودم تو دستگاه های دیگه هم ندیدم ;
کسی اطلاعی داره در رابطه با دستگاهی که ترافیک شهری رو بصورت آنلاین نمایش بده؟(مصلا مشخص بشه فلان مسیر ترافیک داره و یه مسیر دیگه پیشنهاد بده)
(لزوما منظورم این نیست که ترافیک رو کامل نشون بده فقط مشخص بشه کدوم خیابون ها شلوغ هستن و کدوم ها خلوت)

ahmad0551
25-07-2013, 09:04
میگن مگافورس این قابلیت رو داره...البته فقط برای تهران

felfel_h7
26-07-2013, 17:38
سلام حبيب جان.
بهترين مارك اين دستگاه ها مگافورس بود كه مدتيه شركتش نياورده. مارشال درجه دوم هم هست ولي اغلب دستگاههاي تو بازار ايراد داره. من توصيه ميكنم فعلا نگير تا ببينيم مگافورس كي مياد بازار.

شما امر کن داش حمید گل

mehdi30nema
26-07-2013, 22:03
دوستان برای من یه GPS مارک گارمین از سوئد آوردن که الانم نقشه سوئد روش هست . اینو چه جوری میتونم نقشه تهران روش بریزم و ازش استفاده کنم ؟ اصلا قابلیت نقشه ریختن داره و میشه این کارو باهاش کرد ؟

mehdi30nema
31-07-2013, 19:36
دوستان برای من یه GPS مارک گارمین از سوئد آوردن که الانم نقشه سوئد روش هست . اینو چه جوری میتونم نقشه تهران روش بریزم و ازش استفاده کنم ؟ اصلا قابلیت نقشه ریختن داره و میشه این کارو باهاش کرد ؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟

ess_1362
03-08-2013, 08:38
ببین چند وقت نبودین چه خبر بوده!!

سلام..
دوست عزیزمگه این چی پی اس ها مستقیم به باطری وصل نیستن برای
شارژگرفتن؟
من گوشی اندرویددارم با جی پی اس آپدیت..فقط به خاطراین که
اگه مرتب فعال باشه شارژکم میارم میخواستم جی پی اس خودرویی بگیرم..
میشه بهتربگی این جریان شارژشون چه جوریه؟
بعداگه دوستان کسی مگافورس داره دس دوم که قصدفروش داره
پیام بده به من ..
ممنون

دوست عزیز کوشی های انرویید این قابلیت را دارند که از طریق usb شارژ خودشون را بگیرن که کار شما بسیار راحت شده
دو تا کار می تونی انجام بدی بدین شرح :
1-در بازار به دنبال دستگاهی باشی که به فندک خودرو وصل بشه و خروجی usb به شما بده برای شارژ و با استفاده از سیم رابط گوشی شارژ را بگیری
2-اگر خودرو شما دارای ضبط با رابط usb هست رابط را مستقیم به usb ضبط وصل کنید که البته راه اول بسیار بهتر هست به نظر من

سلام دوستان
بازم مرسی

باید ببینی چقدر می تونی هزینه کنی
چون از مدل ارزون قیمت مارشال با حدود قیمتی 150 شروع میشه و تا چند میلیون هم میرسه که البته از نظر حساسیت و کاربرد تفاوت هایی با هم دارند

ولی خوب من همیشه دنبال یه موردی بودم تو دستگاه های دیگه هم ندیدم ;
کسی اطلاعی داره در رابطه با دستگاهی که ترافیک شهری رو بصورت آنلاین نمایش بده؟(مصلا مشخص بشه فلان مسیر ترافیک داره و یه مسیر دیگه پیشنهاد بده)
(لزوما منظورم این نیست که ترافیک رو کامل نشون بده فقط مشخص بشه کدوم خیابون ها شلوغ هستن و کدوم ها خلوت)

مگافرس دستگاهی داشت با نام t50 که زمانی که من h50 را 380 خریدم اون مدل نزدیک 600 قیمتش بود و با اتصال سیم کارت گزارش ترافیک را هم به شما میداد
باید بررسی کنید ببینید آیا هنوز این دستگاه در بازار موجود هست یا نه؟

