PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا سقف حداکثر 650 تومان ؟

bar333lona
02-10-2011, 18:31
سلام دوستان گرامی میخواستم یه گوشی بخرم تا سقف حداکثر 650 تومان
اونایی که گوشی تو این رنج قیمت داشتن یا اطلاعات کافی و درست دارن بیان راهنماییم کنن .
مرسی :11:

.:PAR3A:.
02-10-2011, 18:35
hTC Sensation به خاطر اینکه قوی ترین سخت افزار رو توی این رنج داره... اگه 50 تومن بودجه رو افزایش بدین میتونین GS2 بگیرین که به نظر من ارزششو داره...

bar333lona
02-10-2011, 18:40
hTC Sensation به خاطر اینکه قوی ترین سخت افزار رو توی این رنج داره... اگه 50 تومن بودجه رو افزایش بدین میتونین GS2 بگیرین که به نظر من ارزششو داره...

خودتون Sens داشتین ؟

bar333lona
02-10-2011, 19:31
کسی نیست مشاوره بده

hadi5647
02-10-2011, 20:19
کسی نیست مشاوره بده
اگه میخوای بهترین گوشی با مشخصات سخت افزاری رو بگیری باید در خرید galaxy s2 شک نکنی ولی اگه میخوای با گوشیت کلاس بزاری و البته میتونی نرم افزارهای app store رو بخری(البته اونایی که پولین) iphone4 ولی برای هردو بایستی چیزی حدود 50 تومن به بوجت اضافه کنی که صد البته ارزششو داره

hadi5647
02-10-2011, 20:25
کسی نیست مشاوره بده
البته اگه عجله نداری و میتونی چند ماهی صبر کنی دست نگهدار تا گوشیهای windows phone 8 بیرون بیاد ولی اگه میخوای سریع بگیری به نظرم galaxy s2 بهترین گزینه است(این گوشی واقعا عالیه) فقط حواست باشه که کره ای و یا چینی شو بگیری و ویتنامی رو که چیزی حدود 40-50 ارزونتر است رو نخری

02-10-2011, 21:17
نه من سنسیشن نداشتم...

milad_takjoo
02-10-2011, 21:29
دوست عزیز یه پولی بزار gs2 بخر...ارزشش رو داره...نشد همون سنسیشن....

sAeEd_kHaAn
03-10-2011, 08:41
خودتون Sens داشتین ؟

کسی نیست مشاوره بده

من خودم الان sensation دستمه سوالی داری بپرس تو خریدش شک نکن از اس2 بهتره (نظر شخصی) : دی

اگه میخوای بهترین گوشی با مشخصات سخت افزاری رو بگیری باید در خرید galaxy s2 شک نکنی ولی اگه میخوای با گوشیت کلاس بزاری و البته میتونی نرم افزارهای app store رو بخری(البته اونایی که پولین) iphone4 ولی برای هردو بایستی چیزی حدود 50 تومن به بوجت اضافه کنی که صد البته ارزششو داره
ببخشید کدوم مدل اپل 700 تومنه ؟ یعنی واقعا 3gs بهتر از sensation ه ؟ ماشا اطلاعات

bar333lona
03-10-2011, 20:02
من خودم الان sensation دستمه سوالی داری بپرس تو خریدش شک نکن از اس2 بهتره (نظر شخصی) : دی

ببخشید کدوم مدل اپل 700 تومنه ؟ یعنی واقعا 3gs بهتر از sensation ه ؟ ماشا اطلاعات

چه خوب

دوربینش چطوره ؟ کیفیت صداش ؟
خوش دست هست یا نه ؟

ارزش خرید داره کلا ؟

یکی میگفت من دارم اما اصلا رابط کاربری خوبی نداره و sony erixon x12 خیلی ازش سرتره ؟ راسته ؟

کلا خودت هر چی میدونی که تو خرید کمکم میکنه بگو

دمت گرم

sAeEd_kHaAn
04-10-2011, 10:21
چه خوب

دوربینش چطوره ؟ کیفیت صداش ؟
خوش دست هست یا نه ؟

ارزش خرید داره کلا ؟

یکی میگفت من دارم اما اصلا رابط کاربری خوبی نداره و sony erixon x12 خیلی ازش سرتره ؟ راسته ؟

کلا خودت هر چی میدونی که تو خرید کمکم میکنه بگو

دمت گرم
دوربینش که عالیه کیفیت صفحش هم عالیه حتی زیر نور افتاب کاملا خواناست
در مورد رابطه کاربری که از هرکسی که اینکاره باشه بپرسی همه قبول دارن اینترفیس سنس که روی گوشی های htc نسبه بهترین و جذابترینه روی سنسیشن که اخرین ورژنش یعنی سنس 3 نصبه که دیگه اخرشه ( البته بعضی ها میگن این اینترفیس سنگینه اما من میگم لذت کارکردن باهاش میارزه به سنگین بودنش ضمن اینکه شما اصلا لگ در کار کردن باهاش نداری چون سخت افزار گوشی قویه ) اصلا شما سنسیشن رو با هیچ گوشی تک هسته ای مقایسه نکن سوالی بود درخدمتم

bar333lona
04-10-2011, 21:33
دوربینش که عالیه کیفیت صفحش هم عالیه حتی زیر نور افتاب کاملا خواناست
در مورد رابطه کاربری که از هرکسی که اینکاره باشه بپرسی همه قبول دارن اینترفیس سنس که روی گوشی های htc نسبه بهترین و جذابترینه روی سنسیشن که اخرین ورژنش یعنی سنس 3 نصبه که دیگه اخرشه ( البته بعضی ها میگن این اینترفیس سنگینه اما من میگم لذت کارکردن باهاش میارزه به سنگین بودنش ضمن اینکه شما اصلا لگ در کار کردن باهاش نداری چون سخت افزار گوشی قویه ) اصلا شما سنسیشن رو با هیچ گوشی تک هسته ای مقایسه نکن سوالی بود درخدمتم

نگفتی خوش دسته یا نه ؟ کیفیت صداشو نگفتی ؟

شما از کجا و چقدر خریدی؟ الان قیمتش چنده ؟ از سایت دیجی کالا میخوام بخرم معتبره ؟

نرم و افزار و بازی خوب براش پیدا میشه؟

sAeEd_kHaAn
05-10-2011, 18:18
نگفتی خوش دسته یا نه ؟ کیفیت صداشو نگفتی ؟

شما از کجا و چقدر خریدی؟ الان قیمتش چنده ؟ از سایت دیجی کالا میخوام بخرم معتبره ؟

نرم و افزار و بازی خوب براش پیدا میشه؟

اره خوش دست مقاوم و جذاب بدنش
کیفیت صداش عالیه اما بلند نیست
دیجی کالا هم بد نیست گوشی شاپ هم خوبه ال دیجیتال هم هست فکر کنم الان بدون گارانتی حدود 675 باشه

bar333lona
05-10-2011, 22:33
اره خوش دست مقاوم و جذاب بدنش
کیفیت صداش عالیه اما بلند نیست
دیجی کالا هم بد نیست گوشی شاپ هم خوبه ال دیجیتال هم هست فکر کنم الان بدون گارانتی حدود 675 باشه

با این توصیفات پس شما ضمانت میکنید که گوشی خوبیه و تو خریدش شک نکنم
کم پولی نیست 650 تومن :31: باید تحقیق کرد
معایبش چیه ؟ اونی که خودت حس کردی

میگن بعد یه مدت تاچش خوب کارنمیکنه راسته ؟

sAeEd_kHaAn
07-10-2011, 19:16
با این توصیفات پس شما ضمانت میکنید که گوشی خوبیه و تو خریدش شک نکنم
کم پولی نیست 650 تومن :31: باید تحقیق کرد
معایبش چیه ؟ اونی که خودت حس کردی

میگن بعد یه مدت تاچش خوب کارنمیکنه راسته ؟

من تا حالا با گوشیم مشکلی نداشتم ولی اون قضیه تاچ هم اگه اتفاق بیوافته نرم افزاریه با اپدیت حل میشه

bar333lona
07-10-2011, 20:56
من تا حالا با گوشیم مشکلی نداشتم ولی اون قضیه تاچ هم اگه اتفاق بیوافته نرم افزاریه با اپدیت حل میشه

میخوام بخرمش اما دودلم آخه بعضی ها میگن Iphone بخر
به نظرت همینو بخرم ؟

sAeEd_kHaAn
07-10-2011, 21:13
میخوام بخرمش اما دودلم آخه بعضی ها میگن Iphone بخر
به نظرت همینو بخرم ؟

اگه منظورت iphone 4 هست من میگم sensation بهتره شک نکن
اگه منظورت iphone 4s هست که فعلا چند روزه معرفی شده تا بازار بیاد یکی 2 ماهی طول میکشه که اوایل ورودش حداقل دیگه 1400 هست قیمتش شک نکن باید صبر کنی 2-3 ماه تا بیاد رو 1 میلیون
نکسوس پریم هم هفته اینده معرفی میشه اونم گوشی خوبی هست باز اونم ورودش رو 1 تومنه باید 2-3 ماه صبر کنی تا برسه به 800-750
ولی در حال حاضر یا سنسیشن بگیر یا اس 2

bar333lona
08-10-2011, 13:06
دوستان یه سوال خیلی مهم : میخوام HTc sensation رو از سایت بخرم ( Digikala.c o m ) ( دیجی کالا ) باید اول پولو نقدی بریزم آیا معتبره این سایت ؟ اونایی که اطمینان دارن پاسخ بدن .

adrenalin
08-10-2011, 13:42
دوست عزیز شما انتظاراتی که دارید را بیان نکردید که فقط میدونید 650 می خواید خرج کنید؟
شاید اگه دوستان انتظاراتتون رو بدونن بهتر می تونن راهنمایتون کنن شاید گوشی کمتر از 650 تومن بتونه نیازهاتون رو برآورده کنه هم هزینتون کمتر میشه و با پول باقی مونده هم میتونید لوزام جانبی بگیرید

bar333lona
08-10-2011, 13:56
دوست عزیز شما انتظاراتی که دارید را بیان نکردید که فقط میدونید 650 می خواید خرج کنید؟
شاید اگه دوستان انتظاراتتون رو بدونن بهتر می تونن راهنمایتون کنن شاید گوشی کمتر از 650 تومن بتونه نیازهاتون رو برآورده کنه هم هزینتون کمتر میشه و با پول باقی مونده هم میتونید لوزام جانبی بگیرید

به نکته ی ظریفی اشاره فرمودید : والا اول از همه سیستم عامل گوشی واسم مهمه , طوری باشه که نرم افزار و بازی زیاد داشته باشه و تنوعش زیاد باشه و تا چند سالی بشه ازش استفاده کرد حداقل 3 سال
دوم ظاهر زیبایی داشته باشه و خوش دست باشه و لمسی باشه
انتظارات بعدی به ترتیب دوربین و کیفیت صدا و میزان باتری

SAEEDSAMSUNG
08-10-2011, 14:49
به نکته ی ظریفی اشاره فرمودید : والا اول از همه سیستم عامل گوشی واسم مهمه , طوری باشه که نرم افزار و بازی زیاد داشته باشه و تنوعش زیاد باشه و تا چند سالی بشه ازش استفاده کرد حداقل 3 سال

گالاکسی اس 2 بخر شک نکن

bar333lona
11-10-2011, 21:51
HTC sensation جاوا رو پشتیبانی میکنه ؟

sAeEd_kHaAn
12-10-2011, 10:36
HTC sensation جاوا رو پشتیبانی میکنه ؟
برنامه هست که روی اندروئید نصب میشه وبعد میتونی فایل های جاوا رو نصب کنی روی همه گوشی های اندروئیدی همچین امکانی وجود داره

12-10-2011, 15:26
گلکسی اس 2 هم الان شده 640 ، که از هر نظر جلوتر از سنسیشن ــه...

MVP77
12-10-2011, 23:14
بهترین انتخاب فعلی قطعا گلکسی اس 2 هست

bar333lona
13-10-2011, 07:51
دلیلتون از اینکه بهترین انتخاب گالکسی اس 2 هست چیه ؟ مزیتش نسبت به سنس چیه ؟

CHAPTER
13-10-2011, 13:23
گالکسی اس 2 هم اصلا پیشنهاد نمیشه

8 عیب گوشی Galaxy S II سامسونگ که شاید شما را از خرید این گوشی منصرف کند

اگرچه معرفی و عرضه کهکشانی دوم سامسونگی ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما چند ماه بعد از عرضه، مشکلاتی از این تلفن همراه از سوی بسیاری از خبرگزاری های بزرگ جهان گزارش شد که در اینجا ما 8 مورد از مطرح ترین آنها را ذکر می کنیم.

