PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 [3] 4

SA.JJ.AD
03-10-2011, 03:54
دوستان من بازیو خریدم ! انتی ویروس رو هم موقع نصب غیر فعال کرده بودم ... اما حالا که روی فایل اجرایی بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !! در صورتی که وقتی وارد Task Manager میشم میبینم که پروسه ی این بازی 50% cpu رو اشغال کرده اما خبری از اجرا شدن بازی نیست :eh:وباید بصورت دستی خودم پروسشو ببندم :eh:
.
کسی این مشکل رو داشته و روش حل یا حداقل دلیل این مشکلو میدونه ؟!
.
مرسی :20:

prance_of_pirsia
03-10-2011, 08:58
یعنی واقعاً این سری بدترین نوع تو سری ها ست.
1- مستر لیگ نی تونی با تیم اصلی بازی کنی مگر اینکه 100gp داشته باشی (10 برد!!)
2-هر توپی که از حریفت بگیری خطاست! تازه ممکنه کارت زرد هم بگیری!
3- داور همیشه به نفع طرف مقابل شماست. امتحان کنید! دو نفره بازی کنید ، داور به نفع دسته 2 خواهد بود.
4- دروازیان شما یه اسکول به تمام معنی است (مخصوصاً کاسیاس!!)
5- ابرستاره تیم شما به درد یه قرون هم نمی خوره ( حتی مسی )
6- ضعیف ترین بازیکن تیم حریف همتون رو مثل آب خوردن درییل می شده ( فکر کنم اینا تازه رسیدن به فیفا که چند بار کلید سرعت رو که بزنی با دروازبان هم می توانستی تمام زمین رو دور بزنی و کسی نمی تونست شما رو بگیره)
7- 99% خطاهای شما کارت زرد داره
8- 90% خطاهای شما وقتی اتفاق میفته که شما توپ حریف رو مثل بچه ادم گرفتی ، ولی حریف می تونه شما رو جر بده و توپ رو بگیره ، خطا هم نیست!! ( کاملاً عادلانه است و اعصاب شما هم که از پولاده تازه روش زده برای 3+!!!)
9- 98% خطاهای پشت محوطه شما گل می شه!!!
10- عمراً بتونین توی 6 قدم حریف به یارتون پاس بدین ( توپ رو یارتون عینهو الاغ می زنه تو اوت (حتی رونالدو) )
11- یک عمر باید دنبال پچ باشین!!
12- گوینده انگلیسی که اصلاً معلوم نیست داره چی رو گزارش می کنه ! هنوز بازی شروع نشده شما 0-2 جلویی

واقعاً این سری 2012 بازی مزخرفیه بجای اینکه از بازی لذت ببرید ، اعصابتون داغون می شه

mosolim
03-10-2011, 09:08
3- داور همیشه به نفع طرف مقابل شماست. امتحان کنید! دو نفره بازی کنید ، داور به نفع دسته 2 خواهد بود.
6- ضعیف ترین بازیکن تیم حریف همتون رو مثل آب خوردن درییل می شده ( فکر کنم اینا تازه رسیدن به فیفا که چند بار کلید سرعت رو که بزنی با دروازبان هم می توانستی تمام زمین رو دور بزنی و کسی نمی تونست شما رو بگیره)
8- 90% خطاهای شما وقتی اتفاق میفته که شما توپ حریف رو مثل بچه ادم گرفتی ، ولی حریف می تونه شما رو جر بده و توپ رو بگیره ، خطا هم نیست!! ( کاملاً عادلانه است و اعصاب شما هم که از پولاده تازه روش زده برای 3+!!!)
10- عمراً بتونین توی 6 قدم حریف به یارتون پاس بدین ( توپ رو یارتون عینهو الاغ می زنه تو اوت (حتی رونالدو) )
12- گوینده انگلیسی که اصلاً معلوم نیست داره چی رو گزارش می کنه ! هنوز بازی شروع نشده شما 0-2 جلویی

واقعاً این سری 2012 بازی مزخرفیه بجای اینکه از بازی لذت ببرید ، اعصابتون داغون می شه

سلام

نکات بسیار به جا بود مخصوصا این مورد آخر که حسابی رو اعصابه منه.

javadlf
03-10-2011, 09:52
من اون گزارشگر انگلیسی 400MB صفحه دوم رو دانلود کردم و هیچ مشکلی هم نداره.

ولی منوهای بازی ( In-game Text ) هنوز فرانسویه. برای انگلیسی کردن اونها باید چیز دیگه ای دانلود کنم؟

ویرایش ---------------------

فایلی که مربوط به انگلیسی کردن منوها میشه اسمش dt05_e.img هست که حجمش حدود 5MB هست.

حالا دوستانی که این فایل رو دارن میتونن برام آپلودش کنند یا اینکه لینک دانلودی براش بدن؟

Saeed System
03-10-2011, 11:02
سلام بازی من تاره !

هیچ پچی هم نصب نکردم خود بازی بدون پچه بعد که مسابقه شروع میشه تصویر انگار تاره ولی میشه بازی کرد

ولی مثل نسخه های قبلی واضح نیست

مشکل چیست؟

redman1368
03-10-2011, 11:37

دوست گلم برای گزارشگر باید هم مشکل داشته باشه چون این ورژن اصلی PC بازی نیست.ورژن xbox هست که کانورت شده.بعد یک عده رفتن از توی دمو بازی گزاشگر انگلیسی اضافش کردند.شمااگر یک کم دندون رو جیگر میذاشتی تا 17 مهر وژن اصلی کامپیوتر میاد.
در مورد گرفتن توپ هم الان گرفتن توپ واردی میخواد.ببخشید اگه شما هر توپی رو که میری سمتش بتونی بگیری این بازی چه فرقی داره با فوتبال سگا.

mahdi.pars
03-10-2011, 12:08
به نظر من 2011 خیلی بهتر بود

hoomi_gta
03-10-2011, 12:22
با این اوصاف بهتره صبر کنیم برای نسخه کامل پی سی یا خیلی فرقی با این نسخه نداره؟ من شک دارم اینو نصب کنم یا نه.

mojicr
03-10-2011, 12:32
سلام

من این پچ 1.1 که 230 مگ هست رو نصب کردم . بعد اینکه نصب کردم بازی دیگه اجرا نمیشه

کسی میدونه مشکل کجاست؟؟؟

hobgoblin
03-10-2011, 13:14
دوست گلم برای گزارشگر باید هم مشکل داشته باشه چون این ورژن اصلی PC بازی نیست.ورژن xbox هست که کانورت شده.بعد یک عده رفتن از توی دمو بازی گزاشگر انگلیسی اضافش کردند.شمااگر یک کم دندون رو جیگر میذاشتی تا 17 مهر وژن اصلی کامپیوتر میاد.
در مورد گرفتن توپ هم الان گرفتن توپ واردی میخواد.ببخشید اگه شما هر توپی رو که میری سمتش بتونی بگیری این بازی چه فرقی داره با فوتبال سگا.

دوست عزيزم

آخه چرا اطلاعات غلط ميديد. مگه ميشه نسخه xbox يه بازي رو كانورت كرد براي pc؟؟؟؟؟ البته بعضي بازي ها هستند كه توسط خود كمپاني بازي ساز اصطلاحا از نسخه كنسول پورت ميشن ولي اينجوري نيست كه هر كسي بتونه اين كارو انجام بده.

اين نسخه بازي كه الان دست من و شماس نه دمو هست نه كانورت شده. نسخه نهايي هم هست فقط يه مشكل داره اونم اينه كه نسخه انگليسي بازي نيست.

براي اينكه بشه بازي رو انگليسي بازي كرد فايل گزارشگر انگليسي كه احتمالا مربوط به نسخه 2011 بوده همراه با بازي پخش شده كه جواب نمي ده. البته بعد از يه مدتي هم گزارشگر درست براي بازي اومد كه خود من نصب كردم و دارم بازي مي كنم هيچ مشكلي هم نداره. حجم اين فايل گزارشگر انگليسي جديد نزديك 400 مگه و چند صفحه قبل دوستان زحمت كشيدن و گذاشتن.

saeedblack
03-10-2011, 13:20
دوستانی که با گزارشگر انگلیسی بازی مشکل دارند من همین الان گزارشگر انگلیسی سایت pesbaz رو دانلود کردم کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره.

TOOMY-2008
03-10-2011, 15:06
دوستانی که با گزارشگر انگلیسی بازی مشکل دارند من همین الان گزارشگر انگلیسی سایت pesbaz رو دانلود کردم کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره.

اگر میشه یه لینک بزارید

با تشکر از این که اطلاع دادید

Alireza-Khan
03-10-2011, 15:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان ! این مشکل رو خیلی از دوستام دارن ! منم بش بر خوردم ! آنتی ویروس رو هم موقع نصب غیر فعال کرده بودم ! دو بار هم نصب کردم ولی بازم درست نشد ! جریان چیه ؟

sepehr_x50
03-10-2011, 15:57
چرا سر در گم میکنیدش
عزیز برو تو تنظیمات انویدیا کنترل پنل
nvidia control panel--->manage 3d settings-->program settings--> add رو بزن بازی رو بهش اضافه کن
اینطوری بازی با کارت گرافیک انویدیا اجرا میشه
اکثر بازیها تو لپ تاپ ها همینطوری هستند

اینم تقریبا همونه، ولی نشد.

ببینید درسته:

کسی از دوستان نمیتونه کمک کنه؟

ممنون از توجهتون

Saeed System
03-10-2011, 17:06
تنها راه حل مشکل بلوری بودن تصویر نصب پچ که تو پست اول تاپیکه؟

راه آسانتری نیست؟ ( مثل دستکاری فایلی چیزی )

shahabprince
03-10-2011, 17:42
بچه ها این DLC که کونامی قرار بود بده بیرون اومده؟

SA.JJ.AD
03-10-2011, 19:07
دوستان گزارشگر نسخه ای که من دارم ... انگلیسیه !! اما اصلا حرف نمیزنه ... فقط وقتی مثلا گل بزنی و از این دست اتفاق ها میناله !! :31:کسی این مشکلو داشته ؟! راح حلش چیه ؟! :20:

babak_villa134
03-10-2011, 19:36
تنها راه حل مشکل بلوری بودن تصویر نصب پچ که تو پست اول تاپیکه؟

راه آسانتری نیست؟ ( مثل دستکاری فایلی چیزی )

فایل no blur با لینک مستقیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

no blur سرور 2:

Ali_pc
03-10-2011, 20:41
پچ خوب برای نقل و انتقالات و درست کردن لباس ها نیومده ؟ پچ رسمی کونامی منظورم

Alireza-Khan
03-10-2011, 20:54

سلام دوستان ! این مشکل رو خیلی از دوستام دارن ! منم بش بر خوردم ! آنتی ویروس رو هم موقع نصب غیر فعال کرده بودم ! دو بار هم نصب کردم ولی بازم درست نشد ! جریان چیه ؟

دوستان لطف کنید ممنون میشم ! :40:

sepehr_x50
03-10-2011, 21:12

من تنها با پاک کردن آنتی ویروسم تونستم این مشکل رو حل کنم. با غیر فعال کردن هم جواب نمی دادو فایل رو پاک میکرد... NOD32 V5

bar333lona
03-10-2011, 21:19

بیا عزیز من این کارو کردم درست شد تو هم یه امتحان بکن

این rld که من گذاشتم دانلود کن بریز تو مسیر نصب بازی
بعد اگه یه ارور دیگه داد که آخرش emulator بود از توی دی وی دی بازی کرک رو دوباره بریز درست میشه
زمانی که داری کرک رو میریزی آنتی ویروست رو غیر فعال کن
اگه Nod32 یا smart security داری برو تو این مسیر setup / advance setup / exclusios بعد add رو بزن پوشه ی بازی رو ادد کن

Mool Tee
03-10-2011, 21:22
یکی این لینک درست شدن گزارش گر رو بزاره تو روخدا عذر می خوام اگه کچلتون کردما:31: هنوز یکم از موهاتون مونده
راستی بگید باید چیکارش کنم!

javadlf
03-10-2011, 21:22
من اون گزارشگر انگلیسی 400MB صفحه دوم رو دانلود کردم و هیچ مشکلی هم نداره.

ولی منوهای بازی ( In-game Text ) هنوز فرانسویه. برای انگلیسی کردن اونها باید چیز دیگه ای دانلود کنم؟

ویرایش ---------------------

فایلی که مربوط به انگلیسی کردن منوها میشه اسمش dt05_e.img هست که حجمش حدود 5MB هست.

