PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ایجاد گیم نت xbox * شبکه افلاین * (ایکس باکس نت)

ELDORAMO
02-10-2011, 09:42
سلام دوستان:40:
من می خوام یه گیم نت xbox360 بزنم البته کاملا افلاین و به صورت شبکه درست مثل گیم نت PC
کسی هست به طور جامع اطلاعاتی در اختیارم بذاره؟
1- کسی یا جایی رو سراغ دارید که اینو انجام داده باشه؟
2- ایا امکان شبکه کردن افلاین xbox360 وجود داره؟
3- ایا با دستگاه کپی خور شده میشه به صورت افلاین بازی ها رو تحت شبکه و لن بازی کرد یا باید اورجینال باشه؟
4- در خصوص استفاده از xbox360 برای گیم نت نظرتون چیه؟ PC بهتره یا Xbox ؟ از همه جهت مخصوصا قدیمی شدن
5- شدیدا اصرار دارم موس و کیبرد استفاده کنم، این امکان وجود داره؟ کیفیت تبدیل یا موس های موجود برای xbox چطوره؟ چه پیشنهادی دارید؟
6- از جهت داغ کردن دستگاه مشکلی پیش میاد؟ راه حلی داره؟

:11:

abol_fa
02-10-2011, 11:15
من می خوام یه گیم نت xbox360 بزنم البته کاملا افلاین و به صورت شبکه درست مثل گیم نت PC
3- ایا با دستگاه کپی خور شده میشه به صورت افلاین بازی ها رو تحت شبکه و لن بازی کرد یا باید اورجینال باشه؟
4- در خصوص استفاده از xbox360 برای گیم نت نظرتون چیه؟ PC بهتره یا Xbox ؟ از همه جهت مخصوصا قدیمی شدن
5- شدیدا اصرار دارم موس و کیبرد استفاده کنم، این امکان وجود داره؟ کیفیت تبدیل یا موس های موجود برای xbox چطوره؟ چه پیشنهادی دارید؟

-1 نه متاسفانه
2-بله با کابل لن یا با استفاده از وایلرس
3-با بازی کپی میشه من تست کردم
4-به نظر جالب میاد
5-وجود داره فکر می کنم اما مثله اینکه بعضی بازی ها ساپورت نمی کنن (دوستان جواب قطعی بدن)
6-اگه اسلیم استفاده میکنی مشکل خاصی نیست اما اگه فت هست کولری چیزی بذار براشون

SamGun
02-10-2011, 11:59
[/COLOR]

سلام

کاره سختی نیست , چند تا کنسول Xbox 360 Slim و تعدادی کابل LAN و یک عدد Ethernet HUB یا Switch و Router نیاز دارید که بسته به تعداد کنسول هاتون باید Port داشته باشه.

1- بله , یکی از بچه ها در تهران این کارو انجام داده با 8 عدد کنسول 360 .

2- بله این امکان توسط System Link کنسول امکان پذیر هست

3- برای بازی کردن در حالت شبکه ی محلی یا همون LAN فرقی نمیکنه بازی کپی باشه یا اصل , مهم اینه که بازی از سیستم شبکه پشتیبانی کنه.

4- خب در حال حاضر نسل کنسول ها داره کم کم عوض میشه و ممکن هست تا ساله دیگه سری جدید معرفی بشه .
PC هم که خب شما برای هر سیستم باید 2برابر خرج کنید ولی خب اونم بسته به محلی که شما زندگی میکنید داره .

5- رو این قضیه اصراری نداشته باشید چون کسانی که کنسول باز هستن با موس و کیبورد به شدت مشکل دارن.خوده من دیگه نمیتونم به اون خوبی که قبلا باز موس و کیبورد بازی میکردم بازی کنم.

شما باید محلی که زنگی میکنید رو بسنجید.

6- کنسول های Slim به هیچ وجه با این قضیه مشکلی ندارن و میتونن به صورت 12 ساعت کامل بدون هیچ دغدغه ای مثل ساعت کار میکنن البته اینم شرط داره که جای قرار گیری کنسول هوا خور خوبی داشته باشه.

اینم طرح شماتیک :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ELDORAMO
02-10-2011, 12:14
1- بله , یکی از بچه ها در تهران این کارو انجام داده با 8 عدد کنسول 360 .

دوست گلم میشه ایشون رو به من معرفی کنی قبل اقدام باهاشون صحبت کنم؟

کنسول های Slim به هیچ وجه با این قضیه مشکلی ندارن و میتونن به صورت 12 ساعت کامل بدون هیچ دغدغه ای مثل ساعت کار میکنن البته اینم شرط داره که جای قرار گیری کنسول هوا خور خوبی داشته باشه.

