PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تصويري آپديت درايوهايlite-on fat ‎ به LT+2.0 با برنامه jungel flasher و dosflash

mosolim
03-10-2011, 14:01
سلام این مطلب به نقل از سایت بازی سنتر می باشد :

اینم یه آموزش کامل برای آپدیت تمامی درایو های fat lite-on بهlt+2.0 که تکمیل شده ی فایل های آموزشی jungel flasher و dosflash که قبلا توسط دوستان در این سایت قرار گرفته بود.

توجه داشته باشید برای ریختن فریمور lt+2.0 باید طبق همین آموزش پیش بروید فقط لازمه به جای انتخاب فریمور lt+1.91 از lt+2.0 استفاده کنید+ آخرین ورژن jungel flasher یعنی ورژن 1.88

دانلود فایل آموزشی ریختن فریمور lt+2.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]دانلود آموزش رایت بازیها با فرمت XGD3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود jungel flasher 1.88

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود lt+2.0 برای درایو های لایتون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود iPrep 12.2.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود dosflash v2

گیمر12
03-10-2011, 14:06
سلام
ممنون از کمکهای شما

2lombe
03-10-2011, 15:28
اقا به خواهم برم بیرون ابدیت کنه چقدر خرج برمیداره

MeMri
03-10-2011, 16:17
اقا به خواهم برم بیرون ابدیت کنه چقدر خرج برمیداره

15 تا 30 هزار تومان معمولا!دیگه به کاسبش بستگی داره:31:

SamGun
03-10-2011, 19:07
15 تا 30 هزار تومان معمولا!دیگه به کاسبش بستگی داره:31:

چه خبره آقا !

6 الی 10 تومن

devasations3000
03-10-2011, 20:24
سلام بجه ها واسه اسلیم نیومده؟
اگه اومده لطفا اموزشش رو بگذارید

IRAN_KING
03-10-2011, 20:32
آموزش خوبی بود....

.:PAR3A:.
03-10-2011, 21:43
توجه کنین که این آپدیت فقط برای درایو های 0800 (ندیدم تا حالا :-؟) و 16D2S 0251 (لایت آن فت که آپدیت بشه به 13146 یا 13599) اومده...

MeMri
03-10-2011, 21:49
دوستان من آپدیت رو ریختم!اول هم آپدیت آخر داشبورد رو ریختم که با این کار کپی خور دستگاه پرید بعد رفتم تو کار LT 2.0 !البته هنوز بازی Geow رو نکردم ببینم سالم هست یا نه!

MILIN3M
04-10-2011, 14:00
ببخشید من اموزشو خوندم یه جاشو نفهمیدم..الان من دی وی دی کی رو ندارم.. چطور باید بدستش بیارم؟

mosolim
04-10-2011, 16:05
ببخشید من اموزشو خوندم یه جاشو نفهمیدم..الان من دی وی دی کی رو ندارم.. چطور باید بدستش بیارم؟

با استفاده از روش سوزنی که دوست عزیزمون پارسا تو تاپیک نحوه ی ریختن lt 1.91 به طور کامل توضیح دادن. ( به هیچ عنوان بدون داشتن دی وی دی کی و dummy.bin دست به کار نشو )

راستی دوستان من بر اساس آموزشی که خودم تو پست اول قرار دادم به طور کامل و مو به مو انجام دادم و موفق به ریختن شدم تست هم کردم و هیچ مشکلی ندارم .

کار چندان سختی هم نیست و اگه سوالی هم داشتید در خدمت همه هستم ( به نظر من خودتون دست به آچار شید و پولتونو بیخود به این فروشنده ها ندید )

porya_spy
04-10-2011, 17:22
دوستان عزیز اونایی که چیپست ماردبوردشون Nvidia بی خود به خودشون زحمت ندن ! من دیروز 4 ساعت تلاش کردم جانگل درایو نشناخت ! درایو های xbox اصلا با nvidia سازگار نیست . اگه amd یا intel باشه راحت جواب میده :46::40: برای فهمیدن چیپست هم از این نرم افزار میتونید بفهمید : برنامه رو اجرا کنید در قسمت Motherboard نوع چیپست نوشته .