حالا دوستانی که این فایل رو دارن میتونن برام آپلودش کنند یا اینکه لینک دانلودی براش بدن؟

یعنی هیچکی این فایل رو نداره؟؟

barcaboy10
03-10-2011, 21:24
دوستان من پچ 1 رو نصب كردم ولي لباس بعضي تيم ها خراب شده مثلا لاس منچستر شده لباس اورتون بايد چيكار كنم؟

Mool Tee
03-10-2011, 21:41
یعنی هیچکی این فایل رو نداره؟؟
دوست گلم من دارم واست آپ می کنم صبر کن یه مشکلی پیش اومده آپ نمیشه
میشه یه چند جا بگی که بشه آپ کرد
به جز
Uploadfa و
--------

saeedblack
03-10-2011, 22:11
اگر میشه یه لینک بزارید

با تشکر از این که اطلاع دادید

البته برای دانلود باید در سایت ثبت نام کنید.

majid322
03-10-2011, 22:28
جلوگیری از حذف فایل rdl.dll توسط انتی ویروس:

Alireza-Khan
03-10-2011, 22:37
دستتون درد نکنه ! به دوستم گفتم اون فایلا آپ کرد مننم به ایست اسمارت 5 شناسوندمش و درست شد ! مرسی از همه !

logi007
03-10-2011, 23:14
سلام دوستان،من فایل کرکم مشکل داره،کسی لطف می کنه فایل های پوشه کرکش رو واسم بزاره؟؟؟

logi007
03-10-2011, 23:20
لطفاً فایل های پوشه کرک رو واسم بزارید

bar333lona
04-10-2011, 00:28
دوستانی که مسترلیگ براشون با بازیکنان اصلی نمیاد این فایل رو دانلود کنن و به مسیر save بازی انتقال بدن . البته توجه کنن که این آپلش فایل باعث میشه سیوشون از بین میره و ارزششو داره به نظرم .

Shr776
04-10-2011, 00:36
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی یه فایل به اسم dt05_u.img رو نداشت من اومدم زرنگی کردم و یه فایل به همون نام درست کردم و گذاشتم تو مسیر نصب و بازی نصب شد و وارد بازی میشم
اما مشکل من اینه که صدای گزارشگربازی اصلا با بازی هماهنگ نیست و گزارشگر چرت و پرت میگه
اون گزارشگر 340 مگی سایت اسان دانلود رو هم اضافه کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده
به نظرتون مشکل از چیه

در ضمن اگر میشه یکی از دوستان اون فایل dt05_u.img رو برای من جدا اپلود کنه تا بریزم تو مسیر نصب شاید مشکل برطرف شد

kingmohsen
04-10-2011, 01:08

با سلام
به نظرم درکل بهترین سری این بازیهاست
1. به نظرم این عیب نیست یکی از مواردی هست که باید قفلش رو باز کنی
2. با این حرفت 50 درصد موافقم. توپ گیری خیلی سخت شده.
3. داوری کلا توی این بازی بده همه ورژن هاش همینطوری بوده
4. این مورد هم دقیقا با مورد بالا صدق می کنه. من که عادت کردم با این اسکلهای دروازبانا
5. چون دریبل زدن سخت تر شده اینطوری به نظر میاد.
6. با این حرفت کاملا موافقم.
7. با این حرفت موافق نیستم چون خودم توی هربازی یه کارت زرد هم نمیگیرم. چون توپ گیری سخت شده ناراحت میشی تکل میکنی داور هم بهت کارت میده.
8. با قسمت اول حرفت موافقم اما دومیش نه
9. توی دموها این مشکل بود اما توی ورژن نهاییش نه
10. با این حرف هم موافق نیستم چون خودم این مشکل رو ندارم
11. کمی تا قسمتی ابری :) اتفاقا این هم یکی از عیبهاشه هم یکی از محاسنش که انعطاف پذیری بازی رو نشون میده.
12. اونم که چون هنوز گزارشگر انگلیسی اصلیش نیومده نمیشه نظر داد اما چیزی که 100درصد معلومه گزارشگرش مثل همیشه خیلی خیلی خیلی از گزارشگر فیفا بدتره. بهترین گزارشگر توکل بازیها رو بازی ان بی ای 2k sport داره که واقعا وقتی به حرفاش گوش میکنم فکم میوفته!

در کل پی ایی اس به درد دونفره بازی کردن میخوره چون خیلی جای کل کل داره و گیم پلیش خیلی جذابه

mj77
04-10-2011, 01:23
سلام دوستان،من فایل کرکم مشکل داره،کسی لطف می کنه فایل های پوشه کرکش رو واسم بزاره؟؟؟

mohammad1350
04-10-2011, 08:35
دوستان خسته نباشین من فایل گزارش با حجم 396 مگ رو دان کردم و تو پوشه img محل نصب بازی کپی کردم اما بازم صدای گزارشگر نمی آد خواهش می کنم بگین چیکار کنم اگه سوالم تکراریه یا جای دیگه گفتین عذر می خوام کلی وقت گذاشتم تا فایلو دان کردم در ضمن یکی از دوستان گفتن فایل گزارش 2011 بدرد 2012 می خوره اگه درسته اسم فایلو بگین لطفا . ببخشید زیاد حرف زدم

---------- Post added at 08:35 AM ---------- Previous post was at 08:31 AM ----------

دوستان ببخشید یه سوال دیگه من پچ اصلاح اسامی تیمها رو نصب می کنم درست میشه ولی همینکه فیل مربوط به رفع ماتی یا بلور رو کپی می کنم اون پچ از کار میوفته چند بار اینکارو کردم دیگه دارم از pes زده میشم خواهش می کنم راهنماییم کنین

Shr776
04-10-2011, 10:17
اسمش اینه معروفترین سایت ایران هست ولی در عمل هیچ چیز نداره و یه متخصص توش نیست
صد رحمت به همون ایتی ست خودمون

اینم برای بار صدم
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی یه فایل به اسم dt05_u.img رو نداشت من اومدم زرنگی کردم و یه فایل به همون نام درست کردم و گذاشتم تو مسیر نصب و بازی نصب شد و وارد بازی میشم
اما مشکل من اینه که صدای گزارشگربازی اصلا با بازی هماهنگ نیست و گزارشگر چرت و پرت میگه
اون گزارشگر 340 مگی سایت اسان دانلود رو هم اضافه کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده
به نظرتون مشکل از چیه

در ضمن اگر میشه یکی از دوستان اون فایل dt05_u.img رو برای من جدا اپلود کنه تا بریزم تو مسیر نصب شاید مشکل برطرف شد

FGi
04-10-2011, 10:35
سلام

کسی میتونه این 4 فایل رو برای دانلود قرار دهد ؟

dt0e.img
dt0f.img
dt10.img
dt11.img

mj77
04-10-2011, 12:46
دوستان ببخشید یه سوال دیگه من پچ اصلاح اسامی تیمها رو نصب می کنم درست میشه ولی همینکه فیل مربوط به رفع ماتی یا بلور رو کپی می کنم اون پچ از کار میوفته چند بار اینکارو کردم دیگه دارم از pes زده میشم خواهش می کنم راهنماییم کنین
برای رفع بلور این لینکی که میزارم فایل unnamed_63 داخل پوشه dt04 بعد نصب پچ کپی کن خراب نمیشه.

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

دوستان خسته نباشین من فایل گزارش با حجم 396 مگ رو دان کردم و تو پوشه img محل نصب بازی کپی کردم اما بازم صدای گزارشگر نمی آد خواهش می کنم بگین چیکار کنم اگه سوالم تکراریه یا جای دیگه گفتین عذر می خوام کلی وقت گذاشتم تا فایلو دان کردم در ضمن یکی از دوستان گفتن فایل گزارش 2011 بدرد 2012 می خوره اگه درسته اسم فایلو بگین لطفا . ببخشید زیاد حرف زدم

اسم فایل dt00_e هستش.
بعد اینکه ریختی تو img بازی برو تو منوی اصلی خود بازی system setting\language setting\commentary language
بعد گزارش english انتخاب کن.

mohammad1350
04-10-2011, 13:32
ببخشید اصلا تو بازی گزارشی نمیشه یعنی گزارشگر لاله لاله :31:

poyul
04-10-2011, 13:34
موقع اجرا این اخطار داده میشه.

ویندوز 7 و آنتی ویروس کسپرسکی 2011.آنتی ویروس مشکلی با فایل اجرایی نداره. حتی یبار آنتی ویروس رو غیر فعال کردم و مجدد نصب کردم که دوباره همین ارور رو میداد.

راهنمایی کنید ممنون میشم.

K.N.I.G.H.T
04-10-2011, 13:49
این نسخه ای که سایت دانلودها گذاشته رو کسی دانلود کرده ؟
نسخه نهایی دیگه ؟

A/|\IR
04-10-2011, 14:03
دوستان کسی پچی سیوی چیزی داره که نقل و انتقالات درست بشه؟
ممنون

max_3d
04-10-2011, 14:09
درود
من نسخه کم حجم این بازی رو با بدبختی زیاد در سایت همسایه دانلود کردم با برنامه Winrar باز کردم ((ریپ 3.5 GIG)) روی فایل که کلیک راست میکنم و با Run as Administrator اوکی میکنم محیط داس مانندی میاد ولی یه مشکلی میگه داره عکسو ببینید
اینتر هم که میزنم صفحه بسته میشه مشکل در کجاست استادان:41:

mj77
04-10-2011, 14:52
دوستان کسی پچی سیوی چیزی داره که نقل و انتقالات درست بشه؟
ممنون

shahab_f
04-10-2011, 20:26
من بعد از اینکه پچ درست کردن اسم ها رو نصب کردم این دو تا ارور زیر رو میگیرم و بازی هم باز نمیشه :

=

mj77
04-10-2011, 23:38
کسی از دانلودها بازیو دانلود نکرده ببینه چه فرقی داره؟

ramin_rp
05-10-2011, 00:03
سلام

پچ FirePatch2012Vietnamver1.0 رو چطوری میشه پاکش کرد؟

mohammad1350
05-10-2011, 00:32
چرا اصلا تو بازی گزارشی نمیشه یعنی گزارشگر لاله فقط صدای زمین و تشویق میاد همه کارایی که دوستان فرمودن رو انجام دادم حتی سی دی بازیمو عوض کردم اما دریغ از یه ثانیه گزارش حالا به هر زبونی خواهش می کنم راهنماییم کنین چکار کنم

mj77
05-10-2011, 12:41
سلام

پچ FirePatch2012Vietnamver1.0 رو چطوری میشه پاکش کرد؟
اگه تو add/remove ویندوز نیست باید بازیو پاک کنی دوباره نصب کنی چون بعض فایلهای پچ جایگزین فایل اصلی بازی میشه..

footballist
05-10-2011, 13:15
سلام دوستان
من فایل rdl رو از اینترنت پیدا کردم که توسط انتی ویروس پاک نمیشه.این rdl مال بازی هری پاتر 8 هست و از قرار معلوم کار هم میکنه.خود طرف در مورد این فایل این رو گفته:

in this link you will have the rld.dll from harry poter 8 which works on pes 2012 whitout turn off the anti virus i have also microsoft antivirus and ti works:). i took this link from another guy on this post thanks mate. :) i guess it works for you also. just download the rar, unzip, and copy the dll file inside koname file, . it will works. it did for me;)
لینک دانلود:

منبع:

من با این فایل حتی با وجود روشن بودن انتی ویروس به راحتی وارد بازی شدم.
موفق باشید
---------
برای من بازی به خوبی اجرا شد.

simorgh_m3
05-10-2011, 13:46
چرا اصلا تو بازی گزارشی نمیشه یعنی گزارشگر لاله فقط صدای زمین و تشویق میاد همه کارایی که دوستان فرمودن رو انجام دادم حتی سی دی بازیمو عوض کردم اما دریغ از یه ثانیه گزارش حالا به هر زبونی خواهش می کنم راهنماییم کنین چکار کنم

منم همینطور
کمک کنید

sir payman
05-10-2011, 21:51
سلام به pes بازهای عزیز
من توی مستر لیگ یه تیم ساختم ولی توی نمیتونم توی بازی دونفره تیمم رو لود کنم یعنی اصلا سیومو نشون نمیده
چه کار باید کرد؟

m123h
06-10-2011, 13:03
لطف بگيد توي ويندوز 7 كجا بايد مراجعه كرد براي انجام تنظيما ت زير
nvidia control panel--->manage 3d settings-->program settings--> add رو بزن بازی رو بهش اضافه کن
اینطوری بازی با کارت گرافیک انویدیا اجرا میشه
اکثر بازیها تو لپ تاپ ها همینطوری هستند