1 - توانایی ضعیف گوشی در اجرای بازی در مقایسه با رقبا
جی اس ام آرنا: در بخش اجرای بازی (که یکی از پرطرفدارترین قابلیت های گوشی های هوشمند امروزی است) ، گوشی Galaxy S II ضعف های قابل توجهی دارد به طوری که با توجه به تست های انجام شده توسط جی اس ام آرنا، این تلفن، از توانایی کمتری در اجرای بازی های HD در مقایسه با گوشی های HTC Sensation، LG Optimus 2X و حتی گلکسی قبلی سامسونگ برخوردار است.

2- تراکم پیکسل پایین صفحه نمایش
جی اس ام: صفحه نمایش Galaxy S II در بحت تراکم پیکسل صفحه نمایش ، نسبت به رقبای آن چندان خوب عمل نکرده است به طوری که گوشی Sensation بطور متوسط 35% بیشتر از صفحه گوشی Galaxy S II تراکم پیکسل دارد و صفحه نمایش گوشی آیفون 4 هم از طرفی، 7% بیشتر از صفحه گوشی Sensation (و 42% بیشتر از Galaxy S II) تراکم پیکسل دارد .

3 – کیفیت نا مطلوب مکالمه
سی نت: با وجود در نظر گرفتن میکروفون حذف صداهای اضافی ، همچنان کیفیت مکالمه پایین بوده و صدای پخش شده از طریق بلندگوی داخلی تلفن ضعیف است . بسیاری از کاربران در سراسر دنیا عملکرد نادرست میکروفون داخلی را مهمترین ضعف Galaxy S II می دانند

4- پدیدار شدن خطوط زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر
جی اس ام آرنا: در حالت روشنایی پایین صفحه نمایش ضعف دیگری خود را نمایان می کند که باعث ایجاد رده هایی زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر خواهد شد ، این نقص به هنگام پخش تصاویر HD نیز پدیدار می شود . (البته قابل ذکر است که این مورد تنها در بین برخی نمونه های این تلفن همراه دیده می شود)

5 – داغ شدن بیشتر پردازشگر دو هسته ای در مقایسه با رقبا
جی اس ام: پنل پشت تلفن همراه از جنس پلاستیک بوده که باعث تاخیر در خنک شدن پردازشگر دو هسته ای تلفن می شود و همین مسئله بازدهی پردازنده Cortex – A9 را کاهش می شود . به هنگام اجرای بازی های 3 بعدی ، پخش فیلم های HD یا کاربردهای Multi-tasking ناحیه پایین دوربین در پشت بدنه تلفن به شدت داغ می شود که به راحتی با کف دست احساس خواهد شد .

6 – کیفیت پایین تر ساخت گوشی در مقابسه با رقبا
جی اس ام: قاب پلاستیکی دور صفحه نمایش اگر چه با پوشش کروم رنگ روکش شده است ولی در اولین برخورد با جسم سخت مخدوش شده و با توجه به طراحی باریک بدنه ، ظاهر گوشی را بد شکل خواهد کرد .

7 – عدم توانایی تعویض سریع کارت حافظه
سی نت: درگاه کارت حافظه خارجی در زیر درب باتری قرار گرفته و برای تعویض آن باید باتری تلفن همراه را خارج کرده ، که همین امر باعث طولانی تر شدن مدت ریبوت مجدد گوشی خواهد شد .

8 – نیاز به آداپتور برای استفاده از پورت HDMI
جی اس ام آرنا: با توجه به قابلیت های HD این تلفن همراه ، وجود درگاه MicroHDMI ضروری به نظر می رسد ، درحالی که برای انتقال محتویات HD باید تبدیل پورت USB به MHL را به عنوان ابزار چه ای جداگانه خریداری کرد که هزینه ای اضافی را به کاربر تحمیل خواهد کرد .

همه از منابع معتبر می باشد

پیشنهاد من ارک اس هست

hasanmotori
13-10-2011, 14:12

برتری هاش نسبت به سنسیشن
1-صفحه نمایش با کیفیتتر
اینم مدرک :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پختگی رنگ و زاویه دید و مشکی واقعی و خانایی زیر نور آفتاب تو گلکسی اس2 بهتره

حالا طرف میاد میگه رنگای اس2 طبیعی نیست!!

2-قویترین سخت افزار بین تمام گوشی ها
اینم مدرک :

این در جواب پست CHAPTER هم هست ... آقای محترم شما که چیزی حالیت نیست لازم نیست بری از سایتا ...شعر کپی کنی اینجا ... طرف میخاد گوشی بخره اگه چیزی بارت نیست مجبور نیستی طرفو گمراه کنی
مگه نمیگی توانایی ضعیف گوشی در اجرای بازی در مقایسه با رقبا خب مدرک بیار ... اگه نمیتونی حق نداری بری ... شعر سایتای دیگه رو بیاری اینجا کپی کنی

این گوشی قویترین سخت افزار رو داره و تو اجرای بازیها قویترین عملکرد رو داره
3- usb host
4- 16گیگ مموری داخلی
5- بلوتوث 3 + HS
6- ساپورت بهتر هم از طرف سامسونگ هم از طرف کوکر ها
7- باتری قویتر
8- رم 1 گیگ ... سنسیشن 3تا برنامه سبک باز کنی رم خالیش میشه 90 مگ!!
9- دوربین و فیلم برداری بهتر اینم مدرک :

فک کنم همینا کافی باشه واسه انتخاب ... همه دوستان هم تاییدش میکنن به جز سعید که اونم وقتی دیزایر اس رو بهتر از آرک میدونه دیگه اصلاً نباید پستاشو بخونی :21:

اگرچه معرفی و عرضه کهکشانی دوم سامسونگی ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما چند ماه بعد از عرضه، مشکلاتی از این تلفن همراه از سوی بسیاری از خبرگزاری های بزرگ جهان گزارش شد که در اینجا ما 8 مورد از مطرح ترین آنها را ذکر می کنیم.

جی اس ام آرنا: در بخش اجرای بازی (که یکی از پرطرفدارترین قابلیت های گوشی های هوشمند امروزی است) ، گوشی Galaxy S II ضعف های قابل توجهی دارد به طوری که با توجه به تست های انجام شده توسط جی اس ام آرنا، این تلفن، از توانایی کمتری در اجرای بازی های HD در مقایسه با گوشی های HTC Sensation، LG Optimus 2X و حتی گلکسی قبلی سامسونگ برخوردار است.

جی اس ام: صفحه نمایش Galaxy S II در بحت تراکم پیکسل صفحه نمایش ، نسبت به رقبای آن چندان خوب عمل نکرده است به طوری که گوشی Sensation بطور متوسط 35% بیشتر از صفحه گوشی Galaxy S II تراکم پیکسل دارد و صفحه نمایش گوشی آیفون 4 هم از طرفی، 7% بیشتر از صفحه گوشی Sensation (و 42% بیشتر از Galaxy S II) تراکم پیکسل دارد .

سی نت: با وجود در نظر گرفتن میکروفون حذف صداهای اضافی ، همچنان کیفیت مکالمه پایین بوده و صدای پخش شده از طریق بلندگوی داخلی تلفن ضعیف است . بسیاری از کاربران در سراسر دنیا عملکرد نادرست میکروفون داخلی را مهمترین ضعف Galaxy S II می دانند

جی اس ام آرنا: در حالت روشنایی پایین صفحه نمایش ضعف دیگری خود را نمایان می کند که باعث ایجاد رده هایی زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر خواهد شد ، این نقص به هنگام پخش تصاویر HD نیز پدیدار می شود . (البته قابل ذکر است که این مورد تنها در بین برخی نمونه های این تلفن همراه دیده می شود)

جی اس ام: پنل پشت تلفن همراه از جنس پلاستیک بوده که باعث تاخیر در خنک شدن پردازشگر دو هسته ای تلفن می شود و همین مسئله بازدهی پردازنده Cortex – A9 را کاهش می شود . به هنگام اجرای بازی های 3 بعدی ، پخش فیلم های HD یا کاربردهای Multi-tasking ناحیه پایین دوربین در پشت بدنه تلفن به شدت داغ می شود که به راحتی با کف دست احساس خواهد شد .

جی اس ام: قاب پلاستیکی دور صفحه نمایش اگر چه با پوشش کروم رنگ روکش شده است ولی در اولین برخورد با جسم سخت مخدوش شده و با توجه به طراحی باریک بدنه ، ظاهر گوشی را بد شکل خواهد کرد .

سی نت: درگاه کارت حافظه خارجی در زیر درب باتری قرار گرفته و برای تعویض آن باید باتری تلفن همراه را خارج کرده ، که همین امر باعث طولانی تر شدن مدت ریبوت مجدد گوشی خواهد شد .

جی اس ام آرنا: با توجه به قابلیت های HD این تلفن همراه ، وجود درگاه MicroHDMI ضروری به نظر می رسد ، درحالی که برای انتقال محتویات HD باید تبدیل پورت USB به MHL را به عنوان ابزار چه ای جداگانه خریداری کرد که هزینه ای اضافی را به کاربر تحمیل خواهد کرد .

13-10-2011, 15:09
حسن حالا هر کی یه چیزی میگه ، هر چند این ایرادایی که دوستمون گفت همه از بیخ بیخودن ، ولی اصلا این طوری که تو گفتی نباید برخورد کرد ها :|

سخت افزار خیلی قوی تر (سنسیشن سخت افزارش در عمل اصلا قوی نیست:|) ، ساپورت خیلی بهتر دولوپر ها ، صفحه نمایش عالی ، دوربین عالی ، وزن کمتر و...

همه از منابع معتبر می باشد

پیشنهاد من ارک اس هست
1- : )) قوی ترین سخت افزار توی بازی ها مشکل داره؟؟؟ : )) به هر کی بگن میخنده :دی
2- تراکم پیکسل تا وقتی که کمبودش کاملا واضح نباشه هیچ اهمیتی نداره... من خودم اتریکس و آیپاد دارم که کیو اچ دی هستن ، ولی به نظرم تا وقتی که تراکم پیکسل تو ذوق نزنه مهم نیست...
3- من مشکل واضحی ندیدم... هر چند کیفیت مکالمش فوق العاده هم نبود...
4- توی بعضی گوشی ها این دیده میشه ، و فقط توی یه طیف رنگ و فقط هم توی نور پاییییین ، با آپدیت هم توی گوشی های مشکل دار تا حد زیادی حل میشه....
5- به خاطر باریک بودنشه + توی اولین آپدیت این مشکل رو داشت ، بعد آپدیت مشکل تا حد زیادی از بین میره...
6- سنسیشن هم ضربه بخوره رنگش میریزه + قر میشه به کل + شیشه صفحه هم گوریلا نیست و همین باعث میشه در برابر گلکسی اس 2 صفحه نمایشش آسیب پذیر تر باشه...
7- واااااااییییی چه ایراد بزرگی :-اس اس
8- این مساله خوب ایراده ، ولی اچ دی ام آی اون قدرا استفاده نمیشه...