اینم لینک دانلود آخرین نسخه نرم افزار :

MILIN3M
05-10-2011, 20:04
ـو اموزش یه جاش نوشته از قسمت i/o port پورت درایو ایکس باکسو مشخص میکنیم./..............اینو از مجا بفهمم پورتش چیه؟؟

mosolim
05-10-2011, 20:44
ـو اموزش یه جاش نوشته از قسمت i/o port پورت درایو ایکس باکسو مشخص میکنیم./..............اینو از مجا بفهمم پورتش چیه؟؟

وقتی رو هر گزینه ای که بزنی مشخصات اون دوایس که روی اون پورت ساتا قرار گرفته نشون داده میشه. به عنوان مثال برا من 4 تا ساتا و 2 تا IDE وجود داشت بنابراین 6 تا گزینه تو اون قسمت بود خوب اولیش زدم پایین زد هارد ( یعنی نوشت مکستور و مشخصات هارد رو زد و مستر بودنش رو) بعد بعدی رو زدم درایو کنسول رو نشون داد که رو ساتای دوم زده بودم. بقیه رو هم خالی نشون داد و گفت هیچ وسیله ای وصل نیست. بنابراین شد همون دومی. با اسم PLDS و ورژن و این چیزا . در کل مشخصه.

MILIN3M
05-10-2011, 23:01
delet please

MILIN3M
06-10-2011, 03:15
بچه ها کمک کنید دارم دیونه میشم..........................
ببینید من از التی رو دستگاهم نصب بود با اپدیت قدیمی
اینکارو کردم
کنسولو باز کردم با روش سوزنی دیویدی کی و دامبی فایل و چنتا چیز دیگه رو سیو کردم...
بعد جانگل رو اجرا کردم طبق اموزش پست اول فایلهارو دادم بهش..بعد زدم رو پاک کردن لاین ان........ بعد yes زدم به یه جمله که رسید کابل برقو دراوردم سریع زدم داخل دستگاه خاموش بود درجا با دسته روشن کردم........ بعدش سمت چپ برام نوشت drive : drive in vendor mode
بهد زدم روی رایت... چند خط پر شد اون خطا که 1..........
2..........
3.........
4......
بعد نوشت write fail......
.دارم دیوانه میشم صد بار امتحان کرد نشد... یعنی دستگاهم پرید ؟؟
.
.
.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
JungleFlasher 0.1.88 Beta (280)
Session Started Wed Oct 05 1747 2011

This is a 32 bit process running on 2 x 32 bit CPUs
portio32.sys Driver Installed
portio32.sys Driver Started, thanks Schtrom !
Found 4 I/O Ports.
Found 1 Com Ports.
Found 6 windows drives A: C: D: E: F: G:
Found 1 CD/DVD drives G:

Loading firmware file C:\Documents and Settings\milado\Desktop\Dummy.bin
MD5 hash: 7e9f2705736879bb4336bd7e2c3fdef3
Inquiry string found
Identify string found
Drive key @ 0xA030 1940F8C0175B3AB9706ACC0C605674B4
Firmware Osig: [PLDS DG-16D2S 9345]
Firmware is: PhatKey Extract
Loading firmware file D:\Users\Milin3m\Desktop\milad\LTPlus-025-v2.0.bin
MD5 hash: 0264149996f783b54629c1598072e50e
Genuine LT plus v2.0
Drive key @ n/a FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Firmware Osig: [PLDS DG-16D2S 0251]
Firmware is: LT-Plus 2.0
Key data saved to C:\Documents and Settings\milado\Desktop\Key........bin

DVD Key copied to target
Target is LT - ID strings not copied to Target
ID strings already match
Target rev is LT 02510C, serial info not copied
DVD Key already matches
Target is LT - ID strings not copied to Target
ID strings already match
Target rev is LT 02510C, serial info not copied

Target f/w saved as: Lite_CFW.bin
Drive is Lite-On..