V_12
06-10-2011, 13:10
دوستان يكي بگه مشكل چيه ؟!!!
در ضمن گرافيكم اينه NVIDIA GeForce GT 525M

sir payman
06-10-2011, 13:14
یعنی کسی مشکل من رو نداره؟ یا راه حلی براش نیست؟

همون تیمی رو که تو مستر لیگ ساختید رو میتونید توی exhibition هم لود کنید؟

MINOR
06-10-2011, 13:21
دوستان من یه مشکل دارم اونم اینه که وسط بازی یهو تصویر سیاه میشه و گیر میکنه
توی task manager که میام میبینم PES 12 رو Not responding زده وبعد از 1 دقیقه دوباره درست میشه اما هی این اتفاق میوفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
ممنون

SuperSt@r
06-10-2011, 13:51
یعنی کسی مشکل من رو نداره؟ یا راه حلی براش نیست؟

همون تیمی رو که تو مستر لیگ ساختید رو میتونید توی exhibition هم لود کنید؟

سلام
من کلا اهل این نیستم که با تیم مسترم بازی کنم ولی وقتی دیدم شما اینو گفتی منم رفتم و امتحان کردم دیدم که حرف شما درست بود و اصلا سیو مستر رو نشون نمیده و نمیشه باهاش بازی کرد حالا نمیدونم برا چیه! حالا اگه راه حلی پیدا کردم اینجا میگم

V_12
06-10-2011, 14:24
دوستان يكي بگه مشكل چيه ؟!!!
در ضمن گرافيكم اينه NVIDIA GeForce GT 525M

redman1368
06-10-2011, 14:50
بچه ها من بازی رو دانلود کردم ولی بعد از نصب تو بازی که میرم فقط یک صفحه سیاه میاد چکار کنم؟

..Parsa..
06-10-2011, 15:08

توی بعضی از نسخه ها گزارش انگیلسی بازی مشکل داره با اضافه کردن این پچ مشکل حل میشه

redman1368
06-10-2011, 15:23
بچه ها یکی لطف میکنه بگه این فایل مال چیه؟pes2012_topBG1.sfd .

فکر کنم این فایل برای من مشکل داشته باشه اگر کسی لطف کنه Upload کنه ممنون میشم.

abbas_p
06-10-2011, 15:34

20 مگابایت هستش اگر صبر کنی من 12:30 شب به بعد برات اپلود میکنم(چون ترافیکم محدوده:41:)

redman1368
06-10-2011, 15:41
اگه لطف کنی pes2012_topBG2.sfd رو هم بذاری ممنون میشم.

urumchi
06-10-2011, 17:34
يه نفر لطف كنه فايل rdl.dll رو يه جايي آپلود كنه

Traceur
06-10-2011, 18:49
يه نفر لطف كنه فايل rdl.dll رو يه جايي آپلود كنه

در این پستـــــ :

mtx891
06-10-2011, 19:57
من فایل گرافیک رو نصب میکنم هوش مصنوعی پایین میاد و کاملا میشه تاپ پلیر قدیم توی
pc
مجبورم نصب کنم اما لپ تاپ مشکلی نداره و پچ گرافیکی رو نصب نمیکنم بازی خیلی هوشمنده
به هرکی میگم باور نمیکنه...

M A X I M U M
06-10-2011, 20:30
اون پچ فقط تکنیک بلور رو غیرفعال می کنه کار دیگه ای نمی کنه
منظورت چیه هوش مصنوعی میاد پایین ؟
مثلا چه کاری نمی کنه که قبلا می کرد ؟!!

mInI_ClockEr
06-10-2011, 23:32
خدا لعنت کنه این بازی رو و انویدیا رو
عجب دردسری گیر کردیم
گفتیم 2012 میاد و مشکل قبلیش که با گرافیک های اونویدیا تو لپ تاپ ها داشت حل میشه ولی نشد
گور بابای پروساکر و تمام پرسنلش
آخه چقدر خاک برسرن که منو رو تغییر ندادن حالا ما که هیچی
یه بنده خدایی که لپ تاپ MX18 داره اون هم نمیتونه این بازی رو انجام بده
پس شا ش ایدم به این بازی

MINOR
07-10-2011, 00:22
من لب تاپ دارم و گرافیکم هم انویدیا Geforce 330GT هست ولی مشکلی ندارم
در ضمن اون مشکل قبلیم هم با پاک کردن ونصب مجدد حل شد

مشکل شما چیه ؟

abbas_p
07-10-2011, 00:57

اولی رو واست مستقیم کردم

دومی 40 مگ هستش ...ببین با همین اولی کارت درست میشه یا نه...

redman1368
07-10-2011, 01:05
آقا ممنون.دارم دانلود میکنم 5 دقیقه دیگه بهت خبر میدم.امیدوارم درست بشه.باز هم مرسی بابت آپلود.

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

متاسفانه درست نشد اگر محبت کنی دومی رو هم آپلود کنی ممنون میشم.

aramesh_61
07-10-2011, 01:16
سلام، آقا من نسخه ی ایکس باکس رو خریدم ولی اینم مثل بعضی از نسخه های پی سی زبانش فرانسویه، میخواستم ببینم میشه نسخه ایکس باکسو درستش کرد؟ اگه میشه چه جوری؟ ممنون
(من چند صفحه قبلو هم خوندم ولی چیزی پیدا نکردم، اگه سوالم تکراریه ببخشید)

mtx891
07-10-2011, 01:21
اون پچ فقط تکنیک بلور رو غیرفعال می کنه کار دیگه ای نمی کنه
منظورت چیه هوش مصنوعی میاد پایین ؟
مثلا چه کاری نمی کنه که قبلا می کرد ؟!!

توی لپ تاپ(بدون پچ گرافیکی) خیلی قوی هستن و دریبل میزنن وگل میزنن و اصلا نمیتونم ببرم بازی رو اما توی کامپیوتر شخصی (با پچ گرافیک) خیلی خنگ هستن و راحت از من می بازن حتی با بارسا به رئال 8 تازدم روی حالت سوپر استار من کاملا احساس میکنم که این دو بازی با هم فرق میکنه

abbas_p
07-10-2011, 01:36
آقا ممنون.دارم دانلود میکنم 5 دقیقه دیگه بهت خبر میدم.امیدوارم درست بشه.باز هم مرسی بابت آپلود.

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

متاسفانه درست نشد اگر محبت کنی دومی رو هم آپلود کنی ممنون میشم.
دومی رو هم برات اپلود میکنم.......ولی سرعت اپلودم پایینه طول میکشه..

redman1368
07-10-2011, 01:38
اوکی مرسی از زحمتت

FGi
07-10-2011, 01:49
چرا در مسترلیگ بازیکن ها تیم درست نیستن ( کل تیمها یک بازیکن دارند ) بعد از چند دست بازی درست میشه ؟

profeshnal
07-10-2011, 04:00
دوستان دیگه مطمئن شدم که این نسخه 100 درصد تقلبی هستش...:20:
کل سایت کونامی رو گشتم ولی هیچ چیزی از ریلیز شدن pes 2012 برای PC نگفته بود...فقط برای xbox و PS3 اومده...
اینم لینک خبرش از سایت رسمی کونامی :

در ضمن در قسمت خرید آنلاین سایت هم می تونین ببینین که برای PC ریلیز نشده :

درلینک دوم اگه روی کمه BUY موس رو نگه دارید متوجه میشید که این نسخه فعلا فقط برای Xbox و Ps3 اومده...
از این گذشته ، وقتی بازی رو نصب کردم واقعا زمین تا آسمون با دموی 1 و 2 تفاوت داشت...ظاهرا کامله...ولی تابلوئه که تقلبیه...تماشاگرا ن تقریبا دوبعدی هستند ...!!!بسیاری از حرکات و برخوردهای طبیعی دموها در این نسخه دیده نمیشه....کلا تنوع حرکات بسیار کم شده... گزارشگر همون گزارشگر 2011 هستش و چندین باگ دیگه...این نسخه بیشتر شبیه یک نسخه ناقص لو رفته ست...من که تا 14 اکتبر که تاریخ اعلام شده از سوی کونامیه صبر میکنم...:5:

migway
07-10-2011, 11:58
اقا دمتون گرم ... مشکل ماتی تصویرم حل شد با این فایل no blur .... ممنون:40::11::8:

Mehran14233
07-10-2011, 13:10
من یه نسخه ای که یکی دو روز پیش اومده بود رو دانلود کردم و ظاهراً کامل هست و گزارشش هم ایرادی نداره . میگن این همون 14 اکتبریه هست که زودتر ارائه شده . مثل بقیه بازی ها که معمولاً زودتر از موعد مقرر ارائه میشن .

Mehran14233
07-10-2011, 13:27
دوستان یه برنامه ای که قسمت پولی بازی رو آنلاک کنه . جدید ترین و بدون ایراد ترینشو کسی می تونه لینکشو بزاره ؟ ممنون :40:

you_love_sky1
07-10-2011, 14:34
سلام.ساکر من به زبان فرانسوی است در ابتدا نصب سریال قبول نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید؟سریال اگه هست بدین؟

Mehran14233
07-10-2011, 16:08
دوستان برای نقل و انتقالات و ترکیبها و ارتقاء گیم پلی بازی یه چند روز صبر کنید تا پچ جدید pesedit بیاد چون پچ های pesedit خوبه و همه چیه بازی رو ردیف می کنه .

SuperSt@r
07-10-2011, 16:13
دوستان برای نقل و انتقالات و ترکیبها و ارتقاء گیم پلی بازی یه چند روز صبر کنید تا پچ جدید pesedit بیاد چون پچ های pesedit خوبه و همه چیه بازی رو ردیف می کنه .

سلام
اینجا مربوط به مشکلات نصب و اجرای بازی PES 12 هست و اگه نظری و یا مطلبی درباره این بازی داری میتونی به تاپیک خود PES 12 بری

Mehran14233
07-10-2011, 16:33
دوستان من موقع نصب یه ارور داد که Retry نمی شد ignore ش کردم . مشکلی پیش نمیاد ؟!

2raj_a
07-10-2011, 16:34
دوستان چرا گزارشگر اسم بازیکنا رو نمیگه؟فقط گاهی یه حرفی میپرونه!

Mehran14233
07-10-2011, 17:01
دوستان چرا گزارشگر اسم بازیکنا رو نمیگه؟فقط گاهی یه حرفی میپرونه!
اون گزارشگر اصلی نیست . باید گزارشگر 400 مگیه رو دانلود کنی . لینکش توی صفحه های قبلی هست .

aramesh_61
07-10-2011, 17:23
سلام، آقا من نسخه ی ایکس باکس رو خریدم ولی اینم مثل بعضی از نسخه های پی سی زبانش فرانسویه، میخواستم ببینم میشه نسخه ایکس باکسو درستش کرد؟ اگه میشه چه جوری؟ ممنون
(من چند صفحه قبلو هم خوندم ولی چیزی پیدا نکردم، اگه سوالم تکراریه ببخشید)
کسی میتونه به من کمک کنه؟!

bax_021
07-10-2011, 17:24
دوستان من موقع نصب یه ارور داد که Retry نمی شد ignore ش کردم . مشکلی پیش نمیاد ؟!
شما هم احتمالا مثل من فایل dt09 رو ندارید
بازی اجرا نمی شه اگه اینطور باشه.

Mehran14233
07-10-2011, 17:51
شما هم احتمالا مثل من فایل dt09 رو ندارید
بازی اجرا نمی شه اگه اینطور باشه.
یادم نیست چه فایلی بود . ولی الان راحت اجرا میشه و ظاهراً هیچ مشکلی نداره . اگه بعداً به مشکل نخوره :31:

ولی خب چون یه فایل رو نریخته احتمالاً یه ایرادی پیش میاد !! کسی می دونه مهم هست یا نه ؟!

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

کسی میتونه به من کمک کنه؟!