هر کاری کنیم این گوشی قوی ترین گوشی بازاره ، و آرک اس که عملا باید بره بوق بوق کنه جلو این :دی

sAeEd_kHaAn
13-10-2011, 15:13
همه دوستان هم تاییدش میکنن به جز سعید که اونم وقتی دیزایر اس رو بهتر از آرک میدونه دیگه اصلاً نباید پستاشو بخونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشه فقط پستای تورو میخونیم دور هم میخندیم خوش میگذره کلا با افرادی مثل جناب عالی

13-10-2011, 15:25
سعید خودت وضعت خیط تره :| وقتی میگی دیزایر اس گلکسی اس و آرک و اینا رو میزاره تو جیبش به قول حسن دیگه نباید پستاتو خوند به کل :| از اون جالب تر وقتی تو تاپیک مشاوره میگم صفحه نمایش GS2 بود یا GS از صفحه نمایش سنسیشن یا دیزایر اس بهتره میاد میگه یعنی چی اصن :| موندم داشتی در اون لحظه به چی فک میکردی که اینو گفتی :| حالا ما داریم تخلف میکنیم میخونیم پستاتو :دی

sAeEd_kHaAn
13-10-2011, 16:09
سعید خودت وضعت خیط تره :| وقتی میگی دیزایر اس گلکسی اس و آرک و اینا رو میزاره تو جیبش به قول حسن دیگه نباید پستاتو خوند به کل :| از اون جالب تر وقتی تو تاپیک مشاوره میگم صفحه نمایش GS2 بود یا GS از صفحه نمایش سنسیشن یا دیزایر اس بهتره میاد میگه یعنی چی اصن :| موندم داشتی در اون لحظه به چی فک میکردی که اینو گفتی :| حالا ما داریم تخلف میکنیم میخونیم پستاتو :دی

من هرچی باشم دیگه نمیام به این و اون توهین کنم هرکسی نظرش محترمه به نطر من ارک ارزش 500 تومنو نداره چون دستم گرفتم باهاش کار کردم رو هوا حرف نمیزنم در پشت گوشی رو که باز کردم کلا نا امید شدم کیفیت درش به قدری نا امید کننده بود که ....
در مورد اون قضیه صفحه نمایش من هواسم نبود موقع دادن اون پست :دی تو هم ناراحتی پستای حسنو بخون یکم دلش شاد شه تفلی

hasanmotori
13-10-2011, 16:28
من هرچی باشم دیگه نمیام به این و اون توهین کنم هرکسی نظرش محترمه به نطر من ارک ارزش 500 تومنو نداره چون دستم گرفتم باهاش کار کردم رو هوا حرف نمیزنم در پشت گوشی رو که باز کردم کلا نا امید شدم کیفیت درش به قدری نا امید کننده بود که ....
در مورد اون قضیه صفحه نمایش من هواسم نبود موقع دادن اون پست :دی تو هم ناراحتی پستای حسنو بخون یکم دلش شاد شه تفلی

آرک 500 نمی ارزه ولی دیزایر اس 510 20 تومن می ارزه ؟!
آرک یه چیزی در حد incredible S هست تازه تو بعضی موارد بالاتر با قیمت 80 90 تومن ارزونتر دیگه تعصبم داشته باشی باید آرکو انتخاب کنی
سنسیشن هم دکمه ولومش کنده میشه باید بگیم کیفیتش پایینه ؟
هر کسی نظرش محترمه به شرطی که نظر خودش باشه نه اینکه بره از سایت gsm که همه میدونن یه سایت تبلیغاتیه و اصلاً تخصصی نیست کپی کنه

ولی خوشحالم که حرفام تاثیر گذار بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sAeEd_kHaAn
13-10-2011, 19:34
حدف ما هم خوشحالی مردمه والا : دی
خوبه حداقل تو که به بقیه میگی پستای منو نحونن خودت به شدت پستامو دمبال میکنی : دی
اگه بهتر پستامو ببینی من تو هر رنج بهتزین گوشی رو پیشنهاد میدم عزیز بازم میگم ارک گوشی نیست که من بابتش پول بدم شما بگو در حد ایفونم باشه 500 بابتش نمیدم چون 2 زار پرستیژ نداره دستت میگیری عمرا حس کنی بابتش 500 پول دادی

bar333lona
14-10-2011, 15:24
ممنون که با دعواهاتون ما رو در مشاوره گوشی کمک کردید
آدم رو گیج میکنین میگین / نظرات اکثر شما از روی تعصب گفته شده که اصلا این جور مشاوره صحیح نیست چون شما دارین سلیقه ی خودتون رو بیان میکنید . وقتی آدم حرفی میزنه باید مدرک یا سندی رو کنه تا مورد تایید قرار بگیره

sAeEd_kHaAn
14-10-2011, 18:43
ممنون که با دعواهاتون ما رو در مشاوره گوشی کمک کردید
آدم رو گیج میکنین میگین / نظرات اکثر شما از روی تعصب گفته شده که اصلا این جور مشاوره صحیح نیست چون شما دارین سلیقه ی خودتون رو بیان میکنید . وقتی آدم حرفی میزنه باید مدرک یا سندی رو کنه تا مورد تایید قرار بگیره
من هرچی بگیم حاصل تجربه خودمه عزیز این گوشی هایی که پیشنهاد میدم به بچه ها با همشون کار کردم حالا با یکی کم با یکی زیاد شما هم دوست داشتی به حرف من و بقیه بچه ها گوش میکنی دوست نداشتی برو خودت اونایی که مد نظرته بگیر دستت باهاشون کار کن ببین کدوم به دلت میچسبه تصمیم اخر با خودت اینجا نه به ما حقوق میدن نه مدال جمع شدیم که به هم کمک کنیم خوش باشی

bar333lona
14-10-2011, 20:21
من هرچی بگیم حاصل تجربه خودمه عزیز این گوشی هایی که پیشنهاد میدم به بچه ها با همشون کار کردم حالا با یکی کم با یکی زیاد شما هم دوست داشتی به حرف من و بقیه بچه ها گوش میکنی دوست نداشتی برو خودت اونایی که مد نظرته بگیر دستت باهاشون کار کن ببین کدوم به دلت میچسبه تصمیم اخر با خودت اینجا نه به ما حقوق میدن نه مدال جمع شدیم که به هم کمک کنیم خوش باشی

من اونقدر پولدار نیستم که هر هفته با یه گوشی سر کنیم رفیق 4 سال یکبار گوشی عوض میکنم و تو خرید گوشی خیلی دقت میکنم چون قراره یک عمر کنار هم باشیم و ازش بتونم استفاده کنم من نگفتم شما اینجا وظیفتونه که جواب بدین اگه هم خیلی سختتونه میتونین اصلا جواب ندید من گفتم هر کسی میاد از روی تعصب که نسبت به گوشی داره ازش تعریف میکنه یا ازش ایراد میگیره که منطقا این نقدها به درد من نمیخوره
تا حالا تو همین تایپک چند نفر گفتن سنس خوبه چند نفر گفتن خیلی ایراد داره خودت باشی چه تصمیمی میگیری؟

sAeEd_kHaAn
14-10-2011, 21:23
من اونقدر پولدار نیستم که هر هفته با یه گوشی سر کنیم رفیق 4 سال یکبار گوشی عوض میکنم و تو خرید گوشی خیلی دقت میکنم چون قراره یک عمر کنار هم باشیم و ازش بتونم استفاده کنم من نگفتم شما اینجا وظیفتونه که جواب بدین اگه هم خیلی سختتونه میتونین اصلا جواب ندید من گفتم هر کسی میاد از روی تعصب که نسبت به گوشی داره ازش تعریف میکنه یا ازش ایراد میگیره که منطقا این نقدها به درد من نمیخوره
تا حالا تو همین تایپک چند نفر گفتن سنس خوبه چند نفر گفتن خیلی ایراد داره خودت باشی چه تصمیمی میگیری؟

من 30-40 روز پیش تصمصم گرفتم عزیز الانم کاملا راضی ام شما هم ببین چی از گوشی میخوای واسه من سنسیشن اونچیزایی که میخواستمو داشت تصمیم با خودت دیگه معایب و مزایای هرکدوم اومده دستت بازم میگم سنسیشن سری اول تاچش واسه بعضی ها مشکل پیدا میکنه گاهی ولی سری جدید همچین مشکلاتی نداره یا حد اقل واسه من که تا حالا نداشته s2 هم گوشی خوبی هست از بین این 2تا ببین کدومو بیشتر میپسندی امیدوارم از انتخابت هرچی که هست پشیمون نشی

bar333lona
14-10-2011, 21:40
به نظر خودم سنس از گالکسی اس 2 بهتره خودم مجله ی مقایسه این دو گوشی رو دارم از هر لحاظ بهتره جز یکی دو مورد که یکیش مربوط به حافظه ی گوشی بود که اون چاره داره با یه رم حل میشه یکی دیگه هم بود که زیاد اختلاف نداشت اگه مشکل تاچ نداشته باشه میرم سنس میخرم تازشم کلاس اچ تی سی نسبت به سامسونگ بهتره

h!tman
14-10-2011, 21:57
به نظر خودم سنس از گالکسی اس 2 بهتره خودم مجله ی مقایسه این دو گوشی رو دارم از هر لحاظ بهتره جز یکی دو مورد که یکیش مربوط به حافظه ی گوشی بود که اون چاره داره با یه رم حل میشه یکی دیگه هم بود که زیاد اختلاف نداشت اگه مشکل تاچ نداشته باشه میرم سنس میخرم تازشم کلاس اچ تی سی نسبت به سامسونگ بهتره

عزیز اول این که سلام به شما :دی
دیر رسیدم :( حال نمیده دیگه
والا اولا شما تا وقتی از جلو با گوشی کار نکنی و اینا پیشنهاد میکنم انتخاب قطعی نری ! یعنی فرتی نپری تو مغازه بگی اقا Sense میخوام بده برم:دی
اصولا اولین شرط سلیقه شما هست
دوم این که اگر نظر سایت های گوشی از نظر قدرت پردازشی و کلا قدرت خود گوشی رو بخواید گلکسی اس 2 سر تر از HTC sensation هست!

از این جا هم میتونی ببینی
بعد این که شنیده بودم ( فقط در حد شنیدن! و تایید هم نمیکنم) که رم گلکسی DDR3 هست (و احتمالا با چیپ هم جور در میاد چون که DDR3 مصرف باطریش کمتره!)
بعد شما نگران باطری و اینا نباش که یک مشت خزولات سایت های موبایل مثل GSm.ir(اینقدر طرفدار اپله بهش میگن Apple.ir) چون همه این مشکلات با آپدیت حل میشه!
از نظر کیفیت ساخت خیلی راحت بهت میگم هیچکدوم به Moto Atrix نمیرسن! گلکسی پلاستیکیه و سنس هم وازش میکنی دل رودش میریزه بیرون:دی
از نظر اینترفیس به شخصه سنس رو ترجیح میدم!
دوربین من گلکسی رو ترجیح میدم و خواهم داد (آپدیت به آیس کریم سندویچ دوربینشو میترکونه!)

کلا نظر من روی گلکسی هست و چیزی که میگم برای اینه که برای خانم بچه ها ( آینده :دی) سر این دو گوشی اینقدر کار و تحقیق کردم که براش گلکسی گرفتیم و راضیم هست!

hasanmotori
14-10-2011, 22:32
وقتی آدم حرفی میزنه باید مدرک یا سندی رو کنه تا مورد تایید قرار بگیره
شما پست منو خوندی اصلاً ؟
من برای چیزایی که گفتم مدرکم اوردم!
بقیشونم مدرک نمیخان دیگه مثلاً usb host و رم و مموری داخلی و...

شما دلت با هر کدوم هست همونو بخر هر دوتا بهترینهای بازار هستن و تا مدت زیادی کم نمیارن ولی برتری های گلکسی رو دوباره میگم هر کدومشم که مدرک احتیاج داشت صفحه قبل مدرکش هست

1- سخت افزار قویتر هم cpu هم gpu

2- رم 1 گیگ ... تو این مورد سنسیشن ممکنه یکم اذیتت کنه چون 3 4 تا برنامه سبک باز کنی رم خالیش میشه 90 مگ اینم مدرکش :

میبینی که اینا هیچ کدومشون در واقع application نیستن و نرم افزار خود گوشی هستن

3- صفحه با کیفیتتر ... مقایسشم صفحه قبل هست

4- استفاده از صفحه ضد خش و بسیار مقاوم gorilla ... میدونی که تو این گوشیا صفحه نمایش خیلی مهمه

5- ساپورت بهتر ... الان برای گلکسی اس1 که خیلی قدیمی تر از آرک و سنسیشن هست آپدیت 2.3.5 اومده در حالی که برای آرک تازه 2.3.4 اومده ... اس2 هم که مطمعناً تا مدت زیادی ساپورت میشه

6- باتری بهتر ... اینم کم اهمیت نیست

7 - فیلم برداری و عکاسی بهتر ... فیلم برداریش که خیلی اختلاف داره و دوربینشم تا حدودی بهتره + تنظیمات تخصصی دوربین

8- usb host اینم در نظر بگیر ... میتونی بهش فلش و موس و... وصل کنی و استفاده کنی که متاسفانه سنسیشن این قابلیت رو نداره

9- بلوتوث ورژن 3 high speed که سرعتش 8 برابر سرعت ورژن قبلی هست البته این شاید برات خیلی مهم نباشه ولی خب ارسال فایلهای حجیم خیلی سریعتر انجام میشه

10 - 16گیگ مموری داخلی اینم شاید قابل حل باشه ولی باید دقت کنی که مموری داخلی سرعتی در حد مموری کلاس 6 شایدم 8 داشته باشه و تو فیلم برداری تاثیر خودشو نشون میده ... آرک با مموری که رو خودش هست فیلمهاش تیک داره و خب قیمت مموری 16 کم نیست

اینترفیس های زیادی برای اندروید هست و نمیشه اینترفیس سنس رو برتری دونست!

