PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک: خاموش شدن ناگهانی سیستم و سیاه ماندن مانیتور و بالا نیامدن سیستم البته گاهی اوقات!!!

rr2du
03-10-2011, 23:50
سلام دوستان خوبید؟
خواهش میکنم اگه کسی میدونه مشکل سیستم من از چیه جواب بده.
من داشتم با سیستم بازی میکردم که یکدفه سیستمم هنگ (قفل) کرد بعد از حدود 20 ثانیه سیستم ریست شد.
سیستم بالا نیومد.
دیدید وقتی سیستم رو خاموش میکنید و مانیتور روشنه چراغ مانیتور زرد هست؟ این الان اونطوریه
94همه چیز رو تست کردم => گرافیک ، رم ، cpu ، هارد و .....
برق توی مین جریان داره ها ! فن ها هم میچرخن ولی تصویر نمیده
همه چیز سالمه بجز mein board ، البته اینم بگم که یه جورایی سالمه و سیستم میاد بالا!!!

چطوری؟ آهان اینطوری:
وقتی سیستم رو کامل از برق میکشم و 10 تا 15 دقیقه میزارم میمونه ، بعد میزنمش به برق و روشن میکنمش حدود 2 دقیقه دیگه بهم تصویر میده.
آهان یه چیز دیگه: وقتی تصویر میاد انگار که تازه سیستم رو روشن کردم از همون نوشته های مشکلی که مثلا دمای سیستم رو زده شروع میشه.

بایوس رو هم آخرین آپدیت هست.
حتی الان هم که با بدبختی اوردمش بالا بایوس رو آپدیت کردم ولی باز همون آش و همون کاسه!!!
مشخصات کامل سیستمم هم اینه:

mein board: G31 M7 TE
ram: 2 GB MODEL: KINGSTON
cpu:E600 Intel
graphic: 1 GB ASUS 9400
onboard graphice: 256 MB

از همهی عزیزان درخواست کمک دارم ، لطفا کمک کنید خدا خیرتون بده:11:

hadi11
04-10-2011, 10:50
سلام
از سالم بودن گرافیک چطور مطمئن شدید؟

ava-net
04-10-2011, 13:37
سلام دوستان خوبید؟
خواهش میکنم اگه کسی میدونه مشکل سیستم من از چیه جواب بده.
من داشتم با سیستم بازی میکردم که یکدفه سیستمم هنگ (قفل) کرد بعد از حدود 20 ثانیه سیستم ریست شد.
سیستم بالا نیومد.
دیدید وقتی سیستم رو خاموش میکنید و مانیتور روشنه چراغ مانیتور زرد هست؟ این الان اونطوریه
94همه چیز رو تست کردم => گرافیک ، رم ، cpu ، هارد و .....
برق توی مین جریان داره ها ! فن ها هم میچرخن ولی تصویر نمیده
همه چیز سالمه بجز mein board ، البته اینم بگم که یه جورایی سالمه و سیستم میاد بالا!!!

چطوری؟ آهان اینطوری:
وقتی سیستم رو کامل از برق میکشم و 10 تا 15 دقیقه میزارم میمونه ، بعد میزنمش به برق و روشن میکنمش حدود 2 دقیقه دیگه بهم تصویر میده.
آهان یه چیز دیگه: وقتی تصویر میاد انگار که تازه سیستم رو روشن کردم از همون نوشته های مشکلی که مثلا دمای سیستم رو زده شروع میشه.

بایوس رو هم آخرین آپدیت هست.
حتی الان هم که با بدبختی اوردمش بالا بایوس رو آپدیت کردم ولی باز همون آش و همون کاسه!!!
مشخصات کامل سیستمم هم اینه:

mein board: G31 M7 TE
ram: 2 GB MODEL: KINGSTON
cpu:E600 Intel
graphic: 1 GB ASUS 9400
onboard graphice: 256 MB

از همهی عزیزان درخواست کمک دارم ، لطفا کمک کنید خدا خیرتون بده:11:

1 - امکان داره پاور شما مشکل داشته باشه و نتونه برق مورد نیاز دستگاه رو تامین کنه و بنا براین سیستم خاموش میشه .
2- امکانش هست که سی پی یو داغ میکنه و سیستم برای جلوگیری از سوختنش ریست میکنه.
3- امکان این هم هست که رم شما دچار مشکل سخت افزاری شده باشه و مثلا وقتی به یه حجمی میرسه ناتوان میشه و خاموش میشه.
4 - آخرین مورد هم امکان مین هستش

rr2du
04-10-2011, 18:00
سلام به دوستان ممنون كه جواب داديد
گرافيك رو روي يه سيستم ديگه تست كردم
رم و سي پي يو رو هم همينطور . همه سالم هستن.
يه پاور ديگه گذاشتم روي همين سيستمم .با اونم اينطوري بود.
شك من به بايوس هست
ميشه كه بايوس با از برق كشيدن سيستم يا 15 دقيقه استراحت.شارژ شه؟

absineh
04-10-2011, 18:43
باطری مین بورد را دربیاربعد از چند ثانیه دوباره بزار سرجاش وسیستم را روشن کن سیستم بوت شد وارد ستاپ شو و بایوس را دیفالت کنید وذخیره کنید وخارج شوید ببینید تغییرمی کند یا خیر - قبل ازاینکه سیستم را روشن کنید حتما باطری مین بورد را سرجاش قراردهید.

rr2du
04-10-2011, 20:10
باطری مین بورد را دربیاربعد از چند ثانیه دوباره بزار سرجاش وسیستم را روشن کن سیستم بوت شد وارد ستاپ شو و بایوس را دیفالت کنید وذخیره کنید وخارج شوید ببینید تغییرمی کند یا خیر - قبل ازاینکه سیستم را روشن کنید حتما باطری مین بورد را سرجاش قراردهید.

عزيز تست شد ولي بازم همونطوريه ، جواب نداد!

ali.b.y
04-10-2011, 22:21
من هم وقتی سیستم را standby می کنم دیگه تصویر نمیاد

ava-net
05-10-2011, 08:43
عزيز تست شد ولي بازم همونطوريه ، جواب نداد!

شما که همه این کار ها رو کردی یه هارد دیگه هم بیار و بزار به جای هارد خودت و روش ویندوز نصب کن البته XP 32 بیتی وببین بازم مشکل داری یا نه

linkinpark20
05-10-2011, 10:41
من هم وقتی سیستم را standby می کنم دیگه تصویر نمیاد
دوست عزیز مشکل شما از مین بوردت هست بایوس مین بوردت رو آپدیت کن ببین خوب نمیشه