PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ماشین دسته دوم با ۲۷ تومن

abbasiuss
27-09-2011, 12:08
بهترین ماشین دسته دوم و تمیز که میتونم با این قیمت بخرم چیه به نظرتون؟!...ملاک ها راحتی و شتاب و لوکس بودن

mohamad skystar
27-09-2011, 12:38
بهترین ماشین دسته دوم و تمیز که میتونم با این قیمت بخرم چیه به نظرتون؟!...ملاک ها راحتی و شتاب و لوکس بودن

سلام با توجه به مالاک های شما:

1.رنو مگان 1600 مدل 88 قیمت 27500000 تومان
2.هیوندای آوانته مدل 89 قیمت 27000000 تومان

abbasiuss
27-09-2011, 12:45
آوانته طراحی ضعیفی داره و اصلا لوکس نیست گزینه های دیگه ای نیست؟

Pourya-pc
27-09-2011, 12:52
خیر متاسفانه دوست من ، بهترین انتخاب همین مگان هست و توی این رنج قیمتی حتی تا 33 تومن انتخاب بهتری جز مگان ندارید .

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

این فاصله قیمتی از عمد و با طراحی قبلی توسط مسوولین اتفاق افتاد تا بازه بین خودروهای داخلی و خارجی چندین گام افزایش پیدا کنه و برای کسی صرف نکنه که 10 ملیون تومان بیشتر بده و مگان سوار بشه تازه کار کرده . بره همون سمند بخره . قبل از این سیاست اسف بار و منزجر کننده هم ماشین های خارجی ارزش خرید نداشتن ( با توجه به قیمت گزاف ) اما در حال حاظر وضعیت بسیار وخیمی در بازار خودرو به وجود اومده و به نظر میرسه باز هم این روند ادامه داشته باشد.
خودروی مگان مدل 1600 سی سی بیشتر از 20 ملیون ارزش نداره و در مورد آوانته هم من سمند EF7 رو ترجیح میدم . هم قیمتش به صرفست و هم امکاناتش کافیه ( و این همون چیزی هست که ایران خودرو میخواست و بهش رسید )

AmiRreZA_RAcEr
27-09-2011, 18:20
اگه بگردی سوزوکی ویتارای خوب هم میتونی گیر بیاری که لوکس تر از مگانه

Amir..H
27-09-2011, 18:37
اتفاقا ماشین خوبیه اوانته فقط طراحی داخلش جالب نیست اگر نه از لحاظ فنی خیلی خوبه اقا محمد بیتر میدونه ولی با این قیمت هم مزدا 3 هست هم ماکسیما
بودجتنو بیشتر کنی هم میتونی مگان 2000 بگیری هم ماکسیمای تمیز

Pourya-pc
27-09-2011, 19:09
اتفاقا ماشین خوبیه اوانته فقط طراحی داخلش جالب نیست اگر نه از لحاظ فنی خیلی خوبه اقا محمد بیتر میدونه ولی با این قیمت هم مزدا 3 هست هم ماکسیما
آوانته درسته که از نظر فنی ماشین بدی نیست اما ابدا به این قیمت ها نمیارزه و همپای سمند و پارس ای ال ایکس حساب میشه .
مزدا 3 مدل 2006 هم میتونن خرید کنن درمورد ماکسیما هم مدل 83 تمیزش همین حدودا پیدا میشه .
سوزوکی ویتارا با این بودجه به هیچ عنوان قابل خرید نیست .
باز هم تاکید میکنم توی این رنج بهترین ماشین که اذیت نکنه و بی مشکل برای شما کار کنه مگان 1600 مدل 89 هست .
موفق باشید .

AmiRreZA_RAcEr
27-09-2011, 19:15
سوزوکی ویتارا مدلهای 2006 و این حدودا از 26 ، 27 شروع میشه که با کمی وقت گذاشتن تمیزش هم پیدا میشه ، کی گفته قابل خرید نیست !؟

Amir..H
27-09-2011, 19:24
آوانته درسته که از نظر فنی ماشین بدی نیست اما ابدا به این قیمت ها نمیارزه و همپای سمند و پارس ای ال ایکس حساب میشه .
مزدا 3 مدل 2006 هم میتونن خرید کنن درمورد ماکسیما هم مدل 83 تمیزش همین حدودا پیدا میشه .
سوزوکی ویتارا با این بودجه به هیچ عنوان قابل خرید نیست .
باز هم تاکید میکنم توی این رنج بهترین ماشین که اذیت نکنه و بی مشکل برای شما کار کنه مگان 1600 مدل 89 هست .
موفق باشید .
پوریا جان دوست گلم ترخدا این حرفو نزن البته نمیدونم چرا این ماشین تو اصفهان خیلی طرفدار نداره:31:
پارس سمند غٍلط کردن به اوانته برسن این امار تقریبه
متورش 2000
16 سوپاپ
140 اسب قدرت
صفر تا 100 8 ثانیه
مصرفش اصلا با سمندو پارس قابل مقایسه نیست انگار تو اتوبان همون 6.7 میسوزونه تو شهرم 9.10 اونم با این موتور قدرتمند
اون اوایل که اومد و زانتیا هم تولید میشد من به همه میگفتم ماشین خوبیه کسی زیر بار نمیرفت تا یکی از رفیقا بابای خریدو کلی دعا به جونمون کرد
مطمئن باش از لحاظ موتوری از مگان 1600 خیلی سرتره ولی بدنه و تعلیق مگان عالیه

mohamad skystar
27-09-2011, 19:40
اگه بگردی سوزوکی ویتارای خوب هم میتونی گیر بیاری که لوکس تر از مگانه