اگه اسلیم استفاده میکنی مشکل خاصی نیست اما اگه فت هست کولری چیزی بذار براشون

این فت دقیقا چیه؟ توصیه شما چیه؟ از لحاظ سخت افزاری باهم خیلی فرق دارن؟ من می خوام چیزی بذارم که به این زودیا قدیمی نشه و مثل PC از کارایی نیفته

SamGun
02-10-2011, 13:00
دوست گلم میشه ایشون رو به من معرفی کنی قبل اقدام باهاشون صحبت کنم؟
این فت دقیقا چیه؟ توصیه شما چیه؟ از لحاظ سخت افزاری باهم خیلی فرق دارن؟ من می خوام چیزی بذارم که به این زودیا قدیمی نشه و مثل PC از کارایی نیفته

ایشون در تهران-دریان نو - پاساژ مفید طبقه ی سوم هست .

Phat یا FAT نسل اولیه کنسول xbox 360 هست و Slim هم که سری جدید این کنسول.

هر کنسول یه عمری داره , الان کنسول Xbox 360 حدودا 6.5 سال از عمرش گذشته .

به نظر من همین الان شما کارو راه بندازین و بعد از عرضه ی کنسول های جدید شما 2 تا کنسول جدید بگیرید که به روز باشید.

GameNet هایی که PC هستن همیشه باید اونارو به روز نگه داشت ولی کنسول ها بازی هایی که براشون ارائه میشه منطبق بر قدرت خوده کنسول هست نه جیب شما.

Amin4All
02-10-2011, 13:55
منم یک کنسول گرفتم.
کنسول کنار pc خیلی خوبه.
الان pc هام رو کمتر بازی میکنن.خیلی هم قدیمی شدن.بخام ارتقا بدم کلی هزینه برام داره.
ولی کنسول اینطور نیست.
ولی بازی های counter و warcraft خیلی طرفدار دارن.
ولی این slim 250 g من کمی قدرت فنش انگار کمه.
دست میزارم روی فنش خروج گرمای کمی رو احساس میکنم.
بجاش بدنه ش خیلی داغ میشه.
گارانتی 1 ساله هم داره.
فنش هم میچرخه.
یکم غیر عادیه؟

ELDORAMO
02-10-2011, 14:16
دست میزارم روی فنش خروج گرمای کمی رو احساس میکنم.
بجاش بدنه ش خیلی داغ میشه.

GameNet هایی که PC هستن همیشه باید اونارو به روز نگه داشت ولی کنسول ها بازی هایی که براشون ارائه میشه منطبق بر قدرت خوده کنسول هست نه جیب شما

1- دوستان ایشون میگن خیلی داغ میشه حالا واسه کار من مناسبه؟
2- اینکه میگن شانسیه و بعضی ها داغ میکنه بعضی ها هم داغ نمیکنه درسته؟
3- کنسل چطور گرافیک بالای بازی های جدید رو پشتیبانی می کنه؟ فریم و سرعت پایین میاد یا گرافیکو پایین میاره؟

HESAM_5700
02-10-2011, 15:13
1- دوستان ایشون میگن خیلی داغ میشه حالا واسه کار من مناسبه؟
2- اینکه میگن شانسیه و بعضی ها داغ میکنه بعضی ها هم داغ نمیکنه درسته؟
3- کنسل چطور گرافیک بالای بازی های جدید رو پشتیبانی می کنه؟ فریم و سرعت پایین میاد یا گرافیکو پایین میاره؟

1- داغ کردن اسلیم ها طبیعی هست ، به خاطر اینکه گرما رو میدن بیرون اما توی سری های فت شما دست بزنی به دستگاه سرد هست اما اگه بازش کنی دستت میسوزه اینقدر توش گرمه : دی

2- نه عزیز اینجور چیزی نیس !

3- کنسول همه بازی هایی که براش میاد خیلی راحت ، بدون لگ و با گرافیک خوب اجرا میکنه ! ( البته به مراتب گرافیک بازی ها روی پی سی های خیلی غول بهتر از کنسول هست ! )

shahin_mp3
02-10-2011, 16:16
مي خواي اينجا هم مطرح كن تا بيشتر كمكت كنند :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ELDORAMO
04-10-2011, 09:49
مطرح کردم دوست عزیز
نظر سنجی هم زدم اما هیچکی نظری نمیده!

shahin_mp3
04-10-2011, 17:35
مطرح کردم دوست عزیز
نظر سنجی هم زدم اما هیچکی نظری نمیده!