به هر حال تصمیم با خودته ولی خب اگه دنبال گوشی بهتر هستی اس2 انتخاب بهتریه

bar333lona
15-10-2011, 08:17
شما پست منو خوندی اصلاً ؟
من برای چیزایی که گفتم مدرکم اوردم!
بقیشونم مدرک نمیخان دیگه مثلاً usb host و رم و مموری داخلی و...

شما دلت با هر کدوم هست همونو بخر هر دوتا بهترینهای بازار هستن و تا مدت زیادی کم نمیارن ولی برتری های گلکسی رو دوباره میگم هر کدومشم که مدرک احتیاج داشت صفحه قبل مدرکش هست

1- سخت افزار قویتر هم cpu هم gpu

2- رم 1 گیگ ... تو این مورد سنسیشن ممکنه یکم اذیتت کنه چون 3 4 تا برنامه سبک باز کنی رم خالیش میشه 90 مگ اینم مدرکش :

میبینی که اینا هیچ کدومشون در واقع application نیستن و نرم افزار خود گوشی هستن

3- صفحه با کیفیتتر ... مقایسشم صفحه قبل هست

4- استفاده از صفحه ضد خش و بسیار مقاوم gorilla ... میدونی که تو این گوشیا صفحه نمایش خیلی مهمه

5- ساپورت بهتر ... الان برای گلکسی اس1 که خیلی قدیمی تر از آرک و سنسیشن هست آپدیت 2.3.5 اومده در حالی که برای آرک تازه 2.3.4 اومده ... اس2 هم که مطمعناً تا مدت زیادی ساپورت میشه

6- باتری بهتر ... اینم کم اهمیت نیست

7 - فیلم برداری و عکاسی بهتر ... فیلم برداریش که خیلی اختلاف داره و دوربینشم تا حدودی بهتره + تنظیمات تخصصی دوربین

8- usb host اینم در نظر بگیر ... میتونی بهش فلش و موس و... وصل کنی و استفاده کنی که متاسفانه سنسیشن این قابلیت رو نداره

9- بلوتوث ورژن 3 high speed که سرعتش 8 برابر سرعت ورژن قبلی هست البته این شاید برات خیلی مهم نباشه ولی خب ارسال فایلهای حجیم خیلی سریعتر انجام میشه

10 - 16گیگ مموری داخلی اینم شاید قابل حل باشه ولی باید دقت کنی که مموری داخلی سرعتی در حد مموری کلاس 6 شایدم 8 داشته باشه و تو فیلم برداری تاثیر خودشو نشون میده ... آرک با مموری که رو خودش هست فیلمهاش تیک داره و خب قیمت مموری 16 کم نیست

اینترفیس های زیادی برای اندروید هست و نمیشه اینترفیس سنس رو برتری دونست!

به هر حال تصمیم با خودته ولی خب اگه دنبال گوشی بهتر هستی اس2 انتخاب بهتریه

یکی از دوستان میگفت اگه میخوای اجاق گاز بخری برو اس 2 بخر :41:

sAeEd_kHaAn
15-10-2011, 10:55
دوستان منجمله حسن کلا به در و دیوار میزنن تا بگن گلکسی تکه
فقط حسن جون محض اطلاعت بگم دیگه سوتی ندی بلوتوس sensation هم 3 هست شما که اینارو میگی به من انگ تعصب میزنی چرا فقط میای برتری های اس 2 رو پرنگ میکنی چرا از برتری های سنسیشن چیزی نمیگی خوبه به خدا هرجا حرفی میزنم به ضرر کسی هست شرو میکنین تعصب تعصب کردن بعد نوبت خودت که میشه ... من بقیه رو گمراه میکنم اونوقت شماها .... جمش کنید دیگه کاش قیافه حق به جانب نمیگیرفت واسه ما

hasanmotori
15-10-2011, 13:02
یکی از دوستان میگفت اگه میخوای اجاق گاز بخری برو اس 2 بخر :41:

این جمله قسمتی از رویو سنسیشن توسط یکی از دوستان هست :

از لحاظ گرما هم واقعا الکی گرمه.اگه هم ازش استفاده هم نکنی بازم گرمه.مشکلش زمانی بیشتر میشه که بخوای تو جیب هم بذاریش که دیگ ه اتیش میشه!!!!

نگه داری باطریشم چندان خوب نیست
من حدود 4 ساعت همین طور بدون استفاده گذاشته بودمش بعدش که رفتم استفاده کنم دیدم یه مقداری از باطریش که اتفاقا هم مقدارش هم کم نبود <حدود 10 15 درصد> کم شده بود باطریش!!!

اینم لینکش :

هم سنسیشن هم اس2 با اندروید 2.3.3 مشکل گرما و باتری خوری داشتن و هر دو با آپدیت 2.3.4 مشکلشون حل شد از این نظر خیالت راحت باشه ... در واقع هر کدوم رو بخری باید آپدیتش کنی

دوستان منجمله حسن کلا به در و دیوار میزنن تا بگن گلکسی تکه
فقط حسن جون محض اطلاعت بگم دیگه سوتی ندی بلوتوس sensation هم 3 هست شما که اینارو میگی به من انگ تعصب میزنی چرا فقط میای برتری های اس 2 رو پرنگ میکنی چرا از برتری های سنسیشن چیزی نمیگی خوبه به خدا هرجا حرفی میزنم به ضرر کسی هست شرو میکنین تعصب تعصب کردن بعد نوبت خودت که میشه ... من بقیه رو گمراه میکنم اونوقت شماها .... جمش کنید دیگه کاش قیافه حق به جانب نمیگیرفت واسه ما

خب شما بگو کدوم یکی از اون مواردی که من گفتم اشتباه بود؟!
درست میگی سنسیشن هم بلوتوث 3 داره ولی دقت نکردی دیگه
سرعت بلوتوث 3 با 2 فرق زیادی نداره و برتری اس2 تو این مورد استفاده از بولتوث 3 HIGH SPEED هست که سرعتش 8 برابر بلوتوث 3 معمولی هست

من هدفم راهنمایی هست و مواردی مثله زیبایی و اینترفیس و... رو برتری عنوان نمیکنم مثله شما
هر چیزی که میگم حقیقت داره و کاربردی هم هست
مواردی مثله کنده شدن دکمه ولوم و قاطی کردن تاچ و پریدن آنتن خود گوشی و وایرلس یا داغ کردن و... رو هم که بعضی از سنسیشن ها دارن بیان نمیکنم چون همشون این مشکلات رو ندارن و کسی که میخاد بخره تست میکنه ولی بعضیا به خاطر تعصبشون یا اینکه یه چیزی شنیدن میان میگن اس2 داغ میکنه یا.... البته منظورم شما نیستی

سنسیشن هم یه برتری داره : روزولشن بالاتر صفحه ... من که برتری دیگه ای نمیبینم!

hompoil
15-10-2011, 15:15
سلام گوشی Atix 2 که تا چند وقته دیگه معرفی میشه نسبت به این دو گوشی بهتره یعنی ارزش صبر کردن داره؟؟؟؟

bar333lona
15-10-2011, 16:07
بحث اینجا بی فایده است به نظرم , جز گیج شدن آدم چیز دیگه ای دربرنداره .

Pedram_mrn
15-10-2011, 21:23
من خودم چند روز پیش رفتم اس 2 بخرم ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم واقعا هیچ فرقی با اس یکه خودم نداره یعنی از اینکه تو دستم بود هیچ حسی بهم انتقال نمیکرد دیدم اصلا نمیتونم این گوشی رو 2 سال تحمل کنم خیلی سبک بود جنش بدنشم یه جوری بود زیبایی ای توش ندیدم البته سلیقه ای هست من خوشم نیومد دادششم همین نظرو داشت گفتم چیکار کنم مجبورم سنسیشنو بگیرم اونو که باهاش کار کردم خیلی جالب بود برام هم جنس بدنه هم وزنش هم رابط کاربریش ولی چون ازش زیاد خوب نشنیده بودم و اینکه درش واقعا افتضاح باز میشد یعنی وقتی درشو باز میکردی فقط ال سی دیش تو دستت میموند یه جوری باعث شد نظرم عوض شه احساس کردم طراحیه ضعیفی داره
کلا وقتی آدم دوتا حق انتخاب داره دلیلی نداره از بینه این دوتا انتخاب کنه من صبر میکنم گوشی های دیگه ای هم بیاد تا انتخاب های بیشتری داشته باشم

P I R A N H A
15-10-2011, 21:47
گیج شدن نداره پست حسن همه چیزو گفت دیگه

hasanmotori
15-10-2011, 21:57

کجاش گیج کنندست ؟!
تو اینکه اس2 بهترین گوشی فعلی بازار هست شکی نیست اینو من نمیگم بلکه gsmarena و anandtech میگن دلایلشم گفتم مشکلاتی هم که شما بیان کردی گفتم که چجوری هست و با آپدیت حل میشه دیگه جای شکی باقی نمیمونه
در ضمن اگه حرفای منو قبول نداری میتونی به تاپیک این گوشی تو این فروم و موبایلستان سر بزنی
میتونی یه کار دیگه هم بکنی یه نظر سنجی بزار ببین بیشتر به کدوم گوشی رای میدن!

من خودم چند روز پیش رفتم اس 2 بخرم ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم واقعا هیچ فرقی با اس یکه خودم نداره یعنی از اینکه تو دستم بود هیچ حسی بهم انتقال نمیکرد دیدم اصلا نمیتونم این گوشی رو 2 سال تحمل کنم خیلی سبک بود جنش بدنشم یه جوری بود زیبایی ای توش ندیدم البته سلیقه ای هست من خوشم نیومد دادششم همین نظرو داشت گفتم چیکار کنم مجبورم سنسیشنو بگیرم اونو که باهاش کار کردم خیلی جالب بود برام هم جنس بدنه هم وزنش هم رابط کاربریش ولی چون ازش زیاد خوب نشنیده بودم و اینکه درش واقعا افتضاح باز میشد یعنی وقتی درشو باز میکردی فقط ال سی دیش تو دستت میموند یه جوری باعث شد نظرم عوض شه احساس کردم طراحیه ضعیفی داره
کلا وقتی آدم دوتا حق انتخاب داره دلیلی نداره از بینه این دوتا انتخاب کنه من صبر میکنم گوشی های دیگه ای هم بیاد تا انتخاب های بیشتری داشته باشم

خب این دلیلش بد بودن اس2 نیست بلکه خوب بودن اس1 هست
به هر حال شما یه اندروید 300 تومنی مثله ace هم بخری تو کارکرد عادی فرق زیادی با گوشیهای گرون نداره و فرق خودشو تو اجرای بازی های سنگین نشون میده البته هنوزم اس1 گوشیه خیلی قویی هست و کم نمیاره ولی خب تو مواردی مثله وب گردی دو هسته ای بودن اس2 تاثیر خودشو نشون میده اینم مدرکش(چقدر مدرک بیارم آخه آخرشم دوستمون بگه گیج شدم :دی)

سبک بودن هم سلیقه ای هست و به هر حال کسی که میخاد بزاره تو جیبش یه گوشی سبک و باریک کمتر اذیتش میکنه

منتظر گوشیهای جدید بودن خوبه ولی از یه طرفم باعث میشه شما هیچوقت گوشی نخری!
تغییر اساسی هم با اومدن اندروید 4 ایجاد میشه که برای اس2 و سنسیشن به احتمال زیاد میاد ... شما صبر کنی سری جدید گوشی ها که میان فرکانس سی پی یوشون بالاتر میره چیز خاصی بهشون اضافه نمیشه که تو کارکرد تغییری ایجاد کنه

15-10-2011, 22:55
دوست عزیز ، اینجا همه با دلیل و منطق بحث کردن ، هم سعید دلیل آورد هم حسن... حالا شما انتظار داری کلا کل فروم موبایل بیان بگن سنسیشن بگیر قضیش فرق داره ، ولی اینطور طلبکارانه صحبت کردن اصلا درست نیست...