نقشه ها که هست ! محال هست که نباشه چون چند هفته پیش چند مدل گارمین برای اداره خریداری شده که هر کدوم بیش از یک میلیون قیمت داشتن و نقشه های ایران را هم داشت(اکثر شهر ها)
قطعا شما نمی تونی این نقشه ها را روی دستگاه بریزی چون حتما باید لایسنس باشه ولی با مراجعه به نمایندگی حتما می تونی بررسی کنی که این نقشه ها را برای فروش دارند یا نه؟

alex_metal
05-11-2013, 19:14
لطفا نحوه نصب نقشه شهر هاي ايران را به gps آزرا ٢٠١٣
را بفرماييد؟ و از كجا نقشه ها رو پيدا بكنم؟

dj.ayyuob
20-01-2014, 10:19
سلام
چند وقته منم دونبال نقشه هاي ايرانم اما از خودش عربي هستن مارك gps اينفينيتي هست مدل ماشينم ازرا 2010 اگه كسي جايي سراغ داره لطفا راهنمايي كنه

Machid
09-02-2014, 13:52
دوستان متخصص راهنمایی کنن چیکار باید کرد . من هم مثل سایر دوستان یدونه اپتیما 2014 خریدم با سیستم اینفینیتی و مموری کارتی که روی ماشین بود فقط نقشه امارات رو داره . برای ایران رو باید از کجا گیر اورد ؟

ashkannn87
03-03-2014, 21:57
دوستان متخصص راهنمایی کنن چیکار باید کرد . من سوناتا 2009 تازه گرفتیم gps میزتی ارور میده که برنامه gps وجود تدارد . برای ایران رو باید از کجا گیر اورد ؟

oghabepir7
02-04-2014, 20:46
دوستان سلام من نیاز به نقشه جدید مارشال دارم مدل ME-G431 لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

mhkh
03-04-2014, 14:58
میگن مگافورس این قابلیت رو داره...البته فقط برای تهران
بله داره
مدل T50
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فکر کنم حدود 750 هزار تومان باشه
میتونی گوگل کنی

moohsen22
09-07-2014, 22:14
سلام.. ببخشید نقشه مخصوص سیستم helix نصب شده بر روی ام وی ام ایکس 33 رو از کجا باید بگیرم ؟ مرسی

Zeitgeist
07-09-2014, 02:18
lol این مگافورس / Megaforce به واقع که سال هاست ملت ایران رو باهاش سر کار گذاشتن تحت عنوان "جنس آلمانی"!

شرکتی که حتی یه سایت نداره! احتمالاً یه شرکت گمنام چینی، یه سری آت و آشغال رو با سفارش عزیزان ایرانی میچسبونه به هم، میفرسته به آغوش ملت غیورپرور ایران...:biggrin:

کیفیت ساخت این دستگاه به نظرم از اجناس تحت این نام احتمالاً بیشتره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zeitgeist
07-09-2014, 03:39
به طور کلی، از تجربیاتتون، کاملترین نقشه ها رو چه شرکتی توی ایران میزنه؟ نقشه های رایگان فراوانی که روی سایت های داخلی و خارجی برای دانلود هستن رو تجربه کردین؟ برخیشون دارای جزئیات بالایی به نظر میان.

تجربه ـتون با دستگاه های Garmin چطور بوده؟ نقشه ها برای دستگاه های این شرکتای معروف روی اینترنت زیادن. آیا به جزئیات دقیق برای نقاط مختلف ایران دست میابید روی دستگاه های امثال garmin, mio, magelan یا دستگاهای چینی کم کیفیت تر همچون marshal, megaforce ساپورت بهتری براشون فراهمه در ایران؟

masood198
17-09-2014, 01:19
با سلام
من یه سیستمی رو ماشینم نصبه به نام استیل کول،واسه اینکه GPS راه بیوفته نیاز به نقشه ها داره که از طریق یه میکرو SD باید بدیم بهش،چند تا سایت هست که میفروشن نقشه ها و مموریو اما میخواستم بدونم جایی هست که بشه دانلودشون کرد؟؟

ممنون

workdc
30-09-2014, 12:35
باسلام

GPS مشاینم به مشکل خورده وقتی کلید GPS میزنم تصویر به هم میریزه و کوچیک میشه حتی اگر SD GPS داخل نباشه بازم تصویر خراب میشه لطفا کمک کنید تصویرشو براتون گذاشتم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ess_1362
17-10-2014, 20:17
lol این مگافورس / Megaforce به واقع که سال هاست ملت ایران رو باهاش سر کار گذاشتن تحت عنوان "جنس آلمانی"!