فکر کن چاره ای نداره جز اینکه وایسی تا پچ xbox بیاد .

saman_gh510
07-10-2011, 19:23
بنظرم بهترین راه خرید اورجینالشه با این همه درد سر.قیمتش چند هست؟

taghdir
08-10-2011, 00:11
با سلام به همه .
من بازی رو نصب کردم امااجرا نمیشه و نود32 نمیزاره من فایل .dll رو رستوری کنم وهمش فییلد میده .
پیغام بازی اینه":
---------------------------
pes2012.exe - System Error
The program can't start because d3dx9_30.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.
OK

urumchi
08-10-2011, 01:18
با سلام به همه .
من بازی رو نصب کردم امااجرا نمیشه و نود32 نمیزاره من فایل .dll رو رستوری کنم وهمش فییلد میده .
پیغام بازی اینه":
The program can't start because d3dx9_30.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.
OK

من مشابه اين مشكل رو در يه بازي ديگه داشتم، اون فايل dll رو دانلود كردم بعد در پوشه نصب بازي و پوشه system32 ويندوز كپي كردم و اينطوري اون بازي اجرا شد

shahin_mp3
08-10-2011, 05:06
با سلام به همه .
پیغام بازی اینه":
OK

Nod32 در قسمت تنضيمات انتي ويروسش يه مشخصه اي به نام Exclusions داره كه ديگه گير نده به يه فايلي چيزي كه مورد نيازته :31:

taghdir
08-10-2011, 08:54
Nod32 در قسمت تنضيمات انتي ويروسش يه مشخصه اي به نام Exclusions داره كه ديگه گير نده به يه فايلي چيزي كه مورد نيازته :31:

با سلام
اما هر کار میکنم نمیزاره این نود دیگه نمیدونم چه کار کنم!!!!

نوید1
08-10-2011, 10:02
سلام.من یه مشکل اساسی دارم،هم تو fifa12 هم تو12 pes!!!توی منوها و تمرینات که هستم تصویر خوبه!ولی تو بازی که میرم مدام تصویر مکث داره و گیر داره.از سخت افزار نیست.چون تو بازیهای دیگه این مشکل رو ندارم.لطفا کمک کنید!!

..Parsa..
08-10-2011, 11:29
با سلام
اما هر کار میکنم نمیزاره این نود دیگه نمیدونم چه کار کنم!!!!

اینو هرکاری کنی بازم نود بهش گیر میده ، من بهترین کار رو کردم به خاطر pes از همه چی گذشتم و نود رو پاک کردم :31:

Mehran14233
08-10-2011, 12:00
توی پچ جدید کونامی (1.01) یه نکته جالب دیدم اونم اینه که اسم بعضی تیم ها اضافه شده که گزارشگر می گه . مثلاً قبل از اینکه پچ رو نصب کنم اسم آرسنال رو توی بازی نمی گفت اما بعد از اینکه پچ رو نصب کردم اسمشو می گه !

توی 11 پچ هاشون صدا اضافه نمی کرد اما توی 12 اضافه می کنه ؟!

Aznasleaftab
08-10-2011, 12:50
دوستان خواهش می کنم کمکم کنید؛
من نسخه ی اورجینال و نهایی پی اس و فیفا 12 رو خریدم که فیفا راحت نصب شد؛ اما پی ای اس همون اول اینستالش هنگ می کنه و اصلا اون نمودارش رنگی نمیشه و بعدم یه ارور میده که من اینگورش می کنم؛ ولی بازم در همون حالت هنگ می مونه و نصب نمیشه؛
نود 32 رو حذف کردم، ولی بازم مشکل پا برجا موند؛
ویندوزم سون و رم 2 و گرافیک 1 ؛
کمکم کنید!

L.A.MESSI
08-10-2011, 13:13
salam dostan avalan SHARMANDE KE FINGILISH MINEVISAM be dalile kharabie windowsam bebakhshid.
man bazie pes12o baraye xbox gereftam mige update kon ke shenidam age up konam kopikhor bodanesh mipare kesi midone bayad chika bokonam?!!

Mehran14233
08-10-2011, 17:56
دوستان پچ جدید pesedit دقایقی پیش ارائه شد که می تونید دانلود کنید : ( 263.5 مگابایت )

PESEdit.com 2012 Patch 1.2 - Released!

New Features:

Added Liga Adelante with all correct squads, formations, players & more
New adboards Camp Nou
New referee kits
New kits (Bayern München, Bochum, Dortmund, Hertha BSC, Schalke)
Fixed online compatibility; no switch needed;

پارت اول :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت دوم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنقل و انتقالات هنوز درست نشده . ولی اگه اینترنت زیادی دارید دانلود کنید :31:

لینک های جدید رو هم گیر بیارم حتماً میزارم :8:

ماندگاری 7 روز .. کاملا مستقیم
کد:
کد:

با تشکر از دوست گرامی ali703

h_nn
08-10-2011, 18:44
افکت پازل که واسه صحنه آهسته واسم میاد بشتر مواقع گیر میکنه یعنی بازی انجام میشه تکهای پازل مونده وسط بازی بعد از چند ثانیه میره- صحنه آهسته هم دیر پخش میشه
کسی میتونه کمکم کنه؟ اصلا میشه کاری کرد پازلا نیان موقع صحنه آهسته؟
ممنون

Dark Shine
08-10-2011, 19:01
دلـیـل تـیکـ دار شـدن بـازی بـرام چیـه ؟
Vga : Nvidia Geforce 7100
265 .
تـآ 2011 رو راحـت رو Low بـازی میکـردم این نمیشـه ، خیلـی فرقـی نکـرده !

sunrise07
08-10-2011, 19:57
سلام دوستان ، من خواستم این بازی رو یه لپتاپ ایسر قدیمی نصب کنم. پس 2011 روش نصب میشد اینو که نصب می کنم موقع اجای بازی زمانی که میخوام تنظیمات اولیه رو انجام بدم تو قسمت تعیین اواتار ارور میده و از برنامه خارج میشه . کسی همچین مشکلی نداشته تا بحال؟

Mehran14233
08-10-2011, 22:11
دلـیـل تـیکـ دار شـدن بـازی بـرام چیـه ؟
Vga : Nvidia Geforce 7100
265 .
تـآ 2011 رو راحـت رو Low بـازی میکـردم این نمیشـه ، خیلـی فرقـی نکـرده !
من با geforce 6150 و 1گیگ رم روی low بازی می کنم و تیک هم نداره . یه بار از اول نصب کن شاید درست شه :46:

Mehran14233
08-10-2011, 22:20
دوستان پچ جدید pesedit دقایقی پیش ارائه شد که می تونید دانلود کنید : ( 263.5 مگابایت )

پارت اول :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت دوم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنقل و انتقالات هنوز درست نشده . ولی اگه اینترنت زیادی دارید دانلود کنید :31:

لینک های جدید رو هم گیر بیارم حتماً میزارم :8:

ماندگاری 7 روز .. کاملا مستقیم
کد:
کد:

با تشکر از دوست گرامی ali703

لینک جدید اضافه شد . تا 7 روز مهلت داره :11:

PES HOT
08-10-2011, 22:35
لطفا حذف بشود!

S!LENCE
08-10-2011, 22:43
سلام دوستان خسته نباشید
من بازی رو گرفتم تا الآن که مشکل نداشتم یه کم سخت تر شده ولی طبیعی تر شده فقط گزارشگر فرانسویه که اونم قایلشو میگیرم ایشالا درست میشه
موردم تکنیک های Feint هست که قلا تو 2011 تو Game Plan بود و می شد تغییرش داد تو این یکی کسی می دونه کجاست؟ خودش پیش فرض یه حرکتایی میزنه ولی میشه تغییرش داد؟

shahin_mp3
09-10-2011, 00:01
مشكلات اين PES حل شد ؟ :21: گزارشگر انگليسيو چيزاي ديگه ؟ :21:

Mehran14233
09-10-2011, 02:47
مشكلات اين PES حل شد ؟ :21: گزارشگر انگليسيو چيزاي ديگه ؟ :21:

آره مشکلی نداره و ظاهراً اینی که جدید دادن همون نسخه 14 اکتبره . اگر هم قبلی رو داری یه گزارشگر 400 مگی هست اونو دانلود کن .

K.N.I.G.H.T
09-10-2011, 10:18
سلام
من PES رو تازه نصب کردم تصویر برام تاره
آیا برای شما هم همینطوره ؟
راحلی هست که بشه این مشکل رو برطرف کرد؟

aramesh_61
09-10-2011, 11:00
دوستان پچی چیزی واسه نسخه ایکس باکس نیومده؟ آخه نسخه ی من فرانسویه همه چیزش!

Mehran14233
09-10-2011, 11:31
سلام
من PES رو تازه نصب کردم تصویر برام تاره
آیا برای شما هم همینطوره ؟
راحلی هست که بشه این مشکل رو برطرف کرد؟

پچ pesedit رو نصب کن هم اینو درست می کنه هم لباسا و آرم تیم ها درست میشه . ولی نق و انتقالات هنوز نه .

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

دوستان پچی چیزی واسه نسخه ایکس باکس نیومده؟ آخه نسخه ی من فرانسویه همه چیزش!

فکر نکنم هنوز . کونامی خودش 2-3 روز دیگه پچ میده فکر کنم با اون ، پچ برای X-box هم بیاد .

K.N.I.G.H.T
09-10-2011, 11:36
پچ pesedit رو نصب کن هم اینو درست می کنه هم لباسا و آرم تیم ها درست میشه . ولی نق و انتقالات هنوز نه .

من پچ 1.1 و 1.1.1 رو دارم، اینا رو نصب کنم خوب میشه یا حتما باید همین 1.2 باشه؟

Mehran14233
09-10-2011, 13:56
من پچ 1.1 و 1.1.1 رو دارم، اینا رو نصب کنم خوب میشه یا حتما باید همین 1.2 باشه؟
نه توی پچ 1.1 و 1.1.1 هم مشکل مات بودن صفحه درست میشه . برای شما درست نشده نمی دونم چه ایرادی داره :13:

ronnine
09-10-2011, 14:33
دوستان من از ویندوز ویستا استفاده می کنم ...
پچ 1.2 نصب کردم الان رو بازیم ... موقع اجرا بازی ویندوز پیام Stop working میده نمیره تو بازی ... حالا چی کار کنم؟

K.N.I.G.H.T
09-10-2011, 16:13
نه توی پچ 1.1 و 1.1.1 هم مشکل مات بودن صفحه درست میشه . برای شما درست نشده نمی دونم چه ایرادی داره :13:
نه برای من هم درست شد، اون موقع هنوز نصب نکرده بودم
به هر حال ممنون

gol2000
09-10-2011, 17:00
با سلام به بچه هاي خوب ايران اقا من خسته شدم از بس گشتم دنبال گزارشكر انگليسي تو رو خدا يكي به ما گزارشكر انگليسي بده فقط كار كنه

Mehran14233
09-10-2011, 17:21
با سلام به بچه هاي خوب ايران اقا من خسته شدم از بس گشتم دنبال گزارشكر انگليسي تو رو خدا يكي به ما گزارشكر انگليسي بده فقط كار كنه

بیا عزیز :

TST.LP
09-10-2011, 18:16
دوستان من حين رفتم توي بازي مشكل دارم ! اين پچ 1.2رو نصب كردم
همه چي نرماله انگار
تيم.انتخاب ميكنم، تركيبو ميچينم، ولي وقتي ميزنم kick off همه چي همينجوري ميمونه و فقط صداي تشويق تماشا چيا مياد !
چي كار كنم؟

ديگه مهم نيست ! راشو پيدا كردم !
فايلهاي bin. اي كه تو dt06 ريخته بودم رو پاك كردم درست شد. مخصوص اسكوربرد بود

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

من اينو نصب كردم جواب داد. قبل از اينكه ارور بگيرم تست كردم جواب داد.
الان نميتونم ديگه برم تو بازي‌!

hastor111
09-10-2011, 18:52
سلام
ممنون میشم راهنماییم کنید
بین دو نیمه و آخر بازی که داور سوت میزنه که بازی تموم شده یهو 3-4 ثانیه تصویر گیر می کنه اما صدا درسته...
مشکل از چیه

h_nn
09-10-2011, 21:12
افکت پازل که واسه صحنه آهسته واسم میاد بشتر مواقع گیر میکنه یعنی بازی انجام میشه تکهای پازل مونده وسط بازی بعد از چند ثانیه میره- صحنه آهسته هم دیر پخش میشه
کسی میتونه کمکم کنه؟ اصلا میشه کاری کرد پازلا نیان موقع صحنه آهسته؟
ممنون

هیچکس نمیدونه باید چکار کنم:37:

Mehran14233
09-10-2011, 21:35
این تصویر گیر کردن رو من هم دارم . من سیستمم پایینه ولی این گیر کردن ها معلومه باگ بازی . تو پچ های بعدی شاید درست کنند .

