PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمی تونم انتی ویروس نصب کنم

قله بلند
22-09-2011, 15:24
سلام
این مشخصات سیستم من هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در بخش، مشکلات صفحه آبی، گفتند که می تونه از رم یا کارت گرافیک باشه. یعنی چی؟ یعنی وجود دو کارت گرافیک، 2 گیگی، مشکلی تولید می کنه که من نتونم آنتی ویروس نصب کنم؟

راستی، پردازنده به 4 هسته ای ارتقا پیدا کرده. هونجایی که خریدم، با سی دی خود مادربورد، این کار رو کردند و گفتند که فنوم، این قابلیت رو داره که از 2 هسته ای به 4 هسته ای ارتقا پیدا کنه

Rahpooyan
22-09-2011, 15:39
یعنی چه نمی تونی ویندوز نصب کنی ؟
شاید واسه اینکه بتونی از 4 گیگ رم استفاده کنی واست ویندوز 64 بیتی نصب کرده اند و تو می خوای انتی ویروس 32 بیتی نصب کنی !
و به مشکل می خوری
انتی ویروس ها از اون برنامه هایی هستند که باید مطابق ویندوزت نصب شوند . اگه 32 بیتی بود 32 بیتی و گرنه 64 بیتی ...

EXTREME
22-09-2011, 18:39
سلام
این مشخصات سیستم من هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر بخش، مشکلات صفحه آبی، گفتند که می تونه از رم یا کارت گرافیک باشه. یعنی چی؟ یعنی وجود دو کارت گرافیک، 2 گیگی، مشکلی تولید می کنه که من نتونم آنتی ویروس نصب کنم؟

راستی، پردازنده به 4 هسته ای ارتقا پیدا کرده. هونجایی که خریدم، با سی دی خود مادربورد، این کار رو کردند و گفتند که فنوم، این قابلیت رو داره که از 2 هسته ای به 4 هسته ای ارتقا پیدا کنه
از موقعی که سی پی یو رو آنلاک کردین بلو اسکرین میاد یا قبلش هم می اومد؟

قله بلند
22-09-2011, 22:16
سلام
سیستمم 32 بیتی است و تا حالا به این نکته توجه نکرده بودم که انتی ویروس هم باید 32 بیتی باشه. من وقتی ویندوز رو بدون انتی ویروس استفاده می کنم، هیچ مشکلی ندارم و وقتی انتی ویروس نصب می کنم، یک روز بعد از آپدیتش، سیستم دچار اختلال می شه. مثلاً موس و کی بورد از کار می افتند، یا اینکه تمام اجزای صفحه دستکتاپ در هم می شن و باید سیستم رو ریست کنم که ماجرا شروع می شه و نیاز به ریست پیدا می شه که دو یا سه و یا بیشتر هست. بعضی وقت ها، سیستم، خاموش نمی شه و یا ریست نمی شه که مجبورم از برق بکشم. وقتی آنتی ویروسف حذف می شه و ویندوز،دوباره نصب می شهف مشکلات از بین می ره.

من از آنتی ویرویس های نود 32، آویرا و آواست استفاده کردم و هر بار هم دچار همین مشکل شدم.

سوال: الان چه جوری بفههم که آنتی ویروس آواست، 32 بیتی است یا 64 بیتی؟ وقتی دانلود می کنم، حواسم هست که 32 بیتی رو دانلود کنم.

در مورد ارتقا باید بگم که زمانیکه پردازنده از 2 هسته ای شبه 4 هسته ای ارتقا پیدا کرد، فقط ویندوز روش نصب بود و انتی ویروس نصب نبود. من هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه انتی ویرویس نود 32 رو نصب کردم. وقتی اپدیت شد، مشکلات شروع شد. من ویندوز رو دوباره نصب کردم و از آنتی ویروس آویرا استفاده کردم که دچار همین مشکل شدم. یعنی تا وقتی آنتی ویروس در کار نیست، سیستم هیچ مشکلی نداره و به محض ورود آنتی ویروس، مشکلات شروع می شه

قله بلند
23-09-2011, 00:47
یعنی چه نمی تونی ویندوز نصب کنی ؟
شاید واسه اینکه بتونی از 4 گیگ رم استفاده کنی واست ویندوز 64 بیتی نصب کرده اند و تو می خوای انتی ویروس 32 بیتی نصب کنی !
و به مشکل می خوری
انتی ویروس ها از اون برنامه هایی هستند که باید مطابق ویندوزت نصب شوند . اگه 32 بیتی بود 32 بیتی و گرنه 64 بیتی ...

من از اون نسخه استفاده نمی کنم. نسخه نصب شده، 32 بیتی است.

الان یه سرچی کردم و دیدم که دو هسته ای ها و بالاتر، 64 بیتی هستند ولی 32 بیتی ها رو هم اجرا می کنند.

توی مشخصات آواست نتونستم 32 بیتی یا 64 بیتی بودنش رو پیدا کنم. به سایتش هم رفتم ولی این مساله، قید نشده بود ولی برای آویرا، نسخه 32 بیتی برای ویندوز 7 رو دانلود کردم. پس چرا با آویرا هم مشکل داره سیستمم؟

EXTREME
23-09-2011, 12:38
من از اون نسخه استفاده نمی کنم. نسخه نصب شده، 32 بیتی است.

الان یه سرچی کردم و دیدم که دو هسته ای ها و بالاتر، 64 بیتی هستند ولی 32 بیتی ها رو هم اجرا می کنند.

توی مشخصات آواست نتونستم 32 بیتی یا 64 بیتی بودنش رو پیدا کنم. به سایتش هم رفتم ولی این مساله، قید نشده بود ولی برای آویرا، نسخه 32 بیتی برای ویندوز 7 رو دانلود کردم. پس چرا با آویرا هم مشکل داره سیستمم؟
چرا این قضیه برای nod32 بود که من ویندوز 64 بیتی ریخته بودم باید از نسخه ی 64 بیتیش استفاده میکردم و اجازه نصب نسخه ی 32 بیتی رو نمیداد

قله بلند
23-09-2011, 13:08
سلام
ولی من نود 32 رو نصب کردم و به راحتی آپدیت کردم. ویندوزم هم 32 بیتی است. برای آویرا هم همین طر. هیچ مشکلی در نصب و آپدیت ندارم ولی چند ساعت بعد از آپدیت، سیستم اینجوری می شه ولی وقتی دوباره ویندوز رو نصب می کنم و از دست انتی ویروس خلاص می شم، مشکل حل می شه و این واقعاً غیر عادیه