PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادربوردایسوز

absineh
25-09-2011, 11:19
باسلام خسته نباشید
مادربورد ایسوز p5vdc-mxوقتی بیرون از کیس با تمام قطعات اسمبل میکنم بوت نمیشه وقطعاتی که باآن اسمبل میکنم سالم هستندهیچ مشکلی ندارند اطمینان دارم تست کردم واین اضافه کنم که بعد از اینکه اسمبل میکنم تک بوق انتهای نمیزنه به نظرشما اگر بایک فلاپی بوت حاوی بایوس آن امتحان کنم میشه یاخیر لطفا راهنمایی کنید متشکرم .
mainboard p5vdc-mx
cpu intel 775 pentum R3ghz
graphic geforce 256
dvd samsung
hard maxtor 160ghz
power glt
ram 1g ddr2 bus 800

EXTREME
25-09-2011, 12:01
اگه سیستم تصویر نمیده باید اول از همه بایوس رو دیفالت کنید درست نشد باید قطعات رو چک کنید مثل گرافیک رم تعویض جای رم
چک کردن پاور و چک کردن فن سی پی یو
اگه سیستم تصویر میده و لی پیغام boot disk failur میاد یا read disk erro باز هم اول از همه بایوس رو دیفالت کنید اتصالات هارد رو چک کنید تداخل سخت افزاری رو چک کنید مثلا کابل های رایتر رو بکشین و امتحان کنید پاور رو چک کنید جای کابل هارد رو عوض کنید
ویندوزتون رو چک کنید

hadi11
01-10-2011, 16:28
آیا مانیتور تصویر داره یا نه؟
اگه داره تا چه مرحله ای پیش میره؟

absineh
03-10-2011, 19:35
سیستم بوت نمیشه تک بوق نمیزنه باراهنمایی آقایان پی سی ورد خیلی کارها انجام دادم ولی متاسفانه بوت نشده

jafarian
04-10-2011, 01:16
با یک رم دیگه هم تست بزنید در مرحله بعدم بایوس مین خودتون روی فلاپی کنید بعدش به وسیله برنامه ezfalsh که داخل ستاپ مین ایسوس هست آپدیت کنید مین خودتون اگرتصویر میده و داخل ستاپ میشه:20:

absineh
04-10-2011, 18:21
متاسفانه هرکدام ازقطعات سخت افزاریدکی دارم وبا آنها امتحان کردم ولی بازهم نتیجه نگرفتم ازاینکه میفرمایید وارد ستاپ بشم وبایوس راآپدیت کنم بوت نمیشمه که بازدن dellوارد ستاپ شوم فکرمیکردم که شاید بایوس آن ازدست رفته به همین منظور فایل بایوس را ازسایت ایسوز دانلودکردم ودرون یک فلاپی بوتیبل گذاشتم که بایوس رابرگردانم ولی متاسفانه بازهم چاره نشد که نشد .