PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تكه تكه كردن دانلود !!!

sajjadkarimi
01-10-2011, 14:45
سلام
من اينترنتم يه جوريه كه بعد از اينكه حدود 30 مگ دانلود كردم قطع ميشه و بعد بايد دوباره كانكت شم
برنامه اي ميخام كه بتونم مثلا يه فايل 100 مگي را به 5 پارت تقسيم كنه و هر كدوم را جداگانه دانلود كنه
آيا اصلن همچين برنامه اي هست؟؟؟

Ahmad
01-10-2011, 15:06
سلام
میشه با winrar به چند قسمت تقسیم کرد و بعد آپلود و دانلود کرد و به هم چسبوند
ولی این رو نشنیده بودم که بشه یه فایل یکپارچه به جند قسمت تقسیم بشه و دانلود کرد.

اگه چنین نرم افزاری دیدین به من هم بگین.

:31:

jafarian
01-10-2011, 15:06
خب از یک دانلود منیجر استفاده کنید که قابلیت resume هم داره یا که فایلتون اگر قابلین resume نداره لینکش بدین براتون مستقیم کنن :20:

sajjadkarimi
01-10-2011, 15:35
ممنون عزيز
ولي من پ- ر - و-كسي استفاده ميكنم و متاسفانه لينك هاي مستقيم هم برام غير مستقيمه.....

ask_bl
02-10-2011, 00:12
شما باید از طریق لیچ فایلتون رو به سروری منتقل کنین و از اونجا به چند قسمت تبدیل کنین که هر سایت لیچی این امکان رو نمیده

enimonte
02-10-2011, 00:18
ممنون عزيز
ولي من پ- ر - و-كسي استفاده ميكنم و متاسفانه لينك هاي مستقيم هم برام غير مستقيمه.....

منطورتون از پ.ر.و...ک.س.ی، ای پی است یا سایت واسطه؟؟اگر ای پی است میتونید توی دانلود منیجرتون ای پی رو وارد کنید اونوقت لینک واستون مستقیم میشه

aligsm
02-10-2011, 00:33

اگه لينك مستقيمه كه راحت و رايگان با سايتايي مثل آپلودباز ميتوني ريموت آپلود كني (لينك مستقيم ميدي به سايت و واست لينك مستقيم از سرورش ميده)
ولي اگه غير مستقيمه اونم تا حدودي ميشه رايگان ليچ كرد ولي اگه فايل و حجما زياده بايد هزينه كني

black.assassin
02-10-2011, 00:44
بله میشه اینکارو انجام داد ولی به یه سرور نیازه که فایل رو از اون سایت بگیره و خودش بتونه یک فایل رو چند تکه کنه و برای دانلود لینک بده.
البته راهنمایی دوستان درسته فقط خواستم تنها راهشو بگم.
از لیچر استفاده کن. لیچر لینک های سایهایی مثل رپیدشیر ، هات فایل و ... رو مستقیم می کنه. یا اگر سایتی هست که پشتیبانی نمیشه یه v*P*N قرضی هم کارتو را میندازه ولی اگه فقط همین یک بار نیست بهتره یه اکانت بخری. اگه بره 1-2 روز می خوای پیام خصوصی بده .

Hamid.dzh
04-10-2011, 00:42
:40::40:
خب از یک دانلود منیجر استفاده کنید که قابلیت resume هم داره یا که فایلتون اگر قابلین resume نداره لینکش بدین براتون مستقیم کنن :20:
برنامه IDM بهترینه