PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک جامع استان البرز - کرج

saeed258s
21-09-2011, 16:14
با دروود
از دوستان اگر در کرج و یا نزدیکی های کرج مسافرخونه با بهای مناسب سراغ دارید لطفا معرفی کنید که دارم می رم به شمال:10:

Zachyrock
07-01-2012, 10:20
سلام

من میخواستم به مدت 1 سال برم کرج زندگی کنم از دوستانی که در کرج زندگی می کنند میخواستم بدونم اجاره خونه برای یک واحد 1 خوابه ( با وسایل ) ماهی چند در میاد کدوم محله ها قیمت بهتری دارند ؟ دوستان توجه داشته باشید میخوام حتما با وسایل باشه .

ممنون .:11:

logos
07-01-2012, 13:11
در محدوده كرج باغها و ويلاهاي متعددي هست ميخواستم بدونم كسي از دوستان اونجا باغ يا ويلا براي اجاره 1 روزه مي شناسه ؟ و اينكه براي پيدا كردن همچين باغ و ويلاهايي بايد كجا ادم سر بزنه و پرس و جو كنه ؟

dokhtareironi
10-01-2012, 17:24
سلام.ببخشید میخواستم بدونم استان البرز الان شامل کدوم شهر ها شده؟

essi4300
11-01-2012, 00:49
سلام.ببخشید میخواستم بدونم استان البرز الان شامل کدوم شهر ها شده؟

کرج - نظر آباد - ساوجبلاغ - هشتگرد.

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

در محدوده كرج باغها و ويلاهاي متعددي هست ميخواستم بدونم كسي از دوستان اونجا باغ يا ويلا براي اجاره 1 روزه مي شناسه ؟ و اينكه براي پيدا كردن همچين باغ و ويلاهايي بايد كجا ادم سر بزنه و پرس و جو كنه ؟

اجاره یک روزه واسه چه کاری؟ :5:
برای میهمانی،عروسی،چی؟

logos
11-01-2012, 18:18
اجاره یک روزه واسه چه کاری؟ :5:
برای میهمانی،عروسی،چی؟

مهموني دوستانه ، جمع شدن چنتا ادم دور هم يه جاي كوچيك و با صفا كه كسي كاري به كار ادم نداشته باشه كباب و ... بزنيم و صفا كنيم :21:

essi4300
11-01-2012, 20:17
مهموني دوستانه ، جمع شدن چنتا ادم دور هم يه جاي كوچيك و با صفا كه كسي كاري به كار ادم نداشته باشه كباب و ... بزنيم و صفا كنيم :21:

اونجوری باید بری سمت طالقان و برغان و.....
هم میتونی کباب بزنی هم ..... :5:

logos
11-01-2012, 23:52
اونجوری باید بری سمت طالقان و برغان و.....
هم میتونی کباب بزنی هم ..... :5:
جايي ميشناسي ؟
براي اجاره به كجا مراجعه كنم ؟
سمت طالقان يه جا از جاده رو ديدم بعضي وقتا ديدم ميبندن واسه گشت ماشين :41: و البته مسافت نسبت به كرج بيشتر هست
اما خب جاي مطمئن با امكانات و البته دنج (دقت كنيد در و دشت منظورم نيست ويلا يا باغ) استخر هم اگه داشته باشه كه چه بهتر سراغ داريد بگيد يا پ.خ بزنيد

essi4300
12-01-2012, 02:32
جايي ميشناسي ؟
براي اجاره به كجا مراجعه كنم ؟
سمت طالقان يه جا از جاده رو ديدم بعضي وقتا ديدم ميبندن واسه گشت ماشين :41: و البته مسافت نسبت به كرج بيشتر هست
اما خب جاي مطمئن با امكانات و البته دنج (دقت كنيد در و دشت منظورم نيست ويلا يا باغ) استخر هم اگه داشته باشه كه چه بهتر سراغ داريد بگيد يا پ.خ بزنيد

نه از سمت برغان و آتشگاه بری کسی کاری نداره.
گشت و.... هم نیست.

logos
12-01-2012, 15:05
نه از سمت برغان و آتشگاه بری کسی کاری نداره.
گشت و.... هم نیست.

حالا اونجا برم ويلا و اين چيزا از كجا گير بيارم ؟ شماره اي جايي سراغ داري ؟ اخه ادم همين جوري بره چيزي پيدا نكنه ضايعست

essi4300
12-01-2012, 15:08
حالا اونجا برم ويلا و اين چيزا از كجا گير بيارم ؟ شماره اي جايي سراغ داري ؟ اخه ادم همين جوري بره چيزي پيدا نكنه ضايعست

یکبار آزمایشی خوب برو قبلش باهاشون صحبت کن.
نه شماره خاصی ندارم،خودمون هم اگه وقتی با بچه ها بریم همینطوری میریم، جا زیاده.

اما اگه بار اولته یکبار زودتر برو.

logos
12-01-2012, 16:16
یکبار آزمایشی خوب برو قبلش باهاشون صحبت کن.
نه شماره خاصی ندارم،خودمون هم اگه وقتی با بچه ها بریم همینطوری میریم، جا زیاده.

اما اگه بار اولته یکبار زودتر برو.

خب يه سوالي من طالقان كه مي رفتم نديدم كسي كنار خيابون وايسه بگه باغ ويلا (مثل شمال) پس بايد به كجا مراجعه كنم براي گرفتن باغ يا ويلاي يك روزه (يا يك روز و يك شب) و اينكه هزينش چقدر هست حدودا البته يه جاي معمولي؟

essi4300
12-01-2012, 18:32
خب يه سوالي من طالقان كه مي رفتم نديدم كسي كنار خيابون وايسه بگه باغ ويلا (مثل شمال) پس بايد به كجا مراجعه كنم براي گرفتن باغ يا ويلاي يك روزه (يا يك روز و يك شب) و اينكه هزينش چقدر هست حدودا البته يه جاي معمولي؟

چرا اتفاقا زیاد هستند، توی جاده نیستن اول شهر هستند.
هزینه هاش خیلی متغیره، چون کاملا بستگی به جاش داره.

شاید اونیکه میخواهی بین 100 تا 200 بشه.

oferat
27-12-2012, 23:28
كرج فقط يه شهر نيست كرج...

Alireza SM
15-06-2013, 15:04
بچه ها بالای شهر و گرون قیمت ترین محله کرج کجا هست ؟ واحدهاش بیشتر ویلایی هستن یا آپارتمانی ؟

iman_s
17-06-2013, 12:20
بالاشهر عظيميه و جهانشهر و گوهردشت كه بيشتر دارن آپارتماني ميشن
ويلايي هم سمت مهرشهر