دوست من سوزوکی ویتارا با این بودجه افتضاحی بیش نیست
چون باید برن سوزوکی های قدیمی رو بخرن با اون موتور و گیربکس و امکانات بسیار ضعیفش
که باعث شد دچار تغییراتی بشه.

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

رفیق گذشت اون زمانی که مزدا 3 با این قیمت بود.
دیگه تمام شده.آقایون مزدا 3 نسل قدیم بالای 30 میلیون فکر باشن.

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

تنها راه اینکه بودجه رو ببری رو 35 میلیون تومان و با خیال راحت تویوتا یا مزدا رو انتخاب کنید.
البته میدونم میسر نیست چون گاهی اوقات نمیشه از 27 میلیون تومان به 35 میلیون تومان افزایش بودجه داد.

Pourya-pc
27-09-2011, 22:16
پوریا جان دوست گلم ترخدا این حرفو نزن البته نمیدونم چرا این ماشین تو اصفهان خیلی طرفدار نداره:31:
پارس سمند غٍلط کردن به اوانته برسن این امار تقریبه
متورش 2000
16 سوپاپ
140 اسب قدرت
صفر تا 100 8 ثانیه
مصرفش اصلا با سمندو پارس قابل مقایسه نیست انگار تو اتوبان همون 6.7 میسوزونه تو شهرم 9.10 اونم با این موتور قدرتمند
اون اوایل که اومد و زانتیا هم تولید میشد من به همه میگفتم ماشین خوبیه کسی زیر بار نمیرفت تا یکی از رفیقا بابای خریدو کلی دعا به جونمون کرد
مطمئن باش از لحاظ موتوری از مگان 1600 خیلی سرتره ولی بدنه و تعلیق مگان عالیه
دوست خوبم درسته که از نظر موتوری سر تر هست ولی نه اونطوری که شما میگید قدرتمند ! درمورد سمند EF7 و پارس TU5 موتور بسیار عالی و پرشتابی دارن و آوانته اصلا رانندگی پر شتاب یا حیرت آوری نسبت به دو خودروی مذکور نداره . اما بحث سر قیمت هست ، شما 10 ملیون تومان بیشتر باید هزینه کنید و در ازای اون کمی موتور قویتر ولی امکانات پایین و همچنین ظاهر نچندان دلچسب و ... رو داشته باشید تازه ماشین کار کرده و اگر با صفر مقایسه کنید 14 ملیون اختلاف قیمت هست که واقعا واقعا واقعا ارزش نداره . این ماشین در حد همون پارس و سمند هست و چیز برتری جز موتور 2000 سی سی نداره . شاید 4 ملیون تومان برای اختلاف کافی باشه تا بشه بری سمتش ولی خودتون اگر باشید خرید میکنید ؟
مگان امکانات بیشتر و به روز تری داره و رند بازار هم هست و با این قیمت تمیزش رو راحت میشه گیر آورد . کم مصرفتر از همه ی گزینه ها هم هست .

abbasiuss
28-09-2011, 01:48
مگان میگن راه نمیره اصن..حالا هزاروششتصدش دیگه چه کوفتیه...به نظرتون با این قیمت بگردم میتونم ماکسیما تروتمیز مدل ۸۶ دنده ای گیر بیارم؟!؟..خودم عشق ماکسیمام..هم شتاب داره از خوشگله نسبتا مخصوصا سُرمه ایش اوفف

AmiRreZA_RAcEr
28-09-2011, 02:16
چند وقت پیش یکی از آشنایان ماکسیما 85 اتومات با 40 تا کارکرد خرید 29 تومن ...

---------- Post added at 02:16 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

اتوماتش رو هم میتونی گیر بیاری ، به نظرم حالا که 27 تومن داری میدی دنبال اتوماتش باش

mohamad skystar
28-09-2011, 11:19
مگان میگن راه نمیره اصن..حالا هزاروششتصدش دیگه چه کوفتیه...به نظرتون با این قیمت بگردم میتونم ماکسیما تروتمیز مدل ۸۶ دنده ای گیر بیارم؟!؟..خودم عشق ماکسیمام..هم شتاب داره از خوشگله نسبتا مخصوصا سُرمه ایش اوفف

دوست من اگر میخوای ماکسیما بخری گزینه خوبیه.

ماکسیما مدل 86 دنده ای قیمت 31000000 تومان
ماکسیما مدل 85 دنده ای قیمت 27500000 تومان
ماکسیما مدل 86 اتوماتیک قیمت 34000000 تومان
ماکسیما مدل 85 اتوماتیک قیمت 30000000 تومان

M-I-L-A-D
28-09-2011, 13:44