PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 12 - DEMO

صفحه ها : [1] 2 3

JUSTIN11
13-09-2011, 12:21
PC DEMO Now Available

enjoy

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدseems valid! It's 1.5GB

EA Forums

Armin 7
13-09-2011, 12:26
PC DEMO Now Available

enjoy

EA Forums

واقعا همینه ؟

باورم نمیشه

یعنی دان کنیمش ؟!

JUSTIN11
13-09-2011, 12:31
واقعا همینه ؟

باورم نمیشه

یعنی دان کنیمش ؟!

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه راستو دروغشو نمیدونم

ویرایش:

این لینک کاملا درسته.فیفا ساکر بلاگ هم تائید کرده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FCBarcelona.ir
13-09-2011, 12:42
من که به شدت منتظرم که لینکهای تکه تکه ش بیاد ... :13:

Big-Boss
13-09-2011, 12:43
لینک کاملا درسته از خود EA هست،ورژن اروپاییه.
حجم دمو هم یک و نیم گیگه.

dr_shahrooz
13-09-2011, 12:46
بابا واسه PS3 کی میاد ؟ :((((((((((((

Big-Boss
13-09-2011, 12:48
بابا واسه PS3 کی میاد ؟ :((((((((((((

ایدیت رو کجا ثبت کردی؟ اگه اروپا که فردا.
اگه بقیه دنیا که باید امروز بتونی از PSN بگیری.

ما آخر نفهمیدیم با xbox میشه بدون هیچ مشکلی دانلود و بازی کرد ؟؟؟
یکی چند پست پیش گفت نمیشه که ؟؟؟ :41:

الان رو live اومده ؟؟؟

اگه XBOX360 شما دستکاری و کپی خور شده است (به هر روشی نرم افزاری و سخت افزاری) فعلا رفتن به LIVE توصیه نمیشه.
ولی اگه دستگاه شما اریجینال خور و دستکاری نشده هستش مشکلی نداره میتونید دمو رو از LIVE تهیه کنید.

hessi19
13-09-2011, 12:49
ما آخر نفهمیدیم با xbox میشه بدون هیچ مشکلی دانلود و بازی کرد ؟؟؟
یکی چند پست پیش گفت نمیشه که ؟؟؟ :41:

الان رو live اومده ؟؟؟

dr_shahrooz
13-09-2011, 13:04
من هم psn آمریکا دارم هم اروپا
هنوز نیومده
فکر کنم 6 بعد از ظهر بیاد

Big-Boss
13-09-2011, 13:08
PC Demo EU Link – 1.5GB

PC Demo NA Link – 1.5GB

XBOX 360 Marketplace Link – 1.42GB

pouyaabiboy
13-09-2011, 13:10
پارسال واسه x360 هم یه فایل گذاشتند واسه دانلود که همون تک فایل رو به به صورت data روی dvd رایت میکردیم
خبری نیست از این فایل واسه 360 ؟!!

don mohsen
13-09-2011, 13:18
دوستان کسی با IDM الان دانلود می کنه؟؟ مال من با IDM دان نمی کنه.

Arrowtic
13-09-2011, 13:19
واسه من میشه با IDM

UP-SNAKE
13-09-2011, 13:20
دارم برای pc شو ميگيرم ولی سرعت پايينه 7 ساعت ديگه تمومه lol اينترنته داريم؟

Big-Boss
13-09-2011, 13:29
دمو بازی روی دشبورد LIVE هم قرار گرفته.
با آدرس:
Game Marketplace -> Titles A-Z -> E – EA Sports FIFA 12

توجه: اگه دستگاه شما کپی خور شده هست رفتن به LIVE توصیه نمیشه.

توجه 2 :
بعضی از کاربرا هنگام نصب دمو با مشکلی مواجه شدند که بجای نصب بازی FIFA 11 روی سیستمشون اجرا میشه،اگه با چنین مشکلی مواجه شدید از فایل های ذخیره بازی FIFA 11 روی سیستمتون نسخه پشتیبان تهیه کنید.بعد FIFA 11 رو پاک کنید بعد از اون دمو رو نصب کنید.

ضمنا منبع هم fifasoccerblog.com هست،همچنین منبع لینک های دانلود در پست صفحه قبل.

resident_evil
13-09-2011, 13:38
توجه: اگه دستگاه شما کپی خور شده هست رفتن به LIVE توصیه نمیشه.

دقیقا من متوجه این قسمت نمیشم . یعنی چی ؟ چرا ؟

majid322
13-09-2011, 13:38
سلام بچه ها یکی که pes رو دانلود کرده هم فیفا رو میخواد دانلود کنه..

یه نقد تپل بین این دوتا بنویسه بدون اینکه جانب داری کنه من خودم تا فردا نمیتونم دانلودش کنم مگرنه یه نقد خوب مینوشتم

Big-Boss
13-09-2011, 13:40
دقیقا من متوجه این قسمت نمیشم . یعنی چی ؟ چرا ؟

میگن MS دوباره شروع کرده موج جدید بن راه انداخته!
ما هم شنیدیم،امتحان نکردیم. :27:

vampyre
13-09-2011, 13:48
سلام.
خوب دموی فیفا رو دان کردم از همون لینکی که دوستمون گزاشته.با idm هم دان کردم.الان در حاله نصب هستم فقط امیدوارم کار کنه.
بعد از سالیانه درازی که پ ی س بازی کردم این اولین سالی هست که همدموی پ ی س رو گرفتم و هم فیفا.بعد از چند دست بازی کردن میام یه مقایسه از پ ی س و فیفا میزارم.

JUSTIN11
13-09-2011, 13:50
Here is a text file with this file you can play 6min game and on highest DIFFICULTY.

how to use:

copy the text file to -

Program Files\EA Sports\EA SPORTS FIFA 12 Demo\Game

Lamanta
13-09-2011, 13:53
دوستان کسی با IDM الان دانلود می کنه؟؟ مال من با IDM دان نمی کنه.

من دارم دانلود میکنم با سرعت 500kbps
16 % رفته تا 46 دقیقه دیگه تموم میشه

resident_evil
13-09-2011, 13:55
میگن MS دوباره شروع کرده موج جدید بن راه انداخته!
ما هم شنیدیم،امتحان نکردیم. :27:

بله کسانی که از روش های غیر قانونی یا همون Non jtag اگر اشتباه نکنم به صورت مجانی DLC و بازی های آرکید دان کردن بن میشن .
بعدشم اگر قرار به بن شدن باشه و یه نفر رفته باشه تو لیست سیاه که بن میشه دیگه حالا چه وصل بشه به لایو چه نشه !

Big-Boss
13-09-2011, 13:58
بله کسانی که از روش های غیر قانونی یا همون Non jtag اگر اشتباه نکنم به صورت مجانی DLC و بازی های آرکید دان کردن بن میشن .
بعدشم اگر قرار به بن شدن باشه و یه نفر رفته باشه تو لیست سیاه که بن میشه دیگه حالا چه وصل بشه به لایو چه نشه !

حالا ما اعلام برائت کردیم که احیانا کسی رفت و بن شد نگه که چرا نگفتی.
احتیاط بد نیست مثلا اگه یه راهی پیدا شد واسه فلگ شده ها که برگردن حداقل دیگه بن نشه طرف.

Kamyar_AnathemA
13-09-2011, 13:58
گه نسخه ریپک اومد لینکاشو بزارین اینجا

آخه میخوام تو ساعات رایگان دانلود کنم و شبی بیشتر از 1200 مگا بایت نمیتونم بگیرم

حوصله هم ندارم 2 شب صبر کنم می خوام 1 شبه تموم شه :31:

برا پی ای اس چند ساعت بعدش اومد ریپک

hessi19
13-09-2011, 14:00
من قبل از که شما بگی live وصل شدم . update کردم( فک کنم update ناقص انجام شد)(دوباره update کنم یا نه) . الان بن شدم دیگه ؟؟
هر بازی که میزارو رو دستگاه اجرا نمیشه ؟؟
:41:

pouyaabiboy
13-09-2011, 14:01
پارسال واسه x360 هم یه فایل گذاشتند واسه دانلود که همون تک فایل رو به به صورت data روی dvd رایت میکردیم
خبری نیست از این فایل واسه 360 ؟!!

بچه ها مردیم از انتظار
کسی خبری نداره از این روش بالا ؟؟؟
پارسال اکثر بچه ها اینجوری دمو رو بازی کردن و به live هم وصل نشدیم

Armin 7
13-09-2011, 14:09
PC DEMO Now Available

enjoy

EA Forums

با سلام

این لینک قابلیت رزیوم هم داره ؟

Behnam_o2
13-09-2011, 14:13
آره ریزوم داره. من گذاشتم دانلود.. تا شب تموم میشه !!

Behnam_o2
13-09-2011, 14:21
سلام.
خوب دموی فیفا رو دان کردم از همون لینکی که دوستمون گزاشته.با idm هم دان کردم.الان در حاله نصب هستم فقط امیدوارم کار کنه.
بعد از سالیانه درازی که پ ی س بازی کردم این اولین سالی هست که همدموی پ ی س رو گرفتم و هم فیفا.بعد از چند دست بازی کردن میام یه مقایسه از پ ی س و فیفا میزارم.

دوست عزیز اگه بازی کردی بیا یه نقد کوچیکو کلی از بازی بنویس که مردیم !

vampyre
13-09-2011, 14:27
سلام.
من بازی رو نصب کردم و روی بازی کلیک کردم.عکس fifa 12 اول بازی رو دیدم که یهو بازی رو بست!بعد یه فایل تو پوشه ی بازی ایجاد شد با نامه :
FIFACrashDump_CL924646_2011.09.13_10.50.09.dmp
کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم دایرک ایکس آخر روهم نصب کردم ولی بازم همین جوری کرش میکنه.فکر نمیکنم مشکل از سیستمم باشه چون pes 12 و crisis و بازی های جدید رو روی high اجرا میکنم.که فکر نمیکنم گرافیکه فیفا از pes و ... بالاتر باشه.
اگه کسی از دوستان دلیل این کرش رو فهمید اینجا اطلاع بده!
------------------
اینجا مشکلی شبیه مشکل خودم پیدا کردم.خیلی ها مشکلم رو دارن:

میرم ببینم راه هلی پیدا میکنم یا نه!
-------------------------

خب خداروشکر یه راه پیدا کردم که گفتن گیم پد خودتون رو جدا کنید چون بازی فقط با گیم پد لاجیتک کار میکنه منم همین کار رو کردم الان کار کرد.امیدوارم کرش نکنه.
بعدا میام یه نقد میزارم.

soheilnouri
13-09-2011, 14:34
دوستان عزیزم واسه لایو بازی کردن فیفا بی اس تری راحتره یا ایکس باکس؟

SuperSt@r
13-09-2011, 14:35
سلام.
من بازی رو نصب کردم و روی بازی کلیک کردم.عکس fifa 12 اول بازی رو دیدم که یهو بازی رو بست!بعد یه فایل تو پوشه ی بازی ایجاد شد با نامه :
FIFACrashDump_CL924646_2011.09.13_10.50.09.dmp
کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم دایرک ایکس آخر روهم نصب کردم ولی بازم همین جوری کرش میکنه.فکر نمیکنم مشکل از سیستمم باشه چون pes 12 و crisis و بازی های جدید رو روی high اجرا میکنم.که فکر نمیکنم گرافیکه فیفا از pes و ... بالاتر باشه.
اگه کسی از دوستان دلیل این کرش رو فهمید اینجا اطلاع بده!
------------------
اینجا مشکلی شبیه مشکل خودم پیدا کردم.خیلی ها مشکلم رو دارن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیرم ببینم راه هلی پیدا میکنم یا نه!

دوستان بازم کسی این مشکلو داره نکنه این همه دانلودش کنیم و اینجوری باشه تو شک افتادم !!!
راستی اگه راه حلی براش پیدا کردین اینجا بگید
اصلا تا حالا کسی موفق شده این دمو رو بازی کنه توی PC ؟؟؟

CATALONIA
13-09-2011, 14:38
توی فروم های خارجی که زیاد دمو رو بازی کردن و همه هم گفتن بازی تند تر شده ، دفاع کردن سخت تر شده ، تکل ها دقیق تر شده و سخته شده تکل صحیح زدن و البته خیلی ها گفتن سانتر توی بازی هنوز همون شکل قبلیه و پیشرفت نکرده !
+
اینطوری که خوندم انگار فابرگاس و نصری هنوز تو آرسنال هستن ... البته سال قبل هم وان در فارت توی رئال بود توی دمو ... امیدورام نقل و انتقالات رو درست کنن تا بازی اصلی ...

vampyre
13-09-2011, 14:39
آقا من دارم بازی میکنم اولش یه tutrial داره که بهت کلیدهای بازی رو یاد میده ولی من نمیتونم از گیم پد استفاده کنم.اگه استفاده کنم بازی کرش میکنم.کلیدهای کیبرد هم که من نمیدونم کدوماست و قاطی پاتی هست.اگه کسی میدونه کلیدهای دسته ی بازی تو کیبورد چه دگمه ای هست اینجا بگه.

hessi19
13-09-2011, 14:45
من قبل از که شما بگی live وصل شدم . update کردم( فک کنم update ناقص انجام شد)(دوباره update کنم یا نه) . الان بن شدم دیگه ؟؟
هر بازی که میزارو رو دستگاه اجرا نمیشه ؟؟
:41:

:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Behnam_o2
13-09-2011, 15:03
تو این ساعتها که دمو فیفا اومده تا دانش کنید این 12 عکس جدید و خوفناک از فیفا رو ببینید تا بیشتر برین تو کف !:46:
به این آدرس برین :

vampyre
13-09-2011, 15:09
سلام.
دوستان اگه کسی پچی یا چیزی پیدا کرد که این مشکل کرش کردن در زمانی که میخوای با دسته بازی کنی رو حل کنه به من هم خبر بده چون من الان 5 دقیقه با کیبرد بازی کردم 2 گل خوردم و خسته شدم اومدم بیرون.چون واقعا نمیشه با کیبرد بازی کرد!

LiverBarca
13-09-2011, 15:16
قدرت بازیکنای بارسا رو یکی بگه(تو بهترین حالتشون)!
ممنون...

Behnam_o2
13-09-2011, 15:16
سلام.
دوستان اگه کسی پچی یا چیزی پیدا کرد که این مشکل کرش کردن در زمانی که میخوای با دسته بازی کنی رو حل کنه به من هم خبر بده چون من الان 5 دقیقه با کیبرد بازی کردم 2 گل خوردم و خسته شدم اومدم بیرون.چون واقعا نمیشه با کیبرد بازی کرد!
شما نسخه قبلو بازی کردی؟ اگه آره میشه بگی تفاوتها با نسخه قبل چقدره؟

راستی گرافیک بازی خوبه؟؟مخصوصآ چمن؟ سیتینگ داره بازی واسه تنظیمات گرافیک؟

Ramos1367
13-09-2011, 15:43
لینک چند تیکه نیومده؟

SevenCity
13-09-2011, 15:54
کیبورد رو میشه مثه فیفا 11 تنظیم کرد؟ یه config داشت 11 اینم داره؟

m_h_hadavi
13-09-2011, 16:04
لینک رو به پارت های 100 و 200 مگی تقسیم کردم خدمت دوستان:
پارت های 100 مگی:
:uploadfa

uploadbaz:

پارت های 200 مگی:
uploadfa:

Gregar
13-09-2011, 16:11
کیبورد رو میشه مثه فیفا 11 تنظیم کرد؟ یه config داشت 11 اینم داره؟

خدا کنه داشته باشه . چون من فیفا 11 رو 6 ماه فقط با کیبرد بازی میکردم بعدش دسته گرفتم . خوشبختانه با کیبرد مشکلی ندارم .
ولی FIFA 12 است دیگه . یه وقت میبینی سوپرایز میده که با کیبرد نشه خوب بازی کنی که احتمالا هم همینجوره .

اینهمه ساعت هم داریم دمو رو دانلود میکنیم اونجور هم که بوش میاد توی دمو نمیشه از گیم پد xbox خود ماکروسافت استفاده کرد . مثل اینکه با گیم پد های دیگه کار میکنه .

چند روز پیش رفتم که تا قبل از اومدن نسخه دمو 64 تومن دسته ایکس ابکس گرفتم . عجب ضد حالی :41:

UP-SNAKE
13-09-2011, 16:15
کسايی که بازی کردن بيان تعريف کنن ببينيم چه فرق هايی کرده

irmpmn
13-09-2011, 16:24
در حال دانلود... با سرعت 51

Lamanta
13-09-2011, 16:34
من دانلود کردم ؛ نصب میکنم میام میگم...
به هیچ وجه نمیشه دستگیره وصل کرد ؟

UP-SNAKE
13-09-2011, 16:36
دستگيره چيه؟

Armin 7
13-09-2011, 16:43
دستگيره چيه؟

از بس بازی داغه باید از دستگیره استفاده کرد !

منظور ایشون همون Joystick خودمونه

سپـــــاسگذارم.

Lamanta
13-09-2011, 16:50
ای بابا حالا joystick
میشه یا نه ؟

vampyre
13-09-2011, 16:53
کسایی که فیفا 11 رو دارن انگار با کپی کردن فایلی از 11 تو 12 میتونن این مشکل رو حل کنن.ولی کسایی که مثل من 12 رو نصب کردن باید منتظر یه پچ فیکس بمونن.

UP-SNAKE
13-09-2011, 16:53
بايد بشه اگه نشه هم يه فايل هست با اون درست ميشه

mj77
13-09-2011, 17:06
لینک رو به پارت های 100 و 200 مگی تقسیم کردم خدمت دوستان:
پارت های 100 مگی:
:uploadfa

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدuploadbaz:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت های 200 مگی:
uploadfa:

کدوم از اینا قابلیت رزیوم داره وسرعت و امنییت قطع نشدن بیشتره؟

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

کدوم نسخه دانلود کنیم اروپا.امریکا... فرقشون چیه؟

vampyre
13-09-2011, 17:12
بايد بشه اگه نشه هم يه فايل هست با اون درست ميشه

دقیقا این با یه patch fix ساده درست میشه.که باید منتظر بود تا بدن بیرون!اگه باور نداری میتونی بری تو فروم های خارجی اونجا هم فقط تونستن با گیم پد logitech بازی کنن!
این برای اینکه ببینید فقط با این مارک دسته میشه!اگه برید تو تنظیماتش میبینید که عکس دسته هم هست!!

pouyaabiboy
13-09-2011, 17:14
ظاهرا امسال به جز live دیگه خبری از دمو واسه x360 نیست و باز هم باید منتظر موند تا نسخه اصلی بیاد...:41:

sadeghbb
13-09-2011, 17:45
خبری نیست از دمو برا ایکس باکس؟!

