PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا این انتن یک نوع وایرلس هست؟

A/|\IR
29-09-2011, 13:16
سلام
دوستان من یه سوالی تو زهنم پیش اومده اینکه من یه کافی نت کنار خونمون هست که از این نوع اینترنت استفاده میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میخواستم بدونم این چه نوع اینترنتیه؟
وایرلسه؟ اگه اره اون بشقابه چیه؟
هزینش و کیفیتش چقدره؟
با تشکر

Rahpooyan
29-09-2011, 14:25
فکر نکنم قابل ارایه برای افراد شخصی باشد . بهتر است از همان کافی نت جزییات را جویا بشید

A/|\IR
29-09-2011, 15:48
فکر نکنم قابل ارایه برای افراد شخصی باشد . بهتر است از همان کافی نت جزییات را جویا بشید
ممنون ولی خودش چیزی نمیگه فقط میدونم سرعتش خیلی بالاس من تو خونه از اینترنت 256 استفاده میکنم وقتی مریم اونجا از سرعت این اقا شوکه می:18:شم

hp980
29-09-2011, 16:15
آنتن وايرلس بايد باشه!!!

sinaxex
29-09-2011, 21:45
خوب من میدونم این چی هست اما شما میخواهید از این سرویس بگیرید؟
اون دیش یک انتن 5 گیگاهرتز هست + باکس پشتی هم به احتمال زیاد رادیو میکروتیک(برد میکروتیک + یک رادیو از فرکانس 5) که کل این سایت برای دریافت لینک اون محل هست و فرستنده نیست و فقط گیرنده هست اگر میخواهید ازشون سرویس بگرید به صورت وایرلس دو تا نانو استیشن یو بی ان تی بگیرید یکی ایش رو به اون طرف بدید تا بهش سرویس بده تو نقش اکسس پوینت و نانو شما هم نثش استیشن داشته باشه نقش گیرنده

A/|\IR
29-09-2011, 22:21
ممنون از جوابتون اره میخوام بگیرم فقط میخواستم بدونم که هزینه ی این دو تا نانو استیشن چقدر میشه؟ و اینکه با این کار کیفیت و سرعت افت میکنه؟ به نظر شما این نوع اینترنت چطوره خوبه؟ خودتون پیشنهاد میکنین همچین اینترنتی رو؟

sinaxex
30-09-2011, 00:54
هزینه دو تا نانو حدود 300 هست کانفیک کردن دو تاش هم خیلی اسون هست عین اب خوردن
در مورد اینترنت هم هم وایرلس واقعا پینگ و سرعت پهنای باند ایی که بهتون میده تقریبا همون ایی هست که دست فروشنده هست و تلورسانس کمی داره
من خودم 4 ساله از اینترنت وایرلس استفاده میکنم بله پیشنهاد ام همین هست در کشور ما متاسفانه زیرساخت مناسبی نداریم!

nassrtanzada
18-11-2011, 16:15
میشه طریقه کانفکت کردن هم بگی منم همین مشکل دارم اخه ریستارت کردم