PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند نمونه رندر داخلی و خارجی (کارهای خودم)

3dkhorshid
24-09-2011, 13:38
3D کارهای عزیز خسته نباشید
من تازه عضو پی سی ورد شده ام ولی 2 سالی میشه که مکس و وی ری کار میکنم
حالا می خوام در مورد این نمونه رندر ها نظرشما را بدونم

با تشکر
.................................................. .................................................. .................................
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.................................................. .................................................. ................................
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.................................................. .................................................. .................................
.................................................. .................................................. ...............................

mary&max
24-09-2011, 19:54
خوش اومدی.داخلی خوبه ولی یکم نورش کمه.آخرین کارت خیلی طبیعیه.:33:

kamron_devil
24-09-2011, 22:06
عالیـــــــــــــــــــــ ــــــــــــه کاره اول. دومی تاریکه و لامپ ها قشنگ نسیت. سومی هم خیلی خوبه ولی قسمت های بالایش انگار متریالش خراب شده یا اگر از قصد کردی جالب نیست. در کل ایـــــــــــــــــــــــ ــــــول

ZOHAA
26-09-2011, 11:36
خوش اومدی
رو رنگبندی کارات و UV کردن تکسچرات باید بیشتر کار کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کار سومت مواقعا خوب شده تبریک می گم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

i-like-ddd
26-09-2011, 12:08
سلام دوست عزیز. روی متریل ها و تناسب ها باید بیشتر کار کنی.
مشکل زیاد داره مخصوصا کاره سوم
- UVW MAP رو رعایت نکردی
- قطر میله استیل روی پشت بوم خیلی زیاده
شدت نور زیاده و کار نویز داره
و قسمت سنگی جلوی نما فک نکنم به راحتی قابل اجرا باشه شایدم نباشه !
موفق باشید.

shahabaliboys
27-09-2011, 18:56
خوش اومدی ، کار اول عالیه به غیر از متریال پرینتر و ندادن تایل به کف ، کار دوم از لحاظ نورپردازی خیلی بده و به قول دوستان uvw mapping نداره ، کار سوم شدت نور زیاده ولی خوبه به نظرم بهتر بود از تلفیق 2 تا نور استفاده میکردی ، با یه کم تغییرات کارت خیلی بهتر میشه ، موفق باشی

3dkhorshid
27-09-2011, 20:26
من زياد وارد نيستم مينونيد كمكم كنيد كه حرفه اي شم فيلمي چيزي معرفي كنيد

Qadiany
18-10-2011, 15:46
آفرین. کار دومت خوبه روی سقف چراغها کمی برق می زد خیلی جلوه میکرد . در مورد تاریکیش هم می تونی تو Photoshop کنتراستشو زیاد کنی.
کار سومت خیلی سفیدی داره به همین دلیل بازه ای از رنگهات رو که نزدیک به سفید هستن از دست دادی(چون بزرگتر از سفیدند با سفید برابر می شن). کمی شدت نور کل صحنه رو کم کنی بهتر می شه.

سعید6
30-10-2011, 00:16
آفرین
کاراولت خوبه مخصوصا تکسچر دیوار آجری ولی فنجونا خیلی خیلی کوچیکن (سایز بچگونه:46:)
با کاردوم زیاد ارتباط برقرارنکردم
ولی کار سومت غیر از نور و یه مقدار تکسچر مشکل دیگه ای نداره

ولی در کل مارات خوبن برای کارای اول عالیا