من پچ رو که نصب کردم توی منوی اصلی وقتی یه گزینه ای رو انتخاب می کنم تصویر رونالدو که زیره شظرنجی میشه . قبل از پچ اینطوری نبود . دوستان کسی این مشکل رو داره ؟

mj77
09-10-2011, 21:50
کسی تونسته انلاین بازی کنه بیاد توضیحی بده؟
face book واسه چیه تو بازی؟

M A X I M U M
09-10-2011, 22:34
اونایی که تصویرشون گیر می کنه باید بهشون بگم که مشکل از بازیه و باگه خود بازیه
راه حل اینه که رزولیشن تصویر رو بذارید روی 1280x1024
میدونم میدونم میگید کیفیت تصویر میاد پایین اما نه نمیاد
من خودم امتحان کردم کیفیت تصویر همون فول اچ دیه اما دیگه گیر نمی کنه
من خودم نمایشگرم فول اچ دیه روش 1080p بازی می کردم
برای امتحان گذاشتمش روی 1280x1024 دیدم حدسم درست بود دیگه بازی گیر نمی کنه
اینکه این رزولیشن رو چطور گیر آوردم بماند :دی

Mehran14233
09-10-2011, 23:37
من پچ رو که نصب کردم توی منوی اصلی وقتی یه گزینه ای رو انتخاب می کنم تصویر رونالدو که زیره شظرنجی میشه . قبل از پچ اینطوری نبود . دوستان کسی این مشکل رو داره ؟

دوستان این هم عادیه ؟

ariacat
10-10-2011, 01:26
دوستان، من وسط بازی یه دفعه صدای گزارشگرم قطع میشه. مواقعی هم که گزارش میکنه مشخصه که عقب تر از جریان بازی هست. باید چیکار کنم؟

kkain-blood
10-10-2011, 09:08
دوستان من بازی رو گرفتم وارد بازی که میشم اول میخواد که سطح بازی رو انتخاب کنم بعد اسم پروفایل تو مرحله بعد فکر کنم میخواد یه آواتار انتخاب کنم که تو این مرحله ار بازی میپره بیرون!!! کسی راه حلی نداره؟؟؟ کرک رو هم عوض کردم اما همینجوریه....

prance_of_pirsia
10-10-2011, 09:19
دوستان بزرگترین مشکل من اینه که چرا بازی ها همه روز برگزار می شه ، خاک تو سرشون با این بازی طراحی کردنشون

Mehran14233
10-10-2011, 11:42
دوستان، من وسط بازی یه دفعه صدای گزارشگرم قطع میشه. مواقعی هم که گزارش میکنه مشخصه که عقب تر از جریان بازی هست. باید چیکار کنم؟
یه گزارشگر 400 مگابایتی هست باید اونو دانلود کنی .

ariacat
10-10-2011, 13:41
یه گزارشگر 400 مگابایتی هست باید اونو دانلود کنی .

میشه لینک یا تاپیکشو معرفی کنید؟ گزارشگرای زیادی توی اینترنت آپ شده.

ronnine
10-10-2011, 14:31
دوستان من بلد نیستم پچ و نصب کنم ... یکی بهم بگه چه طوری ... بعدش که فایل اینستالر و تو بازی نصب کردم باید چی کار کنم؟
لطفا اگر میشه خودتون بگین ... نه اینکه مثلا فایل PDF بخون حله ...

..Parsa..
10-10-2011, 15:25
میشه لینک یا تاپیکشو معرفی کنید؟ گزارشگرای زیادی توی اینترنت آپ شده.

این یکی از بهترین پچ ها واسه درست شدن گزارش بازیه
حجم 470 مگ

دوستان من بلد نیستم پچ و نصب کنم ... یکی بهم بگه چه طوری ... بعدش که فایل اینستالر و تو بازی نصب کردم باید چی کار کنم؟
لطفا اگر میشه خودتون بگین ... نه اینکه مثلا فایل PDF بخون حله ...

شما کدوم پچ رو مخوایدئ نصب کنید ؟ اگه پچ pes edit باشه که کاری ندره فقط پچ رو نصب کنید و بعد بازی رو از ایکون خودش اجرا کنید

hessam333
10-10-2011, 15:44
سلام من لپ تاپ dell xps L502 دارم که رم 8 و گرافیک 2 گیگ داره corei7
وقتی pes2012 رو اجرا میکنم بهم ارور میده که حداقل سیستم رو ندارم حتی run with high graphic nvidia میکتم بازم همونو میگه
مجبورم ignore رو بزنم و با کمترین گرافیک بازی کنم از تو تنظیمات هم نمیتونم گرافیک رو رو high بزارم

نمیدونم واسه چیه ولی من وقتی لپ تاپمو با HDMI وصل میکنم به LCDtv هیچ اروری نمیده و میتونم از تنظیمات بازی گرافیک بازی رو high کنم و با آخرین کیفیت بازی کنم!!

خواهشا کمکم کنید.

kkain-blood
10-10-2011, 17:42
دوستان من بازی رو گرفتم وارد بازی که میشم اول میخواد که سطح بازی رو انتخاب کنم بعد اسم پروفایل تو مرحله بعد فکر کنم میخواد یه آواتار انتخاب کنم که تو این مرحله ار بازی میپره بیرون!!! کسی راه حلی نداره؟؟؟ کرک رو هم عوض کردم اما همینجوریه....
کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟

gol2000
10-10-2011, 19:45
اقا اين گزارشگر الكي چيه ميذارين هر چي بوده من گذاشتم ولي گزارشگر درست نشده الكي فقط وقت تلف كردم الكي فقط دانلود كردم ولي درست نشد كه نشد كمك كنين چه كار كنم بابا اگه گزارشگر اسپانيايي يا فرانسوي هم باشه مشكل نيس بدين چون اين گزارشگر انگليسي چرت و پت ميگه

..Parsa..
10-10-2011, 20:00
اقا اين گزارشگر الكي چيه ميذارين هر چي بوده من گذاشتم ولي گزارشگر درست نشده الكي فقط وقت تلف كردم الكي فقط دانلود كردم ولي درست نشد كه نشد كمك كنين چه كار كنم بابا اگه گزارشگر اسپانيايي يا فرانسوي هم باشه مشكل نيس بدين چون اين گزارشگر انگليسي چرت و پت ميگه

اون لینک 400 مگ که 2-3تا پست بالاتر گذاشتم مشکلی نداره خودم استفاده کردم مشکل حل شد . گه زبان گزارش بزی واستون فرقی نمیکنه گزارش فرانسوی و آلمانیه خود بازی مشکلی ندارن فقط باید از منوی اصلی برید توی تنظیمات و گزارش بازی رو بذارید روی آلمانی یا فرانسوی

ronnine
10-10-2011, 20:04
شما کدوم پچ رو مخوایدئ نصب کنید ؟ اگه پچ pes edit باشه که کاری ندره فقط پچ رو نصب کنید و بعد بازی رو از ایکون خودش اجرا کنید

من پچ 1.2 همین pesedit رو نصب کردم ... موقع اجرا هم Stop Working میده ... با کرک هم امتحان کردم نشد ... حالا چی کار کنم؟

من ازین استفاده کردم ... حرف نداره ... نمیدونم شما کدوم را دانلود کردی ...

..Parsa..
10-10-2011, 20:13

کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟

شما این option file رو دانلود کن ببین اصلا وارد بازی میشه یا نه

من پچ 1.2 همین pesedit رو نصب کردم ... موقع اجرا هم Stop Working میده ... با کرک هم امتحان کردم نشد ... حالا چی کار کنم؟

از قبل هم پچ نصب کرده بودید کرده بودید بعد اینو نصب کردی یا مثلا کیت سرور ریخته بودی بعد نصب کردی ؟
خه من الان خودم دارم از همین پچ بدون مشکل استفاده میکنم

ronnine
10-10-2011, 20:16
از قبل هم پچ نصب کرده بودید کرده بودید بعد اینو نصب کردی یا مثلا کیت سرور ریخته بودی بعد نصب کردی ؟
خه من الان خودم دارم از همین پچ بدون مشکل استفاده میکنم

خوب الان من چی کار کنم آخه؟ بازی رو باز نمیکنه ... شما از nod استفاده می کنید؟

..Parsa..
10-10-2011, 20:23
خوب الان من چی کار کنم آخه؟ بازی رو باز نمیکنه ... شما از nod استفاده می کنید؟

باورت بشه یا نه من الان از هیچ نتی ویروسی روی سیستمم استفاده نمی کنم :31: آخه نود سر همین pes 2012 پدرمو در آورد هرکاریش میکردم بازم rld.dll رو میزد منم نود رو پاک کردم و فعلا بدون آنتی ویروس دارم کار میکنم :21::27:

..Parsa..
10-10-2011, 20:29
حذف شود ...

ronnine
10-10-2011, 20:32
باورت بشه یا نه من الان از هیچ نتی ویروسی روی سیستمم استفاده نمی کنم :31: آخه نود سر همین pes 2012 پدرمو در آورد هرکاریش میکردم بازم rld.dll رو میزد منم نود رو پاک کردم و فعلا بدون آنتی ویروس دارم کار میکنم :21::27:

من الان چی کار کنم؟ بعد نصب نمیره تو بازی ... ممکنه علت از همین nod باشه؟
شما یه لطف میکنی از محل Directory بازیت یه اسکرین شات بذاری؟

..Parsa..
10-10-2011, 20:36
من الان چی کار کنم؟ بعد نصب نمیره تو بازی ... ممکنه علت از همین nod باشه؟
شما یه لطف میکنی از محل Directory بازیت یه اسکرین شات بذاری؟

به احتمال زیاد مشکل همینه ، خودمم بار اول که پچ رو دانلود و نصب کردم نود فایل rld.dll رو زد و بازی اجرا نمی شد یعنی وقتی میخواستم اجرا کنم صفحه سیاه میشد و میپرید بیرون
من نود رو پاک کردم بازی و پچ رو دوباره نصب کردم و بدون مشکل بازی کردم

ronnine
10-10-2011, 20:39
اگه لطف کنی و اسکرین شات بذاری ممنون میشم

..Parsa..
10-10-2011, 20:42
--

اگه لطف کنی و اسکرین شات بذاری ممنون میشم

از چی اسکرین شات بذارم دوست من ؟
فکر کنم توضیحاتی که دادم کامل بوده باشه :10:

ronnine
10-10-2011, 21:03
--

از چی اسکرین شات بذارم دوست من ؟
فکر کنم توضیحاتی که دادم کامل بوده باشه :10:
من الان دارم شروع میکنم به پاک کردم آنتی ویروسو بازی و ...
بعدش می خوام بازی رو بنصبم ... حتما نتیجه رو اینجا اعلام میکنم ...

..Parsa..
10-10-2011, 21:08
من الان دارم شروع میکنم به پاک کردم آنتی ویروسو بازی و ...
بعدش می خوام بازی رو بنصبم ... حتما نتیجه رو اینجا اعلام میکنم ...

