PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با کدوم از روش های زیر از سرویس GPRS روی سیستم استفاده کنم؟

hadi_en
27-09-2011, 14:34
سلام

برای استفاده از سرویس GPRS روی پی سی دو تا روش دیدم یکی استفاده از دستگاه هایی شبیه فلش که سیمکارت رو داخلش میزاری و به سیستم وصل میکنی که قیمتش حدود هفتاد هزار تومن هست یکی استفاده از دستگاه های بلوتوث که به سیستم میزنی و توسط بولوتوث GPRS رو از گوشی به روی سیستم شیرر می کنی و قیمتش زیر 20 تومن هست

با توجه به اختلاف قیمت زیاد این دو تا دستگاه می خواستم بدونم کسی از این دو روش استفاده کرده و بازدهیش چطوری هست ؟

iman_s
27-09-2011, 16:54
من از بلوتوث استفاده میکنم و راضیم
نیازی هم نیست که یک سیمکارت جداگانه واسه اینترنت بگیرم و مجبور باشم بین مودم و گوشی سوییچ کنم

hermione
27-09-2011, 21:27
از کابل برای استفاده از gprs استفاده کن هیچ هزینه هم نداره
ثانیا این مودم gprs تا وقتی کاربرد داره که شرکتا اینترنت با قیمت خوب بدن که هیچ تضمینی هم نداره
( ایرسل هر فصل داره نیم گیگ از حجمش کم می کنه مطمئن باش تا 1 سال دیگه سرویس نامحدود وجود نداره )
بعد شما می مونیو یه مودم که 70 تومن بی استفاده میشه.

and-roid2
27-09-2011, 22:11
دوستانی که از گوشی های اندروید و ایفون استفاده میکنند اگر مایل بودند اموزش شیر کردن اینترنت سیم کارت بدون خریدن مودم رو بگند براشون بزارم....

hadi_en
28-09-2011, 10:02
من از بلوتوث استفاده میکنم و راضیم
نیازی هم نیست که یک سیمکارت جداگانه واسه اینترنت بگیرم و مجبور باشم بین مودم و گوشی سوییچ کنم

سوال داشتم برد بلوتوث چقدر هست ؟ آیا نصب و راه اندازی ساده ای داره ؟ ممنون میشم یه آماری بدید

iman_s
28-09-2011, 11:22
نصب و راه اندازیش که خیلی ساده هست.وقتی گوشی با کامپیوتر از طریق بلوتوث ارتباط برقرار کنه یک مودم جدید تو سیستم تعریف میشه که همین گوشی هست.کافیه یک کانکشن بسازی و تمام.اگه برنامه PC Suite یا برنامه های مشابه رو نصب کنی خودش همه کارها رو انجام میده.
بردش هم حدود 7 تا 10 متر هست.

saurron
28-09-2011, 12:10
در کل بلوتوث سرعتش کمتر هست نسبت به مودم، اما در ایران فرقی نمیکنه. چون حداکثر سرعت اینترنت در ایران کمتر از سرعت بلوتوث هست.
در ضمن 20 تومن چه خبره، من همین 2هفته پیش یه بلوتوث گرفتم 4 تومن.

hadi_en
28-09-2011, 12:36
در کل بلوتوث سرعتش کمتر هست نسبت به مودم، اما در ایران فرقی نمیکنه. چون حداکثر سرعت اینترنت در ایران کمتر از سرعت بلوتوث هست.
در ضمن 20 تومن چه خبره، من همین 2هفته پیش یه بلوتوث گرفتم 4 تومن.

من فکر کردم مدل و توانایی این بلوتوث های 20 تومنی متفاوت با اون 4 تومنی ها هست :13:

یه لینک آموزشی در این مورد هم دیدم بد نیست اینجا بزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saurron
28-09-2011, 13:03
من فکر کردم مدل و توانایی این بلوتوث های 20 تومنی متفاوت با اون 4 تومنی ها هست :13:

یه لینک آموزشی در این مورد هم دیدم بد نیست اینجا بزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هست، اما برای gprs فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه. مثلا اونجایی که این بلوتوثو ازش گرفتم یه نمونه دیگه داشت که میگفت بردش به 100 متر هم میرسه!
این 4تومنی، بلوتوث 2.0 هست با برد 30متر اگه اشتباه نکنم. قابلیت دریافت و ارسال همزمان هم داره. ظاهرا بعضی هاش در یک زمان فقط رسیو یا سند دارن:14:

aligsm
28-09-2011, 13:16
من با واي فاي جي پي آر اس گوشي رو رو لپتاپم شير ميكنم
برنامه دبليو ام وايفاي روتر رو پاكت پي سي

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

من با واي فاي جي پي آر اس گوشي رو رو لپتاپم شير ميكنم
برنامه دبليو ام وايفاي روتر رو پاكت پي سي