Sending Lite-On-Erase request to port 0x0170
..............
Drive returned Status 0x50
...................
Serial flash found with Status 0x72
Manufacturer ID: 0xC2
Device ID: 0x11
Flash Name: MXIC(MX25L2005)
Flash Size: 262144 bytes

Getting Status from port 0x0170
SPi flash found with Status 0x72

Sending Chip Erase to Port 0x0170
Erasing:
Writing target buffer to flash
Writing Bank 0: ................
Writing Bank 1: ................
Writing Bank 2: ................
Writing Bank 3: ................

Flash Verification Test !
Reading Bank 0: ................
Reading Bank 1: ................
Reading Bank 2: ................
Reading Bank 3: ................
Write Verify Failed !

MILIN3M
06-10-2011, 05:12
بچه ها يه بلايي سرش اومد. زدم رو erase يهو كامپيوتر هنگ كرد. ريست شد. حلا ديگه در درايوشم باز نميشه تند تند چشمک میزنه اون دكمه ايجكتو ميزنم. كامپيوترم كه خاموش ميكنم بعد كنسولو روشن ميكنم بعد كامپيوتر رو. ديكگه از صفحه بوت بالا نمياد. جريان چيه پريد درايو؟؟؟ چه كار بايد بكنم؟؟ اصلا نخوابيدم

mosolim
06-10-2011, 09:14
دوست من نگران نباش شما دی وی دی کی و دامی رو دارین همین یعنی با استفاده از بردن جانگل به وندور مود میتونید رایتش کنید اگر نتونستید بیرون براتون اینکار رو انجام میدن.

این کار رو بکنید:
اول از همه اگه ویندوز هنگ میکنه یبار دیگه ویندوز بریزید ( من خودم از 7 استفاده میکنم تا اصلا هم هنگ نداشتم البته 32 )

ببین تو جانگل intro رو بزن بعد yes و سریع خاموش روشن کن ( پاور رو بکش و دوباره بزن ) اینطوری جانگل روی وندور مود درایو رو میشناسه و بعد ادامه ی ماجرا

ببین شما lt رو برا کنسولت سفارشی میکنی ؟ اگه این مورد اشتباه انجام داده باشی احتمال write failed هست. بچه ها برای این مورد چند روش نوشتن ولی من از همین روشی که اینجا گفتم استفاده کردم. نیازی نیست برای سفارشی کردن کنسول وصل باشه . اونو سفارشی کن بعد بدون اینکه جانگل رو ببندی کنسول رو وصل کن همون کاری که گفتم بکن ببین روی وندر بالا میاد یا نه.( ایشاا... که بیاد بالا )

s.j-rez
06-10-2011, 09:33
البته صحبت های دوستمونو کامل کنم و بگم که برای منم این مشکل پیش اومد که ویندوز بالا نیومد قبل از تعویض ویندور اون سیمSATAکه وصله به درایو کنسول رو از جاش درار و بازم یکی دو بار ریستارت کن ببین درست میشه یا نه اگه بازم درست نشد دیگه ویندوز عوض کن

MILIN3M
06-10-2011, 10:21
ببینید من این کارو میکنم اول xbox روشن میکنم شروع میکنه به چشمک زدن در حالی که با کابل وصله به کامپیوتر بعد میام کامپیوتر رو روشن میکنم...اما همون اول موقع بوت رو ضفحه detect IDE قفل میکنه و اصلا بوت نمیشه............. ولی تا کابل ساتا رو جدا میکنم سیستموم ریست میکنم بوت میشه میره تو ویندوز....
اگه میتونید کمکم کنید مثل اینکه تو همه مراحل مشکل دارم اول بزاریم این درایو زنده کنیم.