شرکتی که حتی یه سایت نداره! احتمالاً یه شرکت گمنام چینی، یه سری آت و آشغال رو با سفارش عزیزان ایرانی میچسبونه به هم، میفرسته به آغوش ملت غیورپرور ایران...:biggrin:

کیفیت ساخت این دستگاه به نظرم از اجناس تحت این نام احتمالاً بیشتره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من اصلا تعصبی نسبت به جنسی که می خرم ندارم
ولی در دنیای مدرن امروز اجناسی که تولید میشن یک چیزی روشون نصب میشه به عنوان بارکد
قوانین گمرکی کشورها را مجبور می کنه از کد بارکدی استفاده کنند که فقط برای همون کشور تعریف و استفاده میشه و تا الان هم همه از این قانون پیروی کردن
شما کافی هست جنسی را که می خری کد بارکدش را توی نت سرچ کنی اصل و نصب دستگاه کامل میاد جلو چشمت
مثلا یخچالی که من سال 86 دو عدد خریدم به عنوان سامسونگ اصل ساخت کره وقتی به اصرار یکی از دوستان بارکد روی موتورش را چک کردم متوجه شدم ساخت هند هست:n02:
و همین دستگاه GPS مگافرس را هم که این دوستمون مثل شما اصرار به چینی بودنش داشت چک کردین مشخص شد آلمانی هست
و مثال دیگه جاروبرقی بوش که سال 90 خریدم 700 هزار تومن وقتی بارکدش را چک کردم ساخت لهستان بود
کلا از این موارد بسیار هست که با چک کردن بارکد میشه اصل و نصب دستگاه را پیگیری کرد

ess_1362
17-10-2014, 20:20
به طور کلی، از تجربیاتتون، کاملترین نقشه ها رو چه شرکتی توی ایران میزنه؟ نقشه های رایگان فراوانی که روی سایت های داخلی و خارجی برای دانلود هستن رو تجربه کردین؟ برخیشون دارای جزئیات بالایی به نظر میان.

تجربه ـتون با دستگاه های Garmin چطور بوده؟ نقشه ها برای دستگاه های این شرکتای معروف روی اینترنت زیادن. آیا به جزئیات دقیق برای نقاط مختلف ایران دست میابید روی دستگاه های امثال garmin, mio, magelan یا دستگاهای چینی کم کیفیت تر همچون marshal, megaforce ساپورت بهتری براشون فراهمه در ایران؟

به نظرم بهترین دستگاه از نظر من دستگاهی هست که بیشترین سهم را در بازار داره چون موجب میشه بهترین پشتیبانی را داشنه باشه
با این حساب از نظر من گارمین و مارشال انتخاب های بهتری هستند از نظر پشتیبانی تا مثلا مگافرس و میو و ....
هر چند که طی تماسی که با شرکت پشتیبانی کننده مگافرس داشتم اعلام کردن که نقشه ها در سال دو بار آپدیت میشه(حالا چی را دو بار در سال آپدیت می کنند خدا می دونه)

Zeitgeist
18-10-2014, 14:56
راستش من اصلا تعصبی نسبت به جنسی که می خرم ندارم
ولی در دنیای مدرن امروز اجناسی که تولید میشن یک چیزی روشون نصب میشه به عنوان بارکد
قوانین گمرکی کشورها را مجبور می کنه از کد بارکدی استفاده کنند که فقط برای همون کشور تعریف و استفاده میشه و تا الان هم همه از این قانون پیروی کردن
شما کافی هست جنسی را که می خری کد بارکدش را توی نت سرچ کنی اصل و نصب دستگاه کامل میاد جلو چشمت
مثلا یخچالی که من سال 86 دو عدد خریدم به عنوان سامسونگ اصل ساخت کره وقتی به اصرار یکی از دوستان بارکد روی موتورش را چک کردم متوجه شدم ساخت هند هست:n02:
و همین دستگاه GPS مگافرس را هم که این دوستمون مثل شما اصرار به چینی بودنش داشت چک کردین مشخص شد آلمانی هست
و مثال دیگه جاروبرقی بوش که سال 90 خریدم 700 هزار تومن وقتی بارکدش را چک کردم ساخت لهستان بود
کلا از این موارد بسیار هست که با چک کردن بارکد میشه اصل و نصب دستگاه را پیگیری کرد

خیر، تصور شما از نحوه ی کارکرد سیستم بارکدهای بین المللی تا حدودی اشتباه است.

یک مثال:

کمپانی x در افریقای جنوبی واقع است. کمپانی x محصولاتش را در ترکیه تولید میکند.

وقتی نوبت به ارائه ی بارکد بین المللی به جنس برسه، ارقام اول بارکد، 600 یا 601 (= افریقای جنوبی) خواهند بود.

