PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 8 از روی هارد دیسک

عــــلی
30-09-2011, 17:48
سلام دوستان خسته نباشید.
من ویندوز 8 64 بیت نسخه توسعه دهندگان رو دانلود کردم.
منتهی این بیشتر از 4 گیگ هست و روی دی وی دی 4 گیگ نمیتونم بریزم کل شهر رو گشتم دی وی دی 8 گیر نیاوردم.
حالا میخوام این فایل iso رو از روی هارد نصب کنم.
نمیدونم چطوری اینکارو انجام بدم.
تمام فایل های iso رو روی هارد کپی کردم ولی بوت نشد...و همونجایی که باید بوت بشه وایستاد...
چطوری بوتشو اجرا کنم؟
نمیتونم اونو توی یه دیرایو دیگه مثلاً D کپی کنم و بوت کنم و روی درایو C نصب کنم؟
لطفاً راهنمایی کنید.:11:

amshirazy
18-08-2012, 07:46
دوستان سلام.
کسی راهی سراغ داره که بدون هیچ گونه سی دی فقط از طریق یک فلش سیستم بوت بشه و یک فایل ایزو ویندوز رو باز کنه و شروع کنه به نصب؟
اگر بشه یه منوی مولتی بوت ساخت که روی فلش بوتیبل نصب باشه و بالا بیاد و هر کدوم از ایمج های روی هارد رو اجرا کنه خیلی عالیه.
اگر کسی روشی بلد بود ممنونشون هستم اطلاع بدند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلیل:فضای خالی ناکافی هارد برای اکسترکت ایزو و فلش کم حجم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
18-08-2012, 08:02
دوستان سلام.
کسی راهی سراغ داره که بدون هیچ گونه سی دی فقط از طریق یک فلش سیستم بوت بشه و یک فایل ایزو ویندوز رو باز کنه و شروع کنه به نصب؟
اگر بشه یه منوی مولتی بوت ساخت که روی فلش بوتیبل نصب باشه و بالا بیاد و هر کدوم از ایمج های روی هارد رو اجرا کنه خیلی عالیه.
اگر کسی روشی بلد بود ممنونشون هستم اطلاع بدند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلیل:فضای خالی ناکافی هارد برای اکسترکت ایزو و فلش کم حجم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه WinSetupFromUSB از لینک پایین دانلود البته ورژن بتا که حجمش حول و حوش 17 مگ میشه بعدش طبق شکل اجراش کنید تیک گزینه اول اگر بزنید میتونید ویندوز xp رو روی فلش بوت کنید تیک گزینه دوم اگر بزنید درکنار xp میتونید ویندوز 7 داشته باشین تیک گزینه چهارمم اگر بزنید میتونید برنامه ای مثل hiren boot cd رو درکنار این دو تا ویندوز داشته باشین که کلا میشه همون حالت مولتی بوت که شما مدنظرتون هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zendegi
19-08-2012, 00:53
سلام..عزیز با برنامه Windows7-USB-DVD-tool میتونی فایل ایزو ویندوز 8 رو با این برنامه بصورت بوتیبل روی فلش بریزی بعد سیستمتو با فلش بوت کنیو ویندوز رو نصب کنی فقط برای روی فلش ریختن یکم حوصله میخواد شاید یکم طول بکشه امیدوارم بدردت بخوره.......