bar333lona
16-10-2011, 13:55
اصلا از اس 2 صحبت نکنید
میخوام بدونم ضعف های سنسیشن چیه ؟ نقاط قوتش چیه ؟ چون اصلا دوست ندارم اجاق گاز بخرم
قصدم خرید سنس هست در این مورد اطلاعات میخوام

sAeEd_kHaAn
16-10-2011, 17:13
اصلا از اس 2 صحبت نکنید
میخوام بدونم ضعف های سنسیشن چیه ؟ نقاط قوتش چیه ؟ چون اصلا دوست ندارم اجاق گاز بخرم
ای خوشم میاد از ادمایی که رو تصمیمشون پافشاری میکنن :دی
ببین من مشکل تاچ نداشتم یعنی قبلا گفتم مشکلاتی که از sensation میگیرن مربوط میشه به سری اولی که تایوان زد با صفحه شارپ و سری بعدی که توی چین با صفحه auo زده مشکی نداشته و گوشی های بازار همشون الان auo هستند بازم به حرف من شک داری تو سایت های دیگه هم مشاوره بگیر البت موبایلستان که کلا بگی میخوام ریش تراشم بگیرم میگن گلکسی بگیر :دی

bar333lona
16-10-2011, 21:30
ببین من مشکل تاچ نداشتم یعنی قبلا گفتم مشکلاتی که از sensation میگیرن مربوط میشه به سری اولی که تایوان زد با صفحه شارپ و سری بعدی که توی چین با صفحه auo زده مشکی نداشته و گوشی های بازار همشون الان auo هستند بازم به حرف من شک داری تو سایت های دیگه هم مشاوره بگیر البت موبایلستان که کلا بگی میخوام ریش تراشم بگیرم میگن گلکسی بگیر :دی

نقاط ضعفش همین مشکل تاچش بود ؟ آخه شما از چیز دیگه ای صحبت نکردین ؟

aliaqua
16-10-2011, 21:54
اصلا از اس 2 صحبت نکنید

دوست عزیز

اجاق گاز گذشت. بعد از رام نسخه 2.3.3 که داغ می کرد، رام 2.3.4 به بالا دیگه هیچگونه داغ کردنی وجود نداره. تازه سنس هم اون اولش که 2.3.3 روش بود داغ می کرد. کلا دو هسته ای ها گرمتر از دیگرانن که 2.3.3 خیلی توی گرما تاثیر گذار بود که با اومدن آپدیت تماما برطرف شد.

hasanmotori
16-10-2011, 23:24
دوست عزیز

اجاق گاز گذشت. بعد از رام نسخه 2.3.3 که داغ می کرد، رام 2.3.4 به بالا دیگه هیچگونه داغ کردنی وجود نداره. تازه سنس هم اون اولش که 2.3.3 روش بود داغ می کرد. کلا دو هسته ای ها گرمتر از دیگرانن که 2.3.3 خیلی توی گرما تاثیر گذار بود که با اومدن آپدیت تماما برطرف شد.

دوست عزیز بیخیال من کلی وقت گزاشتم نوشتم مدرکم گزاشتم که سنسیشن هم داغ میکرد ولی ظاهراً داشتم با مرغ همسایمون حرف میزدم ... بعد از این همه پست طرف اومده میگه اجاق گاز نمیخام بخرم :27:
واسه چنین افرادی سنسیشن که خوبه 1100 هم زیاده :13:

sAeEd_kHaAn
17-10-2011, 09:44
نقاط ضعفش همین مشکل تاچش بود ؟ آخه شما از چیز دیگه ای صحبت نکردین ؟ _______مشکلات زیادی ازش گرفتن ولی خیلیهاش به نا حقه
تو همین تاپیک چندین صفحه قبل ابی خفن جان مشکلاتشو گفت که کلی با هم صحبت دوستانه داشتیم جات خالی 3 روزم اب خنک خوردیم 2 تایی :دی چند دقیقه وقت بذار صفحه های قبلو بخون تقریبا 40 روز پیش میشه
ببین دوست عزیز برو بگیرش دستت چند دقیقه باهاش کار کن ببین به دلت میشینه یا نه
میتونی تو موبایلستانم بری تو تاپیکش اونجام یه تحفقیق بکنی بعد تصمیم بگیری

د

حسن جون داری خیلی تند میری با این لحن داری به منم عملا توهین میکنی لطفا تو پستات یکیم ادب رو رعایت کن نمیخوام ادامش بدم منم بشم مثل خودت ولی وقتی کسی به شخصیتم توهین میکنه جوش میارم

bar333lona
17-10-2011, 09:45
دوست عزیز بیخیال من کلی وقت گزاشتم نوشتم مدرکم گزاشتم که سنسیشن هم داغ میکرد ولی ظاهراً داشتم با مرغ همسایمون حرف میزدم ... بعد از این همه پست طرف اومده میگه اجاق گاز نمیخام بخرم :27:

واقعا واستون متاسفم دوست عزیز , نا سلامتی شما " کاربر فعال کلوپ گوشی ها" هستید . به جای اینکه واسه بقیه کاربران الگو باشید خودتون میاین بدحرف زدن رو ترویج میدین .

"""""" دوست عزیز بیخیال من کلی وقت گزاشتم نوشتم مدرکم گزاشتم که سنسیشن هم داغ میکرد ولی ظاهراً داشتم با مرغ همسایمون حرف میزدم ... بعد از این همه پست طرف اومده میگه اجاق گاز نمیخام بخرم :27:
واسه چنین افرادی سنسیشن که خوبه 1100 هم زیاده """""""

واقعا بهترین جمله ای که میتونم بگم که لایق شخصیت شما باشه همینه : براتون متاسفم .

Majid-6120
17-10-2011, 16:22
واقعا واستون متاسفم دوست عزیز , نا سلامتی شما " کاربر فعال کلوپ گوشی ها" هستید . به جای اینکه واسه بقیه کاربران الگو باشید خودتون میاین بدحرف زدن رو ترویج میدین .

"""""" دوست عزیز بیخیال من کلی وقت گزاشتم نوشتم مدرکم گزاشتم که سنسیشن هم داغ میکرد ولی ظاهراً داشتم با مرغ همسایمون حرف میزدم ... بعد از این همه پست طرف اومده میگه اجاق گاز نمیخام بخرم :27:
واسه چنین افرادی سنسیشن که خوبه 1100 هم زیاده """""""

واقعا بهترین جمله ای که میتونم بگم که لایق شخصیت شما باشه همینه : براتون متاسفم .

شما متاسف نباشه عزیزم ...

وقتی شما خودت با کبریت بقیه ، جرقه میندازی تو انبار باروت ، انتظار جواب بهتر از این نداشته باش !

همین کاربر فعال میره کلی عکس و مدرک و بنچ و ... میاره میذاره جلو شما ، شما میگی من اجاق گاز نمیخوام بگیرم !

به جای واژه " اجاق گاز " می شد چیزه بهتری هم گفت ; )

bar333lona
17-10-2011, 17:03

وقتی شما خودت با کبریت بقیه ، جرقه میندازی تو انبار باروت ، انتظار جواب بهتر از این نداشته باش !

همین کاربر فعال میره کلی عکس و مدرک و بنچ و ... میاره میذاره جلو شما ، شما میگی من اجاق گاز نمیخوام بگیرم !

به جای واژه " اجاق گاز " می شد چیزه بهتری هم گفت ; )

دوست عزیز میفهمی داری چی میگی ؟؟؟؟
البته فکر نکنم
من مشاوره خواستم و چند نفر از دوستان لطف کردن و با مدرک مشاوره دادن حالا حق انتخاب با خودمه , زوری که نیست حتما بگم gs2 برتره
من به گوشی گفتم اجاق گاز , نه مال شرکت باباته نه چیز دیگه
ولی اون اومد به شخصیت من توهین کرد و گفت اندازه مرغ و از این حرفا
وقتی از چیزی خبر نداری خودتو وسط ننداز و حرف بیخود نزن
دوستان همه شاهد باشن دو روز دیگه تو تایپک دعوامون شد خودتون قضاوت کنید حق با کیه

Amirrezaajalli
17-10-2011, 17:07
به نظر من :
Samsung Galaxy S II
بهترین گزینه اس!

P I R A N H A
17-10-2011, 17:15
Amirrezaajalli دقت نکردی ایشون اجاق گاز نمی خواد

bar333lona
17-10-2011, 18:29

سامسونگی های ندید بدید

17-10-2011, 19:42
دوست عزیز میفهمی داری چی میگی ؟؟؟؟
البته فکر نکنم
من مشاوره خواستم و چند نفر از دوستان لطف کردن و با مدرک مشاوره دادن حالا حق انتخاب با خودمه , زوری که نیست حتما بگم gs2 برتره
من به گوشی گفتم اجاق گاز , نه مال شرکت باباته نه چیز دیگه
ولی اون اومد به شخصیت من توهین کرد و گفت اندازه مرغ و از این حرفا
وقتی از چیزی خبر نداری خودتو وسط ننداز و حرف بیخود نزن
دوستان همه شاهد باشن دو روز دیگه تو تایپک دعوامون شد خودتون قضاوت کنید حق با کیه
اوکــی ، حسن بهت توهین کرد و اینا...
ولی حالا چرا هر کی پست میده شروع میکنی به فحش دادن؟؟؟
الان همه دارن قضاوت میکنن که داری جو رو خراب میکنی ، بی مقدمه هر کی میاد پست میده رو شروع میکنی به بارون توهین...

جالبه ، بچه ها میان مشاوره میدن ، حالا دوستمون طلبکار هم هست :دی

sAeEd_kHaAn
17-10-2011, 19:47
همه این اتیشا از گور اون حسن فلان فلان شده بلند شد :دی
تاپیکو ریخت بعهم دوستاشم که ماشا الله از توهین به بقیه حمایت کردن شان سایتو پایین نیارین این بابام هرچی عشقش بکشه میگیره نه تو جیب من چیزی میره نه تو جیب شما ولی از کاربرای فعال بعیده واقعا یکی یکی دارن از هم حمایت میکنن متاسفم

17-10-2011, 20:09
تاپیکو ریخت بعهم دوستاشم که ماشا الله از توهین به بقیه حمایت کردن شان سایتو پایین نیارین این بابام هرچی عشقش بکشه میگیره نه تو جیب من چیزی میره نه تو جیب شما ولی از کاربرای فعال بعیده واقعا یکی یکی دارن از هم حمایت میکنن متاسفم

هـــــه :دی
من هم اساسا GS2 رو توصیه نمیکنم ، چون وقتی خوشش نمیاد به من ربطی نداره ، طبیعتا سنسیشن بهترین گزینس...

ولی خیلی جالبه که شروع میکنه به فحش کشیدن به بالا و پایین هر کی اینجا پست بده...

اینکه بدون دلیل یکی بیاد شروع کنه به توهین توی تاپیک شان سایت رو میاره پایین...

راستی اگه میتونی صبر کن تا قیمت Sensation XE متعادل بشه ، فقط یه ایرفون روشه حدود 100 تومن :|||||

bar333lona
17-10-2011, 20:18
اوکــی ، حسن بهت توهین کرد و اینا...
ولی حالا چرا هر کی پست میده شروع میکنی به فحش دادن؟؟؟
الان همه دارن قضاوت میکنن که داری جو رو خراب میکنی ، بی مقدمه هر کی میاد پست میده رو شروع میکنی به بارون توهین...

جالبه ، بچه ها میان مشاوره میدن ، حالا دوستمون طلبکار هم هست :دی

اول جواب شما رو بدم :
به همین راحتی میگی " اوکــی ، حسن بهت توهین کرد و اینا... " : یعنی اون توهین کرد مشکلی نداره من نباید توهین کنم , عیبه چون کاربر تازه واردم

دوم :
" ولی حالا چرا هر کی پست میده شروع میکنی به فحش دادن؟؟؟ "
اولا دوست عزیز من به کسی فحش ندادم دوما بعد اینکه آقا حســــن شما بهم توهین کرد جز آقــــایAmirrezaajalli که اومد محترما نظر خودشو اعلام کرد کس دیگه ای مشاوره نداد .
پست بعد از توهین آقا حسن :

به جای واژه " اجاق گاز " می شد چیزه بهتری هم گفت
به جای اینکه به نفر قبلی بگه چرا اینطوری حرف زدی میاد از من طلبکار میشه که رفت زحمت کشید عکس و اطلاعات واست گذاشت .