در مورد مثال یخچال شما، یک یخچال و سیستم های بزرگ مثل یخچال، از تنها یک قطعه تشکیل نشدن و معمولاً امروزه هیچ کمپانی ای تمام قطعات را خودش یا در همان کشور خودش تولید نمیکند. معمولاً بسیاری قطعات اصلی و پیچیده، توسط کمپانی های عظیمی در چین و هند و امثالهم "تولید انبوه" شده و تمامی سازندگان، از اینها میخرن. این موضوع درباره ی قطعات الکترونیکی و کامپیوتری (مثل همین GPS) هم صادقه.

مسلماً اگرچنانچه کمپانی کره ای، "خودش" چنین کاری کرده باشه (نه اینکه بعداً در ایران جنس رو دستکاری کرده باشن)، در شرایط استفاده از محصول که شما با خریدش باهاش موافقت کردید، بندی در این رابطه ها نوشته تا جلوی کیس های آینده ی دادگاهی رو بگیره!

در سال های اخیر بسیار مشاهده گشته که شرکت هایی سودجو در ایران، بعضاً شرکت هایی که از طریق میلیاردها تومان تبلیغات، به شهرتی عظیم، به عنوان اجناس ساخت ایتالیا، آلمان، و غیره دست یافته بودند، پس از تحقیقات مستقل یا دولتی مشخص گردیده که ادعاهایشان دروغین بوده!

این شرکت ها، با ایجاد یک "کمپانی غیرواقعی" (fake) در کشور مد نظرشون، (ایجاد شرکت و ثبت نام تجاری در اکثر نقاط جهان امری نسبتاً آسانه)، فقط از نام آن کمپانی که یک ساختمان خالی "نمایشی" داشته (بعضاً ساختمان و دفتر فیزیکی هم نداشتن) استفاده کردن برای جا زدن اجناس چینی، ایرانی، هندی، و غیره، تحت عنوان اجناس اروپایی/امریکایی/ژاپنی...

شرکت تحت ادعا به نام Megaforce متأسفانه هیچ وبسایت معتبری نداشته و هیچ نشانه ای از فروش اجناسی تحت نام این برند، با ادعای "ساخت آلمان" در کشور آلمان مشاهده نکردم. (البته که منم میتونم یه صفحه ی با طراحی بسیار مبتدی به زبان انگلیسی تحت یه هاستینگ و دامین اشتراکی بسازم، و به عنوان لینک کمپانی مورد نظر بهش اشاره کنم. با توجه به اینکه مردم نمیفهمن اصلاً صفحه ی مدنظر چی به چیه، باور هم میکنن)...

با توجه به نبود نهادهای نظارتی مستقل، جدی، و نافاسد در کشورهای عقب مانده ای همچون ایران، نمیتوان به ادعاها و حتی نوشته های روی اجناس اعتماد کرد. حتی در بسیاری موارد، استانداردها و certificate ـهای ادعایی هم اغلب دروغینند.

- - - - -

What are the country codes?
It indicates the country that issued the code, NOT THE COUNTRY OF ORIGIN OF THE PRODUCT
کدهای کشوری چیستند؟
این کدها تعیین کننده ی کشوری هستند که "کدها را صادر کرده" نه کشور مبدأ/خواستگاه/سرچشمه ی جنس.

GS1 Prefixes do not provide identification of country of origin for a given product. They simply provide number capacity to different countries for assignment from that location to companies who apply. Those companies in turn may manufacture products anywhere in the world
پیش شماره های GS1، اطلاعاتی درباره ی کشور مبدأ/خواستگاه/سرچشمه ی محصول مورد نظر ارائه نمیدهند. این پیش شماره ها، فقط یک محدوده ارقام رو مختص هر کشور ارائه میدن تا به شرکت های مستقر در اون کشورها، تخصیص داده بشه. خود اون شرکت ها، ممکنه محصولاتشون رو در نقاط دیگری از جهان تولید کنن.

