PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باند کاغذی صدای وکال تر و زیبایی داره یا باند پلاستیکی؟؟؟

nima1111
27-09-2011, 20:33
سلام دوستان.....
میخواستم ببینم بهترین باند برای گرفتن صدای وکال زیبا باند کاغذی هست یا پلاستیکی؟؟؟
البته کامپوننت هم که عالیه ولی قیمتش بالاست...
بیس هم واسم مهم نیست با hpf حذفش میکنم پس فقط صدای وکال...:20:
دنبال یه باند 10cm با کیفیت هستم برای جلو پراید...
پیشاپیش ممنون از نظراتتون....

iranpanel.net
28-09-2011, 02:45
باند خوب نمیتونی پیدا کنی مگه اینکه بری میدرنج بگیری

iranpanel.net
28-09-2011, 02:45
باند خوب نمیتونی پیدا کنی مگه اینکه بری میدرنج بگیری

hamidR15
28-09-2011, 10:49
سلام دوستان.....
میخواستم ببینم بهترین باند برای گرفتن صدای وکال زیبا باند کاغذی هست یا پلاستیکی؟؟؟
البته کامپوننت هم که عالیه ولی قیمتش بالاست...
بیس هم واسم مهم نیست با hpf حذفش میکنم پس فقط صدای وکال...:20:
دنبال یه باند 10cm با کیفیت هستم برای جلو پراید...
پیشاپیش ممنون از نظراتتون....
سلام
كاغذي ها خيلي بهتر بودن.ولي مشكلات خاص خودشون رو داشتن.الان خيلي كم توليد ميشه.مثلا ارت كوئيك ميدباسهاي كاغذي داره و واقعا عاليه.
به نظر براي استيج جلو پرايد(جاي فابريك) بهترين درايور هم نصب بشه تفاوتي تو صدا نميكنه مگر براش كيك پنل درست كني كه البته بايد روي درها نصب بشن.پس هزينه نكن كه پشيمون ميشي.:41:

nima1111
28-09-2011, 11:22
سلام
كاغذي ها خيلي بهتر بودن.ولي مشكلات خاص خودشون رو داشتن.الان خيلي كم توليد ميشه.مثلا ارت كوئيك ميدباسهاي كاغذي داره و واقعا عاليه.
به نظر براي استيج جلو پرايد(جاي فابريك) بهترين درايور هم نصب بشه تفاوتي تو صدا نميكنه مگر براش كيك پنل درست كني كه البته بايد روي درها نصب بشن.پس هزينه نكن كه پشيمون ميشي.:41:
حمید خان ممنون...نظراتتون مثل همیشه کارگشاست...
راستش از وقتی که این 8016 رو گرفتیم خدا رو شکر صدا از 4 طرف میاد که خیلی بهتر از قبل شده(قبلا فقط باید از عقب میشنیدیم چون جلو نمیکشید خرخر میکرد)
گفتم حالا شاید با تعویص باندهای جلو بهتر هم بشه.....
که بنابر فرمایش شما تاثیر چندانی برای من که صدای وکال میخوام نداره...
باز هم ممنون از راهنماییت...