s.j-rez
06-10-2011, 10:56
ببینید من این کارو میکنم اول xbox روشن میکنم شروع میکنه به چشمک زدن در حالی که با کابل وصله به کامپیوتر بعد میام کامپیوتر رو روشن میکنم...اما همون اول موقع بوت رو ضفحه detect IDE قفل میکنه و اصلا بوت نمیشه............. ولی تا کابل ساتا رو جدا میکنم سیستموم ریست میکنم بوت میشه میره تو ویندوز....
اگه میتونید کمکم کنید مثل اینکه تو همه مراحل مشکل دارم اول بزاریم این درایو زنده کنیم.
خوب ببینید اصلا هیچ مشکلی نیست برای همه اینجوریه
ببین اولSATAرو قطع کن تا سیستم ات بوت بشه وقتی که بوت شد SATAرو به کامپیوتر وصل کن(نکته:به کامپیوتر فقطSATAکنسول و هاردت وصل باشه بقیه رو قطع کن چون لازم نیست و گیجت میکنه)بعد تو جانگل فلشر برو تو تبMKT FLASH 32عد تو قسمتI/O PORT اون جا یکی یکی عوضشون کن اون چند تا پورت که بهشون هیچی وصل نیست نشون میده بعد میرسی به یه پورت که قسمت LITE ON ERASERو اینا کلا توش کار نمیکنه اینجا اون پورتی هست که هاردت بهش وصله خوب حالا SATAهاردتو از هارد در بیار و وصل کن به درایو کنسول(یادت باشه کدوم پورت بود ها!!!)بعدش اونی که الان به SATAکه الان به کنسول وصله رو بزن به هارد بعدش بدون اینکه کامپیوتر رو ریستارت یکنی برو رو همون پورت که قبلا هارد وصل بود و الان درایو کنسول بعد هم مانند آموزش ببرو به وندر مود و فریم ویر رو بریز و تمام

behexen
08-10-2011, 10:27
من عصر می خوام شورع کنم به ریختنش
بار اولمه
در چه صورتی احتمال داره به دستگاه آسیب وارد شه ؟ یا دی وی دی کی بپره؟

TFK
08-10-2011, 13:04
برا اسلیمش هم میاد؟
دوستان کسی میدونه هزینه تعویض درایو چقدر میشه؟

alipsp
08-10-2011, 13:09
برا اسلیمش هم میاد؟
دوستان کسی میدونه هزینه تعویض درایو چقدر میشه؟
بله میاد 2-3 روز دیگه.
درایور چی شده مگه میخوای عوض کنی؟حدودا 70 تومن

behexen
08-10-2011, 13:49
پیچ L های قاب فلزی یکیشون آسیب دیده آچار L توش جا نمیگیره نمیشه بازی کرد
چیکار کنم ؟!

alipsp
08-10-2011, 13:54
پیچ L های قاب فلزی یکیشون آسیب دیده آچار L توش جا نمیگیره نمیشه بازی کرد
چیکار کنم ؟!
1 شماره بزرگتر بنداز با فشار بازش کن.نشد با دم باریک یا انبردست باز میشه

behexen
08-10-2011, 14:12
1 شماره بزرگتر بنداز با فشار بازش کن.نشد با دم باریک یا انبردست باز میشه

امتحان کردم با یه شماره بزرگتر نشد
با انبردست و دم باریک چطور بازش کنم ؟!

s.j-rez
08-10-2011, 15:05
امتحان کردم با یه شماره بزرگتر نشد
با انبردست و دم باریک چطور بازش کنم ؟!
ببین با یه آچارLکه دقیقا یه سایز از سایزی که براش مناسبه هم میتونی این کارو بکنی فقط اینکه آچار رو کج بگیر اینطوری مال من حل شد
دنباریک هم که سر دنباریکو میزاری دور پیچ و میپیچونی

MILIN3M
08-10-2011, 22:00
بردیم پیش میثم با تخفیف 25 تومن گرفت اول نتونستن مثل اموزش این پست درایو زنده کنن..برده تراشیدن مقاومتو یه چیزایی نصب کردن درستش کردن..من که سر در نیاوردم

Mostafa NBA
12-10-2011, 14:08
لینک دانلود جانگل فلشر 1.88 کار نمیکنه.اگر امکانش هست یک لینک دیگه بزارید.