یه لیستی از کدها و توضیحات رو میتونید اینجا ببینید:
برخی کدها، محلی هستند

ess_1362
19-10-2014, 14:06
من از عملکرد دستگاه نظارت نسبی دارمنمی گم رضایت مطلق چون باید سایر برند ها را هم در محدوده این رنج قیمتی تست و بررسی کنم!!شاید مثلا گارمین در همین رنج قیمتی کارایی بهتری داشته باشهمن معمولا در شهر های بزرگ غیر از شیراز همش از این دستگاه استفاده کردم ولی بعضی وقتها خنگ بازی در میارهمثلا پارسال از فشم می خواستم برم جاده فیروزکوه بجای اینکه از جاده اصلی منو ببره از مسیر فرعی منو برد البته جاده خلوت بود ولی فوق العاده جاده بدی بود و بسیار نا هموار(برای همین خودم تنهایی توی اون جاده بودم)امسال دیگه زرنگ شدم و نذاشتم دستگاه منو ببره و تیکه تیکه تا سر جاده لواسان خودم تنظیم کردم و امدمبجز این دیگه مورد دیگه ای نداشتمولی اگر سایر برندها بهتر عمل کنند دلیلی نداره که این مورد را توصیه کنمبه همین خاطر گفتم به سایرین برندی را بخرند که در بازار فروش بیشتری داره چون خدمات پس از فروش بهتری دست میارند------------یک نکته دیگه هم یادم رفت بگم حساسیت دستگاه با سرعت تغییر می کنهمثلا اگر قرار باشه در یک بریدگی دور بزند یا از خروجی بزرگ راه خارج بشید اگر با سرعت 130 تا رانندگی کنم 2 کیلومتر قبلش بهم هشدار میده ولی همون مسیر را اگر 60 تا برم 750 متر قبل به من هشدار میده

mshirzad68
13-12-2014, 14:24
سلام اساتید عزیز . یه سوال دارم ,؛ چطور نقشه ایران رو بزنم رو سیستم navigation هیوندای سانتافه گرند مدل 2015 ؟ تو همه فروم های ایرانی و خارجی گشتم چیزی ندیدم ؛ ماشین چون توسط وارد کننده شخصی وارد شده فاقد نقشه ایرانه و فقط نقشه کشورای عربی حوزه خلیج فارس داره . ممنون میشم راهنمایی کنید.

ضمناً توی SD Card خود خودرو ؛ همون نقشه ها رو میبینم که فایلهای با پسوند .hafs هستن ؛ عایا میتونم نقشه ایران رو با این پسوند پیدا کنم ؟ و اگه پیدا بشه و بریزم تو پوشه خودش ؛ آیا رو ماشین کار میکنن ؟
ممنون

porya_1986
01-01-2015, 01:38
سلام
تو سوناتا 2014 باید چطور gps رو فعال کنم؟
اصلا sd کارت روش نیست. حتی نمیدونم چطور نقشه هایی میخواد
ممنون

شرکت یاسان
23-02-2015, 01:25
با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان گرامی
به تازگی امکان راه اندازی سیستم GPS فابریک خودروهای هیوندایی وکیا فراهم گردیده است با نقشه کامل کل ایران به صورت 3D و با سخنگو به زبان فارسی.

alex_metal
23-02-2015, 23:03
با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان گرامی
به تازگی امکان راه اندازی سیستم GPS فابریک خودروهای هیوندایی وکیا فراهم گردیده است با نقشه کامل کل ایران به صورت 3D و با سخنگو به زبان فارسی.
ميشه بفرماييد كدام خودرو ها( مدل)؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

شرکت یاسان
24-02-2015, 01:09
با سلام،
فعلا برای خودروهای هیوندای و کیا که امکان ورود SD Card دارن،اما به زودی برای تمامی مدلها

alex_metal
24-02-2015, 07:14
با سلام،
فعلا برای خودروهای هیوندای و کیا که امکان ورود SD Card دارن،اما به زودی برای تمامی مدلها

جنسيس پس نميشه؟ چون sd نميخوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

شرکت یاسان
24-02-2015, 09:37
برای خودرهایی که امکان ورود SD Card ندارند تا کمتر از یک ماه آینده فعال سازی خواهد شد.
دوستانی که تمایل به راه اندازی برای مدلهای Sd خور دارند ،در خدمت هستیم.

saeid.saeid20
23-03-2015, 14:56
سلام
من sd کارت دارمو ماشینم هم جتی sd کارت رو داره ولی نمیونم چیکار کنم
ماشین ix35 هستش مدل 2014
رم رو میزارم ولی هیچ اتفاقی نمیوفته

sinasina1379
31-05-2015, 11:34
با سلام دوستان یه سوال در باره ماشین سانتافه (ix45) داشتم
وقتی قسمت مپ رو میزنی میگه باید sd کارت رو داخلش بزاری
اول میخواستم بدونم تو sd کارت باید چی باشه و چی باید توش بریزیم