سوم :
جو رو من خراب نکردم من فقط با گفتن این جمله نظرمو نسبت به gs2 تفسیر کردم " اجاق گاز "
جو رو این آقا با این جملات خراب کرد :

دوست عزیز بیخیال من کلی وقت گزاشتم نوشتم مدرکم گزاشتم که سنسیشن هم داغ میکرد ولی ظاهراً داشتم با مرغ همسایمون حرف میزدم ... بعد از این همه پست طرف اومده میگه اجاق گاز نمیخام بخرم
واسه چنین افرادی سنسیشن که خوبه 1100 هم زیاده

چهارم :

بی مقدمه هر کی میاد پست میده رو شروع میکنی به بارون توهین...

بعد اینکه آقای Amirrezaajalli اومد محترمانه نظرشو گفت در صفحه ی بعدی کاربر PIRANHA اومد یه تیکه انداخت اینم سند :

حالا قضاوت کن . . .

ایول به مرام و معرفت این آقا :

خیلی زشته این حرکات بخدا گوشی که به درک مهم نیست یا اینو میخرم یا اونو ولی مهم ارزشو احترام که میمونه , رفاقت هاست که میمونه , نمیدونم دیگه چی بگم بخدا

M@hdi-B
17-10-2011, 20:22
خب منم از اول تاپیک همه پستا رو خوندم

بارسلونای عزیز وقتی ده نفر دارن می گن اس2 بخر با دلیل و مدرک و شما میای حرفای بی سند سعید خان رو قبول می کنی و میگی می خوام سنسیشن بخرم دیگه جای هیچ بحثی نمی مونه و کاملا معلومه که داری تعصبی تصمیم می گیری.

دوربین و کیفیت صدا و باطری که سنسشین کلا تعطیله(خودم گوشیو داشتم .. دو دفعه هم خریدم که هر دو دفعه به خاطر ضعف سخت افزار و باطری فروختم) خود سعید هم تو این پست گفته نظر شخصی

اگه انتخابتو کردی بگو که دوستان دیگه ادامه ندن و تاپیک بره پایین.

Majid-6120
17-10-2011, 20:36
اعلام کرد کس دیگه ای مشاوره نداد .
پست بعد از توهین آقا حسن :

به جای اینکه به نفر قبلی بگه چرا اینطوری حرف زدی میاد از من طلبکار میشه که رفت زحمت کشید عکس و اطلاعات واست گذاشت .

عزیزم منم دارم میگم چون گفتی من اجاق گاز نمیخوام ، حسن اونجوری باهات صحبت کرد !

اون کلی وقت واسه شما گذاشته ، شما میگی : اجاق گاز نمیخوام ؟

نمیشد بگی : ممنون حسن جان ولی گلکسی اس 2 چون زیاد داغ میکنه ، علاقه ای بهش ندارم و سنسیشن رو ترجیح میدم !

شما خودت با اون حرف توهین رو شروع کردی ! در ضمن حرف من یه نکته مهم داشت که دقت نکردی

کبریت بقیه

خوش باشی !

sAeEd_kHaAn
17-10-2011, 20:36

بارسلونای عزیز وقتی ده نفر دارن می گن اس2 بخر با دلیل و مدرک و شما میای حرفای بی سند سعید خان رو قبول می کنی و میگی می خوام سنسیشن بخرم دیگه جای هیچ بحثی نمی مونه و کاملا معلومه که داری تعصبی تصمیم می گیری.

شما که دیگه از اونا بدتر کردی کاربر مثلا فعال به چه حقی میگی حرف بدون مدرک ؟ مدرک من دستمه الان دارم باهاش کار میکنم اون 10 نفرم مثل تو ...... هرچی دلتون میخواد به اینو اون میگین بعدشم ... برای بار 100 اون گوشی که دستت تو بوده شاید مشکل داشته گوشی های سری جدید هیچ مشکلی ندارن منطق حالیتون هست یا حرف خودتونو تکرار میکنین باز ؟

دوربین و کیفیت صدا و باطری که سنسشین کلا تعطیله(خودم گوشیو داشتم .. دو دفعه هم خریدم که هر دو دفعه به خاطر ضعف سخت افزار و باطری فروختم) خود سعید هم تو این پست گفته نظر شخصی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه انتخابتو کردی بگو که دوستان دیگه ادامه ندن و تاپیک بره پایین
کی گفته تعطیله ؟ چرا همینجوری یه چیزی میپرونی ؟ میشه بگی تو اون پست من چی گفتم که خودم خبر ندارم ؟ چرا ادامه ندن شما 3-4 تا به هرکی که بر خلاف عقیدتون بود هرچی دلتون خواست گفتین حالا ادامه ندیم ؟ متاسفم از اون مدیریت با این کاربراش به زور میخواین همه برن گلکسی بگیرن بابا هیچکس دیگه از این سایت مشاوره نخواد جمش کنید بره
طرف اومده مشاوره بگیره دلش نمیخواد گوشی مورد نظر تو و دوستاتو بگیره هرچی دلتون خواست بهش گفتین از مرغ و کبیرت و ..... به خدا خجالت داره دیگه کاش انگ تعصبی بودن به من نمیزدین

bar333lona
17-10-2011, 20:37

سلام دوست عزیز
اونا اومدن بهم مشاوره دادن دستشون درد نکنه اما چرا بهم توهین میکنن حق انتخاب و تصمیم نهایی با منه اگه اشتباه میگم بیا بزن تو گوشم ؟

من نه تا حالا Htc داشتم نه samsung نه مال شرکت بابامه که بخوام تعصبی تصمیم بگیرم
تاسف داره بخدا تو انجمن پی سی چه اشخاصی هستند .

M@hdi-B
17-10-2011, 20:54
شما که دیگه از اونا بدتر کردی کاربر مثلا فعال به چه حقی میگی حرف بدون مدرک ؟ مدرک من دستمه الان دارم باهاش کار میکنم اون 10 نفرم مثل تو ...... هرچی دلتون میخواد به اینو اون میگین بعدشم ... برای بار 100 اون گوشی که دستت تو بوده شاید مشکل داشته گوشی های سری جدید هیچ مشکلی ندارن منطق حالیتون هست یا حرف خودتونو تکرار میکنین باز ؟
اولا که تند نرو بذار با هم بریم ندزدنت

ثانیا تو نه و شما پسرخاله نشو

ثالثا من اولین پستم تو این تاپیکه

رابعا من فعالیتامو اون موقع که به سیب زمینی می گفتی دیبدمینی کردم حالا نوبت جووناست

این تا اینجای کار

مدرکی که دستت عشقته و هیچ وقت از عشقت بد نمی گی .. مدرکش تو تاپیک سنسیشن هست که من هم از سری اولش که تو پولشو نداشتی خریدم هم از سری جدیداش .. همشون یه پ ...ن

من سعی کردم دوستانه حرف بزنم ولی نذاشتی

کی گفته تعطیله ؟ چرا همینجوری یه چیزی میپرونی ؟ میشه بگی تو اون پست من چی گفتم که خودم خبر ندارم ؟ چرا ادامه ندن شما 3-4 تا به هرکی که بر خلاف عقیدتون بود هرچی دلتون خواست گفتین حالا ادامه ندیم ؟ متاسفم از اون مدیریت با این کاربراش به زور میخواین همه برن گلکسی بگیرن بابا هیچکس دیگه از این سایت مشاوره نخواد جمش کنید بره
طرف اومده مشاوره بگیره دلش نمیخواد گوشی مورد نظر تو و دوستاتو بگیره هرچی دلتون خواست بهش گفتین از مرغ و کبیرت و ..... به خدا خجالت داره دیگه کاش انگ تعصبی بودن به من نمیزدین
من می گم تعطیله چون جفتشو داشتم .. حسن عزیز هم مدرک گذاشته صفحات قبل
تو این پستتم گفتی تو .. دفعه آخرت باشه
طرف اومده مشاوره بگیره ولی تو داری نظرتو تحمیل می کنی

حرف حق همیشه تلخه اگر نبود اینجوری داغ نمی کردی

bar333lona
17-10-2011, 20:58
دوستان لطفا تمومش کنین دعوا سر حرف من بود دیگه ( اجاق گاز ) من از همینجا از همه ی کاربرا عذر خواهی میکنم , saeed khan لطفا شما هم دیگه باهاشون بحث نکنید از اینکه بهم کمک کردی صمیمانه ازت ممنونم , من دیگه غلط بکنم بیام واسه گوشی مشاوره بگیرم بخدا

انصاف هم چیز خوبیه ی دوستان , گول اون درجه ی روی نام کاربریتون رو نخورید
دوستی هاست که میمونه اما شما حرمت ها رو زیر پا گذاشتین
به نظر شماها اگه من توهین کردم که اصلا کلمه اجاق گاز توهین نبود به یک جنس و کالا گفتم اما اون دوستمون اومد مستقیم به شخصیت من گفت مرغ , خدا وکیلی اگه انصاف داشته باشید یکی به شما میگفت چه رفتاری میکردید ؟؟

لطفا بحثو تموم کنید , خداحافظ

اینو دوباره ارسال کردم چون بعد متن بالام دیدم :

حرف حق همیشه تلخه اگر نبود اینجوری داغ نمی کردی
شما که داغ نکردی چرا اینطوری حرف میزنی ؟؟؟ مدیر انجمن کجاست که بیاد شماها رو بن کنه !!! کسی که طرز حرف زدن خودشو بلد نیست میاد اینجا ادعاشم میشه

h!tman
17-10-2011, 21:00
خیلی باحالی به خدا!
من موندم منطق حکم میکنه یا لحن صحبت ؟ اخرشم بیایی بگی حرمت هارو زیر پا گذاشتین ؟ 20000تا تاپیک مشاوره به سرانجام رسید برای شما حرمت زیر پا گذاشتن ؟ خدایا توبه :-j

bar333lona
17-10-2011, 21:05
خیلی باحالی به خدا!
من موندم منطق حکم میکنه یا لحن صحبت ؟ اخرشم بیایی بگی حرمت هارو زیر پا گذاشتین ؟ 20000تا تاپیک مشاوره به سرانجام رسید برای شما حرمت زیر پا گذاشتن ؟ خدایا توبه :-j

شما که تو بحث نبودید و اصلا مشاوره ای ندادید لطفا صحبت نکنید و آتیش این بحثو بیشتر نکنید . . . خواهشا

M@hdi-B
17-10-2011, 21:12
شما که داغ نکردی چرا اینطوری حرف میزنی ؟؟؟ مدیر انجمن کجاست که بیاد شماها رو بن کنه !!! کسی که طرز حرف زدن خودشو بلد نیست میاد اینجا ادعاشم میشه
دوست عزیز طرف صحبت من شمایی که جواب می دی؟ تو حرف زدن بلد بودی نمی گفتی اجاق گاز .. دعوا رو خودت شروع کردی طلبکارم هستی؟

مدیر مدیر می کنی؟به تو ربطی داره مدیر کجاست؟ انجمن موبایل سالهاست مدیر نداره اگه داشت که امثال تو بلبل زبونی نمی کردن.

بن کنه؟ پیر زن از خونه خالی می ترسونی؟

انتخابتو کردی خوش اومدی ..

bar333lona
17-10-2011, 21:15
دوست عزیز طرف صحبت من شمایی که جواب می دی؟ تو حرف زدن بلد بودی نمی گفتی اجاق گاز .. دعوا رو خودت شروع کردی طلبکارم هستی؟

مدیر مدیر می کنی؟به تو ربطی داره مدیر کجاست؟ انجمن موبایل سالهاست مدیر نداره اگه داشت که امثال تو بلبل زبونی نمی کردن.

بن کنه؟ پیر زن از خونه خالی می ترسونی؟

انتخابتو کردی خوش اومدی ..