MILIN3M
12-10-2011, 20:28
یه سوال تو اموزش نوشته وقتی زدید دکمه erase lite on بلافاصله کابل پاورو در بیارید سریع بزنید جا.....این کابل پاور کنسول هست یا کابل درایو؟؟؟

s.j-rez
13-10-2011, 11:55
یه سوال تو اموزش نوشته وقتی زدید دکمه erase lite on بلافاصله کابل پاورو در بیارید سریع بزنید جا.....این کابل پاور کنسول هست یا کابل درایو؟؟؟
شما میتونید از کابل درایو هم استفاده کنید فرق نداره

A.N.A.P
16-10-2011, 22:40
اصلا همون سیم شماره 6 رو قطع و وصل کنی کافیه !

HESAM_5700
16-10-2011, 23:01

:-؟ این یهنی میشه از کابل پاور خود کنسول استفاده کرد ؟! ؟! ؟! ؟ کل کنسول خاموش میشه که :| : دی

megax
17-10-2011, 10:22
سلام دوستان
آدرس یک جای مطمئن تو اهواز رو میخوام تا دستگاهمو آپدیت کنم.اگه میشه هزینش رو هم بگید.
با تشکر

HESAM_5700
17-10-2011, 14:09
سلام دوستان
آدرس یک جای مطمئن تو اهواز رو میخوام تا دستگاهمو آپدیت کنم.اگه میشه هزینش رو هم بگید.
با تشکر

ببر iCCenter میگن کارش خوبه ( سایتش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) ( توی بازیسنتر تاپیک ایکس باکس داران اهواز هم بری فکر کنم باشه ! )

LT2 هم به نقل از دوستان 15تومن میگیره کــارش ریدیفه :دی

s.j-rez
17-10-2011, 15:05
:-؟ این یهنی میشه از کابل پاور خود کنسول استفاده کرد ؟! ؟! ؟! ؟ کل کنسول خاموش میشه که :| : دی
نه اشتباه شد فکر کردم منظورشون اینه که کلید برای درایو ندارن. و منظور من این بود که میتونن از کابل درایو هم استفاده بکننن
شرمنده

hessam2006
20-10-2011, 21:47
سلام

دوستان امروز من کنسول بردم توپخونه به اصطلاح خودشون lt2 نصب کردن داشبردم الان اینه 2.0.12611 نصب شده یا الکی بوده ؟
از کجا میتونم تشخیص بدم؟

AHOORAone
21-10-2011, 15:44
سلام

دوستان امروز من کنسول بردم توپخونه به اصطلاح خودشون lt2 نصب کردن داشبردم الان اینه 2.0.12611 نصب شده یا الکی بوده ؟
از کجا میتونم تشخیص بدم؟

باید بازی های مخصوص lt+2 مثل gears of war 3 رو تو دستگاه بزاری ببینی جواب میده یا نه؟

parvari
21-10-2011, 19:54
سلام

از کجا میتونم تشخیص بدم؟
اگه آپدیت 13599 یا 13604 رو نصب کنی کپی خور درایوت میپره برای همین برو پیشش بهش بگو این رو که برای من آپدیت نکردی
اگه گفت آپدیت کردم بهش بگو اگه تونستی بازی gears of war 3 رو اجرا کنی راست میگی(عمرا نمیتونه روی آپدیت 12611 اجراش کنه)
این فروشنده ها این کار رو میکنن تا دوباره بری و بهشون پول بدی تازه هم وظیفش بوده که قبل از آپدیت فریمور اول آپدیت 13599 رو نصب کنه بعد فریمور lt+2.0 رو بریزه.

adook
01-11-2011, 16:20
عرضم خدمت شما اونجا که میگفت کنسولو خاموش کنید من کامل از برق کشیدم بازم کارم راه افتاد آقای megax من قبلا میبردم پاساژ نخل میدادم کامبیز ولی الان دیگه خودم میزنم واقعا ارزش نداره هی بخوام 15 تومن بدم بابت یه آپدیت ساده ...