قبل از شروع نصب پچ پوشه کیت سرور رو از محل نصب بازی حتما پاک کن چون در غیر اینصورت پچ کامل نصب نمیشه
البته من نگفتم شم هم حتم آنتی ویروسو بازی و پاک کن و دوباره نصب کن توی صفحه اول توضیح داده که چیکار کنی که نود به بازی گیر نده اما چون واسه من جواب نداد و به محض اینکه آپدیت شد بازی رو زد من دیگه از روی تنبلی خودم آسون ترین راه رو انتخاب کردم :31::27:

PES HOT
10-10-2011, 22:04
Newgameplay tool 1.1.0 by Jenkey
سلام.از صبح میخوام اینو دانلود کنم نمیشه.کسی میتونه این لینکو دانلود کنه جای دیگه آپلود کنه که بشه راحت دانلود کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دمتون گرم.
لینک:

ronnine
10-10-2011, 23:51
قبل از شروع نصب پچ پوشه کیت سرور رو از محل نصب بازی حتما پاک کن چون در غیر اینصورت پچ کامل نصب نمیشه
البته من نگفتم شم هم حتم آنتی ویروسو بازی و پاک کن و دوباره نصب کن توی صفحه اول توضیح داده که چیکار کنی که نود به بازی گیر نده اما چون واسه من جواب نداد و به محض اینکه آپدیت شد بازی رو زد من دیگه از روی تنبلی خودم آسون ترین راه رو انتخاب کردم :31::27:

یه چیزی بگم شاید باورتون نشه ... بازی من اصلا پوشه کیت سرور نداره ... بعد نصب پچ میاد .... که اونم دیگه نمیره تو بازی ... مشکل از کجاست؟

gol2000
11-10-2011, 01:48
بچه ها مشكل گزارشگرم حل شد رفتم تو منوي گزارشگري ديدم رو فرانسه بود رفتم زدم رو گزارشگر انگليسي درست شد خوب حالا مشكل من تاريه بازي اوني كه گذاشتين تو انجمن سرور دانلودش مشكل داشت يه خوبش رو بذارين تا راحت دانلود كنيم

..Parsa..
11-10-2011, 02:05
یه چیزی بگم شاید باورتون نشه ... بازی من اصلا پوشه کیت سرور نداره ... بعد نصب پچ میاد .... که اونم دیگه نمیره تو بازی ... مشکل از کجاست؟

بله خوب بازی کیت سرور نداره و کیت سرور رو یا باید خودت بریزی یا با نصب پچ خودش میاد
چه طور توی بازی نمیره ؟ اگه اروری چیزی میده بگو یا یه اسکرین شات بذار یا یه کم بیشتر توضیح بده تا بشه راحت تر راهنمایی کرد :13:

..Parsa..
11-10-2011, 02:17
بچه ها مشكل گزارشگرم حل شد رفتم تو منوي گزارشگري ديدم رو فرانسه بود رفتم زدم رو گزارشگر انگليسي درست شد خوب حالا مشكل من تاريه بازي اوني كه گذاشتين تو انجمن سرور دانلودش مشكل داشت يه خوبش رو بذارين تا راحت دانلود كنيم

دوست عزیز صفحه اول رو نگاه میکردید

اگه هم به هر دلیل نتونستید از اون لینک بگیرید اینم یه لینک دیگه

mahnaz1
11-10-2011, 02:27
سلام آقایون من یه مشکلی‌ دارم اینکه می‌خوام رو درجهٔ سوپر ستار بازی کنم ولی‌ اخریش تاپ پلیر هم اینکه تصویرم مات اگه کسی‌ میدون راهنمایی‌ کنه ممنون

..Parsa..
11-10-2011, 02:37
سلام آقایون من یه مشکلی‌ دارم اینکه می‌خوام رو درجهٔ سوپر ستار بازی کنم ولی‌ اخریش تاپ پلیر هم اینکه تصویرم مات اگه کسی‌ میدون راهنمایی‌ کنه ممنون

ای کاش همین پست قبلی و میخوندید دوست عزیز :19:
برای بر طرف شدن تاریه بازی این فایل رو دانلود کنید

برای بازی کردن روی درجه سوپر استار هم میتونید با داشتن 100gp اونو از قسمت Extra Content باز کنید و یا Optipn File زیر رو دانلود کنید و جاگزین Optipn File خودتون کنید تا تموم گزینه های موجود در Extra Content از جمله درجه سختی سوپر استار باز بشه

kkain-blood
11-10-2011, 08:22
[QUOTE=..Parsa..;6537800]شما این option file رو دانلود کن ببین اصلا وارد بازی میشه یا نه

فایل رو دانلود کردم ریختم تو پوشه بازی اما بازم وقتی وارد بازی میشه در مرحله اتخاب آواتار هنگ میکنه! میپره بیرون!

فایل رو ریختم تو پوشه konami حالا بازی اجرا میشه اما مثلا تیم رو که انتخاب میکنی شروع بازی رو که میزنی هنگ میکنه میپره بیرون!

mj77
11-10-2011, 12:17
dlc اومده.....
من الان اتفاقی رفتم تو بازی پیغام داده ابدیت اومده.. دارم ابدیت میکنم

ronnine
11-10-2011, 13:40
بله خوب بازی کیت سرور نداره و کیت سرور رو یا باید خودت بریزی یا با نصب پچ خودش میاد
چه طور توی بازی نمیره ؟ اگه اروری چیزی میده بگو یا یه اسکرین شات بذار یا یه کم بیشتر توضیح بده تا بشه راحت تر راهنمایی کرد :13:

ممنون از توجهتون ...

والا ارورش به محض اینکه کلیک میکنم رو بازی ... بعد چند ثانیه پیام میده:

Pro Evolution Soccer 2012 Has Stopped Working
بعدشم نمیره تو بازی ...
فکر کنم همه با این ارور آشنا هستین ... حالا علتشو نمیدونم چیه ...

khan_dadach
11-10-2011, 14:07
این فایل dlc رو کسی میتونه آپلود کنه ما هم استفاده بکنیم؟

ashil_mf
11-10-2011, 14:11
آقا منم dlc آپیدیت میکنم...تا 99 میره .... بعد یه چیزه دیگه سریع پر میشه و مینویسه inestalition faild ( خطا در نصب ) چرا اینجوری میشه ؟

Scrolll
11-10-2011, 15:12
سلام دوستاي عزيز
من اين بازي رو امروز نصب كردم ولي اجرا نميشه و error ميده
خيلي خيلي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين كه بايد چي كار كنم
از پيغامي كه ميده عكس گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خواهشا بگين كه بايد چي كار كنم چون خيلي به اين بازي علاقه دارم
:40:

EngineeR EhsaN
11-10-2011, 16:36
آقا منم dlc آپیدیت میکنم...تا 99 میره .... بعد یه چیزه دیگه سریع پر میشه و مینویسه inestalition faild ( خطا در نصب ) چرا اینجوری میشه ؟

بازی منم همین مشکلو داره، کسی نمیدونه مشکل از چیه؟:19:

hamed30
11-10-2011, 17:30
سلام دوستاي عزيز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این فایل رو در مسیر C:\Windows\System32 بریزید به صفحه اول همین تاپیک هم یه سری بزنید

EngineeR EhsaN
11-10-2011, 17:42
سلام دوستاي عزيز

این مشکل مربوط به آنتی ویروس شماست ، یا غیر فعالش کنید یا پوشه بازی رو تو لیست فایلهای خاص قرار بدید :20:

rahimi6
11-10-2011, 20:11
--------------------------------------------------------------------------------

سلام
من pes2012 رو روی pc نصب کردم بازی رو که اجرا می کنم همون اول یه صفحه سیاه می باد که سمت چپ پایین صفحه یه حلقه آبی رنگ می چرخه ! خیلی منتظر موندم همون جا می مونه و بازی رو اجرا نمی کنه!!!
توی setting هم همه قطعات رو good می نویسه!!!!!
مشخصات سیستم:
cpu:AMD phenom ii x4 970
ram: 4GB
vga: radeon HD 6750
ویندوز: سون 64 بیتی

malkemid
12-10-2011, 11:06
بچه ها من رو اکس پی بازی رو اجرا کردم ولی روی 7 خواستم بریزم یه ارور میده که : failed to intialize emulator....مشکل از کجاست؟

namakdooon
12-10-2011, 11:17
نمیشه کاری کرد که این مشکل فایل dll حل بشه>؟

hamed30
12-10-2011, 11:34
نمیشه کاری کرد که این مشکل فایل dll حل بشه>؟

واسه آنتی ویروس NOD32 یه راه حلی اینجا گذاشتن

که احتمالا تو بقیه آنتی ویروس ها هم باید راه حل مشابهی وجود داشته باشه .

saeedblack
12-10-2011, 15:44
دوستان کسی لینک دانلود DLC pesedit رو داره بزاره؟

SANBOR
12-10-2011, 17:14
سلام.از صبح میخوام اینو دانلود کنم نمیشه.کسی میتونه این لینکو دانلود کنه جای دیگه آپلود کنه که بشه راحت دانلود کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دمتون گرم.
لینک:

سلام
من نمیدونم چرا وقتی اینو کپی میکنم و طبق اموزش کار میکنم بازی اولش که میخواهد اجرا بشه موقع لود گیر میکنه

Mehran14233
12-10-2011, 17:26
دوستان این پچ رو از دست ندید !

PESEdit.com 2012 Patch 1.3 - Released!

New Features:

Updated to KONAMI DLC 1.0 including all new features of it (TRANSFERS, kits, boots): DLC is included, you do NOT need to download it ingame;

New kits: Almeria, Celta, Girona, Hercules, Murcia + DLC new kits
New teams: APOEL, BATE, Viktoria Plzen
New scoreboard selector (8 scoreboards available)
New generic stadiums (big thanks to KLASHMAN69 & HAMMERSANDY for their pack) + assigned to all teams of EPL, Ligue 1, Serie A, La Liga, Adelante,
Bundesliga, 2. Bundesliga + correct stadium names for each team of those
Improved 2nd division switch

لینک های جدید و مستقیم برای پچ 1.3 :

H M R 0 0 7
12-10-2011, 17:56
سلام یه پچ میخوام که فقط اسامی بازیکنان درست بشه و تیم های لیسانس نشده رو اوکی کنه و پرچم تیم های انگلیسی درست بشه.نمیخوام توی اصل بازی تغیری ایجاد بشه و تیم جدید یا مثلا بندسلیگا دو اضافه بشه.
ممنون میشم

Mehran14233
12-10-2011, 18:13
سلام یه پچ میخوام که فقط اسامی بازیکنان درست بشه و تیم های لیسانس نشده رو اوکی کنه و پرچم تیم های انگلیسی درست بشه.نمیخوام توی اصل بازی تغیری ایجاد بشه و تیم جدید یا مثلا بندسلیگا دو اضافه بشه.
ممنون میشم
همین بالایی رو دانلود کن همه چیز رو ردیف می کنه :20:

masoudtr
12-10-2011, 18:26
میتونین بگین دکمه های R 1,2 و L 1,2 دقیقا تو بازی چکار میکنه؟

Mehran14233
12-10-2011, 18:30
میتونین بگین دکمه های R 1,2 و L 1,2 دقیقا تو بازی چکار میکنه؟

آر1 که سرعته :31: ال1 هم برای پاس هوایی دادنه . ال2 هم برای کورس گذاشتنه که توی 11 کار می کرد ولی تو 12 ظاهراً کار نمی کنه :31:

SANBOR
12-10-2011, 18:42
لینک:

سلام
من نمیدونم چرا وقتی اینو کپی میکنم و طبق اموزش کار میکنم بازی اولش که میخواهد اجرا بشه موقع لود گیر میکنه

SANBOR
12-10-2011, 18:50
یکی از دوستان یه لطف کنه فایل اصلی و بدون کرک exe بازی پس رو برام اپلود کنه خیلی ممنونش میشمخیلی نیازمه
البته ورژن 1 باشه
منظورم همون فایلیه که قبل از کپی کردن کرک رو سیستمتون هست

pes2012.exe
settings.exe

kkain-blood
12-10-2011, 19:37
[QUOTE=..Parsa..;6537800]شما این option file رو دانلود کن ببین اصلا وارد بازی میشه یا نه

فایل رو دانلود کردم ریختم تو پوشه بازی اما بازم وقتی وارد بازی میشه در مرحله اتخاب آواتار هنگ میکنه! میپره بیرون!

فایل رو ریختم تو پوشه konami حالا بازی اجرا میشه اما مثلا تیم رو که انتخاب میکنی شروع بازی رو که میزنی هنگ میکنه میپره بیرون!

کمک.........

PES HOT
12-10-2011, 20:53
سلام
دو تا فایل اجرایی رو آنتی ویروست میشناسه و اجازه فعالیت نمیده بهشون...آنتی وبروستو تنظیم کن

gol2000
12-10-2011, 21:17
بچه ها من امروز بازي رو اپديت كردم رفتم تو بازي ديدم لينگ انگيليس پرچم باشگاها عوض شده من از پچ استفاده كرده بودم

shahin_mp3
12-10-2011, 21:43
اين پچ دقيقا چيكار مي كنه ؟ :21:

malkemid
12-10-2011, 21:49
بچه ها من رو اکس پی بازی رو اجرا کردم ولی روی 7 خواستم بریزم یه ارور میده که : failed to intialize emulator....مشکل از کجاست؟

هیچکی این مشکل رو نداشته؟ تو گوگل هم سرچ کردم به نتیجه نرسیدم:13:

shahin_mp3
12-10-2011, 22:07
هیچکی این مشکل رو نداشته؟ تو گوگل هم سرچ کردم به نتیجه نرسیدم:13:

با روش سوييچ امتحان كن كليك راست روي ايكن بازي و انتخاب Run As Administrator :21:

ronnine
12-10-2011, 22:39
ممنون از توجهتون ...

