PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای پیدا کردن یک بازی خاطره انگیز قدیمی

hes25
29-09-2011, 17:01
دوستان سلام

آقا من سربازی که بودم یه بازی توی کامپوتر مرکزی پادگان ما بود که من هر شب یه قسمت از اونو بازی میکردم اسمشم فک کنم Earth Worm Jim 3d بود خیلی جالب بود
هرچی هم میگردم که اونو تو نت پیدا کنم نمی تونم یادمه 150 مگ حجمش بود تو سال 79 ما و 2000 میلادی میشه اگه اشتباه نکنم من بازیش میکردم بی نهایت خاطره دارم

یادمه بچه ها تو بارون پست میدادن منم هی چایی میخوردم و بازی میکردم!!! داستان بود خدایی!

اولشم این جیمی میاد یه ماهی که توی یه تنک شیشه ای اسیر بوده رو نجات بده توی مراحلشم کلاغها و خروس ها و بقیه حیوونا اونو اذیت میکردن خیلی جالب بود
یادمه چون خدمتم تموم شده بود آخرشم نفهمیدم که چی شد تونست اون ماهیه رو نجات بده یا نه تا مرحله سومشم بیشتر نرفته بودم.

حالا کسی میتونه برام یه سایتی یه لینک دانلودی چیزی پیدا کنه خیلی دنبال این بازی گشتم

مرسی

Rahpooyan
29-09-2011, 17:27
امیدوارم همین لینک ها بدردت بخوره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hes25
29-09-2011, 22:34
سلام دوست عزیز دستت درد نکنه
میگم میرم اینجا هیچ گزینه ای برای دانلود نیست کجا رو باید بزنم که شروع کنه به دانلود؟

بعدم این حجمش 26 مگ هست اما اونی که من داشتم یه فایل rar بود که 150 مگ حجمش بوده این همون هست که من دانلود کنم مثلا نسخه دو سه و اینا نداره احیانا؟

بازم دستت درد نکنه با همینم خیلی امیدوار شدم
مرسی

bf_saeed
25-06-2012, 23:13
سلام دوستان
من چند وقت پیش یه بازی میکردم که داستانش از به ساحل رسیدن یه دختر جوان و زیبا به جزیره ای متروک شروع میشد،ظاهره تو آب غرق شده بود و بیهوش دریا اون رو به ساحل رسونده بود. وقتی به هوش امد بازی شروع شد و تو اون بازی باید با وسایلی که پیدا میکرد وسیله های کاربردی درسد میکردم تا ازشون استفاده میکرد.
در اول بازی هم یادمه باید یه قلاب درست میکردم تا بتونه ماهی بگیره و از گرسنگی بیرون بیاد طفلک.
حالا کسی میتونه تو پیدا کردن این بازی بهم کمک کنه؟

help3600
16-06-2015, 13:50
فکر کنم اسم بازی پرونه مخفی تانکوسکا دو باشه

help3600
16-06-2015, 13:59
سلام دوستان
من تو سال 87 یا 86 دقیق یادم نیست یه بازی داشتم که وقتی شروع میشد نشون میداد یه مرد داخل یه قلعه هست بعد چند نفر ازش سوال میپرسن بعد از این که به سوالا جواب میده شلاقش میزنن بعد از قلعه میندازنش بیرون. بیرون قله یه یار کماندار پدا میکنه بعد که یه قولو میکشه میرسه به یه روستا که میتونست اونجا چنتا مزرعه دارو بخری تا توجنگ ازشون استفاده کنی
بازی موقع جنگ سبکش نوبتی بود و کارکتر اصلی بعد از هر مبارزه ایکس پی بدست میاورد که میشد باهاش یارتونو اپگرید کنید
حلا اگه دوستان اسم این بازیو میدونن لطف کنن به من بگن

karimz
14-10-2016, 00:24
اون بازی نسخه نینتندو64 هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](USA)/39733