PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز پیغام بک اپ گرفتن از هارد میده!

jojo_2000
24-09-2011, 23:08
سلام
ویندوزم 7 هست! پیغام میده که از اطلاعاتت بک اپ بگیر هاردت مشکل داره! چیکارش کنم؟؟؟

EXTREME
24-09-2011, 23:13
سلام
ویندوزم 7 هست! پیغام میده که از اطلاعاتت بک اپ بگیر هاردت مشکل داره! چیکارش کنم؟؟؟
شما ویندوز رو عوض کنید
اگه باز هم اومد هارد رو به طور کامل چک کنید با نرم افزار hdd regenerator
ولی به احتمال زیاد مشکل نرم افزار ی هست

jojo_2000
25-09-2011, 00:08
شما ویندوز رو عوض کنید
اگه باز هم اومد هارد رو به طور کامل چک کنید با نرم افزار hdd regenerator
ولی به احتمال زیاد مشکل نرم افزار ی هست
با این نرم افزار چک کردم ولی خیلی طول میکشید! نمیشه ویندوز عوض نکنم؟:31:

amd>intel
25-09-2011, 00:21
به نظرم بهتره از اطلاعات بكاپ بگيري هارد كامل LOW LEVEL FORMAT كني

jojo_2000
25-09-2011, 16:32
به نظرم بهتره از اطلاعات بكاپ بگيري هارد كامل LOW LEVEL FORMAT كني این پیغام رو میده WINDOWS DETECTED A PROBLEM :41:

jafarian
25-09-2011, 16:39
این پیغتم یعنی اینکه یک مشکلی در ویندوز شناسایی شده شما ویندوز خودتون repair کنید ببینید درست میشه:20:

jojo_2000
25-09-2011, 17:23
این پیغتم یعنی اینکه یک مشکلی در ویندوز شناسایی شده شما ویندوز خودتون repair کنید ببینید درست میشه:20:
از عهده ش بر نیومد:31: میگه:A HARD DISK PROBLEM IS PREVETING WINDOWS FROM STARTING

jafarian
25-09-2011, 23:46
کابلهای هارد خودتونم کلا چنح کنید اگربا اینکارم رفع نشد هارد خودتون بابرنامه hdd regenerator 2011 بزارین اسکن بشه که اگر بدسکتور داشته باشه گرفته بشه.

mehr1362
26-09-2011, 02:57
من یه هارد سامسونگ 1 ترا داشتم که همین سه هفته قبل همین ارور رو در سون مدام میداد !

به نظرم هاردت دیگه در حال سوختن باشه! همین مشکل برای من پیش اومد و کل درایوها به هم چسبید و از 900 گیگ اطلاعاتم که نابود شد با کمک دوستان این فروم تونستم 640 گیگ رو ریکاوری کنم!

شما با نرم افزار HDD Tune و از قسمت Health سلامتی هارد رو چک کن.

عکس زیر رو نگاه کن.نمیگم 100 درصد ولی به احتمال زیاد هارد رو باید عوض کنی! من هم مشکل شما رو داشتم.و این ارور رو در سون میداد و در اکس پی اروری نمیداد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا اونجایی که من میدونم به خاطر بدسکتور این ارور در سون نمیاد.چون بد سکتور داشتم قبلا ولی سون پیامی مبنی بر بک آپ گیری نداده!

فکر کنم Raw Read هارد شما مثل مال من خراب شده.برای همین میگه بک آپ بگیری!

jojo_2000
26-09-2011, 12:39
من یه هارد سامسونگ 1 ترا داشتم که همین سه هفته قبل همین ارور رو در سون مدام میداد !

به نظرم هاردت دیگه در حال سوختن باشه! همین مشکل برای من پیش اومد و کل درایوها به هم چسبید و از 900 گیگ اطلاعاتم که نابود شد با کمک دوستان این فروم تونستم 640 گیگ رو ریکاوری کنم!

شما با نرم افزار HDD Tune و از قسمت Health سلامتی هارد رو چک کن.

عکس زیر رو نگاه کن.نمیگم 100 درصد ولی به احتمال زیاد هارد رو باید عوض کنی! من هم مشکل شما رو داشتم.و این ارور رو در سون میداد و در اکس پی اروری نمیداد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا اونجایی که من میدونم به خاطر بدسکتور این ارور در سون نمیاد.چون بد سکتور داشتم قبلا ولی سون پیامی مبنی بر بک آپ گیری نداده!

فکر کنم Raw Read هارد شما مثل مال من خراب شده.برای همین میگه بک آپ بگیری!ممنون از شما وبقیه دوستان عزیز! عکسی که گذاشتی اپ نشده!علت این مشکل چیه؟:19:

jojo_2000
26-09-2011, 12:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با برنامه HDD tune قیسمت HEALTH که رفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehr1362
26-09-2011, 15:19
دوست عزیزم نمیدونم چرا عکسی که آپلود کردم رو نمیبینی! واسه خودم میاد.مهم نیست ببین :

عکسی که گذاشتم همون دو قسمتی که برای شما با رنگ زرد متمایز هست و warning هستند برای من هم همینطوری بود.

فقط اون قسمتی که برای شما قرمز هست برای من قسمت Raw Read قرمز بود و Failed.