Download Master
13-09-2011, 17:49
دوستان یه خبر جدید اومده تو PCGamer:

EA تایید کرده دمویی که ماله PC داده دو تا باگ داره.یکی اینکه اگه FIFA 11 نصب باشه ممکنه استارت نشه و یکی دیگه با بعضی گیم پد ها از جمله XBOX 360 و Logitech مشکل داره.واسه همین فعلا لینک دانلود دمو رو از صفحاتش پاک کردن.
EA گفته فردا دموی اصلاح شده رو برای دانلود میذاره.
ولی دوستانی که اینو دانلود کردن یا دارن میکنن ناراحت نباشن برای رفع این دو تا باگ راه حل وجود داره.

1-اگه فیفا نصبه :
یا پاکش کنید
یا یه TXT بسازید اسمش بذارید demofix.reg بعد داخلش این رو بنویسید REGEDIT4 بعد سیو کنید بیاید بیرون.روش دبل کلیک کنید (که Run شه) الان دیگه مشکلی نیست میشه بدون پاک کردن FIFA 11 بازی کنید.

2-اگه با دسستون مشکل داره:
ابتدا این فایل رو دانلود کنید (4-5 کیلو بایته) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد زیپش رو باز کنید بریزید اینجا "Documents / FIFA 12"
حالا این مشکل هم رفع میشه

ولی در کل توصیه میشه بعدا یه بار دیگه نسخه اصلاحی رو دانلود کنید( پس اگه تا الان شروع نکردید بذارید فردا دانلود کنید بهتره!)

منبع : از من کی موثق تر؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا :
کد HTML:

mj77
13-09-2011, 18:14
گرافیک چی میخواد؟ از فیفا 11 روونتر اجرا میشه؟

m_h_hadavi
13-09-2011, 18:23
کدوم از اینا قابلیت رزیوم داره وسرعت و امنییت قطع نشدن بیشتره؟

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

کدوم نسخه دانلود کنیم اروپا.امریکا... فرقشون چیه؟

همه لینک ها رزیوم دارند. :)

Gregar
13-09-2011, 18:27

EA تایید کرده دمویی که ماله PC داده دو تا باگ داره.یکی اینکه اگه FIFA 11 نصب باشه ممکنه استارت نشه و یکی دیگه با بعضی گیم پد ها از جمله XBOX 360 و Logitech مشکل داره.واسه همین فعلا لینک دانلود دمو رو از صفحاتش پاک کردن.
ولی دوستانی که اینو دانلود کردن یا دارن میکنن ناراحت نباشن برای رفع این دو تا باگ راه حل وجود داره.

1-اگه فیفا نصبه :
یا پاکش کنید
یا یه TXT بسازید اسمش بذارید demofix.reg بعد داخلش این رو بنویسید REGEDIT4 بعد سیو کنید بیاید بیرون.روش دبل کلیک کنید (که Run شه) الان دیگه مشکلی نیست میشه بدون پاک کردن FIFA 11 بازی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی در کل توصیه میشه بعدا یه بار دیگه نسخه اصلاحی رو دانلود کنید( پس اگه تا الان شروع نکردید بذارید فردا دانلود کنید بهتره!)

منبع : از من کی موثق تر؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا :
کد HTML:

خسته نباشن واقعا . دموی بهترین بازی سال رو اینجوری میدن بیرون ؟
ما که تا 60 درصد دانلود کرده نمیشه قطعش کنم . حالا مطمئنی با این فایل ها درست میشه ؟ منظورم واسه دسته است .

یه سوال !!!
این عکس گیم پد لاجیتک توی خود config همین دموی فیفا 12 است ؟
یعنی EA لاجیتک رو به ماکروسافت ترجیح داده ؟
نکنه اینم پولی بوده ؟
EA دیگه داره مرز تبلیغات رو توی فیفا رد میکنه ها . فردا میبینی توی هر بازی با بارسا در مقابل یه تیم مثل منچستر سیتی مسابقه میدی هم مثل ... ازش میخوری .
قدرت پول کم چیزی نیست :27:

vampyre
13-09-2011, 18:29

1-اگه فیفا نصبه :
یا پاکش کنید

اینجا :
کد HTML:

من قبل اینکه شما این بزاری از یه فروم خارجی گرفته بودم ولی اینم کار نمیکنه.از یکی تو یه فروم پرسیدم گفت خیلی این مشکل رو دارن که باید صبر کنن فایل فیکس بیاد.
----------
یعنی این یک و نیم گیگی که من دان کردم الان رو هواست؟!!

Big-Boss
13-09-2011, 18:42
EA شاهکار کرده با این دمو!!
باگ ها و مشکلات یکی دوتا نیست،خیلی ها برای XBOX360 دانلودشون رو 99% میمونه و جلوتر نمیره.
اینجا هم تو فروم خود EA برای باگ ها و مشکلات نسخه دمو هستش:

---------
Gregar چجوری با کیبورد بازی میکنید؟کیبوردتون آنالوگ داره؟
دکمه های حرکتی کیبورد 4 جهت بیشتر نیست فقط بدرد pes میخوره ولی فیفا که شما حرکت 360 درجه دارید بازی بدون آنالوگ انگار کلی دکمه کم دارید.

Behnam_o2
13-09-2011, 18:57
من که دانلودمو کنسل کردم.. وا میستم تا نسخه اصلی بیاد.. هرسال دمو مشکل داره.. چرا منو تو این شرایط قرار میدن !

hadishi
13-09-2011, 19:01
دوستان عزیز شما برید این لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوضیع داده کامل انجام بدین برای بعضی ها درست شده بازی هم کردن .

Big-Boss
13-09-2011, 19:12
فارغ از مشکلات دمو،بازخوردها خیلی مثبت بوده،به واقع گرایانه بودن بازی زیاد اشاره شده (به مدد ایمپکت انجین)،همچنین به سازگاری مناسبش با سخت افزارها،انیمشینها گویا خیلی پیشرفت داشته،از ارتقا هوش مصنوعی خیلی زیاد استقبال شده چه حریف چه تیم خودی و ...

vampyre
13-09-2011, 19:17
دوست عزیز من کارهای اون سایت رو کردم و الان به راحتی با کنترل وارد بازی میشم ولی یه مشکل جدید اینه که گزینه ی بازی هی بالا پایین میشه!بازیکن هم همش میاد به سمت پایین زمین!فک نکنم کسی فهمید چی میگم!:دی ولی اگه کسی فهمید و دونست خبرمون کنه!:دی

paulprognosticator
13-09-2011, 19:20
بچه ها من بازی رو اجرا میکنم اجرا هم میشه اما یک صفحه میاد که نوشته فیفا 12 بعد سریع از بازی خارج میشه چه کار کنم؟

Arrowtic
13-09-2011, 19:21
من فهمیدم اما نمیدونم راهشو!منم با فیفا 11 همین مشکلو داشتم.
بعد مدت ها که ویندوز عوض کردم درس شد.
البته فکر کنم اگه هم دسته هم کیبورد وصل باشن اینطوری میشه.یه چنین چیزی بود.منی که با کیبورد میزنم دسترو میکشیدم درست میشد.

paulprognosticator
13-09-2011, 19:22
فکر کنم من فهمدیم جون دسته هام هر موقع خراب بودبدون اینکه دکمه ای رو بزنم میرفت رو گزینه های بالا و پایین به صورت خودکار
و یک هو شوت میزدن و از این حرفا

paulprognosticator
13-09-2011, 19:24
برا من که هر موقع دسته هام خراب میشد اینظوری میشد و دسته هامو که عوض میکردم یعنی دسته جدید می گرفتم درست میشد

Big-Boss
13-09-2011, 19:28
دوست عزیز من کارهای اون سایت رو کردم و الان به راحتی با کنترل وارد بازی میشم ولی یه مشکل جدید اینه که گزینه ی بازی هی بالا پایین میشه!بازیکن هم همش میاد به سمت پایین زمین!فک نکنم کسی فهمید چی میگم!:دی ولی اگه کسی فهمید و دونست خبرمون کنه!:دی

از دسته PS2 با مبدل استفاده میکنی؟
اگه آره و مبدلت دو تا جا برای دسته داره اون یکی رو امتحان کنه.

اگر هم نه با آنالوگ خاموش وارد بازی شو و آنالوگ رو روشن نکن.

gta6767
13-09-2011, 19:31
آقا من دانلود کردم ولی کرش میکنه وارزبازی میپره بیرون چیکار کنم ؟ کمککککککککککککککککککککککک کک

Behnam_o2
13-09-2011, 19:37
گیم پدت نباید وصل باشه به سیستمت

sadeghbb
13-09-2011, 19:38
دوستان قضیه این لینک ها چیه؟!

Upload size / to download: 1449MB
RAR parts: 800MB (interchangeable/compatible)
Demo size: 1449MB
Region: Free
Number of compressions: Only one
Data recovery: none
Languages: English (+ probably the same as in PC demo: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Czech, Hungarian, Polish)

برا ایکس باکس هست...

vampyre
13-09-2011, 19:39
من فهمیدم اما نمیدونم راهشو!منم با فیفا 11 همین مشکلو داشتم.
بعد مدت ها که ویندوز عوض کردم درس شد.
البته فکر کنم اگه هم دسته هم کیبورد وصل باشن اینطوری میشه.یه چنین چیزی بود.منی که با کیبورد میزنم دسترو میکشیدم درست میشد.

کیبورد لپتاپ رو چه جوری در بیارم :))

از دسته PS2 با مبدل استفاده میکنی؟
اگه آره و مبدلت دو تا جا برای دسته داره اون یکی رو امتحان کنه.

اگر هم نه با آنالوگ خاموش وارد بازی شو و آنالوگ رو روشن نکن.

آره دقیقا مدل ماله من همینطوریه الان جاش رو عوض کردم حل شد.دمتون کردم ولی بدبختی الان ساعت 12 شبه من نمیتونم یه دست بازی کنم چون فردا کلاس دارم.فردا بازی میکنم بعد میام نظرم رو میگم.

آقا من دانلود کردم ولی کرش میکنه وارزبازی میپره بیرون چیکار کنم ؟ کمککککککککککککککککککککککک کک

اون بالا یه سایت گزاشته شده برو هر کاری که گفته انجام بده بعد مشکلت حل میشه!

Behnam_o2
13-09-2011, 19:46
vampyer جان به نظرت بازی چطوره ؟؟؟ یکم از گیم پلی و گرافیک میگی؟

mj77
13-09-2011, 19:53
هیچکی بازی نکرده؟ همه مشکل دارن؟

don mohsen
13-09-2011, 19:53
من والا موندم تا حالا 40 درصد دانلود شده موندم دانلود کنم یا نه؟؟؟

فردا ea می خواد فقط همین دو باگ رو رفع کنه؟

Behnam_o2
13-09-2011, 19:56
بالاخره این جورابها رو درست کردن.. هم بلندش هست تا بالای ساق.. هم کوتاه تا زیر ساق مثل جوراب توتی.. وهم معمولی تا روی ساق

gta6767
13-09-2011, 19:58
چجوری میشه هم وصل باشه هم این که بره توی بازی روشی نیست اگه هست میشه توضیح بدید.

مهدي.ف
13-09-2011, 19:59
من بازی کردم با کیبورد البته
پیشرفت خوبی داشته دفاع کردنم در حد تیم ملی اسپانیا سخت شده
فقط با دروازه بانی حال کردم

mj77
13-09-2011, 20:02
GamePad Fix for FIFA 12 Demo

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

من بازی کردم با کیبورد البته
پیشرفت خوبی داشته دفاع کردنم در حد تیم ملی اسپانیا سخت شده
فقط با دروازه بانی حال کردم
دروازه بان تو فیفا فوق العاده هست...

gta6767
13-09-2011, 20:03
رفت تو بازی شوت زدنشون کمی تغییر کرده منو هم فرق کرده و افقیه تماشاچیا واقعی تر شدن اون اولش هم یک آموزش بود که من ازش اومدم بیرون حال و حوصله نداشتم.راستی کسی میدونه چج.ری میشه با دسته وارد بازی شد من که تو اون سایتم نفهمیدم چی نوشته لطفا یکی ترجمش کنه وبذاره اینجا.

don mohsen
13-09-2011, 20:05
EA که لینک دمو هاشو پاک نکرده؟!!!! اینم خود سایتش که قسمت مجزا برا دانلود دمو داره:

Big-Boss
13-09-2011, 20:05
vampyre مالزی هستی؟
اونجا بازی کپی چطوره؟کنسول کپی هم هست بشه تهیه کرد.
حالا میتونی از دو دسته هم استفاده کنی فقط یادت باشه اون دسته ای که ورودیش این مشکل رو داشت آنالوگش رو خاموش کن و از اون ورودی به عنوان دسته اول استفاده نکن.

SevenCity
13-09-2011, 20:08
ما اخر نفهمیدیم دان کنیم یا نه
مگه نگفتید لینک رو برداشتن؟ اینکه هنوز هستش:

vampyre
13-09-2011, 20:10
vampyer جان به نظرت بازی چطوره ؟؟؟ یکم از گیم پلی و گرافیک میگی؟

دوست عزیز من نسخه ی 11 رو بازی نکردم.ولی نظر خودم رو در مورده 12 میدم.
اگر بخوام با پیس مقایسه کنم میتونم بگم گیم پلی فیفا بهتر از پیس و گرافیک پیس بهتر از فیفا!
من مشکلی با گیم پلی نداشتم.فقط میتونم بگم واقعا دفاع کردن سخته اگه روی درجه ی سختی آخر بازی کنید.فقط یه مشکلی که دیدم اینه که احساس میکنم بازیکنا روی زمین لیز میخورن و مثل اسکی رفتن میمونه.یعنی اون حالت دویدن واقعی رو ندارن.ولی بقیه چیزها از نظر هوش مصنوعی دفاع و دروازه بان گرفته تا نحوه ی شوت و سانتر و پاس همشون اوکی هست.
از نظر گرافیک هم به نظرم فیفا واقعا کم گزاشته برای چهره ی بازیکن ها و پیرهنشون.اگه تو نسخه ی اصلی مخصوصا لباس بازیکنان رو گرافیکش رو بهتر کنه.میتونه امسال هم کاره قابل قبولی رو ارایه بده.
حالا من منتظرم که فردا دموی پیسرو بگیرم تا ببینم دموی دومش چیکار کرده!

------------------------

vampyre مالزی هستی؟
اونجا بازی کپی چطوره؟کنسول کپی هم هست بشه تهیه کرد.
حالا میتونی از دو دسته هم استفاده کنی فقط یادت باشه اون دسته ای که ورودیش این مشکل رو داشت آنالوگش رو خاموش کن و از اون ورودی به عنوان دسته اول استفاده نکن.

آره عزیز مالزیم.
کنسول کپی ندیدم ولی بازی کپی ماله پی سی قیمت کردم هر دی وی دی به پول ایران 4 تومن ود.البته من بازیهام رو نمیخرم وهمیشه دانلود میکنم چون ماشالا سرعت اینجا کجا و ایران کجا!
راستی ممنون از کمکت.

Download Master
13-09-2011, 20:13
هیچکی بازی نکرده؟ همه مشکل دارن؟

فقط میتونم بگم فوق العادست.
با کنترلر X360 بازی کردم به معنای واقعی احساس میکنید تو زمین بازی هستید.
نمیدونم از کجاش بگم باید خودتون تجربش کنید.ولی باید بگم بازی خیلی سخت شده یعنی باید با حوصله بشینید سرش.
چون علاقه ی زیادی به بازیهای Simulation دارم اگه فیفا فقط همین دمو ولی تکمیل شدش باشه من بهش 12/10 میدم (بخونید دوازده از ده)
راستی مشکلاتتون با اون پستی که نوشتم حل نشد؟ من با کنترلر X360 و Logitech ChillStream امتحان کردم هر دو جواب دادن.

در مورد گرافیک بگم اونقدر چهره بازیکنا از نزدیک (در حال نشون دادن صحنه های وسط بازی مثل اوت شدن توپ) قوی کار شده که احساس کردم دارم بازی واقعی بارسا میلان امشب میبینم. البته اینم بگم با بالاترین تنظیمات اوردم شاید تو تنظیمات پایین تر اینطور نباشه.البته پیراهن بازیکنا به نظرم خیلی مصنوعی طراحی شده.یه مشکل دیگم اینه که وقتی بازیکن عقبکی حرکت میکنه خیلی شونه هاش میاد بالا شبیه رقص پای بروسلیه :31:

تماشاگرا هم خیلی قشنگ نسبت به ریتم بازی صداشون رو عوض میکنن.

فقط سعی کنید با همون Difficulty پایین بازی کنید تا به دفاعش عادت کنید چون خیلی فرق کرده قبلا با دکمه پاس میرفت سمت بازیکن توپ ازش میگرفت ولی الان فقط میره کنار بازیکن باید با کلید شوت توپ رو بگیرید( یعنی توپ گیری عادی مثل تکل زدنای قدیم میمونه باید خودتون بزنید)
واسه همین حتما حتما Tutorial اول بازی رو برید.

البته با کیبورد نمیشه بازی کرد ولی میشه از گرافیک و صدای بازی لذت ببرید.
در کل بگم تا 27 سپتامبر نمیدونم چه جوری صبر کنم.
Thank You EA.For FIFA 12 & BattleField 3,From Now On I Am EA FAN

vampyre
13-09-2011, 20:17
نمیدونم از کجاش بگم باید خودتون تجربش کنید.ولی باید بگم بازی خیلی سخت شده یعنی باید با حوصله بشینید سرش.
چون علاقه ی زیادی به بازیهای Simulation دارم اگه فیفا فقط همین دمو ولی تکمیل شدش باشه من بهش 12/10 میدم (بخونید دوازده از ده)
راستی مشکلاتتون با اون پستی که نوشتم حل نشد؟ من با کنترلر X360 و Logitech ChillStream امتحان کردم هر دو جواب دادن.