لطفا گول هیکلو و درجتو نخور

همین که مدیر نبوده امثال تازه به دوران رسیده هایی مثل تو به این درجه رسیدن دیگه وگرنه تا ارسال 10 نرسیده اخراج بودی
من با پای خودم اومدم و با پای خودمم میرم از انجمن
اگه خیلی ناراحتی به سلامت آقای تازه به دوران رسیده
کسی به شما دعوت نامه نداده بود بیاین تو بحث
قدیمیا جمله ی قشنگی گفتن " خلایق هر چه لایق "
با آدم هایی بی منطق و نفهمی مثل شما باید مثل خودتون رفتار کرد
دو بار اومدم گفتم بحثو تموم کنید و ادامه ندید حتی عذر خواهی هم کردم اما وقتی تو کتتون نمیره باید مثل خودتون رفتار کرد

Amirrezaajalli
17-10-2011, 21:17
سلام!!!!
زیاد وارد بحث و جدال جذابتون نمیشم!
در جواب اون دوستمون هم که به من گفت "اجاق گاز نمیخواد" ترجیح میدم سکوت کنم که بیخود کش پیدا نکنه!
ولی عنوان تاپیک خرید گوشی تا 650 تومنه!
تا جایی که بنده اطلاع دارم فروم ها جای اظهار نظر و تبادل اطلاعات هستش نه جدال و فحش و فحش کاری و قبولوندن طرز فکر شخصی به طرف مقابل!
بهتره کسایی که پست میذارن صرفا" پیشنهادات خودشون رو با دلیل و برهان ارائه کنن تا دوستمون بهترین انتخاب رو بکنه!
منم رو همین حساب تو این رنج قیمت Galaxy S II رو پیشنهاد دادم!
تا جایی هم که اطلاع دارم HTC Sensatation XE قیمتش حدود 850 هیناس (اگه دقیق نیست عذر میخوام!!) و اگه قرار به اینه که منتظر بشه قیمت ها بیاد پایین خیلی گزینه های زیادی رو میشه معرفی کرد!:11:

bar333lona
17-10-2011, 21:20
سلام!!!!
زیاد وارد بحث و جدال جذابتون نمیشم!
در جواب اون دوستمون هم که به من گفت "اجاق گاز نمیخواد" ترجیح میدم سکوت کنم که بیخود کش پیدا نکنه!
ولی عنوان تاپیک خرید گوشی تا 650 تومنه!
تا جایی که بنده اطلاع دارم فروم ها جای اظهار نظر و تبادل اطلاعات هستش نه جدال و فحش و فحش کاری و قبولوندن طرز فکر شخصی به طرف مقابل!
بهتره کسایی که پست میذارن صرفا" پیشنهادات خودشون رو با دلیل و برهان ارائه کنن تا دوستمون بهترین انتخاب رو بکنه!
منم رو همین حساب تو این رنج قیمت Galaxy S II رو پیشنهاد دادم!
تا جایی هم که اطلاع دارم HTC Sensatation XE قیمتش حدود 850 هیناس (اگه دقیق نیست عذر میخوام!!) و اگه قرار به اینه که منتظر بشه قیمت ها بیاد پایین خیلی گزینه های زیادی رو میشه معرفی کرد!:11:

آدم های با شخصیت شما باید تو این تایپک فعالیت کنن نه اینا که از ادب و حرمت بویی نبردن
واقعا ازت صمیمانه ممنونم

M@hdi-B
17-10-2011, 21:21
لطفا گول هیکلو و درجتو نخور

همین که مدیر نبوده امثال تازه به دوران رسیده هایی مثل تو به این درجه رسیدن دیگه وگرنه تا ارسال 10 نرسیده اخراج بودی
من با پای خودم اومدم و با پای خودمم میرم از انجمن
اگه خیلی ناراحتی به سلامت آقای تازه به دوران رسیده
کسی به شما دعوت نامه نداده بود بیاین تو بحث
دو بار اومدم گفتم بحثو تموم کنید و ادامه ندید حتی عذر خواهی هم کردم اما وقتی تو کتتون نمیره باید مثل خودتون رفتار کرد

جواب ابلهان خاموشیت

هرررررررری

bar333lona
17-10-2011, 21:24
جواب ابلهان خاموشیت

هرررررررری

جمع کن بینم داداش
حرصت گرفت ناجور از این موضوع خیلی خوشحالم
چون حرف حق طرف من و saaed khan بود حالا هم برو لالا کن

sAeEd_kHaAn
17-10-2011, 21:29
من فعالیتامو اون موقع که به سیب زمینی می گفتی دیبدمینی کردم حالا نوبت جووناست

من هم از سری اولش که تو پولشو نداشتی خریدم هم از سری جدیداش .. همشون یه پ ...ن

و ربطی داره مدیر کجاست؟

یر زن از خونه خالی می ترسونی؟

کلا قلاده پاره کرده این بابا یکی بگیرتش

M@hdi-B
17-10-2011, 21:31
جمع کن بینم داداش
حرصت گرفت ناجور از این موضوع خیلی خوشحالم
چون حرف حق طرف من و saaed khan بود حالا هم برو لالا کن

چرا هی ادیت می کنی؟ یه ذره یه ذره یادت میاد؟

منو همه می شناسن اگر دهنمو وا کنم حرفایی که نباید بگم می گم اونوقت قهوه ای میشی باید تا صبح خودتو بشوری

روزی که پشیمون میشی هم نزدیکه غصه نخور

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

کلا قلاده پاره کرده این بابا یکی بگیرتش

سگ هفت پشتته .. ننه باباتن که شعور یادت ندادن

bar333lona
17-10-2011, 21:33
چرا هی ادیت می کنی؟ یه ذره یه ذره یادت میاد؟

منو همه می شناسن اگر دهنمو وا کنم حرفایی که نباید بگم می گم اونوقت قهوه ای میشی باید تا صبح خودتو بشوری

روزی که پشیمون میشی هم نزدیکه غصه نخور

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

آخ جون حرص بزن حرص بزن
اگه خانوادت واست یک سال وقت میذاشتن اینجور بی تربیت نمیشدی که دهنتو وا کنی همینوجوری و ازش گه بپورنی بیرون
به بابا و مامانت رفتی دیگه

چطوره دره توالتو ببندی ؟

الان تو درست صحبت کردی؟

بهم پی ام شخصی نده همینجا حرفتو بزن در جواب این جملت بهت بگم تا خرفهم شی

sAeEd_kHaAn
17-10-2011, 21:37
بچه ها قضاوت با خودتون

M@hdi-B
17-10-2011, 21:39
بچه ها قضاوت با خودتون

قضاوت چی با خودتون؟ قلاده پاره کرده یعنی سگه دیگه غیر از اینه؟

جواب اون رفیق بالاسریت رو هم نمی دم چون در حد و اندازه های من نیست می تونه با آلتم حرف بزنه فعلا سرم شلوغه.

h!tman
17-10-2011, 21:41
شما که تو بحث نبودید و اصلا مشاوره ای ندادید لطفا صحبت نکنید و آتیش این بحثو بیشتر نکنید . . . خواهشا

اول این پست من

عزیز اول این که سلام به شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیر رسیدم :( حال نمیده دیگه
والا اولا شما تا وقتی از جلو با گوشی کار نکنی و اینا پیشنهاد میکنم انتخاب قطعی نری ! یعنی فرتی نپری تو مغازه بگی اقا Sense میخوام بده برم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصولا اولین شرط سلیقه شما هست
دوم این که اگر نظر سایت های گوشی از نظر قدرت پردازشی و کلا قدرت خود گوشی رو بخواید گلکسی اس 2 سر تر از HTC sensation هست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز این جا هم میتونی ببینی
بعد این که شنیده بودم ( فقط در حد شنیدن! و تایید هم نمیکنم) که رم گلکسی DDR3 هست (و احتمالا با چیپ هم جور در میاد چون که DDR3 مصرف باطریش کمتره!)
بعد شما نگران باطری و اینا نباش که یک مشت خزولات سایت های موبایل مثل GSm.ir(اینقدر طرفدار اپله بهش میگن Apple.ir) چون همه این مشکلات با آپدیت حل میشه!
از نظر کیفیت ساخت خیلی راحت بهت میگم هیچکدوم به Moto Atrix نمیرسن! گلکسی پلاستیکیه و سنس هم وازش میکنی دل رودش میریزه بیرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از نظر اینترفیس به شخصه سنس رو ترجیح میدم!
دوربین من گلکسی رو ترجیح میدم و خواهم داد (آپدیت به آیس کریم سندویچ دوربینشو میترکونه!)

کلا نظر من روی گلکسی هست و چیزی که میگم برای اینه که برای خانم بچه ها ( آینده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر این دو گوشی اینقدر کار و تحقیق کردم که براش گلکسی گرفتیم و راضیم هست!

دوم هر موقع شعور استفاده از فضای مجازی رو پیدا کردید امیدوارم به این سایت برگردید و بفهمید این که رایگان برای شما مشاوره میدن و شما هم اینجور میگی جای تشکر نیست
وقتی بدون منطق میخوای عمل کنی راه بازه جاده دراز برو سنسیشن بخر!

bar333lona
17-10-2011, 21:42
قضاوت چی با خودتون؟ قلاده پاره کرده یعنی سگه دیگه غیر از اینه؟

جواب اون رفیق بالاسریت رو هم نمی دم چون در حد و اندازه های من نیست می تونه با آلتم حرف بزنه فعلا سرم شلوغه.

قلاده پاره کرده یعنی سگه دیگه غیر از اینه؟

آره سگ منظورشه که خودش باشه

جواب اون رفیق بالاسریت رو هم نمی دم چون در حد و اندازه های من نیست می تونه با آلتم حرف بزنه فعلا سرم شلوغه

آخییییییییییییییییی ترسیدی ؟؟؟؟؟؟؟ باشه سوسول

sAeEd_kHaAn
17-10-2011, 21:44
بوی سوزش عجیبی به مشام میرسه :دی
قطعا منم اول همه بلوک میکنن اینم مثل سابق به ... ادامه میده شک نکنین

M@hdi-B
17-10-2011, 21:49
آره سگ منظورشه که خودش باشه

آخییییییییییییییییی ترسیدی ؟؟؟؟؟؟؟ باشه سوسول
آره ترسیدم گفتم که با آلتم صحبت کن ..

بوی سوزش عجیبی به مشام میرسه :دی
قطعا منم اول همه بلوک میکنن اینم مثل سابق به ... ادامه میده شک نکنین

یه سر به خشتکت بزنی متوجه میشی بو از کجاست

از این پستت که انگار بنزین ریختن رو آتیش معلومه کی حرصش گرفته

پست منم بخون ببین من بد حرف زدم یا تو.

در ضمن جای نقطه چین خایه لاپات باشه زرتو بزن تا جواب بدم

اصلا پی سی ورلد برام ارزش نداره که به خاطر امثال شما لاشیا براش حرص بخورم .. ارزونی خودتون

bar333lona
17-10-2011, 21:56
آره ترسیدم گفتم که با آلتم صحبت کن ..

یه سر به خشتکت بزنی متوجه میشی بو از کجاست

از این پستت که انگار بنزین ریختن رو آتیش معلومه کی حرصش گرفته

پست منم بخون ببین من بد حرف زدم یا تو.

در ضمن جای نقطه چین خایه لاپات باشه زرتو بزن تا جواب بدم

اصلا پی سی ورلد برام ارزش نداره که به خاطر امثال شما لاشیا براش حرص بخورم .. ارزونی خودتون

ارزونی خودتون
واسه تو که کل خونوادت رو میشه با یه سکه 200 تومانی خرید آسونه
چیه هی ویرایش میکنی ؟ ذره ذره یادت میاد ؟ :31:
اصلا کاملا معلومه که حرص نمیزنی و خونسرد هستی
وقتی انجمن مدیر نداشته باشه همین میشه دیگه آدم های عوضی مثل تو این همه ارسال دارن وگرنه ارسالات به 10 نرسیده اخراج بودی
اگه حرصت نگرفته و عادی هستی شرتو کم کن و هررررررررررررررررررری

M@hdi-B
17-10-2011, 22:08
واسه تو که کل خونوادت رو میشه با یه سکه 200 تومانی خرید آسونه
چیه هی ویرایش میکنی ؟ ذره ذره یادت میاد ؟ :31:
اصلا کاملا معلومه که حرص نمیزنی و خونسرد هستی
وقتی انجمن مدیر نداشته باشه همین میشه دیگه آدم های عوضی مثل تو این همه ارسال دارن وگرنه ارسالات به 10 نرسیده اخراج بودی
اگه حرصت نگرفته و عادی هستی شرتو کم کن و هررررررررررررررررررری

از چهار سال یه بار گوشی خریدنت معلومه وسعت چقدره من روزی 650 تومن می دم گوشی نه چهار سال یه بار:27:

تو حرص پستای منو نخور من در قبال امثال تو اینجوری حرف می زنم می تونی تو پروفایلم یافتن همه پستها رو بزنی ببینی

در ضمن بیشتر از کپنت حرف نزن انجمن مال بابات نیست که تا قیامت هم نقل قول کنی نقل قول می کنم.