والا ارورش به محض اینکه کلیک میکنم رو بازی ... بعد چند ثانیه پیام میده:

Pro Evolution Soccer 2012 Has Stopped Working
بعدشم نمیره تو بازی ...
فکر کنم همه با این ارور آشنا هستین ... حالا علتشو نمیدونم چیه ...

کسی نیست به یاری ما بشتابد ... ؟

Mehran14233
13-10-2011, 00:26
بچه ها من امروز بازي رو اپديت كردم رفتم تو بازي ديدم لينگ انگيليس پرچم باشگاها عوض شده من از پچ استفاده كرده بودم

این پچ جدید 1.3 رو دانلود کن .

اين پچ دقيقا چيكار مي كنه ؟ :21:

همه کار می کنه ! نقل و انتقالات و لباسا و بوندس لیگا و ....

Mehran14233
13-10-2011, 01:26
لینک های جدید و مستقیم برای پچ 1.3 :

shahin_mp3
13-10-2011, 01:44
کسی نیست به یاری ما بشتابد ... ؟

اينو بگير كلا به دردت مي خوره :31:

این پک رو دانلود:

روش راست کلیک و Run as Administrator رو انتخاب کن بعد از نصب کامپیوتر رو ریست و ببین توی بازی میره یا نه....

SANBOR
13-10-2011, 05:12
یکی از دوستان یه لطف کنه فایل اصلی و بدون کرک exe بازی پس رو برام اپلود کنه خیلی ممنونش میشمخیلی نیازمه
البته ورژن 1 باشه
منظورم همون فایلیه که قبل از کپی کردن کرک رو سیستمتون هست

pes2012.exe
settings.exe

لطفا یکی لطف کنه و بزاره

دو تا فایل اجرایی رو آنتی ویروست میشناسه و اجازه فعالیت نمیده بهشون...آنتی وبروستو تنظیم کن

اخه انتی ویروس هم غیر فعال میکنم بازم نمیشه

aramesh_61
13-10-2011, 09:25
دوستان پچی چیزی واسه نسخه ی ایکس باکس نیومده؟

SANBOR
13-10-2011, 15:12
یه جوون مرد پیدا نمیشه برای ما اپلود کنهبابا 17 مگ بیشتر نیست

shiraz522
13-10-2011, 15:54
سلام
من pes 12 رو نصبیدم و بازی کردم حال نکردم باش و حذفش کردم بعدش دوباره اومدم با 11 بازی کنم ، توی مستر لیگ که میرم خود pc بازی میکنه !!!!!!!! من نمی تونم بازی کنم .!!

به نظرتون چی شده !!! چکار کنم !!!!!

ronnine
13-10-2011, 16:35
لینک مستقیم برای دانلود پچ ورژن 1.3:

ramin_rp
13-10-2011, 21:41
بچه ها چطوری باید بازی رو دونفریش کنم؟
یعنی یکی با دسته و یکی با کیبورد؟
کیبورد رو اصلا نمیتونم فعال کنم؟

Mehran14233
13-10-2011, 23:02
بچه ها چطوری باید بازی رو دونفریش کنم؟
یعنی یکی با دسته و یکی با کیبورد؟
کیبورد رو اصلا نمیتونم فعال کنم؟
باید قبل از اینکه بری توی بازی از ستینگز دسته رو روی controller2 تنظیم کنی . بعد کیبورد میشه دسته1 و دسته میشه دسته2 :31:

shiraz522
13-10-2011, 23:03
سلام
من pes 12 رو نصبیدم و بازی کردم حال نکردم باش و حذفش کردم بعدش دوباره اومدم با 11 بازی کنم ، توی مستر لیگ که میرم خود pc بازی میکنه !!!!!!!! من نمی تونم بازی کنم .!!

به نظرتون چی شده !!! چکار کنم !!!!!

bestportal
14-10-2011, 11:18
سلام. متاسفانه آنتی ویروس من فعال بود و هنگام اجرای بازی فایل rdl.dll رو از پوشه بازی ها پاک کرد. لطفا یکی این فایل رو آپلود کنه. تا این نباشه بازی نمیتونم بکنم.

malkemid
14-10-2011, 11:38
سلام. متاسفانه آنتی ویروس من فعال بود و هنگام اجرای بازی فایل rdl.dll رو از پوشه بازی ها پاک کرد. لطفا یکی این فایل رو آپلود کنه. تا این نباشه بازی نمیتونم بکنم.

تو گوگل سرچ کن...نیازی به آپلود نیست..

h_nn
14-10-2011, 12:04
افکت پازل بازی واسم گیر میکنه باید چکار کنم رو اعصابه ؟
میشه کاری کرد کلا افکت نیاد ؟
:37::37::37:

malkemid
14-10-2011, 12:37
بچه ها من از وقتی dlc رو نصب کردم بازی قبل از منوی انتخاب تیمها گیر می کنه!! چرا؟

helex8800
14-10-2011, 13:50
سلام دوستان قبل از نصبش ضد ویروسم رو غیر فعال کردم نصب هم شد دفعه اول هم کار داد ولی با یه بار
ریست سیستم هر میخوام اجراش کنم اخطار میده

malkemid
14-10-2011, 14:56
سلام دوستان قبل از نصبش ضد ویروسم رو غیر فعال کردم نصب هم شد دفعه اول هم کار داد ولی با یه بار

منم الان این مشکل رو پیدا کردم!! ارور سمت راستی رو میگیرم الان! ای بابااااااا:19:

bestportal
14-10-2011, 18:53
تو گوگل سرچ کن...نیازی به آپلود نیست..

یکی نیست این فایل رو آپلود کنه؟

bigman
14-10-2011, 19:12
اين قسمت free side selection را چطوري ميشه توي kitserver فعال كرد ؟؟

براي فعال كردن دسته بازي ميخوام

PES HOT
14-10-2011, 19:12
یکی نیست این فایل رو آپلود کنه؟
همون لینک نیست مگه؟دوستمون داده لینکو:

SANBOR
14-10-2011, 22:58
همون لینک نیست مگه؟دوستمون داده لینکو:

نه دوست من
من فایل اصلی با نام های زیر رو میخواهم

pes2012.exe
seting.exe

باز هم تایکید میکنم اصلی نه کرک
که معمولا تو اینترنت نیست و باید یکی برام اپ کنه

PES HOT
15-10-2011, 00:10
نه دوست من
من فایل اصلی با نام های زیر رو میخواهم

pes2012.exe
seting.exe

باز هم تایکید میکنم اصلی نه کرک
که معمولا تو اینترنت نیست و باید یکی برام اپ کنه
برات آپلود کردم.ببین همینه:

malkemid
15-10-2011, 00:44

منم همین مشکل رو داشتم آنتی ویروس رو کاملا پاک کردم بعد بازی رو دوباره نصب کردم الان مشکل نداره...آنتی ویروسم نود 32 بود...

Mohammad Yek110
15-10-2011, 07:41
اگه از نود ورژن پنج استفاده می کنبد،بایدHIPS رو disable کنید.
و real time file protection رو non functional کنید

thegoldman
15-10-2011, 14:09
دوستان
با تشكر از كمكاتون
من وقتي از مرجله ي انتخاب پروفايل به مرحله ي انتخاب آواتار ميرم، از بازي ميپره بيرون
كسي ميدونه كه چطوري ميتونم درستش كنم؟
ممنونم

helex8800
15-10-2011, 20:46
HIPS کدوم قسمته

bar333lona
15-10-2011, 22:09
HIPS کدوم قسمته

berendji
15-10-2011, 22:52
دوستان سلام.
موقع نصب هیچ اروری نمیده ولی موقع اجرا میگه درست نصب نشده دوباره نصب کن.
دی وی دی مال شرکت اچ آی وی یو هست و فایل کرک رو هم نصب کردم.

shahin_mp3
16-10-2011, 00:06
دوستان سلام.
موقع نصب هیچ اروری نمیده ولی موقع اجرا میگه درست نصب نشده دوباره نصب کن.
دی وی دی مال شرکت اچ آی وی یو هست و فایل کرک رو هم نصب کردم.

اروروشو ميگي به صورت كامل

شايد مشكل از بازيت باشه :21:

berendji
16-10-2011, 00:13
اروروشو ميگي به صورت كامل

شايد مشكل از بازيت باشه :21:

انگلیسیش یادم نیست ولی می گفت برنامه ات درست نصب نشده یا آسیب دیده uninstall کن دوباره نصب کن.
سگ بزنه به این مملکت که سی دی اورجینال هولوگرام دارشم مشکل داره.
کل سیستمم رو زد به هم نه ریستارت می شد نه خاموش.

shahin_mp3
16-10-2011, 00:34
انگلیسیش یادم نیست ولی می گفت برنامه ات درست نصب نشده یا آسیب دیده uninstall کن دوباره نصب کن.

تو بازيت هر چي برنامه پيش نياز داره نصب كن

shiraz522
16-10-2011, 11:04

سلام فکر می کنی از آنتی ویروس باشه !!!:13:
موقع نصب غیر فعال کن !!!:27:
منم این مشکل رو داشتم !!:41:
نصب می کردم بعد از نصب اجرا نمی شد !!:18:

siamakdj
16-10-2011, 12:39
من این مشکل رو دارم لطفا کمک کنید :

بازی اجرا میشه ولی فقط در قسمت match این مشکل برام پیش اومده

shelman 65
16-10-2011, 14:20
سلام دوستان منم مشکل سیامک رو دارم ! بعد از نصب پچ اینطوری شد که تو match یا واسه edit کردن بازیکن ها البته فقط ایران و بهرین و ... می پره بیرون !
میگم نکنه با آسیا و این حرفا مشکل داره !!!
لطفا دوستانی که pes 2012 رو نیومده خوردنش و جزو علمای صاحب سبک در این بازی هستند کمکم کنند !

کلا نمی تونم تیم ایران رو ببینم ! می پره بیرون !!!!!!!!
البته اسامی رو می بینم که کاملا صحیحه !!!

آیا کسی هم این مشکل رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

سلام
لطفا کمکم کنید !
وقتی می رم تو match می پره بیرون !!!
اروری میده که سیامک عکسش رو گذاشته !

ممنونم

kkain-blood
16-10-2011, 14:30
من این مشکل رو دارم لطفا کمک کنید :

بازی اجرا میشه ولی فقط در قسمت match این مشکل برام پیش اومده

منم دقیقا همین مشکل رو دارم!!!!!!!!!!!!!

berendji
16-10-2011, 15:06
سلام فکر می کنی از آنتی ویروس باشه !!!:13:
موقع نصب غیر فعال کن !!!:27:
منم این مشکل رو داشتم !!:41:
نصب می کردم بعد از نصب اجرا نمی شد !!:18:

نه دوست عزیز آنتی ویروسم غیر فعاله.

siamakdj
16-10-2011, 16:44
فکر کنم مشکل از بازی باشه !!!!

احتمالا باید نسخه نهایی 14 اکتبر رو دانلود کنیم شاید مشکل نداشته باشه :13:

redman1368
16-10-2011, 17:16
دوستان من ورژن اصلی سایت p30day رو نصب کردم ولی وقتی میرم تو بازی یک صفحه سیاه میاد.لودینگ هم کار میکنه ولی دیگه چیزی بالا نمیاد.چکار کنم؟

siamakdj
16-10-2011, 18:00
دوست عزیز اول Patch 1.01 در فایلی که دانلود کردی را نصب کن و فایلهای موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کن سیستمت را یک بار ریست کن مشکلت حل میشه

redman1368
16-10-2011, 18:05
دوست عزیز یکی از مشکلات من همین پچ و کرک بازی بود.مجبور شدم دوباره از اینترنت دانلود کنم.(ورژن Reloaded)

هر دوش خرابه وقتی کپی میکنم و بعد بازی رو اجرا میکردم یک صفحه مشکی dos میومد و میرفت و بازی اجرا نمیشد کلا.باز به زور کرکی که دانلود کردم تونستم برم تو بازی ولی این مشکل رو داشت.

siamakdj
16-10-2011, 18:53

کسانی که با ارور بالا مشکل دارند این مراحل را انجام دهند.

1- اول بازی PES 2012 را به طور کامل حذف کنید.

2- بازی شما باید حتما نسخه کامل و انگلیسی باشد.

3- دوباره بازی را در درایوی که فقط ویندوز نصب کردید مثلا :C نصب کنید.

4- کرک کامل Crack Only -RELOADED + Patch 1.1 بازی را از لینک زیر دانلود کنید .

یا

5- اول آپدیت Patch 1.1 را نصب کنید و کرک را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کنید.