yoosef_st
23-06-2015, 18:39
سلام دوستان
یکی از دوستان من جدیدا سوناتا خریده
ولی موقعی که میخاد Maps یا Navigation رو فعال کنه میگه نصب نیست و رم SD زو وارد کنید
پرس و جو که کردیم، مبگن 400 تومن میگیرن تا این چیزا رو روی گوشی نصب کنن
میخام ببینم آیا نصب کردن این چیزا کار تخصصی هست، یا اینکه خودمون میتونیم دانلود و نصبش کنیم؟
اگر میشه، از کجا؟ آیا سایتی هست که بتونم ازش کمک بگیرم؟

pmnrm
16-07-2015, 11:44
سلام بچه ها منم این مشکلو دارم که یه سوناتا 2008 خریدم ولی برای جی پی اسش نقشه هاشو پیدا نمیکنم که بریزم تو sdcard و نصبش کنم.لطفا اگه میتونید لینک دانلود نقشه هارو بهم بدید.و یکم راهنمایی:n13:

yoosef_st
17-07-2015, 17:30
اشتباه شد
پاک شود

Gilopa
10-10-2015, 00:24
سلام
دوستان برای mvm 550 سراغ gps .Dvd به اصطلاح فابریک خودش برم یا متفرقه ؟

Royce
02-12-2015, 04:19

ولی شک نکن که نقشه ی ایرانش از همه مارکهای دیگه کاملتره

saman6654
30-12-2015, 21:15
سلام دوستان من یه رهیاب مگافورس t50 دارم که رم ش رو درآوردم و زدم به کاپمیوتر و محتویاتش رو کپی کردم الان رم رو گذاشتم داخل دستگاه ولی بالا نمیاد باید چیکار کنم

Royce
31-12-2015, 15:12
سلام دوستان من یه رهیاب مگافورس t50 دارم که رم ش رو درآوردم و زدم به کاپمیوتر و محتویاتش رو کپی کردم الان رم رو گذاشتم داخل دستگاه ولی بالا نمیاد باید چیکار کنم

این سیاست شرکت هستش برای جلوگیری از کپی نقشه هاش.تنها راه اینه که مموری رو برای شرکت ارسال کنید قبلش هم باهاشون هماهنگ کنید
انصافا مگافورس کاملترین نقشه ایران را بین تمام شرکتها داره ولی اینکه از نظر سخت افزاری کییفیتش چطوره رو بنده اطلاع ندارم..معمولا خود شرکتشون هم توصیه میکنه رم رو به کامپیوتر وصل نکنید.

smaiel
10-03-2016, 17:25
سلام بر اساتید .دنا گرفتم با ۴۰۰۰ تا کارکرد .متاسفانه فروشنده احمق که شاید بشه گفت احمق هم براش کمه . موقع فروش مموری میکرو اس دی رهیاب که از کارخونه رو ماشین نصب بوده را کش رفته . با هزار مکافات از نمایندگی یه مموری نو گرفتم ۷۴۰۰۰ تومن برام آب خورد حالا اینا به کنار .اصل مطلب اینه که وقتی رو قسمت ناوی می رم هر چقدر هم صبر می کنم نمی تونه ماهواره ها را پیدا کنه در نتیجه همش رو جاده تهران کرج فعاله. خیلی ممنون می شم کمک کنید. احتمال داره که چون قبلا به مموزی دیگه براش معرفی شده الان این جدیده را نمی تونه بخونه ؟ضمن اینکه پیغام می ده که سیبستم در حال اتصال و جستجوی ماهواره هااست اما عملا اتصالی در کار نیست . لطفا اگه کمکی می تونین مضایقه نفرمایید.ممنون

amir_pumpit
05-04-2016, 21:34
سلام بر اساتید .دنا گرفتم با ۴۰۰۰ تا کارکرد .متاسفانه فروشنده احمق که شاید بشه گفت احمق هم براش کمه . موقع فروش مموری میکرو اس دی رهیاب که از کارخونه رو ماشین نصب بوده را کش رفته . با هزار مکافات از نمایندگی یه مموری نو گرفتم ۷۴۰۰۰ تومن برام آب خورد حالا اینا به کنار .اصل مطلب اینه که وقتی رو قسمت ناوی می رم هر چقدر هم صبر می کنم نمی تونه ماهواره ها را پیدا کنه در نتیجه همش رو جاده تهران کرج فعاله. خیلی ممنون می شم کمک کنید. احتمال داره که چون قبلا به مموزی دیگه براش معرفی شده الان این جدیده را نمی تونه بخونه ؟ضمن اینکه پیغام می ده که سیبستم در حال اتصال و جستجوی ماهواره هااست اما عملا اتصالی در کار نیست . لطفا اگه کمکی می تونین مضایقه نفرمایید.ممنون