در مورد گرافیک بگم اونقدر چهره بازیکنا از نزدیک (در حال نشون دادن صحنه های وسط بازی مثل اوت شدن توپ) قوی کار شده که احساس کردم دارم بازی واقعی بارسا میلان امشب میبینم. البته اینم بگم با بالاترین تنظیمات اوردم شاید تو تنظیمات پایین تر اینطور نباشه.البته پیراهن بازیکنا به نظرم خیلی مصنوعی طراحی شده.یه مشکل دیگم اینه که وقتی بازیکن عقبکی حرکت میکنه خیلی شونه هاش میاد بالا شبیه رقص پای بروسلیه :31:

فقط سعی کنید با همون Difficulty پایین بازی کنید تا به دفاعش عادت کنید چون خیلی فرق کرده قبلا با دکمه پاس میرفت سمت بازیکن توپ ازش میگرفت ولی الان فقط میره کنار بازیکن باید با کلید شوت توپ رو بگیرید( یعنی توپ گیری عادی مثل تکل زدنای قدیم میمونه باید خودتون بزنید)

Thank You EA.For FIFA 12 & BattleField , From Now On I Am EA FAN

سلام.دوست عزیز منم رو high بازی میکنم ولی تو بازی چهره ی بعضی از بازیکنا به نظرم خوب کار نشده.من اول سیدورف رو دیدم نشناختم!

Download Master
13-09-2011, 20:19
سلام.دوست عزیز منم رو high بازی میکنم ولی تو بازی چهره ی بعضی از بازیکنا به نظرم خوب کار نشده.من اول سیدورف رو دیدم نشناختم!

منم همه ی بازیکنا رو ندیدم ولی فابرگاس و رمی و نصری و پاتو رو خیلی حال کردم .
البته گوتزه رو هم یکمی بد طراحی کرده بود (فرم صورت همونه ولی مثلا موهاش مشکیه :31: )
البته ابراهیمویچ و رونی هم مدل موهای پیشین رو دارن خیلی دوس داشتم ابرامو با موهای ساموراییش ببینم.:31:
کلا فیفا تو طراحی مو مشکل اساسی داره (ر.ک هیگواین که هنوز سلمونی نرفته :31: )

mj77
13-09-2011, 20:40

میشه بگی چیکار کردی بازی اجرا شد؟
با کیبرد نمیشه بازی کرد؟
مشخصات سیستمتو میگی که روی بالاترین کیفیت بازی میکنی؟

gta6767
13-09-2011, 20:50
[QUOTE=mj77;6461267]GamePad Fix for FIFA 12 Demo

----------
چجوری میشه از این استفاده کرد باید کجا ریختش میشه کمی توضیح بدی چون من بادسته وارد بازی شدم اما چون تنظیم نیست نمیتونم درست بازی کنم میشه بگی چجوری باید دسته رو تنظیم کرد.:11:

paulprognosticator
13-09-2011, 20:56
من بازی رو اجرا میکنم از بازی میپره بیرون لینک هایی که هم برای فیکس گذاشته بودید هم دانلود و اجرا کردم فیفا رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم اما بازم از بازی خارج میشه یکی کامل توضیح بده

selcuksahin
13-09-2011, 20:59
سلام من بازی رو اجرا میکنم از بازی می پره بیرون حتی لینک فیکس هارو م که شما گذاشتید دانلود کردم اما بازم نشد
وفیفا رو پاک ککردم اوارو جرا کردم و دوباره نصب کردم اما بازم نشد که شد یکی کامل توضیح بده چکار کنم از بازی نپره بیرون

resident_evil
13-09-2011, 21:03
خیلی خوب شده آقا خیلی
بازی خیلی نرم تر شده , حرکات دروازه بان فوق العاده نرم و دیدنی تر شده . واقعا عکش العمل های خیلی خوبی نشون میده . دفاع تیم حریف خیلی بهتر و منظم تر دفاع میکنه . شوت زدن خیلی بهتر شده منظورم مدل شوت زدن هستش . توپ میره تو اوت بازیکن میدوئه سمت توپ برمیداره سریع پرتاب میکنه خیلی باحاله تو بازی Drop Ball ]م هستش . داور اومد توپ رو انداخت خواستم ببینم میشه ناحوان مردانه بازی درآورد یا نه . توپ رو برداشتم که برم دیدم خودش توپ رو تقدیم حریف کرد بازی سخت تر شدخ طبق معمول هر شماره . فیزیک توپ خیلی خیلی خوب شده به نظر من . پاسکاری بسیار لذتبخش تر شده حداقل برای من اینجوری بود . تغییراتی توی نحوه دفاع کردن داده شده ( من تو بازی دکمه X میشوتم و B سانتر , RB هم دویدن هستش گفتم که در جریان باشین ) با دکمه X پا رو دراز میکنه جلوی توپ بازیکن حریف تا ازش بگیره . دیگه A رو نگه دارین خودش اتوماتیک این کارو نمیکنه . با دکمه ی RT هم میتونین از هم تیمیتون کمک بگیرین تا بیاد دنبال بازیکن صاحب توپ . دیگه فعلا همینا چیز دیگه یادم نیست . سوالی بود در خدمتم

Javad-ht
13-09-2011, 21:43
سلام
منم یه دست بارسا-بارسا بازی کردم رو آخرین درجه و با نتیجه 5-0 باختم!:31:
اول از همه بگم هیچ مشکلی با دمو نداشتم،نه کرش و نه هیچ مشکلی.البته دسته ام rumble pad 2 هستش!
دفاع کردن کلا فرق کرده و خیلی خیلی خیلی سخت شده!
قدرت پاس ها کاملا Manual شده!
بازی نسبت به فیفا 11 نرمتر شده کلا.
گرافیک هم من خیلی نمیتونم نظر بدم.چون فیفا 11 آنلاین میزدم و همیشه گرافیکم روی very low بود!
ولی fifa 12 گرافیکم رو Full hd , high نمیکشه و باید رو مدیوم بزارم،در صورتی که فیفا 11 رو high میکشید!
در کل بازی طبیعیتر شده!
راستی اسکیل بازیکن های بارسا هم چند صفحه پیش گذاشتم که فرق داره تو بازی چندتاشون!
والدز و پویول 87 و اینیستا 92!
باگ هم چند تایی دیدم تو این یه دست.یکی موقع پرتاب اوت بود که یه بار آبیدال پشت بازیکنم گیر کرده بود و تا پرتاب نکردم نتونست به بازی برگرده!
یه جا دیگه هم وسط زمین ویا داشت میرفت که یهو خورد به یه بازیکن دیگه و خورد زمین!
البته احتمالا بارسا رو شناختن و این قابلیت رو براش قرار دادن (بازی چمپیونزلیگ که پدرو خودش رو زد به آربلوا:31:)
برم یکم فیفا 11 بزنم جیگرم حال بیاد.این چی بود یه گل هم نتونستم بزنم:31:

SevenCity
13-09-2011, 21:46
خطای هند چی؟

FCBarcelona.ir
13-09-2011, 22:15
واقعا EA خودش رو مسخره کرده! با این همه ذوق و شوق نشستیم دانلود کردیم، حالا خیلی مسخره هی می پره بیرون. هیچ کدوم از روشهای توصیه شده هم کار نمی کنه!

اون از نسخه 2011 که تا آخر هیچ راه حلی برای مشکل کرش کردن تو XP ندادن، اینم از این... :41:

FCBarcelona.ir
13-09-2011, 22:30
دوستان من این فایل رو کپی کردم تو پوشه Documents / FIFA 12 و مشکل حل شد. امیدوارم کمکی بهتون بکنه چون می دونم چه حالی دارین!

mj77
13-09-2011, 22:34
سلام
منم یه دست بارسا-بارسا بازی کردم رو آخرین درجه و با نتیجه 5-0 باختم!:31:
اول از همه بگم هیچ مشکلی با دمو نداشتم،نه کرش و نه هیچ مشکلی.البته دسته ام rumble pad 2 هستش!
دفاع کردن کلا فرق کرده و خیلی خیلی خیلی سخت شده!
قدرت پاس ها کاملا Manual شده!
بازی نسبت به فیفا 11 نرمتر شده کلا.
گرافیک هم من خیلی نمیتونم نظر بدم.چون فیفا 11 آنلاین میزدم و همیشه گرافیکم روی very low بود!
ولی fifa 12 گرافیکم رو Full hd , high نمیکشه و باید رو مدیوم بزارم،در صورتی که فیفا 11 رو high میکشید!
در کل بازی طبیعیتر شده!
راستی اسکیل بازیکن های بارسا هم چند صفحه پیش گذاشتم که فرق داره تو بازی چندتاشون!
والدز و پویول 87 و اینیستا 92!
باگ هم چند تایی دیدم تو این یه دست.یکی موقع پرتاب اوت بود که یه بار آبیدال پشت بازیکنم گیر کرده بود و تا پرتاب نکردم نتونست به بازی برگرده!
یه جا دیگه هم وسط زمین ویا داشت میرفت که یهو خورد به یه بازیکن دیگه و خورد زمین!
البته احتمالا بارسا رو شناختن و این قابلیت رو براش قرار دادن (بازی چمپیونزلیگ که پدرو خودش رو زد به آربلوا:31:)
برم یکم فیفا 11 بزنم جیگرم حال بیاد.این چی بود یه گل هم نتونستم بزنم:31:
میشه بگی از کدم لینک دانلود کردی؟

gta6767
13-09-2011, 22:38
چجوری میشه دسته رو تنظیم کرد لطفا یک نفر جواب ده.

Javad-ht
13-09-2011, 22:39
میشه بگی از کدم لینک دانلود کردی؟

راستش یادم نیست!
رفتم تو warez-bb و یکی از لینک ها رو با rapidpars دانلود کردم!
به نظرم اونا که دانلود نکردن بزارن فردا ea دمو اصلاح شده رو بده بعد دانلود کنن!

چجوری میشه دسته رو تنظیم کرد لطفا یک نفر جواب ده.

بعد از اینکه تیما رو انتخاب میکنی 4 تا گزینه میاد برای شروع بازی و ارنج تیم و... که آخریش اگه اشتباه نکنم controler یا setting هست!
اونجا که بری میتونی کاری که هر دکمه ای میکنه رو با دکمه های دیگه عوض کنی!
وسط بازی هم میشه،برو ستینگ و بعد کنترلر!

MCSE MAN
13-09-2011, 22:46

با كيبورد نميشه دمو رو بازي كرد؟؟؟؟؟ چرا؟؟
بازي اصلي رو كه ميشه با كيبورد بازي كرد؟

sadeghbb
13-09-2011, 22:48
دوستانی که روی پی سی بازی رو انجام دادن و این همه از بازی تعریف میکنن روی ایکس باکس هم قبلا بازی کرده بودن فیفا11 رو؟!

فک کنم اگر کسی اینجا فیفا12 رو روی پی سی و فیفا 11 رو روی ایکس باکس بازی کرده باشه خیلی بهتر میتونه قضاوت کنه...

منتظریم...

gta6767
13-09-2011, 23:33
دوستانی که روی پی سی بازی رو انجام دادن و این همه از بازی تعریف میکنن روی ایکس باکس هم قبلا بازی کرده بودن فیفا11 رو؟!

فک کنم اگر کسی اینجا فیفا12 رو روی پی سی و فیفا 11 رو روی ایکس باکس بازی کرده باشه خیلی بهتر میتونه قضاوت کنه...

منتظریم...
بله من بیشتر وقت ها fifa11 xbox را در گیم نت بازی میکردم البته fhifa11 pc راهم گاهی اوقات بازی میکردم.
fifa12 pc خیلی بهنر از fifa11 xbox هست گرافیک .گیم پلی که فوق العاده است من بعضی جاها فکر میکنم فوتباله واقعیه و داره از تلویزیون پخش میشه تماشاچیا فوقالعاده بهتر شدند وبه موقع وبه جا عکس العمل نشون میدن.یک نکتهی جالب این بود که بعداز بازی کاپیتان رفت وبا داور دست داد برام خیلی جالب بود.من فقط میتونم از این بازی یک ایراد بگیرم اونم اینه که دفاع کردن فوق العاده سخت شده و خیلی سریع گل میخوریم کاش مثل گذشته بود.
راستی یک نفر بگه چجوری میشه کیبورد و دسته را تنظیم کرد.

---------- Post added at 06:03 AM ---------- Previous post was at 05:58 AM ----------

با كيبورد نميشه دمو رو بازي كرد؟؟؟؟؟ چرا؟؟
بازي اصلي رو كه ميشه با كيبورد بازي كرد؟
میشه بازی کرد من که خودم دارم با کیبورد بازی میکنم تا یک برنامه ای بیاد که بشه بااون دسته راتنظیم کرد.

Gregar
13-09-2011, 23:34
من هم تونستم بالاخره بازیش کنم بدون هیچ مشکلی .

خب بریم سراغ نکات بازی . البته اینایی رو که میگم فکر نکنم تو نسخه کنسولی 11 هم بوده باشه .

- باید بگم همونطور که انتظار میرفت واقعا رو visual بازی و منو ها کار شده . خیلی نسبت به 11 روونتر شده منوها .
توی تنظیمات بازی نکات جالبی بود :
- یه تنظیم تازه اومده واسه تغییر بازیکن حین حمله که وقتی مثلا پاس میدیم با چه تاخیری نشونه بره روی بازیکنی که پاس رو میگیره (البته اگه درست فهمیده باشم)
- یه تنظیم توی قوانین بازی هست واسه خطای هند که میشه فعالش کرد .
- یه دوربین جدید هم اضافه شده مخلوطی از Tele و Broadcast .
بقیه اش رو خودتون ببینید متوجه میشید

- سرعت بازی واقعیتر شده ولی نمیتونم بگم بهتر شده . یعنی توی گیم پلی تاثیر میزاره که باید بهش عادت کنیم .
- از همه مهمتر هم که دفاع کردنه که همونطور که همه گفتن خیلی خیلی سخت شده . من تو professional که اولین بازیم بود توی پنالتی بردم .
کسایی که توی فیفا 11 بدون گرفتن دکمه پرس و با استفاده از jockey دفاع میکردن مثل خود من کارشون راحتتره ولی باز هم خیلی سخته .
- پنالتی ها هم که خیلی فرق کرده . یک bar هست که هی چپ و راست میره و واسه هدفگیری و قدرت شوت هم که مثل قبلا پر میشه . یعنی پنالتی زدن هم سخت تر شده .
- این موتور جدید هم که خیلی خوب شده از لحاظ گرافیکی . ولی هنوز باگ زیاد داره . تو همین دو سه بازی چند تا باگ گرافیکی داشت . ولی واقعا قشنگ شده . حس یه فوتبال واقعی بهت دست میده .
- شوت زدن ها هم سخت تر و واقعی تر شده . یعنی دیگه مثل قبلا که میرسید دم دروازه نمیشه به اسونی با یه تک ضرب روی دکمه X توپ رو تو دروازه کاشت .
- Precision Dribbling هم که خیلی عالی بود . LB رو نگه میداری و میری جلو . یه جورایی وقتی میخواد از حریف رد بشه توپ رو میندازه جلو و رد میشه . توی legendary سخت میشه از این حرکت استفاده کرد .
- برعکس که میگفتن Skill moves علیه cpu سخت شده به نظرم فرقی نکرده و سختیش مثل قبله .
- Finesse Shot ها هم به نظرم دقتش خیلی فرق نکرده . البته کلا شوت زدن دقتش کم شده و سخت تر .
- چهره ها هم خداییش خوب کار نشده . مسی رو دیدم اصلا نشناختم . قدش بلندتر دیده میشه . در ضمن خیلی دویدن ها و حرکات مخصوص بازیکنها قابل تشخیص نیست . مثلا دویدن مخصوص مسی یا ژاوی . اصلا روی اینها کار نشده .

بازی نکات خیلی بیشتری داره که بیشترش نکات خوبه .
کلا میشه گفت که گیم پلی خیلی بهتر و واقعی تر و سخت تر شده . مخصوصا توی دفاع .
و اینکه مشکلاتی که بازی داره میشه گفت از موتور گرافیکی جدیدشه که من فکر میکنم هنوز موتورش جای کار داره .

نمیدونم چرا اول بازی که اون دویدن ها رو که دیدم یاد pes افتادم . خداییش دویدن ها موقع contain خیلی شبیه دویدن معمولی توی pes شده که اصلا طبیعی نیست . کسی با این حرف مخالفه ؟
راستی یه مشکلی هم که دیدم این بود که موقع contain بازیکن مدافع از مهاجم عقب میفته که به نظرم نباید اینطوری باشه .

mj77
13-09-2011, 23:44

منتظریم...
موافقم..تو ایکس باکس حتی انگار گیم پلی بازی هم فرق میکنه

dr_shahrooz
14-09-2011, 00:03
بابا یه شیر پاک خورده ای بیاد بگه Gamepad رو چیکار کنیم ؟

mj77
14-09-2011, 00:25
بابا یه شیر پاک خورده ای بیاد بگه Gamepad رو چیکار کنیم ؟
اینو تست کردی؟ بریز my document\fifa11

dr_shahrooz
14-09-2011, 00:27
اینو تست کردی؟ بریز my document\fifa11

آره ولی درست نشد
واقعا از فیفا انتظار نداشتم این مدل مسخره بازی ها رو

UP-SNAKE
14-09-2011, 00:34
من logitech دارم حتی منم مشکل دارم هرچی ست ميکنی درست نميشه

dr_shahrooz
14-09-2011, 00:35
من logitech دارم حتی منم مشکل دارم هرچی ست ميکنی درست نميشه

آقا Snake اسم کوچیکتونو نمیدونم ببخشید
میشه شما یه سرچی چیزی بزنی تو نت ببینی کاری میتونی بکنی ؟
من بیچاره امروز زدم دانلود شد این همه حجم نتم پرید
آخرشم هیچی به هیچی
ممنون میشم

UP-SNAKE
14-09-2011, 00:40
چشم آقا شهروز من کوچيکت پوريا هستم بچه ها داوش صدام ميکنن

UP-SNAKE
14-09-2011, 00:58
برای تغيير تنظيمات بازی اينو بگيريد

برای دسته هم اينو

Gregar
14-09-2011, 01:00
آقا Snake اسم کوچیکتونو نمیدونم ببخشید
میشه شما یه سرچی چیزی بزنی تو نت ببینی کاری میتونی بکنی ؟
من بیچاره امروز زدم دانلود شد این همه حجم نتم پرید
آخرشم هیچی به هیچی
ممنون میشم

اینو دانلود کن بعد نصبش کن تو پوشه بازی که اسمش FIFA 11 demo هستش . در واقع از فایل کانفیگ فیفا 11 استفاده میکنه تا دسته رو بشناسه .

gta6767
14-09-2011, 01:19
اینو دانلود کن بعد نصبش کن تو پوشه بازی که اسمش FIFA 11 demo هستش . در واقع از فایل کانفیگ فیفا 11 استفاده میکنه تا دسته رو بشناسه .