یه سوال خیلی مهم دارم : من دی وی دی کی رو با روش سوزنی استخراج کردم و سیو کردم آیا برای دفعه های بعد که بخوام ال تی بریزم باید بازم اینکارو بکنم یا کلا این دی وی دی کی ثابته و دیگه نیازی تدارم دوباره اینکارو بکنم اگه هر کی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم فکر کنم سوال خیلیا باشه

alipsp
01-11-2011, 18:41
عرضم خدمت شما اونجا که میگفت کنسولو خاموش کنید من کامل از برق کشیدم بازم کارم راه افتاد آقای megax من قبلا میبردم پاساژ نخل میدادم کامبیز ولی الان دیگه خودم میزنم واقعا ارزش نداره هی بخوام 15 تومن بدم بابت یه آپدیت ساده ...

یه سوال خیلی مهم دارم : من دی وی دی کی رو با روش سوزنی استخراج کردم و سیو کردم آیا برای دفعه های بعد که بخوام ال تی بریزم باید بازم اینکارو بکنم یا کلا این دی وی دی کی ثابته و دیگه نیازی تدارم دوباره اینکارو بکنم اگه هر کی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم فکر کنم سوال خیلیا باشه
نه دوست عزیز دیگه نیاز به انجام اون مراحل نیست و دی وی دی کی ثابته
موفق باشی

mkstar71
07-11-2011, 02:53
اقایون به نظرتون من که هیچی بلد نیستم میارزه خودم انجام بدم یه سری اومدم انجام بدم cd key رو نفهمیدم ؟!؟!؟!

نمیشه به طرف بدم بگم آپ کن بعد بگم cd key رو بم بده واسه دفعات بعدی ؟؟!؟!

alipsp
07-11-2011, 20:54
اقایون به نظرتون من که هیچی بلد نیستم میارزه خودم انجام بدم یه سری اومدم انجام بدم cd key رو نفهمیدم ؟!؟!؟!

نمیشه به طرف بدم بگم آپ کن بعد بگم cd key رو بم بده واسه دفعات بعدی ؟؟!؟!
دوست عزیز شما ببر بیرون بهتره.
بله میتونی.یه فلش همراهت باشه بهش بگو dvd key رو برات ذخیره کنه رو فلش
اینطوری دفعات بعد میتونی خودت آپدیت رو انجام بدی

Amin4All
08-11-2011, 15:56
دوستان برا اسلیم چند دقیقه طول میکشه اپدیت کردن؟
کسی فایل اموزشیشو نداره؟
اگر dvd key رو برا اسلیم پیدا کنیم مراحل بعدیش اسونتر میشه؟

blu1351
29-11-2011, 14:15
درود بر همه
یه سوال ؟
آیا با لپ تاپ هم میشه Firm Ware سیستم رو عوض کرد؟
اگر آره ممنون میشم مسیرش رو بگین که مطالعه کنم ؟
خیلی ممنون

blu1351
29-11-2011, 14:59
لینک دانلود جانگل خراب هستش ؟ نمس شه دانلودش کنی

navid khodaveysi
09-12-2011, 00:14
salam man in file downloud amuzeshe lt zadanetuno peida nemikonam, kojas

p3yman_xl
09-12-2011, 12:35
salam man in file downloud amuzeshe lt zadanetuno peida nemikonam, kojas
فارسی بنویسید
لینک های صفحه اول رو چک کردم مشکلی ندارند.
موفق باشید

khashayar_rg
15-12-2011, 13:39
درود بر همه
یه سوال ؟
آیا با لپ تاپ هم میشه Firm Ware سیستم رو عوض کرد؟
اگر آره ممنون میشم مسیرش رو بگین که مطالعه کنم ؟
خیلی ممنون
منم همین مشکلو دارم .میشه با لپ تاپ کاریش کرد؟sata موجود نیست؟

