PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ميكروفن صدا !!!! ارور عحيب

ferod [TM]
21-09-2011, 23:21
سلام دوستان من جديدن با يع ارور عجيب روبرو شدم تا اين حد كه mainboard سيستم رو هم عوض كرد
امروز ويندوز رو عوض كردم مشكلي تو ميكروفن نبود ولي بعد از نصب يه سري نرم افزار دچاره مشكل هميشگي شدم من
مشكل = وقتي با ميكروفن صحبت ميكنم كلا صدا پارازيت داره نمي دونم چرا ! يه ارور هم وقتي از ميك ركورد ميگيرم دارم عكسشو آپلود كردم لطفا كمك منين :41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pulp_fiction
22-09-2011, 12:41
درایور جدید مادربورد از سایت مربوطه دانلود و دوباره مجدد نصب کنید

ava-net
04-10-2011, 13:39
;6485778']سلام دوستان من جديدن با يع ارور عجيب روبرو شدم تا اين حد كه mainboard سيستم رو هم عوض كرد
امروز ويندوز رو عوض كردم مشكلي تو ميكروفن نبود ولي بعد از نصب يه سري نرم افزار دچاره مشكل هميشگي شدم من
مشكل = وقتي با ميكروفن صحبت ميكنم كلا صدا پارازيت داره نمي دونم چرا ! يه ارور هم وقتي از ميك ركورد ميگيرم دارم عكسشو آپلود كردم لطفا كمك منين :41:

حجمی که برای درایوی که ویندوز رو توش نصب کردی چقدره ؟
آیا با کمبود فضا مواجه نشدی ؟
برای ویژوال هم یه درایو دیگه در نظر بگیر .
این ارور مربوط به کمبود فضا میشه .

linkinpark20
04-10-2011, 13:49
;6485778']سلام دوستان من جديدن با يع ارور عجيب روبرو شدم تا اين حد كه mainboard سيستم رو هم عوض كرد

رم سیستمت رو با یک نرم افزار چک کن