دوست گرامی به احتمال 90٪ خودروی شما نیاز به آنتن جی پی اس داره و آنتن خودش ضعیفه نمیتونه وصل بشه

Vahid67
07-06-2016, 13:51
سلام دوستان
من یه سیستم مالتی مدیا دارم برای ماشین میگیرم ولی اون شرکت میگه نقشه IGO برای ایران رو نداره ... سیستم عاملش هم اندروید هستش آیا نقشه IGO برای ایران رو خودم میتونم بریزم یا اینکه چون سیستم عامل اندروید داره راحت میشه نرم افزارهای گارمین یا HERE رو روی اون نصب کرد ... البته توی توضیحات دستگاه زده همه جور نرم افزار میشه روی دستگاه نصب کرد ولی خوب میترسم GPS رو نشناسن دستگاه های دیگه... اسم دستگاهی که میخوام بگیرم Witson هستش ...

spartaqus
21-09-2016, 18:12
نقشه های gps ماشین رو چجوری باید آپدیت کنم؟؟
gps ماشین ترافیک رو نشون میده؟؟

Cyberlife
03-10-2016, 10:47
درود

چند روز پیش با ماشین شخصی رفتم تهران و مقصدم پاسداران بود، برای اولین بار بود که میرفتم شمال تهران،

خلاصه با برنامه Maps گوگل مسیریابی رو انجام دادم و 3 تا مسیر رو پیشنهاد کرد، وقتی توی بزرگراه افتادم

سه چهار بار از ورودی مورد نظر در نقشه گوگل گذشتم و مجبور میشدم از نوع مسیر یابی کنم که توی اون

شلوغی و ترافیک مثل یک کابوس بود برام.

حتی Sygic رو هم اجرا کردم ولی صد رحمت به گوگل، این برنامه اصلاً قابل اطمینان نیست و هر ثانیه یک مسیر

نشون میده و توی سرعت بالا و با اون همه ماشینی که از چپ و راستت میان باعث تصادف میشه.

توی تهران فقط نمایش مسیر توی بزرگراه کافی نیست و باید نرم افزار یا دستگاه GPS باشه که جاده ها و خیابان

و بزرگراه رو به صورت 3 بعدی نمایش بده و چند کیلومتر قبل از رسیدن به هر ورودی هشدار بده که از کدام لاین

حرکت کنید یا سرعت رو کم کنید و اگه به دلایلی از یک ورودی گذشتیم مسیر جایگزین یا دور برگردان رو به صورت

خودکار پیشنهاد کنه.

صدای فارسی و واضح داشته باشه و قابلیت پخش در سیستم صوتی ماشین رو داشته باشه، مسیریابیش قابل

اطمینان باشه و ترافیک، مسیرهای عبور ممنوع، یک طرفه، طرح های ترافیکی و غیره رو در انتخاب مسیر لحاظ

کنه و حالت آنلاین و آفلاین با بزرگنمایی بالا داشته باشه.

مثلاً حالت نمایش بزرگراه 3 بعدی و به صورت زیر باشه و لاین درست رو با رنگ مناسب نمایش بده:

با این توضیحات چه برنامه یا دستگاهی رو پیشنهاد میکنید؟

A_kh
22-01-2017, 16:14
سلام بر اساتید محترم
حدود 2 ماه پیش یک پخش تصویری خریداری کردم
خیلی تاکید کردم جی پی اس برای من مهم هست
فروشنده با وجود اینکه مثلا آشنا هم بود یک دستگاه زباله بست روی ماشین
در طول این 2 ماه سر جمع 10 مرتبه هم نتوانستم از جی پی اس استفاده کنم، هیچ وقت و تو هیچ محدوده ای سیگنال نداره
وقتی هم که وصل میشه صدای گوینده خیلی پایین هست و حتی زمانی که صدای جی پی اس بصورت دستی روی حداکثر قرار میگیره باز هم فقط زمان گزارش دادن، صدای در حال پخش رو قطع میکنه و صدای خودش خیلی ضعیف هست، مگر اینکه صدای پخش به حدی زیاد باشه که واقعا آزار دهنده میشه
هر چی تو نت سرچ کردم اصلا همچین برند و مدلی وجود نداره
یک شماره تماس بعنوان گارانتی بود که تماس گرفتم، طرف طلبکار بود و میگفت این پخش از بهترین های جی پی اس دار هست، گفت مکان یابی آنتن درست نیست و باید جای بهتری نصب کنی، با اینکه قبلا هم آنتن رو به آهن ستون چسبانده بودم، اینبار به آهن سقف چسباندم اما باز هم هیچ اتفاقی نیافتاد. البته ناگفته نماند زمانی که این سیستم نصب شد پس از گذشت یک روز از نصب و کار نکردن جی پی اس ، به فروشنده مراجعه کردم و یک آنتن دیگه بست که با اون آنتن هم در طول 2 ماه از شرق و غرب و شمال و جنوب تهران تردد کردم اما متاسفانه بدلیل نداشتن سیگنال به تعداد انگشتان دست هم موفق نشدم از GPS استفاده کنم
جالب اینجاست که یکبار در جایی توقف کرده بودم و یکمرتبه آنتن دریافت شد ، در حد 30 ثانیه ماشین رو خاموش و روشن کردم اما دیگه آنتن نداشتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