میشه بگید چجوری باید از این استفاده کنیم.

Gregar
14-09-2011, 01:29
میشه بگید چجوری باید از این استفاده کنیم.

نصبش کن تو پوشه بازی و بعد نرم افزارش رو اجرا کن و بزار همین طور باشه .
تو پوشه Game یه فولدر اضافه میشه به اسم gamepad . برو توش و fifa config رو اجرا کن . بعد بعد دسته ات رو از اونجا تنظیم کن . مثل فیفا 11 . ok که کردی توی همون نرم افزاره save setting رو بزن و بیا بیرون . حالا بازی رو که هر وقت اجرا کنی دسته رو میشناسه . مال من که دسته xbox ماکروسافت دارم درست کار کرد .

(این بازیکنها چرا موقع دفاع به نظر روی زمین لیز میخورن؟)

FCBarcelona.ir
14-09-2011, 01:31
من با گرافیک بازی ارتباط برقرار نکردم. نمی تونم درست توصیف کنم احساسم رو. یه جوری انگار خیلی Sharp شدن بازیکنا. نمی دونم شاید فیفا 11 زیادی Smooth بوده! در مجموع فکر می کنم بهتر شده ولی زمان می بره بهش عادت کنم.

سرعت بازی هم زیادی بالاس. بازیکنا یهو با سرعت نور تغییر جهت میدن.

در واقع من انتظار پیشرفتهای بیشتری رو داشتم ولی تغییرات عمده ای ندیدم.

البته بازی در مجموع بسیار عالیه، اما چندان سخت هم نیست.

2 تا نکته برام جالب بود:
یکی اینکه آگرو که اواخر رفت من سیتی رو انتقال دادن، اما فابرگاس رو نه. دوم اینکه کی مسی تو عمرش فرق وسط داشته؟ :31:

irmpmn
14-09-2011, 01:34
عجیب غریبه این دمو
پلی گیم رو میزنم صفحه فیفا12 میاد
بعد واسه خودش بسته میشه
مشکل از چیه دوستان ؟
تنظیم خاصی میخواد ؟

SevenCity
14-09-2011, 04:37
تنظیمات کیبورد چرا نداره؟
باز مشکلات فریم و لرزش توی ویندوز سون ... (گرافیک (gtx 460) من نمیدونم PES چیکار میکنه که اصلا مشکل فریم نداره چرا فیفا عین خیالش نیست
به نظر من این بازی اپدیت بسیار خوب فیفا 11 هست
شاهد تحولات و دگرگونی ها و پیشرفت هایی که میگفتند نیستیم

dr_shahrooz
14-09-2011, 06:14
خب بالاخره دمو واسه PS3 هم اومد
زدم دانلود شه
البته فقط فعلا کسایی که PSN آمریکا دارن میتونن دانلود کنن

BIJAN5759
14-09-2011, 06:21
دوست عزیز از کجا میشه واصه ps3 رو دانلود کرد؟

alone_boy
14-09-2011, 08:09
دوستان اگه کسی مثل PES 2012 نسخه ریپک و کم حجم بازی رو گیر آورد بزاره:11:

Big-Boss
14-09-2011, 08:13
BIJAN5759@ از PSN
Kurdistan2008@ فعلا باید دید تکلیف همین دمو چی میشه EA نسخه اصلاح شده اش رو میده یا پچی،آپدیتی براش عرضه میکنه یا نه.

Star-x
14-09-2011, 08:14
با این تفاسیر fifa 12 بخرم یا pes ?

Ramos1367
14-09-2011, 08:45
نصبش کن تو پوشه بازی و بعد نرم افزارش رو اجرا کن و بزار همین طور باشه .
تو پوشه Game یه فولدر اضافه میشه به اسم gamepad . برو توش و fifa config رو اجرا کن . بعد بعد دسته ات رو از اونجا تنظیم کن . مثل فیفا 11 . ok که کردی توی همون نرم افزاره save setting رو بزن و بیا بیرون . حالا بازی رو که هر وقت اجرا کنی دسته رو میشناسه . مال من که دسته xbox ماکروسافت دارم درست کار کرد .

(این بازیکنها چرا موقع دفاع به نظر روی زمین لیز میخورن؟)

برا من هنوز هم کرش می کنه و کار نمیکنه....
حالا باید چیکار کنم؟...

SevenCity
14-09-2011, 09:03
کسی مشکل لرزش نداره تو بازی؟
درایور گرافیک هم اپدیت کردم

sanyzrn
14-09-2011, 09:05
بچه من گرفتم ُتینگو میخوام سیو کنم مینویسه path not found!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 10:37
سلام

دمو رو دانلود کردم اما تا می خوام نصب کنم میگه 1 نسخه دیگه از فیفا که همون فیفا 11 باشه نصبه

یعنی وقتی فیفا 11 نصبه نمیشه این 12 رو نصب کرد ؟

Gregar
14-09-2011, 10:42
کسی مشکل لرزش نداره تو بازی؟
درایور گرافیک هم اپدیت کردم

نه من که ATI 5670 دارم مشکلی نداره .

من که میگم این یه سری مشکلاتی که داره توی گرافیک و حرکات و ... از موتور جدیده که هنوز جای کار داشته . یعنی EA زود ازش استفاده کرده . شاید بشه توی فیفا 13 یه نسخه کامل از Impact Engine رو ببینیم .

چرا من حس میکنم اینی که دارم الان بازی میکنم اونی نیست که این همه ازش تریلر گیم پلی و دمو و عکس دیدم .
یه جورایی به نظرم تمام اون عکس ها و دمو ها ساختگی بوده . شایدم نسخه کنسول یه چیزی بیشتر داره .
شایدم من اینطوری حس میکنم . ولی گرافیک و گیم پلی اون نسخه توی نمایشگاه Gamescom به نظرم بهتر بود .

البته اینم بگم دفاع همچینم سخت نشده . من سومین بازیم رو روی Legendary با بارسا علیه میلان زدم . یک صفر بردم . باز چهارمیم هم جلوی ارسنال زدم دو صفر باختم .
اینم بگم که تاکتیک تیم ها واقعا فرق کرده و دیگه همه تیم ها یک تاکتیک ندارن . نمونه اش همین دو بازی اخرم .

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

سلام

دمو رو دانلود کردم اما تا می خوام نصب کنم میگه 1 نسخه دیگه از فیفا که همون فیفا 11 باشه نصبه

یعنی وقتی فیفا 11 نصبه نمیشه این 12 رو نصب کرد ؟

فیفا 11 رو پاک کن یا اینکه یک فایلی هست بچه ها چند صفحه قبل گذاشتن اونو بگیر . من که پاکش کردم .

sanyzrn
14-09-2011, 10:43
dada klidaro che juri change dadi:(

FCBarcelona.ir
14-09-2011, 10:47

چرا من حس میکنم اینی که دارم الان بازی میکنم اونی نیست که این همه ازش تریلر گیم پلی و دمو و عکس دیدم .
یه جورایی به نظرم تمام اون عکس ها و دمو ها ساختگی بوده . شایدم نسخه کنسول یه چیزی بیشتر داره .
شایدم من اینطوری حس میکنم . ولی گرافیک و گیم پلی اون نسخه توی نمایشگاه Gamescom به نظرم بهتر بود .

منم همچین حسی دارم و دقیق نمی دونم چرا.

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 10:52

من که میگم این یه سری مشکلاتی که داره توی گرافیک و حرکات و ... از موتور جدیده که هنوز جای کار داشته . یعنی EA زود ازش استفاده کرده . شاید بشه توی فیفا 13 یه نسخه کامل از Impact Engine رو ببینیم .

البته اینم بگم دفاع همچینم سخت نشده . من سومین بازیم رو روی Legendary با بارسا علیه میلان زدم . یک صفر بردم . باز چهارمیم هم جلوی ارسنال زدم دو صفر باختم .
اینم بگم که تاکتیک تیم ها واقعا فرق کرده و دیگه همه تیم ها یک تاکتیک ندارن . نمونه اش همین دو بازی اخرم .

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

فیفا 11 رو پاک کن یا اینکه یک فایلی هست بچه ها چند صفحه قبل گذاشتن اونو بگیر . من که پاکش کردم .

من هر چی فایل بود گرفتم

یکی برا گیم پد و یکی دیگه که نمیدونم چی بود

حالا باید چیکار کنم ؟

من فولدر فیفا 12 ندارم که چیزیو توش کپی کنم چون اصلا هنوز نصب نمیشه بازی

Gregar
14-09-2011, 10:54
راستی کسایی هم که tactical defending رو دوست ندارن ناراحت نباشن . یه تنظیم تو بازی هست که حالت دفاع رو به فیفا های قبلی برمیگردونه . یعنی Legacy Defending

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

من هر چی فایل بود گرفتم

حالا باید چیکار کنم ؟

بیخیال . خوب فیفا 11 رو پاک کن . بعدا خواستی دوباره نصبش میکنی .

واقعا EA و همچین باگهایی ؟ :41:

reza.8
14-09-2011, 10:56
آقاییون شما چطور مشکلاتون با گیم پد حل شد؟؟
من هردوتا فایلی که گذاشته بودن دانلود کردم ولی باز بازی کرش میکنه و میپره بیرون...

SuperSt@r
14-09-2011, 10:58
با این تفاسیر fifa 12 بخرم یا pes ?

دوست عزیز شما نسخه اصلی که اومد هردوشون رو بخر و هر کدوم که خوشت اومد رو بازی کن این توضیحات و .. همه ماله دمو هس حالا تا نسخه اصلی.....

Gregar
14-09-2011, 11:15
چقدر سر زدن سخت شده . مخصوصا موقع دفاع . حریف هر چی سانتر میکنه هیچ مدافعی نمیاد زیر توپ . نمیدونم چرا اینجوریه .
مهاجم حریف هم راحت با سر میزنه تو دروازه . کلا گل زدن با سر راحت تر شده ولی دور کردن توپ از رو دروازه با سر سخت تر . چندتا بازی تا حالا کردم کلی از روی دروازه گل خوردم .
چه حالی هم میده این tactical defending

Ramos1367
14-09-2011, 11:26
من هر چی فایل بود گرفتم

حالا باید چیکار کنم ؟

توی صفحه 95 توضیح داده که باید یه فایل txt بسازی...
برو بخونش...

LiverBarca
14-09-2011, 11:27
دوستان منم دیشب گذاشتم برای دانلود و الان بیدار شدم دیدم تا ساعت 7 کامل دانلود شده...
اول نصب نمیشد که فیفا 11 رو حذف کردم که نصب شد و بعدشم به بازی نمیرفت که دسته رو جدا کردم از یو اس بی و رفتم بازی!!!
اول از هر چیزی اینو بگم که قدرت 2 بازیکن خیلی ناراحتم کرد!
یکی تیاگو که 79 دادن بهش و عملآ نمیتونیم ازش استفاده بکنیم و یکی هم الکسیس که قدرتش کمتر از پدرو هست!!!:18:
اینا میشه یه جوری به فیفا فهموند تا درست بکنه؟؟؟
و اینکه با دسته چطوری میشه بازی کرد؟؟؟هیچ راهی نداره؟؟؟یه نفر کمک کنه!!!:19:

*M!L4D*
14-09-2011, 11:31
یکی تیاگو که 79 دادن بهش و عملآ نمیتونیم ازش استفاده بکنیم و یکی هم الکسیس که قدرتش کمتر از پدرو هست!!!
اینا میشه یه جوری به فیفا فهموند تا درست بکنه؟؟؟

ببینید یه بازیکن واسه اینکه بره تو رده ی بازیکنای قوی باید چند سالی تو رده اول اروپا بدرخشه ... !
تیاگو که فک کنم 1 فصل ـه اومده اکثرا هم روی نیمکت بوده و سانچز هم تو ادینزه فصل قبل رو خوب بازی کرده ... !
اگه تیاگو روند رو ب رشدشو ادامه بده و سانچز هم مثل زمانی که تو ادینزه بود بازی کنه هر دو اورال ــشون بالاتر میره ... !

اگه شما میگین که این اورال ها غلط هستن خب با یه سری برنامه ی ادیت میتونید زیادشون کنید : دی

ali gamma
14-09-2011, 11:33
دوستان نسخه ی سالم دمو امروز منتشر میشه یا نه؟

Gregar
14-09-2011, 11:39
دوستان نسخه ی سالم دمو امروز منتشر میشه یا نه؟

گفتن . فکر کنم تا الان هم اومده باشه .

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 11:44
برا من هیچ روشی کار نکرد

Lamanta
14-09-2011, 11:44
گفتن . فکر کنم تا الان هم اومده باشه .
اگه اومده یکی زحمت بکشه لینکش رو بزاره...
یعنی این جدیده تنظیماتش مثل fifa 11 میشه ؟

Javad-ht
14-09-2011, 11:45
یه چند تا نکته منفی تو بازی دیدم که گفتم اینجا مطرح کنم:31:

1- impact engine(؟) به نظرم زیادی بهش پرداخت شده!هر بار 2 تا بازیکن به هم میخورن یکیشون ولو میشه!
خیلی وقتا توپو که از حریف میگیرم بازیکنی که صاحب توپ بوده میخوره زمین!

2-هوش مصنوعی یکم تو تک به تک ها ضعیف کار میکنه به نظرم و تا حالا ندیدم چیپ بزنه.مثلا مسی خوراکش چیپ زدنه ولی جلو دروازه که میرسه انگار سردرگمه!

3-اینو یکی از بچه ها بالاتر هم گفت.حریف که توپ رو سانتر میکنه هد زدن سخت شده.طوری که یه بازی مسی رو سر پیکه بلند شد و گل زد:18:

4-این به نظرم مهمترین مشکل بازیه که توپ خیلی بالا پایین میشه!همه پاس هایی که میدم توپ هی میخوره زمین بلند میشه و به نظرم همین باعث شده نشه پاس های خیلی سریع داد!

من که پاس رو تا ته پر میکنم بازم جون نداره!
بازیکن هم که داره با توپ حرکت میکنه انگار توپ بسکتبال زیر پاشه و با یه فاصله خیلی کم هی میخوره زمین و میره بالا!
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه!

-------------
از همه اینا که بگذریم من دمو اول pes هم بازی کردم و به نظرم فیفا خیلی سرتره و مطمئنا انتخاب من Fifa 12 خواهد بود!:31:

sanyzrn
14-09-2011, 11:45
aghyon ba hichi drost nashood yeki rahnmaie b2e ye chize dorost hesabi

LiverBarca
14-09-2011, 12:13
بازی کمی سنگین تر شده!!!
من با سیستم ذغالیم نتونسم حتی رو مدیوم بدون لگ بازی کنم و گذاشتم رو لاو!!!
عوضش اونایی که سیستمشون خوبه یه سوپر فوتبال در انتظارشونه!!!:46:
منم برای بازی کردن با گرافیک خوب باید با ایکس باکس بازی کنم که اونم فعلآ منتفیه!!!:(
هر کی مشکل دسته رو حل کرد بیاد بگه،بینهایت ممنونش میشم...:40:

ESTEGHLAL 67
14-09-2011, 12:20
دوستان برنامه ای واسه افزایش زمان بازی نیومده خیلی زمانش کمه تا میای بفهمی چی شده داور سوت رو زده

Gregar
14-09-2011, 12:26
یه چند تا نکته منفی تو بازی دیدم که گفتم اینجا مطرح کنم:31:

1- impact engine(؟) به نظرم زیادی بهش پرداخت شده!هر بار 2 تا بازیکن به هم میخورن یکیشون ولو میشه!
خیلی وقتا توپو که از حریف میگیرم بازیکنی که صاحب توپ بوده میخوره زمین!

2-هوش مصنوعی یکم تو تک به تک ها ضعیف کار میکنه به نظرم و تا حالا ندیدم چیپ بزنه.مثلا مسی خوراکش چیپ زدنه ولی جلو دروازه که میرسه انگار سردرگمه!

3-اینو یکی از بچه ها بالاتر هم گفت.حریف که توپ رو سانتر میکنه هد زدن سخت شده.طوری که یه بازی مسی رو سر پیکه بلند شد و گل زد:18:

4-این به نظرم مهمترین مشکل بازیه که توپ خیلی بالا پایین میشه!همه پاس هایی که میدم توپ هی میخوره زمین بلند میشه و به نظرم همین باعث شده نشه پاس های خیلی سریع داد!

من که پاس رو تا ته پر میکنم بازم جون نداره!
بازیکن هم که داره با توپ حرکت میکنه انگار توپ بسکتبال زیر پاشه و با یه فاصله خیلی کم هی میخوره زمین و میره بالا!
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه!

-------------
از همه اینا که بگذریم من دمو اول pes هم بازی کردم و به نظرم فیفا خیلی سرتره و مطمئنا انتخاب من Fifa 12 خواهد بود!:31:

100 در 100 موافقم . البته اونی که گفتی موقع گرفتن توپ بازیکن حریف میخوره زمین همش اینطوری نیست .
اگه مدافع مثل پویول اون خاصیت strength رو داشته باشه معمولا حریف میخوره زمین . ولی درست میگی شاید یه ذره اغرق شده .

یه خوبی های دیگه هم داشت که واقعا مشهود بود . مثلا تو این بازی اخیر در مقابل من سیتی با سانچز که میرفتم وقتی بین دو مدافع گیر میکرد واقعا برخوردها قشنگ شده بود و فشار روی سانچز میومد .
ولی دقیقا مثل واقعیت چنان این توپ رو از بین اون دو مدافع رد میکرد یا پاس میداد که مثل فوتبال واقعی بود .
یعنی وقتی بازیکن توی همچین موقعیتی تحت فشار باشه با Pace Control یه جورایی اون حالت بازیکن عوض میشه و حس واقعی تحت فشار بودن بازیکن بهت دست میده .
تکل زدن ها هم واسه ما و هم واسه cpu سخت شده . مثلا در مقابل یک بازیکن مسلط به توپ دیگه از پشت به راحتی نمیشه توپ رو گرفت .