tazarvmmr
04-01-2012, 08:54
سلام به همگی
دوستان من کنسول پسرم موقع آپگرید با ابزی PES2012 مشکلی براش پیش اومده بود و دیگه فقط پیام خطا میداد از طریق USB آپگرید کردم! البته باید بگم هیچی از کنسول نمیدونم و فقط پسرم باهاش بازی میکنه! اون هم 7 سال بیشتر نداره! گویا یک صفحه اومده بوده که آپدیت کنم اون هم yes رو زده بوده و نمیدونم به چه علتی این مشکل پیش اومده! من توی اینترنت سرچ کردم و توی یک فروم خارجی یکی همین مشکل براش پیش اومده بوده و راه حلش این بود که یک فایل رو گذاشته بود برای دانلود و مراحل انجام آپدیت رو از طریق USB آموزش داده بود. من هم همون کارها رو کردم و اون مشکل برطرف شد ولی الان دیگه سی دی های کپی رو اجرا نمیکنه!!!! لطفا به من بگید من برای اینکه دوباره بشه سی دی های کپی رو باهاش بازی کرد چیکار باید بکنم! آیا باید از ابتدا مراحل رو طی کنم؟ یعنی سی دی کنسول رو به کامپیوتر وصل کنم و بقیه مراحلی که آموزشش رو پیدا کردم یا اینکه چون قبلا کپی خور بوده راه حل ساده تری داره؟

از اونجاییکه من ایران نیستم متاسفانه نمیتونم کنسول رو ببرم بدم کسی برام کپی خورش کنه! :(

و باید خودم این کارو انجام بدم.

تا اونجا که من متوجه شدم کنسول مدل slim نیست دوسال پیش از ایران براش خریدم از اون مدلهایی که هارد نداره و یک جعبه سبز داره، تا اونجایی که یادم میاد باید آرکید(Arcade) باشه
چیزی که دانلود کردم و باهاش کنسول رو آپدیت کردم یک فولدر بود بنام $systemupdate حجمش 100 مگابایت و توی این عکس هم لیست فایلهای داخلش هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی قسمت system info کنسول هم این عددها رو نوشته که من حقیقتا نمیدونم هر کدومشون یعنی چی!

من واقعا معذرت میخوام که باید با یکی که چیزی در این مورد نمیدونه سرو کله بزنین!

ممنون از همه

s.j-rez
04-01-2012, 09:34
سلام به همگی
دوستان من کنسول پسرم موقع آپگرید با ابزی PES2012 مشکلی براش پیش اومده بود و دیگه فقط پیام خطا میداد از طریق USB آپگرید کردم! البته باید بگم هیچی از کنسول نمیدونم و فقط پسرم باهاش بازی میکنه! اون هم 7 سال بیشتر نداره! گویا یک صفحه اومده بوده که آپدیت کنم اون هم yes رو زده بوده و نمیدونم به چه علتی این مشکل پیش اومده! من توی اینترنت سرچ کردم و توی یک فروم خارجی یکی همین مشکل براش پیش اومده بوده و راه حلش این بود که یک فایل رو گذاشته بود برای دانلود و مراحل انجام آپدیت رو از طریق USB آموزش داده بود. من هم همون کارها رو کردم و اون مشکل برطرف شد ولی الان دیگه سی دی های کپی رو اجرا نمیکنه!!!! لطفا به من بگید من برای اینکه دوباره بشه سی دی های کپی رو باهاش بازی کرد چیکار باید بکنم! آیا باید از ابتدا مراحل رو طی کنم؟ یعنی سی دی کنسول رو به کامپیوتر وصل کنم و بقیه مراحلی که آموزشش رو پیدا کردم یا اینکه چون قبلا کپی خور بوده راه حل ساده تری داره؟

از اونجاییکه من ایران نیستم متاسفانه نمیتونم کنسول رو ببرم بدم کسی برام کپی خورش کنه! :(

و باید خودم این کارو انجام بدم.