nima_fk
07-02-2017, 21:26
سلام دنبال یه مسیریاب هستم که شهرهای ایران رو ساپورت کنه نقشه هاش به روز بشن و تا حد امکان ارزون باشه چه مدل هایی رو پیشنهاد میکنین
ممنون

mohamad skystar
07-02-2017, 22:57
سلام دنبال یه مسیریاب هستم که شهرهای ایران رو ساپورت کنه نقشه هاش به روز بشن و تا حد امکان ارزون باشه چه مدل هایی رو پیشنهاد میکنین
ممنون
مارشال 7 اینچ ME-700
دوربین دنده عقب هم بهش وصل میشه

nima_fk
07-02-2017, 23:05
مارشال 7 اینچ ME-700
دوربین دنده عقب هم بهش وصل میشه

ممنون دوست خوبم جایی رو برای خریدش پیدا نکردم شما جایی توی نت نمیشناسین بفروشه؟

mohamad skystar
07-02-2017, 23:07
ممنون دوست خوبم جایی رو برای خریدش پیدا نکردم شما جایی توی نت نمیشناسین بفروشه؟

این دستگاه رو از اینترنت نخرید بهتره
تشریف ببرید فروشگاه هایی که تو نصب و راه اندازی GPS ماهر هستن
تا براتون نصب کنن راه اندازی کنن و ضمانت کنن
چون امکان داره مشکلاتی پیش بیاد
مثلا نقشه LOAD نشه یا مشکل آنتن یا مشکل سیستم سخنگو پیش بیاد
پس بهتره حضوری خرید و نصب رو انجام بدین

nima_fk
07-02-2017, 23:14
برند مارشال پشتیبانیش چجوریه؟ مثلا در مورد اپدیت نقشه هاش

mohamad skystar
07-02-2017, 23:42
برند مارشال پشتیبانیش چجوریه؟ مثلا در مورد اپدیت نقشه هاش

مارشال خوبه
مگافورس هم خوبه

اما مارشال تو ایران از فروش بیشتری برخورداره
همگی ساخت چین هستن.

مهمترین ملاک GPS قطع نشدن و نقشه ها هستن

hamids68
10-05-2019, 09:45
سلام

الان بهترین مارک ردیاب چیه ؟ من می خوام بخرم ولی تولیدات مختلفی توی بازار هست نمیدونم کدومشون بهتر هست و بهتر سرویس میده ؟

mohamad skystar
10-05-2019, 22:44
سلام

الان بهترین مارک ردیاب چیه ؟ من می خوام بخرم ولی تولیدات مختلفی توی بازار هست نمیدونم کدومشون بهتر هست و بهتر سرویس میده ؟

مارشال خوبه
مگافورس هم خوبه

اما مارشال تو ایران از فروش بیشتری برخورداره
همگی ساخت چین هستن.

مهمترین ملاک GPS قطع نشدن و نقشه ها هستن

hamids68
11-05-2019, 12:57
ردیاب spireon چطوره ؟

armin_punisher6
11-10-2023, 01:00
دوستان بهترین ردیاب مگنتی چیه به نظرتون؟وایزر چطوره؟

Baashe
23-04-2024, 09:25
من دارم خواستی واتس اپ پیام بده ۰۹۱۳۱۱۱۱۱۳۶

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Baashe
23-04-2024, 09:28
دوستان من نقشه های مدل MARSHAL GPS ME-G431 رو میخام .
چیکار باید کرد تا نقشه رو نشون بده .به اینترنت وصل شد یا نقشه ها رو دانلود کرد و توش ریخت ؟

من نقشه هارو دارم خواستی واتس اپ پیام بده بفرستم ۰۹۱۳۱۱۱۱۱۳۶