باو بازی خیلی سنگینه!!!
من با سیستم ذغالیم نتونسم حتی رو مدیوم بدون لگ بازی کنم و گذاشتم رو لاو!!!
عوضش اونایی که سیستمشون خوبه یه سوپر فوتبال در انتظارشونه!!!:46:
منم برای بازی کردن با گرافیک خوب باید با ایکس باکس بازی کنم که اونم فعلآ منتفیه!!!:(
هر کی مشکل دسته رو حل کرد بیاد بگه،بینهایت ممنونش میشم...:40:

جدا سنگینه ؟ من همون فریمی که توی 11 داشتم رو همینجا دارم . چون به نظرم گرافیک خیلی فرقی نکرده .
از چمن سه بعدی هم که خبری نیست .

البته من شنیدم این گرافیک واقعی فیفا 12 نیست . یعنی اون high اش الکیه . نسخه اصلی گرافیکش جزییات بیشتری داره . AA هم که رو 4x میزارم فرقی نمیکنه .یادمه تو دموی2 Dragon age هم EA گرافیک رو کم کرده بود .

LiverBarca
14-09-2011, 12:29
100 در 100 موافقم . البته اونی که گفتی موقع گرفتن توپ بازیکن حریف میخوره زمین همش اینطوری نیست .
اگه مدافع مثل پویول اون خاصیت strength رو داشته باشه معمولا حریف میخوره زمین . ولی درست میگی شاید یه ذره اغرق شده .

یه خوبی های دیگه هم داشت که واقعا مشهود بود . مثلا تو این بازی اخیر در مقابل من سیتی با سانچز که میرفتم وقتی بین دو مدافع گیر میکرد واقعا برخوردها قشنگ شده بود و فشار روی سانچز میومد .
ولی دقیقا مثل واقعیت چنان این توپ رو از بین اون دو مدافع رد میکرد یا پاس میداد که مثل فوتبال واقعی بود .
یعنی وقتی بازیکن توی همچین موقعیتی تحت فشار باشه با Pace Control یه جورایی اون حالت بازیکن عوض میشه و حس واقعی تحت فشار بودن بازیکن بهت دست میده .
تکل زدن ها هم واسه ما و هم واسه cpu سخت شده . مثلا در مقابل یک بازیکن مسلط به توپ دیگه از پشت به راحتی نمیشه توپ رو گرفت .

جدا سنگینه ؟ من همون فریمی که توی 11 داشتم رو همینجا دارم . چون به نظرم گرافیک خیلی فرقی نکرده .
نه خیلی سنگین نیست!!!
نسبت به 11 سنگینه!!!
چون من 11 رو رو HIGH راحت بازی میکردم ولی این رو مدیوم واسم لگ داره!!!
البته سیستم من برای 11 هم خوب نبود!!!
در کل کمی سنگین تر شده...

☼ Namvari ☼
14-09-2011, 12:33
برای حل مشکل کرش و گیم پد این کار ها رو انجام بدید
ابتدا به Start برید
run رو اجرا کنید
تایپ کنید: Regedit و سپس Ok رو بزنید
حالا این مسیر رو دنبال کنید:

در این جا چند تا پوشه می بینید، تو هر پوشه یه فایل به نام OEMName وجود داره هر کدوم که نام گیم پدتونه رو باز کنید و به

تغییر نام بدید

برای تنظیمات دسته از این فایل استفاده کنید

این فایل رو جایی که FIFA 2012 Demo رو نصب کردید، نصب کنید
اون وقت این فایل رو اجرا کنید و بعد Minimize کنید
برید تو پوشه ای که فیفا دمو رو نصب کردید، بعد به پوشه Game ، و بعد به پوشه GamePad برید، اون جا یه فایل به نام fifaconfig وجود داره و بعد دستتون رو تنظیم کنید
حالا GamePad Fix for FIFA 12 Demo که Minimize کرده بودید رو بالا بیارید و روی گزینه Save Settings کلیک کنید و برنامه رو ببندید.

dr_shahrooz
14-09-2011, 12:38
دوست عزیز از کجا میشه واصه ps3 رو دانلود کرد؟

اگه دستگاه رو کپی خور نکردی و از آنلاین شدن نمیترسی،از PSN دانلود کن
به شرطی که account آمریکا داشته باشی
البته فکر کنم دیگه واسه account های اروپا هم اومده باشه دیگه
منم دانلود کردم و دارم بازی میکنم و در اولین فرصت نقد اولیه ام رو مینویسم

gta6767
14-09-2011, 12:39
راستی کسایی هم که tactical defending رو دوست ندارن ناراحت نباشن . یه تنظیم تو بازی هست که حالت دفاع رو به فیفا های قبلی برمیگردونه . یعنی Legacy Defending

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

کجاس تا ما بریم عوضش کنیم

@liRez@
14-09-2011, 12:43
آقا یکی که فیفا 11 رو سیستمش نصب داره و کنترلر xbox360 داره یا احیانا طرح کنترلر 360 داره که کانفیگ هم کرده این فایل buttonDataSetup.ini رو بده به من لطفا
از مسیر:
C:\Users\...\Documents\FIFA 11

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 12:54
برای حل مشکل کرش و گیم پد این کار ها رو انجام بدید
ابتدا به Start برید
run رو اجرا کنید
تایپ کنید: Regedit و سپس Ok رو بزنید
حالا این مسیر رو دنبال کنید:

در این جا چند تا پوشه می بینید، تو هر پوشه یه فایل به نام OEMName وجود داره هر کدوم که نام گیم پدتونه رو باز کنید و به

تغییر نام بدید

این هم جواب نداد

irmpmn
14-09-2011, 13:01
دسته بازی من وقتی به یو اس بی وصله بازی اجرا نمیشه
در که میارم درست میشه

کارای این دوستمون هم انجام دادم. خواهشا یه نفر راهنمایی کنه

*M!L4D*
14-09-2011, 13:05
FIFA 12 = Females Ignored For Another 12months

: دی

don mohsen
14-09-2011, 13:05
اقا دسته من درست شد فقط می خوام برم تو تنظیماتش از لانچر ارور میده چی کار کنم؟

@liRez@
14-09-2011, 13:06
آقا یکی که فیفا 11 رو سیستمش نصب داره و کنترلر xbox360 داره یا احیانا طرح کنترلر 360 داره که کانفیگ هم کرده این فایل buttonDataSetup.ini رو بده به من لطفا
از مسیر:
C:\Users\...\Documents\FIFA 11

مشکلی که من دارم در حال حاضر 4 تا از دکمه ها نمی شناسه یعنی به صورت مشترکه 4 جهت R با دکمه های پاس و شوت و سنتر و عمقی مشترکند

clickestan
14-09-2011, 13:11
بهترین و سالمترین و آخرین لینک دانلود دموی بازی رو برای کامپیوتر یکی میزاره؟

SevenCity
14-09-2011, 13:17
هرچی بیشتر بازی میکنم لذت بیشتری میبرم
یه نکته:
به نظرتون خیلی اماتورگونه نیست که عکسهای واقعی بازیکنارو اخر بازی نشون میده؟ به نظر من باید چهره های خود بازی رو نشون بدن...

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 13:17
اقا دسته من درست شد فقط می خوام برم تو تنظیماتش از لانچر ارور میده چی کار کنم؟
چیکار کردی گه درست شد ؟

don mohsen
14-09-2011, 13:20
Iهمین صفحه پیش تو ریجستری رفتم درست شد.ولی مشکلات مهم دیگه ای الان برام هست.

Gregar
14-09-2011, 13:41
دوستانی که مشکل کرش واسه دسته دارن و تمام کارها رو هم انجام دادن بازی رو از fifa.exe تو پوشه بازی اجرا کنن شاید درست شه .
من خودم گفتم خود دسته ایکس باکس دارم و با اون نرم افزار درست کار کرد . به هیچ وجه هم از خود فایل fifa config یا همون لانچر بازی رو نیارید . از fifa.exe توی پوشه بازی استفاده کنید . البته شاید درست بشه .

don mohsen
14-09-2011, 14:02
آقا ریجستری رو ول کردم! اومدم با اون فیکسی که تبدیل به کانفیگ فیفا 11 می کرد زدم خواستم سیو کنم گفت path not found!
حالا چی کارکنم؟کسی می دونه؟؟؟

reza.8
14-09-2011, 14:03
من هم با روش ریجستری موفق شدم با گیم پد وارد بازی شم...ولی از داخل بازی هرکار میکنم نمیتونم دکمه هارو جوری که دوست دارم بذارم...

pouyaabiboy
14-09-2011, 14:38
ما که xbox داریم یعنی کشک...!!! :(((
خوش به حالتون جدا...
ولی الان که چندتا از نقدا رو خوندم خیلی کم لطفی کردید خداییش (شایدم واقعا واسه شما اینجوریه و از روی تعصب به pes نیستش !!! ) فقط اگه دوست دارید این شاهکارو به طور کامل ببینید و درکش کنید حتما یه بار رو کنسول بازی کنید...

BIJAN5759
14-09-2011, 14:50
سلام دوستان
چیزی هست که time بازی رو زیاد کنیم ؟

Spaniuly
14-09-2011, 14:54
خیلی جالبه وقتی دمو میاد کاملا خیلی چیزا معلوم میشه که تا قبلش همه جو سازی می کنن و ... من به چند نکته اشاره می کنم:

خیلی می گفتن بازی پیشرفت کرده و ... البته اگه یه PC باز اینون بازی کنه ممکنه خیلی از تغییرات زیاد بازی سورپرایز بشه چون فیفا 11 واقعی رو اصلا ندیده ولی ساده بگم ممکنه زیاد نتونیم از این نسخه لذت ببریم

خیلی می گفتن که روی PC بخوای بازی کنی یه سیستم خیلی بالا لازم داری من روی لپ تاپ فوق العاده رایج DELL 5010 Inspirone که دیگه فکر کنم الان توی بازار ایران مثل پفک نمکی خرید و فروش میشه و کانفیک نجومی هم نداره بازی رو توی نهایت کیفیت گرافیکی اجرا کردم بدون کوچکترین افت فریم! گرچه این چیز مثبتیه هدفم از این حرف فقط این بود که بگم حالا که دمو اومده خیلی از چیزایی که فکر می کردیم اتفاق نیفتاده

حمل توپ به نظر جالب نشده وقتی توپ رو حمل می کنن بازیکنا انگار توی مسیر سراشیبی دارن می دون یه جوریه که انگار بازیکن حامل توپ داره پی توپی می دوه که داره از پاش فاصله می گیره حالا من با دسته بازی نکردم ولی احساس کردم حرکت 360 درجه یه ذره افت داشته وقتی می خوای یه لحظه انحراف کنی کلی معادلات آدم بهم می خوره و باعث از دست رفتن توپ میشه شایدم اگه با دسته بازی می کردم این نظر رو نداشتم

اما بدترین چیزی که ناراحتم کرد سیستم دفاع جدید و تکل ایستاده جدید هست... چند تا مشکل الان وسط ایجاد شده یکی اینکه از اونجا که جدید هست این انیمیشن (توی نسخه قبلی انیمیشن مشابه این وجود داشت ولی دیگه نه به این افتضاحی) یه حالتی داره که بازیکنی که میخواد تکل سرپایی بزنه موقعی که تکل میزنی یه پاش رو ثابت نگه میداره اون یکی رو میکوبه زمین! مثلا این حرکت اگه با تایمینگ خوب باشه و جلوی بازیکن صاحب توپ در واقع مدافع توپ ربایی می کنه چیزی که الان مشکل ساز میشه احتمالا اگه توپ پای یه بازیکن دریبلر باشه خیلی راحت می تونه لحظات تخیلی رو خلق کنه مقابل AI چون شما هی طبق عادت میای تلاش می کنی که توپ رباعی کنی ولی با این سیستم تایمینگ ممکنه نتونی جلوی یه بازی کن دریبلر و سرعتی رو بگیری که اونم توی دنیای فوتبال توی هر تیمی یه یکی دوتا بازیکن اینجوری داریم. حالا به فرض به اینش عادت کنیم یه ذره این انیمیشن توی بازی زمانی کم هی خلق میشه! شما فکر کنید یه بازیکن داره به سمت شما هجوم میاره بعد شما میخوایید با مدافعینتون به این روش توپ رباعی کنید می بنید پشت سر هم مدافعینتون دارن این کار نسبتا مضحک رو انجام میدن که باعث میشه نمای ظاهری بازی خنده دار بشه با این انیمیشن ها. خوبی فیفا تا الان به این بود که یه نفر آماتور توی زمین هر کاری هم که می کرد باعث نمیشد تو زمین event های مضحک خلق بشه ولی الان کمی شکل بازی با این انیمیشن ها کمی مضحک شده

مورد نافرم دیگه اینکه بازی سرعتش که اصلا معلوم نیست چه به سرش آوردن سازنده هاش من رو اسلو که گذاشتم شاهد سرعت جابجایی هایی بودم که تو نسخه قبلی رو فست هم رخ نمی داد. حالا این وسط چیزی که مشکل آفرین هست این سرعت مربوط به حمل کننده توپ یا مدافعی که می خواد توپ ربایی کنه نمیشه این سرعت غیر طبیعی رو معمولا بازیکنان بدون توپ می گیرن و یه نا هماهنگی عجیب غریبی ایجاد میشه که اصلا جالب نیست.

گرافیک بازی به قدری عالی هست روی pc که فکر کنم امسال همه اونهایی که گرافیک .PES رو بیشتر می دونن امسال دیگه دست بردارن از این نتیجه گیری عجیبشون در زمینه برتری گرافیکی PES نسبت به فیفا!

توی زمینه صداگذاری شدیدا غوغا کرده امسال اصلا توی صحنه های آروم و وسط زمین که موقعیت خطرناکی نیست گزارش گر و تفسیر گر در مورد یه چیز خاصی که مرتبط با تیم ها هست بحث می کنن که دیگه رسما آدم از صدا و گزارش لذت می بره و غرق در هیجان فوتبال واقعی می شه با این جملات!

در یک کلام گیم پلی به عنوان مهم ترین عاملی که من براش اهمیت قائلم تنها چیزی بود که من رو سورپرایز نکرد خوشبختانه امسال فیفا زرنگ بازی در نیاورده از اونجا که زیاد روی گیم پلی مایه نذاشته دمش گرم اومده بازی رو حسابی تغییر تحول داده جلوه های بصریش رو که این خیلی خوبه که تنوع ایجاد کرده واسه جلوگیری از ملال آور شدن چهره بازی

عرایضم ممکنه از دید دوستان قابل قبول نباشه البته خودم هم معتقدم با یک ربع بازی کردن نمیشه نظر داد انشاا... جمعه وقت کنم بازی می کنم و در مورد گیم پلی جزئیاتی رو عرض میکنم

موفق باشید

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 14:55
من که دیگه کم آوردم

4-5 ساعت هر چی روش بود امتحان کردم هیچیش جواب نداد

تو اون روحت EA

LiverBarca
14-09-2011, 15:02
دوستان به نظرتون با اومدن این بازی ترکیبهای فیفا 11 هم اپدیت میشه؟؟؟
تو رو خدا یکی جواب بده....

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 15:13
لینک دانلود سالم نیومده هنور که مشکلی نداشته باشه ؟

dr_shahrooz
14-09-2011, 15:21
بازی رو 2 ساعتی بازی کردم ولی جذبم نکرد و فکر کنم فیفا11 کنسول خیلی از این قشنگتر بود
امیدوارم با بازی بیشتر،نظرم عوض سه
یه جوارایی فیفا 12 منو یاد PES میندازه....

مهدي.ف
14-09-2011, 15:27
مشکلی که من دارم در حال حاضر 4 تا از دکمه ها نمی شناسه یعنی به صورت مشترکه 4 جهت R با دکمه های پاس و شوت و سنتر و عمقی مشترکند
بخاطر انالوگه فکر کنم بتید خاموشش کنی یا اگه خاموشه روشنش کنی درس میشه منم تو 11 همین مشکلو داشتم

Armin 7
14-09-2011, 16:02
با سلام

اقا بازی من خیلی لگ داره !

حتی گرافیک روی Low هم گذاشتم بازم لگ داره بازی !

مشخصات سیستم :

Cpu : Box 2200 Dual (intel)
Ram : 2 gig
VGA Card : XFX 9500 GT

ممنون میشم راهنماییم کنین.

سـپــــــاسگذارم .

مهدي.ف
14-09-2011, 16:14
با سلام

اقا بازی من خیلی لگ داره !

حتی گرافیک روی Low هم گذاشتم بازم لگ داره بازی !

مشخصات سیستم :

Cpu : Box 2200 Dual (intel)
Ram : 2 gig
VGA Card : XFX 9500 GT

ممنون میشم راهنماییم کنین.