6- حالا یک بار بازی را اجرا کنید اگر مشکل نداشت PESEdit 2012 Patch 1.3 را به راحتی می توانید نصب کنید.

shiraz522
17-10-2011, 13:46
بچه ها این نود32 من هر دقیقه فایل rdl.dll رو پاک میکنه !!!

چه بلایی سرش بیارم !!!!!

shiraz522
17-10-2011, 13:53
زحمت نکشید خودم پیدا کردم !!!!
میزارم تا کسایی که مشکل من رو دارن رفعش کنن !!!:31:

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

چگونه از گیردادن ناد32 به فايل یا سایتى جلوگیری کنیم

Exclusions یا لیست سفید

واژه Exclusion به معنی استثناء است این واژه در آنتی ویروس ها به معنی مستثنی کردن پروسه ای از دید آنتی ویروس است

بدین معنی که ما با این کار فایل مورد نظر را بعنوان برنامه ای کاملا مفید به آنتی ویروس شناسانده و اجازه هر عملی را به آن میدهیم

در نسخه 3 کافیست آنتی ویروس را باز کرده و کلید F5 را بزنید تا صفحه تنظیمات ظاهر بشه

به قسمت Exclusions که در تصویر مشخص شده رفته و فایل مورد نظرتان را ADD کنید

david071
17-10-2011, 15:13
کسی راه حل برای مانیتور های 16/10 داره مانیتورم رو 16/9 میشناسه اعصاب نزاشته برام بالا و پایین صفحه سیاه هست

shahram_10
18-10-2011, 00:38
سلام خسته نباشید
من بازی رو نصب کردم و پچ آخر رو زدم ولی pesedit رو که اجرا می کنم این پیغام رو میده :
CLR error : 80004005 the program will now terminate
مرسی.

shahin_mp3
18-10-2011, 03:33
کسی راه حل برای مانیتور های 16/10 داره مانیتورم رو 16/9 میشناسه اعصاب نزاشته برام بالا و پایین صفحه سیاه هست

يه شصتي روي مانيتورت هست AUTO اونو بزن

david071
18-10-2011, 09:14
يه شصتي روي مانيتورت هست AUTO اونو بزن
نه از این نیست.
کلا بازی های جدید بیشترشون از 16.9 پشتیبانی میکنند

Ali_pc
18-10-2011, 11:41
دوستان من پچ 1.3 رو ریختم الان میخوام اسکوربورد رو فعال کنم باید چیکار کنم ؟؟؟

ارم های لیگ های هم به صورت 3 بعدی گرفتم چطوری وارد بازی کنم ؟

Mehran14233
18-10-2011, 14:36
دوستان من پچ 1.3 رو ریختم الان میخوام اسکوربورد رو فعال کنم باید چیکار کنم ؟؟؟

ارم های لیگ های هم به صورت 3 بعدی گرفتم چطوری وارد بازی کنم ؟

برو تو محل نصب بازی و آیکون PE رو باز کن و از اونجا اسکوربورد رو انتخاب کن و 4:3 یا 16:9 رو هم انتخاب کن و بعدش روی عکس اسکوربورد کلیک کن انتخاب میشه :31:

سوال دوم رو هم نمی دونم :31:

shelman 65
18-10-2011, 19:36
سلام به دوستان
بچه ها آیا شما تیم ایران رو با اسامی درست دارید ؟
یعنی من وقتی پچ 1.3 رو نصب می کنم یا ایران رو نمیاره یا کلا هنگ می کنه یا می پره بیرون !!!

ولی وقتی پچ 1.1 رو نصب می کنم اسامی اشتباهن ولی هیچ مشکلی نیست !! درست اجرا میشه

کسی می دوووووووونه !!!!!؟؟؟

redman1368
19-10-2011, 09:50
بچه ها یعنی هیچکس این مشکل لودینگ بازی رو نداره.من وقتی میرم تو بازی یک صفحه سیاه میاد و لودینگ آبی کنار هم هست ولی دیگه جلوتر نمیره.یکی نیست بدونه باید چکار کنم؟

troy200489
19-10-2011, 10:40
برو تو محل نصب بازی و آیکون PE رو باز کن و از اونجا اسکوربورد رو انتخاب کن و 4:3 یا 16:9 رو هم انتخاب کن و بعدش روی عکس اسکوربورد کلیک کن انتخاب میشه :31:

سوال دوم رو هم نمی دونم :31:

من رفتم اما ایکون pe ارور میده باز نمیشه:13:

Mehran14233
19-10-2011, 15:30
من رفتم اما ایکون pe ارور میده باز نمیشه:13:
چه اروری میده ؟ باید .net ورژن 4 رو نصب کنی . یه سرچی کنی توی اینترنت هست

bax_021
20-10-2011, 17:09
بچه ها یعنی هیچکس این مشکل لودینگ بازی رو نداره.من وقتی میرم تو بازی یک صفحه سیاه میاد و لودینگ آبی کنار هم هست ولی دیگه جلوتر نمیره.یکی نیست بدونه باید چکار کنم؟
مشکل از بازی شماست که ناقصه
یکی از فایل ها نیست
احتمالا dt09

Javad0111
20-10-2011, 20:18
سلام. اقا این پاس یک و دو با کدوم دکمه ها انجام میشه > ؟ !!!!

و سوال دوم اینکه شما پشت محوته 18 با کدوم دکمه شوت میزنید ؟!!

ما که هر چی میزنیم هوایی میزنه و موقعیت از دست میره !!!

مرسی

Mehran14233
20-10-2011, 20:27
سلام. اقا این پاس یک و دو با کدوم دکمه ها انجام میشه > ؟ !!!!

و سوال دوم اینکه شما پشت محوته 18 با کدوم دکمه شوت میزنید ؟!!

ما که هر چی میزنیم هوایی میزنه و موقعیت از دست میره !!!

مرسی

شوت رو که باید تمرین کنی :31:

یک و دو هم ال1 رو نگه دار پاس بده . بعد اون بازیکنی که باهاش پاس دادی حرکت بدون توپ انجام میده هر موقع خواستی دوباره پاس رو بزن دوباره برسه بهش .

Javad0111
20-10-2011, 20:39
شوت رو که باید تمرین کنی :31:

یک و دو هم ال1 رو نگه دار پاس بده . بعد اون بازیکنی که باهاش پاس دادی حرکت بدون توپ انجام میده هر موقع خواستی دوباره پاس رو بزن دوباره برسه بهش .

حاجی دمت گرم ولی شوت نیاز واجب تر ما بود ها ! :5:

..Parsa..
20-10-2011, 20:42
سلام به دوستان
بچه ها آیا شما تیم ایران رو با اسامی درست دارید ؟
یعنی من وقتی پچ 1.3 رو نصب می کنم یا ایران رو نمیاره یا کلا هنگ می کنه یا می پره بیرون !!!

ولی وقتی پچ 1.1 رو نصب می کنم اسامی اشتباهن ولی هیچ مشکلی نیست !! درست اجرا میشه

کسی می دوووووووونه !!!!!؟؟؟

واسه من که مشکلی نداره
حالا نمیشه شما ایران رو نیاری :31:

shelman 65
20-10-2011, 22:11
ممنونم از این همه لطف !

پچ آخری اومد خبرمون کنید !

مرسیییی

robert
21-10-2011, 08:51
بابا این گزارشگرش چرا چرت و پرت میگه..؟؟

تازه بازی رو شروع کردم میگه گل پنجم چقدر قشنگ زده شد. بعد میگه اینهم از گل سوم..!!!

چرا اینجوریه...؟؟

Mehran14233
21-10-2011, 16:13
بابا این گزارشگرش چرا چرت و پرت میگه..؟؟

تازه بازی رو شروع کردم میگه گل پنجم چقدر قشنگ زده شد. بعد میگه اینهم از گل سوم..!!!

چرا اینجوریه...؟؟

یه گزارشگر 400 مگی هست باید اونو دانلود کنی . برو توی سایت دانلودها اونجا هست .

dr_shahrooz
21-10-2011, 17:35
بچه ها دوست من یه سریال نامبر خریده برای PES 2012 نمیدونین برای اینکه آنلاین بخواد بازی کنه،میتونه این سریال رو تو همین بازی های کرکی که تو بیرون هستن کپی کنه و بازی کنه یا باید بازی رو دانلود کنه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

adolf32
21-10-2011, 23:19
دوستان من بازی را روی لپ تاب نصب میکنم کرکر هم نداره شرکتیه وارد بازی میشه اما تو صفحه ای که سطح بازی ( آماتور و حرفه ای و ... ) را میخوای انتخاب کنی میپره بیرون .

sadjad_e
22-10-2011, 01:23
خيلي از دوستان موقع نصب بازي دقت نمي کنند که بازي چه ويندوزي رو ساپورت مي کنه چون اکثر دوستان هم ديگه با وين XP کار نمي کنند و همه رو آوردند به وين 7 اين مشکل روي بعضي از بازي ها پيش مياد که موقع نصب بازي با ارور اجرا نشدن مواجه مي شند
خيلي ها فکر مي کنند سيستمشون ويروسي هستش يا ويندوزشون درست نصب نشده
اگه هنگام اجراي بازي PES 2012 با ارور Pro Evolution Soccer 2012 Has Stopped Working مواجه شديد اين يعني بازي با وين شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سازگار نيست براي اينکه اين مشکل برطرف بکنيد روي بازي pes 2012 راست کليک بکنيد troubleshoot compatibility بزنید یه پنجره مثل تصویر زیر باز می شه

بعد از اینکه پنجره رو دیدید گزینه try recomonded setting رو بزنید تا بازی رو با تنظیمات جدید ست بکنه بعد از اینکه تنظیمات رو ست کرد یه پنجره مثل تصویر زیر باز می شه

که از شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در خواست می کنه بازی رو اجرا کنید مشاهده می کنید که بازی pes 2012 در وین 7 اجرا شد در هنگام اجرای بازی کلید ویندوز روی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کیبورد را فشار دهید تا بازی pes 2012 به حالت Minimize در بیایید در اون پنجره قبلی که از شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواست کرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود بازی رو اجرا بکنید گزینه next رو پایین بزنید و بعد گزینه save setting رو بزنید تا تنظیمات save بشه تا شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکل نداشته باشید بعد از اینکه تمام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این کار ها انجام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شد آیکن pes 2012 شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید به این شکل دربیاد

دیگه بعد اتمام تمام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراحل هرموقع بازی رو اجرا بکنید درست میاره

ماخذ: soghad.net

sadjad_e
22-10-2011, 01:31
خيلي از دوستان موقع نصب بازي دقت نمي کنند که بازي چه ويندوزي رو ساپورت مي کنه چون اکثر دوستان هم ديگه با وين XP کار نمي کنند و همه رو آوردند به وين 7 اين مشکل روي بعضي از بازي ها پيش مياد که موقع نصب بازي با ارور اجرا نشدن مواجه مي شند
خيلي ها فکر مي کنند سيستمشون ويروسي هستش يا ويندوزشون درست نصب نشده
اگه هنگام اجراي بازي PES 2012 با ارور Pro Evolution Soccer 2012 Has Stopped Working مواجه شديد اين يعني بازي با وين شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سازگار نيست براي اينکه اين مشکل برطرف بکنيد روي بازي pes 2012 راست کليک بکنيد troubleshoot compatibility بزنید یه پنجره مثل تصویر زیر باز می شه

بعد از اینکه پنجره رو دیدید گزینه try recomonded setting رو بزنید تا بازی رو با تنظیمات جدید ست بکنه بعد از اینکه تنظیمات رو ست کرد یه پنجره مثل تصویر زیر باز می شه

که از شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در خواست می کنه بازی رو اجرا کنید مشاهده می کنید که بازی pes 2012 در وین 7 اجرا شد در هنگام اجرای بازی کلید ویندوز روی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کیبورد را فشار دهید تا بازی pes 2012 به حالت Minimize در بیایید در اون پنجره قبلی که از شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواست کرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود بازی رو اجرا بکنید گزینه next رو پایین بزنید و بعد گزینه save setting رو بزنید تا تنظیمات save بشه تا شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکل نداشته باشید بعد از اینکه تمام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این کار ها انجام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شد آیکن pes 2012 شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید به این شکل دربیاد

دیگه بعد اتمام تمام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراحل هرموقع بازی رو اجرا بکنید درست میاره در واقع تنظیمات بازی با وین xp سرویس پک 2 ست شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran14233
22-10-2011, 22:58
پچ جدید