PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون رو بگید ؟

iload
27-09-2011, 17:05
سلام

نظرتون رو در مورد این محیط بگید فقط در مورد محیط نه دست چون دستش خیلی کار داره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون

parvizamd
27-09-2011, 17:37
خدایش خیلی باحال شده ولی اون تفنگ خیلی جلو صورته....

NINJA0098
27-09-2011, 17:45
قشتگ شده فقط تنوع بجکت تو محیط کم نیست ؟(تنوع آبجکت نه تعداد)

متریال اسلحه هم خوب شده فقط اسلحه یکم بیاد پایین تر فکر کنم بهتره ....

iload
27-09-2011, 18:12
قشتگ شده فقط تنوع بجکت تو محیط کم نیست ؟(تنوع آبجکت نه تعداد)

متریال اسلحه هم خوب شده فقط اسلحه یکم بیاد پایین تر فکر کنم بهتره ....

اره این یه کار کوچیک هست و چون مدل ساز نداشتم و خودم مدل زدم بیشتر نتونستم کار کنم این کار 4،5 روزه .

hasansmoke
27-09-2011, 18:16
به نظر من زیاد خوب نیست.چون رنگ و تکسچر دیوارها خیلی با واقعیت فرق داره.محیط خیلی خالیه.نور مرحله کمه و کنتراستش خیلی بالاست.اسپکلر دیوار ها هم خیلی بالاست.اگه میتونی ایمیج افکت بلوم رو به صحنه اضافه کن.کالر کورکشن صحنه رو یکم دست بزن یا اینکه کیفیت تکسچر ها رو بالا ببر.

RatAtouille
27-09-2011, 19:09
قشنگ شده ولی محیط خالیه ... بهتره چندتا مدل ( یا اسپرایت ) بوته موته و از این چیزا اضافه کنی ... و این که محیطش خیلی تمیزه !

2lombe
27-09-2011, 19:16
اگر داری بازی میسازی خوب تاپیکش بزار دیگه ولی خداییش دمت گرم خیلی قشنگ دستش مثل بازی 007 تو PS1 شده

Reza Azimy_RW
27-09-2011, 19:18
عالیه . تبریک میگم . ولی خوب اسمون به دلم ننشست . زیاد ابیه یا شاید HDR خوبی نداره یا ... کلا" یه نم یه جوریه

ehsan_wwe
27-09-2011, 20:05
با اجازه از قشنگياش نميگم بجاش از مشكلاش ميگم
اوليش پر3پكتيوشو كم كن انگار كلاشه 10 متر درازيشه
بيشتر ديد بازيو تفنگت گرفته و د3ت يكم رو به راش كني خوشكل ميشه
اين درخششيم كه برا كلاش گذاشتيو خيلي زياد كن براي متريال فلز انقد نقته درخششو كوچيك نميكنن ايني كه 3اختي براي پلا3تيكه
تقريبا 90% زياد كن بعد شدت درخششو كم كن

iload
27-09-2011, 20:14
تشکر از همه دوستان فردا بیشتر روش کار میکنم باز عکس ازش میزارم :11:

Hotsun
27-09-2011, 23:31
حالا نوبت منه :21::
1.یه سری خرابی ها بی محتوا هستن یعنی انگار همینجوری از اول خراب ساخته شدن.
2.کلاً پشت دیوارهای خراب فقط آسمونه...یه کوهی,ساختمونی چیزی در دوردست دیده بشه بد نیست.
3.توی تصویر اول سمت راست تفنگ 2 تا دیوار هست که یکی انگار بعد از خراب شدن روش رو صاف کردن یعنی حالت های قوسی داره در صورتی که آجر میترکه خورد میشه و اون یکی دیوار هم انگار از 2 صفحه نازک تشکیل شده.(هر جا رو متوجه نشدی بگو روی عکس علامت بذارم.)
4.آسمون اصلاً بهش نمیاد,هر آسمونی که قشنگ باشه نباید بذاری که بعدش هم محیطت به کویر میخوره در صورتی که آسمون اینجوری دیده نمیشه توی کویر و آسمونت به جاهای حاصلخیز و پر آب میخوره.(کلاً زمین و آسمونت پارادوکس کامل هستن)
5.این همه خرابی یه دونه ترک روی تکسچر هات نمیبینم.انگار فقط به مدل هاش حمله شده تکسچراش سالم موندن :31:.(البته به جز تصویر 2 سمت چپ)
6.چهار تا دونه مدل سنگ ساختی برای گذاشتن روی زمین حالا میگیم عیب نداره وقت نداشتی ولی حداقل موقع گذاشتن یکم میچرخوندیشون که عین هم بودنش چند درصدی دیده نشه :41:
7.دو تا دونه تیکه چوب و دوچرخه خراب شده و اینجور چیزا بذاری بد نیست.حالا تانک و ماشین و هواپیمایی که از تو آسمون رد میشه نخواستیم :20:
8.چند تا دونه میله فلزی میذاشتی انگار تو دیوارها بوده بعد از تخریب میله ها نصفه بیرون مونده و کج شده.
9.زمینش مثل منطقه هایی میمونه که موتوری ها کورس میدن,آخه خیلی رد چرخ های نازک روشه.یه چیزی بذار به محیط بیاد,رنگ تکسچرت رو تغییر بده بیشتر به دیوارهات بیان ولی یطوری نشه که همرنگ بشن اصلاً فرق دیوار و زمین معلوم نشه.جای پا هم روی زمین باشه بد نیست.
10.سمت راست عکس 2 انگاری یه دیوار بسیار بسیار نازک وجود داره(یعنی صفحه گذاشتی)و راست ترش هم یه سایه به شدت شطرنجی قرار داره که کلاً...(این خودش 2 مورد بود)
11.توی تصویر 3 دقیقاً بالای لوله تفنگ یه دود بسیار بد کیفیت وجود داره که بد نیست بازسازی بشه.
12.توی تصویر 2 یه دود بسیار غلیظ وجود داره که ابهام بی معنی بوجود میاره :41:
13.معمولاً توی هر منطقه بافت شهری یک شکله در صورتی که اینجا 2 نوع مخلوط شدن تو هم دیگه که انگار مثلاً 10 تا محله با هم اختلاف دارن.
14.عکس 2 سمت راست یه دیوار گذاشتی که کوتاهه و به پلیر خیلی نزدیکه,یه تیکه اش اینجوریه که انگار 3 تا آجر موندن بقیه اش خراب شده در صورتی که سایز آجرها توی اون تکسجر یه جوری که کلی آجر توش جا میگیره تازه اون قسمت از تکسچر اصلاً آجری نیست و دلیلی نداره مکعبی خراب شده باشه اون قسمت.
15.توی تصویر 3 سمت چپ یه تیکه خراب شدگی وجود داره که اصلاً معلوم نیست از کجا اومده افتاده اونجا چون از نظر رنگ و حالت به هیچ کدوم از دیوارای اطرافش شبیه نیست.
16.اون مگس بوده زدی رو هوا ترکیده(عکس 1 رو میگم)شبیه هیچ چیزی نیست و مثل انفجار الکی میمونه.
حداقل دست پلیر نارنجک بود میگفتیم پرتاب کرده رو هوا ترکیده هر چند اگه بگی نارنجکه یه ایراد اساسی ازت میگیرم اونم اینه که نارنجک فقط موج داره نه آتیش و تو فیلم ها هم میبینی آتیش میگیره خالی بندیه کسانی که سربازی رفتن واقعیش رو پرت کردن میفهمن چی میگم.(خودم نرفتم ولی داداشم رفته میگه.)
17.اگه خواستی میتونم بازم فکر کنم ایراد در بیارم که بتونی بهبود بدی کارت رو.(خداوکیلی کی انقدر دوست داره بیاد اینجوری ایراد بگیره :31: )
در نهایت از تمامی کسانی که این پست رو خوندن متشکرم و امیدوارم در جهت بهبود کارشون مفید و موثر واقع شده باشه.

silsin
28-09-2011, 00:31
باز این پسره شروع کرد:31:
می گم تو چه جوری این همه تایپ می کنی :31:
مردی کار خودت رو بزار منم ازش ایراد بگیرم:27:
می گم علی رضا این همون بازیتونه ؟

iload
28-09-2011, 00:58
باز این پسره شروع کرد:31:
می گم تو چه جوری این همه تایپ می کنی :31:
مردی کار خودت رو بزار منم ازش ایراد بگیرم:27:
می گم علی رضا این همون بازیتونه ؟

سلام

نه این اون نیست اون گروهی هست این تمرینه که خودم کارم بهترشه تو گروه کم نیارم . روش زیاد وقت صرف نکردم داشتم برای داستان تحقیق میکردم .

ممنون که نظر دادین و پیام خدایی نکات خوبی رو اشاره کردی ممنون که اینهمه تایپ کردی .