سـپــــــاسگذارم .
اگه میتونستی صدای گزارشگرو قطع کنی خوب بود
توی fifa config تیک wait for vsync رو بردار
اگه بازم خوب نشد رادار بازی رو با همه ی صدا ها قطع کن

City 17
14-09-2011, 16:18
دوستانی که می خوان به جای نیمه 3 دقیقه ای ، نیمه 6 دقیقه ای بازی کنن ، این فایل را دانلود کنن و بعد از Extract کردن توی فولدر Game کپی کنن. حجم : 144KB

Gregar
14-09-2011, 16:23
خیلی جالبه وقتی دمو میاد کاملا خیلی چیزا معلوم میشه که تا قبلش همه جو سازی می کنن و ... من به چند نکته اشاره می کنم:

خیلی می گفتن بازی پیشرفت کرده و ... البته اگه یه PC باز اینون بازی کنه ممکنه خیلی از تغییرات زیاد بازی سورپرایز بشه چون فیفا 11 واقعی رو اصلا ندیده ولی ساده بگم ممکنه زیاد نتونیم از این نسخه لذت ببریم

خیلی می گفتن که روی PC بخوای بازی کنی یه سیستم خیلی بالا لازم داری من روی لپ تاپ فوق العاده رایج DELL 5010 Inspirone که دیگه فکر کنم الان توی بازار ایران مثل پفک نمکی خرید و فروش میشه و کانفیک نجومی هم نداره بازی رو توی نهایت کیفیت گرافیکی اجرا کردم بدون کوچکترین افت فریم! گرچه این چیز مثبتیه هدفم از این حرف فقط این بود که بگم حالا که دمو اومده خیلی از چیزایی که فکر می کردیم اتفاق نیفتاده

حمل توپ به نظر جالب نشده وقتی توپ رو حمل می کنن بازیکنا انگار توی مسیر سراشیبی دارن می دون یه جوریه که انگار بازیکن حامل توپ داره پی توپی می دوه که داره از پاش فاصله می گیره حالا من با دسته بازی نکردم ولی احساس کردم حرکت 360 درجه یه ذره افت داشته وقتی می خوای یه لحظه انحراف کنی کلی معادلات آدم بهم می خوره و باعث از دست رفتن توپ میشه شایدم اگه با دسته بازی می کردم این نظر رو نداشتم

اما بدترین چیزی که ناراحتم کرد سیستم دفاع جدید و تکل ایستاده جدید هست... چند تا مشکل الان وسط ایجاد شده یکی اینکه از اونجا که جدید هست این انیمیشن (توی نسخه قبلی انیمیشن مشابه این وجود داشت ولی دیگه نه به این افتضاحی) یه حالتی داره که بازیکنی که میخواد تکل سرپایی بزنه موقعی که تکل میزنی یه پاش رو ثابت نگه میداره اون یکی رو میکوبه زمین! مثلا این حرکت اگه با تایمینگ خوب باشه و جلوی بازیکن صاحب توپ در واقع مدافع توپ ربایی می کنه چیزی که الان مشکل ساز میشه احتمالا اگه توپ پای یه بازیکن دریبلر باشه خیلی راحت می تونه لحظات تخیلی رو خلق کنه مقابل AI چون شما هی طبق عادت میای تلاش می کنی که توپ رباعی کنی ولی با این سیستم تایمینگ ممکنه نتونی جلوی یه بازی کن دریبلر و سرعتی رو بگیری که اونم توی دنیای فوتبال توی هر تیمی یه یکی دوتا بازیکن اینجوری داریم. حالا به فرض به اینش عادت کنیم یه ذره این انیمیشن توی بازی زمانی کم هی خلق میشه! شما فکر کنید یه بازیکن داره به سمت شما هجوم میاره بعد شما میخوایید با مدافعینتون به این روش توپ رباعی کنید می بنید پشت سر هم مدافعینتون دارن این کار نسبتا مضحک رو انجام میدن که باعث میشه نمای ظاهری بازی خنده دار بشه با این انیمیشن ها. خوبی فیفا تا الان به این بود که یه نفر آماتور توی زمین هر کاری هم که می کرد باعث نمیشد تو زمین event های مضحک خلق بشه ولی الان کمی شکل بازی با این انیمیشن ها کمی مضحک شده

مورد نافرم دیگه اینکه بازی سرعتش که اصلا معلوم نیست چه به سرش آوردن سازنده هاش من رو اسلو که گذاشتم شاهد سرعت جابجایی هایی بودم که تو نسخه قبلی رو فست هم رخ نمی داد. حالا این وسط چیزی که مشکل آفرین هست این سرعت مربوط به حمل کننده توپ یا مدافعی که می خواد توپ ربایی کنه نمیشه این سرعت غیر طبیعی رو معمولا بازیکنان بدون توپ می گیرن و یه نا هماهنگی عجیب غریبی ایجاد میشه که اصلا جالب نیست.

گرافیک بازی به قدری عالی هست روی pc که فکر کنم امسال همه اونهایی که گرافیک .PES رو بیشتر می دونن امسال دیگه دست بردارن از این نتیجه گیری عجیبشون در زمینه برتری گرافیکی PES نسبت به فیفا!

توی زمینه صداگذاری شدیدا غوغا کرده امسال اصلا توی صحنه های آروم و وسط زمین که موقعیت خطرناکی نیست گزارش گر و تفسیر گر در مورد یه چیز خاصی که مرتبط با تیم ها هست بحث می کنن که دیگه رسما آدم از صدا و گزارش لذت می بره و غرق در هیجان فوتبال واقعی می شه با این جملات!

در یک کلام گیم پلی به عنوان مهم ترین عاملی که من براش اهمیت قائلم تنها چیزی بود که من رو سورپرایز نکرد خوشبختانه امسال فیفا زرنگ بازی در نیاورده از اونجا که زیاد روی گیم پلی مایه نذاشته دمش گرم اومده بازی رو حسابی تغییر تحول داده جلوه های بصریش رو که این خیلی خوبه که تنوع ایجاد کرده واسه جلوگیری از ملال آور شدن چهره بازی

عرایضم ممکنه از دید دوستان قابل قبول نباشه البته خودم هم معتقدم با یک ربع بازی کردن نمیشه نظر داد انشاا... جمعه وقت کنم بازی می کنم و در مورد گیم پلی جزئیاتی رو عرض میکنم

موفق باشید

با 80 درصد حرفات موافقم .

به نظرم یه ضعفی توی صداگذاری هست . اونم اینکه اولا تنظیمی واسه صدای گزارشگر نداره که قول داده بودن بزارن . البته به احتمال زیاد تو نسخه اصلی میزارن . صدای گزارشگر اینقدر بلنده (حتی از منتقد هم بلندتر) که به زور صدای بازی میاد . قبلا صدای تماشاگرا چنان هیجانی به بازی میداد که من اینو از مزیات فیفا میدونستم ولی حالا مثل PES صداها نامفهوم تر شده .
وگرنه بقیه صداها حتی اهنگ های بازی و ... خیلی خوب بود .
گرافیک خوب کار شده ولی چهره های بازیکنها دقیق نبود . چمن سه بعدی هم که نداشت . انیمیشن ها هم خیلی طبیعی به نظر نمیرسه . اینها هم جزو گرافیکه دیگه .

توضیحاتت راجع به دفاع رو هم کاملا موافقم . فقط میشه گفت قبلا یه جوری سخت بود . حالا یه جور دیگه سخت شده . منم کلا سوپرایز نشدم .

راجع به سرعت بازی و گیم پلی هم کاملا درست میگی . دویدن ها رو اومدن طبیعی تر کنن اما یه جای کار رو خراب کردن . فیزیک توپ ولی بهتر شده .

بازی رو 2 ساعتی بازی کردم ولی جذبم نکرد و فکر کنم فیفا11 کنسول خیلی از این قشنگتر بود
امیدوارم با بازی بیشتر،نظرم عوض سه
یه جوارایی فیفا 12 منو یاد PES میندازه....

اخ زدی تو خال . انگار داری pes بازی میکنی + فیفا 11 .

فکر کنم امسال فیفا کلا سیاستش این بوده که طرفدارای pes رو بکشه طرف خودش . اگه دقت کنین تمام تغییراتی که الان ما تو نسخه دمو شاهدشیم از نقاط قوت pes نسبت به فیفا بوده . گرافیک بهتر ، دویدنهای مسخره ، لیز خوردن ها ، visual effect های بهتر و ... .

خداییش ولی مسی با 95 تا اصلا تو بازی هیچ غلطی نمیتونه بکنه . موهاش رو هم که ... :2: ادم فکر میکنه fifa با مسی دشمنه .

MJ assassins creed
14-09-2011, 16:30
با 80 درصد حرفات موافقم .

به نظرم یه ضعفی توی صداگذاری هست . اونم اینکه اولا تنظیمی واسه صدای گزارشگر نداره که قول داده بودن بزارن . البته به احتمال زیاد تو نسخه اصلی میزارن . صدای گزارشگر اینقدر بلنده (حتی از منتقد هم بلندتر) که به زور صدای بازی میاد . قبلا صدای تماشاگرا چنان هیجانی به بازی میداد که من اینو از مزیات فیفا میدونستم ولی حالا مثل PES صداها نامفهوم تر شده .
وگرنه بقیه صداها حتی اهنگ های بازی و ... خیلی خوب بود .
گرافیک خوب کار شده ولی چهره های بازیکنها دقیق نبود . چمن سه بعدی هم که نداشت . انیمیشن ها هم خیلی طبیعی به نظر نمیرسه . اینها هم جزو گرافیکه دیگه .

توضیحاتت راجع به دفاع رو هم کاملا موافقم . فقط میشه گفت قبلا یه جوری سخت بود . حالا یه جور دیگه سخت شده . منم کلا سوپرایز نشدم .

راجع به سرعت بازی و گیم پلی هم کاملا درست میگی . دویدن ها رو اومدن طبیعی تر کنن اما یه جای کار رو خراب کردن . فیزیک توپ ولی بهتر شده .

اخ زدی تو خال . انگار داری pes بازی میکنی + فیفا 11 .

فکر کنم امسال فیفا کلا سیاستش این بوده که طرفدارای pes رو بکشه طرف خودش . اگه دقت کنین تمام تغییراتی که الان ما تو نسخه دمو شاهدشیم از نقاط قوت pes نسبت به فیفا بوده . گرافیک بهتر ، دویدنهای مسخره ، لیز خوردن ها ، visual effect های بهتر و ... .

خداییش ولی مسی با 95 تا اصلا تو بازی هیچ غلطی نمیتونه بکنه . موهاش رو هم که ... :2: ادم فکر میکنه fifa با مسی دشمنه .
این نسخه دمو هست هنوز نمیشه به صورت قطعی نظر داد ولی به نظرم شاید یکم زود باشه قضاوت.امیدوارم این مشکلات در نسخه اصلی وجود نداشته باشه.

shiraz_2010
14-09-2011, 16:35
بابا این که نسخه دمو هستش......بذارید نسخه اصلی بیاد بعدش نقدهاتون رو بنویسید.

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 17:00
فکر کنم اینجا همه مشکلشون حل شد غیر از من :41:

don mohsen
14-09-2011, 17:21
خوب مشکل دسته حل شد.

خیلی راحت میشه اینکارو از ButtonData.ini انجام شد البته این کار یک دفعه پیدا شد با آزمایش !

اول که این فایل رو باز کنیم می بینیم که نام چندین گیم پد گذاشته شده در لیست ساپورت. خوب ما هم اسم دستمون رو داخل اونجا قرار میدیم!!!

من مال خودم رو که اسمش USB Network Joystick هست رو قرار دادم.دیگه نمی دونم دسته شما چیه.بهتره از روشی که یکی از دوستان گذاشته بود و من هم میزارم برین تا نام دسته شما در محیط ویندوز عوض بشه.

اول regedit رو در run تایپ کنید تا وارد ریجستری بشید!!!
بعد مسیر زیر رو دنبال کنید.

تو هر یکی از فولدر ها که دورشون مستطیل قرمز کشیدم یک گزینه هست به نام OEMName که در عکس هم دیده میشه.
هر کدوم از این فولدر ها که OEMName شون اسم دسته شما رو داشت, اسم زیر رو جایگزین میکنید.

حالا بازی فکر میکنه که شما دسته لاجیتک رو دارین!!!
دوم وارد تنظیمات اصلی بشین و دسته ی لاجیتکی که دکمه هاش شماره هست رو انتخاب کنید و بعداعمال تغییرات کنید

اگه یکم توجه در فایل ButtonData.ini کنید میبینید که در پایین تر جایگزین شماره هارو با دسته های xbox زده. حالا این مهمه که شماره های دستتون به چه صورت هست.از جمله تریگر ها (R1 R2 و L1 L2 ) دکمه های استارت و سلکت.

اگه بخوایم دسته های xbox رو PS مغایر بدیم این شکلی میشه:

مربع = X دایره= B ضربدر= A مثلث=Y
RB=R1 LB=L1 RT=R2 LT=L2

برای دسته من ==>شماره 1 =Y شماره 2 =B شماره 3= A شماره 4 = X
RB=8 LB=7 RT=6 LT=5 هستند.
اگه توعکس دسته لاجیتک تو تنظیمات نگاه کنید شماره های دسته فرق میکنه برای همین وقتی وارد بازی میشین B به جای A کار میکنه چون گفتم جابهجاست!

سوم: حالا این فایل ButtonData.ini منو دانلود کنید و در sسه پوشه Game و Fifasetup و FIFA 12 در My ducuments
جایگزین کنید. الن خودتون می تونید با توجه به شماره دسته ی خودتون اونو ویرایش کنید.

این فایل برای دسته خودم هست که دکمه هاشو براتون گفتم. اگه جابه جا بود خودتون باید درست کنید.

توجه: برای ذخیره کردن فایل حتما یک بک آپ بگیرید. بعدش به صورت مستقیم ذخیره نمیشه و از شما آدرس میخواد.یه جا دیگه سیو کنید و بعد جایگزین کنید.

در عکس شماره یک اسم دسته خودم هست که اضافه کردم
شماره دو همونجاییه که برای دکمه ها باید جایگزین کنید که با کمی دقت می فهمید فقط شماره ها رو باید عوض کنید.
+
+
چهارم:حالا وارد بازی بشین و برای این گفتم اسم دسته رو عوض کنید تا دیگه نام دکمه های xbox رو نده! دقیقا دکمه های نشون داده شده مثل مال شما میشند!به صورت عددی!ولی اگه جای دکمه ها رو در تنظیمات داخل بازی عوض کنید شاید بگه با شماره 2 انتخاب کنید و 3 کار میکنه و فقط به خاطر تغییر داخل بازی اشتباه ظاهری میکنه بازی!
فقط باید هر دفعه نوع جایگیری دکمه ها و وظیفه ها در دسته رو در اول بازی که میاد باید اعمال کنید.

اینم فایل ButtonData.ini من: حجم 6 کیلوبایت

کپی برداری فقط با منبع یعنی forum.p30world.com و نام کاربریم don mohsen مانعی ندارد!

SevenCity
14-09-2011, 17:36
بازیکنا چرا نسبت به فیفا 11 بیشتر فضانوردی میکنن؟ :31:
پاهاشون رو هواست

پارسال یه یوزز نامبر تو تایپیک فیفا 11 بود شدیدا سرچر قهاری بود اواتارش دلفین یا وال بود فک کنم
نیستش چندتا پچ مچ بده واسه این لگ لعنتی؟ :31:

MJ assassins creed
14-09-2011, 17:41
بازیکنا چرا نسبت به فیفا 11 بیشتر فضانوردی میکنن؟ :31:
پاهاشون رو هواست

پارسال یه یوزز نامبر تو تایپیک فیفا 11 بود شدیدا سرچر قهاری بود اواتارش دلفین یا وال بود فک کنم
نیستش چندتا پچ مچ بده واسه این لگ لعنتی؟ :31:
شما منظورتون حسین آقا هست.
میتونی تو پروفایلش باهاش صحبت کنی.

LiverBarca
14-09-2011, 17:41
این مسیر

HKEY_CURRENT_USER ->System->CurrentControlSet->Control->MediaProperties->PrivateProperties->Joystick->OEM
اصلا تو ویندوز XP وجود نداره!!!
پس راه حلش برا XP چیه؟؟؟

Mehdi.ss
14-09-2011, 17:43
اقایون
من بازی رو دانلود کردم و نصبیدم ولی بازی اجرا نمیشه ، یک لحظه میره توبازی بعد میندازه بیرون :41:
کسی راه حلشو میدونه ؟؟؟

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 18:03
خوب مشکل دسته حل شد.

خیلی راحت میشه اینکارو از ButtonData.ini انجام شد البته این کار یک دفعه پیدا شد با آزمایش !

اول که این فایل رو باز کنیم می بینیم که نام چندین گیم پد گذاشته شده در لیست ساپورت. خوب ما هم اسم دستمون رو داخل اونجا قرار میدیم!!!

من مال خودم رو که اسمش USB Network Joystick هست رو قرار دادم.دیگه نمی دونم دسته شما چیه.بهتره از روشی که یکی از دوستان گذاشته بود و من هم میزارم برین تا نام دسته شما در محیط ویندوز عوض بشه.

اول regedit رو در run تایپ کنید تا وارد ریجستری بشید!!!
بعد مسیر زیر رو دنبال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو هر یکی از فولدر ها که دورشون مستطیل قرمز کشیدم یک گزینه هست به نام OEMName که در عکس هم دیده میشه.
هر کدوم از این فولدر ها که OEMName شون اسم دسته شما رو داشت, اسم زیر رو جایگزین میکنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا بازی فکر میکنه که شما دسته لاجیتک رو دارین!!!
دوم وارد تنظیمات اصلی بشین و دسته ی لاجیتکی که دکمه هاش شماره هست رو انتخاب کنید و بعداعمال تغییرات کنید

اگه یکم توجه در فایل ButtonData.ini کنید میبینید که در پایین تر جایگزین شماره هارو با دسته های xbox زده. حالا این مهمه که شماره های دستتون به چه صورت هست.از جمله تریگر ها (R1 R2 و L1 L2 ) دکمه های استارت و سلکت.

اگه بخوایم دسته های xbox رو PS مغایر بدیم این شکلی میشه:

مربع = X دایره= B ضربدر= A مثلث=Y
RB=R1 LB=L1 RT=R2 LT=L2

برای دسته من ==>شماره 1 =Y شماره 2 =B شماره 3= A شماره 4 = X
RB=8 LB=7 RT=6 LT=5 هستند.
اگه توعکس دسته لاجیتک تو تنظیمات نگاه کنید شماره های دسته فرق میکنه برای همین وقتی وارد بازی میشین B به جای A کار میکنه چون گفتم جابهجاست!

سوم: حالا این فایل ButtonData.ini منو دانلود کنید و در sسه پوشه Game و Fifasetup و FIFA 12 در My ducuments
جایگزین کنید. الن خودتون می تونید با توجه به شماره دسته ی خودتون اونو ویرایش کنید.

این فایل برای دسته خودم هست که دکمه هاشو براتون گفتم. اگه جابه جا بود خودتون باید درست کنید.

توجه: برای ذخیره کردن فایل حتما یک بک آپ بگیرید. بعدش به صورت مستقیم ذخیره نمیشه و از شما آدرس میخواد.یه جا دیگه سیو کنید و بعد جایگزین کنید.

در عکس شماره یک اسم دسته خودم هست که اضافه کردم
شماره دو همونجاییه که برای دکمه ها باید جایگزین کنید که با کمی دقت می فهمید فقط شماره ها رو باید عوض کنید.
+
+
چهارم:حالا وارد بازی بشین و برای این گفتم اسم دسته رو عوض کنید تا دیگه نام دکمه های xbox رو نده! دقیقا دکمه های نشون داده شده مثل مال شما میشند!به صورت عددی!ولی اگه جای دکمه ها رو در تنظیمات داخل بازی عوض کنید شاید بگه با شماره 2 انتخاب کنید و 3 کار میکنه و فقط به خاطر تغییر داخل بازی اشتباه ظاهری میکنه بازی!
فقط باید هر دفعه نوع جایگیری دکمه ها و وظیفه ها در دسته رو در اول بازی که میاد باید اعمال کنید.

