PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری واسه باز کردن فایلهای ایمیج...

matinone
22-09-2011, 15:54
من از DVD های سری نرم افزاری گردو با clone cd ایمیج گرفتم و با اینکه بین ایمیجها هیچ تفاوتی وجود نداره یکی از DVD ها رو باز نمیکنه و فقط اخطار میده "can`t mount" لطفا یه راه حل واسه درست کردنش بهم بدین یا یه نرم افزار دیگه واسه باز کردن فایلهای ایمیج clone بهم معرفی کنید
ممنون

jafarian
22-09-2011, 16:10
برنامه های 2Tware Virtual CD/DVD یا DAEMON Tools یا که MakBit Virtual CD / DVD رو هم تست کنید ببینید تو باز کردن فایل ایمیج مورد داره یا که نه اگر مورد دشات مشکل از ایمیجی هست که گرفتین :20:

تاپیک Daemon Tools

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک MakBit Virtual CD / DVD

matinone
22-09-2011, 19:29
برنامه های 2Tware Virtual CD/DVD یا DAEMON Tools یا که MakBit Virtual CD / DVD رو هم تست کنید ببینید تو باز کردن فایل ایمیج مورد داره یا که نه اگر مورد دشات مشکل از ایمیجی هست که گرفتین :20:

تاپیک Daemon Tools

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک MakBit Virtual CD / DVD

این نرم افزارها اصلا فایل ایمیج clone رو نمیشناسن :41:
چه این ایمیج خراب و چه اون ایمیج های سالم رو !!

saeed_136915
22-09-2011, 20:26
Virtual Clone Drive رو امتحان کردین؟؟

matinone
22-09-2011, 22:48
Virtual Clone Drive رو امتحان کردین؟؟
در واقع من با clone ایمیج گرفتم و تمام 14 تا DVD رو به غیر یه DVD با Virtual Clone Drive باز میکنم و الان دنبال یه نرم افزار دیگه ام تا بتونم ایمیجهای clone رو باهاش باز کنم
عکس فایل:

sada
23-09-2011, 12:18
در واقع من با clone ایمیج گرفتم و تمام 14 تا DVD رو به غیر یه DVD با Virtual Clone Drive باز میکنم و الان دنبال یه نرم افزار دیگه ام تا بتونم ایمیجهای clone رو باهاش باز کنم
عکس فایل:

موقعی که می خواستید با کلون دی وی دی امیج بگیرید نوع فایل رو image می زاشتید بهتر بود.

matinone
23-09-2011, 22:27
موقعی که می خواستید با کلون دی وی دی امیج بگیرید نوع فایل رو image می زاشتید بهتر بود.
خوب لاان من باید چیکار کنم ؟:41:
راه حل؟

sada
24-09-2011, 09:30
خوب لاان من باید چیکار کنم ؟:41:
راه حل؟

نرم افزار deamon tools lite رو امحان کردید؟ الان که نگاه کردم فرمت clone cd رو هم ساپورت می کرد:

isobuster:

matinone
24-09-2011, 22:33
نرم افزار deamon tools lite رو امحان کردید؟ الان که نگاه کردم فرمت clone cd رو هم ساپورت می کرد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدisobuster:

با isobuster باز شد ولی اونم یه خطای دیگه گرفت
حتما از ایمیجه
بازم ممنون