اندازه موهای سرت گوشی عوض کردم .. تو که سهلی گنده تر از توام تخمم نیستن

bar333lona
17-10-2011, 22:19
از چهار سال یه بار گوشی خریدنت معلومه وسعت چقدره من روزی 650 تومن می دم گوشی نه چهار سال یه بار:27:

تو حرص پستای منو نخور من در قبال امثال تو اینجوری حرف می زنم می تونی تو پروفایلم یافتن همه پستها رو بزنی ببینی

در ضمن بیشتر از کپنت حرف نزن انجمن مال بابات نیست که تا قیامت هم نقل قول کنی نقل قول می کنم.

اندازه موهای سرت گوشی عوض کردم .. تو که سهلی گنده تر از توام تخمم نیستن

از چهار سال یه بار گوشی خریدنت معلومه وسعت چقدره من روزی 650 تومن می دم گوشی نه چهار سال یه بار
نکنه منظورت همین گوشی چینیاست ؟

مگه مال باباته مرتیکه ؟

M@hdi-B
17-10-2011, 22:23
نکنه منظورت همین گوشی چینیاست ؟

مگه مال باباته مرتیکه ؟

دقیقا

چون همشون تو چین مونتاژ می شن :27:

از هر کی می خوای بپرس .. همیشه گوشیهای های اند رو منو کاربر Ninja3000sh که امثال تو با بحث های بیهوده فراریش دادن می خریم و خواهیم خرید

واسه یه گوشی 650 تومنی یه فروم رو به هم نمی ریزیم

دیگه حرفی ندارم چون بیشتر از این ارزش نداری برات وقت بذارم

bar333lona
17-10-2011, 22:33
دقیقا

چون همشون تو چین مونتاژ می شن :27:

از هر کی می خوای بپرس .. همیشه گوشیهای های اند رو منو کاربر Ninja3000sh که امثال تو با بحث های بیهوده فراریش دادن می خریم و خواهیم خرید

واسه یه گوشی 650 تومنی یه فروم رو به هم نمی ریزیم

دیگه حرفی ندارم چون بیشتر از این ارزش نداری برات وقت بذارم

پسرم اگه ذره ای از شکل های اصلی و... گوشیا اطلاع داشتی مطمئن باش اصلشم پیدا می کردی ! دوستم هرچی خریده از همین تهران خریده همش هم اصل بوده ! اگه مدرک هم میخوای بگو آیدیشو بدم خدمتت !

17-10-2011, 22:33
اوف اوف خفن شد اوضاع =))

من فقط حال میکنم این سعید و bar333lona همینطور دارن تنکس میزنن و سیب زمینی پوست میکنن =))

نمیشد بگی : ممنون حسن جان ولی گلکسی اس 2 چون زیاد داغ میکنه ، علاقه ای بهش ندارم و سنسیشن رو ترجیح میدم !

این جمله رو دیدی؟؟؟ آره؟؟؟

بعد خوب بود ، با منطق جواب دادی و تموم شد رفت...
حالا بعد مهدی اومد به این سعید که الان اون کنار ایستاده :ایکس شده به کلی داره کف خون قاطی میکنه از ذوق (مدرک :)

گفت که خیلی جوگیر نشو (لبّ مطلب این بود :دی) ، بعد حالا نمیدونم با سعید دقیقا چه نسبتی داری شما که خلاصه اومدی وسط بحثی که هیچ ربطی بهت نداشت :دی

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

اوف اوف خفن شد اوضاع =))

من فقط حال میکنم این سعید و bar333lona همینطور دارن تنکس میزنن و سیب زمینی پوست میکنن =))

این جمله رو دیدی؟؟؟ آره؟؟؟

بعد خوب بود ، با منطق جواب دادی و تموم شد رفت...
حالا بعد مهدی اومد به این سعید که الان اون کنار ایستاده :ایکس شده به کلی داره کف خون قاطی میکنه از ذوق (مدرک :)

گفت که خیلی جوگیر نشو (لبّ مطلب این بود :دی) ، بعد حالا نمیدونم با سعید دقیقا چه نسبتی داری شما که خلاصه اومدی وسط بحثی که هیچ ربطی بهت نداشت :دی

M@hdi-B
17-10-2011, 22:42
هیچی پارسا جون اینا دستشون تو یه کاسست احتمالا فامیلن این به اون گفته بیا تاپیک بزن من بیام مشاوره بدم توام هی تشکر بزن هم پستام زیاد شه هم تشکرام:31:

بذار خوش باشن با کتلتیشنشون

اینم املای لاتینش اگه نتونستین بخونین

Kotletation :27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:

17-10-2011, 22:45
چیپسیشن یا مزمزیشن اصطلاح بهتریه ها :دی

در رابطه با این پست توضیح بدم که این صرفا شوخی بود ، اصلا قصد نداشتم بگم سنسیشن گوشی خوبی نیست یا ... . من خودم باشم جی اس 2 میگیرم ، ولی خیلی های دیگه سنسیشن میگیرن ، به کسی مثل من هم ربط نداره...

hasanmotori
17-10-2011, 22:53
اول ممون از دوستان با معرفت مخصوصاً مهدی جان و پارسا جان و مجید جان
کاملاً برای همه مشخصه که شعور این بارسلونا در چه حده
پست های اولی که من دادم رو بخونید چقدر وقت گزاشتم از سایتهای مختلف عکس و مطلب اوردم گزاشتم
گفت یکی از دوستام گفته اس2 اجاق گازه بازم براش یه لینک گزاشتم که طرف در مورد سنسیشن هم همینو گفته
خب تا اینجای کار مشکلی نبود
مشکل از اینجا شروع شد که یارو اصلاً پستهای منو نخونده و دوباره حرف خودشو تکرار میکنه ... من شاید برای همه پستهایی که اینجا دادم 1 ساعتم وقت گزاشتم هر کی باشه ناراحت میشه وقتی ببینه اینهمه داره وقت میزاره ترافیک اینترنت میزاره میره سایتای مختلف عکس میزاره تازه یکیشم آپلود کردم بعد طرف اصلاً نگاه نمیکنه ... بعضی از دوستان فکر میکنن من به خاطر اینکه یارو گفت اجاق گاز ناراحت شدم ... اگر پستهای قبلیشو بخونید یه بار دیگه هم گفته بود اجاق گاز و من براش دلیل اوردم ... من از این ناراحت شدم که برای یکی که در حد یه مرغم شعور نداره وقت میزارشتم ... هر کی باشه خیلی بدتر از اینا بار این یارو میکنه

نظر آخر من اینه که طرف شعورش در حد کار کردن با ماشین حساب شاید باشه گوشی به درد چنین فردی نمیخوره
وقتی یاد گرفت به کسی که داره راهنماییش میکنه احترام بزاره اونوقت شعورش در حد استفاده از گوشیه
اگه پست منو خونده بود میتونست مثله آدم بیاد بگه نه از اس2 خوشم نمیاد ولی خب متاسفانه شعور در حد مرغ
البته شعورشو به همه اثبات کرد

هیچی پارسا جون اینا دستشون تو یه کاسست احتمالا فامیلن این به اون گفته بیا تاپیک بزن من بیام مشاوره بدم توام هی تشکر بزن هم پستام زیاد شه هم تشکرام

دقیقاً میخاستم همینو بگم ... تو آش ماست پیداس همش زیر سر همین سعیده
آخه والا خرم بود همچین پستی نمیداد بعد اینهمه پست دوباره بیاد عر عرشو تکرار کنه

M@hdi-B
17-10-2011, 23:02
کاملا موافقم

تو این پست که دیدین من چیزی نگفتم ولی انگار اینا جفتشون دعوا دارن منم تنم می خاره واسه دعوا

حقیقتم گفتم تابلو دارن تعصب نشون می دن .. ببین چه جوری جواب داده

کلش توهینه .. اینم توهین بعدی

یارو یه مدرکم نیاورده میگه مدرکم دستمه این شد حرف؟

حالا خوبه من جفتشو داشتم همزمان تست کردم هم تو بازی هم دوربین هم بقیه موارد

من سعی کردم به اینجا نکشه ولی یکی بگین دو تا می گم از هیچ کس هم نمی ترسم .. ادبم هم به موقش میره زیر صفر

hasanmotori
17-10-2011, 23:13
مهدی راست میگیا نگا چی میگه :

داری جواب سعیدو میدی این میپره وسط واسه خودش چی میگه!

سعید مثله آدم میومدی میگفتی من زورم گرفته همه اس2 میخرن ... دیگه اینکارا چیه اومدی تاپیک راه انداختی این بارسلونارم معلوم نیست از کجا اوردی به طور مجازی مثلاً راضیش کردی بره سنسیشن بخره که بگی آره منم بلدم مردمو راضی کنم سنسیشن بخرن
موقعی که این فکر به ذهنت رسید خجالت نکشیدی ... فکر نکردی آخرش همه چی لو میره ؟!
حداقل یکم طبیعیتر جلوه میکردین ... والا به خدا بعد میگن عقده ای نداریم تو مملکت

هان اینو داشته باشین :

حسن جون داری خیلی تند میری با این لحن داری به منم عملا توهین میکنی لطفا تو پستات یکیم ادب رو رعایت کن نمیخوام ادامش بدم منم بشم مثل خودت ولی وقتی کسی به شخصیتم توهین میکنه جوش میارم

آخه من چیکار تو داشتم جو گیر شدی پریدی وسط!!

17-10-2011, 23:42
من اصلا با اینکه سنسیشن بهتره یا جی اس۲ کاری ندارم ، من میگم این آقا (به نظرم کسی در کار نیست اصلا ، خود سعید اون پشته) که دم از ادب میزنه واسه چی بدون مقدمه شروع به توهین می کنه??? چنین افرادی فقط سطح فروم رو میارن پایین و بس :|

bar333lona
17-10-2011, 23:59
جمع کنین بابا خرکاس ها
واسه خودشون میبرن میدوزن تنشون میکنن
شما استاد گوشی شما سامسونگ
سامسونگ مال شرکت باباتون
شما سازنده سامسونگ

bar333lona
18-10-2011, 00:14
اول ممون از دوستان با معرفت مخصوصاً مهدی جان و پارسا جان و مجید جان
کاملاً برای همه مشخصه که شعور این بارسلونا در چه حده
پست های اولی که من دادم رو بخونید چقدر وقت گزاشتم از سایتهای مختلف عکس و مطلب اوردم گزاشتم
گفت یکی از دوستام گفته اس2 اجاق گازه بازم براش یه لینک گزاشتم که طرف در مورد سنسیشن هم همینو گفته
خب تا اینجای کار مشکلی نبود
مشکل از اینجا شروع شد که یارو اصلاً پستهای منو نخونده و دوباره حرف خودشو تکرار میکنه ... من شاید برای همه پستهایی که اینجا دادم 1 ساعتم وقت گزاشتم هر کی باشه ناراحت میشه وقتی ببینه اینهمه داره وقت میزاره ترافیک اینترنت میزاره میره سایتای مختلف عکس میزاره تازه یکیشم آپلود کردم بعد طرف اصلاً نگاه نمیکنه ... بعضی از دوستان فکر میکنن من به خاطر اینکه یارو گفت اجاق گاز ناراحت شدم ... اگر پستهای قبلیشو بخونید یه بار دیگه هم گفته بود اجاق گاز و من براش دلیل اوردم ... من از این ناراحت شدم که برای یکی که در حد یه مرغم شعور نداره وقت میزارشتم ... هر کی باشه خیلی بدتر از اینا بار این یارو میکنه

نظر آخر من اینه که طرف شعورش در حد کار کردن با ماشین حساب شاید باشه گوشی به درد چنین فردی نمیخوره
وقتی یاد گرفت به کسی که داره راهنماییش میکنه احترام بزاره اونوقت شعورش در حد استفاده از گوشیه
اگه پست منو خونده بود میتونست مثله آدم بیاد بگه نه از اس2 خوشم نمیاد ولی خب متاسفانه شعور در حد مرغ
البته شعورشو به همه اثبات کرد

دقیقاً میخاستم همینو بگم ... تو آش ماست پیداس همش زیر سر همین سعیده
آخه والا خرم بود همچین پستی نمیداد بعد اینهمه پست دوباره بیاد عر عرشو تکرار کنه

تو برو خانوادتو جمع کن که هر چی کشیدیم تو این تایپک از دست تو بوده
***کش