اینم فایل ButtonData.ini من: حجم 6 کیلوبایت

کپی برداری فقط با منبع یعنی forum.p30world.com و نام کاربریم don mohsen مانعی ندارد!

آقا من الان که میرم داخل بازی دیگه کرش نمیشه

تو منو ها دسته کار میکنه اما تو آرنا هیچی کارنمیکنه
درست نفهمیدم از داخل توضیحات باید چیکار کنم

Kamyar_AnathemA
14-09-2011, 18:45
من اسم گیم پد خودمو تو اون فایلی که شما گذاشتی اضافه کردم

هر تو سه مکانی که گفتی کپی کردم

بعدشو نمیدونم چیکار کنم

دکمه های من اینجوریه :

1.سبز یا همون پاس معمولی
2.قرمز که من برای سانتر ازش استفاده می کنم
3.آبی که برای شوت هست
4.زرد برای پاس عمقی
13. LT
RB.14
RT.15
LB.12
Start.8
Select.6
Turbo.10
11.آنالوگ راست
7.آنالوگ چپ

راهنمایی کن اینارو چجوری نتظیم کنم لطفا

Armin 7
14-09-2011, 18:51
اگه میتونستی صدای گزارشگرو قطع کنی خوب بود
توی fifa config تیک wait for vsync رو بردار
اگه بازم خوب نشد رادار بازی رو با همه ی صدا ها قطع کن

همه ی این کارها رو کردم

امـــــــا . . .

بازم نشد !

چیکار باید بکنم که درست شه ؟

Behnam_o2
14-09-2011, 19:12
اسکرین شاتهایی که قبل بازی منتشر شد چه گرافیکه خفنی داشت ولی بازی همچین گرافیکی نداره!! پارسالم همینطوری بود !

bar333lona
14-09-2011, 19:21
دوستان من نسخه های قبلی fifa رو بازی نکردم این نسخه ( 2012 ) نسبت به نسخه ی 2011 بهتر شده ؟

Mehdi.ss
14-09-2011, 19:33
اقایون
من بازی رو دانلود کردم و نصبیدم ولی بازی اجرا نمیشه ، یک لحظه میره توبازی بعد میندازه بیرون :41:
کسی راه حلشو میدونه ؟؟؟
یعنی فقط من این مشکلو دارم ؟
بازیه همه سالمه ؟
الان رفتم سی دیشو خریدم ، گفتم شاید دانلودم خراب بوده ولی این هم خرابه

Armin 7
14-09-2011, 19:36
یعنی فقط من این مشکلو دارم ؟
بازیه همه سالمه ؟

با سلام

مهدی جان شما وقتی وارد بازی میشی آیا Joystick ــت وصله ؟

اگه وصله اون رو درش بیار و برو تو بازی

یا ممکنه که فیفا قبلی رو پاک نکرده باشی .

Mehdi.ss
14-09-2011, 19:46
با سلام

مهدی جان شما وقتی وارد بازی میشی آیا Joystick ــت وصله ؟

اگه وصله اون رو درش بیار و برو تو بازی

یا ممکنه که فیفا قبلی رو پاک نکرده باشی .
ارمین جان ممنون مشکل حل شد
فقط میمونه مشکل گیم پد

dr_shahrooz
14-09-2011, 20:02
من فکر میکنم که زیاد هم لازم نیست که وقتی یک ساختاری بیرون میاد ( مثل فیفا 11 کنسول) و جواب میده و انقلاب میکنه،آدم یک سال دیگه اون ساختار رو خراب کنه و دوباره یک ساختار جدید ارائه کنه
من این حرکت رو یک نوع درجا زدن تلقی میکنم
اگه EA میومد و تمام ایراد های فیفا 11 رو برطرف میکرد و این همه امکانات جدید خصوصا اونایی که تو career mode اضافه کرده رو هم اضافه میکرد،اکثر قریب به اتفاق ما میومدیم اینجا و این کمپانی رو ستایش میکردیم....
من باز هم دارم بازی میکنم ولی هنوز،انطور که با فیفا 11 ارتباط برفرار کردم،نتونستم با این ارتباط بر قرار کنم

OSEN
14-09-2011, 20:06
سلام دوستان .

۱ - میشه یه لینک مستقیم و سالم از دمو بزارید ؟

۲ - این tactical defending دقیقا چیه ؟ اگه دوستان قبلا توضیح دادن، لطف میکنید لینک پست رو بدین ؟ ما که هر چی سرچ میزنیم خرابه :13:.

ممنون :10:.

LiverBarca
14-09-2011, 20:29
این مسیر

اصلا تو ویندوز XP وجود نداره!!!
پس راه حلش برا XP چیه؟؟؟
برای xp چیکار کنیم مشکل دسته رو؟؟؟؟؟؟؟:19:

h_13691990
14-09-2011, 20:34
دوستان کسی دمو نسخه ps3 رو دانلود کرده؟؟

من تو PS Store که میرم دمو رو نمی بینم هر چی سرچ میکنم!

تریلر های فیفا 12 میاد ولی دمو نه!

MJ assassins creed
14-09-2011, 20:40
فکر کنم مشکل کیبورد حل شد.
داخل بازی که رفتید در قسمت SETTINGS گزینه CONTOROLLER را انتخاب کرده در منوی باز شده کلید Ctrl را از روی صفحه کیبورد زده وارد منوی تنظیم کلید ها میشوید.

Spaniuly
14-09-2011, 21:19
گیم پد رو دستی خیلی راحت میشه هــک کرد اصلا مشکلی نیست کافیه اسم گیم پدتون رو توی فایل buttonData وارد کنید و مپ رو اصلاح کنید الان دسته من ویه را هست دکمه شماره یک دکمه سبز یا A یا همون ضربدر دسته های طرح PS هست شما باید توی مپ Button 1 رو توی این حال بذاری روی A دقیقا اسم ایکس باکسی دکمه ها رو جلوش می نویسید و به راحتی حل میشه کافیه اسامی و جای دکمه های دسته ایکس باکس و همینطور شماره دکمه های دسته تون رو بدونید توی چند ثانیه می تونید به طور کامل کانفیگ کنید دسته رو و بشناسونید
متاسفانه لپ تاپم اصلا نمی کشه بازی رو اصلا نمی کشه! برم یه لپ تاپ اینسپایرون 5010 بگیرم واقعا روی تنظیمات HIGH END آخ هم نگفت!

SevenCity
14-09-2011, 21:39
دموی اصلاحی نیومد؟

دقت کردین این بازی چقدر از گرافیک کم کار میکشه؟ ولی سی پی یو متاسفانه فول لود میشه!

Gregar
14-09-2011, 21:59
من فکر میکنم که زیاد هم لازم نیست که وقتی یک ساختاری بیرون میاد ( مثل فیفا 11 کنسول) و جواب میده و انقلاب میکنه،آدم یک سال دیگه اون ساختار رو خراب کنه و دوباره یک ساختار جدید ارائه کنه
من این حرکت رو یک نوع درجا زدن تلقی میکنم
اگه EA میومد و تمام ایراد های فیفا 11 رو برطرف میکرد و این همه امکانات جدید خصوصا اونایی که تو career mode اضافه کرده رو هم اضافه میکرد،اکثر قریب به اتفاق ما میومدیم اینجا و این کمپانی رو ستایش میکردیم....
من باز هم دارم بازی میکنم ولی هنوز،انطور که با فیفا 11 ارتباط برفرار کردم،نتونستم با این ارتباط بر قرار کنم

حالا چرا عکس امضات رو برداشتی :46::31: بزار نسخه اصلی بیاد شاید نظرت عوض شه .

فیفای امسال 1 ذره واسه کنسول بازها ، 2 ذره واسه پی سی بازها و n ذره واسه EA سود داشته .

LiverBarca
14-09-2011, 22:01
دوستان برای xp چیکار کنیم تا دسته رو بشناسه؟؟؟؟؟؟
یعنی اینجا کسی نیست ویندوزش ایکس پی باشه؟؟؟:19:

dr_shahrooz
14-09-2011, 22:07
حالا چرا عکس امضات رو برداشتی :46::31: بزار نسخه اصلی بیاد شاید نظرت عوض شه .

فیفای امسال 1 ذره واسه کنسول بازها ، 2 ذره واسه پی سی بازها و n ذره واسه EA سود داشته .

lol
نمیخوام بگم برداشتن امضام به کیفیت نچسب بازی ربطی نداشت ولی خی یکم امضام،بزرگ بود گفتم چشم بچه ها اذیت نشه
این دمو باعث شد که امشب بزنم دموی 2 pes هم دانلود شه ببینیم تو مخ sea bass چی میگذره
البته بعیده pes بتونه جذبم کنه
امیدوارم به قول سازنده های فیفا ، این دمو represent نسخه نهایی نباشه....
من هنوز امیدوارم....

dark angel تو چه کردی ؟ تست کردی ؟ رضایتتو جلب کرد ؟
......

pouyaabiboy
14-09-2011, 22:18
من عجیب عاشقه فیفا هستم ( بدون تعصب ) و تا حالا هرچی از 12 دیدم فوق العاده بوده
این نظرات واقعا واسم جالبه !!!
فقط یه سوال
این بازی که این همه ازش ایراد میگیرید چطوری بهترین بازی کنسول تو نمایشگاه امسال شد ؟!!!

Big-Boss
14-09-2011, 22:20
dr_shahrooz@ فقط میتونم بگم اون چیزی که انتظار داشتم نبود،نمیخوام پیشرفت ها رو منکر بشم ولی با وعده های داده شده هم فاصله داشت.
میشه امیدوار بود نسخه نمایشی از نسخه نهایی بازی نباشه،EA هم شرکت بزرگ و باهوشیه (مخصوصا وقتی پای جذب مخاطب و پول و کسب عناوین به وسط کشیده بشه) فکر کنم تا اومدن نسخه نهایی نشه تصمیم قطعی رو گرفت.
بعلاوه تازگی یه سری المان های گیم پلی همچنین عدم تسلط من با pc و کیبورد هم شاید مزید بر علت باشه.

dr_shahrooz
14-09-2011, 22:35
من عجیب عاشقه فیفا هستم ( بدون تعصب ) و تا حالا هرچی از 12 دیدم فوق العاده بوده
این نظرات واقعا واسم جالبه !!!
فقط یه سوال
این بازی که این همه ازش ایراد میگیرید چطوری بهترین بازی کنسول تو نمایشگاه امسال شد ؟!!!
دوست من مطمئنا نمیشه منکر بزرگی این کمپانی شد
واسه همین هم هست که میگم باید منتظر موند و میشه امیدوار بود

dr_shahrooz@ فقط میتونم بگم اون چیزی که انتظار داشتم نبود،نمیخوام پیشرفت ها رو منکر بشم ولی با وعده های داده شده هم فاصله داشت.
میشه امیدوار بود نسخه نمایشی از نسخه نهایی بازی نباشه،EA هم شرکت بزرگ و باهوشیه (مخصوصا وقتی پای جذب مخاطب و پول و کسب عناوین به وسط کشیده بشه) فکر کنم تا اومدن نسخه نهایی نشه تصمیم قطعی رو گرفت.
بعلاوه تازگی یه سری المان های گیم پلی همچنین عدم تسلط من با pc و کیبورد هم شاید مزید بر علت باشه.

منم امیدوارم....
به هر حال من که سفارشمو دادم و ایشالا بازی 4 شنبه ی هفته ی دیگه میرسه دستم با قیمت 70 هزار تومن
امیدوارم طرفی که قراره برام بازی رو بگیره بدقولی نکنه
من هنوز امیدوارم....
بعد بازی بنفیکا منچستر برم بازم بازی کنم ببینم چه حسی بهم دست میده....

gta6767
14-09-2011, 22:45
گیم پد رو دستی خیلی راحت میشه هــک کرد اصلا مشکلی نیست کافیه اسم گیم پدتون رو توی فایل buttonData وارد کنید و مپ رو اصلاح کنید الان دسته من ویه را هست دکمه شماره یک دکمه سبز یا A یا همون ضربدر دسته های طرح PS هست شما باید توی مپ Button 1 رو توی این حال بذاری روی A دقیقا اسم ایکس باکسی دکمه ها رو جلوش می نویسید و به راحتی حل میشه کافیه اسامی و جای دکمه های دسته ایکس باکس و همینطور شماره دکمه های دسته تون رو بدونید توی چند ثانیه می تونید به طور کامل کانفیگ کنید دسته رو و بشناسونید
متاسفانه لپ تاپم اصلا نمی کشه بازی رو اصلا نمی کشه! برم یه لپ تاپ اینسپایرون 5010 بگیرم واقعا روی تنظیمات HIGH END آخ هم نگفت!
حالا میشه اینا برای دانلود بذارید.

mjorh
14-09-2011, 22:54
دموش چجوریه ؟ بگیرمش یا نه ؟ منچستر هس توش یا نه ؟

dr_shahrooz
14-09-2011, 23:05

من سیتی هست

Hashem 289
14-09-2011, 23:14
سلام ، من دموی بازی رو نصب کردم اما اجرا نمیشه هیچ پیغام خطایی هم نمیده!!
ویندوزم سون 32 بیت هستش ، کسی میدونه جریان چیه ؟

Gregar
14-09-2011, 23:16

منچستر میخوای ؟ صبر کن ببینم !!! اها ... یونایتدش رو نداره عزیزم . یه دونه سیتی شو داره . میخوای ؟ :5:
البته یک رونی :34: هم هست روش اشانتیون میدن که توی منوی اصلی و ارنا واست جفتک میندازه در حد تیم ملی :2:.

Kamyar_AnathemA
15-09-2011, 01:27
خب بالاخره مشکل منم از طریق روش استاد don_mohsen حل شد

خدا پدر مادرتو بیامرزه :31:

بازی که زیاد به دلم ننشست

به لحاظ سرعت پایین تر از فیفا 11 پی سی هست . معلوم نیست چرا بقیه میگن سرعت بازی بالاست

یادمه دموی اوی پس که اومد نصب کردم بعد که داتم بازی می کردم از دویدن با توپ بازیکن ها خندم گرفته بود و هر روز می رفتم تو تاپیک پس می گفتم چرا اینا مثل اردک می دون :31:

اینقدر اونجا اینو گفتم که الان فیفا هم بازیکن ها مثل اردک شدن :41:

pintoricio
15-09-2011, 02:39
دوستان من دمو رو دانلو کردم ولی فایل 2dheads1.big اکسترکت نمیشه اگه ممکنه یه نفر آپلود کنه ممنون میشم .
فایل تو مسیر \FIFA12_EU\Game\data\ui\imgAssets هست .

m_h_hadavi
15-09-2011, 04:48
بفرمایید:

اگر فایل دیگه ای هم هست می تونید از تورنتش دانلود کنید برای من data7.big اکسترکت نمی شد از تورنت گرفتم

H 2 H
15-09-2011, 05:19
یه نگاهی به این بندازید بد نیست ( راستی چطوریه که موهای ابراهیموویچ داخل اینجا خوبه ؟؟ )

dr_shahrooz
15-09-2011, 07:50
من یواش یواش با بازی کردن بیشتر،دارم با بازی خو پیدا میکنم و داره خوشم میاد
انگار وقتی یه بازی جدید میاد باید بهش عادت کنی تا خوشت بیاد....
البته دیشب زدم دموی 2 ی pes کنسول هم دانلود شه تا الان تست کنم ببینم چی واسه ارائه داره
ولی خوشحالم که دارم حس خوبی به فیفا پیدا میکنم.....

sadeghbb
15-09-2011, 08:01
دمو رو برای ایکس باکس بازی کردم... برا من که زده حالی بود!
تغییرات خیلی جزیی بود!

یک سال صبر کردن برا این نسخه و آخرش این تغییرات جزیی نسبت به فیفا 11 ...!

شاید بخاطر اینه که 4-5دست بیشتر بازی نکردم!

دفاع کردن و شوت و یکم پاس های تو عمق و سرعت بازی تغییر کرده! اونم به صورت جزیی!

Big-Boss
15-09-2011, 08:18
احتمال اینکه FIFA 12 از سیستم XGD3 استفاده نکنه هستش،چون Madden 12 و NHL 12 دو بازی ورزشی دیگه EA هم با سیستم قدیمی عرضه شدند.

Little Sparrow
15-09-2011, 08:49
یکی میشه بگه تنظیمات بازی روی کیبورد چیه؟
من دسته فعلا ندارم.روی کیبورد هیچ دکمه ای رو بلد نیستم:31:

sanyzrn
15-09-2011, 09:01
ctrl sorate, space shote ya santr.d va a passe va s shot ya santr

undercover
15-09-2011, 09:37
با اینکه تو این تاپیک خیلی ایراد به بازی گرفته شده ولی تو فروم های کنسولی خیلی از بازی تعریف شده وتا اونجایی که گفته شده این سال نسخه پی سی باکنسول یکی هستش واقعا این اختلاف نظر جالبه.
می تونید دموی نسخه کنسول رو از این سایت دانلود کنید:

Gregar
15-09-2011, 09:48
بازی بر خلاف تمام نظرات بد و خوبی که راجع بهش هست هنوز بازی بزرگی حساب میشه . من که خیلی با این نوع دفاع جدید حال نکردم . یعنی این دفاع رو به قبلی ترجیح میدم ولی فیفا واقعا توی بعضی حرکات cpu نامردی کرده .
نمیدونم اون چه حرکتیه که موقع Contain مهاجم حریف ناگهان 90 درجه تغییر مسیر میده که تو سر توپ هم نیست . فکر کنم جزو skill move ها حساب میشه . توی legendary هر مهاجمی همین حرکت رو میزنه و به راحتی مدافع من مثل ماست جا میمونه .
مدافع بعدی هم که میاد با اون هم همین کار رو میکنه . تا دقیقا جلوی دروازه . چه وضعشه اخه ؟ دوست داشتم حرکات cpu یه کم معقول تر باشه .

dr_shahrooz
15-09-2011, 09:57
آقا من کاملا حرفمو پس میگیرم و الان که دارم بازی میکنم،دارم حال میکنم،شاید به خاطر این بود که اول تو PC بازی کردم و الان دارم تو PS3 بازی میکنم....خیلی رابطه برقرار کردم
ضمنا چند صفحه قبل یه نفر گفته بود چرا مسی فرق باز کرده،تا حالا کسی دیده مسی فرق باز کنه ؟
خب بهتره به این عکس نگاه کنیم :

nasrGod
15-09-2011, 09:58
دوستاني كه هم كنسول دارن و هم pc آيا تفاوتي رو بين اين دو احساس كردن يا كه دقيقن شبيه يكديگه هستن

pintoricio
15-09-2011, 10:35
دوستان من مشکلاتم حل شد ممنون از همه ، فقط الان گیم پد رو مشکل دارم ، با همون زااهی که گفتید رفتم و گیم پد رو شناخت ولی تو این روش اصلاتغییر نمیکنه تنظیمات یعنی هرچی تنظیم می کنم تو بازی بازم همون حالت دیفالت هست یعنی مثلا به جای اینکه با X بره دنباله توپ با B میره ! باید چی کار کنم ؟

dr_shahrooz
15-09-2011, 10:38
دوستاني كه هم كنسول دارن و هم pc آيا تفاوتي رو بين اين دو احساس كردن يا كه دقيقن شبيه يكديگه هستن

من که فرقی ندیدم....