اون قسمتی که برای شما قرمز هست علت اصلی اومدن پیام بک آپ گیری هست.

هارد لپ تاپ من همین قسمت قرمز رو مشکل داشت و با HDD Regenator که به تعمیر بدسکتور اقدام کردم تعداد زیادی بد سکتور رو پیدا و تعمیر کرد ولی هارد درست نشد و هر روز داشت بدتر میشد که خوشبختانه تحت گارانتی بود و رایگان تعویض شد.

به نظرم و با چیزایی که قبلا دیدم متاسفانه این هارد دیگه درست نمیشه و مجبوری هارد رو تعویض کنی.

میتونی با HDD Regenator تست کنی و بد سکتورها رو تعمیر کنی( امتحانش مجانیه) ولی فکر نمیکنم علاج مشکل باشه !

به نظرم تا دیر نشده یه هارد بگیر و اطلاعاتت رو از این هارد منتقل کن به هارد جدید.

اینم بگم که زیر تست بردن با HDD Regenertor ممکن هست باعث بدتر شدن هم بشه(چیزی که برای هارد لپ تاپ من به وجود اومد!)

البته چیزی که خط بالا گفتم شاید علمی نباشه ولی تجربه من که اینطوری بود.

اگه بخوای با HDD Regenerator تست و تعمیر کنی...چون هارد 320 گیگ هست زیر یک ساعت باید طول بکشه.

به نظر من بهترین کار این هست که تا دیر نشده بری یه هارد بخری!

من همین ارور رو در سون داشتم(حدود 3 ماه) و اینقدر بی خیالش بودم(چون تازه هارد رو خریده بوودم) تا اینکه بالاخره کار دستم داد! و 260 گیگ اطلاعاتم رو از دست دادم و باقی اطلاعات رو(640 گیگ ) با هزار بدبختی بعد از یک هفته ور رفتن ریکاوری کردم.

یعنی هارد 1 ترا سامسونگ PC و هارد 500 گیگ لپ تاپ من همین مشکل رو داشتند.
لپ تاپ عین مشکل الان شما رو داشت(همون سه قسمت رنگی) و PC شبیه مشکل شما رو!
من پیشی بینی کردم که یه قسمت از هاردت Failed باشه و درست حدس زدم!

به نظرم تا پشیمون نشدی یه هارد بخر.هارد وقتی مشکلش حاد باشه دیگه با نرم افزار و این چیزا درست شدنی نیست.

موفق باشی

mehr1362
26-09-2011, 15:32
عکس رو جای دیگه آپلود کردم که بهتر منظورم رو متوجه بشی. از لینک پائین دانلود کن :

لینک عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jojo_2000
26-09-2011, 22:26
ممنون از شما دوست عزیز:10:الان 1 روز میشه که دیگه پیغام نمیده ولی یه بک اپ میگیرم از هارد! دستت طلا:11:با برنمه hdd regenerator هم که خواستم درستش کنم فقط واسه یکی از درایو ها 12 ساعت طول کشید

jojo_2000
27-09-2011, 10:28
امروز کابل ساتا رو جابجا کردم یکی ازون warning ها پاک شد! اگه بخوام اطلاعاتمو بریزم رو لپ تاپ کابلی هس که یه سرش usb و یه سر دیگش sata باشه؟

mehr1362
27-09-2011, 15:23
دوست عزیز اون قسمتی که قرمز هست و Failed کار دستت میده!

اگه دیگه پیام بک آپ گیری نمیاد چون چند بار که اون پنجره رو میبندی(همون که اخطار بک آپ گیری میده) دیگه پیام نمیده.شاید هم خودت غیر فعالش کردی.

اگه دوباره سون رو نصب کنی باز اون پیام میاد.

تنها راهی که داری این هست که با HDD Regenerator بدسکتورها تعمیر بشه و اگه جواب نداد فقط باید هارد رو عوض کنی.

در ضمن شما نباید در محیط ویندوز با اون اسکن کنی.یکی از دو کار زیر :

یا سی دی Hirens Boot رو داشته باشی و از منو قسمت هارد و HDD Regenerator رو پیدا کنی و اسکن کنی.

یا اینکه اگه نرم افزار جداش رو داری باید یک سی دی خام بزاری داخل رایتر و یه سی دی بوت بسازی.

بعد سیستم رو ریست کنی و کل سکتورهای هارد رو اسکن کنی!

jojo_2000
27-09-2011, 16:06
از طریق بوت اسکن کردم! اکه می خواستم تا اخر اسکن منتظر بمونم یه 2 روزی طول میکشید:41:

mehr1362
27-09-2011, 22:30
برای هارد یک ترا حدود 4 ساعت طول میکشه! (ساتا دو)

حالا چرا برای شما دو روز نمیدونم

شما کدوم گزینه رو انتخاب میکنی؟ شاید شما گزینه ای رو انتخاب میکنی که از اول سکتورها رو بازسازی میکنه.

باید اونی رو انتخاب کنی که نوشته : Read and Repair Bad Sector

یه همچین چیزی بود!

jojo_2000
27-09-2011, 23:09
اره همینی که گفتی رو زده بودم! اون کابلی رو که گفتم هست؟

mehr1362
29-09-2011, 01:36
در مورد کابل چیزی نمیدونم