تا اونجا که من متوجه شدم کنسول مدل slim نیست دوسال پیش از ایران براش خریدم از اون مدلهایی که هارد نداره و یک جعبه سبز داره، تا اونجایی که یادم میاد باید آرکید(Arcade) باشه
چیزی که دانلود کردم و باهاش کنسول رو آپدیت کردم یک فولدر بود بنام $systemupdate حجمش 100 مگابایت و توی این عکس هم لیست فایلهای داخلش هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی قسمت system info کنسول هم این عددها رو نوشته که من حقیقتا نمیدونم هر کدومشون یعنی چی!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن واقعا معذرت میخوام که باید با یکی که چیزی در این مورد نمیدونه سرو کله بزنین!

ممنون از همه
خواهشا با روشی که تو پیغام خصوصی عرش کردم خدمتتون بگید مدل درایو چیه(باز کردن پنل و اون رنگ سیم)
اونجا امکان تهیه بازی کپی رو به راحتی دارید؟

بعدش هم باید پنل جلویی دستگاه رو باز کنید.برای این کار کنسول رو به صورت عمودی قرار بدید ولی وارونه.
بعد یه روزنه میبینید انگشتتون رو بزارید اونجا و به طرف خودتون بکشید بیرون.به طوری که اون قسمت جلویی xboxباز بشه
بعد از اینکه قسمت جلویی کنسول رو باز کردید طبق عکس زیر بگید که اون سیم توی اون سوراخ چه رنگیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1000x800.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tazarvmmr
04-01-2012, 10:21
سلام و واقعا ممنونم از اینکه راهنمایی میکنید

اول اون سیمی که گفتید رنگش زرد هستش، در مورد بازی کپی من به دو صورت تهیه میکنم گاهی اوقات دوستانی که از ایران میان میارن و گاهی هم از اینترنت دانلود میکنم و روی DVD DL کپی میکنم.

راستی مقداری که گفتید جلوی حرف D نوشته هم کاملش اینه:

D: 2.0.13599.0 - K: 2.0.13599.0 (BK: 2.0.1888.0)

بازم ممنون

pat_2005h
04-02-2012, 00:35
سلام من یه راهنمایی میخواستم از اساتید
من یه فایل از کسی که بار اول دستگاموکپی خور کرده دارم که دقیقا اسماش مثل آموزش هستش
Lite_CFW و Lite-OFW جفتشم 256 کیلو بایت هستش....اگر اینا همون dvd key ها هستن من الان واسه آپدیت باید از کدوم مرحله شروع کنم؟ از شماره چنده آموزش؟یه مختصر بگین ممنون میشم؟×؟

s.j-rez
04-02-2012, 14:50
سلام من یه راهنمایی میخواستم از اساتید
من یه فایل از کسی که بار اول دستگاموکپی خور کرده دارم که دقیقا اسماش مثل آموزش هستش
Lite_CFW و Lite-OFW جفتشم 256 کیلو بایت هستش....اگر اینا همون dvd key ها هستن من الان واسه آپدیت باید از کدوم مرحله شروع کنم؟ از شماره چنده آموزش؟یه مختصر بگین ممنون میشم؟×؟
نه اینهاkeyنیست اینا یکی فریم ویر کپی خور کننده هست)lt+یکی هم خریم ویر اصلی(استوک)
کلا باید آموزش رو بخونید برید.

pat_2005h
06-02-2012, 22:35
آقا من lt3 ریختم اما الان هیچکدواز بازی هام کار نمیکنه...مثل فیلم میشناسه
جز بازی اورجینال کینکت
همین طوری باید باشه

pat_2005h
09-02-2012, 11:46
آقا من lt3 ریختم اما الان هیچکدواز بازی هام کار نمیکنه...مثل فیلم میشناسه
جز بازی اورجینال کینکت
همین طوری باید باشه

اشتباه از این بود که من استوک رو نصب کرده بودم و آپ دیت داشبورد رو نریخته بودم
هر کدوم از آموزش های اینجا یه کم نامفهوم هستش که با وصل کردن اونا به هم واقعا یه چیز عالی در میاد