Kamyar_AnathemA
15-09-2011, 11:19
حرکات پا به توپ کنده

پاس ها جون نداره

سرعت بازی پایینه

منم که اصلا تو این بازی بلد نیستم دفاع کنم

shahabprince
15-09-2011, 11:24
حرکات پا به توپ کنده

پاس ها جون نداره

سرعت بازی پایینه

منم میخواستم همینارو پست بدم
پاسها واقعا جون ندارن انگار نون نخوردن بازیکنا:31:
سرعت بازی هم یه نمه خیلی خیلی کم پایینه و اگه یه خورده سرعتش بره بالاتر طبیعی تر میشه
کند بودن حرکات پا به توپ همون سرعت پایین گیم پلی هست

kane32
15-09-2011, 11:30
ای بابا دلمون به همین شوتو پاسه سریع فیفا خوش بود

vkvkvk
15-09-2011, 11:33
فیفا جای هیچ گله نداره

Alex Fera
15-09-2011, 11:53
دوستانی که از کند بودن پاس ها گله دارن اگه فیفا 11 رو رویه حالت Manual بازی میکردن با این قسمت مشکلی نداشتن.............
هنوز دمو رو بازی نکردم ولی فکر کنم سازنده ها میخواستن بازی رو به سمت سیمولیشن ببرن که این کارو کردن................

jtalk
15-09-2011, 11:58
سلام.
من دوتا مشکل دارم.
1-دروازه بان توی پنالتی ها چجوری میپره؟
2- یه پچ برای درست کردن گیم پد نیومده؟همه ی راه های پست قبل رو رفتم.
این دروازه بان بودن هم باحاله ها.برای بار اولم بود شده بودم.برای PC باز ها خیلی چیز جالبیه توصیه میکنم حتما امتحان کنند.

Gregar
15-09-2011, 12:03
من که فرقی ندیدم....

پس چرا میگی با دموی pc حال نکردم ولی با ps3 حال کردی ؟ فرقی دارن با هم ؟

حرکات پا به توپ کنده

پاس ها جون نداره

سرعت بازی پایینه

منم میخواستم همینارو پست بدم
پاسها واقعا جون ندارن انگار نون نخوردن بازیکنا:31:
سرعت بازی هم یه نمه خیلی خیلی کم پایینه و اگه یه خورده سرعتش بره بالاتر طبیعی تر میشه
کند بودن حرکات پا به توپ همون سرعت پایین گیم پلی هست

عجیبه تمام اینا توی اون فیلمهای گیم پلی که از نمایشگاه gamescom گرفته بودن دقیقا مشهود بود . حالا تو این دمو کلی تفاوت داره . شاید EA اون نسخه تو نمایشگاه رو نداده واسه دمو . شایدم سوپرایز داره تو نسخه اصلی .
یعنی مطمئن باشید نسخه اصلی کلی با این نسخه تفاوت خواهد داشت . گرافیک که 100 در 100 بیشتر میشه . مخصوصا با چمن سه بعدی که بیاد . تمام مشکلات انیمیشن ها و باگها رفع میشه . فیزیک بازی و ... .
چون اون نسخه که گیم پلیش رو دیدیم مثلا بازی دورتموند با من سیتی رو من مطمئنم فیفا 12 نسخه اصلی بود و با این دمو کلی فرق میکرد . هر چند ظاهرا شبیه دمو بود و تیم کم داشت . ولی مثلا چمن سه بعدی داشت که تو این دمو نداریم .

پیشنهاد میکنم بعد از کلی بازی کردن دمو برید اون فیلمها رو دوباره ببینید . کلی گیم پلی و گرافیکش فرق میکنه . من که سر در نیاوردم . ولی کم کم دارم باهاش حال میکنم . البته الان دیگه شک دارم این نسخه رو ارجینال بخرم .

dr_shahrooz
15-09-2011, 12:24
سلام.
من دوتا مشکل دارم.
1-دروازه بان توی پنالتی ها چجوری میپره؟
2- یه پچ برای درست کردن گیم پد نیومده؟همه ی راه های پست قبل رو رفتم.
این دروازه بان بودن هم باحاله ها.برای بار اولم بود شده بودم.برای PC باز ها خیلی چیز جالبیه توصیه میکنم حتما امتحان کنند.
1.با Right Stick

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

پس چرا میگی با دموی pc حال نکردم ولی با ps3 حال کردی ؟ فرقی دارن با هم ؟

چون pc رو با کیبورد بازی کردم واسه همین نتونستم رابطه برقرار کنم

Marshall_
15-09-2011, 12:37
من به شدت با tactical defending حال کردم! از نظر من واقعا میتونه فرق بین فیفا بازهای حرفه ای و کسایی که فقط یه دکمه رو میگیرن ، مشخص کنه! با وجود tactical defending آدم میتونه لذت واقعی دفاع کردن و بچشه! واقعا لذتبخشه وقتی که میتونه یه تکل رو به موقع بزنی و توپ رو بگیری!

در مورد دوستانی هم که مشکل دارن ، میتونن از توی setting بازی ، به حالت دفاع کردن توی فیفاهای قبلی ، یعنی legacy defending برگردن ، اما توصیه می کنم که همچین کاری نکنید.

من از دموی فیفا 12 تا اینجا راضیم. شاید اگه سرعت پاس ها یکم بیشتر میبود ، خیلی بهتر بود، اما خوب مسلما این دمو هست و تا نسخه ی نهایی خیلی فرق داره. دیشب داشتم توی توئیتر سازندگان فیفا میگشتم ، همشون گفته بودن final code بازی با دمو بسیار تفاوت خواهد داشت ، اما حتی اگر هیچ تفاوتی هم نداشته باشه ، باز هم از نظر من خیلی نسبت به فیفا 11 بهتر شده.

در مورد گرافیک هم از نظر من پیشرفت بسیار چشمگیری داشته. چهره ی بازیکنا فوق العاده است! چهره ی پیکه رو توی فیفا 12 با pes 12 مقایسه کنید..... البته ناگفته نمونه که بعضی از بازیکنا هم خوب نیستن. مخصوصا بارسا! ویا ، والدز ، سانچز و بوسکتس اصلا خوب ساخته نشدند. اما این ها هم شاید در نسخه ی نهایی درست بشه.

در مورد impact engine هم نظرم رو بگم. به نظرم خیلی پروژه ی سنگینیه! یعنی نیاز به کلی بررسی داره تا تمام باگهاش برطرف بشه. همونطور که در اولین نسخه ی فیفا 12 ، بازیکن های بدون توپ به هم میخوردند و می افتادن ، ولی بعدن درست شد ، باگهای کوچیکی هم که توی دمو وجود داره ، مسلما در نسخه ی اصلی درست میشه.

هوش مصنوعی بازی فوق العاده است! AI فوق العاده باهوش شده و کاملا با برنامه بازی می کنه! پیشنهاد می کنم یبار legendry بازی کنید تا قدرت واقعی Ai رو پی ببرید بهش.

در مورد دوستانی هم که با گیم پد نتونستن بازی کنن ، اگر کسی نمیدونه باید چیکار کنه ، بگه تا بگم بهش. هرچند که احتمالا دوستان قبل از من اشاره کردن.

اما در آخر نظر کلیم رو میگم در مور فیفا 12 : واقعا عالیه! از تک تک لحظاتش لذت بردم! مخصوصا tactical defending!

Marshall_
15-09-2011, 12:44
دمو رو برای ایکس باکس بازی کردم... برا من که زده حالی بود!
تغییرات خیلی جزیی بود!

یک سال صبر کردن برا این نسخه و آخرش این تغییرات جزیی نسبت به فیفا 11 ...!

شاید بخاطر اینه که 4-5دست بیشتر بازی نکردم!

دفاع کردن و شوت و یکم پاس های تو عمق و سرعت بازی تغییر کرده! اونم به صورت جزیی!

دوست عزیز ، تمام سیستم دفاعی فیفا امسال عوش شده ، چجوری به این تغییرات میگی جزئی؟:46:

تغییرات فیفا 12 نسبت به 11 ، خیلی زیاده! یکی از دلایلی که شاید بعضی ها در نگاه اول از بازی خوششون نمیاد ، همینه!

علاوه بر دفاع ، کل سیستم حمله هم عوض شده! دیگه نمیشه با 1-2 کردن به راحتی تک به تک شد. تیم حریف به طرز عجیب و جالبی عمق دفاعش رو می بنده و مجبورتون میکنه که به گوشه های زمین برید. پاس های توی عمق سخت تر شده ، مخصوصا اگر روی حالت manual بازی کنید.

توصیه می کنم چند بار بازی کنید فیفا 12 رو ، تا کم کم همه ی تغییرات به چشمتون بیاد.:10:

================================

داشتم توی فروم EA نظرات مردم رو میخوندم در مورد فیفا 12 ، اکثریت مردم نظرات جالبی دادن و همه خیلی استقبال کردن از تغییرات بازی. یکی از نظرات بود که واقعا حرف دل من رو زد:
I would like to remind you what I said when I tried FIFA 12 the first time in April... I said that you should have re-learnt to play the game. Do you think I was right or not? [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

And I said also that EA has made a very dangerous marketing operation: changing the kids game that sells INFINITE for a more simulation game, that has an higher learning curve and that could make some people hate the changes... Looking at some comments, I was right: there are already some kids that go back playing with legacy defending [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Let's just hope the game sells well or in FIFA 13 we will go back to kids-super-pressing-defense...

Gregar
15-09-2011, 12:59
من به شدت با tactical defending حال کردم! از نظر من واقعا میتونه فرق بین فیفا بازهای حرفه ای و کسایی که فقط یه دکمه رو میگیرن ، مشخص کنه! با وجود tactical defending آدم میتونه لذت واقعی دفاع کردن و بچشه! واقعا لذتبخشه وقتی که میتونه یه تکل رو به موقع بزنی و توپ رو بگیری!

در مورد دوستانی هم که مشکل دارن ، میتونن از توی setting بازی ، به حالت دفاع کردن توی فیفاهای قبلی ، یعنی legacy defending برگردن ، اما توصیه می کنم که همچین کاری نکنید.

من از دموی فیفا 12 تا اینجا راضیم. شاید اگه سرعت پاس ها یکم بیشتر میبود ، خیلی بهتر بود، اما خوب مسلما این دمو هست و تا نسخه ی نهایی خیلی فرق داره. دیشب داشتم توی توئیتر سازندگان فیفا میگشتم ، همشون گفته بودن final code بازی با دمو بسیار تفاوت خواهد داشت ، اما حتی اگر هیچ تفاوتی هم نداشته باشه ، باز هم از نظر من خیلی نسبت به فیفا 11 بهتر شده.

در مورد گرافیک هم از نظر من پیشرفت بسیار چشمگیری داشته. چهره ی بازیکنا فوق العاده است! چهره ی پیکه رو توی فیفا 12 با pes 12 مقایسه کنید..... البته ناگفته نمونه که بعضی از بازیکنا هم خوب نیستن. مخصوصا بارسا! ویا ، والدز ، سانچز و بوسکتس اصلا خوب ساخته نشدند. اما این ها هم شاید در نسخه ی نهایی درست بشه.

در مورد impact engine هم نظرم رو بگم. به نظرم خیلی پروژه ی سنگینیه! یعنی نیاز به کلی بررسی داره تا تمام باگهاش برطرف بشه. همونطور که در اولین نسخه ی فیفا 12 ، بازیکن های بدون توپ به هم میخوردند و می افتادن ، ولی بعدن درست شد ، باگهای کوچیکی هم که توی دمو وجود داره ، مسلما در نسخه ی اصلی درست میشه.

هوش مصنوعی بازی فوق العاده است! AI فوق العاده باهوش شده و کاملا با برنامه بازی می کنه! پیشنهاد می کنم یبار legendry بازی کنید تا قدرت واقعی Ai رو پی ببرید بهش.

در مورد دوستانی هم که با گیم پد نتونستن بازی کنن ، اگر کسی نمیدونه باید چیکار کنه ، بگه تا بگم بهش. هرچند که احتمالا دوستان قبل از من اشاره کردن.

اما در آخر نظر کلیم رو میگم در مور فیفا 12 : واقعا عالیه! از تک تک لحظاتش لذت بردم! مخصوصا tactical defending!

کاملا موافقم . فقط تنها گله من از فیفا اینه که روی legendary حمله حریف زیادی غیر قابل دفاع کردن شده .

من که هر چی بازی میکنم بیشتر دارم باهاش حال میکنم . مخصوصا TAactical Defending . تماما چیزایی که لازم بود تو فیفا اضافه بشه رو داره . تنها موتور بازیه که کمی جای کار داره هنوز و گرنه بازی واقعا عالیه . حالا که روی 6 دقیقه بازی میکنم میفهمم چه حالی میده .

راستی کسی تا حالا به وجود Fair play تو بازی پی برده . قابل توجه شهروز خان که میگفت نداره .

وسط بازی بارسا و من سیتی . یکی از مهاجم های من سیتی رو با پیکه تکل زدم . بازیکنه افتاد رو زمین ولی خطا نبود .
بازی تا پشت منطقه جریمه حریف ادامه پیدا کرد . یه دفعه داور سوت زد و بازی رو نگه داشت . بازیکنه که افتاده بود رو زمین مصدوم شده بود .
مصدوم تعویض شد . داور توپ رو به من سیتی داد و بازیکن اونا هم توپ رو محکم شوت کرد تو زمین ما پیش والدز .
حالی کردم با این صحنه Fair play

jtalk
15-09-2011, 13:36
آقا کسی روش مطمئن برای درست کردن جوی استیک نداره؟
دسته من از این دسته شک دار های معمولی و مارکدیاموند هست.
لطفا کسی که امتحان کرده سریع جواب بده.از همه شما ممنون میشم.

ArXan
15-09-2011, 13:54
به نظر من یکی از ایراداتش اینه که موقع خوشحالی بعد از گل، دست و پای بازیکنا میره تو شکم و صورت همدیگه که احتمالا تو نسخه اصلی درس شه.

یکی بهم بگه چطوری پنالتیها رو گل کنم!! همش میره بیرون ! تو قسمت سبز رنگ شوت میزنم و دکمه شوت رو هم خیلی کم فشار میدم ولی بازم میره بیرون.:41:

mrbahram
15-09-2011, 14:29
sسلام دوستان چه طوری 6 دقیقه کنم؟
بعد اینکه با نگه داشتن RT وزدن سرتوپ ببینید چی میشه (معرکست):46:

mrbahram
15-09-2011, 14:32
سلام دوستان چطوری 6 دقیقه بازی کنم؟
RT رو نگه دارید بعد در هر جهت دلخواه سرتوپ بزنید و حال کنید.....

hts1369
15-09-2011, 14:50
اقا دسته رو چیکار کنم.
بدون دسته میره تو بازی ولی با دسته نمیتونم برم تو بازی وقتی هم میرم تو بازی و بعد دسته رو نصب میکنم اصلا نمیشناسه

Masоud
15-09-2011, 15:47
سلام

خلاف نظر دوستان بنظر من بازی تغییرات زیادی داشته و حس وافعی تری رو القا میکنه (PC) .

واسه من که اینجوری بوده . من که خوشم اومد .

Tactical Defending هم خدایی خیلی حال میده :31:

اونقدرا هم که میگفتن بازی سخت نبود . تو Legendary مود میشه با بارسا 2-3 تا گل زد.

البته من با کیبورد بازی کردم . حتما باید با جوی استیک هم امتحان کنم.

موفق باشید :40:

MCSE MAN
15-09-2011, 15:49
فيفا 12 شبيه شطرنج شده يه مقدار. سرعت بازي كم شده براي همين ميشه حين بازي فكر كرد و نقشه كشيد،از اون طرف هم CPU خيلي خوب حركات پيش بيني ميكنه
سخت شده گل زدن
اميدوارم سرعت بازي بيشتر بشه در نسخه نهايي

paulprognosticator
15-09-2011, 15:53
من پینگم چند روزیه خیلی امده بالا مثلا 200 بوده الان شده 300 اینا واسه شما ها هم بالا امده؟

paulprognosticator
15-09-2011, 15:55
ببخشید اشتباهی فرستادم
بچه ها من شما هر چی از باگ بر ظرف مردن ها گذاشتید رو امتحان کردم اما با دسته نتونستم بازی کنم

paulprognosticator
15-09-2011, 15:59
از بس که فیکس گرفتم و نصب کردم کار نکرد من 1.5 گیگ فیفارو پاک ککردم هم نصبشو و هم دموشو صبر می کنم اصلیش بیاد
اما بازی طبیعی تر شده بود

pintoricio
15-09-2011, 16:00
بچه ها به نظرتو مشکل کجاست ؟ من دارم بازی می کنم وسط بازی یه دفعه اسلوموشن میشه ! لپ تاپم hp pavilion است core i7 !

paulprognosticator
15-09-2011, 16:01
بجه ها 27 ستامبر میاد بازی اصلی؟ کی بعد میاد بازار ایران؟

hellboyhint
15-09-2011, 16:15
سلام
بچه ها اگه میشه عکس برامون بذارید:40: