PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپیت بایوس گیگا

mojex
20-06-2006, 08:03
سلام..مادربرد من Ga865pe است..میشه بگید چه جوری آپدیتش کنم..اگه میشه مبتدی آمورش بدید..مرسی

Mohammad Hosseyn
20-06-2006, 08:13
سلام دوست من .کار خاصی نباید بکنی فقط باید این نام رو در اینترنت سرچ کنی و جدید ترین درایور اون رو بدست بیاری یا به سایت سازنده ی مادر بوردت سری بزنی.
و مراحل آپدیت هم آسونه و تو همین انجمن یکی از دوستان یاد داده بود اما بخاطرم نیست کجا بود.
حالا من هم سعی می کنم براد بگردم و پیدا کنم.

mojex
20-06-2006, 10:57
سلام...من به سايت مادربردم سر زدم ولي دقيقا نمي دونم كدوم رو دانلود كنم..مدل ديقيش Ga-8ipe1000 است..ممنون ميشم اگه لينكش رو برام پيدا كنيد..در مورد روش آپديت مشكلي ندارم و بلدم..ممنون ميشم

Mohammad Hosseyn
20-06-2006, 11:42
دوست من به اینجا ها سر بزن شاید مشکلت حل شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1510
20-06-2006, 19:48
با مراجعه به سايت گيگا بايت و دادن مدل مادر بوورد و انتخاب بايوس
به همين راحتي

باتشكر
راستي براي دانلود نرم افزار هاي رايگان ميتونيد به وبلاگ من سري بزنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[B]يه سوال ديگه ما كي خودموني ميشيم و تاثيرش چيه؟؟؟؟
ببخشيد چون تازه واردم ميپرسم اين عكسها رو چطوري در نوشتتون استفاده ميكنيد من كه نميتونم تو صفحه paste
كنم!!!

dr_saeid20
07-02-2007, 02:45
با سلام در صورت آموزش امکان ابدیت کردن هر نوع بایوس را برایم میل کنیدdr_saeid 20@yahoo.com

dr_saeid20
07-02-2007, 02:47
آموزش اپدیت بایوس رایتر یا سی دی رام

zonealarm
07-02-2007, 23:32
تو فروم قرار داده شده آموزش آپدیت بایوس

لطفا سرچ بفرمایید

در مورد Firmware سی دی رام و ... هم معمولا فایلشون اتورانه شما فقط تو سایت مربوطه

پیداش کنین(اسم دقیق سی دی رام) و دانلود و اجرا.همین

Actros
08-02-2007, 03:26
سلام..مادربرد من Ga865pe است..میشه بگید چه جوری آپدیتش کنم..اگه میشه مبتدی آمورش بدید..مرسی

برو به این تایپیک کامل توضیح داده حتما مشکلت حل میشه

آذرخش
08-02-2007, 04:34
برای شما که فکر میکنم زیاد وارد نیستید و ممکنه به مادربوردتون آسیب برسونید بهترین راه اینه که برید به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و Bios@ رو دانلود کنید و از طریق اینترنت بایوستونو آپدیت کنید.
به هر حال با همین برنامه به دو راه میتونید عمل کنید که توضیحات لازم داده شده.